|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 21:16:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 21:20:23   
nizy
punce a to mate privat Guser posted image   ko vse po vrsti plačujete UZ pa slikceuser posted image , se mi kar malo smilite , da je treba vsako stvar plačat ... jaz do zdaj nisem še nič plačala razen NSuser posted image , pa mam UZ čisto vsak pregled user posted image

kepica -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil nizy -- 6.3.2010 21:23:45 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 21:25:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 21:36:09   
nizy
seveda je oderuštvouser posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz hodim , kar v bolnico na preglede , je res , da kar dolgo čakam na vrsto, včasih tudi po par ur , ampak je poplačano ,ko G reče, da je z user posted image vse v reduuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 21:47:47   
Anonimen
O, hudo... 40€ za UZ?? Mislim, da se ne bom nič več pritoževala nad mojo G... Sicer sem imela pri njej le 2 UZ-ja, ostalo so mi delali v porodnišnici Trbovlje.

Sobota zvečer, jaz pa čepim pred računalnikom in mi je dolgčas za znoretuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4580
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 21:49:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4581
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 21:52:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:00:19   
dacy
Tako ... sem bila malo pri kolegici ki je tud postala nova nosecka in ima prvi pregled v ponedeljek , je pa reva cist prehlajena in sem jo kar skomandirala na hitro da naj se spravi do zdravnika tud malo ker prvi trije meseci so itak najbolj nevarni , tak da upam da me bo poslusala user posted image

Jutri pa pridejo moji iz MB po mene in gremo s tasco in tastom vsi skupaj na kosilo nekam ven , bo spoznavni dan za moje in njegove tastare ... mi je ze kr muka ... tasca ze cel dan leta po bajti in kr skoz nekaj pece user posted image ... No potem pa picim v MB in se vracam nazaj na Bled sele ko bom v dveh delih user posted image

V ponedeljek na kontroli bom pa tudi jaz zahtevala bris pa naj stane koliko pac mora ... mi je vseeno

Tudi jaz do zdaj nisem se nicesar rabla placat razen NS in tistih 10€ za cd , pa sem imela kar nekaj UZ-jev, no ampak zgleda so mi jih nardili brezplacno zarad previsokega pritiska in ker ta lahko vpliva na rast otroka mi je G predpisala kontrolo rasti, tak da so mi morali nardit Uz ker drugace pac ne mores vedet kako otrok napreduje

cojka a sta vidva v LJ al na Bledu ? Ce si na Bledu pridi do mene mi bos pomagala pakirat cunjice za odhod v MB user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 22:10:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:12:21   
nizy
dacy,cojka- škoda k se nismo nikoli menile   za kakšno kavico  na Bleduuser posted image ,aja pa Nataša 35 je tudi blizuuser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:35:19   
dacy
nizy sej za kavico je se cas ... samo potem bo kavica z vozicki pac ... user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:39:32   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

nizy sej za kavico je se cas ... samo potem bo kavica z vozicki pac ... user posted image


upam, da bo res kaj iz tegauser posted image user posted image user posted image , grem pa jaz naslednji vikend v Mb k sestri na obisk user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam , nazadnje sem bila novembra user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:44:01   
Getreal
Dober večer punce!

prvo kot prvo:

kepica - držim pesti da je vse ok in da kmalu dobite svojo štručko user posted image user posted image user posted image
nax05 - super da si že doma, upam da ti bo tudi tvoj malček kmalu sledil user posted image user posted image user posted image si nas pa kar vrgla s tem tvojim porodom, veš user posted image epiduralna se ti je pa izmuznila,a? user posted image

glede mamice marčevke...res žalostno..user posted image user posted image user posted image nisem mogla verjet kaj berem..da se to lahko zgodi komurkoli je še bolj strašljivo..uboga revica mala punčka..in uboga mamica in očka user posted image nobeni ne priželim take usode. Ko sem to brala so se mi tako vlile solze da je joj.. Jaz mam ginekologinjo zej v četrtek, pa mi je že zadnjič rekla, da mi bo vzela bris, ampak mislim, da jo bom kar spomnila sama že na vratih ordinacije, neglede na ceno..

cojka, aprilčica, pupa*81, babyloverka...avto pa..user posted image user posted image napisala bom cel roman o tem...saj ne morem verjet...

No, torej odpravli smo se gledat ta najin izbrani avto, ane. Pa sva rekla, ajde uzamemo še tasta pa mojga tata s seboj, ker so kao "stari mački", pa še moj tata ima kar nekaj poznanstev v tej avtomobilski stroki, kar je itak vedno dobrodošlo. Allora gremo mi štirje v NG, pridemo tja in moj fant praša tam trgovca za izbrani avto. Nakar sem že začutla, da je nekaj narobe s tastom..tko začel se je šetat naokoli po trgovini, pa nič ni sodeloval in tko naprej.. in pol tko ostanemo sami, trgovec gre, in tast začne, da kaj nam bo tako velik avto, da to je nepraktično, nerodno...etc. halo človek božji?!?! otroka čakamo?!?? seveda ima tudi na to pripravljen odgovor - da saj so tudi pred dvajsetimi leti meli otroke, pa so čisto normalno shajali s fičkoti in katrami. Ja. to je reku. In ja, mislu je resno. Potem je reku še trgovc, da je ta navadna astra definitivno premajhna, da gre v prtljažnik samo voziček in še to bolj težko... on pa kar trmari po svoje naprej. A najbolj me je razku.rčilo to, da za tasta sploh ni fora v ceni avtomobila (navadna astra je 1000€ cenejša od karavana, kar ni praktično nič pri taki ceni user posted image ) ampak v tem, kaj bodo njegovi sosedje rekli..ja..točno to...kamena doba! Sosedje bodo mislili, da ima njihov sin tok denarja, da si celo loh kupi karavana in seveda je to en velik greh, ker skromnost je takooo lepa čednost.. Dejmo raj za praktično isti keš kupit majhen avto, ki je popolnoma neuporaben, ampak sosedje bodo pa zadovoljni user posted image pol je mel še neke argumente, da saj na morje se gre itak samo 1x na leto, da bomo že nekako, da drugače je bolj praktično imet mali avto (s tem da mali avto že imava - imam jz mojega kalosa)  potem pa še višek dneva...moj tata se je že zdavnaj odstranu, ker je vidu, da je pač tast malo čuden človek..nakar se obrne moj fant k meni in mi reče:"miška kaj pa ti misliš?" in jz že da bom odprla usta, pa me tast prehiti in reče:" JA KAJ JE VAŽNO KAJ ONA MISLI; ODLOČITEV JE TVOJA SEJ TI KUPUJEŠ AVTO" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wtf????? ok jz sem kar obstala kot ukopana..v tistem trenutku nisem vedla al naj se zjočem, al naj počakam do doma al kaj nej sama s sabo...pol sem pa kar šla proč... res ne razumem kaj si ta človek misli. Že res, da je moj fant star 26 let (a to je kao malo? user posted image ) samo imel bo družino, haloo??? res je denar njegov, ampak jaz sem mislila, da zej smo skupaj v dobrem in v slabem...(ja, vem da nismo požegnani pred bogom, a je.biga) doma sem jokala kot dež, neutolažljivo..počutla sem se razvrednotena, kar naenkrat si ne morem več predstavljat "together forever", ne morem razumet zakaj se tolk podreja očetu, še posebej, ker so njegove zahteve nerazumske, neutemeljene in da ne rečem malo nesramno naravnost neumne.. user posted image pol mi je reku tata, da naj ga postavim pred dejstvo, da sedaj ni več najstnik, da ima odgovornost, da naj pove al kupuje avto zase al za svojo družino, ker z uno mini astro lahko potem na izlet pelje samo svojga fotra, mene in  punčko pa loh kar doma pri njemu pusti..Sej se ne gre za avto, upam da razumete...gre se za ta vpliv njegovega očeta in način kako se tast obnaša do mene, in konc koncev do svojga sina.. popolnoma sem paf..ne vem kaj naj storim, ker vem da bo na koncu obveljala njegova..Najraje bi dvignila roke od vsega skupej in rekla naj dela kar hoče, mene pa nej pusti pri miru..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:52:34   
Anonimen
Geteral, saj ne vem kaj ti naj napišem, res ne... Jaz mislim, da bi starega kar poslala nekam. Vidva s fantom pa se bosta morala vsest, pa se pomenit!! Mi je hudo zate, ne predstavljam si sebe v taki situaciji. Upam, da bosta to uredila!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 22:53:47   
dacy
nizy mene se v MB kar ne morejo resit ... sem vsak mesec tam tud po dvakrat ce treba user posted image

getreal  bah ... sem kr presenecena nad tem tvojim dogodkom pri nakupu avta ... Punca postavi se zase in za svojo druzino ... Ce bo treba pa bodi ti tista katera naj tastu pove kar mu gre ... Jaz bi verjetno znorela z mojim karakterjem , verjetno bi ze v trgovini povedala takoj svoje nazaj , da ce misli da ti nisi za odlocitev pri nakupu zakaj se on potem vmesava v odlocanje ... Upam da bosta s tvojim dragim uspela to resit kar se da najboljse, probaj se lepo z njim pogovorit in idita v drugo raje sama avte gledat al pa vzemita s seboj kake kolege ki se na avte spoznajo ... tast pa naj raje doma ostane s svojimi forami o misljenju sosedov ...

waaaa ... sem zdaj slucajno pogledala moj ticker in sem ugotovila da imam do PDP se tocno 30 dni user posted image


< Sporočilo je popravil dacy -- 6.3.2010 22:56:24 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.3.2010 23:11:32   
tropical
Getreal joj sem prav brez besed kaj se ti je zgodilo.  Jaz sem popolnoma enakega mišljenja kot dacy.
Kot prvo se pogovori s fantom in poskušaj rešti na čim lešpši način ta problem, kajti s fantom sta zdaj ena družina (eno). Tast lahko pove samo kaj misli ne pa da se vtika v stvari , ki se gane tičejo več.
Te popolnoma razumem glede te situacije, sem imela podoben primer. Fanta pa bi vprašala kdo je sedaj bolj pomemben tast ali jaz, s kom boš živel z mano ali z njim, s kom se boš vozil z mano ali znjim.
Punca želim ti , da rešišta problem na čim mirnejši način. Srečno!user posted image user posted image user posted image

dacy jaz ima pa do PDP točno 50 dni kje je še to.


< Sporočilo je popravil tropical -- 6.3.2010 23:12:23 >

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 0:50:58   
Di_Di
ja cojka ne morem ti opisat kako mi je hudo zanjo in njenega dragega, da ne omenjma mikene user posted image user posted image
komi sem prišla k sebi tko sem se jokala...  še sem slabe voljeuser posted image in samo upam da se zgodi čudež, da bo z mikeno vse ok oz ne bo imela hudih posledic.





(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 8:29:49   
tatly
ojoj boga mamica kaj se ji je zgodilouser posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz grem na odvzem brisa nimam kaj premisljevat
kako je z kepico?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 8:35:58   
flora1983
Hej punce, kje ste vse zaspanke! Sem prišla čekirat če je že kaj novic o Kepici pa ni še nič! Upam, da je vse ok! kEPICA DRŽI SE user posted image user posted image user posted image

Ostale pa uživajte čimbolj!

Katy83 tebe pa pokličem v prvi priliki ko bom v MB za eno tortico, se mi je zdle kr mal zavleklo, sam nekak računam, da bi to lahko blo v sredo al pa v četrtek. Se slišiva.

Zdej grem pa mal diplomo pisat, še mam čisto malo in pol ko skončam lahk grem jaz naslednja rodit, kr že tud komaj čakam.

Aja pa za dojenčka imamo zdaj končno vse pripravljeno, manjka mi samo še mazilo ribodermin, ki je blo in je še pri mojem prvem zarad suhe kože zakon.

Aja pa še za NAX  čestitke in upam, da bo TAI čimprej doma.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 8:52:22   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Vsakič, ko napišem, da se Kepica ne oglasi, dobim takoj za tem smsuser posted image

Kepica je še zmeraj v porodnišnici. Popadki so čez dan ponehali, vendar so se sedaj spet začeli.





vprašanje če bo to sploh napredovalo, če ne bo ostala par dni v bolnici, dokler se stanje ne pomiri, potem jo bodo pa domov poslali. ne vem... možno je.
vsekakor upam na najboljše.

Getreal wtf se dogaja s tvojim tastom? kaj pa njemu dela? človek je čist out. pomeni se z lubijem, povej mu kako se počutiš, da si užaljena. valda da si užaljena, vsaka bi bila. user posted image  upam da čimbolje rešiš.

moj lubi včeraj ni kupil tistega avta, grema spet dalje brskat user posted image

no želim vam lepo družinsko nedeljsko popoldne.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 8:55:34   
tatly
se nekaj me zanima-a boste za vase malcke kuple bundice ali kake bol tanke kombenizoncke recimo iz flisa?nevem kaj naj kupimuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 9:03:37   
amelie
Joj, punce, pojdite naredit ta test in ne se pustit odpravit - jaz tud nisem imela nikoli nobenih znakov, res je, da sem imela povečan izcedek, ampak glede na to, da niti belega toka nisem imela nikoli v življenju, je zame že vsak izcedek povečan ... Vnetja nobenega nikoli, tako da ... vsaj pri meni ne drži, da bi morala imet kakšen znak. Res sem hvaležna svojemu ginekologu, ki mi je toplo priporočal ta test, ker prej sploh nisem vedela, da to obstaja user posted image  
Za malo Valentino pa stiskam pesti, da se bo zgodil čudež ...

Getreal, moški so včasih samo malo preveč 'štorasti' ... Ne znajo pomislit, kako bodo s svojo izjavo/potezo vplivali na nas. To pa še ne pomeni, da nas želijo prizadet. V vsakem primeru mu povej, da se nisi dobro počutila, ko te je njegov tast tako izločil iz odločitve, potem je pa itak poteza na njem. Boš videla, da se bo odločil prav!

(odgovor članu flora1983)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 9:04:09   
Anonimen
Jutrouser posted image

Vidim, da še nič novic od Kepiceuser posted image Upam, da je ok!!user posted image user posted image

Dacy: uffff, kaka srečnicauser posted image Jaz imam do PDPja od danes naprej še 54 dni aaaaaa, to je še cela večnostuser posted image user posted image user posted image

Tatly: jaz imam samo iz flisa tako bolj debelo jaknico. Ne bom kupovala bundice.



(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 9:11:37   
pupa*81
joooj getreal dobra si, meni bi tudi že v trgovini puknilo user posted image se čisto strinjam z dacy, tropical in tvojim tatom... leta niso pomembna, tvoj nej se pa le odloči (tik pred porodom je sicer malo pozno user posted image ) katera družina mu je sedaj prioriteta... res da je njegov denar, ampak izvenzakonska skupnost je izenačena z zakonsko (poroka) in gre vse 50-50! upam da dobro zrihtaš, pa da nabavta karavana user posted image btw. men je astra karavan svetski avto user posted image sva ga tudi midva gledala v ožjem izboru (novega) sam pol je bil kia ceed sw cenejši, no pa še lepši mi je bil user posted image

to kar zavarovalnice delajo s temi pregledi v nosečnosti (streptokoki, itd.) je pa ena navadna packarija user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.3.2010 10:13:53   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

se nekaj me zanima-a boste za vase malcke kuple bundice ali kake bol tanke kombenizoncke recimo iz flisa?nevem kaj naj kupimuser posted image


tatly  ne vec bundice ... bundice bodo konc leta ... zdaj najboljse nekaj tanjsega ja user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Dacy: uffff, kaka srečnica Jaz imam do PDPja od danes naprej še 54 dni aaaaaa, to je še cela večnost


aprilcica  ma niti ni tolk hudo , meni se zdi da sem se par dni nazaj gledala pa je blo nekje okrog 50 dni ... vceraj pa slucajno pogledam in vidim 30 user posted image ... No verjemi da bo tud tebi hitro minilo user posted image

Zdaj grem pa do kolegice na kavo se preden pridejo moji po mene , potem pa na kosilo in potem v MB user posted image ... sej sem ze cist ko mali otrok neucakana user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?