|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 13:18:34   
ela24
Ojla!

Spet ta sneguser posted image Jaz sem ga že sita, ker nam ovira napredovanje in opremljanje stanovanja, ker se ful počasi sušiuser posted image
Nincy, upam, da si rešla in da je vse vredu!

Joj, ko berem te komentarje od sladkorne me je kar strah. Meni je rekla na zadnjem pregledu, da ga imam na meji, torej 7,7. Ampak moji kilogrami so baje ok, tudi malček ni nič večji, tako da... Ampak če bo zdaj na drugem pregledu pokazalo preveč mi dieta ne gineuser posted image Ko, sm jaz prebrala ta jedilnik, ki ga je ena gor nalimala, me je kar minlo! Pa saj vem, če ne gre drugače ne gre. Samo je res tako bolj jestiuser posted image Ma itak me vsaj po dojenju čaka kaj podobnega, ker sem že pred nosečnostjo imela neke probleme z intoleranco. Saj ne vem, če sm prav napisalauser posted image

Cojka, ne mislit, da sm kaj slabega mislila s tem ko sem se začudila, da greš v Švico. Prav občudujem te, da imaš "jajca". Mogoče sm bolj po sebi sodla, ko sm taki ziheraš, da me v verigah ne spraviš sedaj nekam dalečuser posted image Čeprav ne dvomim, da ti bo ful odgovarjalo. Le spočij se!
Mogo

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 14:11:01   
babyloverka
no očitno bom morala jutri v intersparu pogledat za modrce. upam da najdem kaj primernega.

jaz pa komaj čakam na petek, imam pregled. pa da vidimo koliko je težek naš dečko, ker mi zadnjič ni dal tega podatka pa pojma nimam kak smo s kilažo.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:15:39   
dacy
Jeiiiiii ... pa smo ga koncno dobili ... NAS NOVI HLADILNIK

zdaj se bo pa starega lahko ven dalo pa se bo lahko zacelo preurejat in da nardimo plac za posteljico za naso bebo user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:29:02   
Kepica83
Ojla!

Nincy
skoraj 200% sem da je tebi odtekla voda. Pa šment no, kako upate še imet spolne odnose?? Ko pa tak hitro pride do česa. Ajajaj. Da se uživat tudi brez prodiranja nouser posted image user posted image . Upam da si šla k g.user posted image

No kepica pa je danes imela grozne popadke od jutrega. Sem jih čutila samo v križu. Popoldan pa tudi bolečine v trebuhu. Sem bila pri svoji G po zelo dolgem času. Ju3 morem v MB na ctg. MV je 2cm. user posted image Mater kak hitro se ta hudič krajša. Ja nič bomo kaj več videli ju3. Dovolj že imam bolnic. Ju3 greva z dragim po vozičekuser posted image user posted image Jihaaaaaaauser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:29:24   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Jeiiiiii ... pa smo ga koncno dobili ... NAS NOVI HLADILNIK

zdaj se bo pa starega lahko ven dalo pa se bo lahko zacelo preurejat in da nardimo plac za posteljico za naso bebo user posted image



user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Ju3 greva z dragim po voziček Jihaaaaaaa


user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 10.2.2010 15:30:56 >

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:35:41   
nejanejc
Super za hladilnik user posted image user posted image user posted image  

Pa kepica, super za vozicek! user posted image user posted image user posted image  

Mi bi ga tudi mogli kmalu dobit.... Upam, da bo res... Zraven bi mogla prit se blazina za dojenje :) To pa res cakam :)

Se malo pa se gremo cjazit nazaj domov po snegecu...

kako se vam zdi http://nakup.pikapolonica.com//fehn-igralna-blazina-s-trapezom-ladjica/1434614001998143461
a to se rabi al sem spet nekaj nasla kar sploh ne rabim? :)

lepo se mejte babe ;-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:38:43   
Kepica83
nejanejc luštna zadevca pa mislim da kar priporočljiva.No jaz si jo bom kupila. No ne sebi, ampak bebiciuser posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:40:11   
dacy
kepica in cojka  obema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vozicek .

nejanejc meni se to zdi cist fajn stvarca ... jo bom jaz verjetno tud nabavla ... to je pa cist od posameznika odvisno kdo bo to imel in kdo ne in al je uporabno al ne user posted image

kepica pa fajn porihtaj jutri na CTG, upam da bo vse ok in da ne bos rabla spet tam ostat user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 15:40:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2759
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 15:43:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:49:42   
nejanejc
cojka, ja maš prav, sem slisala, da se veliko takih dribnarij dobi :) Ko vem, da me bojo kaj sprasevali....pa kaj naj prnesejo
jst bi pa kar vse sama kupla :)

sem tudi vrtiljak narocila tak, kot bi ga rada mela. Pa ta igralna blatina mi je tko lusna....

ma bom mogla najprej cunjice pogledat pol pa take "drobnarije"

ja tiste, ki mate mš fajn se mejte na predavanjih :)




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:55:51   
Anonimen
Kok ste spet načvekale. Jaz čist preveč zaostajam. Tako, da sploh nisem vsega prebrala (še).

nejanejc tud jaz bi najraj kar vse sama kupila, samo je pa res, da ti potem ljudje lahko prinesejo stvari ki jih že imaš, čeprov načeloma nosijo oblekce.

cojka ti kar pogumno v Švico. Tud jaz sem bila noseča ko sva šla v Mehiko, pa je 100x slabš kot Švica. Manj paničariš, boljše je.

aprilski hrošček včeraj sem te videla in ti pomahala, pa si zgleda spregledala. Sej si imela roza pulover a ne?



< Sporočilo je popravil nax05 -- 10.2.2010 15:56:40 >

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 15:56:12   
Anonimen
Oj nosečkeuser posted image

Joooj, kok gre men na sneg na živceuser posted image user posted image Jaz bi sončeeeeeeeekuser posted image

Nincy: upam, da si se šla pokazat! Jaz bi verjetno že kar zvečer letela v bolnico!user posted image

Kepica: saj vem, da je lahko tudi brez user posted image lepo, ampak midva se mu nikakor ne namerava odpovedati, je pa res, da jaz nimam nobenih problemov.

Cojka: uživaj v Švici!

Nejanejc: midva bova to dobila za darilo. Mi je že ena prijateljica v Ikei to kupila. Sem pa te igralne podloge gledala na Bolhi in sem videla, da nekdo prodaja še nerabljeno za 25€!

Ne spomnim se več kaj vse ste pisaleuser posted image

Lpuser posted image

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2763
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 16:01:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:02:44   
dacy
tudi midva se ne odpoveva user posted image ... ampak zal je pac tak da pa ene se pa morajo odpovedat... Meni HB zaenkrat se cist pase...user posted image

cojka res ja ... uzivaj v Svici ... ah ja ... pa spet ne bo kave user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil dacy -- 10.2.2010 16:03:54 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:05:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

user posted image  - jaz moram priznat, da mi itak sploh ni do tegauser posted image user posted image user posted image . Ko pa se že lotiva zadeveuser posted image , mi je pa prav fajn in mislim, da če ni prepovedano s strani G, da je fajn, če se partnerja čim večkrat sprostita in povežeta.


Ja tud men se neki ne da, ampak midva imava itak prepovedano, tako da v vsakem primeru ne smeva, tudi če bi hotela. Mislim pa da če je dovoljeno, da je prov, da še vedno, ker se mi zdi, da bo pa porodu še manj časa in volje za to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:06:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

nax - prav imašuser posted image . Sej če bom imela spet internet v apartmaju, vam bom itak smetila od dalečuser posted image


cojka bolš to, kot pa da boš zapravljalauser posted image Prišparaj še kaj za naš šoping.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2767
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 16:14:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:19:53   
Wannabemommy
Ojla punce

Evo mene iz mesta sva se z eno majčico dobile na pijački in sva šle še malo v Leclarca kr majo kao baby teden, pa majo fulk ugodne zadeve.
Vse lepo in prav nakar sva imeli na poti domov skoraj prometnouser posted image , avtomobil ki je peljal na nasprotnem pasu je začelo zanašat po cesti in ta je začel leteti proti nama,....., sej nevem kak ampak vem sam da sem volan potegnila v desno da bi se ga ognila , nakar se je njegov avto le ustavil par cm od mojega. Srce mi je padlo v hlače in sem začelauser posted image  kr sem se ful vstrašla. No HB se ni nič zgodilo, ampak v tem vremenu jkaz negrem več za volan, kr sem dans vidla da ni nujno da ti grdo voziš lahk je sekunda in dans bi lahk bilo kritično za dve nosečnici, HB da tisti avto ni mel neke brzine.

Pol pa pridem k mojemu v službo in mu povem in je rekel da me bo on sedaj vozil okoli.user posted image  In sem že pomirjena.

Nič pupe lep dan še naprej in vse ki ste na cesti, previdno

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:43:20   
Anonimen
Wannabemommy: HB, da je vse ok!! Verjamem, da si jokala, jaz sem tudi zadnjič. Naju je isto zaneslo z avtom - sem se že videla v bolniciuser posted image Sem pozabila pohvalit tvojo posteljicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:48:47   
babyloverka
uh wannabemommy verjamem da ni bilo prijetno. glavno da je za tabo in da ni bilo hujšega. user posted image  res ni pametno dosti vozit v takih razmerah kot so danes če le ni potrebno.

glede user posted image  je pa pri nama tak, da jaz včasih ful bi, včasih pa nikakor user posted image  in moj več ne ve kaj naj si misli user posted image  no dokler se dobro počutim bova, ko pa bodo kakšne bolečine ali kaj podobnega pa ne bova, ni vredno tvegat.

čestitke za hladilnik in vozek.

glede leclerca sem vidla da majo ful akcijo, bom jutri v bližini pa mi je lubi prepovedal da grem tja user posted image  le zakaj user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:56:34   
Anonimen
Wannabemommy a imajo še velik bodijev na razpolago v Leclerku (če si mogoče kej gledala)?

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 16:58:29   
ema tiara
a ve katera če bo za veliko družino ta al naslednji mesec.odločba je bila 3.2.izdana

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 17:29:28   
aprilski hrošček
Nax05 oprosti, oprosti in še enkrat oprosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Včeraj to nisem bila jaz, ker naju ni bilo na MŠ. ne vem če si prebrala sem bila včeraj 5 ur v zdravstvenem domu, kjer so mi delali obremenilni test za skladkorno, katero imam zdaj potrjeno. Sem prišla tako utrujena domov da sem se lahko samo ulegla in zaspala do 19h in me moj ni niti budil Pridem pa jutri pa če smreke padajo!!!!user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 17:32:09   
pupa*81
ha ha, jst bi pa skoz user posted image  user posted image no sej tudi sem, dokler G ni prepovedala user posted image user posted image

aprilski hrošček upam da ti skidajo jutri do večera, k ga je kar fajn nasulo ane user posted image v Lj ga baje pol tolk ni... no razen na cestah user posted image

za bodije v Eleclercu pa tudi mene zanima kakšni so


< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 10.2.2010 17:33:05 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!