|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 23:45:58   
dacy
kolcanje - pri nas pa oba kolcava v duetu ... Tud pri meni se otroku kr skoz po malem kolca ... meni se pa itak prevec in pol me zacne od kolcanja tud kislina pect, tak da mi ni nic prijetno ... drugace pa me od otroka kolcanje nic ne moti , mi je prav smesn obcutek ... user posted image

Dekleta verjemte da mam obloge in niso lih za razkazovat , smo pri kg ze pri 3mestni stevilki , na kar nisem nic ponosna ampak bomo ze po porodu to porihtali user posted image ... drugace pa bote itak v pohorski kavarni vidle mojga bajsija user posted image

kepica ritka pa je pri meni cele dneve na sporedu ... skoz mi jo tisci ven cist levo zgoraj ali pa na sredini in od tega mi na tistem mestu trebuh cist otrdi in ko je ritka na sredini, nad popkom, tam zna bit prav bolece , pol ga pa malo pobozam in jo ze premakne na drugo stran spet itd... user posted image
kepica kdaj mas ti spet kaj pregled v MB ? Jaz imam v ponedeljek 8.3. in bom po bolnici plazila nekje od 9ih pa do ene 12ih sigurno user posted image

Di_Di midva sva jogi kupila kar v pikapolonici ... je bla klubska cena 65€ (mislim da je se vedno) in je cist dober jogi - antibakterijski in pralna prevleka je gor, jaz jo verjetno itak ne bom lep cas ne prala , ker imam preko jogija plenico za otroske postelje, mi je od kolegice tasca zrihtala iz bolnice in ce se bo ze otrok polulal tak da zmoci posteljo potem umaknem in zamenjam samo plenico in prevleke ker do jogija ne pride skozi user posted image
CTG-ji pa se zacnejo delat ko dopolnis 35 tednov , takrat pribliznouser posted image No jaz bom imela prvi CTG zdaj v ponedeljek pa bo takrat lih polnih 36 tednov user posted image

katy tebi bom pa jaz poslala mojo telefonsko da se slisimo preden se dobimo v kavarni v torek ...

monlo ko se bos pa navadla bit doma ti bo pa muka it nazaj na siht ... Jaz sem isti problem mela ko so me v bolnisko dali ... dva tedna je moj lubi prenasal moje sitnarjenje ker sem tud sama sebi sla na zivce od dolgcasa ker nisem delala ... zdaj pa bi umrla na sihtu user posted image user posted image user posted image ... Ce bo pa treba prej rodit in ne bos imela napotnice jo bos pa nesla kasneje pac ... otrok itak da ne bo cakal ... sej ti noben ne more rect naj gres pa prvo po napotnico user posted image   Tabela pa je v bistvu cist enostavna ... zgoraj imas za vsak dan eno kolono ... in pol delas krizce za gibe , spodaj pa nardis krizec samo pri tisti uri kdaj si obcutila deseti gib user posted image




_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 1:45:54   
memole
Čer!

Evo mene na raport! :sm_hugelaugh: :sm_hugelaugh:

Sam ste pa spet imele fajn podmazane prste!user posted image user posted image user posted image

Pri meni pa spet cel dan dogajanje!

Dopoldan sem imela pregled,mi je delal UZ sam kaj ko pa ne vem koliko je moje dete veliko in težko pa tudi ni nič zapisal v materinsko!user posted image user posted image
Pa spol ni mogel povedat ker je detece sklenilo da tokrat ne pokaže kaj ima vmes,je pa rekel da jajčk ni videt tko da zaenkrat nismo 100% da je punčka čeprav mi je prvič G ki ga je nadomeščala rekla da je punčka!
Pa po UZ-ju sodeč je dete na glavo obrnjeno!
Plodovnice je dovolj,posteljico pa nosim zadaj isto je blo prvič!
Pa reku je da zna bit da bo še kasneje rojeno kot pa na 1.5.! user posted image
Naslednji pregled imam čez 4 tedne in sicer 30.3.!
Aja pa dobila sem potrdilo da sem lahko do porodniške na bolniški!user posted image user posted image

Bolečine v nogi so še zmeraj prisotne in komaj čakam da to mine, pomoje bo šele ko rodim to minilo!user posted image user posted image


Popoldan sve šle z Laro v knjižnico in potem smo šli na roj.dan,ko smo prišli nazaj smo pa še previjalno in nekaj stvari peljali v stanovanje imam pa še kar nekaj za zvozit predvsem oblačila pa še Larino posteljo!
Jutri bom pa spet cel dan tam da počistim najprej sobe temeljito in jih pospravim da bo vse lepo na svojem mestu potem pa še dnevno,kopalnico in kuhinjo hodnik pa samo pobrišem potleh pa bo!
Se sliši ogromno ne,pa saj bo počasi se daleč pride! user posted image user posted image

ela24 ja stanovanje je opremljeno tako da samo cunje pa posodo tovorimo,in pa previjalno in posteljo od Lare,zdej pa bomo temeljito še počistili pa bo!
Ni pa ne vem kok za počistit par omar pa potleh pa okna!Imam pa itak čas!user posted image user posted image

Di_Di bomo podnajemniki,sam bomo pa na svojem,potem bom pa dala vlogo za neprofitno ko bo razpis,čeprav dvomim da bomo kej dobili!
Sem tudi jaz za da se spet dobimo!

Vnetje joj jaz imam tega poln kufer, od leta 2003 imam probleme s tem!user posted image user posted image

Vse imate prav lepe trebuške!
Moj je pa bolj majhen,v prvi je bil v tem času večji,pa še une stare strije se vidijo!user posted image user posted image





_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 8:46:08   
Anonimen
Jutrouser posted image

Neka_noč: uf, ti boš pa že tudi kmalu cartalauser posted image

Dacy: pa ne sekiraj se zaradi kil!! Saj jaz tudi tule gledam, ve se nič ne redite, jaz pa sem čisto na repu aprila, pa imam že 15 kg plusa. A j... ga, bomo že potem z vozičkanjem dol spravljaleuser posted image

Memole: meni pa nikoli nič zaradi plodovice ne reče, tudi od enih pretokov ste govorileuser posted image user posted image Jaz to sploh nisem vedela, sem šele tukaj prebralauser posted image Mislim pa, da imate vi kar user posted image user posted image

Vnetja: sem imela prej take probleme z njimi, med nosečnostjo pa čisto ničuser posted image
Ritke našihuser posted image : user posted image user posted image Jaz jo opazim na desni strani od popka. Zdaj se pa itak preteguje čez cel trebuh, me kar zapotegneuser posted image Pa moj user posted image se nič ni umiril, to je skos žurka v bušiju.

Kepica: daj menjaj G! Ker po vsem kar si napisala, itak ni normalna!!

Tako me srbi koža pod popkom, da bom znorela. Mislim, da bom dobila strije in se že psihično pripravljam kako jih bom sprejela. Upam, da se ne bom cmarala potem. Sem se pa celo nosečnost mazala (porabim eno mleko za telo na teden), pa še zjutraj si bušolinija mažem, ampak očitno ne bo zdržal. V takih trenutkih bi imela pa raje majhen bušekuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 3.3.2010 8:49:53 >

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 8:51:53   
Wannabemommy
Jutro user posted image

dans pa ni nič kaj lep dan ,pr nas piha kouser posted image  pa še ful je mrzlo, ta sonček nas je kr razvadil zaj pa spet to,....

Aprilčica ne se jezit zaradi strij, sej pol se nebodo tak vidleuser posted image , kar se pa kil tiče sem jih tud jaz precej gor dobila tak da nebi o tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:01:27   
NATAŠA35
neka_noč datum 02.04. je kar lep, je moj RDuser posted image user posted image ...moja mami je rekla, da nisem hotla ven na 01.04., jaz pa pravim naj se dete rodi kar en dan prej, ker je 02.04 zdaj veliki petekuser posted image user posted image ...no ja pa bo velikokrat praznoval veliko noč in RD skupajuser posted image user posted image user posted image

bušiji uuuu kak so lepi user posted image user posted image user posted image

kolcanje uh naš user posted image nonstop kolca, sploh pa zjutraj in mene tole malo že nervirauser posted image

monlo ja jaz bi mogla bit že zdavnaj na bolniški, pa sem si rekla, da bi več delala doma kot pa v službi - samo ne okol govorit user posted image user posted image ...tako da bom celo delala malo dlje, ker grem 24.03. že kao v porodniško, samo kaj ko zamenjave še nisem dobila...pa sem našla eno in se je izkazalo, da je dobila službo nekje drugjeuser posted image in me ne bo mogla menjat, moja sestra, ki je pa brezposelna pa je delala pri naši zunanji računovodkinji, pa se je z njo skregala in tako ne bo mogla delat, samo če pa ne dobim druge, bo mogla pride ona delat, samo ne vem kako se bodo gledale.... sej se boš navadila doma, samo če pogledam sebe, sem pri tretjem šla en mesec prej v službo, ker nisem več zdržala domauser posted image , pa se bojim da bo sedaj isto...bomo videli

kepica ja mislim, da so to kar lepi popadki, samo so neredni in se ne rabim kazat, ker so to lažni, čeprav mene kar mučijouser posted image ...imam pa naslednji teden že pregled, pa upam, da me da na CTG, pa preveri, če pa bom že odprta, pa grem direkt v P, ker se zelo hitro odpiramuser posted image user posted image ... glede dela, pa je tako da smo prenavljali in sta otroška soba, dnevna in najina spalnica kot atomski bombi, že dva meseca spim na kavču v dnevni, pa bi rada to uštimala predno grem - posesal in pobrisal po tleh pa bo že moj to ni panike...jaz pa imam vse ostalo, ker sem jih tak navadila in če jaz ne bom pospravila ali zložila oblačil, dala prat, ne bo nihče...včasih tudi za prat ne dajo svojih oblačil, pa jih pobiram po tleh na vseh štirih, ker se ne morem toliko prepogibat...

včeraj sem pospravila kuhinjo, pa malo dnevno sobo, danes pa naprej, res pa je da imam bolj malo časa, ker imava z mojim še MŠ, potem pa tam sedim 1,5 ure in ko pridem domov, naredimo še domačo nalogo in lahko samo dol padem, ampak začela sem pospravljati in to je važno...dnevna soba je že boljša in kmalu bo pospravljena user posted image user posted image , potem pa mi ostane še otroška - mi bodo mali pomagali, nazadnje pa pustim svojo spalnico, pravzaprav moram pospravit samo posteljo, pa me kar srat prime, koliko robe se je nabralo...na koncu pa še pajacke operemo in pospravimo v previjalko...sem si zadala, da je zadnji vikend za uštimat vse to, ker imam čuden občutek, da bomo kmalu leteli rodit...

uuuhhhh sem se razpisala user posted image user posted image





_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:01:31   
nejanejc
hejla, spet sami lepi busiji :) cestitke

danes sem pa bolj slabo spala... mam malo psihe pred odhodom v lj, ko se morem zgovarjat, da smo z ginekologinjo zmenjene, da mi napise napotnice.... pa nisem narocena.. ne maram skakat vmes
no, upam, da bo slo...

kaj porodnisko odpre osebni zdravnik? to sem se sprasevala :)

lepo opremljenje in lepo selitev memole :)

joj, kile... jst jih mam tud vec kot tle pise, sam me niso ze 2 mesca tehtali, tako da ....

se je pa shladilo :( jutri spet sneg pa petek, bomo vidli, ce bo napoved zdrzala

Papa

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:04:44   
nejanejc
nataša pridna si, glavno da si zacela...

upam, da te lažni popadki nehajo mucit

pr nas so baje nasli mojo zamenjavo, sam sem prej malo uvajala drugega sodelavca.... drugi teden, ko pride iz dopusta je ze napovedal, d ame bo vsak dan kaj poklical.... jao meni potem...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:13:21   
pupa*81
nataša pridna, preveč pridna user posted image če se boš tolk terala te bo res kej prehitelo user posted image pa pr takem številu članov bi že pomočnico rabla user posted image

aja, bejbe: super lepi bušiji! same manekenke user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:17:44   
mamika25
Jutro!

Najprej vsem user posted image  za lepe bušije. Mogoče ga uspe tudi meni gor dat... Mogoče.
1.vprašanje: v petek, 5.3.2010 naj bi začela s porodniško. Odločbe še nimam. Je to normalno, ali bi mogla it mal vprašat? Ali odločbo sploh nujno kej rabim preden začnem uradno s porodniško? Kako je s tem?
2.vprašanje: danes me že 3 dan boli spodaj. Ko hodim. Težko vstanem, težko stojim, težko dvignem nogo. Boli me v spodnjem delu trebuha/mehur/sramna kost/...user posted image  Ko sedim je v redu, tudi ko ležim je bolje. Povejte mi (tiste bolj "izkušene"), je možno da se odpreš brez drugih znakov poroda? Mali miga normalno. Krvi ni, sluzi tudi ne. Popadkov ne čutim. Samo otrdevanje trebuha. Bi mogla it se pokazat? Ali so to samo tegobe, ki nas vse dajejo?
Hvala za odgovore...
Drugače pa bom tudi jaz kmalu (kot ti kepica, neka noč, pupa, dacy) vstopila v 37 teden. Naj zdrži še malo, to mu vsaki dan prigovarjam, pa ne vem če me kaj ubogauser posted image . Imam pa občutek, da nas bo luna (30.3.) kar precej "zdelala" in bomo ena za drugo začele odhajat user posted image .
No, lepo se imejte, danes je sicer vreme bolj user posted image , pa vseeno. Počivajte, jaz grem tudi.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:18:16   
tanika1
Hej!
Kok mate vse lepe bušije!
Včeraj sem mela pregled pri ginekologinji, pa sem bla prov presenečena, ko je rekla, da mi bo UZ nardila, ker mi ga je že prejšnjič. Je rekla, da more nardit kontrolo rasti. Pa sem spet vidla user posted image , sem bla res vesela. Vse je ok, težo ma 2000-2100g, kar je rekal, da je čist super za 33t3d.
Drugače sem pa po novem tud jst slabokrvna, pa mi je dala Ferrum Lek tablete, ki jih je treba zgrist v ustih-fuj. Ampak bo že za zdržat. Pa še folacin, sam mi ni čist jasno zakaj, ker mam mikrocitno in ne makrocitne anemije.
Za seznam: naslednji pregled in ctg 25.3., +12kg

Drugače, pa tudi midva počasi spravljava skupaj za otroka, včeraj sva kupila jogi in rjuhi za v košek. Obrobo za v košek sva pa z mami še doma našli od mene in je še čisto lepa, tako da bova mela kar to in je ne bo potrebno kupit. Košek je pa od mojegauser posted image . Danes pa dobiva še pralne plenice, potem bo pa še to treba oprat.

Joj ta vreme dons mi pa ni nič všeč, sem upala, da bo sonce.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:35:50   
NATAŠA35
nejanejc mah kaj sem pridna, če bi že prej počasi delala, potem ne bi imela sedaj preveč za uštimat user posted image

pupa ja samo po moje bi pomočnica pobegnila od nas zelo hitrouser posted image user posted image ...ne klič user posted image , da me prej prehiti, sem rekla user posted image , da počaka še en teden vsaj, da mami vse uštima user posted image user posted image ...

aja sem nekaj pozabila povedat, da včeraj je v MŠ povedala, da sedaj v P pregledajo tudi kolke in če so ok potem ni potrebno široko povijanje, če pa niso, potem pa morate...toliko za info...

mamika pokliči v CSD in jih povprašaj...ne rabiš skrbet, ker tako ali tako denar dobiš aprila nakazano za mesec amres...kar se tiče bolečin, po moje se je mali spustil v pravilni položaj, če pa bodo bolečine prehude se pojdi pokazat...lahko se odpiraš ne glede na to, da nimaš popadkov, pa kake krvavitve...če se dogaja to, ti bodo sprožili porod, pa boš rodila...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 9:58:27   
majas
Jutro.

Spet celo noč vstajala in hodila lulat ...  a jej... Pa zdaj ko bi še lahko lepo pančala celooo noč. user posted image

Mamika25 nič ni n robe ko te spodaj stiska itd. to je normalno ker se počasi širijo medenične kosti. To se meni tudi dogaja. je pa res neprijetno, imam včasih občutek kot da moram že rodit. Res boli... a vse se priravlja na porod. user posted image

zdaj pa šibam pod tuš ker imam ob 10.45 pregled. Komaj čakam.

Pa še vnetja..ja tudi jaz imam v nosečnosti že skos probleme s tem. Pa tudi v 1.user posted image sem imela. Kaj hočem. Mi pomaga da se umivam res skos z intimnim milom ki mi ga je priporočala G. in je res vredu.

papa


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 10:00:40   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: mamika25


1.vprašanje: v petek, 5.3.2010 naj bi začela s porodniško. Odločbe še nimam. Je to normalno, ali bi mogla it mal vprašat? Ali odločbo sploh nujno kej rabim preden začnem uradno s porodniško? Kako je s tem?
2.vprašanje: danes me že 3 dan boli spodaj. Ko hodim. Težko vstanem, težko stojim, težko dvignem nogo. Boli me v spodnjem delu trebuha/mehur/sramna kost/...user posted image  Ko sedim je v redu, tudi ko ležim je bolje. Povejte mi (tiste bolj "izkušene"), je možno da se odpreš brez drugih znakov poroda? Mali miga normalno. Krvi ni, sluzi tudi ne. Popadkov ne čutim. Samo otrdevanje trebuha. Bi mogla it se pokazat? Ali so to samo tegobe, ki nas vse dajejo?
Hvala za odgovore...


1. ni normalno da se nimas odločbe-poklici!!!!

2.to da te sramna kost boli je cist normalno saj se telo pripravla da ti bo neki v velikosti lubenice tam cez padlo...user posted image

nic se ne boj...otrdevanje v nerednih intervalih je tudi normalno-glej na to kot vaje pred pravimi popadki....ko se bo zacelo boš opazila-nedvomno...
me smo se sprasevale (rr-jevke majcice 2009) kako bomo vedele da gre zares...saj so tudi nas veliko prej dajali lazni popadki...in ti povem:ko gre zares bos vedela...bolečina se stopnjuje....

< Sporočilo je popravil KatMat -- 3.3.2010 10:03:43 >

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 10:03:00   
nincy29
dobro jutro...

danes mi je uspelo do 9h spatuser posted image (z nočnimi premori).

kepica ja moj buši je res ogromen.mi je tudi gin. že rekla da imam ogromnega.se primerjam s prijateljico ki ima 3 dni za mano rok pa  ima pol manjšega kot jaz.slikca pa pride ob prilikiuser posted image .


joj kok mate vse lepe bušijeuser posted image ...

kolcanje...našemu se je do zdaj enih 3x..prvič ko se mu je, je dragi gor roko dal in ko sem mu rekla da to njegov sinček kolca so dragemu kmalu solze od sreče prileteleuser posted image .

študentke
ve ste kaj domov dobile ko ste dale vlogo za nadomestilo porodniške??



(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 10:05:25   
KatMat
še malo pa boste cartale!!!!!!!!!!!joj....vas vsak dan berem in se spomninjam kako je bilo ko sem odštevala jaz!!!!!!!!!navijam!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 10:31:57   
tropical
mamika25 kot je napisala KatMat, ko bo čas boš točno vedela da gre za prave popadke, jaz tudi nisem vedela , ko me je prijelo ponoči a je to to. Pol sem šla za 100% se pokazat v porodnišnioco pa so rekli da ni še čas, pa me je vse eno obdržala not. Čez dve uri se je začelo zares, pol videš kaj je lažni popadek ali pa resničen. Kar pestro je na koncu.
Glede odločbe je pa zelo čudno daje nimaš šeuser posted image
Zelo lepe bušije imate punce, moj je zelo ogromen. user posted image user posted image user posted image Sicer pravijo da bo veliko detece not.

No danes ko je lepo vreme moram pa še okna opucat, saj vem da ne bi smela, ampak polne bo časa.
Lepo se imejte pa uživajte

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 11:19:24   
babyloverka
hajli hajlo še jaz se javljam user posted image
počutje danes je 100 proti 1 glede na včeraj, spala sem kot angelček pa še sanjalo se mi je da sva z mišekom že domov prišla iz porodnišnice in da sem ga dojila user posted image  pa še včeraj ko sem se kopala mi je uspelo tamalega za nogico prijet pa sem tako happy user posted image

vidim da ste druge tudi več ali manj ok, saj je prav tako, treba je uživat takrat ko ni bolečin.

kar se pa tiče dela doma, jaz delam takrat ko lahko in kolikor lahko sicer se pa hitro utrudim ampak se ne naprezam preveč ker ni vredno. me pa čakata dve stojali plenic za zlikat kar pa je veseljeeee

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 11:26:25   
tintin
No tudi jaz sem imela danes UZ. Detece lepo raste, spol ostaja presenečenje...pričakujemo pa okoli 3500 g in 50-52 cm dete. No bomo videli....pri prvem je bilo ravno tako rečeno, da bo mini pa je bil potem maxi + :) Pri 32t 5d ima naše dete cca 2 kilci.






(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 11:40:16   
amelie
Mi definitivno pričakujemo maxija, kar se itak že na daleč vidi, ker me je sam trebuh user posted image  
tintin, glede streptokoka sem te še mislila vprašat - kaj pa po porodu? so potrebni kakšni posebni ukrepi, da se dete ne okuži*

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 12:17:09   
tintin
Amelie: Ne....največja možnost za prenos je preko porodnega kanala, ker je streptokok v nožnici....Seveda je lahko tudi na koži, v ustih (npr. pri angini....)....ampak načeloma je najbolj nevarno za novorojenčka med porodom....oz nisem še slišala za kako drugo obliko. Je pa seveda fajn pazit otoročka pred vsemi okužbami, torej od obiskov zahtevat umivanje rok.user posted image ( si čimer sem jaz imela pri prvem hude bitke!)

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 12:17:22   
neka_noč
Nataša  brez zamere - jaz ti že sedaj čestitam!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Želim pa ti, da dobiš user posted image   !
Če bo user posted image   zdržal do 02.04. ti takrat itak ne bom več mogla voščit, če pa pride prej ven.... pa tudi ne... user posted image   Bom sicer noge res skupaj držala - zdaj sva se z user posted image psihično pripravila na datum 02.04. - nama je res zelo všeč. Ne vem pa zakaj imam stalno en čuden feeling za 26.03. user posted image   Upam, da me občutek vara. Mi je pa včeraj moja g rekla, da bi morali delati 14 dni prej Cs. Torej bi prišli ravno na 26.03.  user posted image No ja, dogovor je 02.04. kaj bo, bomo pa itak videli. Mi se že veselimo.

Aja, pa sobica je že doma, čez slabo uro pa pride že monter da jo zmontira.... Sin je neizmerno happy - ima v vrtcu z vsemi prijateljčki dogovorjeno kdo vse bo pri njemu spal v pogradu.... Do poroda se bodo že vsi zvrstili...  Ha ha.... No comment! user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 12:57:44   
dacy
mamika jaz se cisto strinjam z NATAŠO, ceprav po mojem ne rabis lih prevec skrbet da bi te bolecine pomenile odpiranje user posted image Po mojem je tako kot je natasa napisala da se je otrok le spustil malo nize ... take iste bolecine tud mene mucijo vsak dan user posted image

No jaz pa sem danes sanjala , da sem kar skozi trebuh vidla otroka in da je dete imelo med nogami malo crevico user posted image , torej v sanjah je bil fantek ... zdaj pa cakam se na porod da vidimo kolk je na tem , ko govorijo, da v sanjah lahko vidis svojega se nerojenega otroka in da ce vidis spol da potem ponavadi to je ... user posted image Zdaj sem pa prav radovedna ze user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 13:06:16   
nejanejc
ojla..

neka_noc super za sobico :)

tintin lepo za uz :) jst sem se tudi za presenecenje odlocla :)

nataša, ma seveda si pridna, ce skrbis ze zdej za 4 otroke :)

jst sem bla v ambulanti za patolosko, dobila sem napotnice za resilca in porod... nimam najboljse vode, drugi teden me je narocila spet. Bomo vidli :)

lep dan vsem

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 13:16:30   
majas
Ojla...

evo tudi mene iz pregleda... So me pa prestraišile, ker ima mali baje že 2800g in se je full preveč zredil v 3 tednih. Zdaj imam kontrolo  za sladkorno, kar pa ji je čudno da bi jo imela ker se sama nisem nič zredila...

Mene je prav strah. Jutri grem v labolatorij. 17.3. imam spet pregled pri G. user posted image

Se tolažim da bo vse ok.. pa da bo mali debelinko...




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.3.2010 13:18:50   
majas
dacy.. user posted image jaz pa sem slišala da ponavadi v sanjah sanjaš obraten spol. JAz sem v prvi mela  user posted image punčko, pa sem skos sanjala da je fantek. Nevem mogoče ker sem si tak pupe želela user posted image tak da bove videla katera ima prav user posted image  

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ali varate partnerja?
Mariposy



da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!