|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:43:04   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
dacy s katerega konca pa si? jaz sem peljem relacijo ptuj maribor in lahko pobiram na poti user posted image  sicer upam da bom imela avto, moj je danes svojega prodal pa si zdaj mojega lasti  dokler si drugega ne kupi user posted image


babyloverka jaz sem na tej glavni cesti ko prides iz Ptuja, skozi Miklavz , v MB , pa gres samo naravnost proti Qlandiji... jaz sem tam pri tagrdih plehnatih blokih ki so zadnji na desni strani pred vojasnico, za vojasnico pa je ze Qlandia ... A ti je kaj jasno ? user posted image
katy al pa ce je tebi kaj bolj jasno kje sem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75
EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE .



No pol pa tak dobro da midva z mojim lubijem se kr prakticirava to ... user posted image user posted image user posted image user posted image



Dacy lahk te tud jaz poberem , grem mimo Qlandije, kje si to v Novi vasi ali Borovi?

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:45:57   
babyloverka
morem vam povedat punce drage da vas občudujem, vse tiste ki še delate in študirate, tiste ki se selite in tiste ki še načrtujete poroko zdaj v nosečnosti user posted image  res vas občudujem da zmorete, verjamem, da zvečer popadate v posteljo.
sama sem ful delavni tip ampak sedaj res ne bi mogla več delati. ko sem bila prvi teden doma se mi je skoraj zmešalo ker nisem vedela kaj si naj začnem, zdaj pa sem se ustalila, delam počasi, uživam v nosečnosti, sestavljam puzzle user posted image  že to, da kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.

tako da punce kapo dol pred vami in upam da boste se lahko vsaj malo odpočile preden pridejo naši mali korenjaki ven

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:47:49   
mamika25
Aglaia in ne vem katera še je spraševala glede papirjev/odločbe... jaz danes URADNO nastopim porodniško, pa nisem še dobila odločbe!
Klicala sem jih že 2krat, zgleda bom še mogla. Včeraj mi je zagotovila, da bo odločba danes tu, pa ne duha ne sluha o njejuser posted image  Zgleda da ni tolk nujno, da imaš vse papirje doma... samo ne razumem, ker morjo v službo tut poslat, al kako?

Prebrala sem vas za nazaj... kreganja ne bom komentirala, se mi kr brezveze zdi, sploh tule gor... brezveze.
Vem samo, da če bo katerakoli imela kakšno vprašanje, pa da bom slučajno vedela odgovorit, da bom z veseljem pomagala, zdi se mi da nobena ne komplicira. No ma, sej ste se že zmenile.user posted image

Tamala je danes doma, mamo pestro... leži z vročino, sama ne vem več kaj bi ji dala za jest, pit...nič neče... neki je pokasirala v vrtcu verjetnouser posted image . Ah...
Aprilčica glede umivanja z intimnim milom tudi jaz mislim, da je prve dni po porodu najbolj samo z vodo, vsaj jaz sem tako prakticirala. Čeprav noben ni rekel, da ne smeš, samo meni je najbolj pasalo z mlačno vodo, sploh po šivih, ki so pekli ko user posted image , aua!!

Lep dan vam želim...

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   [Brisano sporočilo]
5.3.2010 10:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:53:10   
pupa*81
hmmm, a hrastovo lubje dobiš v lekarni user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   [Brisano sporočilo]
5.3.2010 10:57:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:59:57   
Kepica83
Aglaia.... ne mislim več nič komentirat. Glede kave pa ni problema.

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 5.3.2010 11:06:54 >

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:01:20   
nincy29
super za nax in taia!!user posted image user posted image user posted image

ufff kolko strani ste razpisale..user posted image user posted image
pa jao sam kregate se..user posted image

nimam kaj za pokomentirat ker se nebom v kreganje mešala...

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:02:13   
babyloverka
madoniš kake stvari to človek rabi: hrastovo lubje za šive in rito, kalčkovo olje za presredek masirat,... pa še milijon drugih stvari user posted image  smešna so mi imena, prideš v lekarno pa rečeš da bi imel hrastovo lubje user posted image  no saj ona itak ve za kaj se gre samo vseeno je smešno

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:06:52   
nincy29
Dan izplačila starševskega dodatka, pomoči ob rojstvu otroka in rejnin je
četrtek, 11.03.2010.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:07:22   
NATAŠA35
v vsaki Mš drugače pravijo user posted image , pol pa naj bo človek pameten

aglaia plača še ni nakazana, ker jo jaz nakežem po 13. uri user posted image user posted image , taka je direktiva od zgoraj...

kepica dala si marsikaj in vsaka bi reagirala, če bi bila na tvojem mestu, zato se ne obremenjuj, pa tudi ostale ne...vsaka ima svoje mnenje, pa če 10 - tim no ni všeč, je** ga

babyloverka čim manj teh preparatov, ker jih pol ne boš rabila in bo samo stran vržen denar...ne komplicirajte, najboljša je voda, pa jo lahko vsaki dan drugače poimenujete, pa bo svetovna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:15:25   
Kepica83
Hvala Nataša! Daj povej kak si kaj? Si kaj boljše?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:18:26   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


vsaka ima svoje mnenje, pa če 10 - tim no ni všeč, je** ga




in forumi so prav za izražanje svojih mnenj...se pa dobijo ljudje ki ne razumejo mnjenja in dejanja drugih in pride do konfliktov..

uf pa sem rekla da nebom komentirala...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:20:37   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

Dan izplačila starševskega dodatka, pomoči ob rojstvu otroka in rejnin je
četrtek, 11.03.2010.

user posted image user posted image user posted image



oujee oujeeeeee user posted image user posted image  bomo vozek naročili user posted image user posted image
en dan prej je pa še plača, samo kaj ko bom dobla tako revščino da bo za zjokat, ker sem celi mesec koristla dopust.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:21:42   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

uf pa sem rekla da nebom komentirala...



Packa, da si žlehtuser posted image user posted image .

Amelie, daj mi povej kak imaš izkušnje z border colliji?? Kak so karakterno?

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:23:42   
Getreal
dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:24:14   
katy83
ojla punce moje!user posted image

Ravnokar popapcala zajtrk, pa da ne boste mislile, da sem tako dolgo spala, res pa je, da sem še pred pol ure bila v postelji, sem se pa s kolegico po telefonu pogovarjala. user posted image  To pa traja in traja. user posted image

Dacy - jaz mislim, da s prevozom sploh ne bo problema. user posted image  So že 3 ponudbe. user posted image  Ti se samo odloči za bolj ugodno. user posted image

Kepica - hej, saj po tebe tudi lahko pridemo, če bi rada šla z nami na pijačo. user posted image  no, na tortice. user posted image   Joj, Kepica, kak se že piše ona ginekologinja, ki sva jo v bolnici na hodniku srečali? Pozabla. Kaj imaš slučajno cifro od njene ordinacije?

umivanje po porodu - nam so tudi v MŠ rekli, da samo z vodo umiješ, pa da fajn popivnaš, da je suho.



Včeraj sva z dragim bila na tem individualnem sestanku za EA. Ženska full prijazna, vse lepo še 1x razložila, mojemu dragemu je celo pokazala, kje se to not zapiči, pa je moral še potipat. Je rekel, da se res fajn otipa, kje je tista praznina. user posted image   Mi je pa rekla, da če sem tetoviranje preživela, bom to tudi. user posted image   Sicer pa tako prej lokalno omrtvijo, tako, da...user posted image

Nincy29 - u, super, da bo že 11.03.  nakazanouser posted image . Komaj čakam, da grem še v zadnjo nabavo. user posted image



ne bom danes romana pisala, ker še moram kaj pametnega po bajti naredit. Bi bilo dobrodošlo. Fajn se imejte, pa se pišemo kaj.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:25:42   
katy83
saj ne, da je to že skoraj roman. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:28:04   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:29:47   
katy83
joj, na Cojko sem skoraj pozabila.


Glede akopunkture sem malo zamešala. user posted image  Dekompresija je menda v Ljubljani zastonj, ampak ne me za besedo držat. Če pa ne greš na EA, pa itak, pa si privošči to akupunkturo. Pri nas na MŠ so jo kar zagovarjali. Samo ne vem ali zaradi tega ker je ok, ali zaradi tega ker je treba plačat. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:33:45   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?


ja jz mam tudi zej kalosa, je tak majhen moj revček user posted image zej bomo pa prodali ibizo od lubija, in kupli opel astra karavan user posted image samo da je karavan!!! user posted image
a vi to novega kupujete al iz druge roke?

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:34:39   
nincy29
kepica borderji so karaterno najbolji res..nimam besede proti njim..sem imela borderja 2 leti...in mi je bil najboljši pes do zdaj..

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:38:22   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?


ja jz mam tudi zej kalosa, je tak majhen moj revček user posted image zej bomo pa prodali ibizo od lubija, in kupli opel astra karavan user posted image samo da je karavan!!! user posted image
a vi to novega kupujete al iz druge roke?



ma ne vem kaj imajo vsi zdaj taki fetiš na karavane? user posted image  mislim ej nas so v fičekih pa v katrcah vozli, zdaj pa vsi karavane pa jeepe kupujejo user posted image
eh za novega ni denarja, rabljenega, saj zato pa traja tako dolgo in je stresno, ker rabljenega je težko pametnega dobit. pa še vse dol vozijo. pa vi? novega?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:41:26   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Amelie, daj mi povej kak imaš izkušnje z border colliji?? Kak so karakterno?


Evo, nimam karakterja ... že kracam po forumu user posted image - psi so moja šibka točka in bi lahko non stop govorila o njih user posted image  Izkušnje z borderji imam ful dobre, sploh glede na to, da od vseh pasem poznam največ predstavnikov glih te pasme. Drugač ti o borderjih lahko dosti pove petrca od Ljubljančic, ima dve kul borderki. Aja, pa nincy tudi, sem vidla na FB, da ima borderčka user posted image
Moj je ful navdušen nad njimi in mi skoz gnjavi, da bo naslednji pes border. No, saj so meni tudi zelo všeč. Rabijo ful aktivnosti, psihične in fizične, sicer pa to itak rabi vsak pes ... Pa jaz če bi borderja kupovala, bi fuuuuul pazla pri izbiri vzreditelja, da bi dobila enega kul stabilnega psa, ker imam dva psihiča doma dovolj za vse življenje user posted image  Sama pa sem itak za pse 'z zgodovino' in sem si izborila pravico, da bom vedno imela doma vsaj enega zavetiščarja oz. rešenčka iz grdih razmer.

P.S.: Aha, vidim, da ti je Nincy odgovorila user posted image

< Sporočilo je popravil amelie -- 5.3.2010 11:42:52 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:46:20   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?


ja jz mam tudi zej kalosa, je tak majhen moj revček user posted image zej bomo pa prodali ibizo od lubija, in kupli opel astra karavan user posted image samo da je karavan!!! user posted image
a vi to novega kupujete al iz druge roke?



ma ne vem kaj imajo vsi zdaj taki fetiš na karavane? user posted image  mislim ej nas so v fičekih pa v katrcah vozli, zdaj pa vsi karavane pa jeepe kupujejo user posted image
eh za novega ni denarja, rabljenega, saj zato pa traja tako dolgo in je stresno, ker rabljenega je težko pametnega dobit. pa še vse dol vozijo. pa vi? novega?


ja tko je, vidiš, ko pride do nadgradje otroške opreme user posted image mene so 23 let nazaj vozili v takmu vozičku, ki gre v katrco, pa da ne govorimo o tem da lupinca niti obstajala ni user posted image user posted image user posted image mi mamo pa tak voziček, in tok ene krame za tega mulca, da mormo zej nov avto kupit, pa še to mora bit karavan, če hočemo pol sploh še kdaj na morje alpa smučanje...alpa v trgovino user posted image user posted image user posted image

ja mi smo najprej tud gledali rabljene, pol sva pa dobila eno ponudbo na Sawal-u kjer dobiš novo astro pa še 8 let garancije in 8 let kasko zavarovanja za 13.000€. PA še vzamejo staro za novo in dajo popust na gotovino tko da se nama zdi kar kul, glede na to da nimava pol 8 let praktično nobenih stroškov z njim, pa še nov je user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?