|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:26:44   
katy83
u, fajn se že javljajo punce. user posted image

Ja, saj ni nujno da se med vikendom dobimo, ne? Zdaj so punce itak večinoma že doma al se motim? user posted image

Bomo že uskladile kako.
Aprilčica, saj se lahko tudi v centru dobimo, malo je s parkingom problem, če ne pa lahko jaz tudi po tebe v center pridem.

Punce, dajte res malo povedat, kako vam paše. Dopoldan, popoldan, med tednom, vikend? Meni osebno je čisto vseeno. user posted image
Sem pa zato, da se dobimo kar naslednji teden, ker drugače bo spet vse po vodi splavalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:33:35   
amelie
Meni je vseeno, kateri dan, bi pa raje popoldne, če lahko izbiram. Imam pa nasl. torek dopoldne en opravek v MB, tako da nasl. torek lahko tudi dopoldne user posted image  Pa vseeno mi je, kje, samo da imajo kaj sladkega user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:36:29   
majas
Joj čvekice koliko ste že danes načvekale...

kepica vso srečo-že čakamo na novice... Kam se vam tak mudi user posted image

Danes pa jupiii spet taki lepi dan. Izkoristite ga, ker je jutri že dežek napovedan user posted image

Jaz tudi cele noči ne spim..pa zdaj ko bi še lahko.. Komaj čakam da je jutro da lahko vstanem.



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:38:50   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?




Jaz sem za!!! user posted image  


ne mene pozabittt user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:40:47   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?




Jaz sem za!!! user posted image  


ne mene pozabittt user posted image


tudi jaz sem vam z veseljem pridružim user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:43:36   
katy83
ok, punce. Zdaj sta že 2, ki bi lahko v torek.
Jaz sem za, da se potem kar zmenimo za torek, 9.marca. Uro še lahko dorečemo. user posted image

babyloverka - ti si itak zraven. user posted image



Zainteresirane za pijačko in tortico: user posted image   (najboljše res da gremo v Pohorsko kavarno)user posted image
 
user posted image Amelie
user posted image Aprilčica
user posted image Babyloverka
user posted image Katy

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:44:13   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?




Jaz sem za!!! user posted image  


ne mene pozabittt user posted image


tudi jaz sem vam z veseljem pridružim user posted image


Jaz tudi pridem, pohorska kavarna, mmjammi dobre tortice se 100% strinjam pa še velika terasauser posted image user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:44:56   
katy83

Zainteresirane za pijačko in tortico: user posted image   (najboljše res da gremo v Pohorsko kavarno)user posted image
 
user posted image Amelie
user posted image Aprilčica
user posted image Babyloverka
user posted image Katy
user posted image  Majas

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:45:47   
katy83
vau, punce.user posted image user posted image user posted image

Bom jaz kr zvečer seznamček posodobila, ker drugače bo preveč tega. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:49:47   
nincy29
hey kaj pa če bi ve kar na goriški konec prišle na torticouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:51:27   
majas
Ja Pohorska kavarna...njami user posted image  user posted image

Upam da bo sonček in lepo vreme... dopoldan ob kateri uri?


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:51:49   
Wannabemommy
Čujem tortice pa pozabim na vse ostalouser posted image
Jaz sem dans 100 pa 1 proti včeraj, nič me ne boli nič mi ni slabo,res sem ko prerojena. Spala sem celo noč od 22 pa do 9.30, brez izleta na wc, te tak vete pol ko sem vstala sem bla ziher enih 15 min na wc-juuser posted image
Sem pa dans porihtala vse na csd- men je dans rekla da ktere smo oddale do danes vloge za paketke- denar dobimo nakazano 11.3user posted image , ne me zaj za besedo jemat to je sam info iz njenih ust v moja ušesa in sedaj naprej.
Porihtala sem tud na občini ker midva za rojstvo v tujini potrebujeva vse mednarodne izpiske , za prijavo rojstva tak da sedaj pa res mamo vse in nas nič več ne spravi s tira. Sem ful happy da mam končno vse porihtano.

Kepica83 - javi kak boš zrihtala in user posted image user posted image  zate in za bebija. user posted image

Vse ostale ,ki ste mislile na mene ko mi je bilo hudo pa hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:05:27   
Kepica83
Sem konec pri G. Krava mi spet ni vedla povedat kolko otrok meri oz. tehta. Pa rekla je da ona nima testov za plodovnico in sedaj šibam za MB. Upam, da bo vse ok. Edino rekla je da na UZ še je koliko toliko dovolj plodovnice za videt. Pa rekla je da imam 15000 levkocitov in da lahko pride do nekega infekta. Sem mogla vzet izvid od krvi da ga nesem zraven v P.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:14:17   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Sem konec pri G. Krava mi spet ni vedla povedat kolko otrok meri oz. tehta. Pa rekla je da ona nima testov za plodovnico in sedaj šibam za MB. Upam, da bo vse ok. Edino rekla je da na UZ še je koliko toliko dovolj plodovnice za videt. Pa rekla je da imam 15000 levkocitov in da lahko pride do nekega infekta. Sem mogla vzet izvid od krvi da ga nesem zraven v P.


kepica drži se pa poročaj!!user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:17:19   
Venera
Pozdravljene vse user posted image .
Jaz bi sem vam pridružila v pohorski kavarni, če nimate nič proti!
Jaz sem sicer še v službi, ampak se vam bom že kako prilagodila!user posted image .

Nax vse čestitke za Tai-auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Saj ne morem verjet, da se je nekaterim že začelo. Jaz še niti v porodniški nisem, madona!user posted image .
Lepo bodite, pa čuvajte svoje user posted image .

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:23:28   
Anonimen
Kepica:user posted image user posted image user posted image user posted image Fajn zrihtaj!user posted image user posted image

Pohorska kavarna: jaz nikakor ne morem zjutraj, ker sem na faxu od 9.40 do 16.15user posted image user posted image user posted image user posted image Grozen urnik imam, ampak je bila to edina možnost, da sem na faxu samo en dan, že tako ne hpdim na dvoje vaje, ker sem se tako zmenila.

(odgovor članu Venera)
  Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:27:00   
NATAŠA35
kepica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sej bo vse ok...

CSD vem ko sem urejala papirje, je ponavadi, če dobijo papirje do 5. v mesecu, potem je isti mesec nakazano, razen če gospe ne dajo naprej, kar se pogosto tudi zgodi...

mah če ne dobim ta mesec, bo pa vsaj za veliko družino nakazano, ker sem končno dobila odločbo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:46:38   
photo
Jaz sem iz pregleda. Plodovnice je še vedno premalo (AFI=3,1), tako da imam jutri še pregled v porodnišnici, tam pa bodo povedali kako in kaj. V najslabšem primeru mislim, da me čaka CR. Malo me skrbi, ker sem šele v 33T. Pa tako si želiva, da bi bilo tokrat vse OK. . . Grem danes vseeno na prvo uro Šole za starše, ker je ravno o porodu in dihanju. Mogoče bom anyway rabila...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 14:58:32   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Pohorska kavarna: jaz nikakor ne morem zjutraj, ker sem na faxu od 9.40 do 16.15user posted image user posted image user posted image user posted image Grozen urnik imam, ampak je bila to edina možnost, da sem na faxu samo en dan, že tako ne hpdim na dvoje vaje, ker sem se tako zmenila.



Meni itak popoldne še bolj paše, tako da kar se mene tiče, lahko tudi popoldne.

Kepica, Photo - držim pesti za obe!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:12:39   
tropical
No a je že kaj novega tu.

Sem tamalega nesla spat ob 14.00 pa sem zaspala zraven njega. Sem prav zblojena. Zdaj čakam da pride moj domo da gremo mal hodit ven.
Noge mam danes zatečene da jih ne prepoznam.
MOji krći so nemogoči, Upam da bom lohk hodila. Pa tale križ je tudi nemogoč.

Zdaj še na fb skočim pogledat.


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:17:12   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?


Jaz sem takoj ZA, samo pohorska kavarna je lahko nevarna user posted image Majo tam prevec tortic in predobre so , pol pa lahko padem v skusnjave user posted image user posted image user posted image ... drugace pa meni najbolj pase ta vikend zdaj pa do torka, potem grem pa spet nazaj na Bled do naslednjega vikenda, potem pa od 14.3. naprej pa sem skoz do poroda v MB user posted image

aprilcica tebe bi pa ze nekdo prisel iskat v center in bi te odpeljali do pohorske kavarne ... ogromno zamujas ce se nisi tam bila user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:33:03   
Anonimen
Dacy: ne, nisem še bila tamuser posted image user posted image Bi pa takoooo tortico zdaj, joooojuser posted image Če se boste dobile popoldne sem AT TAKOJ za, bi pa potem res prosila, da bi me ena pobrala, lahko tudi kar pred faxom. Seveda se bo pa dobila večina, tako, da izglasujte zdajuser posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:34:12   
Anonimen
Aja, še nekaj: kaj ve imate 1 kos tortice dovolj??? Pri prvem kosu jaz šele okušam kakšna jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:35:19   
babyloverka
mmm tortice user posted image
kje pa je pohorska kavarna? se vidi da sem ptujčanka in ko grema v mb mi je prva asociacija mcdonalds, če se le da tisti pri deichmanu ko ma tudi tortice user posted image

ma mislim da lahko v torek popoldne, si bom že nekak izborila čas user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:37:58   
babyloverka
aprilčica10 jaz bi tudi več kosov user posted image  ampak če grem z lubijom je eden baje dovolj, on tak skrbi da se ne bi preveč zredila user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!