|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 8:53:57   
Anonimen
boob: super za nov avtkouser posted image user posted image user posted image user posted image


ja vidim da smo vse mal zabluzile ta vikend, mi sej hudo ni k nisem edinauser posted image



(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 8:54:41   
Anonimen
aja dobro jutro


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 9:12:09   
brbončica
boob:user posted image user posted image za avteka, uživaj v vožnji, pa previdno na cesti
razočarana123, hvala za kavicouser posted image

Smo ga vse biksale ta vikenduser posted image user posted image user posted image , bo pa čez teden bolje.
Jaz sem današnji dan začela s sadnim zajtrkom, da se malo očistim včerajšnjih flancatov
(ja, jih je taščica peklauser posted image user posted image ), za kosilo bom imela govedino od včeraj, pa velikoooo skledo solate,
pol za naprej pa še ne vem, ampak nič izven montija, danes pa res ne več, ker čene ne bom nič dol dala,
ampak samo še kaj gor.
Pridne boditeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 9:15:44   
Anonimen
ja jz sem tud rekla da ta teden pa nujno skojz po montiju, k če ne ne bom nikoli pršla pod 80kg

jz sem pa zjutraj spila šejk, za kosilo bo pa neki pečenegauser posted image sam še ne vemuser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 9:38:31   
lidik
joj pri nas t7u v službi se že spet o krofih pogovarjajo. In zdaj ena pravi, da jih bo danes delala in da jih jutri prinese. Grrrrrr upam, da ne, ker zna biti zelo posilena, hmmm jaz in krof pa tudi ne zdrživa dolgo samo na gledanju. user posted image Tako da upam, da ji bodo tako super uspeli, da jih bo že danes zmanjkalo in jih jutri ne prinese nič. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 10:11:09   
ZvitaLisica
S* čestitke še z moje strani!!user posted image user posted image
Boob - za avto:jaz bi ga tud imela :) Naj ti varno služiuser posted image user posted image

Dobrodošla lidik! Kar začni z novim načinom prehranjevanja, super je.

drugače pa sem se dane kar bala na tehtnico stopit, ker je bil vikend poln prepovedanega (tortica 3x, alkohol, krof, krof...), ampak me je presenetlo. Skoraj kilo sem šla dol!! Fuuuul dobr. Aja, pa mleko...tega imam tud dovolj. Najbrž je bila samo panika prejšnji teden, al pa preskok v rasti tamale.

Ta teden bom pa še mal več telovadbe dodala, ker mam feeling da kile ne bodo šle več tako hitro dol. Je treba mal vzpodbude kurjenju maščobnih blazinuser posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 10:52:11   
Anonimen
zvita lisica, jz že od začetka pravim da je treba telovadbo uvest pa se mi sam prah nabira na orbitrekuuser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 11:02:49   
ZvitaLisica
Danes bo treba it gor...jaz še počakam da tamala zaspi, pol pa gas. Zraven bom pa Frendse gledala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 11:27:14   
Anonimen
jz sem pa rekla da si bom MP3 kupila da bom poslušala muziko, k moj otrok hoče glih takrat risenke gledatuser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 11:39:53   
lidik
razočarana123 sej vidim da je super prehranjevanje, pa tudi vidim, da lačna verjetno ne bom, tako da mislim da mi bo uspelo (no vsaj upam, da se ne bom prehitro hvalila).

Sem pa tudi jaz trdno odločena, da grem danes ko pridem iz službe in sprehoda na orbitrack. Vam seveda potem poročam če bo uspeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 11:47:02   
ZvitaLisica
...sem z orbitrekauser posted image user posted image user posted image
...pa tud krof sem že pojedlauser posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 12:00:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

...sem z orbitrekauser posted image user posted image user posted image
...pa tud krof sem že pojedlauser posted image user posted image



super za krofuser posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za orbitrekuser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 12:01:40   
Anonimen
evo sm po kosilu

sem mela danes
naravni zrezek solato, za ostale pa zmečkan krompir za zravenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 12:07:22   
lidik
no jaz pa pridno pojedla svojo malico:
dve pomaranči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 12:11:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

no jaz pa pridno pojedla svojo malico:
dve pomaranči.



o pridna!



(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 12:13:22   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

no jaz pa pridno pojedla svojo malico:
dve pomaranči.



o pridna!




ha ha ha, ja zdaj na začetku pa moram biti še zagreta. No sej držim pesti, da bo tale zagretost trajala tudi potem ko pridem domov. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 14:33:21   
lidik
No naj vam sporočim najnovejšo novico: lačna sem in komaj čakam da bo ura pol štiri da pridem domov.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 15:37:45   
Anonimen
no sej bo boš vidla, če imaš med šihtom malco si raje kaj bolj nasitnega naštimaj pa sabo na šiht vzem ker pol si preveč lačna, tuki pa lačna ne smeš bituser posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 15:47:19   
Anonimen
preberte si tole


Pust ni post!user posted image Danes in jutri se bomo vsi sladkali s slastnimi krofi. Kdo bi se jim lahko uprl?   Danes vam bom razložila načelo srednjega glikemičnega indeksa - to je ključ do lepe postave - ne glede na praznike.   Kaj je glikemični indeks?   To je vrednost, ki pokaže količino glukoze (krvnega sladkorja), ki se je sprostila v kri.  Ogljikovi hidrati (kruh, riž, testenine) z veliko sladkorja imajo GI nad 50. Pri živilih z zmernim GI, ki vsebujejo manjše količine sladkorja, se vrednost GI giblje med 35 in 50, živila z malo sladkorja pa imajo razmeroma nizke vrednosti Gi - 35 in manj.   Načelo srednjega glikemičnega indeksa pa pravi, da seštejemo vsoto vseh živil v obroku in jih delimo s številom živil. Tako dobimo srednji glikemični indeks. Več o tem je opisano v knjigi Prehrana po Montignacu.   Videti je komplicirano, kajne Jana?   Primer:
  1. Krof: GI=75 (krof vam zelo hitro dvigne nivo sladkorja v krvi. Ker nimate veliko  fizičnega dela, ga vaše telo s pomočjo inzulina shrani v maščobne celice, kjer čaka kot uskladiščena energija. )
  2. Popijte poleg še en navaden jogurt. Krof in navadni jogurt: GI krofa je 75, GI navadnega jogurta pa 35; 75+ 35 = 110:2= GI 55  še vedno se redimo!
  3. Poleg dodajmo še nekaj mandljev.   Krof GI 75, jogurt GI 35, mandlji GI 15; 75+35+15= 125:3 = GI 41,66 HUJŠAMO!!!!
Vidite, kljub temu, da ste se sladkali s krofom, lahko hujšate![font=""] Danes ogljikove hidrate razvrščamo glede na to, koliko se zviša raven krvnega sladkorja oziroma glukoze v krvi po glikemičnem indeksu. Glikemični indeks živil, ki jih uživate, neposredno vpliva na vašo težo in zdravje. Potem, ko se sladkor in škrob iz ogljikovih hidratov pretvorita v glukozo (krvni sladkor), v 30 minutah preideta v kri.  Sladkor, ki se ne absorbira v 30 minutah, se lahko izloči, ne da bi ga telo izkoristilo. Želite še en primer? Tipično nedeljska kosilo:user posted image
  • juha z rezanci: (rezanci - bela moka GI 85)
  • pražen krompir: (GI 95)
  • pečenka: (GI 0)
  • solata:(GI 15)
  • pecivo: (GI 75 ali več)
Skupni GI = 270 : 5 živil= 54. To pomeni, da se po takem kosilu večji del ljudi počuti utrujene, težke, brez energije. Dodajte kuhano zelenjavo ali gobe, ki imajo nizek glikemični indeks. Pražene gobe imajo GI 15. Skupaj: 270 + 15= 285:6 živil = GI 47,5 HUJŠAMO!!! Sedaj hujšate, čeprav ste jedli obilno kosilo! Preberite več o glikemičnem indeksu   Moje sporočilo je enostavno: uživajmo ob dobri hrani brez občutka krivde. Ni smisel v tem, da ne jemo - smisel je v tem, kaj jemo in v kakšni kombinaciji!   Uživajte v navihanih dneh!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 17:22:30   
brbončica
Zanimivo tole o krofih, pa nedeljsko kosilo.
Sej sploh ne vem več, kaj je zdaj prav in kaj ne,user posted image no?!?

Veste kaj, jaz se bom kar držala prvotnega ločevanja, torej beljakovine in OH ne skupaj,
ko me bo pa zagrabil za to, da bi zraven mesija še mal krompirja pojedla, pa po temle branju
ne bom imela toliko slabe vestiuser posted image user posted image user posted image

Sem zdele prišla iz sptehoda s user posted image , je umazan k pujsek; Sva hodila 1h15min hitrega tempa,
no ja, vmes sva se mal ustavljala, da je lulanje vohaluser posted image user posted image user posted image

Zdej pa ena kava pade.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 17:26:33   
Anonimen
no sej zarad tega sem pa gor prilimala da ne bomo mele tojk slabe vesti k jemo krofe in/ ali krompiruser posted image user posted image user posted image



pridna za tale sprehodekuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil razočarana 123 -- 15.2.2010 17:27:21 >

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.2.2010 20:02:52   
Anonimen
babuške jz grem v pojslo me glava boli, upam da bo jutri kaj bolje, nočko...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 7:35:34   
lidik
razočarana 123 upam da je tvoj glavobolj minil in da se danes počutiš boljše. No naj vam povem, da jaz sem včeraj svoj prvi dan po montiju super prestala, in se mi je uspelo lepo držati. Sem ugotovila, da sploh ni težko takšno ločevanje. No vsaj včeraj ni bilo, čeprav sem bila na koncu službe malo lačna, zato sem si pa danes prinesla še pest mandeljev, da prebrodim to. Me pa nekaj zanima. Kaj lahko jem rdečo peso (tiso ki se dobi v trgovini, ali raje ne). Ker imam danes v po službi takoj predavanja, pa bi si šla kupit vloženo peso in kakšen kos piščančjega mesa, ker žal nimam časa it domov na kosilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 9:50:37   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

razočarana 123 upam da je tvoj glavobolj minil in da se danes počutiš boljše. No naj vam povem, da jaz sem včeraj svoj prvi dan po montiju super prestala, in se mi je uspelo lepo držati. Sem ugotovila, da sploh ni težko takšno ločevanje. No vsaj včeraj ni bilo, čeprav sem bila na koncu službe malo lačna, zato sem si pa danes prinesla še pest mandeljev, da prebrodim to. Me pa nekaj zanima. Kaj lahko jem rdečo peso (tiso ki se dobi v trgovini, ali raje ne). Ker imam danes v po službi takoj predavanja, pa bi si šla kupit vloženo peso in kakšen kos piščančjega mesa, ker žal nimam časa it domov na kosilo. user posted image


Na prvi stopnji naj se nebi jedla. Kaj pa če bi kakšne kumarice, ali pa papriko vloženo, maš to rada?
user posted image user posted image user posted image za 1. dan!user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 9:53:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

razočarana 123 upam da je tvoj glavobolj minil in da se danes počutiš boljše. No naj vam povem, da jaz sem včeraj svoj prvi dan po montiju super prestala, in se mi je uspelo lepo držati. Sem ugotovila, da sploh ni težko takšno ločevanje. No vsaj včeraj ni bilo, čeprav sem bila na koncu službe malo lačna, zato sem si pa danes prinesla še pest mandeljev, da prebrodim to. Me pa nekaj zanima. Kaj lahko jem rdečo peso (tiso ki se dobi v trgovini, ali raje ne). Ker imam danes v po službi takoj predavanja, pa bi si šla kupit vloženo peso in kakšen kos piščančjega mesa, ker žal nimam časa it domov na kosilo. user posted image


živjo

hvala za lepe želje, me je nehala bolet, sem včeraj bila tojk leteča da sem pozabila pit in tle je bil pol razlog glavobolauser posted image

jz bi na tvojem mestu ene kisle kumarice ali pa papriko, pečeno, kislo in beder piščanca, pa kožo iz piščanca dol snemuser posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?