|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:12:47   
mojca976
Sončen pozdrav vsem user posted image ,
kot vidim, se je čez vikend marsikateri začelo kej dogajat, med drugimi tud men. Včeraj je bil prov obupen dan. Odkar sem vstala, mi je trebuh otrdeval, da me je na koncu že vse bolel (križ, dimlje, spodaj me je kar nekaj ščemel), celo noč nisem spala, danes zjutraj se vse umiri, grem na wc (sploh ne štejem kolkokrat grem), pa zagledam kri,sicer v manjši količini kot 3 tedne nazaj. Takrat je blo ugotovljeno, da sem zakrvavela, ker sem imela do 28 t nizko ležečo posteljico, in ko se je ta dvignila, se je delček odluščil. Ampak v porodnišnici so rekli da je vse ok. Za njih je itak vse u redu.
Imam pa tud jaz že vse pripravljeno za v P, če nas slučajno prehiti naš user posted image  ( imam tak filing, da bom do 15.3. rodila- občutek pač).
Me pa zanima, tistim ki trebuh otrdeva, al čutite otroka. Jaz ga včeraj nisem cel dan, tak da sem ga poslušala z angelosoundom (je bil aktiven in tud srček lepo bije).
Zdej grem pa mal počivat. Lepo preživite ta sončen dan.
Kepica83- javi
za ostale s podobnimi težavami pa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:21:03   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..


Nam so v MŠ rekli da ko začne odtekat voda (naenkrat ali po malem) se je treba vlečt na levi bok da glavica zdrsne v pravilni položaj za porod, potem se pa lahko še 2 uri šetamo naprej če nam je. user posted image



ja kako boš pa vedla da je glavica zdrsnila v pravilni položaj za porod oziroma kdaj?
nočem komplicirat samo mislim da ti tega ne čutiš da je glavica v pravilnem položaju. in zato so nam rekli da ležiš do bolnice potem te pa pregledajo če je glavica na pravem mestu potem res lahko šetaš po mili volji.

res pa je da ne moreš zdaj nonstop ležat, sploh če ti voda odteka kot kepici. in verjamem da bi se še vsaka rada prej stuširala in uredila preden gre.
3 in 5 nadstropje? hjuj, na to sploh nisem pomislila. ma glej vso pravico imaš poklicat rešilca in oni te menda naložijo na tisto pojstlo pa je.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:22:11   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

kepica kaj pa če bi kar do  bolnice šla tako kot je tropical rekla?


Saj ne škodi nič če se greš pokazat. Če ni nič te pošljejo domov. Drgače pa ti bodo dali antibitik. Pol bodo pa videli kako in kaj. Jaz ne bi čakala jaz bi šla kar direkt v B.


< Sporočilo je popravil tropical -- 1.3.2010 11:23:56 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:26:29   
babyloverka
no zdaj je itak že toliko ura da bo njena G začela delat.

kakorkoli Kepica res veliko veliko sreče in pogumno user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:27:40   
Kepica83
Punce hvala vam. Do bolnice imam 43km. Do G pa 500m. Tako da bom prvo šla do G da me pogleda pa da dam kri za tokso. Pol pa če bo treba pride moj in greva v MB.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:31:48   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce hvala vam. Do bolnice imam 43km. Do G pa 500m. Tako da bom prvo šla do G da me pogleda pa da dam kri za tokso. Pol pa če bo treba pride moj in greva v MB.


Kamoroli greš je bolje da se pokažeš in poveš kaj je.  Pol pa ne odlašaj in pejdio do g.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:37:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..


Nam so v MŠ rekli da ko začne odtekat voda (naenkrat ali po malem) se je treba vlečt na levi bok da glavica zdrsne v pravilni položaj za porod, potem se pa lahko še 2 uri šetamo naprej če nam je. user posted image



ja kako boš pa vedla da je glavica zdrsnila v pravilni položaj za porod oziroma kdaj?
nočem komplicirat samo mislim da ti tega ne čutiš da je glavica v pravilnem položaju. in zato so nam rekli da ležiš do bolnice potem te pa pregledajo če je glavica na pravem mestu potem res lahko šetaš po mili volji.



Pol ure naj bi se ležalo. Jaz sem sam naprej povedala kar so rekli. Ne vem pa če je res to tak.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:55:09   
amelie
Hjoj, meni pa je ravno ginekolog sporočil, da so izvidi pokazali prisotnost streptokokov v brisu user posted image  Kaj to pomeni, da med porodom dobim antibiotik? Pa dete tudi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:57:30   
nejanejc
Kepica hitro s pokazat, sejnimas kaj zgubit :) Drzim pesti!

Mojca976  zate tudi user posted image user posted image user posted image


Jst sem zdej mal pilatesa se sla, pa susilc dela na polno zraven, ga se nisva uspela prestavit v kopalnico in sem se prov spotila. Grem pod tuš pa na pregled.

Srecno vsem! papa in veliko soncka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:58:09   
tropical
http://med.over.net/forum5/read.php?19,6063288
http://otrocarije.blogspot.com/2009/02/znaki-poroda-popadki-odtekanje-vode.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:59:19   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..


Nam so v MŠ rekli da ko začne odtekat voda (naenkrat ali po malem) se je treba vlečt na levi bok da glavica zdrsne v pravilni položaj za porod, potem se pa lahko še 2 uri šetamo naprej če nam je. user posted image



ja kako boš pa vedla da je glavica zdrsnila v pravilni položaj za porod oziroma kdaj?
nočem komplicirat samo mislim da ti tega ne čutiš da je glavica v pravilnem položaju. in zato so nam rekli da ležiš do bolnice potem te pa pregledajo če je glavica na pravem mestu potem res lahko šetaš po mili volji.



Pol ure naj bi se ležalo. Jaz sem sam naprej povedala kar so rekli. Ne vem pa če je res to tak.



vem, jaz sem tudi samo naprej povedala kar so nam rekli user posted image  očitno bodo morali imeti na ministrstvu še kakšno usklajevanje materinskih šol in predavateljevuser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:00:31   
tintin
Ja,amelie dobiš antibiotik med porodom. Otroček pa samo, če kaže kake znake okužbe oz. če ugotovijo prisotnost bakterij pri njemu (običajno naredijo bris sluhovoda).

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:05:45   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Ja,amelie dobiš antibiotik med porodom. Otroček pa samo, če kaže kake znake okužbe oz. če ugotovijo prisotnost bakterij pri njemu (običajno naredijo bris sluhovoda).


Hvala!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:07:53   
legenda_m
kepica drž se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:14:14   
mamika25
Kepica - srečno, kakorkoli že, želim ti da opraviš dobro! Imam občutek da je drugi aprilček na poti.user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:17:27   
NATAŠA35
kepica kar pojdi se pokazat, samo čim manj hodi, ker pravijo, da je nevarnost, če odteče voda, da se okoli vratu lahko zavije popkovnica in ko mi pritiskamo user posted image ne pride do zraka, kar je nevarno... še malo pa boste cartaliuser posted image user posted image

madonca punce, a se je res začelo tudi pri nas, zdaj pa me že panika grabiuser posted image user posted image user posted image ....

mogle bi midve z nizy bit prve, ker pričakujeva 4., ne pa veuser posted image , čudna so gospodova pota


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:18:14   
tropical
Kepica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobro opravi

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:18:47   
dacy
Evo pa smo ze z obema nogama v 36. tednu user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
sem pa zadnje cajte zeloo...skos bi sam user posted image user posted image ..haha...sej dragemu to fuul ugaja.user posted image user posted image ..še katero tako razganja??


nincy mene je lih nehalo razganjat user posted image Mi ni vec prijetno prevec , me je zacelo bolet ... Bomo pa proti koncu vsekakor se malo user posted image , ce nas otrok ne bo htel ven , da ga malo predrmamo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tropical
Kako veste kdaj dobite denar iz CSD


tropical meni je na CSD v Radovljici rekla, da vse ki smo oddale februarja bomo marca ze dobile nakazan denar , ce to velja za vse enote CSD pa ne bi vedela ... verjetno ja ... Nakazila pa so 15.3. , ce takrat ne bos dobila pol pa bo sele naslednji mesec user posted image

photo tud meni se popek ni obrnu navzven, ampak srbi me pa nic ne , tak da mislim da ni povezave neke s tem user posted image

kepica ma ne no ... prehitevas ... s kom bom pa jaz lezala v bolnici ce mislis ti kr ze rodit ? user posted image Malo heca user posted image ... drugace pa cim prej in cim boljse porihtaj pri G in mojo stevilko imas in javi ko in ce bo treba rodit user posted image Tud jaz mam obcutek da bo kar kmalu ze drugi aprilcek prisel user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
A imate povsod sončka?
Ljubljana ga je deležna in je prav fajn.


cojka soncek tud tu na gorenjskem ja , prav lepo nas greje danes , bom kr sla malo ven do trgovine pa na kavo user posted image

mojca976 jaz zdaj zadnji teden ko so se gibi umirili , moram prav se skoncentrirat in umirit in po moznosti cel trebuh odkrit, da vidim in cutim kak mi otrok brca, sicer to ni vedno tak, ampak se pa mi kr pogosto dogaja da nimam obcutka pravega vec za gibe ... Je prej otrok tolk mocno skakal po meni da se zdaj sploh ti gibi ne cutijo prav ce nisem v mirovanju user posted image

Zdaj grem pa jaz ven na  user posted image in na toplega soncka ... lep pozdravcek vsem user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:27:23   
aprilski hrošček
Pozdravljene čvekice!!!

Evo nas s pregleda. Mali pridno raste glede nato da mami pri taki dieti ki jo imam zaradi sladkorne hujša in ima 2900g user posted image user posted image user posted image . Vse je OK!!! Naslednji pregled imam že čez 1 teden se pravi NP 8.3.2010 pa bomo videli kako napredujemo. Danes je doktor namignil, da če bo dozorel bomo pa kar porod sprožili user posted image user posted image user posted image . Uf potem pa napad na hrano, bom vse nadoknadila kar sedaj ne smem user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!

Getreal ja tudi midva sva bila v petek na predavanju. Midva sva tista, ko je vmes prišla sestra in rekla, da naj se po predavanju g. ta in ta zglasi pred porodno in sem ga vprašala če gre rodit user posted image user posted image . A si mogoče imela tako sivo majčko in spodaj v porodnišnici sta sedela zraven kafe aparata?!

Kapica držim pesti da je vse OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa si grem kuhat ker sem že pošteno lačna! Se tipkamo!!!!!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:39:26   
pupa*81
u hrošči super za tamalga user posted image

aja, a ti boš pa že kr rodila al kako user posted image na recept user posted image no, glavno da bo vse ok... jutri zvem če imam odobrene izhode, pol se bova pa kej zmenle user posted image čeprav bo zdej spet zima stisnila user posted image pa tle pr nas bo itak spet vse zasnežilo user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 12:53:02   
aprilski hrošček
O Pupa ja kaj hočem mam veze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa res nemorem vač čakat da dam kaj okusnega v usta!!! Daj jaz komaj čakam da rodiva in začneva vožitkat v sončku in bova šle h Kljukcu na tortico al pa na štrudl jajo jajo sej res ne vem če bom zdržala še en teden user posted image user posted image user posted image !!!!!! Kako si kaj drugač???? Upam da bo jutri vse OK in  da nama res uspe kakšen srehod, sam te moram že v naprej opozorit, da imam zdej hud tempo sm čist not padla k moram tolk hodit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:11:41   
katy83
ojla čvekice.

tako, cote oprane in se že sušijo na sončku, okna so tudi spucana, zdaj pa čas za RR. user posted image

Ja, vidim, da nas vse po malem že kaj muči. Meni sicer trebuh ne otrdeva, vsaj občutka nimam takega, imam pa bolečine v medeničnih kosteh, pa da se premaknem iz levega boka na desni bok, se mi zdi da tudi traja in traja. Pa včasih me tak nekaj ščipne noter, da me kr zaustavi za nekaj časa. user posted image  
Obiskov wc-ja sploh ne štejem več, ker je prepogosto, drugače pa je naš user posted image  še vedno zelo aktiven. user posted image


Kepica moja, mislim, da si ti res naslednja. Zdaj si itak že pri ginekologu, upam, da nam javiš kako si. user posted image   Sicer pa si že tako daleč, da lahko brezskrbi rodiš. user posted image   Držimo pesti, da bo vse ok. user posted image

Ela24 - mislim, da si ti napisala, da si gledala tisto oddajo včeraj, da so otroci najboljša kontracepcija, ne? To si gledala na A kanalu? In kako se ti je zdela oddaja? Meni je  bilo kar malo kruto. Ne vem. Te ženske so prav grdo govorile določene stvari. user posted image   Verjamem pa, da zna bit kar zajuser posted image , če si cele dneve sam, pa otrok še malo bolj trmast, pa da si prej vajen full družabnega življenja. Mi je pa bilo všeč,da je moj dragi tudi gledal in ko so moški govorili, se je kar zamislil. user posted image

Tropical, Cojka in vse ostale s težavami, držite se, malo še počakajmo potem pa lahko gremo tudi me v akcijo. Samo toliko že glejmo, da bo kakšen aprilček. user posted image   Mislim, da je še kar nekaj marčevk pred nami. Ne smemo prehitevat. Bodo jezne. user posted image


Jaz pa že komaj čakam ta ljubi četrtek, da po 3 mesecih vidim našega user posted image . Pa da vidim kako smo s težo, pa če je posteljica na pravem mestu ali je še vedno nizko. user posted image


Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?


uživajte v sončku. user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:11:56   
pupa*81
a.hrošček meni so pa ravno obratno zapovedal... malo hoje (ok. zaenkrat nič), pa še to počasi user posted image sm k en lenivec user posted image ja, pol z vozički bomo pa okol laufale, kak bo lušno user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 1.3.2010 13:12:47 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:18:04   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Drugače pa Mariborčanke z okolico + vse ostale zainteresirane, kaj pravite na kakšno srečanje? user posted image    Dajmo se zorganizirat, pa gremo na kako teraso malo čvekat. user posted image  Kaki Draš pod Pohorjem ali pa Pohorska kavarna?




Jaz sem za!!! user posted image  

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 13:20:04   
Anonimen
Katy: jaz sem tudi za, samo pri meni je problem, da sem sedaj samo ob torkih v MBuser posted image user posted image user posted image user posted image Ve se boste pa sigurno med vikendom dobile. Poleg tega poznam samo center Mariborauser posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?