|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 18:39:57   
Teya D.
hejla punce!

Pridne ste čvekeuser posted image user posted image user posted image !

Razočarana tudi jaz upam, da se čimprej pozdravite! Pri nas je bilo tudi tako, da smo ogromno kašljali ampak res ogromno, vsak drugi mesec. Tak da smo dobili ventolin. Blažji bronhitis je bila diagnoza ampak zdaj je ok. Se tu pa tam pojavi spet kašelj, največkrat med prehodi ( toplo-mrzlo ). HB ne rabimo več toliko pumpice kar nekaj časa že. Ko se kašelj pojavi ogromno čaja in kakšna žlička slezovega sirupa. In zelooo pomaga.

Kako kaj kg? Kopnijo? Nekaj časa vas nisem brala, upam da bom kaj nadoknadila čez vikend če ne prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 19:31:53   
Anonimen
evo pri nas je bil naporen dan sploh zame k mi hči sam joka zdaj šele se je umirila ker se je malo naspalauser posted image

hujšanje hmmm danes bolj slabo, sam tojk se držim da po 6 uri zvečer ne jem nič.....

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 20:08:16   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

Brbončica seveda se lahko tuaj še tipkamo in  beremo, saj gremo vse k istemu cilju!! No pa poskusi malo bolj resno vzet tole hujšanje ;) Držim pesti zate.




Hvala, zelo lepo si napisala, da gremo vse k istem cilju.
In ja, BOM VZELA BOLJ RESNO TOLE HUJŠANJEuser posted image

Razočarana123, želim ti, da tvoja pupika ponoči mirno pančka, pa da se tudi ti malo naspiš in spočiješ.
Mirno nočko!user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 21:39:51   
_ella_
božčki naši vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa da bo kmalu bolje.
Jaz se pa prvič uspešno izogibam že cel teden tehtnici, prej sem pa bila vsak dan najmanj 3xuser posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 7:12:28   
Anonimen
jutro


spale celo nočuser posted image user posted image user posted image   sem se mal odpočila, vstale ob 5:30, zdej mi pa na roki poskuša zaspati k je utrujena, spetuser posted image se vidi da ni taprava k je skojz tečna pa sam spala biuser posted image


no zajterk po montiju je mimo, za možeka in sinka bo danes tenstan zele in reberca, zase pa še ne vem kakšno kislo zelje, zraven pa ?????




(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 7:45:48   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro


spale celo nočuser posted image user posted image user posted image   sem se mal odpočila, vstale ob 5:30, zdej mi pa na roki poskuša zaspati k je utrujena, spetuser posted image se vidi da ni taprava k je skojz tečna pa sam spala biuser posted image


no zajterk po montiju je mimo, za možeka in sinka bo danes tenstan zele in reberca, zase pa še ne vem kakšno kislo zelje, zraven pa ?????






Kolko maš staro hčerko'? Meni je starejša tudi bolana, kašla kot nora, verjetno spet kaki laringitis ali bronhitis, zaj pa mi je še tamali začel. Oh joj. Božček, upam da ni spet bronhitisa fasal. Nisem ponoči spala 2 uri skupaj. Sem kot da bi me vlak povozil.

< Sporočilo je popravil mamica2009 -- 18.2.2010 7:46:29 >


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 8:34:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro


spale celo nočuser posted image user posted image user posted image   sem se mal odpočila, vstale ob 5:30, zdej mi pa na roki poskuša zaspati k je utrujena, spetuser posted image se vidi da ni taprava k je skojz tečna pa sam spala biuser posted image


no zajterk po montiju je mimo, za možeka in sinka bo danes tenstan zele in reberca, zase pa še ne vem kakšno kislo zelje, zraven pa ?????






Kolko maš staro hčerko'? Meni je starejša tudi bolana, kašla kot nora, verjetno spet kaki laringitis ali bronhitis, zaj pa mi je še tamali začel. Oh joj. Božček, upam da ni spet bronhitisa fasal. Nisem ponoči spala 2 uri skupaj. Sem kot da bi me vlak povozil.


ojej mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoja otročička,

moja hči nika je stara 8mesecev oz 22.ga bo 9mes. tak da je še majhnauser posted image   imam pa sina zdaj je star 4 leta in pol, in ima laringitis, tak da točno vem kako je k cele noči ne prespišuser posted image naša pa ima al bronhitis al pa celo astmo ker laringitisa nima bi se drugače vedla, to pa vem ker je sinko prov trpel ko je imel napad, zdaj pri 4letih se je mal potuhnilo, tako da upam da smo ga prerasli...

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 9:01:24   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jutro


spale celo nočuser posted image user posted image user posted image   sem se mal odpočila, vstale ob 5:30, zdej mi pa na roki poskuša zaspati k je utrujena, spetuser posted image se vidi da ni taprava k je skojz tečna pa sam spala biuser posted image


no zajterk po montiju je mimo, za možeka in sinka bo danes tenstan zele in reberca, zase pa še ne vem kakšno kislo zelje, zraven pa ?????






Kolko maš staro hčerko'? Meni je starejša tudi bolana, kašla kot nora, verjetno spet kaki laringitis ali bronhitis, zaj pa mi je še tamali začel. Oh joj. Božček, upam da ni spet bronhitisa fasal. Nisem ponoči spala 2 uri skupaj. Sem kot da bi me vlak povozil.


ojej mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoja otročička,

moja hči nika je stara 8mesecev oz 22.ga bo 9mes. tak da je še majhnauser posted image   imam pa sina zdaj je star 4 leta in pol, in ima laringitis, tak da točno vem kako je k cele noči ne prespišuser posted image naša pa ima al bronhitis al pa celo astmo ker laringitisa nima bi se drugače vedla, to pa vem ker je sinko prov trpel ko je imel napad, zdaj pri 4letih se je mal potuhnilo, tako da upam da smo ga prerasli...




Pri nas je isto. Tamali bo star 25.2. 7 mesecev komaj pa je decembra že mel bronhitis, tavečja hčerka pa ma tudi že od 1.leta bronhitise, laringitise in je na meji z astmo, zdaj je stara 8,5 let.Vedno imama pumpice beroduala in flixotide, tak da brez tega res ne gre. Kašlata pa oba tak grozno, lajajoče, da je vse groza. Jutri imam tak hčerko naročeno pri zdraviku pa še tamalega poleg pelam, naj ga posluša. Grozno je, ne vem kdaj se bo to končalo. Zdaj pomlad še bo huda, pol pa upam da do jeseni mir.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 11:01:37   
Anonimen
joj mamica, pol sva obe na istem k brez pumpic ni dnevauser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.2.2010 11:29:52   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

joj mamica, pol sva obe na istem k brez pumpic ni dnevauser posted image


Res ja, skoraj ni dneva brez pumpice

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 7:29:29   
Anonimen
jutro pupike

kako ste? no jaz sem malo zabluzila sam danes pa spet s polno paro naprej, kg so mi obstale na 88kg, tako da nisem tojk se pregrešilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 7:31:37   
boob
dobro jutro

vidim da učeri ni bla nobena preveč zgovorna user posted image

upam da bo ceelll vikend dež, da pobere vs sneg in drugi tedn začne pomlad user posted image  . . .sonček pa 10+  (no ja. . pol se bom pa zbudila user posted image  )

lep dan punce

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 8:33:10   
lidik
jutro punce, no včeraj pa še mene ni bilo nič tukaj, ker ni bilo časa. Je bila v službi gužva za znoret, potem pa še predavanja. user posted image . No sej bom pa danes malo nadoknadila.  V glavnem da vam povem, jaz ne vem ali se mi je tehtnica pokvarila ali kaj. V ponedeljek ko sem stopila gor sem imela 105 kg, danes pa stopim pa mi kaže 103 kg. Skor ne morem verjetni, da bi bilo možno 2 kg minusta v petih dneh. SIcer je res, da sem se skoz strikotno držala montija in brez prekrškov, samo vseeno 2 kg minusta tako hitro se mi zdi pa kr dosti. Pa še lačna nisem bila nikoli. user posted image

No ok, seveda pa da zdaj ne boste mislile da sem žalostna zaradi tega, ravno obratno, sem vesela, samo vseeno mi ni jasno - brez lakote - 2kg. user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 8:37:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro

vidim da učeri ni bla nobena preveč zgovorna user posted image

upam da bo ceelll vikend dež, da pobere vs sneg in drugi tedn začne pomlad user posted image  . . .sonček pa 10+  (no ja. . pol se bom pa zbudila user posted image  )

lep dan punce


ja pa je za drug teden napovedano bolj pomladansko, tako da upajmo na konec snega
user posted image user posted image

lidik: lahko je prvi teden drastičen padec kg ker verjetno izgubljaš odvečno vodo v telesuuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 8:58:29   
lidik
aha, torej je tehtnica čisto vredu pokazala. No fino, ker mi res ni bilo nič več jasno. Ok, sej sem že bila na dietah in je tudi šlo tako dol, samo takrat sem bila vedno lačna, tokrat pa nič.

Hej razočarana 123, kaj to pomeni prvi teden? A zdej bo šlo pa počasneje. Ne bi imela nič proti, če bi šlo skoz tako hitro. user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 9:25:11   
Mala_Ajda
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro

vidim da učeri ni bla nobena preveč zgovorna user posted image
user posted image  ja, trend začetno izgubljenih kilogramov je postal počasnejši in ...

upam da bo ceelll vikend dež, da pobere vs sneg in drugi tedn začne pomlad user posted image  . . .sonček pa 10+  (no ja. . pol se bom pa zbudila user posted image  )

user posted image  to ti misliš, saj bo tudi še nekaj snega. Men čisto paše, če ne bom rila po vrtu kot krtek, včeraj sem si nakupila semen za zelenjavo na vrtu. Ko pomislim še na plevel, me mal mine. Je pa lušten, ko odprem skrinjo in ni, da ni...


Np, pri meni počasi  polzi proti št. 58, mogoče pa še mal nadaljujem, da padem na 56, bi bilo prav fajn.user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 10:50:04   
NatyTaja
Ti preklemani RR!! Madona sem orng jezna ker me kr nekaj zaj...! Evo sem si mogla nov račun ustvarit, ker se s starim nisem in nisem mogla več prijavit! Pa kr odjavljalo me je...pa sem pisala na tisto pomoč pa kr nič!! Res sem razočarana in bi ga verjetno kr skinala, če nebi blo vas, ki mi dajete podporo tule pri hujšanju zdej! GRRRRRR.....
Upam, da zrihtajo zadevo, če so (ste) zato tam !

Eh...

No moj Monti še kr uspešno laufa. Razen zadnjič na pustni torek, ko smo z otroci šli v maškare in ni blo časa zavečerjo in sem kr popot pojedla ene tri krofe...nisem nič grešila. Se že kr fino pozna na cotah, na vago pa nisem stopla - 10.3., ko poročamo.
HOdim pa pridno na rekreacijo 3-krat na teden in je ful fajn!

Se še pišemo, če mi spet kej ne zašteka....

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 14:16:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

aha, torej je tehtnica čisto vredu pokazala. No fino, ker mi res ni bilo nič več jasno. Ok, sej sem že bila na dietah in je tudi šlo tako dol, samo takrat sem bila vedno lačna, tokrat pa nič.

Hej razočarana 123, kaj to pomeni prvi teden? A zdej bo šlo pa počasneje. Ne bi imela nič proti, če bi šlo skoz tako hitro. user posted image user posted image user posted image user posted image





ja nekako tako, manj kg ko imaš za zgubit počasneje gre dol, vsaj tako so mi obrazložili DR ki se ukvarja samo s temuser posted image   ma se ne sekeraj važno je da gre doluser posted image

ZDRAVO HUJŠANJE JE SAMO 0,5 KG NA TEDEN, TAKO DA KOLIKOR JE JE SUPER!!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 19:18:53   
brbončica
Dober večer, sotrpinke moje, kako ste?
Je danes en turoben, depresiven dan; no sej je bil včerajšnji tudiuser posted image .
Jaz jem po pravilih, očitno moram met en vrstni red, da se nečesa držim.
Lepo bodite in mirno nočko.

Razočarana123 kako kaj tvoja pupika, je kaj bolje?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.2.2010 20:38:34   
mamica2009
Moji dečica pa so bolani, tavečja in mali mata bronhitis. Že dve noči ne spim, skoz dan sem leteča, je mama v bolnici bla, tak da skoraj več ne vem kje mam glavo.
Upam da bo boljše. Po Montiju pa tudi nisem čist.
Sej bo boljše.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.2.2010 9:32:53   
NatyTaja
Dobro jutro!
Dejte se no pozdravit! Pa otročke in druge tudi. Ja, zdej spomladi bo spet eno samo sranje s temi prehladi pa to. Mi na veliko uživamo monustim pa limonce pa to... upam, da ne zbolimo,čeprav oni smrkavi noski so pa itak kr naprej. Paa ni panike. Jao, mene je pa bolj, kot te zime, groza dreka zdej pomladi...bljek, že kr vidim, da se bomo ene trikrat na dan preoblačli, ko bomo šli ven...

Sem pa ravno pri kavici in pz kruhu z marmelado bs.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.2.2010 13:41:17   
Anonimen
živjo

brbončica: ja končno je boljeuser posted image

grem naprej delat, sem celo stanovanje zglancala, pa zdej kosilo kuham

možek in sine bosta jedla pire krompir, pečen piščanec, pečeno papriko in redič, jz bom isto sam brez krompirja hči bo pa meseka in krompiruser posted image


upam da zadnjič mede k drugače se bom tojk zadrla da ga bo odneslouser posted image

papa

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.2.2010 16:41:47   
_ella_
Oj punce, men je pa dolgčas, mož je odšel na prekmursko na en sestanek, mala spi že 2 uri, pojedla sem, posravljeno je, edino kar lahko naredim je da grem kruh pečti.
Jutri pa gremo na morje, upam da bo boljš vreme kot danes, k čene bo katastrofa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.2.2010 17:15:39   
Anonimen
oj elle men pa ni blo dons nič dolgčas....


ja danes je sneg jutri pa bo sončno sam mal bolj mrzlo, je glih vremeuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.2.2010 7:09:09   
Anonimen
jutro

kako ste, mi smo končno se naspal, sam decu bom nos odrezala je tojk žagu da sem bila cela od žaganjauser posted image user posted image user posted image user posted image


no grem si zajterk narest pa drogo ( kavo) v žile obrizgatuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?