|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:28:20   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

kepica po moje ti res plodovnica uhaja, bodo ti na pregledu povedali...če pa danes rodiš, boš rodila na prečudovit dan, ker lepo sonček sije



Po moje tudi. Možnost pač, da imaš visoki razpok - jaz sem tako imela. user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:29:33   
Kepica83
Punce 99.9% sem da je plodovnica. Sem bila zdaj na wcju. Kljub vložku imam vse hlačke mokre. Spet sem si umila roko in z roko obrisala in mokro. Kot navadna voda. user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:30:02   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

kepica po moje ti res plodovnica uhaja, bodo ti na pregledu povedali...če pa danes rodiš, boš rodila na prečudovit dan, ker lepo sonček sije



Po moje tudi. Možnost pač, da imaš visoki razpok - jaz sem tako imela. user posted image




Kaj je to visok razpok??

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:30:24   
babyloverka
no jaz tudi lubija pripravljam na to, da bo od začetka pač bolj počasi pa previdno treba in se nekako pripravljam tudi na to, da lahko malo trpi najin odnos ne samo spolni ampak tudi partnerski. sem mu rekla da mi more obljubit da mi bo sproti povedal če bo kaj narobe ali če se bo slabo počutil zaradi kakega mojega dejanja. upam da nam bo dobro steklo

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:32:03   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce 99.9% sem da je plodovnica. Sem bila zdaj na wcju. Kljub vložku imam vse hlačke mokre. Spet sem si umila roko in z roko obrisala in mokro. Kot navadna voda. user posted image


kepica veliko user posted image  in pogumno user posted image  in šeuser posted image za srečo

lubija maš v bližini?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:33:53   
pupa*81
 
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

user posted image - kaj res 2 meseca po porodu ne smeš. Jaz sem msilila kake 3 tedneuser posted image


ma ja, to je tudi meni čist out... si sploh ne predstavljam tako dolgo bit brez user posted image že zdej je po 1 mescu cel user posted image


go kepica! user posted image


< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 1.3.2010 10:35:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:34:34   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: cojka


user posted image - kaj res 2 meseca po porodu ne smeš. Jaz sem msilila kake 3 tedneuser posted image


odvisno od posameznice če si bila šivana itd..kaje cojka bo težko vzdržat?user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:37:19   
nejanejc
Hejla, komaj sledim debati :)

ja soncek je prov lep, ma danes sem si privoscla malo spanja, in se bi spala.... ma sem dala zjutraj prat in zdej sem mogla v susilc dat cote... pa se moja mama je zivcne, ker se zjutraj nisem nic javla po mailu.... kot, d aji ne bi povedala, da semna dopustu po novem :) Seveda sem, sam ona to pozabi pa ni prepircana in pol posilaj smse...
no, bom pa jutri dlje spala.... Mi paše :) Neki novga :)

cojka in ostale, ki mate probeleme s krci in podobno, drzim pesti, da bo tega cim manj user posted image user posted image user posted image user posted image

slonckanje, pr nama se kar gre, ceprav sem obcasno malo krvavela, ma pol je pojenjalo in zdej je spet ok, se bo pa bo verjetno se kaj pojavlo... dokler je zelja pa lahko uzivamo na sreco, pocasi tud ne bo panike, ce bi se zaradi tega porod sprozu, ce malo pretiravam ....

kepica zate pa se posebej drzim pesti!

danes imam pregled, morem v ljubljano, se dobro, d aje lepo vreme, sem prov vesela :)

tolko za enkrat :)

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:38:18   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce 99.9% sem da je plodovnica. Sem bila zdaj na wcju. Kljub vložku imam vse hlačke mokre. Spet sem si umila roko in z roko obrisala in mokro. Kot navadna voda. user posted image


kepica a si že ti na vrsti??user posted image nič se ne  sekirat punca...si že tako daleč  da nima  kaj bit..poglej nax..za tabo je rok imela pa že crta in je use ok!le glej da  spročiš kako boš tvoji pupiki ime dala..uf 1 marec..lep datum..(mal te hecam),sam mam filinig da boš tut ti kepico v roke dobila te dni

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:40:42   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

kepica po moje ti res plodovnica uhaja, bodo ti na pregledu povedali...če pa danes rodiš, boš rodila na prečudovit dan, ker lepo sonček sije



Po moje tudi. Možnost pač, da imaš visoki razpok - jaz sem tako imela. user posted image




Kaj je to visok razpok??


.... v mš to samo omenijo (v Lj.) , ter dodajo, da je tega tako malo, da sigurno me ne bomo imele tega.... no, pa sem jaz imela.  user posted image

To je, ko ti mehur poči visoko zgoraj in ti voda/plodovnica počasi odteka.... V bistvu začetek poroda.
Če je pri tebi to to.... Kepica - drži se.... boš kmalu cartala....user posted image  
Ko se je meni to zgodilo, sem imela ponoči popadke od 01.30 do 05.30 - ampak tiste v easy.... Zj. ko sem vstala, pa sem med nogami stalno čutila tisto mokroto. Čisto malo. Bilo je pa junija in sem mislila, da se samo tako zelo potim. Kakšna zmota. Šele na UZ so videli, da mi odteka voda. Ti opisuješ večjo količino vode/plodovnice..... pojdi čimprej se pokazat....
Držim pesti zate!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:43:37   
babyloverka
aha točno visok razpok, tudi nam so govorili o tem.
če je visok razpok to pomeni da se plodovni mehur predere zgoraj in počasi odteka, če pa spodaj pa se kar izlije.

mislim pa da je pomembno da če ti voda odteka da čimveč ležiš, ker bo bejbi zdrsnil niže in da mu pred glavico ne zdrsne roka. nam so rekli da če ti odteče voda v porodnišnico leže pa te tam pregledajo in če je otrok v dobri legi lahko hodiš, če se še pa ni spustil pa je treba ležat.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:45:48   
nincy29
pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:45:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce 99.9% sem da je plodovnica. Sem bila zdaj na wcju. Kljub vložku imam vse hlačke mokre. Spet sem si umila roko in z roko obrisala in mokro. Kot navadna voda. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:46:21   
Kepica83
Ma punce so me kar solze oblile ko vas beremuser posted image .

Babyloverka moj je v službi. Ampak sem jaz pri mojih starših. Tako da ima do mene samo 12km namesto 40km. Pa še do dveh samo dela. Tako da če bi kaj bilo ni panike. Sma pa oba danes dala fotoaparate v torbe. On v svoj službeni nahrbtnik jaz pa v potovalkico ki jo vedno sabo vlačim. Pa včeraj sem še jaknico spakirala zraven. Na katero sem čisto pozabla. moja G začne ob 12 delat pa bom kar takoj šla. Nem do dveh čakala ko sem naročena.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:47:21   
babyloverka
ja glede na to da moreš ležat potem itak težko sama prideš v porodnišnico. zdaj al te peljejo pa daš sedež v ležeči položaj ali pa se odzadaj vležeš ali pa da pokličeš rešilca če ni nikogar ki bi te peljal

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:47:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..


Nam so v MŠ rekli da ko začne odtekat voda (naenkrat ali po malem) se je treba vlečt na levi bok da glavica zdrsne v pravilni položaj za porod, potem se pa lahko še 2 uri šetamo naprej če nam je. user posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:48:45   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Ma punce so me kar solze oblile ko vas beremuser posted image .

Babyloverka moj je v službi. Ampak sem jaz pri mojih starših. Tako da ima do mene samo 12km namesto 40km. Pa še do dveh samo dela. Tako da če bi kaj bilo ni panike. Sma pa oba danes dala fotoaparate v torbe. On v svoj službeni nahrbtnik jaz pa v potovalkico ki jo vedno sabo vlačim. Pa včeraj sem še jaknico spakirala zraven. Na katero sem čisto pozabla. moja G začne ob 12 delat pa bom kar takoj šla. Nem do dveh čakala ko sem naročena.


ah dej no..nemi zdaj jokatuser posted image !!sej veš da vse pestke zate držimo in da bo use ok!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:50:34   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

ja glede na to da moreš ležat potem itak težko sama prideš v porodnišnico. zdaj al te peljejo pa daš sedež v ležeči položaj ali pa se odzadaj vležeš ali pa da pokličeš rešilca če ni nikogar ki bi te peljal


ja sam sem v 3. nadstropju in imam fuul stopnic..

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:51:50   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

ja glede na to da moreš ležat potem itak težko sama prideš v porodnišnico. zdaj al te peljejo pa daš sedež v ležeči položaj ali pa se odzadaj vležeš ali pa da pokličeš rešilca če ni nikogar ki bi te peljal


ja sam sem v 3. nadstropju in imam fuul stopnic..



jst sm v 5em user posted image bo pa lubi nesu dol do avta če ne bo reševalcev

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:55:13   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

ja glede na to da moreš ležat potem itak težko sama prideš v porodnišnico. zdaj al te peljejo pa daš sedež v ležeči položaj ali pa se odzadaj vležeš ali pa da pokličeš rešilca če ni nikogar ki bi te peljal


ja sam sem v 3. nadstropju in imam fuul stopnic..



jst sm v 5em user posted image bo pa lubi nesu dol do avta če ne bo reševalcev



haha..si ne predstavljam mojega me dol nosit..je tak suhcen in eno tako okroglo ženo nosituser posted image user posted image ...seveda če je nuja bi marsikej naredu.čene pa si eno vrv čez balkon spustim in se po njej dol skobacamuser posted image user posted image .

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:56:17   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

pa baje če ti plodovnica odteče nesmeš sam  do bolnice it..moraš rešilca poklicat??mam prav?da bom vedla ko bomo mi na vrsti če bo kaj takega..


Moja prijateljica je še glavo oprala preden je šla v porodnišnico. 10 minut prej pa ji je odtekla voda.
Pol je šla pa kar sama z avtom v  bolnišnico. V mš  učijo da moraš poklicat rešilca pa to.

Če si prepričana da je voda je bolje se iti pokazat v bolnišnico. Pa tisti vložek sabo vzet za analizo če je to to.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:57:26   
Kepica83
Ma lahko da pri meni to že dalj časa traja. samo jaz sem včeraj komaj začela pozornost polagat. Pa danes. user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:59:54   
nincy29
kepica kaj pa če bi kar do  bolnice šla tako kot je tropical rekla?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:05:30   
Anonimen
Kepica: vse bo še okuser posted image user posted image user posted image Imam občutek, da boš kmalu cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image Pa pojdi čimprej v P!

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 11:07:40   
ela24
Ja, kepica če se le da najbolje, da greš čimprej v porodnišnico. Tvoj user posted image je če se ne motim v tem času že donošen, pa še tiste enekcije za hitri razvoj si dobila, tako, da če bo karkoli... Ti želim čim lažji porod in zdravega bebeka.
Pa dragega obvesti, da bo mogoče moral prit na porod.
Res pa je, da menda ko plodovnica odteče,da moraš ležat. Tako, da pridno počivaj, takoj ko lahko pa te naj peljejo. Še sreča, da si pri starših. Ker če bi bila tako daleč od porodnišnice in sama, bi ziher mogla rešilca klicat.
Pa kaj popadke imaš tudi?
Je pa danes res en tak lep sončen dan. Naj bo tudi za tebeuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!