|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:05:09   
tatly
se se kateri zdi da ima trebuscek bol nizko kot ga je imela?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:06:32   
ela24
Ojla!

Danes pa sm cel dopoldan lufala naokrog, od davčne do zavoda za zdravstveno, pa moj zdravnik, pa laboratori... V glavnem ura je 12. jaz pa čisto brez energijeuser posted image Grem zdaj malo ajat.

Danes sm imela spet ta test glukoze, in se user posted image kar konkretno dogaja. Zgleda mu je blo všečuser posted image

Sem pa danes tam v čakalnici vidla eno žensko z user posted image , kak ga je stresala revčka, da sm si mislila, da bo dobil pretres. Rokico je imel čisto nazaj zvito, ona pa nič.
Uh sm bla jezna kot user posted image . Ne morem si pomagat, ko vidim kaj takega. Pa mi eni že zdaj pravijo, da pri obiskih pa to ne smem komplicirat. Ampak jaz vem, da me bo to motlo. In v končni fazi zakaj bi mogla trpet in gledat nekoga kak "vlači" otroka. Saj menda imam vso pravico, da me moti. Za koga pa me bo skrbelo, če ne za otroka...

Tako, da sm kar malo v skrbeh, kako bodo potekali ti naši obiski. Saj verjamem, da bom večine vesela, sploh če ne bo kar takoj priletelauser posted image Ampak ziher bo kaj takega vmes, in kako se naj pol zadržujem in trpim, ko gledam kaj meni nevšečnegauser posted image user posted image

Pa tudi to me moti, da hočejo eni kar drugim otrokom, ki so po moje premajhni 2-3 leta, dajat otroka na roke. Pa saj oni še nimajo občutka, niti ne vejo kako ga držati. Tu pa ne verjamem da bom popustilauser posted image

Uh, sm si zdaj dala duška. Saj me lahko kar preskočiteuser posted image Mogoče sm še zdaj bolj občutljiva zaradi user posted image , pa potem ne bom takouser posted image

Mariborčanke, kako se bomo pa spoznale jutri?user posted image user posted image user posted image
Da ne bom k kaki napačni nosečki sedla...user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:07:42   
nizy
nataša 35- tebe že popadki dajejo , ne me strašit ,... saj mava komaj en teden narazen PDPuser posted image , naj user posted image še malo počakauser posted image  

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:12:03   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

babyloverka vozeka še nisem naročila, sem plačo sfučkala isti dan user posted image user posted image , zdaj pa čakam dodatek za veliko družino, pa upam, da me dete ne prehiti, ker me danes dajejo popadki malo bolj user posted image ...sem bila pridna ta vikend, ker če bi se usedla za comp, bi tam tudi ostalauser posted image user posted image



jaz ga bom danes naročila ali pa jutri user posted image  dobim plačo ta teden pa jo bom kar isti dan zapravla zgleda. pol pa živi celi mesec, ne? user posted image  upam da se ti umirijo popadki

tatly meni se zdi da se mi je včeraj nekam spustil samo nisem upala lubiju nič rečt ker sem itak že preveč tečna, je reko da toti forum berem pol sem pa cela zmedena, ker sem mu onidan razlagala za dogodek marčevke. no kakor želi, jaz že vem kako in kaj. se mi pa zdi da se je spustil, ker se mi prsi več ne naslonijo tak gor user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:14:19   
legenda_m

IZVIRNO SPOROČILO: nikkybo

In kaj bomo kaj danes? Bomo kaj dobrega skuhale?

Aja, kdaj se vam začnejo ctg-ji? Meni je sestra pri gin. rekla da šele v 37 tednu...nekam pozno se mi zdi...ali pač?






jst razmišljam o špinačni juhi/omaki in pire krompirju...

tud jst mam ctg šele v 37. tednu. nekak razmišljam tko, da če je blo do zdj use ok na pregledih, da pol ne delajo prej. lahko da se pa motm.

joj kok piha. ful bi šla ven ma me nč ne vleče. pa še vso frizuro mi bo pokvarlo user posted image bom doma mal potelovadla. včasih sm takoooooooo lena user posted image .


getreal zelo u redu ane. sorodniki so pa itak zmer usi ful pametni. men je ena teta še na začetku nosečnosti tm oktobra al kdaj je blo mal bl toplo, rekla ja pa pejd si nabrat regrat ma velik vitamin c pa železa... to že sam ob dejstvu da je pred parimi mesci nekdo gnojnico čez polil pa da sm vidla tm mačke srat... sm si mislila sam ja ja ti kr.... rekla sm pa samo da ga ne maram. da mam rajš solato, pa rdečo peso itd.... jst si ponavad kr svoje mislm delam pa po svoje.


ojoj nataša ful bedn. naša mat je enkrat moji sestri k ni hotla pospravt oz. je use v omaro zbasala kr skoz okn zmetala. nč ni vpila pa nč. sam od tkrt sva obe pospravljali tko k je treba user posted image user posted image user posted image

nč punce uživajte ob našem prazniku....user posted image

(odgovor članu nikkybo)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:22:23   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m



ojoj nataša ful bedn. naša mat je enkrat moji sestri k ni hotla pospravt oz. je use v omaro zbasala kr skoz okn zmetala. nč ni vpila pa nč. sam od tkrt sva obe pospravljali tko k je treba user posted image user posted image user posted image

nč punce uživajte ob našem prazniku....user posted image


uh tako je včeraj naša mala, stara tri leta in pol, itak manekenka in v središču pozornosti user posted image  ni hotla oblečt zgornjega dela trenirke, sestra ji reče dvakrat pa nič, tretjič reče pa mala trmari da ne bo, pa sestra prime trenirko, jo nese proti košu in ji reče da bo vrgla v smeti in ko čez dva tedna ne bo imela več kaj oblečt ker bo vse v smeteh nje ne briga kakšna bo hodla v vrtec user posted image  mala pa v jok, pa v dir po trenirko pa oblačit user posted image

je pa jo enkrat skregala pri mizi pa je mala ni upoštevala, pol jo še ati skrega pa smo vsi tak resni, sestra pa itak ekstra resen in jezen izraz, pa mala nekaj takega izjavi nazaj da smo se vsi začeli smejat, še sestra in pol še mala začne sestri; tak se korenček streže, tak se korenček streže user posted image  včasih res ne moreš drugo kot nasmejat se user posted image  

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:38:02   
Anonimen
Lep pozdrav...Naj prej čistitke ob  DAN ŽENAJU.....
In drugače kako ste kaj...jaz sem bila spet  4 dni zaradi popadkovv bolnišnici ,danes so me odpustili,ker se je umerilo...pa glavica je tako nizko pripravljena za porod,sam odpiram se še ne .da popadki niso redni ...kar naj še malo počaka moja bebica ,saj še ni čas za porod...
Kepica kaj ga pa ti lomiš...da res ne boš prej rodila,,,,drži se vem kako ti je....
Ja nič lepo  se imejte pa ven na sončeka...jurti bo spet sneg...se slišimo...lp...

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:40:25   
tatly
levinjica-malo se zdrzita
natasa-vidve tudi-naj se bebika malo pocakauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:40:48   
NATAŠA35
tatly tudi meni se je trebuh malo dol spustil, pa to kar nekaj časa nazaj...ponavadi se spusti ker se pripravlja na porod

nizy nič te ne strašim, samo mene zvija in boli v križu kot user posted image , tako da mislim, da bom kmalu letela...madonca pa tako sem upala, da bo otrok imel rogove user posted image user posted image

legenda ja, bo treba upoštevat ta tvoj recept, ker drugo ne zaleže...pa že več kot dva meseca me sprašujejo, kdaj bom doma ostalauser posted image user posted image user posted image

babyloverka jaz bom naročila vozek, plačala ga bom vnaprej, sem se odločila, ne na kartico, če se bo dalo, pa še zelenega bom vzela


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:44:20   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: ela24
Tako, da sm kar malo v skrbeh, kako bodo potekali ti naši obiski. Saj verjamem, da bom večine vesela, sploh če ne bo kar takoj priletelauser posted image Ampak ziher bo kaj takega vmes, in kako se naj pol zadržujem in trpim, ko gledam kaj meni nevšečnegauser posted image user posted image

Pa tudi to me moti, da hočejo eni kar drugim otrokom, ki so po moje premajhni 2-3 leta, dajat otroka na roke. Pa saj oni še nimajo občutka, niti ne vejo kako ga držati. Tu pa ne verjamem da bom popustilauser posted image


ah obiski ja user posted image jst sm jih 1. mesec prepovedala user posted image razen mojim pa njegovim staršem, ki bodo pa itak bol prišli pomagat (če bo treba) kot pa se afnat user posted image pa res ne mislim nobenmu strežt ker bom mela že sama s sabo (in otrokom in gospodinjstvom) dost dela user posted image

majhnih otrok sicer nimamo v bližnji žlahti, jim pa tudi jst ne bi dala lih za okol nosit novorojenčka, sej ne rečem mogoče bratcu al sestrci, ampak še to v sede user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:54:22   
nizy
uuuufff pri nas je ponavadi katastrofa z obiski , se ti že po 1t vsujejo, pa še to taki , ki pridejo sam  firbcat,k drugače jih ni nikoli na spregled user posted image . Kar se tiče otrok me je že zj strah mojih user posted image , ker bodo  našga user posted image že one hotle vlačit okoli, ker že zdaj komaj čakajo , da se rodi user posted image ,..... da vožnje z vozekom sploh ne omenjam user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:55:25   
nizy
NATAŠA- greš v P na Jesenice ali Kranj user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 12:59:43   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

babyloverka jaz bom naročila vozek, plačala ga bom vnaprej, sem se odločila, ne na kartico, če se bo dalo, pa še zelenega bom vzela



jaz ga bom tudi vnaprej plačala. bom ga potem naročla pol mi pa itak potrdilo pošljejo pa jaz prek banke nakažem al kak gre to, ne?
jaz pa rjavega. ti boš onega olivno zelenega naročla?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:00:24   
BELA BUČA
Drage moje, vse lepo za praznik. user posted image user posted image

Jaz mam trebuh sigurno nižje, ker čutim in vidi se tudi, da se je spustil. Me sicer že tut nekaj zvija in šraufa kot pred menstruacijo pa občutek mam, da me kar naprej tišči na wc, v bistvu me pa ne ... Zdravnica je rekla, da mam MV že skrajšan.
Upam, da bom vedla, kdej moram v porodnišnico. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:09:03   
NATAŠA35
nizy jaz gren rodit v lj, ne vem od kje ti KR ali jesenice user posted image

babyloverka točno tak, naročiš, pa ti pošljejo podatke, sem pa šele zdaj videla, da se na vozek čaka 2-3 tednauser posted image ...vzela bom pa olivnega, sva se z mojim odločila...

obiski mene je kar malo strah teh obiskov, ker se mi bodo vsi nagnetli, pa upam, da je še vedno prepoved v P za obiske, ker sem čisto zmozgana, pa vsi tak pametujejo, da glava boli...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:10:34   
katy83
Bog je najprej ustvaril moškega in šele nato žensko. To pa zato, ker vsak umetnik najprej naredi skico in šele nato umetnino. user posted image
 
Vse lepo drage moje ob dnevu žena. user posted image



No, moje počutje je že boljše. Očitno pride kaki dan, ko sem čisto na tleh, pa se potem spet malo poberem, pa tak dalje. No, pobiram se tudi z vašo pomočjo. Hvala vam za vse vzpodbudne besede, pa za vaše razumevanje, hvala tudi tistim, ki ste bile malo bolj "stroge". Saj dejansko je tako, da se sama sebi ne bi smela smilit, ampak včasih pač ne gre. Kmalu bo tu user posted image  in ne bo več časa za razmišljanje o bedarijah, pa za neko jako lenarjenje tud ne. Pa še diplomo moram pisat, pa še vreme mi bo bolj naklonjeno. Ja, spet bom v pogonu. user posted image  He, he. Kak sem hecna. user posted image


imam pa še na zalogi nekaj vprašanj, če je kateri slučajno dolgčas in je s tem seznanjena, meni bi pomagalo user posted image

1. Kako je z urejanjem preživnine na sodišču v Mb? ali pa drugje? Obstaja kakšen obrazec ali to sam napišeš, moraš kaj pri odvetniku overit? user posted image


2. ali se na ctg-ju "vidi" če je otrok v zaostanku rasti? ne, vem, mogoče, da srček bolj počasi bije al pa nekaj? Ker malo me tudi muči, da je rekla gin., da je malo prelahki bebek, ampak uz pa do poroda več ne bo.


ja, evo, to so moja vprašanja. Se vidi, da imam čas, ne? user posted image   Ja, malo paniko delam, samo ne preveč. user posted image

Drugače pa, ja, mrzlo kot hudič. Brrrrrr. Sem mojemu prej lojtro nekaj držala zunaj, ker je streho nekaj zabijal, pa sem bila oblečena kot eskim. user posted image

Kepica, Levinjica, Nataša + vse ostale s težavami - držite se, še malo. user posted image

Kepica je v Mb porodnišnici in kolikor sem seznanjena, če je z otročkom vse ok in plodovnica ok, ne bodo sprožli poroda. Verjamem, da je že izmučena. user posted image

Sonček85, hvala za informacije o Kepici. user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

 
 Jutri pa tortica, mnjammmiiiiiiiuser posted image , komaj čakam da se vidimo da ta vaša imena dobijo obrazeuser posted image user posted image  
 


user posted image user posted image user posted image

Torej, babike, velja za ju3 ob 14.uri v Pohorski. Lahko se dobimo pred Pohorsko, se tam počakamo, pa gremo skupaj not. Meni osebno je vseeno.
Gremo pa, če se ne motim jaz, Wannabemommy, Dacy, Ela (vroče čokolade sicer ne pijem, bo pa kakšna brezkofeinska kavica padla), kaj pa ostale?
Babyloverka? Amelie? Majas? Venera? Malenaa? Ve pridete? Če rabi katera mojo št. naj mi piše na zs. Al pa če rabi katera prevoz?


Chi_Pita - u, fajn, da si se malo oglasila pri nas po dolgem času. user posted image

Cojka - sem brala pri lj nosečkah, da imaš enake težave z imenom kot jaz. Joj, kak me razpuser posted image , ko povem ime user posted image  (Timotej), pa vsak, ampak res vsak reče: Aaa, Timi bo. Mislim halo? Ne, ne bo Timi. user posted image   Sem bila že na tem, da bi kako drugo ime poiskala, ampak sem se odločila, da tak bo in konec. Jao. user posted image


Aprilčica - ma veš, da se bomo uspele spoznat. Ti boš itak še kaj na faks hodila v Mb, pa potem ko bomo mamice, se bomo tudi kaj dobile, ne punce?



evo, punce, zdaj še malo po netu pogledam gor in dol, pa levo in desno, potem pa grem slikat na steno. Ker mi je v otroški tako fajn ratalo, sem se odločila, da bom še spalnico malo polepšala. user posted image

lep dan, Katy

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:13:34   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

nizy jaz gren rodit v lj, ne vem od kje ti KR ali jesenice user posted image

babyloverka točno tak, naročiš, pa ti pošljejo podatke, sem pa šele zdaj videla, da se na vozek čaka 2-3 tednauser posted image ...vzela bom pa olivnega, sva se z mojim odločila...

obiski mene je kar malo strah teh obiskov, ker se mi bodo vsi nagnetli, pa upam, da je še vedno prepoved v P za obiske, ker sem čisto zmozgana, pa vsi tak pametujejo, da glava boli...



sem tudi jaz zdaj komaj vidla da se 2 do tri tedne čaka in me je skoraj vrglo user posted image  ne vem kaj sem te zadnjič gledala da sem mislila da je manj. ga morem hitro naročit

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:17:08   
nejanejc
ejla, danes sem pa fata jst :) morem se stvari pospravt v koplanici, da bojo mele svoje mesto :)
pol pa bi pasal kak sprehodek :) za kosilo danes mislim, da bojo spet tortilje, da se porabi zelenjavca :)

nataša, drzim pesti, da zdrzis dkoler ne vse lepo poštimaš

avti, uh... jst sem tudi mela idejo o citroenih, pa je moj reku da to pa raj ne bi... revez navajen na nemce oz. trden avte :) Meni je vseeno, samo, da bo prakticno... se pa moreva kmali tudi midva lotit.... najprej pa njegova skoda na servis..... pol pa moj clio... uh, same skrbi

moje dete se malo preteguje, malo otrdikdaj pa kdaj trebuh, ma zaenkrat morem prav potrkat, da sem ok

levinjica, upam, d abos ok, ti si tud boga vec po bolnicah kot doma :( user posted image

pupa :) super za burjo, da te spomne na dom :)

getreal, super za karavana, sem prav vesela! sploh, da sta ustimala med sabo :)

nizy, kam bos sla pa ti rodit? jst se zdej med krnajem in Jesenicami malo bolj k kranju nagibam... bo zmagala razdalja.... pa ce je ea z aplacat pac bo... sem se tko odlocla, da jo vzamem skorej ziher

lep dan se naprej vsem



(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:30:33   
nizy
nejanejc- nš je tut navajen na trde avte user posted image user posted image user posted image , jaz grem na Jesenice rodit user posted image

Nataša35 -se mi je zdelo , da si iz Radovljice user posted image al pa sm zamešala , če ni bila natašaxyuser posted image user posted image user posted image user posted image , al pa je  kera druga ,...ah user posted image pozabljivost user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:44:01   
NATAŠA35
nizy ne nisem iz radovljice, sem pa iz okolice kamnika user posted image user posted image

babyloverka ja, ga bo treba naročit čimprej, mogoče pa ne bo tak dolgo trajalo user posted image

nejanejc jaz tudi upam, da me ne prehiti, nimam nič naštiman - torbe za user posted image , moj sploh ne bo vedel, kaj naj prinese...

madonca včeraj je moj hotel user posted image , pa jamral kolko je on bogi user posted image user posted image user posted image , meni se pa res ni ljubilo, sem bila zmatrana, če pa sem dva dni delala kot nora user posted image ...upam, da nisem s tem pospešila popadkov...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 13:55:20   
babyloverka
jaz sem tudi pomislila na to, da mogoče pa ne bo trajalo tako dolgo da pride voziček. se pustim presenetit.

a on bi še slončkal, ti pa delala in v bolečinah? oh ti porednež moški. se mu je očitno tisti moški center vklopil, ki ne štundira na nič, samo na s..user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 14:04:34   
photo
Nazaj iz pregleda. . .
Naslednji pregled v Ambulanti za patološko nosečnost naslednji ponedeljek, ko mi manka 1 dan, da zacnem 35T. Me je kar malo panika, ker je dr. rekla, da se takrat pogovorimo o opcijah, o tem kako in kaj in pedvsem KDAJ gremo v sprožitev poroda. Od prejsnjega tedna sem si zelela sam 35T docakat, zdej bi pa rada, da prilezemo do 37T. Bojda je pa verjetnost prezivetja 99% v 35, 37, alseši pa 40. tednu....

Bo treba ta teden res vse do konca nakupiti in pohistvo skup sešraufat. Posteljico sva že, še predale, komodo in previjalno mizo. Z kvaliteto sva pa ful zadovoljna (Alples Planet).
Ima katera izkušnje z otroškimi jogiji Lineaflex?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 14:24:10   
NATAŠA35
babyloverka jaz sem ga hotla kar z valjarjem po glavi, pa moje otroke tud...sem se prov matrala z pospravljanjem otroške sobe, pa mi rečejo kaj jo pospravljaš, če smo jo pa mi user posted image ...našla sem oblačila, pa nogavice vse povsod, samo v kopalnici ne user posted image , igrače vse zmešane in nepospravljene aja pospravljene tako da mami nič ne vidi user posted image user posted image user posted image

ja, jaz sem včeraj mogla mojega ostrič - evo tudi to delam, pa me je on malo pobarval, potem pa je kar hotel slončkat, ura pa ena zjutrajuser posted image ...sej vem, da ga zanemarjam, samo on se pa ne dotakne skoraj ničesar, mu moram naročit kaj naj narediuser posted image user posted image grrrr...sej komaj čakajo, da bom doma, pa bom imela kao veliko časa za vse uštimat...

mene je začelo zvijatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , samo res zdaj bolj neredno, samo bolj močno...najraje bi letela na wc, ker me tak srat tišči, pa vem, da je vse skupaj lažnouser posted image user posted image ...v križu pa ščipa, kar mi ni najmanj všeč....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 14:31:51   
amelie
Katy, ja, jaz jutri pridem, upam samo, da ne bom zamudila. Greva pred tem še v Graz po nekaj stvari, ampak mislim, da bom pravočasno nazaj. Drugače sem pa tudi za, da se zunaj počakamo. Spoznate me pa po trebuhu user posted image  user posted image  

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 14:53:57   
ema tiara
katy- sem brala pri lj nosečkah, da imaš enake težave z imenom kot jaz. Joj, kak me razp , ko povem ime  (Timotej), pa vsak, ampak res vsak reče: Aaa, Timi bo. Mislim halo? Ne, ne bo Timi.   Sem bila že na tem, da bi kako drugo ime poiskala, ampak sem se odločila, da tak bo in konec.
mi mamo timija.user posted image ..pa me sprašujejo kak je pravo ime,a je timotej?sedaj pa imam lucasa pa so ga hoteli luka klicat...
pa je timi hitro povedal da je LUCAS


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?