|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:04:29   
neka_noč
Pa kaj spet to delam.... user posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:05:01   
Anonimen
Amelie: u, madona, vi pa imate veliko familijo... user posted image user posted image user posted image user posted image Veš na kaj sem se spomnila? A sta že poročena? Mislim... kako bi to zgledalo na poroki? user posted image user posted image user posted image Grozna sem...user posted image

Cojka: upam, da bo prehlad kmalu minil. Jaz bi si kar odtrgala nos!! Komaj čakam, da se mi umirijo teli prehladiuser posted image

Getreal: meni so rekli dobesedno takole: ˝Ti se na poroki samo podpiši, potem greš pa lahko rodit. Mi ga bomo seveda feštali naprej.˝ In potem se je oglasil še moj ata:˝No, bomo vsaj vse naenkrat zažrli.˝user posted image user posted image Kaki packiuser posted image Ma, ne... 27.3. ne bom rodila, če bom kaj prej, se mi zna po poroki zgodit. Me ena prijateljica že non-stop heca, da, če bom plesala na poroki, bom sigurno potem v roku treh dni rodilauser posted image Moram pa priznat, da sem že zelo nestrpna. Najraj bi že šla rodit...

Neka_noč: user posted image user posted image user posted image sem razbrala ven kaj je bilo namenjeno meni. Ni bilo drago. Sta dobila kar dosti popustauser posted image Daj kakšne slikce gor, da vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:05:12   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

sam zmeni se z babyem da pride k ne bo burje, k čene ti bodo zaprli cesto do postojne user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ej ne boš verjela sam dejansko sem pozabla na burjo user posted image hahaha nemogoče user posted image očitno jo mam že za samoumevno... to maš prav..zej me bo pa še strah user posted image

glede obiskov- ja jz se ne bojim varnostnikov mene je bolj strah kšnih besnih mamic in razjarjenih medicinskih sester user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:07:11   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal


teža otročka
ja jz tudi ne vem kaj se tolko obremenjujete s tem user posted image meni je še niti enkat niso povedali, pa niti ne mislim spraševat...dokler ima stvari, ki se jih dejansko da zmerit na UZ dovolj velike, me niti najmanj ne zanima teža. To bomo pa zvedli, ko mi bodo otroka postavli na vago. user posted image ven ga bomo vse mogle spravt tega user posted image pa če bom mel 2 kili al pa 5 user posted image tko da brez panike! user posted image




Ma ljudje smo si različni, eni se obremenjujemo za ene reči, drugi za druge. Meni je recimo kolegica rekla, da zadnji mesec ne smem več nič pucat po stanovanju, bog ne daj roke nad glavo dvigovat. Pa se s tem ne strinjam. Ampak če ona tako razmišlja in se je tega držala zadnji mesec svoje nosečnosti, je to čisto njena stvar. Je pač njen malo več pucal user posted image  user posted image  Vem, da sem jaz verjetno o teži v tej temi še največ pisala, čeprav dejansko moj G ni bil zaskrbljen zaradi teže ampak zaradi velikosti otroka. Zdaj je velik za 40 tednov že skoraj in če ne drugega, se že počutim malo drugače kot ostale - moj trebuh je gromozanski in je naporen za prenašat user posted image  Hvala bogu me kondicija še ni zapustila, ker drugače ne vem, kako bi preživela te zadnje tedne tako obtežena. Sem tudi prvič noseča in so mi stvari čisto nove, z njimi se soočam po svoje, če pa se komu zdi, da preveč paničarim, pa lepo prosim, da me preskoči. Čeprav moram priznat, da nisem zaskrbljena zaradi tega, je pa res, da sem to dostikrat omenila. In ni ostalo neopaženo. Samo jaz se na tem forumu ne morem pogovarjat o potresu v Čilu ali aferi z bulmastifi, ker pač hodim sem samo zaradi te nove izkušnje - nosečnosti - tako da če sem jaz tista, ki zganja preveliko paniko, z besedo na dan, pa ne bom več omenila ne teže ne katerekoli druge skrbi. Če pa ne, potem je pa itak vse okej user posted image


amelie ni panike jz te popolnoma razumem user posted image sem vas hotla samo malo potolažit user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:10:21   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Getreal: meni so rekli dobesedno takole: ˝Ti se na poroki samo podpiši, potem greš pa lahko rodit. Mi ga bomo seveda feštali naprej.˝ In potem se je oglasil še moj ata:˝No, bomo vsaj vse naenkrat zažrli.˝user posted image user posted image Kaki packiuser posted image Ma, ne... 27.3. ne bom rodila, če bom kaj prej, se mi zna po poroki zgodit. Me ena prijateljica že non-stop heca, da, če bom plesala na poroki, bom sigurno potem v roku treh dni rodilauser posted image Moram pa priznat, da sem že zelo nestrpna. Najraj bi že šla rodit...



ja pol boš v roku treh dni postala žena in mati joj joj user posted image user posted image user posted image user posted image kolk ene odgovornosti!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:10:26   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

sam zmeni se z babyem da pride k ne bo burje, k čene ti bodo zaprli cesto do postojne user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ej ne boš verjela sam dejansko sem pozabla na burjo user posted image hahaha nemogoče user posted image očitno jo mam že za samoumevno... to maš prav..zej me bo pa še strah user posted image

glede obiskov- ja jz se ne bojim varnostnikov mene je bolj strah kšnih besnih mamic in razjarjenih medicinskih sester user posted image user posted image



mah neee, sej greš pa po tastari cesti, tiste ne zaprejo... jst sm te sam hecalaaaa user posted image

ah, mamice pa ne bojo težile, sej so na istem k mi... sestram prneseš pa bombonjero pa je user posted image user posted image user posted image

amelie ni letelo nate, niti na katero drugo, je bilo mišljeno kot razlaga določanja teže, pa kot tolažba da pač dohtarjem ne gre vse verjeti user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:10:34   
neka_noč
Aprilčica fotkota imam pokvarjenega....user posted image Smo ga dali že v popravilo... Lahko bi slikala s telefonom, a ne vem če bo ok... Bom videla. Pa še ne znam gor limat. Sem si pa zapisala kako naj bi to naredila. Morda mi rata pa prilimam... ok? Samo ne danes - ima moj boljši foto na telefonu... Morda za vikend, ker ko pride domov je pa že tema , ne bi bila dobra fotka.

Meni se tudi zdi da sva dobila veliko in poceni - sva dala enemu mizarju narediti predračun in je naračunal 1.600€, od Malega Princa v Lesnini Brdo (sta bile sicer dve manjši omari več) pa so nama naračunali 3.000€ ! Oderuško.

Mi smo zelo zadovoljni. Aja, pa pri Prevc (BTC) imajo tovarniške cene. 

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:10:45   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Amelie: u, madona, vi pa imate veliko familijo... user posted image user posted image user posted image user posted image Veš na kaj sem se spomnila? A sta že poročena? Mislim... kako bi to zgledalo na poroki? user posted image user posted image user posted image Grozna sem...user posted image



Ne, in to je eden od glavnih razlogov user posted image  user posted image  user posted image  Ne bi rekla, če bi se vsi lepo skeširali na poroki, ampak takšni niso, bi se pa sigurno spravili razčiščevat kake stare zamere, tko da ... Poroka v sredo na magistratu ali pa sploh ne, da ne pride do kake tretje svetovne vojne user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:13:27   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

sam zmeni se z babyem da pride k ne bo burje, k čene ti bodo zaprli cesto do postojne user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ej ne boš verjela sam dejansko sem pozabla na burjo user posted image hahaha nemogoče user posted image očitno jo mam že za samoumevno... to maš prav..zej me bo pa še strah user posted image

glede obiskov- ja jz se ne bojim varnostnikov mene je bolj strah kšnih besnih mamic in razjarjenih medicinskih sester user posted image user posted image



mah neee, sej greš pa po tastari cesti, tiste ne zaprejo... jst sm te sam hecalaaaa user posted image

ah, mamice pa ne bojo težile, sej so na istem k mi... sestram prneseš pa bombonjero pa je user posted image user posted image user posted image

amelie ni letelo nate, niti na katero drugo, je bilo mišljeno kot razlaga določanja teže, pa kot tolažba da pač dohtarjem ne gre vse verjeti user posted image



Tako je.

Glede stare ceste do Po. pa - moj bo, če bo treba, letel 220km/h.... samo da ne rodim v Lj. - četudi mi voda odteče pa imam popadke. Sem si že v telefon dala njihovo številko - če bo treba s poti klicat, da vse pripravijo za Cs....  ker prihajamo....user posted image A misliš, da bo po stari cesti divjal 220/h user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:14:10   
aprilski hrošček
Pozdravljene čvekice!!!

Getreal ja midva sva se 100% odločila za nadstandardno sobo če jo le dobiva. Zadnjič ko smo bili v MŠ na ogledu porodnišnice je bilo vseh 5 nadstandardnih sob zasedenih user posted image user posted image user posted image . So rekli da imajo full povpraševanje po teh sobah. Sobe si lahko ogledaš na spleti stani bibaleze kjer imajo predstavljeno postojnsko porodnišnico. Lahko se odločiš za dve različni varianti in sicer za nadstandardno sobo za katero doplačaš 25 eur na dan in lahko partner in obiski pridejo kadarkoli po 12 uri ali pa za dvoposteljno nadstandardno sobo za katero plačaš 50 eur na dan in je tvoj partner pri tebi 24 ur in ima tudi polni penzion user posted image user posted image user posted image . Moraš pa ko prideš v porodnišnico to povedati babci, da ti sobo rezervirajo če je prosta.

Drugače mi kar shajamo, res pa je da komaj čakam da se mali rodi, da bom lahko kaj konkretnega pojedla. Sem v teh 3 tednih že shujšala za 2 kg in ko bom rodila naj mi samo en omeni kakšno dieto ga bom kar z lopato po glavi user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!

A mogoče še katero dajejo krči v nogah??? Mene ja danes ponoči zopet tako krč v meča da me je kar vrglo iz postelje user posted image user posted image user posted image .

Pupa kaj pa ti spet s tem veseljem do tega snega user posted image ??? Jaz ga imam že polno glavo!!!!! Pa po kosilu moram spet za eno uro na sprehod in to v tem groznem vremenu user posted image user posted image user posted image . Ej, da ne bova midve potem samo v snegu vožičkale ker te drugače sploh nebom spravla ven user posted image user posted image user posted image user posted image .

No zdaj pa si grem kuhat. Lep dan še naprej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:14:24   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Amelie: u, madona, vi pa imate veliko familijo... user posted image user posted image user posted image user posted image Veš na kaj sem se spomnila? A sta že poročena? Mislim... kako bi to zgledalo na poroki? user posted image user posted image user posted image Grozna sem...user posted image



Ne, in to je eden od glavnih razlogov user posted image  user posted image  user posted image  Ne bi rekla, če bi se vsi lepo skeširali na poroki, ampak takšni niso, bi se pa sigurno spravili razčiščevat kake stare zamere, tko da ... Poroka v sredo na magistratu ali pa sploh ne, da ne pride do kake tretje svetovne vojne user posted image  user posted image


Mi imamo isto.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:14:45   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

sam zmeni se z babyem da pride k ne bo burje, k čene ti bodo zaprli cesto do postojne user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ej ne boš verjela sam dejansko sem pozabla na burjo user posted image hahaha nemogoče user posted image očitno jo mam že za samoumevno... to maš prav..zej me bo pa še strah user posted image

glede obiskov- ja jz se ne bojim varnostnikov mene je bolj strah kšnih besnih mamic in razjarjenih medicinskih sester user posted image user posted image



mah neee, sej greš pa po tastari cesti, tiste ne zaprejo... jst sm te sam hecalaaaa user posted image

ah, mamice pa ne bojo težile, sej so na istem k mi... sestram prneseš pa bombonjero pa je user posted image user posted image user posted image



ja sam po ta stari je ful lukenj po cesti..bom rodila v avtu user posted image moram rečt mojmu, da počakamo z nakupom novga avta, da ne bom slučajno sedežev umazala user posted image pol me po moje s frocom vred spoka vn tm na razdrtem user posted image user posted image user posted image

kaj misliš da merci bo v redu? al so bolj petične in moram kupit lindt? user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Amelie: u, madona, vi pa imate veliko familijo... user posted image user posted image user posted image user posted image Veš na kaj sem se spomnila? A sta že poročena? Mislim... kako bi to zgledalo na poroki? user posted image user posted image user posted image Grozna sem...user posted image



Ne, in to je eden od glavnih razlogov user posted image  user posted image  user posted image  Ne bi rekla, če bi se vsi lepo skeširali na poroki, ampak takšni niso, bi se pa sigurno spravili razčiščevat kake stare zamere, tko da ... Poroka v sredo na magistratu ali pa sploh ne, da ne pride do kake tretje svetovne vojne user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image Mislim, da se v taki situaciji kot si ti, jaz ne bi nikoli ženila, res ne. user posted image user posted image Pa ja, prav imaš, ne vem zakaj se na takih dogodkih spravijo razčiščevat stvari iz preteklosti. 1x se je to pri nas zgodilo na eni sedminiuser posted image Mislim... adijo...

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:18:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

Aprilčica fotkota imam pokvarjenega....user posted image Smo ga dali že v popravilo... Lahko bi slikala s telefonom, a ne vem če bo ok... Bom videla. Pa še ne znam gor limat. Sem si pa zapisala kako naj bi to naredila. Morda mi rata pa prilimam... ok? Samo ne danes - ima moj boljši foto na telefonu... Morda za vikend, ker ko pride domov je pa že tema , ne bi bila dobra fotka.

Meni se tudi zdi da sva dobila veliko in poceni - sva dala enemu mizarju narediti predračun in je naračunal 1.600€, od Malega Princa v Lesnini Brdo (sta bile sicer dve manjši omari več) pa so nama naračunali 3.000€ ! Oderuško.

Mi smo zelo zadovoljni. Aja, pa pri Prevc (BTC) imajo tovarniške cene. 



Zdaj pa meni nekaj nagaja RRuser posted image Sem že prej citirala in ti odgovorila, pa mojega posta ni nikjeruser posted image V glavnem: kar vzemi si čas, pa potem poslikaj, jaz sem le firbecuser posted image

Pa kaj so nori??? 3.000€?????user posted image OMG! Nama so pa odsvetovali Malega princa. Saj ne vem kaj točno so user posted image rekli. V glavnem, vsi so rekli, da je boljše, da kupiva Alplesovo sobico.

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:18:37   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


user posted image user posted image user posted image Mislim, da se v taki situaciji kot si ti, jaz ne bi nikoli ženila, res ne. user posted image user posted image Pa ja, prav imaš, ne vem zakaj se na takih dogodkih spravijo razčiščevat stvari iz preteklosti. 1x se je to pri nas zgodilo na eni sedminiuser posted image Mislim... adijo...



Ja, to je res kruto. Pri nas je tudi prišlo do razčiščevanja, ampak na poroki. Folk je pijan, čustven in egoističen .. Meni je bilo prav hudo za nevesto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:23:07   
pupa*81
getreal jst bi kr kaki ''ferero roše'' tja nesla... sam se bojim da bom pojedla prej k jim dam user posted image

aprilski hrošček hvala za info o Postojni user posted image glede na gužvo zadnje čase, bo kar zasedeno ja user posted image pa ne skrbi, te bom že jst po porodu poredila k bom skoz za v Kljukca težila (sej je tako ime, al ne user posted image ) ja sneg... kaj češ, primorci user posted image za ven pa ni problema, anytime! no če je lih 30° zunej se rajš notr tiščim user posted image pa dobr tek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:24:44   
pupa*81
amelie ja ta razčiščevanja... vedno na porokah in pogrebih obvezna tema user posted image pijandure user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:26:01   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Pozdravljene čvekice!!!

Getreal ja midva sva se 100% odločila za nadstandardno sobo če jo le dobiva. Zadnjič ko smo bili v MŠ na ogledu porodnišnice je bilo vseh 5 nadstandardnih sob zasedenih user posted image user posted image user posted image . So rekli da imajo full povpraševanje po teh sobah. Sobe si lahko ogledaš na spleti stani bibaleze kjer imajo predstavljeno postojnsko porodnišnico. Lahko se odločiš za dve različni varianti in sicer za nadstandardno sobo za katero doplačaš 25 eur na dan in lahko partner in obiski pridejo kadarkoli po 12 uri ali pa za dvoposteljno nadstandardno sobo za katero plačaš 50 eur na dan in je tvoj partner pri tebi 24 ur in ima tudi polni penzion user posted image user posted image user posted image . Moraš pa ko prideš v porodnišnico to povedati babci, da ti sobo rezervirajo če je prosta.

Drugače mi kar shajamo, res pa je da komaj čakam da se mali rodi, da bom lahko kaj konkretnega pojedla. Sem v teh 3 tednih že shujšala za 2 kg in ko bom rodila naj mi samo en omeni kakšno dieto ga bom kar z lopato po glavi user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!

A mogoče še katero dajejo krči v nogah??? Mene ja danes ponoči zopet tako krč v meča da me je kar vrglo iz postelje user posted image user posted image user posted image .



aha hvala za info! user posted image midva bova po moje tudi kr vprašala za to sobo..če bo, bo, če pa ne, bo pa tudi v redu za tiste 4 dni. user posted image aja kaj mogoče veš kolko dni res ostaneš tam? 3 al 4?

jz bi tudi mogla kaj shujšat za potrebo, ja user posted image user posted image ma meni nihče ne odkrije sladkorne, čeprav samo cuker žrem non stop user posted image user posted image user posted image sej boš kmalu lahko sladkosnedka tudi ti, boš vidla user posted image ti bo pupa pomagala, vidim da se je javla hihihi user posted image user posted image

no pa sej če bomo mi okupirale postojno v približno enakem času, pol se loh zmenimo da smo cimre in mamo non stop nadstandard user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:41:50   
aprilski hrošček
Getreal mislim da si vse skupaj notri 4 dni se pravi porodni dan, ki ne šteje plus 3 dni. Če imaš pa slučajno CR pa 7 dni.

Pupa je je Kljukec je joj komaj čakam. Potem se pa midva junija seliva v hiško bova pa pri meni na terasi pile kavico pa kakšno slaščico pojedle pa še ves konfort bova imele user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja dejmo si skupaj rezervirat nadstandard bova midve s Pupo štartale iz Logatca te prišle iskat pa gija v Postojno. To bi bile komedije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:45:20   
neka_noč
Aprilčica meni je bil Mali Princ čisto ok - ampak absolutno predrag. Mi je pa barva od Alplesovega Planeta bolj všeč. Od MP je bolj na flourestenčno, od Planeta pa je bolj nežna in umirjena.
Sicer pa pravijo za MP, da je odličen, kadar potrebuješ kake rešitve - mi jih nismo potrebovali. Edino moteče je, da MP nima spodaj nekih predalov,... ampak dvignjene "nogice" kot npr. imajo kuhinje. Potem ni izkoriščen prostor.
Tako so nama rekli... No ja, zdaj imamo kar imamo in pomembno je, da smo zadovoljni. user posted image

Postojna - kdaj pa imaš ti rok Getreal? Bi morala seznam iskat, pa je toliko načvekanega... Pupa midve vem da sva blizu... Mogoče pa res lahko nadstandardno zakupimo...user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 12:45:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4271
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 12:47:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:47:47   
amelie
Iiiiii, super za Nax in Taička! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:50:31   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

neka_noč - kaj si pa taka čvekauser posted image user posted image user posted image . Zdaj ga pa ne boš mogla presenetituser posted image

aprilčica - hvala. Zamašen nos in curljanje - to mi je nekaj najhujšega.


Veš kaj... user posted image babji. Boš videla... potem... pri Tinej-u.... Mamice naredimo vse za svoje otroke - samo da je mir. user posted image
Mu nisem povedala, da dobi skiro. Le da mu bo user posted image nekaj prinesel.  user posted image On je vprašal če bonbone... user posted image   Bonboni so zakon!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 12:52:22   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček
Ja dejmo si skupaj rezervirat nadstandard bova midve s Pupo štartale iz Logatca te prišle iskat pa gija v Postojno. To bi bile komedije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, pol pa v avtu trio z soglasnim predihovanjem popadkov user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!