|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 16:56:05   
majas
Pozdravljene...

Danes bi pa samo poležavala in lenarila. Vsaj zlikala in kosilo sem skuhala dopoldan, potem pa sve z tamalo spale cele 3 ure user posted image je pasalo... Pri nas zunaj taaak piha... včeraj pa bil tak lep dan da je prav pasalo...

Čestitke za prvega aprilčka Nax..lepo cartanje..  pa da bo vse vredu,,,
Ve pa še le počakajte,,, še imamo cel mesec pred sabo, zdaj pa še le naj bodo naši aprilčki malo na varnem. Saj bo hitro minilo... Jaz že tudi komaj čakam.

Hvala za odgovore glede odločbe. Ja moja porodniška bo bolj boga user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 17:32:03   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Getreal a si bila mogoče v petek na predavanju EA v Postojni? Kar pa se torbe tiče, če boš šla rodit v Postojno so nas v MŠ prosili, da naj imamo torbo, ki ni širša od 15 cm drugače ne gre v omaro.



Ja ja sem bla user posted image a ti tudi? Kje si sedela? Jz sem sedela pri vratih ob zidu..dolge blond lase user posted image

babyloverka nam masaže presredka še omenli niso user posted image je blo bolj na hojladri..mi je žal da nisem hodila v ljubljano, kjer bi mi dejansko povedali kaj koristnega.. mi smo bolj delali razne "spiritualne vaje" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   [Brisano sporočilo]
28.2.2010 17:33:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 17:34:33   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Marjana Simonič

javljam tolko pogosto , pa brez zamere - sem samo Simonič in ne Simončič user posted image NP 16.3.2010
Drugače pa nič novega iz moje strani  , vsem vam želim vse dobro in vas vse prav lepo pozdravljam .



Se opravičujem, ma zgleda da sem te že od samega začetka ko sem te dodala na seznam preimenovala.

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 17:38:13   
Anonimen
Mi tudi še nismo imeli drugega dela MŠuser posted image user posted image user posted image Sem ravno danes jamrala moji mami, da še popadkov ne bi znala predihavat, če grem prej rodit, pa je rekla naj se ne sekiram, ker je ona doma vadila, tam pa itak vse pozabišuser posted image user posted image

Evo, jutri si pripravim torbo. V lekarno še šibam zjutraj, potem bom pa kar spokala vse. Zaenkrat imam oprane le tetra pleničke in dekice. Bo treba malo pospešiti vse skupaj. Ta teden greva naročit še sobico (ampak le eno veliko kotno omaro, eno omaro s poličkami, ter predalnik - drugo bova kupovala potem. Zdajle sva suha kot poperuser posted image ). Hudiča, saj še zdaj ne morem verjet, da je prvi aprilček že zunajuser posted image user posted image

Zdaj se grem pa naprej valat po kavčuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 18:56:16   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


Wanabemmomy... pakiraj torbo. Ti si naslednjauser posted image . Ma mi spet ne verjameš ne?? Boš vidla. Kepica ve.user posted image




Evo torba pripravljena, user posted image  jaz pa ne. Zaj mi je malo boljše, me je moj že hotel v bolnico peljat, kr je kr v enem vse letelo od meneuser posted image . Sem pa na roj.dnevu barem juho pojedla in malo riža, pa je barem to not ostalo,..., zaj pa sem celo spala skoraj 2 uri. Ne ne jaz pred 17.3. nem rodila, te pa mi ga bodo tak sprožli, kr sadni dan user posted image , ne morem kr v loku vse leti - očitno našuser posted image  nebo prisegal na sadje, tak da ta dijeta za oddvajanje vode men očitno nebo ratalauser posted image user posted image . No sej bomo vidli mogoče pa se še kaj popravi.

Sicer pa bolj me te zadeve mantrajo bolj bi že šla rodit, aja pa btw tud jaz sem fauš nax da že lahko carta- jaz bi tudiuser posted image user posted image user posted image
nič pupe lp pa upam da bo ta noč bolj prijetna

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 19:31:07   
memole
Čer!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Jaz čakam da ati Laro skopa in uštima da jo dam spat!
Potem si bom pa kej po tv ogledala preden me za spat prime!user posted image
Jutri pa spet k zobarci upam da je to zadnjič pred porodom ker se mi ne da več tja hodit in čakat eno uro da pridem na vrsto!user posted image user posted image
V torek pa en lepši pregled in sicer imam UZ in komaj čakam ker od decembra nisem vidla svoje pikice!

No jutri pa še ključ od stanovanja dobiva in se končno selimo že komaj čakam čeprav bo treba pač mal spucat pa potem vse zložit ampak mi je v veselje,za vikend pa žur ob vselitvi pa še moj roj.dan je!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem ok sam spet so se začele močnejše bolečine od kolka dol zdej sem mela en čas mir oz ni blo tko hudo zdej pa spet!
Upam da mi da G v torek potrdilo da sem lahko do porodniške na bolniški!

O prej mi je pa možek palačinke naredil mmm so ble fine!user posted image

wannabemommy upam da bo kmalu bolje!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 19:41:35   
Anonimen
Wannabemommy: user posted image user posted image Upam, da boš kmalu bolje!user posted image

Memole: jaz sem pa datum za za zobarja dobila 7.5. Halooo, itak ne bom šla... Kaj naj en teden starega otroka pa kar doma pustim, pa itak bom hotela biti stalno poleg user posted image . Mmmmmmmmmmm, palačinke mmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 19:45:56   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček


babyloverka nam masaže presredka še omenli niso user posted image je blo bolj na hojladri..mi je žal da nisem hodila v ljubljano, kjer bi mi dejansko povedali kaj koristnega.. mi smo bolj delali razne "spiritualne vaje" user posted image user posted image user posted image



aja? no ta materinska šola na ptuju se je meni zdela ok, sta sicer dve, ena je brezplačna, druga za plačat. jaz sem bila na brezplačni, ker je v isti ambulatni kot imam ginekologa. in morem rečt da glede na to koliko imajo na voljo se sestre ful potrudijo in povejo kar nekaj informacij, čeprav verjamem da niso povedale vsega. jaz sem najprej dvomila da bi šla, zdaj pa mi ni žal da sem hodila. se mi zdi pomembno tudi to, da se vzpostavi neki oseben stik z predavateljem, nas je bilo 8 nosečk in sestre so se menjavale, so pa govorile tudi osebne izkušnje in se mi zdi da kar iskreno povedale kaj je dobro in kaj ne in utemeljile zakaj.
pa vidi se, da se ženske pozanimajo glede svojega dela oziroma spremljajo novosti in so obveščene.
ker nam je med drugimi povedala tudi to, da če kupuješ lupinico za avto, da ti mora prodajalka iz trgovine prinest lupinico in jo probat namontirat v avto, ker vsaka jajčka ne paše na vsak avtosedež. in baje da sedaj na ministrstvu pospešeno kontrolirajo to in forsirajo da se to počne.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 20:30:37   
Di_Di
memole super za stanovanje user posted image user posted image user posted image kam se pa selite če ni skrivnost?
tvoj možek te pa razvaja... lepo lepo. men je moj danes skuhal kosilo, palačinke si bom morala zgleda pa kr sama user posted image

po tv-ju zame nč pametnega tko da grem tetra peleničke likat, me čakajo že dva dni, pa tko se mi ne da nič... vsaka malenkost me utrudi, se počutim kot užeta cunja user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 20:49:47   
monlo
Hi!

NAX ISKRENE, ISKRENE ČESTITKE.

Čeprav me je skoraj kap, ker jaz imam PDP tud 17.04., ampak bo že.

Za seznam: NP: 25.03, +11,5 kg, papirjev nisem dobila nič, baje da je še čas.

Lep večer.

Uživajte!

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 20:50:09   
majas
Čer.

Jaz sem ravno pojedla mleko pa kruh noter, mi je taaak zapasalo user posted image Zdaj pa se tudi malo poknem na kavč, potem pa spat.

Memole kak imaš pridenega dragega. Tudi midve imave z mojo vsako nedeljo kopanje, pranje glave.. da gre jutri sveža v vrtec. Koliko pa je tvoja stara?
danes ko sve se zbudle je morala nekaj sanjat, ker je takoj priletela k trebuščku in mu dala lupčka, pa rekla. " mami jaz komaj čakam da pride bratec" user posted image tak sem vesela teh besed, ker me je prav strah kako bo vse skupaj sprejela.
Pa čestitke za selitev..da boste v novem stanovanju še bolj srečni user posted image

Jaz še torbe vedno nimam pripravljene. Tertra pleničke pa so že zlikane, pa cotike tudi že v omari, sem bla pridna, ker mi je mami prišla pomagat.

Kaj tiste ki imate že drugega otroka boste hodile v MŠ? Jaz ne bom šla user posted image

Moram pa pokukat v seznam za v porodnišnico, ker sem že malo pozabla kaj vse sem rabila.

Lep začetek tedna.




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 21:01:51   
Anonimen
Dober večer....
Pa je za nami vetrovna nedelja....no sam pri nas je bila...sem bila malo na sprehodu z mojim ,pa mi nič kaj ne pa še me takoj začne križ boleti...res boljše ,da počivam v postelji...
Aprilčica10 sem uredu..sam počivati moram,pa nič stopnic..še 1 mesec pa boš poročena ,ti kar malo zavidam...
Nax čestitke za rojstvo,čeprav je prehitro bilo...jaz sem imela v bolnišnici punco ,ko je rodila na 38 teden in je imel deček težo 1900,on je imel zastoj rasti,baje je zelo pogosto to ,da ugotovijo zastoj rasti...
Zanima me koliko ste imele zmerjeno težo otroka v 32 tednu...prebližno...
JA nič lepo se imejte ,,,se še slišimp kaj....lp...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 21:11:27   
nincy29
samo preverjam če imamo še kakega novega aprilčkauser posted image user posted image user posted image

komentiram jutri zjutrajuser posted image user posted image user posted image ..

lahko noč čvekice!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 21:45:18   
dacy
No evo jaz se tud malo javljam ... moram sledit vsemu po malem ker drugace ne uspem vsega prebrat ce me predolgo ni user posted image

Vglavnem treba bo nekaj malega v usta vrect , ker mi ze kr kruli po zelodcu, potem pa treba pospravit sobo in nardit plac za posteljico (koncno) , ma kr skoz prelagam to pospravljanje , nic se mi ne da , je prevec vsega za pregledat in verjetno bo itak pol vsega za proc zmetat ... ampak sem fiksno odlocena da bom to nardila se danes , tak da TV mora ostat vgasen obvezno , ker drugace bo spet slo vse po gobe user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 21:49:34   
Anonimen
Majas: jaz imam tudi tako rada kruh in mlekouser posted image user posted image No, včasih imam še raje kakav+kruhuser posted image

Nincy: ne klič user posted image user posted image Verjamem, da bi že vse cartale, samo naj še malo počakajouser posted image No, jaz, ko sem čisto na repu, ostale boste tako rojevale vse pred manouser posted image user posted image

Levinjica: ah, ni nič zavidanja vredno. Si nisem mislila, da gre lahko za eno poroko toliko živcev, predvsem pa denarjauser posted image Bo že bolje. Ti pa le pazi nase!user posted image Moj user posted image je imel v 30t3d 1633g. Upam, da sem kaj pomagala. Naslednjič naj bi imela ˝vaganje˝ čez 4 tedne (ko bom 34t3d), ker je baje obseg trebuščka glede na ostale mere premajhenuser posted image Upam, da bo vse v reduuser posted image

Lahko nočuser posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 22:27:25   
tropical
Danes smo prišli domov popoldne kar direkt ker je slabo vreme, pa še mož se je prehladil,ker je hodil ven z mokro glavo. Pametno ne.
Jutri bomo prinesli koš z podstrešja, ga moram fajn spucat, pa pogledat če ga ni prijela kakšna lesna živalca.  Ker je nax pohitela sem sirekla nikoli se ne ve kaj te prime. tako da smo sklenili da napravimo kar je nujno potrebno, saj oprano imam skoraj vse.

nincy
mi bomo še mal počakal z rojevanje. Je mal prezgodaj.
Vsaj polovica marca naj gre skoz.
majas mleko in kruh to je bila moja najboljša hrana za zjutraj. Zdaj ne smem ker me peče zgaga. Pojem pa skoraj vsak večer. Sem kot moja babica. Ona vsak dan to je.
levinjica moje je v 31t4 dni tehtal 2500g. Ne smem pomislit kaj bo šele čez dva meseca.

Punce mene tolk boli križ da to ni za veret, pa v spodnjem delu telesa. Dans mi je šlo skoraj na user posted image , k er me je tolk bolelo in zvivalo. Pol pa še otrok je bil full napet in vlekel se v levo in desno, da je groza.
V spodnjem delu trebuha sem mislila da bo prišlo kaj skozi, od teh krčev. Je rekla frendica,  ki je bila pri meni da slučajno to niso lažni popadki. Sama ne vem kakšni so lažni popadki, ker pri ta prvemu user posted image , jih nisem imela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.2.2010 22:35:45   
nejanejc
hejla :)

tropical, levinjica, wannabemommy pa še vse ostale s tezavami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutri zacne dopust in takoj grem na pregled, sam mislim, da ne bo kaj veliko "pregleda". no pustimo se presetiti.



za vikend sva sla z mojim malo na sprehod po snegu, je blo super, sploh v soboto :) Danes pa je blo vreme ze bolj tezko :( Ma snegec je lušen bil :) pa se malo telovadbe pa je sol dan :)

nam v materinski soli so pokazali predihavanje popadkov, o telovadbi pa nam niso nic govorili... Presredek, to so tud svetovali ja :) Jst sploh nisem vedla prej, sej sme pisala že, pa vseeno.

bomo zaceli tudi mi kaj prpavljat konkretno za dojencka. Me je sodelavka presenetla in kupla v Tosami vlozke plenice in previjalno podlogo. Sem bla ful vesela .)

pocasi ajatutaja :)

sem pa tud jst se kar pod "šokom" prve aprilčice, ki je rodila :) Upam, da je vse ok. More bit!

Papa


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   [Brisano sporočilo]
28.2.2010 23:38:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 0:09:00   
memole
Čer!

Kako kej?

Jaz samevam tu,vsi spijo meni se pa še ne spi!user posted image
Sem dala en stroj posode prat pa čakam da opere!user posted image

Aprilčica10 sej jaz tudi ne bi šla en teden po porodu,takrat si še čist out vse te boli,če si šivan in si ves čuden,še nasprehod ne bom šla ker tudi prvič nisem šla takoj po enem tednu,kamoli k zobarci!user posted image user posted image user posted image user posted image

Di_Di hvala!Selimo se pa samo eno ulico više!user posted image user posted image user posted image
Ja palačinke mi pa vedno možek naredi tudi če nisem noseča!user posted image user posted image user posted image

majas ja zdej odkar sem noseča možek kopa Laro in jo lepo namaže in obleče jaz ji samo laske počešem pa posušim,mene začne v križu bolet ker imamo tuš in moreš bit mal sklonjen pa še nest je ne morem v sobo ker se v sobi oblačimo in mažemo z kremo tako da je tokrat on zadolžen drugače pa jo on samo namaže!Stara je pa 4leta in 5 mesecev!Aja pa zdej se hoče sama kopat tko da ji mal pustimo da se še sama vmes umiva pa z tušem šprica!Pa hvala za čestitke!

Joj mi smo pa danes zjutraj zagledali invazijo mravelj kar čez noč so se pojavile pa sploh ne vemo od kje,groza toliko jih je da je vse črno,pa še kr lezejo,smo ziher že ene 10x pošpricali pa še kr se pojavljajo,kok jih sovražim!
Jutri morem te ta crknjene počistit pa šeenkrat pošpricat ker je grozno!
A imate tudi ve kaj probleme z mravljami?
A jih zima ni pobila?user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 1:46:23   
dacy
memole evo nisi edina ki ne mores spat ... Jaz sem ze dremala napol pa mi je otrok ene par krat tak po mehurju skocu, da mi je par kapljic uslo in sem zdaj spet izpod tusa, no pa sem si se lase oprala da mi jutri ne bo treba user posted image
mravlje - baahhh ... HB nimam teh problemov da bi mi plazle kje ... mene bolj pajki mucijo ... Pri meni so pajki vecni problem, pol pa s pipsom letam ko norc pa jih spricam user posted image

tropical in cojka vidve pa lepo pocivat in pazit na sebe in otroka user posted image user posted image user posted image

levinjica moje dete je imelo v 32. tednu okrog 1900g user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 7:44:36   
lija34
zdravo aprilčice!

nax- iskrene čestitke ob rojstvu sinauser posted image .
 
Ne morem verjet da že tudi jaz vstopam v 35. teden.
Končno tudi meni ni potrebno več hoditi v službo, dopust nato pa porodniška, tako da bom zdaj imela več časa za rr. Papirje na SC sem uredila, čakam še na odločbo. Stvari za user posted image  in zase imam tako da sem zdaj še samo čakanju.
 
 
 

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:10:01   
nincy29
neka_noč hvala za tolažbo glede strij..

ja tale nax nas je res  presenetila.sem bila 100% da bo naša kepica prvega aprilčka imela. sem dragemu povedala da je ena že rodila pa se je končno začel zavedat da ni nujno da bejbi točno na PDP pride na svet.hvalabogu imam večinoma že vse pripravljeno...samo še kozmetika pa torbo zame in za tamalega je treba naštimat..

sem pa zadnje cajte zeloo...skos bi sam user posted image user posted image ..haha...sej dragemu to fuul ugaja.user posted image user posted image ..še katero tako razganja??

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:14:57   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
pa zadnje cajte zeloo...skos bi sam user posted image user posted image ..haha...sej dragemu to fuul ugaja.user posted image user posted image ..še katero tako razganja??



ha ha ha, jaz sem tud že vso nosečnost čisto nora, sploh ne vem, kaj se dogaja user posted image  user posted image  

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:18:46   
mamika25
Jutro!!

Najprej Nax - čestitke za malega Taia!! user posted image
 
Ko sem prebrala, kar nisem mogla verjeti. Včeraj sem jaz mislila, da vam bom sporočila novičko o rojstvu svojega otroka, resnično sem mislila, da bom rodila včeraj. Cojka - včeraj sem tudi jaz imela čisto iste znake kot ti. Nisem mogla stat, bolelo na 5 minut, tiščalo dol, pa v križu me je bolelo. Nisem mogla sedet, nisem mogla ležat, vse se mi je dogajalo v spodnjem delu trebuha. Potem sem zaspala in spala celo noč. Danes je malo bolje, čeprav stat skoraj ne morem. Ko sedim mi je malo lažje, najbolje je ležat. Sklonit se absolutno ne morem. user posted image
V soboto smo bili v Avstriji, smo šli mal v šoping, pa smo precej hodili, domov sem prišla precej utrujena, imela sem otečene noge. Včeraj pa tako, ne vem ali je to samo posledica naprezanja ali se mi kaj pripravljauser posted image . Trebuh mi otrdeva že nekaj časa... nebi rada še šla, vseeno pa sem vesela za nax, da je vse okej, pa da se je rešila (še posebej če je imela težek porod).
Wannabemommy - ali boš šla ti, ali bom šla jaz. user posted image  
Torbo sem si pripravila, upam, da je vse. Čeprav mi bo lahko moj potem še kaj naknadno prinesel. Za domov sem si pripravila kar trenirko, ker prejšnjič sem si pripravila kavbojke (bila sem optimistka in sem mislila, da se bom lahko oblekla)...
Moje dete bi lahko bilo marčevsko, v to sem skoraj prepričana... Nimam niti še odločbe iz Cds, pa čeprav v petek že začnem porodniško. A tako se to izračuna, me zanima koliko bom dobivala... Čakam na 15.3. da dobim denar za paketek...
Kepica - vidim, da se ti je mal umirilo stanje. Boš videla, da na koncu bo vse kul in ga boš celo donosila, kljub vsem problemom, ki si jih imela do zdaj. user posted image
Za tisto testiranje (streptokok), morem tudi jaz vprašati, v 1. user posted image  mi tega niso delaliuser posted image , na srečo je bilo vse v redu.
Levinjica - moje dete je imelo v 32. tednu 1800g. Drži se. user posted image

No toliko od mene, jaz grem naprej počivat, pravijo mi da je vsak dan, ki ga dete preživi v trebuhu pomembno. Grem ležat.  Držite se, pa čuvajte bušije.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!