|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 10:27:23   
Masha_M
katrinka: Ne vem zakaj imam jaz ves čas v sebi občutek, da ti tudi v drugo pričakuješ punčko. user posted image Mislim, da ti zaradi tega tudi dostikrat kaj napišem v ženski obliki, pa naj mali škratek in mamica prosim tega ne zamerita, če se izkaže da bo dečko. user posted image

Glede toxe pa mislim, da hujšega ne bi smelo biti, jih pa vsekakor opozori. Jaz sem na drugem odvzemu naletela na eno sestro, ki je bila očitno pri volji za klepet in mi je rekla, da je toxa zares nevarna v zgodnjem delu nosečnosti, ko lahko povzroči resne okvare ploda, če jo dobiš nekje od oka od 24. tedna naprej se jo pa baje da čisto brez problemov in nevarnosti za otročka zdraviti z antibiotiki. user posted image Upam torej, da je vedela kaj je govorila. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 12:06:39   
pikizenc
Če se bo tole jesensko vreme vleklo, pol ne vem... ampak zaenkrat mi še paše. V službi itak še okol laufam v majčkah z naramnicami, včeraj zunaj pa v kratkih rokavih. Me je prijateljica v plašču gledala kot deveto čudo user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 12:32:35   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

lahko pa v porodnišnici prosiš da ti naredijo test seveda rabiš tisti papir za laboratorij ali se pa s svojo ginekologinjo pomeni da še to opravita preden te pošljejo not.


bom pocakala se ta tden da vidim kaj bodo v p rekl,ce not ustanem jih bom opomnila, tiste listke mam pa tko skoz v materinskiuser posted image

masha - hehe...a ves kako je,dejansko jaz vem kaj je pa ne zelim izdati, nisem hotela spola vedeti pa so se dohtarji zarekli - ko pa je dohtarca na uz-ju - eden izmed mnogih,klicala za izvide ac sem pa po telefonu slisala kaj ji je sestra tam rekla,
na forumu pa pisem vecinoma mosko-zenski obliki,kuker rata,sem se pa tud jaz ze zagovorila - pri nasih septembrkah na enem srecanju,tko da tri vejo...hehe
sicr pa ti moj firbec - se malo pa bos videla a imas prav...hehe


pikizenc - v plascu si bila, ja jaz bi te tud cudn gledala ceprav je hladno...to mas pravuser posted image



besna - serviser za stedilnik vzel vec dinarckov kot pricakovala,a je zmanjkal za jogi - postar pa ze prsu...brrrrrr
morm zdej do treh pocakat da grem na postouser posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 13:29:31   
Lenny1
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

lenny: Aaaaa, zdaj mi je končno jasno zakaj katrinka to MENE sprašuje če si TI še v enem kosu. user posted image user posted image user posted image



Masha_M - mogoče se pa v živo spoznava v porodnišnici. user posted image  

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 14:34:18   
pikizenc
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana


pikizenc - v plascu si bila, ja jaz bi te tud cudn gledala ceprav je hladno...to mas pravuser posted image




Hehe, ne ne, jaz sem bila v čist v kratkih rokavih sredi dežja, ona pa v plašču user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 17:00:26   
Masha_M
katrinka: A potem hočeš reči da ti veš, tvoj in ostala familija pa ne? user posted image Če je tako, se ti klanjam, ker jaz se po moje razpočim od teže silne skrivnosti, hehehe. user posted image user posted image user posted image

Lenny1: Ne bi bilo švoh. A greš ti tudi v Postojno (sorry za sklerozo, če si že kje omenila)?

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.7.2010 19:58:09   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana


pikizenc - v plascu si bila, ja jaz bi te tud cudn gledala ceprav je hladno...to mas pravuser posted image




Hehe, ne ne, jaz sem bila v čist v kratkih rokavih sredi dežja, ona pa v plašču user posted image


sej je mrzlo nic ne recem...a plascuser posted image user posted image user posted image user posted image

idealno da se stisnes z dragim v posteljici topli....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

katrinka: A potem hočeš reči da ti veš, tvoj in ostala familija pa ne?  Če je tako, se ti klanjam, ker jaz se po moje razpočim od teže silne skrivnosti, hehehe. 



ja nihce ne ve,sej ce bi blo po najino tud midva ne bi vedla aje tko prsl,tud da mamo take tezave redko kdo ve...sej sva se midva ze stokrat skor zagovorila - ker doma buhi kliceva ze z imenom in pol je tezko preklopit na srednji spol ce se z drugim pogovarjas...hehe

no se malo....

a ja - dobila jogi,dobre volje,sedaj iti spat...najbrzuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 12:34:11   
petrca2507
Mashin dragi je pred dobrimi 15 minutami na FB napisal, da so že 3! user posted image
Bom počakala še na uradno Mashino sporočilo. user posted image



_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 12:50:03   
Anonimen
Joj, jaz kar ne morem stran od ljubljanskih noseck. Tukaj smo se imele tako fajn user posted image

Ampak tokrat sem pri vas z razlogom. Masha je namrec mamica! user posted image

Od 31.7 ob 10.08 imava novega sefa. Ime mu je Val. Kljub le 53cm in 3630g je ocitno precej vpliven, saj nama je nemudoma dodelil najpomembnejso funkcijo pod svojo taktirko - meni pa naziv mamica. Evo, ze klice! :)

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 14:30:19   
petrca2507
Masha, čestitke še tukaj user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 15:06:39   
pikizenc
Masha čestitke user posted image  pa upam da bo šef prizanesljiv user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 15:36:50   
Anonimen
Cestitke!


Naj vam sporočm, da imam sedaj končno določen PDP in sicer 22.2.2011

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 19:13:21   
teodora75
Masha in Val, cestitke tudi z nasega konca!

Komaj cakam, da sporocis, kako je potekalo potovanje iz LJ do PO. Upam, da vam je uspelo!

Veliko neznih trenutkov ze na zacetku in srecno!

T.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
31.7.2010 19:17:05   
Anonimen
Dekleta mi lahko zaupate kam boste šle doriti v Lj ali katere druge porodnišnice in zakaj?

(odgovor članu teodora75)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 7:41:06   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Joj, jaz kar ne morem stran od ljubljanskih noseck. Tukaj smo se imele tako fajn user posted image

Ampak tokrat sem pri vas z razlogom. Masha je namrec mamica! user posted image

Od 31.7 ob 10.08 imava novega sefa. Ime mu je Val. Kljub le 53cm in 3630g je ocitno precej vpliven, saj nama je nemudoma dodelil najpomembnejso funkcijo pod svojo taktirko - meni pa naziv mamica. Evo, ze klice! :)



ooooooooooooooo
cestitke mamica, val - ti imas pa prelepe mere...kr tako naprej in bodi dober sefuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 7:42:38   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Dekleta mi lahko zaupate kam boste šle doriti v Lj ali katere druge porodnišnice in zakaj?


lj - ker mi je najblizje,ker sem prvic tam rodila,ker imamo velike tezave z otrockom in je lj najbolj primernauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 7:47:55   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol
     

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
     sky77                                 3.user posted image                         2user posted image                   user posted image
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
   pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 22.2.2011
   pilotgirl7                           1.user posted image                            0user posted image                  user posted image



Trenutno število nosečk:
18




(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 10:36:28   
ljubljana
En dober zajtrk želim user posted image

Ena kavica po želji
user posted image

in prigrizek.
user posted image

mjam mjam

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 11:47:52   
katrinka
se dobr da kuham kosilo k drugac bi kr ekran pojedlauser posted image user posted image user posted image user posted image njami

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 13:08:06   
Anonimen
Ja tudi jaz imam zaradi prekomerno nizkega sladkorja rizično, tako, da me je G napotila v porodnišnico ter na test 50g glukoze. Upam, da je tako nizek sladkor samo začasno. Tako, da tudi sama ne bom mogla kaj izbirati :) Trenutno mam počivanje tudi na treninge ne smem :(

Drugače sem razmišljala porod v Postojni, nevem zazdelo se mi je da majo lepo urejeno in da so super zdravniki. Vendar dejstvo je, da vsekakor zelo vrhunski zdravniki in G so pa v lj. porodnišnici. Tako, da bom zaradi varnosti šla v Lj porodnišnico.

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 13:09:14   
Anonimen
Teli rogljički so pa mjami. Nič kuhanje kliče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 13:55:07   
katrinka
kosilo smo pojedli,sedaj pocivamo,potem pa na obisk...oci pa tendo sestavlja...

no, pa je danes prvi dan augusta....se malo se malo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 14:27:49   
Anonimen
Se tudi jaz pridrožujem, ravno kar smo kosili in gledamo formulo 1. Malo počivamo, potem pa naprej morava ploščice polagati :)

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 19:45:58   
Masha_M
Ojla nosečke!

Iz srca hvala vsem za čestitke!

Ker smo pri nas doma ena prava geekovska familija imam s seboj v porodnišnici seveda tudi en mini laptop, ki se v svet povezuje preko mobitela. :D

Zaenkrat samo eno kratko javljanje, več pa v miru od doma, ko ojroti ne bodo cingljali za vsako minuto interneta, hehehe. :)

Skratka... midva z Valom se imava krasno, jaz sem ko rožica, sinko je jasno najlepši na svetu, oči je srečen in ponosen in prav tako vsa širša in ožja familija.

Moj porod je en pravi mali čudež, na kratko pa je šlo takole: prve švoh popadke sem doma  prekinkala nekje od 11h zvečer do 1h zjutraj. Od 1h do 7h sem nabirala kilometrino po stanovanju gor in dol in zraven sopihala. Nekje ob pol 8h smo prišli v porodnišnico Postojna. Ob 8h so me premestili v porodno sobo odprto 3cm, predrli mehur, ob 10:08 sem rodila svoj zaklad.

Brez umetnih popadkov, z eno samo malo dozo analgetika v žilo, brez enega samega šivčka.

Držim pesti za vse, ki vas veliki finale še čaka in vam vsem želim podobno kratek, enostaven in neboleč porod kot je bil moj!

Papa za zdaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
1.8.2010 20:04:05   
Anonimen
Masha_M prav nič nisi geekovska familja, tudi jaz bom imela v porodnišnico netbooka :) Skratka čestitke Valu, tebi in atiju!

(odgovor članu Masha_M)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!