|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 19:14:49   
babyloverka
hej user posted image  kam ste pobegnile vse? se cartate ha user posted image  jaz se pa nimam s kom, ker je lubi v službi user posted image  no saj me čaka polno dela ampak še kar sedim pred računalnikom, celo rekord pri igrci sem naredla user posted image  o groza jaz, morem it nekaj delat, pol je itak nogomet.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 19:48:50   
katy83
ojla bejbe.

Jaz vas samo na hitro pozdravim, ker mi tak ni.user posted image
Moja noč je bila bolj tak tak, sem komaj ob 4-ih prav zaspala, ampak bo že. Se očitno privajam. user posted image

Ju3 imam pregleduser posted image , pa vam popoldan javim kakšno je stanje.
Lepo se imejte.


Dacy- si dobila moj sms?


čao, Katy

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 21:03:47   
Anonimen
 Zdravo...kako kaj ...jaz vsak dan bolj slabo spim,,,se na vsake 3 ure zbujam...ima še katera takšne probleme....
Se že pripravljate za na porod...sem zasledila ,da že gledate kdaj so lunini mrki...jaz na to ne gledam ..se pa res naj več otro rodi na lunine mrke ..posebej,če je polna luna...
Ja že komaj čakam ,da bom rodila....ste že vse pripravile za opremo novorojenčkov..jaz imam vse ....
Hvala za odgovore za modrčke iz mullerja....
Kako pa kaj naša aprilčica NAX... je vse uredu z njo in sinekom,bo morala dolgo biti v bolnišnici ...javite ,če katera kaj ve,,,pa pozdravite jo...
Ja nič lepo se naspančkite in čim mirnejšo noč...lahko noč....

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 21:06:17   
Anonimen
Hey nosečkeuser posted image

Vidim, da ste si datume za porode že kar rezerviraleuser posted image user posted image user posted image Naj bo vsaj ena na 12.4., si bom rojstvo njenega user posted image 100000% zapomnilauser posted image Še raje pa bi na ta datum rodila sama, bomo potem praznovali kar skupajuser posted image

Danes sem naročila otroško sobico in kupila blago za poročno oblekouser posted image user posted image 15.3. imam probo, potem bo pa tako že kmalu porokauser posted image user posted image user posted image No, na 27.3. tudi lahko katera rodi - si bom tudi zapomnila datumuser posted image user posted image user posted image

Nič, grem zdaj pod tuš, sem res utrujena.

Lp

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 21:53:42   
Kepica83
Tropical sem brala na RR da so eni puni sprožili porod ker je otrok bil tak velik. 1,5 meseca ali celo 2m prej so ji sprožli pa je mali imel 3kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 22:06:32   
amelie
Moj je imel tudi več kot mesec pred rokom 3 kg ... samo mi G ni nič rekel, da bi blo treba sprožit porod. Če bo s takim tempom rastel, bo imel čez en mesec dobre 4 kg, kar je pa še v mejah normale. Upam samo, da ne bo še več pridobil v tem času. Mam čez dobra dva tedna pregled, pa bomo videli ... Je pa res precej boleče že vse skupaj - raztegovanje in naslanjanje na mehur, se vidi, da je že veliko dete v trebuščku user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 22:09:32   
ela24
Ojla!

Tropical, če ima dete res tako težo, pol je res med večjimi, ampak po moje moramo punce upoštevat tudi to, da se lahko preceeeej zmotijo. In je odvisno kako ima nastavljen aparat. Meni so ga v bolnici vedno par 100g več zmerli kot moja ginekologinja. Tako da...
Itak pravijo, da pol kile gor dol se lahko zmotijo. Po moje še malo več. Pol kile pa ni tak malo. Če ti rečejo da bo imel 3,5kg ali pa 4kguser posted image
Moji svakinji so skoz govorili, kako bo velik otrok pa je imel 3,7kg, kar se mi ne zdi tako gromozansko dosti.
Sm pa jaz upanja, da ne bo preveč velikanskiuser posted image Skoz se hecam da tam okrog 3kg pa malo zravn ma dovoljuser posted image

Je pa dragi danes sestavil zibelkouser posted image Prav hecn občutek jo je videt. Čeprav oblekla je še ne bom, da ne bo polna dlak od naše mrcine, ki se ravno misi.
Me pa kar malo panika grabi, ko jo vidim..Se mi zdi, da bo to tako hitro minilo in da jaz še kar nisem pripravljena.
Za razliko od vas, ki že komaj čakate, bi se jaz zdaj od začetka aprila, kar malo preselila bolj proti koncu, če hočem vse do takrat porihtatuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 22:26:11   
memole
Čer!

Kako kej?
A že spite?
Moja dva ja!user posted image user posted image

No popoldan sem dva stroja posode pomila v stanovanju,pa Larino sobo spucala pa dala v omaro poletne stvari,v petek bom pa še to kar zdej nosi za v vrtec in doma!
Jutri bom pa najino sobo spucala!

Danes sem od sosedine hčere dobila en bodi eno majčko in enega pajacka in je vse troje full lepo!user posted image
Bom jutri poslikala pa bom pokazala!


Pri nas pa je prej zvečer začelo deževat!
Jz upam da bo vsaj za vikend mal lepše vreme!

Lune meni so tudi rekli da se gleda črne lune in jih more bit 9!user posted image



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 22:28:28   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: memole
O kera bo pol zdej v nedeljo rodila?
Bomo skupaj nazdravljale!user posted image user posted image user posted image


To nedeljo bom kr ven spustila ... je treba v torek se v pohorsko kavarno it ... pa placa je sele 15.3. , tak da sele po placi bom jaz na vrsti user posted image

babyloverka upam da vsaj tvoj hitro pride pa da se pocartas ... moj dela do 6ih zjutraj, potem bo pa itak pol dneva prespal in bo bolj malo cartanja ... sicer pa sva danes zjutraj spet malo user posted image , sem mislila prvo da mi nebo odgovarjalo lih, pa se je hitro spremenilo stanje, mi jeblo prav fajn user posted image

katy dobila sem SMS ... Stevilka shranjena user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 23:53:43   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Tropical sem brala na RR da so eni puni sprožili porod ker je otrok bil tak velik. 1,5 meseca ali celo 2m prej so ji sprožli pa je mali imel 3kg.


Joj ne me strašit, ker jaz nimam pripravljeno še vsega.


Jaz zadnja dva dni imam take krče da mi gre včasih prav na jok.  Bolečine so neznosne še posebno kose otrok upre not in je videti prav izbolkina glavice.
G. je rekla da otrok je težak za en mesec več.  Bomo videli na naslednjem pregledu, kaj mi bo rekla.

Lahko noč, čeprav vem da bo težka noč.



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 4:51:26   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Danes sem naročila otroško sobico in kupila blago za poročno oblekouser posted image user posted image 15.3. imam probo,




Čestitam! user posted image user posted image user posted image Katero sobico pa sta naročila?

Teža user posted image   meni so tudi v prvi nosečnosti stalno govorili, da je otrok zelo velik, zelo težek.... (nikoli niso povedali koliko to je...) in ko sem enkrat na enem UZ , ko mi ga je delal nekdo drug, vprašala ali je še vedno tako zelo velik in težek .... me je dotični le začudeno pogledal in vprašal kdo mi je to rekel.... Eni drugi prijateljici pa, da je v zaostanku rastiuser posted image   - kasneje pa so "ugotovili", da je mesec kasneje zanosila... user posted image  
Ti izračuni so le približki, ženske se pa preveč razburjate/sekirate. Ne rečem, če imaš nosečniški diabetes.... ampak pri bp nosečnosti, ter razburjanje zakaj ti ne povedo koliko je user posted image težak.... Mislim.... Meni so sedaj le enkrat povedali koliko je težek - pa še to sem morala ekstra vpašat. Izračuna pa sestra od g  . Vsaj pri meni je bilo tako.
Punce ne se sekirat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 7:47:56   
NATAŠA35
nobena še ni šla rodit, kar je dober user posted image user posted image

jaz tudi ne mislim še iti, upam, da me ne prehiti, ker res nimam uštimanouser posted image ...včeraj nisem mogla nič naredit, tako me križ matra, pa trebuh, zvečer pa mi je stopalo oteklouser posted image ...zdaj pa me je začelo še bolj matrat, tako da se bliža dan D, kar mi ni všeč...

memole madonca punca daj pridi še k meni malo, pa mi kaj pospravi...si zelo pridnauser posted image user posted image user posted image , daj še meni malo te energijeuser posted image user posted image

jaz sem dala danes kri, me tak roka boli kot user posted image ...pa jutri moram z malim na sistematskega, pa sem šele včeraj dobila vabilo...kreteni, kako naj si človek zrihta dopustuser posted image ...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 7:59:43   
mamika25
Jutro!

Hvala včeraj za odgovore. Še sem doma. Danes popoldne se bom šla mal pokazat. Zgubit nimam kaj, le odšla bom bolj mirna, če mi bojo rekli, da je vse v redu. Zdaj ležim že 4 dan pa se stanje ni izboljšalo. Verjetno se je mali res spustil nizko, samo mi je čudno, ker tako težko hodim... Danes popoldne grem kr mal do Postojne.
Za odločbo sem klicala včeraj. Najprej je rekla, da nič ne ve... ker da ona ni prava za te stvari, glavne pa ni bilo. Potem me je vprašala kako se pišem, pa ko sem ji povedala, je rekla: "aja, to mi je pa neki znano." user posted image  Jutri začnem s porodniško pa nimam odločbe. Čudno, da me sploh niso nič obvestili?? Pričakovala bi, da mi sporočijo če je bilo pri vlogi kaj narobe, al kako...user posted image mal so čudni....Danes me bo polklicala in povedala kaj je na stvari... brezveze.
Drugače pa zdaj vsak dan samo razmišljam o porodu, pa o tem kdaj in kako bo. Takih bolečin pri tamali nisem imela, pa tudi zavedam se da bom popadke prepoznala (tako kot mi je napisala tropical). Sam ko ni vse tako po "planu" me zmede in prestraši. Ja, bom šla jst kr mal do porodnišnice danes. Da me mal pregledajo za vsak slučaj.

Spet mete pri nasuser posted image , sita sem tega snega. Tako lepo je že kazalo, zdaj pa spet mete kot za stavo. Sama sem doma, tmala je v vrtcu, moj v službi... še mal pa bomo mele družbo, a ne?user posted image

Zasnežen pozdrav od mene!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 8:14:02   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Tropical sem brala na RR da so eni puni sprožili porod ker je otrok bil tak velik. 1,5 meseca ali celo 2m prej so ji sprožli pa je mali imel 3kg.


Joj ne me strašit, ker jaz nimam pripravljeno še vsega.


Jaz zadnja dva dni imam take krče da mi gre včasih prav na jok.  Bolečine so neznosne še posebno kose otrok upre not in je videti prav izbolkina glavice.
G. je rekla da otrok je težak za en mesec več.  Bomo videli na naslednjem pregledu, kaj mi bo rekla.

Lahko noč, čeprav vem da bo težka noč.



ah dejte no paniko zganjat user posted image ! tropical ne sekiraj se: splošno znano je, da ocenjena teža otročka lahko odstopa tudi do pol kile! če bi bilo kaj narobe, bi te že zdavnej kam poslali user posted image oz. bi ti G že kar carskega omenila. sploh ne vem kaj se lovimo na te OCENE teže dojenčkov na grame, če je pa lahko odstopanje -+0,5kguser posted image

ja, neka_noč si me prehitela s komentarjem user posted image user posted image

sneeeeeg! user posted image user posted image (ruknjena primorka v Logatcu user posted image )

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 8:34:57   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem tamalo oddala vrtcu za par urc!user posted image user posted image user posted image

Možek je šel v službo,jaz sem pa sama,no moj kuži mi dela družbo!user posted image user posted image

Zunaj zeeelllooo piha in pa zraven še dežuje sicer zaenkrat ne zelo se je umirilo,mogoče bo pa tudi nehalo,upam!

Nataša energije ti lahko kej pošljem pospravit pa ne pridem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A še kr imate sneg?
Sem misnla da je že konec,ki prejšnji teden ko sva šla k očetu od mojega je blo vse belo ampak od zvončkov!user posted image
No res da je blo bolj na tolminsko idrijskem koncu, sam nekaj snega so še imeli lih tko za vzorec!user posted image
A potem lahko pričakujem v kranjski gori veliko snega proti koncu marca?
Če ja potem bom ko mali otrok bom delala konkurenco moji Lari!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo zdej sem še zraven spraznila porcijo čokolinota in grem lahko nazaj vodoravno!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:00:19   
Kepica83
Jutro punce!

Pupa81... hja res je ena punca pisala da so ji zaradi teže otroka sprožili porod.... Nick ima se mi zdi Nea_Teja. Glede na to, če je dete od tropical mogoče za 1 mesec večje verjami, da nebodo čakali do njenega roka. Ker bi to bilo nesmisel. Saj je lahko prej zanosla. In pol lahko pride samo do zelene plodovnice. Tako da...
Glede teže... moje mnenje je da se G lahko malo ušteje, ampak za 500g to pa je že malomarnost!!!!user posted image  Jaz ko sem imela Uzje v MB pri dveh različnih G npr. v roku par ur, so odstopanja bila max za 30g.

Nataša35 vem kako se počutiš.. Jaz sem že na koncu govorila naj že pridejo ta pravi popadki, da se rešim, ker nemorem več prenašat tega. No sedaj se je hvala bogu umirilo. Na koncu pa bom še čez rok, ker nebomo hteli it na sončka. user posted image  Prej pa od 24t s popadkiuser posted image user posted image

Jooooooooooooooooooj frdaman sneg.!!!!!! Pa saj to ni več normalno. To vreme. user posted image user posted image user posted image  Pa tak lepo je že blo. Ma tu pri nas kar fajn pada. Grrrrrrr sem jezna.

Ela24... midva imava sedaj 2 dni posteljico že oblečeno in pripravljeno, pa samo hodima mimo pa not gledama. Pa še je vedno prazna. Res hecen občutek. Komaj čakama da boma mala kepica notuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:15:03   
Anonimen
Jutrouser posted image

Joooj, kje so tisti dnevi, ko sem jaz lahko spala do 11ih, 12ih... Zdaj pa komaj čakam, da vstanemuser posted image

Pri nas zaenkrat le dežuje. Upam, da bo ostalo tako, imam tega vremena že vrh glave, poleg vsega pa sem spet prehlajena. Celo zimo se mi že vlege ta prehlad, smrkanje, kašlanje, zabit nos aaaauser posted image user posted image user posted image

Neka_noč: odločila sva se za Alplesovo Tempox. So naju sicer nekateri čudno gledali zakaj ne vzameva Planeta, ampak meni so tako podobne, razen ročk na predalih. Pa itak sta obe sestavljiv program. Sedaj sva naročila kotno omaro, omaro s policami in komodo - kar v barvi bukve. Ko bo enkrat to zmontirano bom prilepila slikce.

Jaz res pogrešam veliko punc tukaj na RR, upam, da so vse ok!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:15:54   
NATAŠA35
ja kepica točno tak, samo da se konča, ker te bolečine niso toliko neznosnekot so zoprne, pa še noben mi ne verjame, ker prej nikoli nisem imela problemov, sedaj pa nonstop...

jaz imam posteljico in previjalko postavljeno, samo še v previjalko - komodo cunje pospravim, pa bo ok...včeraj nisem mogla nič, zato se bom danes spravila malo pospravit, pa ta vikend, potem pa res samo počivam naprej...user posted image user posted image

memole zmenjeno user posted image user posted image , če ne boš energije poslala, pa vsaj kakšno brco v rit bo tudi dobra...user posted image user posted image

ne bote verjele, danes sem dala kri za tokso in še za ostale preiskave in tam sta bila starša z zelo malim dojenčkom starim par dni user posted image user posted image , morali so mu vzeti kri in so tam ugotovili, da je ful rumen torej je zlateničen, pa je mama rekla, da je bil pod lučko samo eno noč in ona je bila noter samo 1 danuser posted image user posted image ...pa kako so jo lahko spustili domov, mi ni jasno - kreteni...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:24:01   
babyloverka
dobro jutro user posted image

najprej vreme: zaradi mene še lahko sneži, samo da bo aprila lepo. mi je pa žal za tiste rožice ki jih je vreme prevaralo pa so že prišle ven zdaj pa trpijo uboge.

spanje: včasih katastrofa, včasih kot angel, kdo bi vedel kaj me čakauser posted image  se pa tolažim da takrat ko slabo spim da se pripravljam na čas ko bo mali jokal ponoči.

user posted image  en čas sem imela ful željo potem en čas čisto nič zdaj pa bi spet vsak dan user posted image  hormoniiiiiiiiiiuser posted image

danes me nič kaj ne boli, vsaj zaenkrat še ne, mam pa še polno za naredit ker se starša vračata jaz pa imam hišo v razsulu user posted image

fajn se mejte babike pa naj bodo premiki user posted image  čimmanj boleči

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:31:50   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Glede teže... moje mnenje je da se G lahko malo ušteje, ampak za 500g to pa je že malomarnost!!!! 


he he, kepica ne se jezit, to pa ni čist nč G kriv, ampak algoritem v napravi za UZ, ki težo izračunava na podlagi meritev določenih delov otročka: stegnenice, glavice, trebuščka,... pol pa glede na dimenzije računalnik izračuna/oceni težo. zato pa so LAHKO odstopanja velika - pač odvisno od proizvajalca UZ in uporabljenih algoritmov pri izračunu ;)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:38:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Glede teže... moje mnenje je da se G lahko malo ušteje, ampak za 500g to pa je že malomarnost!!!! 


he he, kepica ne se jezit, to pa ni čist nč G kriv, ampak algoritem v napravi za UZ, ki težo izračunava na podlagi meritev določenih delov otročka: stegnenice, glavice, trebuščka,... pol pa glede na dimenzije računalnik izračuna/oceni težo. zato pa so LAHKO odstopanja velika - pač odvisno od proizvajalca UZ in uporabljenih algoritmov pri izračunu ;)



Hahahahaha, pupa!!! Sori, ampak tukaj pa moram user posted image user posted image user posted image (potenciram?)
Oh well, karma's a bitch user posted image

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:40:05   
babyloverka
jaz sem se kar zgubla pri algoritmih user posted image  se vidi da je še jutro in moji možnani so na paši user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:42:21   
nincy29
jutro čvekice

joj kako vreme je danes..user posted image

sem oblubla slikco mojega bušija..evo gauser posted image

user posted image

danes bo pa mami lazanjo naredila...mmm...se bom danes jaz mal od loncev odpočilauser posted image user posted image
ob 11,30 pa grem po mojo tamalo srako v vrtec..me bo sigurno vesela ker jo že 3 mesece nisem šla v vrtec iskatuser posted image .


(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:46:18   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

ja kepica točno tak, samo da se konča, ker te bolečine niso toliko neznosnekot so zoprne, pa še noben mi ne verjame, ker prej nikoli nisem imela problemov, sedaj pa nonstop...

jaz imam posteljico in previjalko postavljeno, samo še v previjalko - komodo cunje pospravim, pa bo ok...včeraj nisem mogla nič, zato se bom danes spravila malo pospravit, pa ta vikend, potem pa res samo počivam naprej...user posted image user posted image

memole zmenjeno user posted image user posted image , če ne boš energije poslala, pa vsaj kakšno brco v rit bo tudi dobra...user posted image user posted image

ne bote verjele, danes sem dala kri za tokso in še za ostale preiskave in tam sta bila starša z zelo malim dojenčkom starim par dni user posted image user posted image , morali so mu vzeti kri in so tam ugotovili, da je ful rumen torej je zlateničen, pa je mama rekla, da je bil pod lučko samo eno noč in ona je bila noter samo 1 danuser posted image user posted image ...pa kako so jo lahko spustili domov, mi ni jasno - kreteni...



Spustili so jo domov na lastno odgovornost!
Sem že brala da se jih je kar nekaj odločilo da bojo šle domov takoj drugi dan po porodu,kar je zame velika neumnost!Ženska je po porodu 40 dni še z eno nogo v grobu,tako je vedno moja nona pravla in ji verjamem ker nikoli ne veš kaj se lahko zgodi saj do komplikacij lahko pride tudi par dni po porodu pa ne sam za žensko ampak tudi za dojenčka,predvsem so to zlatenice pri dojenčkih in še kej druzga!
Jaz sebe in svojega otroka ne bi tako ogrožala!
Doma ni isto kot v porodnišnici,potem se bojo pa na osebje v bolnici znašali!
Moje mnenje pa brez zamere!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 9:50:44   
tatly
punce koliko pri vasem g stane odvzem brisa za streptokok=?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?