|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 21:47:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:55:06   
neka_noč
Bog ne daj Cojka. Mislim, da bo vajin user posted image že shodil (beri tekel) iz porodnišnice, ker se bo ustrašil hrupa - avta. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 22:00:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 22:03:07   
neka_noč
user posted image user posted image user posted image   Jaz sem bila tako tečna s tistim zadahom, da sem norela in je moral priti, prinesti krtačko in pasto... Pa ni bilo obiskov. Je bilo ravno tik pred vizito ko je uletel v sobo, potem so ga pa sestre švercale v wc-ju, da ga zdravniki z vizite niso videli.... in se je odšvercal ven. Sem imela umite zobe. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 22:30:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 22:41:25   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Eno vprašanje za tiste, ki ste že mamiceuser posted image Seveda sem si že začela pokat torbo za P, pa me zanima kako je z intimnim gelom?? Se ga lahko uporablja? Ker jaz ga sedaj vsak dan uporabljam, ne vem pa kako je po porodu.

Lp



Ne vem jaz nisem ničesar uporabljala po porodu dokler niso bli šivi ok in čišča!
Pa tudi niso nič rekli da lahko s čimerkoli umivam!
Tako da sem samo z vodo splahnjevala!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 22:42:33   
nejanejc
hejla dober vecer


cojka :) danes sem se celo dopoldne do treh prebijala po ljubljani in sem se spomnla nate, da bi te na kavo povabla, ma zadnje case si bla bolj svoh, pa sem rekla, da te pustim pocivat... sem ok, mal sem prehlajena ma gre :) Sem kupla celo en kompletek za "iz porodnišnice". Dokler nisem zacela iskat oblekc nisem mogla verjet, da nevtralnih reci ni :) enostavno je vecino reci roza oz, modrih. Al pa vsaj takoanrjenih, da je ocitno za puncko oz. fantka. Se trgovinam to splača ane :) Ce bom mela se kakega otroka, upam da ja, bom hotla vedet spol sam zarad oblek, ma ce se cuje smotano je pa smotano :)


vceraj sem bla pr ginekologinji spet, drugi teden morem dat vodo spet, baje ni blo cist ok... Ful mam tudi izcedka, bi blo dobro, da bi to mal preverli, ji bom omenla drugi teden...

sem se skor odlocla, da bom rodila kar v KRanju, ker je blize.... natašaxy sem klicala v Kranj za EA, majo pogovore vsak dan med 8-10 uro med tednom, kadarkoli... mislim, da je ene 110€ doplacila. Jst bom sla

Midva pa jutri dobiva kopalnico jupiiiiiiiiii, mislim mal omarc pa potem se zmenimo se za garderobno omaro in dnevno v enem. Komaj cakam.

no, lep vecer :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 22:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 22:56:13   
nejanejc
cojka :) bom naslednji teden spet okoli po Lj :)
a ta sirup mas za kri?

sem bla pa tudi v lekarni, pa mi je dala dve fizioloski in alkohol.... pa gazice in bepanthen :) Komaj cakam, da bomo to rabli.... sej se veselim, hkrati se mi pa zdi se vedno tako dalec in sploh ne morem verjet, da se to meni dogaja :)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 22:57:19   
memole
Čer!

Vidim da je tukaj še kar napeto ozračje!

Jaz sem bla popoldan pri zobarci in me hvla bogu ni tok matrala!user posted image user posted image user posted image
Pol sve šle pa z mamo v trgovino po mal špeže jutri pa morem še par stvari za soboto nabavit ker bomo združli selitveni žur in moj roj.dan pa morem kej imet za ponudit gostom da ne bojo lačni pa žejni!user posted image user posted image user posted image

In kaj kej počnete?
A ste šle že vse spat?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 23:16:05   
nejanejc
memole cau :) jst sem malo telovadla pa malo surfam.... pa cakam na jutri, da kopalnico dobimo...

zobarja ti ne zavidam, za selitev pa hip hip hura!!!!!!!!!

vse najboljse torej .)

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 0:19:04   
memole
nejanejc pridna še zame malo potelovadi!user posted image user posted image user posted image
Hvala glede selitve!
Za vse najboljše ti bom pa rekla hvala v nedeljo!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem si napisala kaj še morem jutri kupit tko da ne bom kej pozabila!user posted image user posted image

Punce a se vam tudi pretaka not po trebuhu?
Kot da bi vam kej krulilo?
Joj jaz se zdej ziher že eno uro poslušam kako se mi not nekaj pretaka po trebuhu!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 1:23:04   
Di_Di
ojla sem rabla debelo uro in pou da sem vas prebrala.. prepiranja ne bom komentirala niti se spuščala va vaše debate...

Skratka jaz ne morem spat in visim na netu kot ena mona.. sva šla danes z mojim v posteljo že ob 22ih in mi do sedaj ni ratalo zaspat, utrujena sem pa za pop... zaspat pa ne morem user posted image drugače pa sem bla danes pridna sem večino novih oblekic od user posted image , pa še neki kar sem dobila od svakinje oprala, pa likala sem, ker se mi prejšnje dni ni dalo.. zdej me čaka samo še likane teh bodijev, ki sem jih oprala danes jih pa ni malo in moj hrbet boli za znoret tudi brez likanja user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem za dobro opravljene preglede user posted image nas čaka pregled šele naslednji četrtek. hmm sem vidim da ste se menite o odvzemu brisa za streptokok... meni moja g. ni nič omenila, da mi bo vzela bris, še manj da bo treba spet kaj plačat... omenla mi je samo odvzem brisa za pap po porodu ma to je drugo..

memole fajn kar se tiče stanovanja.. pa fajn vselitveno žurko vam  želim. ravno smo se pri obalnih nosečkah menle da te ni nič in pa za pijačko sam zdej ne vem al se bi dobile v pon popoldan ko končamo s predavanji o EA al zvečer al kak drug dan. ti bi imela kej časa pon tor oz kak drug dan? dej napiši kdaj bi tebi naj bl odgovarjalo. al pa vsaj po ZS pošlji tvojo št. da se kej slišiva ker je žal nimam.

aprilčica ja naš baby bo imel eno praomo eno prabico enga pradedija user posted image sam vse po atijevi strani, ker moje babice in dedki so že vsi pokojni user posted image no bo imel pa še nani in dedija in bico in dedana, pa eno teto s stricem in sestrično in pa strica s teto in bratrancem pa sestrično user posted image skratka dolgcajt mu ne bo user posted image

iiiii res lepa novička od nax in tai-ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja tale EA jaz grem  v pon na to predavanje ne vem pa če jo bom vzela. Drugače pa se mi zdi full ne fer da v enih porodnišnicah full naplačajo zanjo v enih je pa zaston. V čem je fora tega user posted image mislim men je to absurd... pri nas v izoli se plača 190eur kar niti ni malo denarja če tako pogledaš, če bi šla v trbovlje bi mela pa zaston ( sam če prideš do 22ure če se ne motim dokler je anesteziolog v službi) ma vseeno... kolko pa v postojni al pa ljubljani stane EA a katera ve?

nč grem probat  zaspat, ki moram zgodaj ustat in in it menat oz urejat nove dokumente in vse ostalo...

skratka ne se kregat in obremenjevat po nepotrebnem raje uživajte še teh nekaj tednov, ki nam je ostalo in pridno božajte svoje bušije, kmalu jih ne bo več, ker bodo naši user posted image že v naših naročjih in ne več v bušijih







(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 5:57:23   
dacy
Vglavnem cista beda ... ura je pol 6 jaz pa visim na netu ... blaaah ... kislina pa tako ... mam se samo dva rupuruta , bo treba it nove nabavit cim prej ...

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - a sem jaz zdaj prav poštekala, da ti sploh ne boš več na Bledu? A sem tok zafrknila z najino kavo v nosečnosti? Pismo sem smotana.


cojka ocitno bo najina kava sele z vozicki ja user posted image ... Jaz se vrnem na Bled v dveh delih nic vec 2v1 user posted image

torba - vse ze na veliko pakirate user posted image ... No ja, jaz bom itak morala v nedeljo spakirat vse ko grem za MB ... user posted image

prisotnost oceta - moja kolegica in njen dragi sploh nista hodla v MŠ , pa je bil on brez problema zraven pri porodu in tud placat ni blo treba nic user posted image ... a pol je mela sreco al kak ?

moci jaz sem odlocbo dobila v manj kot enem tednu ... ampak ocitno sem imela sreco ... verjetno niso imele dosti dela user posted image ... no in tud jaz sem s ponedeljkom 8.3. uradno ze na porodniski user posted image

cojka in neka_noc dajta vajinima dragima za  vsak slucaj se enkrat pokazat kak zgleda lupinica, da ne bosta v vsej zmedi prisla po vaju in otroka z nakupovalno kosaro user posted image user posted image user posted image

memole ja to se meni dogaja in to kr skoz po malem ... Najbolj zanimivo pa je da najbolj glasno, tak da res prav vsak slisi, pa se mi pretaka vedno ko sem nekje v druzbi, da ja vsak butasto pogleda in pol se zgovarjam da moj otrok cofota v svojem bazencku user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 7:48:28   
pupa*81
jutro pupeee!

sam mal na hitro odgovorim, pol šibam sortirat cunjce ''po velikosti'' user posted image

Di_di v Postojni je cena epiduralne 180€ (al 190user posted image ), je pa na voljo skoz. za Lj pa ne vem cene, vem pa da ni vedno dostopna, ampak samo ko je anesteziolog v službi user posted image

dacy ta z lupinco je pa dobra user posted image user posted image user posted image bomo mogle dat listke na stvari kaj morajo prinest user posted image prisotnost očeta je pa odvisno od porodnišnice: nekje sam plačaš (Postojna), nekje poleg plačila obvezna MŠ (Ljubljana), ponekod pa ne rabiš čist nč user posted image zgleda da so ful enotni user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 8:21:04   
moci
meni so v ljubljani ponudili epiduralno, pa me je postalo strah, ko sem videla iglo in list z možnimi posledicami (tega se itak ne spomnim več). potem je pritekla kri, ko me je prebodla in še prav nesramna je bila, ker je rekla, da tam, kjer bi me morala prebost imam mozolj. wtfuser posted image
v glavnem, jaz sem odločena, da je ne bi imela.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 8:54:15   
BELA BUČA
Berm vas, pisala pa že nekaj časa nisem.

Najprej čestitke nax.
user posted image user posted image user posted image

Nejanejc -- popolnoma prav imaš glede oblačil. Tudi mi2 sva se namučila, da sve dobila najnujnejše v nevtralnih barvah. Če je kje kaka malenkost svetlo modra, že vsi poravijo, da pričakujemo fantka ... Naj gre nekam. Res je težko.

Za seznam: + 11, NP 17. 3.
MV je že skrajšan in G pravi, da se že pripravljain da se počasi začenja. Očitno bom šla prej na pol. user posted image &. 4. sigurno ne bom dočakala, vsaj tako se mi zdi.

Materinska se začne šele 15. in kar mal mam občutek, da me lahko porod prehiti. Mogoče se pa motim.

Bodite lepo in si privoščite kakšen sprehod po sončku. Lp vsem

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 8:56:10   
NATAŠA35
eh punce, punce, punce...ne se žalit in ne bit nesramne ena do druge...kar se tiče ljubljančak se one zezajo naprej in nazaj, se poznajo in tudi jaz sem med njimi včasih bila, samo ker toliko debatirajo sem ven padla user posted image user posted image , pa sem parkrat take neumestne ven metala, da me je kar strah...vse punce ste super user posted image user posted image user posted image user posted image

kepica, amelie hvala bogu, da smo si različni in vsaka ima svoje mnenje...vem, da govorite iz svojih izkušenj in da ste dale marsikaj skozi in vaju skrbi, sploh ker je prvi...mene tudi matra, pojamram vam tukaj, samo vzela sem vse kot nekaj samoumevnega...moram reči, da ste vse super punce in se požvižgajte za komentarje, ki vaju mogoče užalijo...pa da mi ne bote zdaj ušle dol z netauser posted image user posted image , prov??

memole sem vesela za vselitev in želim ti, da se boste super počutili v vašem gnezdecu, obvezno pa naj pade kaka žurka

aprilčica super za oblekico - blago...ja je kar drago, sploh pri nas, ampak ko još oblekla za dan D, boš pozabila koliko si dala, ker boš prekrasna v njej user posted image user posted image user posted image

intimni gel lahko uporabljate, samo ne ko ste šivane, takrat se samo s tušem malo pošricate in popivnate - ne vlečete odvečno vodo, kri...drugače pa ga lahko uporabite...

torba za P tudi jaz bom imela kuferček, pa po moje neseser za kozmetikouser posted image user posted image , samo kaj ko so tako male omariceuser posted image

ea sem se odločila, da je ne bom imela, mogoče mi bodo raje dali masko s smejalnim plinom, pa se bom namesto, da bi kričala, smejala in pritiskala user posted image user posted image

danes mi sede plačauser posted image user posted image user posted image , si grem izračunat še porodniško....




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 9:12:05   
ela24
Jutro!

Punce, to kreganje mi ni nič kaj všeč! Res bi blo fajn, če bi se to enkrat zaključilo. Lahko pa se odpre nova tema in si tam izpljuvajte kar si imateuser posted image Ni prijetno, da potem vse nosečke beremo to negativno energijo, ki se nas hočeš nočeš dotakne, zdaj ko smo tak občutljive dušiceuser posted image

Nocoj sm pa imela pravo turo, vsako uro na wcuser posted image Ne vem kaj mi je bilo.
Sma včeraj z dragim ugotovila, da je zelo malo verjetno, da se bomo selili pred porodom, ker je še ogromno enega delauser posted image Moj bi pa rad, da ko se selimo, da bo vse v nulo.. Saj po eni strani ima prav, da če bomo že not in mi bodo veni z bagerji rili in okolico delali, da bom ponorela.

Ah, pa tak sm se veselila. Saj mogoče, če bo naš user posted image malo zavlekel, da nam uspeuser posted image
Če ne bi blo tako vreme, bi vse bolj hitro steklo..
A se je katera selila pri prejšnjem otroku, ko je še bil čisto majhen? Kako je to sploh izvedljivo? Res si težko predstavljamuser posted image

Tako, da sedaj pa se moram aktivirat in začet aktivno čistit to stanovanje. Sm kar malo odlašala, kar ni blo nujno, ker sm si mislila da je tak brezvezeuser posted image

No, lep dan vam želim, veliko pozitivne energije. Da bi se malo sončka že enkrat pokazalouser posted image
In komaj čakam na naše tortice v torekuser posted image

Majas, a ti si iz okolice Slovenske Bistrice?


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 9:36:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majas

Malenaa89 hvala ti.. kaj ti si tukaj iz Marjete na Dravskem polju? Potem si zelooo blizu Rač ne? Bove lahko šle kdaj skupaj na sprehod user posted image  


user posted image Našla tvoj post! user posted image
No, kot sem ti že napisala, ja sem iz Marjete na Dravskem polju, si mi blizu, jaz pa tebi user posted image .

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 9:46:29   
Anonimen
Dobro jutro punce.

Saj ne vem, ce naj tukaj odgovarjam, ali pri ljubljancankah, kamor se je prisla amelie potozit, ker jo ena ljubljancanka osebno pozna. Bojda je pravi srcek.

Rada bi (predvsem pri amelie in babyloverki) razjasnila eno stvar. Komentar glede bulmastifov sta cisto narobe razumele in spet(!!!) potegnile iz konteksta. Dovolj!!!!
Sama sem te pse osebno videla v Zavetiscu Gmajnice z bivsim Ministrom za kmetijstvo in bila zraven na kolegiju sedanjega ministra, ki je rekel, da prevzema osebno odgovornost, da se psi vrnejo gospodu Baricevicu. To, da se zdaj dela, da ga ne pozna je postranskega pomena. Punce, jaz imam tudi sluzbo poleg nosecnosti in moza. Ste kdaj pomislile na to?!?
Poleg tega, da bi lahko bila jaz uzaljena, da mi podtikas tako svinjarijo, glede na to, da vse vpletene v to afero osebno poznam. Ti cudakinja ena. Zenske drage, od kje vam ideja, da bi jaz namigovala na karkoli seksualnega s psmi je nad mejo mojega zdravega razuma. In to je zraslo na vajinem bolnem zeljniku amelie in babyloverka (sick , sick, sick!!!).

Amelie je sama omenila, da se na rr ni prisla pogovarjat o potresu in bulmastifih, jaz sem pa samo povzela njene besede. Ampak whatever. O psih sem pa sprasevala, ker vem kaj dela tvoj tip in ker sem slisala, da so border colliji za to v redu in ker si moj moz zeli psa … Long story short: z najvecjim veseljem te ignoriram in te preskocim. Ker nekdo, ki insinuira na take bolne stvari, zame predstavlja prej vir strahu kot vir nasveta. Jaz te ne bom prosila, da ostani na internetu, Ringaraji ali kje drugje. Ce pa ti hoces cepetati in groziti z odhodom, je pa to tvoj nacin. Naredi kakor hoces. Svobodna si.

Zdaj pa samo se na hitro Kepcek. Ti nisi stekala kaj hocem povedat. Ampak nimam niti casa niti volje debatirati vec tega (Katy steka!!). Ne vem na kaj namigujes, ampak jaz v Prlekiji ne zivim ze vsaj 20 let in nimam nobenega osebnega interesa s tabo kakorkoli obracunavati. Nikoli ga nisem imela. Samo ustaviti sem hotela te brezplodne debate o visini/tezi/glavi novorojencka. Pa se je vse izkrivilo. Kot je bobek rekla, hormoni user posted image

Poznam veliko ljudi. In tudi jaz sem imela enkrat enega fanta policaja in vem kako je, ko si cele dneve sam doma. Ti pa si se v rizicni in zaprta tam v »pm« in si valda skoz na internetu in imas dovolj casa, da razmisljas in se za vsako stvar (pa ne vzami tega negativno!) prestrasis. Je pa tudi res, da sem slisala neke zgodbice o tebi in tvojem fantu (mozu) od enega sodelavca/kolega od tvojega fanta. Ampak whatever, sploh ni pomebno. Vem kako gredo informacije v tistih koncih okoli in vem zakaj smo se mi preselili v Ljubljano. Kakorkoli je bilo tisto obdobje grozno, je (meni osebno) bolj vsec, da lahko gres v miru na wc, brez da bi s tem globoko prizadel soseda, ki bi potem to razlagal v gostilni in pri masi … Karikiram, ampak saj razumes kaj hocem povedati, a ne? In ce bi imela vec casa, bi se danes z veseljem pri tebi na kavi ustavila, da bi se malo pomenile. Razen, ce bi mi se vedno rada razbila nos user posted image

Sem pa tudi jaz malo znorela, ker ne maram, da me kdo oznacuje. Sploh pa ne na podlagi anonimnega foruma. Zato sem tudi skopala jamico za svojo sekirico. Zdaj stekas?

Oh, sovrazni govor na internetu. Iz tega bi na trenutke pri aprilcicah lahko doktorirala user posted image user posted image Aprilcica10, a se rabis seminarsko? Ti jo jaz napisem.

Punce, zdaj vam bom dala mir do nedelje (obljubim!), da se hormoni razpodijo in zivci ohladijo. Potem pa spet pridem user posted image
Lepo se imejte. Pa radi se imejte. That's all that's left in this crazy world. Ah, kako cerkveno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 9:47:29   
Anonimen
Zdaj pa k srecnejsim temam.

Ela, mislim, da se je neka noc selila z majhnim otrokom. Ti bo ona vec povedala o tem. Ampak mislim, da je lazje zdaj, ko je se v trebuhu. So najbolj pridni user posted image Zato sva tudi midva pohitela in sva zdaj ze 5 dni v novem stanovanju. Sicer za otroka se vedno nimava nic pristimano, ampak za to je tudi 3 dni, ko bom jaz v porodnisnici dovolj. Upam user posted image

Natasa, sem sla gledat, ce sem tudi jaz placo dobila. Pa imas ocitno samo ti tako sreco user posted image
Aja, se to. A katera kaj ve, a papirji za porodnisko morajo biti najkasneje na dan nastopa na CSD ali ze prej? Ker potem se meni fino mudi user posted image

Zdaj mi je pa casa zmanjkalo. Lepo se imejte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:00:03   
moci
jaz sem si napokala kar en manjši nahrbtnik, sem v prvo tudi.

tisto masko sem pa grabila, kot da mi bo življenje rešilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 10:22:05   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

eh bejbe grem v pižamo pa lubija počakat, da se še malo pomenima. avto kupujema pa je revež čisto iz sebe pa vse mu gre narobe, še dobro da sem jaz trdno na tleh, ker drugače bi bila kriza user posted image



ha ha ha - ful znano ... user posted image



madoniš koliko še bo podobnosti med najinima dedoma? user posted image

glede kreganja, sem odstopila, ne grem se več user posted image  mam pomembnejše stvari za delat user posted image

sem se naspala, upam da ste se tudi ve. vreme je zaenkrat kar ok.
drugi teden naročima še vozek pa bo počasi vse za bejbi, kamere pa ne vem če se bom dočakala user posted image


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   [Brisano sporočilo]
5.3.2010 10:41:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?