|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 10:20:01   
katy83
dobro jutro.

Zajtrk (potratna potica in mlekouser posted image ) se že prebavlja, zdaj imam malo časa za net, potem pa kosilo pripravljat. Danes bom delala tortilje s piščančjim mesom in zelenjavo.



Kepica - ah, še nič novegauser posted image   Se meni tudi zdi, da jo imajo na oddelku ali pa jo bodo celo domov poslali. Vsekakor ji želim, da se vse dobro izteče.

streptokok - joj, sem brala, ja kaj se je eni marčevki zgodilo. user posted image   Brez besed. Pa ravno 2 dni prej sem se o tem brisu zanimala pri gin. in sem potem to tastu in mojemu razlagala, pa sta mi rekla, da malo preveč paniko zganjam. Pa sem pomislila, saj mogoče pa res. Neeeeeeeeeeeeee, nič ni res. Ju3 pokličem in se naročim za odvzem brisa. Stane 37€. Pa če bi stalo 100€, briga me.  Sploh si ne predstavljam, kako hudo mora biti tej punci in njeni družini. user posted image

Getreal - veš, da te full razumem glede tasta. No, stvar je taka, da sem imela v prejšnji vezi user posted image  tasta in še bolj user posted image  taščo. Takšen dogodek, ki si ga ti opisala, je pri meni trajal 5 let. Pred tem sta bila 2 leti kot angelčka. No, pa ne bom pisala o tem, ker lahko sama napolnim do 200.strani. user posted image  Zdaj, zdaj pa je tako. Oba sta vredu, imata pa tudi svoje fore. Pa kdo jih nima? Pač, vidi se, da imam jaz mlade starše (46let) od mojga starše pa so stari (mama 58, ata 61). razlika se pozna. Logično v razmišljanju. Ampak kot pravim, ni panike. Da bi le tako ostalo. user posted image   No, kaj sem ti hotela povedat. Boš mogla to malo razčistit veš. Drugače se to ne bo spremenilo. Ampak, zdaj uživaj, ne se sekirat. Držim pesti, da ti uspe. user posted image

Flora - ja, super, če boš v Mb. Samo 1 dan prej mi javi kdaj, pa veš da pridem. Pa pridna si s to diplomo, ej. Vsa čast. user posted image  jah, ti boš pač potem uživala, ko bom jaz diplomo pisala.

Aprilčica - objemček nazaj. user posted image   Ti si mi ena zlata punca, veš? user posted image   aja, glede seminarskih, o katerih sva se pogovarjali. Ma, groza, no. Noben kao nima nič. user posted image  Ne morem verjet. Pa tako sem ti hotela pomagat. user posted image

Punce, še enkrat hvala vsem včeraj za vzpodbudne besede oz. za back up  mojemu user posted image , tako kot pravi Pupa. user posted image

Še malo pa bo torek punce, pa gremo na tortice. user posted image   Vreme bo bolj slabo, tako da bomo kar noter, ne? Fajn bi bilo vedet, koliko nas 100% pride, pa bom jaz mizo probala rezervirat. Ker ta večjih miz imajo bolj malo, pa da bomo bolj komot, ne? user posted image

tako, lepo nedeljo vsem skupaj. user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 10:50:16   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Mi smo včeraj praznovali moj roj.dan ki je sicer danes in pa vselitveni žur skupaj in smo se imeli lepo!
Nisem vsega brala ker je preveč za prebrat tko da sem sam na brzino šla skozi!
V stanovanju sem namreč brez neta in bom ziher še ene 2 tedna tko da bom sam tu pri mami kdaj prišla pogledat!

Vidim da se pri Kepici spet dogaja upam da bo vse ok!user posted image user posted image user posted image user posted image
Če bo že kej pa naj bo danes!user posted image user posted image user posted image

Di_Di
jaz jutri ne morem lahko pa v torek popoldan!

Vsem želim lep dan!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 10:53:57   
Anonimen
VSENAJBOLJŠE Memole!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 11:11:21   
Getreal
hej dobro jutro punce! user posted image

Aprilčica10, dacy, tropical, babyloverka, amelie, pupa*81, katy83 hvala za podporo user posted image in hvala za nasvete...sej v bistvu vem, da ni druge kot se pomenit user posted image samo to temo mi je tako težko načet..user posted image nočem bit tista "bitch", ki se non stop repenči zarad tašče in tasta...samo kaj čem, če pa se obnašajo tko..ma v bistvu pol ko sm študirala, sem pogruntala, da mogoče pr njemu doma itak mislijo, da bova šla narazen in da je boljše, da v tem času, ko je "slučajno" še z mano, ustvarja z mano čim manj skupnega premoženja..user posted image ne vem no..po moje. katy83 ja pri nas je isto..njegova starša sta oba okol 55, moja sta pa mlajša - tako kot tvoja, okol 46. In to ne moreš verjet kakšna razlika je..res. Neprimerljivo. pupa ja, vidiš jaz si kdaj želim, da bi bla tudi takšna eksplozivna in temperamentna, samo taka sem samo do ljudi, ki jih poznam ali pa do tistih, ki so popolni neznanci in mi je za njih ravno do Kopra.. Samo z njegovimi starši sem še vedno na tankem ledu, ker jih poznam ravno tok, da moram bit vljudna z njimiuser posted image V bistvu me še bolj preseneča odziv mojga fanta, ker kot da ne bi zaznal kaj je njegov oče reku. Kot da ima prav, kot da ni reku nič narobe, svet se vrti lepo dalje in nič se ni zgodilouser posted image mislim da sm mu podzavestno kar dosti zamirla, ker so mi včeraj cel dan še po glavi rojile tako grde misli, da me je kar strah same sebe...user posted image (drugač pa je meni ceed tudi lepši, samo nikjer ne dobiva kkšne dobre ponudbeuser posted image ) amelie ja..tvoj aspekt se mi tudi kar dopade..po moje bom mogla tudi ta način razmišljanja vključit v svoj proces odpuščanja tastu. Edina zdrava poteza. tropical bom načela debato o tem danes, ko sem se malo pomirila in lahko razumsko govorim z njim o tem. drži pesti!

memole
vse najboljše!! user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 11:25:26   
Anonimen
Memole, še tukaj: VSE NAJBOJŠE, ŽELIM TI OGROMNO ZDRAVJA, ZDRAVO ŠTRUČKO, VSE OSTALO PRIDE TAKO SPROTIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katy: Hihihiuser posted image Upam, da se uspeva spoznati tudi v živo. Že po slikah si mi tako simpatična, da ti ne znam povedatuser posted image

Žal mi je, da nobene ne poznam osebno (razen BELE BUČE), vam pa povem, da se tako vživim v vaše zgodbe, pripetljaje, slabe in dobre dneve, kot bi se poznale že vse življenje. In tiste, ki jih imam tudi na FB in vidim vaše slikce... Vse ste super mame, super bejbe in na vsaki najdem nekaj, kar me pri njej pritegneuser posted image

Vse najboljše želim tudi naši BELI BUČI: VSE NAJBOLJŠE. VELIKO OSEBNEGA ZADOVOLJSTVA, ZDRAVJA, PA ZDRAVEGA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 11:28:53   
nizy
memole - vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

getreal- jaz imam iste težave kot ti z njegovimi tastarimiuser posted image , pa sva že 13 let v zakonu .Fora je v tem , ker se user posted image noče svojim staršem zamert in je raje tiho in sem jaz prevzela vajeti v svoje roke .Navadila sem se tako , da zmeraj takoj odbrusim nazaj ,...in zdaj njegovi tastari vedo ,da če bodo izzivali, da bodo glihtko pokasirali nazaj ,... sm pa omejila obiske  pri njih, tudi telefonske klice , čeprov so 300km stran, še zmeraj težijo 100na uro user posted image ,.... našmu sm pa rekla ,dokler se on ne postavi zame in za najino družino , da se bom pač sama , s tem , da ne sme čisto nič komentirat in ne moreš verjet , nikoli ne  reče zakaj sem se po robu postavilauser posted image

Tvojmu povej , da si bila užaljena ali kakorkoliže na odziv njegovega očeta in zahtevaj pojasnilo , kako on gleda na to .Potem pa postavi svoje pogoje user posted image

< Sporočilo je popravil nizy -- 7.3.2010 11:33:43 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   [Brisano sporočilo]
7.3.2010 11:31:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 11:48:20   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
pupa ja, vidiš jaz si kdaj želim, da bi bla tudi takšna eksplozivna in temperamentna,


ne si želet tega user posted image me vedno po glavi tolče potem user posted image je pa res, da sem tudi jst s tastom in taščo bol prizanesljiva user posted image no, do sedaj še ni bilo takih situacij, za kar ima pa moj dragi zasluge pa on razčisti preden meni pokrovko dvigne user posted image upam da se dobro pogovorita user posted image

memole vse naj! user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 12:01:30   
Wannabemommy
Ojla souser posted image

Memole - vse najboljše za roj.danuser posted image user posted image user posted image

O Kepici še nič?????user posted image

getreal - Jaz sem mela isto izkušnjo, kot tisam ne s tastom ampak s taščo in to pred poroko, ko sva omenla da se bova poročila, je začela kaj se je treba na veliko ženit, če sploh nevema če sva za skupaj pa take in je mojga prepričevala češ da je to razmetavanje z dnarjem- moj je skoraj podlegel in valda sva se potem midva skregala, jaz sem mu postavla ultimat, da naj se odloči kaj hoče al se bova poročila tako kot treba ali pa se sploh nebova,...... Ko sem z njim vse uredila pa sva šla še skupaj do tašče in sva ji zabičala, oz. moj se končno odlepil od mamice in ji povedal kar ji gre, da je to najin life in da bova midva nardila kot midva misliva in da ona nima tu kaj za rečt. Res je bla tisti dan užaljena, jaz sem ji pa sam rekla bolje prva zamera kot pa zadnja in ti povem od takrat mava mir, sej še tu pa tam proba kaj rečt, sploh zaj glede nabavljanja opreme za otroka, pa ji moj kr zaveže usta, češ sej tebe nebo nič stalo, bova sama kupla, te pa tak spet surla do podauser posted image Jaz ti svetujem prvo reši to s svojim, povej kak občutek ti to daje in ko boš imela njegovo mnenje, bosta se lahko skupaj uprla tastu in tašči, my opinionuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 12:03:58   
Wannabemommy
Joj še malo pa torek, pa pohorska in sacher tortica, mnjammmiuser posted image  komaj čakam

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 13:13:37   
tropical
Memole vse najboljše še tukaj.
user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 13:41:18   
legenda_m
ojla

Getreal ne obupat, veš v življenju bo še 100 stvari k bojo prišle med vaju. čist verjamem da ti je vse dol padl (skupi za skoz), ker men tud user posted image sam morta se naučit da komunicirata, recmo zdle je pršel avto vmes, kaj pa k bo še kj druzga. zdj sta vi2 ki sprejemata odločitve zase. res da staršem ne bojo vedno ušeč sam j.iga oni majo svoj lajf. tud če bojo odločitve napačne, nč hudga. tko se učimo. na napakah. in tud če boš ti tista bitch, k boš začela kao zdraho. avto pač rabta večjega ane. povej to svojemu fantu, da ga rabta, da kaj ko boste šli vsi trije v trgovino po večjih nakupih. kam boste dal stvari, če bo pa cel prtljažnik zasedel voziček. ane, pa povej mu tud to da se ti zdi da je se preveč pusti svojmu očetu, da nj se odloč zdaj. al sta vidva tista, ki sta pomembna al bo skoz delu tko k bo fotr reku. sosedje so pa itak druga zgodba. jst sm svojmu zagrozila, da lahk tud gre če misl (situacija podobna, nm naštevala podrobnosti). da ga ne zadržujm, da vrata ve kje so. ne zdi se mi pa nč narobe, če se starše vpraša za nasvet. ampak ni pa nujn da se ga tud upošteva ane. madona sm pametna. v glavnem povej use kr te mot. tud to, da nis neumna frkla pa da znaš razmišljat s svojo glavo in da se ti ne zdi ok da te tast daje v nič. da so ti časi mim. jst se zanašam najprej na diplomacijo, če ne zaleže se grem pa diktatorja user posted image user posted image . doskrat vžge že prva varianta (lepa beseda lepo mesto najde), včasih pa mal zap.... pa je. no tko jst delam, so pa ljudje različni in vsak ma svoj karakter itd.... kr pogumno. ne obupat ob prvem problemu, pogovarjejta se... to je to.....

sm tud jst brala od streptokoka b pa od marčevke in njeneuser posted image . user posted image user posted image user posted image . z g sm že zmenjena da mi nardi bris ob naslednjem pregledu. ne vem kok je za plačat. ma mi je to najmanš problem.

drgač pa.... smo ravno po kosilu. ma je blo dobr, zdj pa umiram za kapučinom, takim z ogromn pencam, pa piha uzun ful a bi šla kj na sprehod? uf se mi kr ne da. ma bo treba.

lepo nedeljo

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 13:41:47   
ela24
Memole, vse najboljše! Lepo praznujuser posted image

Tudi jaz hodim kukat, če je kaj novic od Kepice, pa še kar niuser posted image

Getreal, kar pa se tvojih težav tiče, boš pa mogla ukrepat. Ker tako se začne, pol ko so otroci pa je še huje, ko bi včasih dedki in babice radi vzgajali vnuke in "popravljali svoje napake", ki so jih pri vzgoji storili.
Prvo je, da se morata s tvojim pomenit, daj mu sploh vedet, kako zelo te je prizadelo. Zdaj, ko si noseča pa imaš itak še večjo pravico bit užaljenauser posted image
Potem pa je na njem, da se pravilno odloči. Jaz bi mu kar dala ultimat, ali ati in mami ali jazuser posted image
Nikar ne drži tega v sebi.
Kot je že ena rekla, boljše prva zamera kot zadnja. In nikar se ne počuti, kot da če on financira, da ti nimaš pravice odločanja!
Gre se za vajino družino, ti boš uporablajla avto!

Danes je pa lep sonček, samo kaj ko je tak user posted image mrzlouser posted image In nič kaj ne kaže, da bi se začele spomladanske temperature.

Kar se tiče kombinezonov ali bundic. Jaz imam tako debejšo jaknco. Upam, da takrat ne bo več tako presneto mrzlo. Sicer pa saj prvi teden verjetno še ne hodiš nekaj ven, potem bi pa moralo bit bolje. Jaz sem se že spraševala, ker imam precej pliša, da mu ne bo prevročeuser posted image Ampak april, maj še bom po moje lahko to uporabljalauser posted image Saj itak imam do številke 62. Pol bomo pa morali v konkretn šoping, ker za naprej pa nimam nič...
A ve že mate večje številke? Jaz nism hotla kupovat, ker potem bojo kratki rokavi pa nimam pojma kako in kaj bom rabla...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 13:42:31   
legenda_m
aja memole vse naj naj. enga luštganga zdravga user posted image ti želim...

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 14:27:07   
photo
Ojla!
Mene so pa v petek odpustili iz porodnisnice (bila sprejeta zaradi premalo plodovnice). Me je moja G tako prestrasila, ker je rekla, da bo treba 'ven vzet'. Pa sem s torkom sele 33 teden zacela. No, v P pa so mi povedali, da ce se bo dalo, da se vsaj do 35T pocaka - do koder me danes loci se 9 dni. Jutri imam spet pregled v P, da ocenijo ali se je stanje kaj izboljsalo. Mi je pa dr. skoz povdarjala, da je kljucen pocitek, tako da res ze cel vikend pocivam. No, razen na kosilo sem sla ven. Se dobro, da ste toliko naklofale, ker mi je bolj zanimivo brati RR, kot pa Cosmo-like-crap revije, s katerimi so me zalozili P.

štetje gibov - tudi jaz dobila listek za delat križce. Z navodilom: od 9.oo - 21.oo zabeležim vsak gib, oz. do desetega giba. Ko naredim deseti križec pa označim še ob kateri uri je le-ta bil in lahko neham štet. Običajno se mi jih 10 nabere nekje do 17.oo. Aja, pa med gibi mora bit vsaj 5 minut razlike, da se šteje kot 2x.

avto - mi2 sva že prej imela enoprostorca, čist primernega za voziček in še enega člana, pa je 2 tedna nazaj, ko je bil tako lep sončen vikend in sva hotla na izlet na morje zakuhal na Črnem kalu. Konc je z njim. Za popravilo mašine in neke turbine bi prišlo z delom okoli 10 čukov, tako da sva bila dejansko prisiljena v nakup novega. V 3 dneh sva obiskala nekaj salonov, meni je ful luštkan i30, ampak ima bolj malo opreme, tako da sva se na koncu odločila kar za isti avto - Scenica, ampak bencinarja, ker je moj reku, da ne bo meu nikol več dizla. Sej, če bi bila jaz glavni kupec, bi tud ene 3 mesce trajal, da bi kupila novega... 

Aja, pa ne da se javljam in hočem biti naslednja, ampak nekako se mi zdi, da tudi mi ne bomo imeli aprilčice..

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 15:41:22   
Bobek75
Živjo,

ne vem, katera vse praznuje, zato vse najboljše vsemuser posted image .

getreal - midve imava tasta iz istega kraja, kajneuser posted image ? Ja, majhen kaj in kaj bodo rekli sosedjeuser posted image ? Moj user posted image se že pol leta daje s temi avti in ko rabi malo podpore, mu foter reče, da kaj sploh rabimo tako velik avto, da saj imamo dva avta in se lahko vozimo z dvema. Btw- moje celotno sorodstvo je na štajerskem, to je 220 km od tukaj v eno smer user posted image . Jupi, bomo vsak mesec 2 x potovali z dvema avtkoma tja in nazajuser posted image .

kepica - še enkrat user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 16:30:25   
Chi_Pita
Pozdravljene punce ... po dolgem, res zelo dolgem času se spet javljam user posted image

Sem imela že včeraj namen kaj napisat, pa me je zgodba naše nosečke oz. mamice iz obale čisto pretresla. user posted image

No danes se vam oglašam ... sem vas kar pogrešala, sam me je nekaj rač. hecal, pa še toliko dela sem imela, da se vn nisem vidla. No od včeraj sem uradno na porodniški ... hura user posted image ... naša biba še vedno pridno brca mamico, se mi je pa trebušček že malo povesil, pa tudi popadke - take švohcene čutim na trenutke ... mislim, da bomo z naslednjo luno tudi mi dobili našo piško - vsaj upam user posted image Pa skoraj vse imamo pripravljeno, no še kakšna malenkost verjetno manjka.

Punce drage, pa kaj toliko pišete ... sej bo kmalu treba odpreti 3. del. user posted image Aja, najprej moram čestitati nax - sem slišala, da že ziba svojega sinka user posted image user posted image user posted image pa če je še katera med tem časom že postala mamica ji iz srca čestitam.
Priznati moram, da vas nisem brala mislim da od 110 strani, tako da me v prihodnje čaka dosti dela user posted image ... Upam, da ste vse brez večjih problemčkov ...

No to je na hitro od mene - se vam pa kmalu spet oglasim user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 18:59:19   
Di_Di
Najprej naj zaželim memole in BELI BUČI vse naj, naj za roj dan.. želim vama obilo osebnega zadovoljstva, sreče, dinarčkov, predvsem pa zdravja vama kot tudi vajinima družinama in malima štručkama, ki jih veselo pričakujeta. Čim lažje, hitrejše in ne preveč boleče porode! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

photo lepo da si doma... le pridno počivaj da bo s tvojim user posted image vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image

in katera ve kako je kaj s kepico se je kej javila? user posted image user posted image user posted image in user posted image tudi za njo in njenga user posted image


ooo chi pita spet si mobilna user posted image kot lahko sama vidiš so te punce full pogrešale... user posted image drugače pa sem ti ravno 5 min nazaj poslala sms. me je zanimalo kolko časa je trajalo predavanje o EA če se še spomneš? Ja zdej ne vem a se dobimo jutri al se raje zmenimo za kak drug dan ko bo lahko tudi memole prišla? kaj ti praviš? kot kaže sem dobila tvoj sms se preden sem tu uspela kej natipkat user posted image

moreta si kej gor? kaj ti praviš jutri po predavanju al kak drug dan tor sre? mislim da bo kr najbolj zihr če vam sms pošljem...

memole tvoje št še vedno nimam user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   [Brisano sporočilo]
7.3.2010 19:42:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 19:51:17   
dacy
Evo mene ... javljam se iz MB user posted image ... Spoznavanje mojih in od mojga dragega tastarih je bllo cist ok ... vse lepo potekalo, cist lepo so se zastopli user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy83
Zajtrk (potratna potica in mlekouser posted image )

Še malo pa bo torek punce, pa gremo na tortice. user posted image   Vreme bo bolj slabo, tako da bomo kar noter, ne? Fajn bi bilo vedet, koliko nas 100% pride, pa bom jaz mizo probala rezervirat. Ker ta večjih miz imajo bolj malo, pa da bomo bolj komot, ne? user posted image


katy mmmm pa kje si lih potratno potico nasla ... si mi prav luste nardila zdaj z njo user posted image
No jaz pridem 100% v torek, lahko pa bi se dogovorila tam za rezervacijo v primeru slabega vremena notri drugace pa zunaj ...

memole user posted image user posted image user posted image user posted image VSE NAJBOLJSE user posted image user posted image user posted image user posted image

bobek hja tak je ja ... najboljse da gre on z enim avtom in otrokom , ti pa z drugim avtom in prtljago user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 20:55:58   
sonček85
kepica je še na oddelku ,čaka.je pa že malo utrujena.v Križu jo peče ,popadki so a rahli

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 21:21:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

se mi je pa trebušček že malo povesil, pa tudi popadke - take švohcene čutim na trenutke ... mislim, da bomo z naslednjo luno tudi mi dobili našo piško - vsaj upam user posted image


Sma že dve. user posted image Sam pri meni so že kr konkretni popadki, a neredni.


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 7.3.2010 21:29:56 >

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 21:41:24   
ela24
Uboga Kepica. Čudno, da ji ne pospešijo vse skupaj malouser posted image Ker če tudi so rahli popadki, zdaj pa se res že dolgo časa muči...
Njeno dete ji skoz malo nagaja, pa hoče ven, pa si spet malo premisliuser posted image
Verjamem pa, da bo vseeno kar hitro cartala.

Punce, kaj se zdaj to hecate nekaj in si napovedujete porode. Lepo pridno še počakajteuser posted image
Jaz imam občutek, da bo 30.3.user posted image Moj pa pravi, da pol bo pa verjetno 1. aprila. Pa nisem najbolj zauser posted image Samo kaj si pa moreš, naši user posted image nas ne vprašajo, če smo za in kdaj bi meuser posted image

Jutri pa na test z glukozouser posted image Upam, da bo vse ok!

Za torek pa glede na to, da nam napovedujejo sneg bomo verjetno kar not na torticah. Za predjed bo pa pasala vroča čokolada, a ne mariborčanke?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 22:10:43   
nizy
men se pa zdi , da bi kepici zdaj že lahko porod pospešili , ne pa da jo matrajo in čakajo , da se konkretno kaj začne dogajat user posted image .Jaz vem , da bi jim zelo težila, naj že kaj naredijo, saj njen user posted image je že donošen , če se ne motimuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nizy -- 7.3.2010 22:11:11 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 0:25:16   
dacy
Evo mene spet malo ... danes pa niste neke klepetave ... se vidi da imate svoje drage zraven vas cez vikend user posted image ... No mene pa zdaj caka nekaj casa brez mojega lubija , ampak bom ze zdrzala nekak ... se dobro da obstajajo vsaj mobiteli user posted image

No jutri pa zelim vsem lep dan zena ... Moj se bo zacel z vstopom v 37. teden user posted image , pa s kontrolo , pa se za bris treba zasitnarit pri G , in se prvi CTG me jutri caka ... aja , pa se prvi dan porodniske se mi jutri zacne user posted image Ta dan zena si bom sigurno zapomnila user posted image

Jutri pa ko bom sla na CTG bom probala se kepico dobit na telefon da vidim kak se kaj odvija pri njej s temi njenimi popadki , upam da se ne bo dolgo vec matrala saj je zdaj itak ze v 37. tednu in je otrok ze dovolj razvit da lahko pride na svet user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?