|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 11:11:11   
pupa*81
Do zdravnika pa imam 40km. Ma ni šans da grem za volan.


kepica da ne bi res slučajno sama vozila user posted image za take primere pa imamo 112 in rešilca!

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 11:11:11   
amelie
Uf, Kepica, drži se ... A to se ti je že kdaj prej dogajalo? Verjetno je grozno, ko se ne moreš prav nadihat ... user posted image  Če pa ne bo bolje, pa kar prosi nekoga, da te k zdravniku pelje.  

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 11:21:07   
živa
Kepica, "predalčkov" za na steno imajo ful luštnih v ikei. Morda, če gre katera, ti lahko kaj prinese?

Na tej strani jih imaš nekaj:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10399?pageNumber=0

Pa user posted image  za vse s težavami. Jaz jih imam samo z delom za službo, sem čisto neproduktivna user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 11:29:52   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

Do zdravnika pa imam 40km. Ma ni šans da grem za volan.


kepica da ne bi res slučajno sama vozila user posted image za take primere pa imamo 112 in rešilca!



Heheuser posted image  če verjameš ali ne sem na to varianto čisto pozabla user posted image . Ma sem bimbo.

Amelie ja sem že imela kdaj take napade. Ampak tisti so prišli iz nenada. Npr. na bazenu.. Ko je full vroče, slab zrak.. Pa me je kar zapirat začelo. Da bi tak dolgo težko dihala pa še ne. Prejšnjič se mi je to zgodilo v ponedeljek. Po tistih popadkih in malo preden sem šla k G. Sem si izmerila pritisk pa je bil 155/90 pa utrip 110. Je pa me tudi začelo dušiti pa omotična sem postala,ker drugače si jaz nebi pritiska merilauser posted image .  No zdaj je malo boljše, sem gobček skozi okno tiščala pol pa še šla malo na balkon dihat, pa je kar zaleglo.

Živa hvala za link grem kar gledat.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:04:38   
ela24
Uboga Kepica... Drži se. Če boš imela zelo visok pritisk pa tak pulz, pa daj res nekoga prosit naj te pelje, ali pa rešilca. Ker visok pritisk ne kaže na nič dobregauser posted image Res pa je, da ko se vsega skupaj še malo ustrašiš, pa ti ga še bolj dvigne.
Tudi jaz sem imela včasih take neke napade, ko me je naenkrat ful tiščalo v prsih, pa kot da ne bi mogla dihat. Pa so mi rekli, da je to kao ker imam stresno delo pa to. Tak, da ne vem. Jaz itak takrat nisem imela občutka, da je to zaradi stresa. Samo dosti imamo v podzavesti.

Res bom mogla neki rezervni plan si nardit... Najbolj sem jezna, ker mi ne morejo pohištva in previjalne dokončat, ker je mrzlo in ne morejo barvat tega materiala v delavnici oz. lakirnici (ker je ločeno od delavnice in še ni ogrevanja tam) dokler ni nad 5 stopinj tam. Tako, da vreme nam res ne pomagauser posted image

Danes pa mi je prvič v življenju kri tekla iz nosu. Sem to kar nosečnosti pripisala.

Pa še mojo pasjo mrcino moram veterinarju peljat. Mislim, da je mel klopa (kje ga je fasal ne vem, ker je 99% v stanovanju), pa smo ga ven dobili ampak se mu je tam neka bulica nardila. Upam, da ni kaj resnegauser posted image
Ampak si moram nekoga zravn peljat, da ga bova držala (čeprav ima 7kguser posted image ), ker ko že samo vidi ambulanto protestira z vsemi štirimi.

Jaz še kar čakam na odločbo. Upam, da pride kmalu, ker drugače ne bom dobila tistih par evrčkov niti do 15 marca, ampak komaj aprila. Tako, da bi se na to zanašala se bolj težko.
Če pa bo pisalo, koliko bom imela bruto pa si tak ne bom znala izračunat za netouser posted image Če ne bi imela vmes bolniške bi še šlouser posted image

Aja, včeraj smo naročili voziček!!! Ful sem vesela in komaj čakam da ga dobim. Saj je bil že skrajni ćas, da ga naročimo. Imeli bomo pa Stokka bež barve.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:10:12   
nejanejc
aprilčica, drzi se. Bi ti rekla, da misli pozitivno :) Ja na resilca pa le ne pozabi, ce bo nujno in nobenga okoli, ki bi te lahko peljal.

jst bom jutri tudi sama, gre moj za en dan sluzbeno v Tuzlo.  Bom mogoce sla kaj v shoping, ce bom pr moceh.

ela, fajn opravi pri veterinarju. To tiscanje v prsih pa jst tud poznam,... Psiha mi pravijo, sme bla tud na pregledu srca n auz, sam ni nic pokazalo, pa pravijo, da se sekiram prevec. sej mogoce se res. UUUUUUUU pa super za vozicek :) Nas je se kar v skatli. :)

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:16:28   
amelie
Ela, tele bulice se pogosto naredijo po klopih - podobna reakcija kot pri komarju. Jaz imam dva psa, eden ne prenese veterinarjev in se jih boji kot hudič križa, ampak ta revež konstantno klope pobira, medtem ko psica, ki ima ful rada veterinarje, jih ne dobi nikoli user posted image  No, psu se na vsake toliko naredi bulica, ki ni nič nevarna in sama izgine po nekaj dneh. Ni pa recimo to znak, da se je okužil s kakšno klopno boleznijo. Jaz bi na tvojem mestu mu malo s kakšnim jodom namazala ali pa tudi nič. Pri svojem kar pustim, nekaj dni ga še malo srbi, potem pa mine. Ali pa vsaj pokliči prej veterinarja, da ti sam pove - mogoče bo želel pogledat. Samo da se ne boš brezveze matrala.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:25:13   
ela24
Hvala Amelie za nasvet! Res sm kar malo v skrbeh, da ne bi bilo kaj hudega. Mislim pa, da ga bom kar peljala da bom bolj mirnauser posted image Pa tudi nekaj se mi praska, čeprav sm celega pregledala, pa nič ne najdemuser posted image
Razmišljam, da ga mogoče od te žleze, pa naj mu raje malo sčistijo, čeprav me bo pol še cel tedn postrani gledaluser posted image
Res pa mi ni jasno, kje bi lahko sredi zime klopa staknil? Jaz sm mislila, da ta golazn pozimi pocrkauser posted image

Ko bo voziček prišel domov se jaz ziher ne bom mogla zadržat, da ne bi vse prekopala pa pregledalauser posted image Sm mojemu zadnjič rekla, da ko pride bom pa šla en krog malo s praznim naokoliuser posted image
Verjetno ne bi več mirno spala. Sploh pa glede na to, da me že zdaj sprašujejo ljudje, pa kaj še nisi šla rodit. Uh mi je to čudno. Saj te če me vidijo, da sm ko slon jim je menda lahko jasno da neuser posted image
Na koncu je menda res zelo neprijetno ko te vsi sprašujejo in zaslišujejo, je že, je že? Ko pa itak rarzpošlješ sms- e pol sorodstvu in kolegom.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:29:00   
nejanejc
meni pa glih kontra govorijo, da mi tko pocasi  raste. Malo kdo mi verjame, da sem 33 teden in  malo cez...
Meni se zdi,da sem kot slon drugace

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:29:56   
amelie
Ja, saj jaz sem tudi takšna, da se raje prepričam. Mogoče pa ima tudi alergično reakcijo, pa se zato praska. Ali pa žleze, ja. Sem ful vesela, da jih naši psici čisti ena kolegica, ker nazadnje sem dala pri vetu za to 25 €. Mi pa res ni jasno, kje je klopa dobil zdaj. Jaz pa se vedno tako veselim, da jima pozimi ne rabim dajat tistih ampul, ker sem prepričana, da jih ni user posted image
Ja, mene tudi že sprašujejo, če še nisem rodila. Zadnjič ena trgovka v trgovini. Ko sem ji rekla, da imam še dva meseca, se mi je zdela kar malo zgrožena user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:31:51   
amelie
Uh, nejanejc, jaz ti kar zavidam. Sama imam res ogromen trebuh in me to niti toliko ne moti, pa tudi komentarji sami po sebi ne, samo ko vsak misli, da je ful izviren, ko me vpraša, če sem prepričana, da nista dvojčka ... Pa se mi sploh ne da več odgovarjat na to, kar zamomljam nekaj v stilu: ja, saj vem, kot slon sem .. user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:34:14   
dacy
Pozdravljene user posted image
No danes sem pa mojega dragega peljala malo v shoping ... je moral kartico pri blagajni podajat ker jaz sem dobila tolk malo bolniske da nimam kaj mrdat user posted image ... No pa sva kupila eno malo vecjo komodo za cunjice , pac za otrokove stvari vse in pa v pikapolonici sva kupila jogi za posteljico user posted image
Uspela sem odnest tud papirje na CSD in ceprav danes nimajo uradnih ur, me je prijazna gospa vseeno sprejela in pregledala ce je vse prav napisano in mi povedala da dobim denar za paket 15.3. jeiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
glede popadkov..nekje sem prebrala da se popadki lahko pojavijo ampak da so to lažni popadki..za tiste ki jih kaj črviči,pa boli...ker mene tut zadnje dni nekaj..u torek je bilo prav hudo to črivičenje..sem imela bolečine kot pri menstri pa v križu ful bolečina in driskala sem..a se je potem umirilo..zdaj me pa vsako tolko čez dan mal kaj prime..


nincy ravno zarad tega jaz ne bom sla na kontrolo, dokler ne bom imela res popadkov na manj kot 10minut user posted image

gilda jaz bi kr menjala s tabo ... jaz bi tud ze kr mela in cartala in nic vec cakala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - naslednji vikend a res morava iti. Ta vikend sew vračamo domov in greva kar direkt v LJ, ker bom verjetno v nedeljo dobila novo kuhinjo.
Ej, ti ga pa tud ne seri s temi popadki. Pazi nase - počivaj.


cojka nic bat, jaz se ne grem nikamor ... se ne dam user posted image Vglavnem javi ko bos na Bledu pol pa obvezno kava user posted image

kepica srcni utrip pa imam jaz ze od 3. meseca naprej skoz od 100 do 130 in pravijo zdravniki da to ni vecje panike , da je cist normalno povisan utrip zarad vecje kolicine krvi ki jo mora srcek precrpat za nas in se za otroka itd... Glede tega da ne prides do zraka pa bi blo fajn koga poklicat k sebi vsaj, ce ze ne gres na pregled ... vsaj nekoga imej zraven sebe.


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 13:40:18   
Bobek75
Živjo aprilčice,

po dolgem času se spet malo oglašam, čeprav berem vas pa redno. Mi smo še vedno 3 v 1 in zaključujemo 31 tuser posted image .
Zdaj nas pa vse čaka le še finiš, a neuser posted image .
Za vse s težavami (pa tudi tiste srečke brez težav) user posted image user posted image user posted image

kepica - za slabokvnost si kupi sirup (Ferum lek ali Legofer). Jaz se ful boljše počutim odkar ga jemljem. Meni ga je sicer dala g. na recept, ampak se dobi tudi v prosti prodaji. Samo za dihanje ti pa ne bo pomagal, ker za to pa je kriv položaj user posted image . Ampak, ko se bo user posted image rodil, boš takoj spet lažje zadihala, ker bodo imela pljuča spet dovolj prostora. Vem pa, da je obupno, ker ne moreš prav zadihat, pa tak občutek je, kot da se pomalem dušišuser posted image . Jaz tako diham že en mesec, pa se še nisem navadla tega občutka.  Ampak vse je del nosečnosti in me to vse zmoremo, a neuser posted image user posted image ?

patronažna- danes me je skoraj kap, ko mi na vratih pozvoni patronažna. Baje je izvedela za mojo nosečnost od sosedovih, pa me je prišla obiskat. Potem sem izvedela koliko nosečnic imamo po vasi- toliko o varovanju osebnih podatkovuser posted image . No, sem izkoristila in jo vprašala glede kozmetike za user posted image user posted image , pa me je presenetila in rekla, da na začetku umiva samo z vodo in da naj nič ne kupujem. Potem pa priporoča kakršnokoli milo, tekoče ali trdo in olivno olje.

kilogrami- se je kateri zgodilo, da se ji je naraščanje kg ustavilo? Jaz imam že 3 tedne enako kg- mi ni jasno. Pa še pust je bil vmesuser posted image . Brce user posted image user posted image lepo čutim, še posebej, ko brcata v rebra ali boksata v želodec in mehuruser posted image . Včeraj sem vse moje razbojnike postavila v vrsto in smo testirali tehtnico. Zgleda, da je user posted image vaga ok. No, v ponedeljek imam UZ, pa bomo premerili user posted image user posted image .


Petra Majdič- ste gledale včeraj? Ženska teče s polomljenimi rebri in še kolajno osvoji!user posted image user posted image user posted image   Ej šit, jaz pa se pritožujem, ker ne morem dihat, pa kislina me daje, pa krčne žile, pa krči, pa zvija me v črevih, da ne vem več, ali imam popadke ali je samo prebava, pa trebuh z dvema user posted image je že zdaj ogrooomen, pa............. Ta ženska bi sigurno pri nosečnosti s trojčki najprej odlaufala kakšno tekmo za svetovni pokal, pa šla rodit, naslednji teden pa spet na naslednjo tekmouser posted image . Kapo dol!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image za hitro okrevanje.


Lepo bodite!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:07:52   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem ok!
Neko črvičenje oz špikanje imam tudi jaz kot bi bli popadki sam je tko full blago in hitro mine!
Danes sicer me še ni me je pa včeraj čez cel dan to mal špikalo!
Pikica pa konstantno brca,očitno ji ni do spanja!user posted image user posted image user posted image

Bobek ja jaz sem gledala včeraj Petro Majdič in res morm rečt kapo dol da je dala z bolečinami to skozi,padla v 3m globok jarek in z počenimi rebri dala to skozi in osvojila medaljo!Če se je že tako pripravljala na to vrjamem da ni hotela tega izpustit kljub bolečinam!Dokazala je da se da če se neki hoče in si se za to toliko pripravljal in treniral!

Mi imamo spet dež!user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:22:59   
nejanejc
Ma Majdička je res superwomen! Kapo dol!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:32:25   
babyloverka
hajli hajlo user posted image

sem iz šopinga, malo sem slabe volje oziroma tečna, sama ne vem kaj mi manjka user posted image
no malo me je lubi v slabo voljo spravil ker mu v dmu kažem katere plenice mora vzet pa češ da on tega ne bo kupoval, da to bom že jaz user posted image  bi ga kar v trgovini nabutala user posted image
pa kupila sva v babycentru to previjalno za na kinderpet pa sva doma ugotovila da je vtrgana pa kličem nazaj naj mi preveri če je ona ki je še v trgovini tudi vtrgana pa mi pravi da ni, jaz ji pravim če je ziher pa ona meni nazaj da pa ma res neko napako user posted image
pa z lubijem imava danes obletnico pa sem mislila da je pozabil pa ni user posted image
sva pa kupila flaške pa te stvari, počasi bom bankrotirala user posted image

in počutim se kot slon, ampak ne tak slon user posted image  ampak tisti len, počasen, okoren slon user posted image

kepica upam da boš kmalu bolje in vse ostale tudi.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:34:42   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

Ma Majdička je res superwomen! Kapo dol!



Pod to se tudi jaz podpišem, bravo Petra - je tank od ženskeuser posted image user posted image user posted image  in user posted image za čimprejšnje okrevanje

Pauser posted image tudi za vse ki jih pestijo kakršnekoli težave

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:39:26   
memole
Prej sem pozabla napisat!
Moja kolegica prodaja čisto nov jogij 128x60 za 20 eur!
Če kero zanima ali če kero pozna ki rabi povejte!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:39:37   
Kepica83
ELA24 meni še tudi nikoli v življenju ni tekla kri iz nosa. Moji sestri pa non stop. user posted image  Ma saj to težko dihanje je del mojega življenja. Sem slabokrvna od rojstva ( vzrok ni pomanjkanje železa) in sem bila 14 let v slovenski reprezentanci. Imela sem 6 treningov na teden + tekme, fitnes, laufanje.... Pa sem pregurala tak tak. No z leti pa telo neha to mantranje prenašat in mi je dokaj hitro pokazalo stop znak. Mogla sem se odločat med zdravjem in športom, ki ga nad vse ljubim. Odločitev ni bila lahko ampak sem se na koncu odločila za zdravje. Katero je bilo že žal tako načeto, da me sedaj tudi manjši napori priklenejo na posteljo. Žal sem predolgo vlekla svojo športno kariero. Ampak kot je ena za Petro Majdič napisala da je šla do konca ker če se za nekaj toliko pripravljaš in treniraš, je to samoumevno. Ja tak je ja. Ker v tistem trenutku ti vidiš samo željen cilj, rezultat. Ne pa kaj te čaka čez nekaj let. Jaz sem se zajebala zdaj pa se tolčem po glavi. Ampak po drugi strani mi ni žal. Dosegla sem več ali manj vse kar sem želela. Žal mi je svetovno prvenstvo tik pred nosom ušlo. Ampak druge možnosti ni bilo kot da odstopim. Sedaj bom mami in se bom temu športu posvetila maximalnouser posted image

Bobek75 hvala za nasvet, ampak moja slabokrvnost izvira iz drugje in mi dobeno zdravilo ne pomaga. Pri meni je krivo prehitro odmiranje eritrocitov, kateri prenašajo železo do hemoglobina. In na poti do HB odmrejo in mi ga ne napolnijo z Fe. Tako da imam ogromno železa v krvi, samo ne v HB tam ki bi to potrebovala. Žal pa še niso izumli zdravil za podaljšanje življenjske dobe eritrocitov. Naši zdravniki so potrebovali 12 let da so odkrili mojo bolezen. Razlog: to je pri nas zelo redka bolezen in je predvsem razvita v sredozemlju in pri nas takih primerov ni veliko. Od vsega začetka so se nagibali k levkemiji, ampak na koncu se je izkazalo da hvala bogu ni to. user posted image

Dacy jaz nimam skoraj nikoli utripa pod 99. Tudi prej ko nisem bila nosečka. Seveda posledično zaradi moje bolezni. In sem kar navajena vsega tega. No danes pa mi je malo sila hodlauser posted image user posted image user posted image .
Glede popadkov... ja vidim da vas jih kar nekaj mantrajo ti popadki. Saj tiste ki pravite, da boste počakale da jih boste imele na 10min imate prav. Ker sedaj že lahko čakate user posted image . Če bi pa bile nosečke 27t ali pa tam do 32 pa bi blo priporočljivo da greste v bolnico. Jaz sedaj tudi več ne letam k G zaradi popadkov. Ker ni več nekega straha. Prej pa sem morala it, da mi jih ustavijo. Ker če bi se odpirala nebi blo kaj dosti za naredit več. Dacy nikoga nisem mogla k sebi poklicat. Mama dela, ata je 40km vstran, moj do 17:00 dela drugega pa ni. Najbližje mi je tatlyuser posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 18.2.2010 14:42:04 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:58:22   
ela24
Joj kako me že drugi dan konkretno muči to spahovanje, na bruhanje mi zdiguje, zraven pa še kislinauser posted image A ma katera nasvet, kako si naj pomagam, ker je počasi res že neznosno...
Verjetno mi user posted image pritiska na želodecuser posted image Ne vem kaj še bo, če mi je že zdaj taka silauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 14:59:56   
dacy
Petra Majdic - tud jaz pravim kapo dol ... 4 zlomljena rebra in baje tud predrta pljuca ... A si zamislite kaj bi nardila zenska ce ne bi bila poskodovana ??? Ma pometla bi z vsemi ... Samo oblak bi ostale vidle za njo user posted image ... Vglavnem kar ni mi vec do jamranja ko pomislim na njo ... in pol smo me kao boge user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Dacy nikoga nisem mogla k sebi poklicat. Mama dela, ata je 40km vstran, moj do 17:00 dela drugega pa ni. Najbližje mi je tatly .


tatly ajd hitro do kepice user posted image ...

kepica ma sej ce bo res hudo hudo kriza pa poklici resilca pac ... drugace pa sej bo hitro ura 17:00 pa bo potem tvoj dragi pocasi ze doma user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 15:01:51   
nejanejc
ela, k zdravniku pejdi, najboljse

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 15:04:59   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Joj kako me že drugi dan konkretno muči to spahovanje, na bruhanje mi zdiguje, zraven pa še kislinauser posted image A ma katera nasvet, kako si naj pomagam, ker je počasi res že neznosno...
Verjetno mi user posted image pritiska na želodecuser posted image Ne vem kaj še bo, če mi je že zdaj taka silauser posted image


ela zal ti lahko recem edino kaj delam jaz da je malo boljse , ampak malo boljse - nazalost... Jaz spijem 3 magnezijeve sumece tabletke na dan ... pa nic druga ne pijem razen radensko ker se mi zdi da me edino od radenske ne pece kislina ... se mi pa tud nonstop spahuje in kolca in od tega me potem kislina samo se bolj muci ... pa opazla sem da ne smem jest jogurtov sadnih al pa kakih pudingov, vglavnem ne upam vec nic kaj mlecnega, ceprav mi je ponavadi mleko vedno pomagalo, no zdaj pa se mi tud mleko dviguje in mi gre na bruhanje od njega ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 15:12:59   
Kepica83
Ja dacy še malo pa pride moj. Komaj čakam. Taka tuga je brez njega doma user posted image . Uh skoraj 2 urci sem pančkala. Je pasalo malo.user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.2.2010 15:16:45   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: ela24
Kar se pa tiče moškega veseljačenja, pa tudi mene kar skrbi, ker moj bo po moje mel cel cajt fešto, tak da ko pridem domov bo tak zdelan ko zombiuser posted image Ma že zdaj mu vsi govorijo, da se bojo kar sami povabli. Babyloverka in dacy, vidim, da sta vidve nekje na istem. Očitno imajo naši Štajerci to prave planeuser posted image Mogoče bi jih mogle spoznat, bi še imeli en razlog za še eno skupno feštouser posted image user posted image


hja, si predstavljaš tri novopečene očke, vzhičene in ponosne do amena? user posted image  le kaj bi bila tema pogovora in nazdravljanja user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!