|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:12:12   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Memole, ja, točno te! Za kaj pa se jih uporablja?


Jaz sem jih uporabljala za umivanje dojenčka, pa za če je polival sem brisala s temi krpicami. Ker so majhne so fajn za v torbico.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:17:49   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Memole, ja, točno te! Za kaj pa se jih uporablja?


Jaz sem jih uporabljala pri podiranju kupčkov,pa za umivanje so prav prišle pa tudi za senčko kdaj pa kdaj!
Tko kr za veliko stvari!
Potem ko se je pa tamala začela z punčkami igrat jih je pa še ona začela uporabljat in sicer je kr z njimi pokrivala njene dojenčke!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:22:36   
ela24
Dacy, hvala za link. Malo me edino skrbi, kr jaz pa res nisem nič pridobilauser posted image Sicer imam res stare zaloge, ampak dobila sm gor 1,5kg, zdaj po tem virusu ki sem ga staknila, pa sm spet na nuliuser posted image
So mi pa rekli na zadnjem pregledu, da ima mali 2.250 gramov. Koliko je pač to točno. Tako, da jaz upam, da zaradi tega ni on kaj prikrajšanuser posted image
No, jutri pa prihajamo v 34 teden. Tako, da par kilc je po moje realno, da še pridobim, ampak upam, da bodo po porodu kar same izpuhteleuser posted image Pravzaprav bi bilo idealno, če bi lahko dojila in bi mi vsak mesec tako lepo čudežno izginjali kguser posted image
Koliko kaj dojenje pomaga pri izgubi kg? tiste ki že imate user posted image vam je po nosečnosti hitro padla teža?

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:27:52   
Anonimen
Dacy: pozdavljena spet na RRuser posted image Je meni že tudi štekala, pa se tudi ne damuser posted image Res sem štartala s 56kg, ampak se mi zdi malo pretirano imeti 2 meseca pred rokom 15kg plusa. Potem lahko na koncu pričakujem ene 25+user posted image


A to slučajno govorite o teh krpicah, ki so tudi To-To od Tosame, ali sem jaz čisto mimo kiksnila?

Ja grem počasi v Pančevo deželo.

Lepo boditeuser posted image


(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:28:05   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Koliko kaj dojenje pomaga pri izgubi kg? tiste ki že imate user posted image vam je po nosečnosti hitro padla teža?


Odvisno, enim pomaga, drugim ne. meni na srečo ja user posted image . Na poporodnem pregledu 6-8 tednov po porodu sem imela obakrat ok. 3 kg več kot pred zanositvijo. Največ je šlo dol, ko sem polno dojila, potem pa se je ustavilo (ali celo "popravilo" user posted image ). Le oblika postave se nikoli ni povsem popravila user posted image .

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:29:35   
tropical
ela24 jaz v prvi user posted image sem se zredila 17 kg, dojila sem do 11 meseca starosti, naj bi še ma tamali ni hotel zize, ne mleka, ki sem ga iztisnila oz. nobenega mleka ne v prahu ne alpskega. Enostanno nč. Tako da do takrat sem izgubila 11 kg. 6 kg pa mi je ostalo in še zdaj jih nosim ker nisem shujšala, Tamali ma pa zdaj 2,5 leti. To user posted image pa upam da bom ostala na teh 10 kg mogoče 11 ker ponavadi zadnji mesec nisem jedla nč, ker mi je baby pritiskal na želodec in upam da tokrat bo isto.


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:30:08   
memole
Ela jaz sem po prvem porodu šla takoj še isti dan 10 kil dol!
Grejo pa ene mal več ene mal manj!


Dacy da bi to res držalo bi jaz bla zdej mal bolj sproščena!user posted image user posted image user posted image
Vse suhice ki jih poznam in so ble noseče so ostale suhice tako kot pred porodom!
Niti ena ni šla toliko kot jaz gor!
Jaz z malo več zaloge pred nosečnostjo sem pa šla že ulala gor več kot kera suhica!
Ah pa saj bo bomo tudi to spravli dol ni vrag da ne!user posted image user posted image

Britje eh jaz s tem nimam problemov zakaj bi se možeku skrivala sej me že med user posted image vidi pa tudi zaupam mu!user posted image user posted image

Dojenje in izgubljanje kilogramov
pri meni je to samo iluzija ker ni šlo z dojenjem prav nič dol niti za pol grama!
Tko da se ne nanašam in slepim s tem da bom pa z dojenjem vse dol dala ker ne bom!
Blagor unim ki jim to uspe!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:48:21   
amelie
Hvala za odgovore glede teh malih bombažnih krpic - jih bom kar nabavila, ker so očitno zelo praktične. user posted image

Jaz mojemu, dokler bo tako porezan hodil po britju iz kopalnice, ne zaupam, da bi me bril. user posted image  

Glede kilogramov - dvomim, da bom ena tistih srečnic, ki se ji topijo. user posted image  Ampak bomo že, kakšna dieta mi ne uide. user posted image  

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 23:01:19   
ela24
Hvala vam za odgovore. Saj dokler ima user posted image vse kar potrebuje, pol se ne sekiram ker kg stagnirajo, to pa upam, da dobi, če je pridobil na teži.
Saj itak imam stare zaloge dol za dobit. Torej moje veliko upanje je da bo dojenje kaj pripomoglo k temu, ker dokler bom lahko dojila se res ne mislim it dietuser posted image

Pol pa mi itak ne uide. Sem mislila, da bom že pred nosečnostjo kaj shujšala pa nikakor ni šlo. Očitno je tako, bolj si želiš shujšat, bolj nenauser posted image Vsaj pri meni je tako. Ker tisto kar si prepovem se mi pol še bolj lušta, pol pa pojem čokolade, kot bi živela samo od njeuser posted image

Pa tudi pomlad, poletje in jesen, ki so pred nami nam bodo ravno prav prišli za sprehode z našimi user posted image . Si mislite, da si celo zimo not zaprt in ne moreš nič prav ven z user posted image ..

Te krpice pa sem jaz tudi nabavla. Fajn, vidim, da mi bodo prav prišle.
Koliko ste kaj nabavile vate (mora bit kaka posebna za user posted image ), pa teh vložkov vir in podobnega?
Moram še to nabavit, pa še nekaj kozmetike. Kaj s tem lanolim si že zdaj mažete kot preventiva ali potem ko začnete dojit?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 23:26:53   
dacy
ela sej ce so rekli da otrok normalno raste pol ni panike ... ti si v tej nosecnosti pac zgubila na tezi, tak da zna bit da bos po porodu imela se manj kg kot si jih imela pred nosecnostjo ... otrok si je pa ze vzel koliko potrebuje, drugace ne bi tako lepo rastel in ne bi imel take teze user posted image
Glede dojenja in dijete pa se ni treba bat ce le imas zdravo dijeto bos tud dojila lahko obenem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: memole
Dacy da bi to res držalo bi jaz bla zdej mal bolj sproščena!
Vse suhice ki jih poznam in so ble noseče so ostale suhice tako kot pred porodom!
Niti ena ni šla toliko kot jaz gor!
Jaz z malo več zaloge pred nosečnostjo sem pa šla že ulala gor več kot kera suhica!
Ah pa saj bo bomo tudi to spravli dol ni vrag da ne!


Jaz bom po porodu lepo na kako zdravo dijeto sla ... nekaj takega da mi ne bo zarad tega zmanjkalo mleka (ce ga bom seveda sploh imela), pa bomo pac z dijeto spravljali dol kolk samo ne bo slo , pa malo telovadbe , kaki trebusni, pa malo na steper in bo (upam)


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 23:30:55   
tropical
britje jaz sem ravno danes zjutraj se mantrala s tem, prav hecno je bilo. Mojemu em to omenila pa je rekel ni šans kar sama se dej, pa ogledalce vzemi pa bo. Sej je šlo sam ta trebuh user posted image user posted image user posted image

Krpice ela24 še dobro da si me spomnila nanje sem jih ravnokar nesla oprat- splaknit. Imam pa 4 modre in 4 roza. pol pa še ta velike plenice tetra al kaj so že. Tiste ka se je za previjat zaradi kolkov

lanolin ga nisem kupila v 1 user posted image , ma tud zdaj ga ne bom , sem pa možu pokazala kaj mora kupit če bom slučajno rabila. kupila sem bepathen kremo.

Grem v 31 teden pa me že zdaj mantra prebava- driska , joj kaj bo šele

memole ja sej jaz sem šla dol tistih 11 kg ko sem rodila pol pa nč več z dojenjem.

kg jaz sem se do zdaj zredila 10 kg ion vse mi je šlo v trebuh no mal v noge , rit je ostala pa ista user posted image , vsaj tako pravijo tisti ki me poznajo. user posted image user posted image user posted image

No še to sem pozabila napisat, ko bom po porodu in po končanem dojenju bom šla na ločevalno dieto.


< Sporočilo je popravil tropical -- 19.2.2010 23:32:19 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 23:36:57   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: tropical
No še to sem pozabila napisat, ko bom po porodu in po končanem dojenju bom šla na ločevalno dieto.


tropical ravno za locevalno dijeto sem se pogovarjala z zdravnico in mi je rekla da ta dijeta je dovolj zdrava in vredu da ne bo skodovala dojenju ... edino vodnih dnevov ni dobro imet , tak da na locevalno naceloma lahko gres tudi ce dojis ... Jaz vem da jaz bom sigurno zacela po porodu kr takoj user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 0:07:41   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: tropical
No še to sem pozabila napisat, ko bom po porodu in po končanem dojenju bom šla na ločevalno dieto.


tropical ravno za locevalno dijeto sem se pogovarjala z zdravnico in mi je rekla da ta dijeta je dovolj zdrava in vredu da ne bo skodovala dojenju ... edino vodnih dnevov ni dobro imet , tak da na locevalno naceloma lahko gres tudi ce dojis ... Jaz vem da jaz bom sigurno zacela po porodu kr takoj user posted image



Ja sej pomoje tud naj ne bi bila škodljiva, saj ješ normalno vse, sam določenih sestavin ne mešaš med sabo.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 0:36:36   
dacy
tropical tocno tako in ravno zarad tega ker telo dobi vse kar potrebuje ta dijeta ni skodljiva user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 0:45:34   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

ela sej ce so rekli da otrok normalno raste pol ni panike ... ti si v tej nosecnosti pac zgubila na tezi, tak da zna bit da bos po porodu imela se manj kg kot si jih imela pred nosecnostjo ... otrok si je pa ze vzel koliko potrebuje, drugace ne bi tako lepo rastel in ne bi imel take teze user posted image
Glede dojenja in dijete pa se ni treba bat ce le imas zdravo dijeto bos tud dojila lahko obenem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: memole
Dacy da bi to res držalo bi jaz bla zdej mal bolj sproščena!
Vse suhice ki jih poznam in so ble noseče so ostale suhice tako kot pred porodom!
Niti ena ni šla toliko kot jaz gor!
Jaz z malo več zaloge pred nosečnostjo sem pa šla že ulala gor več kot kera suhica!
Ah pa saj bo bomo tudi to spravli dol ni vrag da ne!


Jaz bom po porodu lepo na kako zdravo dijeto sla ... nekaj takega da mi ne bo zarad tega zmanjkalo mleka (ce ga bom seveda sploh imela), pa bomo pac z dijeto spravljali dol kolk samo ne bo slo , pa malo telovadbe , kaki trebusni, pa malo na steper in bo (upam)



Ja sej brez telovadbe ne bo nič!
Jaz sem šla na dieto ko je tamala imela dve leti in sem takrat tudi uporabljala leg magic in mi je full pomagalo!
Tko da tokrat bo isto sam da bom na ta leg magic že prej stopla!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 0:48:58   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: tropical
No še to sem pozabila napisat, ko bom po porodu in po končanem dojenju bom šla na ločevalno dieto.


tropical ravno za locevalno dijeto sem se pogovarjala z zdravnico in mi je rekla da ta dijeta je dovolj zdrava in vredu da ne bo skodovala dojenju ... edino vodnih dnevov ni dobro imet , tak da na locevalno naceloma lahko gres tudi ce dojis ... Jaz vem da jaz bom sigurno zacela po porodu kr takoj user posted image



O a res?
Ja super pol ker na tei dieti sem jaz že bla!
In mi je full pomagala ne le da sem zgubila odvečne kilograme ampak tudi glavoboli so se zmanjšali in to precej!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 0:55:38   
memole
A ste še pokonci?

Jaz ja!
Sem gledala uno oddajo dr 90210!
Ponavadi zvečer ni kej gledat pa kar na ta E program dam pa se mal režim mal pa zgražam nad temi američani!user posted image user posted image user posted image

ela24 jaz nisem še te vate in vir nič nabavla!
Kupila bom pa vato cik cak sem jo tudi prvič imela in jo bom zdej tudi!
Lanolin pa ne bom kupila sem ga prvič imela sicer sem ga dobila v nekem paketu sam mi ni rablo tko da ga ne bom niti zdej kupila!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 1:05:59   
tropical
memole nisli edina zunaj.  Jaz ne morem spat. Zdaj se odpravljam počivaat, pol pa kadar zaspim zaspim.
Pa bom komaj čakala jutro. Ko me tamali zbudi.

Lahko noč.

user posted image


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 1:08:26   
NATAŠA35
evo mene malo, sem malo zbolela in tudi popadki me dajejo, tako da bolj ležimuser posted image user posted image

britjemene moj že od nekdaj brije in prov uživauser posted image user posted image , če me vidi že med user posted image , zakaj me ne bi še bril....samo noge dam narazen in je vse uštimano, pa še meni se ni treba matrat

bušijiuser posted image user posted image user posted image user posted image iiiii kako so lepi, jih je moral še moj pogledatuser posted image user posted image ...se bom slikala, pa dala gor slikico

babyloverkaikea je spet odpadla, ker sem zbolelauser posted image user posted image , pa še tole vremeuser posted image ...sorči

mi smo postavili previjalno in posteljico, sedaj pa še ostalo pospravim pa bo ok...samo če me ne bi dajali popadki, pa otrdevanje trebuha, pa...bi bilo bolje...se zgovarjam na vreme user posted image user posted image ...

za vse, ki vas kaj pesti, pa pošiljamuser posted image user posted image user posted image

aja ločevalna če katera kaj rabi, naj me praša, sem moderator strani o ločevalni, samo zdaj je RR na prvem mestu...je super dieta, ker je vse noter, samo vodne dneve zamenjate za sadnega ali zelenjavnega in pijete veliko vode, pa se bodo kg enako topili...važno je ločevanje in pitje vode, pa miganje

kg po porodu se jih kar nekaj takoj izgubi, kar je teža otroka + voda + posteljica...meni je dojenje tudi malo pobralo, samo kaj ko sem jih pridobila, ko so se začele kašiceuser posted image user posted image , letos se bom pazilauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 8:40:13   
tintin
jaz sem prvič dobila cca 11 kg, teden po porodu oblekla vse svoje cunje, cca 7 mesecev po porodu sem bila v minusu za 3 kg, 11 mesecev po porodu sem dobila menstruacijo in takrat dobila nazaj tiste "izgubljene 3 kile" plus še kaki 2 al pa 3. Očitno moje telo funkcionira s takšno težouser posted image oz. so mi hormoni uravnali težo na neko normalo, ker prav blazno več v času "rejenja" nisem jedla.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 8:41:20   
tanjaklemen
dobro jutro

a je mela katera kake probleme z izpuscaji po kozi men so se zpustila ze ena dva dni jih imam pa me ful srbijo user posted image . sem bla vceraj pri g. pa mi je dala eno kremo da se mazem pa nic kaj mi ne pomaga najraj bi se cela spraskala. pa nevem a so se mi izpustili od hrane ali je kaj druge.se sama g. ni vedla.rekla je da se morm mal pazit pri hrani.ce ne bo bolse morm pa v ponedeljek k svoji zdravnici. najvec izpuscaju imam na nogah na bedrih in mal po rokah.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 8:51:47   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

evo mene malo, sem malo zbolela in tudi popadki me dajejo, tako da bolj ležimuser posted image user posted image

babyloverkaikea je spet odpadla, ker sem zbolelauser posted image user posted image , pa še tole vremeuser posted image ...sorči

mi smo postavili previjalno in posteljico, sedaj pa še ostalo pospravim pa bo ok...samo če me ne bi dajali popadki, pa otrdevanje trebuha, pa...bi bilo bolje...se zgovarjam na vreme user posted image user posted image ...



hej natasa35 pazi se in počivaj, pa ravno zdaj si zbolela ko si imela dopust in otroci počitnice user posted image
no avstrija bo že počakala, saj nikamor ne gre.

tudi mene so sinoči mislim da mantrali popadki, trebuh mi je redno otrdeval pa tako neprijetno je bilo in boleče na cajte. no po kakih dveh urah je minilo ampak res ni blo fajn. sem se spomnila na kepico ki je rekla da je to pri njej trajalo 18 ur, res se mi smili boga revica.

vidim da je debata o kilogramih: jaz bom zdaj jedla kar mi paše in koliko mi paše, potem pa bom to že nekak dol spravla če ne pa tudi ne bo konec sveta. ma bom že poskrbela za sebe, po porodu, takoj sicer ne, domnevam da po kakih par mesecih ko si opomorem. sicer pa bomo imele pomladne dojenčke in jih bomo lahko sprehajale do zime in ti prehojeni kilometri se le morajo nekje držat, če le ne bomo hodile samo na tortice user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:00:19   
nincy29
jutro čveke!

kako smo danes?

vreme je prav za en ....

vse imate fuul lepe bušije.bi vidlemojga brez majice CEL strijastuser posted image user posted image .

britje mene je zadnjič dragi začel brit ampak mu ni lih šlo kaj preveč od rok in mi je potem on ogledalce držal in sem se sama brila.

tiste ki  imate že mulce doma oz veste.kaj naj kupim 3 letnemu mulcu za darilo??jutri mava za na en rojstni  it pa tašča bo torto naredila da nesemo(obvlada torte) in sem potem mislna še neki za zraven...

trda košara ste ve tudi kuple pas da lahko pritrdite trdo košaro v avto??al boste sam v jajčku prevažale??



(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:30:37   
memole
Jutro!

Kako ste?

Jaz sem zaspano!
Sve z Laro same pa je blo treba mal prej vstat!user posted image
Zunaj je pa itak dež tko da bo še en dan zabit v bajti!user posted image

Punce s popadki zdržte še malo rečte bebijem da ni še čas,ker je zunaj mrzlo in je dež!user posted image user posted image
No sam da bo vse ok!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:36:25   
Anonimen
No včeraj smo imeli UZ. Je rekla, da sploh ne ve kaj je narobe s tamalim, da je tok miren. Da zarad injekcij ne bi smel bit več tok miren in da bi utrip že mogel bit boljši. Je pa rekla, da ga lahko medejo popadki. Ima glavico že čist dol, sem že odprta, tako, da definitvno ne bomo imeli aprilčka.
Aja pa rekla je, da ima komaj 1080g, da je to zelo malo za 32t. Kok so imeli vaši user posted image ?

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?

z kupljenimi barvami (31%)

z naravnimi rastlinami (69%)

ne praznujemo velike noči (0%)

kupimo že pobarvane v trgovini (0%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!