|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 10:29:41   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

razočarana 123 upam da je tvoj glavobolj minil in da se danes počutiš boljše. No naj vam povem, da jaz sem včeraj svoj prvi dan po montiju super prestala, in se mi je uspelo lepo držati. Sem ugotovila, da sploh ni težko takšno ločevanje. No vsaj včeraj ni bilo, čeprav sem bila na koncu službe malo lačna, zato sem si pa danes prinesla še pest mandeljev, da prebrodim to. Me pa nekaj zanima. Kaj lahko jem rdečo peso (tiso ki se dobi v trgovini, ali raje ne). Ker imam danes v po službi takoj predavanja, pa bi si šla kupit vloženo peso in kakšen kos piščančjega mesa, ker žal nimam časa it domov na kosilo. user posted image


živjo

hvala za lepe želje, me je nehala bolet, sem včeraj bila tojk leteča da sem pozabila pit in tle je bil pol razlog glavobolauser posted image

jz bi na tvojem mestu ene kisle kumarice ali pa papriko, pečeno, kislo in beder piščanca, pa kožo iz piščanca dol snemuser posted image




No super, samo da je danes boljše.

Drugače glede nasveta pa ful hvala. Si me zadnji trenutek rešila, se ravno zdajle odpravljam, da grem v trgovino, pa da vidim kaj si lahko kupim. Hmmm ja potem bo pa verjetno res kr kisle kumare ali paprika, za kožico od piščanca pa hvala za opozorilo, sicer bo težko, ker mi je ful dobra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 11:07:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

razočarana 123 upam da je tvoj glavobolj minil in da se danes počutiš boljše. No naj vam povem, da jaz sem včeraj svoj prvi dan po montiju super prestala, in se mi je uspelo lepo držati. Sem ugotovila, da sploh ni težko takšno ločevanje. No vsaj včeraj ni bilo, čeprav sem bila na koncu službe malo lačna, zato sem si pa danes prinesla še pest mandeljev, da prebrodim to. Me pa nekaj zanima. Kaj lahko jem rdečo peso (tiso ki se dobi v trgovini, ali raje ne). Ker imam danes v po službi takoj predavanja, pa bi si šla kupit vloženo peso in kakšen kos piščančjega mesa, ker žal nimam časa it domov na kosilo. user posted image


živjo

hvala za lepe želje, me je nehala bolet, sem včeraj bila tojk leteča da sem pozabila pit in tle je bil pol razlog glavobolauser posted image

jz bi na tvojem mestu ene kisle kumarice ali pa papriko, pečeno, kislo in beder piščanca, pa kožo iz piščanca dol snemuser posted image




No super, samo da je danes boljše.

Drugače glede nasveta pa ful hvala. Si me zadnji trenutek rešila, se ravno zdajle odpravljam, da grem v trgovino, pa da vidim kaj si lahko kupim. Hmmm ja potem bo pa verjetno res kr kisle kumare ali paprika, za kožico od piščanca pa hvala za opozorilo, sicer bo težko, ker mi je ful dobra.



ni zakaj pa dober tek jz pa pečem pico po montijuuser posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 11:10:20   
Mala_Ajda
Razocarana123 sem nekaj časa nekaj podobnega napisala, le, da je bil post tako zakomplicirano napisan, da ga ni bilo za razumet user posted image . Že po odzivu sodeč. Fajn, da si objavila, je bilo prav zanimivo prebrat, samo zakaj hudiča sem se potem mal poredila (mislim na preteklost).
Kljub temu pa, če GI npr. krofa tako drastično pade, ima sama zadeva toliko kalorij, da glava peče in me noben ne bo prepričal, tudi sam Sv. Montignac, da se ne bom zredila, če bom npr. čez vse popapano pojedla še en krof (ga ne maram, bljak). Če imaš BMI tolk in tolk, je vsaka dodatna zadeva, ki je ne pokuriš kaplja čez rob in ni mehanizma, ki bi rekel, zdaj pa to telo ne bo vskladiščilo ampak gre direkt prke dol user posted image . Ni logike.
Zame velja le eno dejstvo: 1 kg špehka ima 7000 kcal in ko jih pokurim na tak ali drugačen način, imam eno kilo manj. Če inzulin lahko pripravim do tega, da besno nalaga višek energije v maščobno rezervo, pa bom naredila vse, da do tega ne pride. Pri meni velja dejstvo, da je škoda imet slasten zalogaj 3 minute v ustih, če se mi potem valja po bokih pol leta. Ko pomislim na to preprosto dejstvo, me mine. Včasi pa tudi ne. Drugače ne bi tukaj utrujala user posted image .

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 11:23:08   
lidik
no evo jaz sem si kupila piščančje meso in solato - kr zeleno pakirano že očiščeno in opravno, tako da samo malo soli dam gor in kisa, in gremo jest. Sicer pa to si bom itak prišparala za potem okoli treh - zdaj bom pojedla pomaranči, potem predno pa grem, pa še tisto. 

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 12:00:24   
Anonimen
lidik: super, pa ne boš lačnauser posted image

mala_ ajda: imaš prav glede tega, to jaz sobivam na svoj mail, k sem enkrat neki sodelovala in mi potem pošiljajouser posted image

jz pa upam da bo danes kaj volje in bom šla na orbitrek, sem čit brez volje za se mal bolj migatuser posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 12:55:51   
lidik
o ne ne, lačna pa ne bom. user posted image To potem ne bi dolgo tako zdržala. Jaz pa danes ne bom nič orbitreka videla, ker pridem prepozno, potem pa nekako ne bo volje (že vnaprej vem).

Naj vas še tukaj vprašam, smo ravno imele prej temo na user posted image pričakujemo marca 2010 - a mislite da v primeru da se trudiš zanosit lahko vadba na orbitreku kaj škoduje, oz. zmanjšuje možnost zanositve? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 13:17:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

o ne ne, lačna pa ne bom. user posted image To potem ne bi dolgo tako zdržala. Jaz pa danes ne bom nič orbitreka videla, ker pridem prepozno, potem pa nekako ne bo volje (že vnaprej vem).

Naj vas še tukaj vprašam, smo ravno imele prej temo na user posted image pričakujemo marca 2010 - a mislite da v primeru da se trudiš zanosit lahko vadba na orbitreku kaj škoduje, oz. zmanjšuje možnost zanositve? user posted image



hmm obremenitev je lahko škodliva, če pa normalno goniš je pa to glih tako kot mal hitrejša hoja, tako da pomoje nič ne škoduje....

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 13:18:33   
Anonimen
jz pa svojo pupiko peljem k dr. k noče nehat kašljat, zmerom slabi jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 13:22:02   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

jz pa svojo pupiko peljem k dr. k noče nehat kašljat, zmerom slabi jeuser posted image


Ojej, no upam, da s pupiko uredita in da se ji kašelj konča čimprej.

Aja glede oribtreka pa ja itak imam namen zmerno gonit, ne se nekaj naprezat. Bomo videli, poskusila bom, sej če bo me pa kaj začelo špikati in boleti pa takoj neham.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 15:56:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 17:25:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

danes pa hujšam 100%, samo čaje pijem. sem zakuhala in že cel dan imam 38 vročine, grlo pa je katastrofalno


o ubožica, cimprej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jz pa danes nič ne hujšam k sem slabe volje, namreč sem bila pri dr. in je sum na bronhialno astmo, to imam pa jaz, in bolj k premišljujem bolj sem prepričana da jo moja pupika ima ker kašlja tako kot jaz ko imam napaduser posted image   mah bo že
zakaj hudiča morjo otroc pobrat tanajslabše kar lahko od staršev....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 21:32:37   
brbončica
morrak,upam da se čimprej pozdravišuser posted image

razočarana123, ti pa tale mesec prov nimaš sreče z zdravjem tvojih otročkov. Tvoji pupiki
želim, da bo čimmanj kašljala. Pa ne negativno gledat, sej bo vse uredu.user posted image user posted image

Danes spet bluznila, ma biče bolje!user posted image
Nočko vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 23:13:17   
_ella_
Punce žal nimam preveč časa pri klepetu sodelovati.Na šihtu ni računalnikauser posted image Prhranjujem se več ali manj po montijuzadnje 3 dni. Nedeljo smo dal v pozabouser posted image Danes bila pa pridna, sem bila na kolesu pol ure in še vaje s utežmi delala in pilates vaje za trebuh. No pa trebuđšnjake ene 160 naredila. Tko malo za vas za gluštuser posted image

Mala ajda sem se te pa prov narežala.
Razočarana in vse ostale bogice ali s bogicam doma upam da bo kmalu bolje.

Zdej pa pod tuš pa v posteljo. Nočko

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.2.2010 23:25:00   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Razocarana123 sem nekaj časa nekaj podobnega napisala, le, da je bil post tako zakomplicirano napisan, da ga ni bilo za razumet user posted image . Že po odzivu sodeč. Fajn, da si objavila, je bilo prav zanimivo prebrat, samo zakaj hudiča sem se potem mal poredila (mislim na preteklost).
Kljub temu pa, če GI npr. krofa tako drastično pade, ima sama zadeva toliko kalorij, da glava peče in me noben ne bo prepričal, tudi sam Sv. Montignac, da se ne bom zredila, če bom npr. čez vse popapano pojedla še en krof (ga ne maram, bljak). Če imaš BMI tolk in tolk, je vsaka dodatna zadeva, ki je ne pokuriš kaplja čez rob in ni mehanizma, ki bi rekel, zdaj pa to telo ne bo vskladiščilo ampak gre direkt prke dol user posted image . Ni logike.
Zame velja le eno dejstvo: 1 kg špehka ima 7000 kcal in ko jih pokurim na tak ali drugačen način, imam eno kilo manj. Če inzulin lahko pripravim do tega, da besno nalaga višek energije v maščobno rezervo, pa bom naredila vse, da do tega ne pride. Pri meni velja dejstvo, da je škoda imet slasten zalogaj 3 minute v ustih, če se mi potem valja po bokih pol leta. Ko pomislim na to preprosto dejstvo, me mine. Včasi pa tudi ne. Drugače ne bi tukaj utrujala user posted image .


sem se ob sv.montignacu nasmejalauser posted image user posted image

7000 kalorij za kilo špeha?!?! OU MAJ GUDNES!!user posted image user posted image

Se bom spomnila tvojega pisanja vsakič ko bom v skušnjaviuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 7:17:08   
Anonimen
jutro

no pa sem zdaj prepričana da moja miška ima bronhialno astmo, ker je po ventolinu 3x po 5 upiov noč prespala brez kašlanja in hropenjauser posted image   tak ker pa zdaj vem kaj ji je sem lažje zadihalauser posted image tak da danes pa zalaufam montinjaka, sam si grem zajterk narest ker sem lačnauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 7:20:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

morrak,upam da se čimprej pozdravišuser posted image

razočarana123, ti pa tale mesec prov nimaš sreče z zdravjem tvojih otročkov. Tvoji pupiki
želim, da bo čimmanj kašljala. Pa ne negativno gledat, sej bo vse uredu.user posted image user posted image

Danes spet bluznila, ma biče bolje!user posted image
Nočko vsem!



maš prov, nimam jeuser posted image ampak to se prej nazaj ni dogajal da bi mela cel mesec enga bolanga je blo po en teden, zdej pa kr en mesec, no ja je pa res da T je bil sam en teden doma, N. je pa tako in tako še premajhna in ji T. nosi vse domov, tak je prvi je prebolel začetne bolezni ko je šel v vrtec N. bo jih pa že zdaj...

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 7:41:21   
boob
dobro jutro punce

učeri me ni blo doma pa se nism nič oglasila, zdej sm vas pa sm na hitrco prebrala

razočarana user posted image user posted image user posted image  to je za tvojo pupiko

učeri smo pa šli na primorsko z mojim novim autkom user posted image   jst sm imela pregled za ščitnico (se mi je poslabšalo user posted image  ), kosilo smo jedli pa pri mojih in ni blo nič po Montiju. . pašta z golažom. . ampak nim mogla mami zakomplicirat da bi mogla še posebi zame kuhat. Pa danes bolš user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 8:05:54   
lidik
razočarana upam ,da bo z tvojo pupiko vse vredu in da bodo dnevi brez kašlja, tako kot je bila noč. user posted image user posted image user posted image user posted image

boob kako gre tvoj novi avtoček? Pa upam, da ni preveč hudo s ščitnico. user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem pa pridna in še vedno držim montija, no čeprav ne vem če je ravno to najbolj prav, da sem včeraj za kosilo jedla solatao in piščančka, potem pa za večerjo pa spet meso. Ali je to dovoljeno? Samo če so imeli pa pri nas doma vse tako pripravljeno, da sem se potem nad meso in zelenjavo spravila. user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 8:39:57   
Anonimen
boob: ojej upam da se poštima ščitnica, jz imam pa pregled za ščitnico 1.3. me že mal stiska k se spolnim da jo imam čez slabe 14 dniuser posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 9:02:33   
mojcaz.
jutro punce!!

najprej user posted image user posted image za vse tiste ki ste bolne ali ki mate bolne otročke, naj se čim prej pozdravite/pozdravijo!!

jaz se bom danes skušala zdržat montija 100% in upam da mi bo vsaj 80% ratalo saj se že dolgo nisem prehranjevala po montiju user posted image

in punce kaj boste danes kuhale svojim user posted image ker je post???
jaz sem si zamislila, da bom nardila neke vrste zelenjavno lazanjo, prirejeno po montiju, da jo bova lahko oba jedla user posted image tudi on lahko malo potrpi po montiju user posted image user posted image user posted image


aja boob čeztitke za novi avto user posted image user posted image




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 9:04:32   
mamica2009
Kaj sojine polpete lahko jem

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 10:13:22   
brbončica
Dobro jutro, ups je že kar dober dan, kajne!
Sem danes stopila na vago in mi kaže +2 kg, torej 76kg. Ma me ni kej dosti presenetilo, ker sem cel teden čez dan o.k. jedla, proti večeru pa da ne govorim. Tako da tkole res ne gre več, očitno še nisem zrela za Montija.
Kolikor sebe poznam, moram imeti pri dieti "ena pravila", kaj smem in kaj ne, ozir. začetek hujšanja mora biti po določenih pravilih. Sej verjeten že veste, na kaj namigujem; sem se odločila, da presedlam na ločevalno dieto. Ampak ne za cele 3 mesece, za cca 1 mesec, glih tolk, da se spravim v red. Tam je prehrana po dnevih, torej "po pravilih", o katerih sem vam prejle napisala. Vem že po izkušnjah, da ločevalna dieta ni rešitev, ker lahko kajhitro nazaj dobiš kilograme. Zato pa pravim, da bi jo uvedla pri sebi za 1 mesec, potem pa naprej po Montiju.
Upam, da lahko kljub temu ostanem pri vas na telem forumu, ker mi je luštno z vami. Do naslednjega meseca, torej do 10.03. ko se vagamo, bom na ločevalni, potem pa spet z vami po Montiju naprej. Uf, sem napisala veliko, želela sem biti iskrena z vami, ker ste mi zrasle k srcuuser posted image

Lahko ostanem pri vasuser posted image ?

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 14:49:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 15:23:58   
ZvitaLisica
Dan!
Kako? Ste bile kaj maškare? Jaz nisem bila, so bli samo otroc. Jaz sem pa na krofovi dijetiuser posted image user posted image user posted image , jih lepo kombiniram med svoje malice, kosila,... No danes sem pojedla zadnjega, zdaj pa spet monti ruls :)

Vseeno pa gredo kile kar lepo dol - grešim samo s krofi, ki jih tudi ni veliko, do zdaj sem pojedla 4.

Brbončica seveda se lahko tuaj še tipkamo in  beremo, saj gremo vse k istemu cilju!! No pa poskusi malo bolj resno vzet tole hujšanje ;) Držim pesti zate.

Razočarana123 pozdravi otroke, jaz ima tud taveliko doma, tud kašljauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.2.2010 16:50:57   
Anonimen
hvala vsem za pike poke....

hvala zvita lisica, upam da se tvoja hči tud pozdravi

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?