|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:50:40   
pupa*81
punce, od novega leta naprej ginekolog ne izdaja več potrdila o predvidenem PDP (vsaj ne avtomatsko), naša niti obrazcev nima več user posted image če pa katera izrecno rabi za nevemkajže, mora pa rečt oz prinest obrazec s sabo.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:57:09   
amelie
aprilski hrošček, jaz grem jutri k diabetologu, pa ti bom lahko kaj več povedala. sem se pa že takoj, ko sem zvedla, spravla na dieto, prebrala cel internet in srčno upam, da ne delam kakih neumnosti. sadje sem omejila na jabolka, kivi in nektarine (po en sadež na dan) in se zaenkrat poslovila od mojih predragih pomaranč, dokler mi nekdo ne pove za ziher, ali so dobre ali ne oz. dokler ne vidim, kako vplivajo na moj cuker. sladkarij niti malo ne pogrešam, za pomarančami pa res žalujem user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 20:10:03   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo,glede paket sprašujete ,jaz sem v 32 tednu ,pa še nisem dobila od ginekologinje potrdila,tak ,da še nisem rihtala,verjetno bo v ponedeljek ,ko imam pregled...





ginekologi ne dajo vec potrdil .ti gres kar z materinsko na csd in ti tam prefotokopirajo podatke...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 20:28:43   
babyloverka
hjoj to pa je res neprijetno, nosečniška sladkorna. upam da vam čimbolje znese skoz in da ne bo preveč problematično.

papirje jaz baje da dobim ta teden iz firme, končno, po tritedenskem čakanju...ccc

prej sem malo zaspala, mi je kar pasalo, ker ponoči slabo spim.

kaj natasa35 že praznuje, ker je vidla luliko? user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 20:40:50   
Anonimen
Dober večer
Kako ste kaj-....
Vita83..pojdi se pokazati raje ginekologinji..jaz sem bila skoraj tri tedne notri zaradi teh pojavov...lažni popadki..lahko pa grozi prezgodni porod...pokaži se čim prej...
Glede potrdil za nosečnost za paket mi je pa to novo ,da ne rabiš potrdila od Ginekologinje se bom jutri pozanimala....
Ja nič grem počasi spat lahko noč....

(odgovor članu tanjaklemen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 20:46:32   
Anonimen
Joooj, jaz ponoči tudi tako slabo spim. Kar premetavam se, nič mi ne paše, vsake pol ure pogledam na uro. Špika me vse spodaj, user posted image me brca nekam na stran (pomoje še vedno ni na glavi), no, na WC pa nič ne hodim - vsaj nekajuser posted image

Moja sošolka je danes rodila fantkauser posted image user posted image user posted image Tretja v našem letnikuuser posted image Zdaj sta še 2 pred mano, potem pa pridem jaz na vrsto.

Vse govorite kako vam gre hitro čas, meni se pa zdi, da ne bom nikoli dočakala dneva poroda...



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 21:15:27   
babyloverka
aprilčica10 tudi jaz dvomim da je moj user posted image  že na glavi, ker so brce povsod. en čas sem mislila da je že na glavi, ker sem dobivala bolj proti rebram. no včeraj pa ponoči spet rebra, zjutraj pa že spodnji del trebuha. očitno je telovadec.

mene pa zdaj tak pri rebrih tišči, zgleda da se mi širi to območje, še modrci me motijo. kaj naj zdaj brez hodim po hiši? user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 21:22:22   
Anonimen
Jaz pa ne morem brez modrca okol hodit, ko mi pa skos iz prsi ven teče, pa imam potem ˝poflakane˝ vse majčkeuser posted image Pa še tako je, da mi iz leve non-stop teče, iz desne pa le včasih. Mah, moj user posted image sigurno ni na glavi, ker še vedno misli, da je moj mehur trampolin, pa noge ven rine na strani trebuha. Do kdaj naj bi se obrnili?

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2708
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 22:32:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 22:43:21   
nincy29
hey
se na hitro oglasim pa vas jutri mal pokomentiram..
mam eno vprašanje:

učiri mi je med sexom odtekla neka voda...zdaj kaj bi to bilo nimam pojma..me zanima če se je kiri že kaj podobnega zgodilo??
je bilo toliko da sem morala prav rjuhe zamenjatuser posted image .in danes sem driskala in me vsako tolko po želodcu malo čriviči pa sem prebrala da kepica ti imaš na tak način popadkeuser posted image .se bom jutri takoj na gin obrnila(čeprav naj bi na dopustu bila) ma me zanima useno če kira odg. poznauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 23:23:43   
memole
Čer!

Kako ste?

Jaz tko tko bolečine še kr prisotne!

nincy ne vem kaj naj ti rečem glede tega kar se ti je pripetilo,sam pomoje najboljše da kr greš do G če ne drugo da vidiš kaj je to!Upam da je vse ok!

Jaz sem dobila potrdilo za na csd od G za urejat porodniško in ostalo!Mi ni blo potrebno nič rečt je sam od sebe napisal!Očitno je tudi to zdej odvisno od G eni dajajo eni ne več al pa je kakšen določen termin do kdaj oz da pač porabijo te papirje pa potem uni ki dajo imajo te papirje še na zalogi in jih morejo porabit!

Jutri zjutraj grem pa oddat papirje na csd!
V kolikem času potem dobiš nakazan denar od tistega paketa?
A dobiš prej kakšno odločbo?

Punce vse ki imate kakršne koli probleme z krči,sladkorno, bolečinami in podobnim upam da to mine in da vas pusti uživat še preostali del nosečnosti do konca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej grem pa vodoravno!

Nočka vsem!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 23:44:57   
ela24
Ojla!

Joj, nincy, upam, da bo vse vredu. Sicer pojma nimam in se ne spoznam ampak jaz bi na tvojem mestu šibala, kar v bolnico, da preverijo. Ker kolikor so nam povedali v mš je odtekanje vode zagotovo znak za začetek poroda... Uh, upam, da ni to! Ampak čimprej pojdi naj preverijo. Moja g. večkrat reče, da boljše da grem brezveze, kot da je karkoli narobe.

Cojka, ti pa kar v Švico? Dobra si, da si upaš. Upam, da so se ti krvavitve in to umirile? Jaz sem imela namen da bi šla za kak tedn v Portorož, pa si še to ne upam, naj me pa kaj zagrabiuser posted image

Kepica, ti pa mi ne take stvari napovedovat, ker me kar stisneuser posted image Itak, imam skozi strah, da ne bi bilo kaj predčasno, sploh zarad te nižje posteljice pa to. Veš, jaz nisem tak pridna kot ti, da bi imela vse pripravljeno.
Boljše, da ti naju z Dacy čakaš, kot da midve hitivauser posted image Držim pesti, da bo tako. A ti boš tudi v Mb rodila?
Jaz moram počakat na selitev pa to, sedežno dobimo komaj v začetku aprila, tako da naj kar lepo počaka na toplemuser posted image
Je pa moj user posted image , nocoj prvič čutil brcike in to komaj v 32 tednu
Res je naš bolj mirne sorte, čeprav zdaj ima obdobje, ko se mu kar dogaja po večerih. Ampak je pa kar dolgo trajalo da so ratale bolj konkretne brcike, ali pa nima moj filinga za touser posted image

Nataša, upam, da drži kar si rekla, da je vaš spal ponoči, kljub temu, da je v nosečnosti razgrajal zvečer in ponočiuser posted image Upam, da se pri nas ponovi ta teorija, ker mami je bolj zaspane sorteuser posted image Javi, kako je bilo na pregledu. Pa saj karkoli je, ko ga boš primla v roke si sploh ne boš predstavljala, da bi bil drugega spola... Samo, da bi bili zdravi naši pikeci.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 7:51:24   
nizy
nataša se nima časa javtuser posted image ,je zihr user posted image

nincy- si se šla pokazatuser posted image

drugače pa mene tut tko šraufa, pa mam drisko in je takoj bolš, vsaj enkrat na dan user posted image

paket - nakazila so enkrat na mesec ,odvisno kdaj oddaš vlogo ,....

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 8:51:10   
nizy
ta  mesec je nakazilo 11.2.

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:09:15   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Pri nas že spet sneži, to pa je že res preveč mi imamo tolk snega že pa še kr naletavauser posted image , res mi gre že na živce, jaz bi poletje in pomlad z dosti dosti sončeka,......ma bo treba še nekaj časa počakat.

Kak ste ostale? Ste vredu spale?

Jaz pa počasi pičim v mesto in pol na krofe,mnnnnjami, a se ktera pridruži?user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:16:47   
nejanejc
hejla!

čestitke vsem za preglede za nazaj user posted image user posted image

cojka, ja nevem kako mi ni uspelo pogledat škatel, enostavno velik laufanja okol in druzga dela :) Pa se se nisem usedla in pogledala. Cakam porodnisko :) Nehote :)

ninchy, upam, da ni bla plodovnica. Pejdi se pokazat se razume. Drzim pesti.

nataša upam, da je pupa :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:19:19   
nejanejc
wannabemommy, jst bi sla takoj na krof, ce ne bi bla v sluzbi...

danes je bla pa res muka prit v sluzbo... sicer smo sli veliko prej spat, pa vseeno sem se zbudila zjutraj crknjena.. neke nocne more sem mela pa wc, kot obicajno.... potem je bla pa guzva na cesti, na avtocesti smo kar stali... kot po Celovski, in me je skorej zmanjkalo... Na sreco me ni... Bomo vidli kako bo slo nazaj domov...

lep dan :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:20:40   
*m*o*j*c*a*
jutro!

upam, da ste se fajn naspale..user posted image mi hodimo ob 11h spat, ne vem od kod tolk energije tamali..user posted image user posted image user posted image dude noče več in nikakor ne gre tole spanje..itak jo je mela sam ko je zaspala, zdej jo je pa čist odpisala..pa sej fajn, sam zaspat se mormo zdej prej nekak navadit..če 15 minut pa mal v materinsko šolo spet..na predavanja pa mal potelovadit..upam, da nas ne zmatrajo preveč..user posted image sicer, bi bil pa zadnji cajt da tale sneg neha letet dol z neba, ker ga je že tootalno preveč..sončka rabmo, pa toplote mal.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 9:26:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:28:41   
nejanejc
cojka, sej vem, da nisi nic slabega mislila :) Sej ce ne takoj pogledas, pol gre mimo in jst res si ne vzamem cas. Sploh ko je tolko reci okrog, odopremljanja naprej :) Kdaj startas za Svico, za vikend? :) Kar privosci si!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:49:33   
babyloverka
kaj natasa35 je bejba al ni? user posted image  že mene firbec mantra

nincy upam da si že šla k ginekologu. jaz nisem take sorte da bi takoj letela k zdravniku ampak če bi meni voda ven tekla bi šla prvim šusom menda. no upajmo na najboljše.

cojka fajn se imej v švici. itak če je zdravniška oskrba blizu potem ni neke panike. jaz grem konec meseca za par dni v portorož. moreva se malo odklopit in si še vzet čas zase.

nejanejc uh jaz bi tudi cotike takoj pogledala user posted image  se vidi da sem ful radovedne sorte user posted image

no jaz še danes nimam takih bolečin kot včeraj, upam da jih tudi ne bo. sem se veselila da je danes plača in da grem še v zadnje nakupe po kozmetiko in podobno pa je taki snežni metež, da še čez okno ne upam pogledat user posted image

upam da ste vse ok, user posted image  in user posted image  za vse.

kepica, kje si? še spiš? si še 2 v 1?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:52:38   
pupa*81
cojka meni g ni dala potrdila, je pa na csd vprašala če ga imam, čene pa nej materinsko knjižico prinesem. poleg tega rabiš še osebni dokument in bančno kartico (za številko kamor ti bojo evriče nakazali). in to je to user posted image če pa maš cajt pa rajš prej pokliči pa ti bo teta povedla če je kej drgači, lahko da je odvisno od csd, ne bi pa smelo bit!

joj, kak sm ti fouš za švico user posted image   jst si pa zdej k sm na bolniški res nikamor ne upam, k mam predpisano ležanje user posted image sm do zdej tko na izi jemala vse skupi, okol hodila in vse, zdej me je pa g prestrašla s to bolniško user posted image

nincy29 takoj se pejdi pokazat! jst bi šla kr v porodnišnico - šempeter če se ne motim ane user posted image (sem rojena šempetrka user posted image ) meni je g prav zaradi tega user posted image prepovedala user posted image user posted image ja no, vse za naše user posted image


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 9:54:34   
babyloverka
pa še glede prsi:

kot sem že včeraj rekla me tišči v predelu reber, zgleda da se mi širi ta predel. in je moteče nositi modrc. sem večinoma doma in bi menda lahko bila brez. mi ne spuščajo pretirano, v bistvu samo tu pa tam leva, desni se pa ne da user posted image .
samo me zanima če je pametno hodit brez modrca, da ne bo potem mati narava naredla po svoje pa bom jih mela doli pri popku, ko se bo proces dojenja končal user posted image  mogoče butasto vprašanje ampak pri svojih mladih letih bi rada bila še kdaj samozavestna v kopalkah in na spodnji del se ne morem najbolj zanašat user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:00:42   
NATAŠA35
evo mene punce, a vas puščam v nevednosti user posted image user posted image

torej zredila sem se samo 1kg, tako da imam sedaj samo +3 kg, voda je ok, čeprav se meni ni zdelauser posted image , pritisk ok... je delala UZ, vse izmerila, tako da je rekla, da smo med lažjimi, ker imamo samo 1615g in to v  30tuser posted image , glede na meritve pa prehiteva za 1,5 t...zaenkrat je vse ok, obrnil se še ni, leži prečno, pa me malo skrbi zaradi poroda, da ne bo CR, samo je še časa za obrnit...Spol še vedno neznankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi je ful hudo, ker sem mislila, da bomo zdaj le zvedeli, samo nogoce je držal skupaj, pa še obračal...sem pa videla obrazek, nogice, rokice, samo tam dol neuser posted image user posted image ....dobila sem napotnico za rešilca in porodnišnico, za CSD pa nisem sigurna, grem danes urejat za paket...sem slišala, da dobim kmalu nakazano za veliko družino user posted image user posted image user posted image , vse mi bo prišlo naslednji teden na kup, bom polna denarjauser posted image user posted image

torej za seznam NP 09.03.2010, +3kg, spol user posted image user posted image user posted image user posted image

kepica čeprav me popadki dajejo in zatekajo malo gležnji, ne kaže, da bom kaj prejuser posted image user posted image ...punca pazi se in počivaj, ker počasi se začenja pri tebi, ampak vseeno želim, da zdržiš še malo....

aprilski hrošček jej večkrat na dan, da ne niha toliko sladkor, najbolje bo, da ločuješ med obroki...pazi se sladkega sadja, drugače pa lahko ješ vse...

babyloverka cojka mi je rekla, da je videla apollo3 zelenega in rdečega, z zelo ugodno ceno...sem mislila, da bova z mojim šla v ponedeljek, pa nisem mogla hodit zaradi zatekanja, tako da greva naslednji teden sigurno pogledat...če ne pa ga bom kar na tisti strani naročila, ki si mi link poslala

cojka ja se vidi, da nosiš fanta user posted image user posted image ...jaz pa čisto brez energijeuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:01:42   
pupa*81
babyloverka jst bi kar nosila modrc, sicer tudi meni lih ne sede k sm doma, ga mam pa skoz gor... je rekla v MŠ da je zmotno prepričanje da dojenje povesi dojke, večino dela opravi nosečnost. zato je svetovala kar lepo push-up modrčke user posted image sicer pa pol vsaka nardi po svoje kot ji sede, jst pa vseeno en starejši/bolj komot push-up tudi doma nosim user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (28%)

ne spremljam(nikoli) (26%)

občasno( ko se dogaja kaj pametega) (11%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (35%)


Število vseh glasov: 160

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!