|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 15:36:37   
mamica2009
Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 15:42:42   
Anonimen
evo smo bili zunaj sankal se nismo k je možek zakomiral na kavču tak da smo šli sam mi 3je, zdej sem pa ratala lačna pa ne vem kaj bi jedla a mate kakšen predlog hrenovke, jajčka....user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 15:56:55   
mojcaz.
razočarana jaz bom jedla mehko kuhana jajčka user posted image so mi najtaboljša in bi jih lahko na tone jedla user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 16:07:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

razočarana jaz bom jedla mehko kuhana jajčka user posted image so mi najtaboljša in bi jih lahko na tone jedla user posted image


no evo sej kuhat sem jih že dala tak da bojo kmalu kuhanauser posted image  

a boš kaj zraven jajčk jedla?

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 16:48:11   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.sladka

razočarana jaz bom jedla mehko kuhana jajčka user posted image so mi najtaboljša in bi jih lahko na tone jedla user posted image


no evo sej kuhat sem jih že dala tak da bojo kmalu kuhanauser posted image  

a boš kaj zraven jajčk jedla?



no ti si se verjetno že najedla user posted image jaz si bom malo pred 18 skuhala jajčke, zraven pa jem kisle kumarce user posted image user posted image mjami kisle kumarce so moja najljubša zelenjava, sadje, sladkarije user posted image user posted image   malo heca user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 17:07:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 17:12:02   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...



mislim, da se bo to treba kje bol strokovno pozanimat, ker je to nek zelo zelo pogost fenomen, ki ga nobena ne razume... mogoče je odvisno od hrane ki si jo tisti dan jedo..... kaj pa če bi kira na vizito pisala (tam postavljajo vsa možna vprašanja in tudi odgovarjajo na njih)


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 17:56:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.sladka

razočarana jaz bom jedla mehko kuhana jajčka user posted image so mi najtaboljša in bi jih lahko na tone jedla user posted image


no evo sej kuhat sem jih že dala tak da bojo kmalu kuhanauser posted image  

a boš kaj zraven jajčk jedla?



no ti si se verjetno že najedla user posted image jaz si bom malo pred 18 skuhala jajčke, zraven pa jem kisle kumarce user posted image user posted image mjami kisle kumarce so moja najljubša zelenjava, sadje, sladkarije user posted image user posted image   malo heca user posted image



ja jz sem že pojedlauser posted image  
sem si pa naredila trdo kuhana jajčka pa zraven kumarce, njami sem se najedlauser posted image   men je pa najljubša zelenjava olive sam jih nimamuser posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 17:57:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...



mislim, da se bo to treba kje bol strokovno pozanimat, ker je to nek zelo zelo pogost fenomen, ki ga nobena ne razume... mogoče je odvisno od hrane ki si jo tisti dan jedo..... kaj pa če bi kira na vizito pisala (tam postavljajo vsa možna vprašanja in tudi odgovarjajo na njih)



kera se bo ukorajžlauser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 18:40:14   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...



mislim, da se bo to treba kje bol strokovno pozanimat, ker je to nek zelo zelo pogost fenomen, ki ga nobena ne razume... mogoče je odvisno od hrane ki si jo tisti dan jedo..... kaj pa če bi kira na vizito pisala (tam postavljajo vsa možna vprašanja in tudi odgovarjajo na njih)



kera se bo ukorajžlauser posted image




no evo jaz sem pisala na vizita.si, ko dobim odgovor vam ga posredujem

< Sporočilo je popravil mamica2009 -- 31.1.2010 18:41:18 >


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.1.2010 18:55:55   
TRIŠ
Moja pa -1 kg ,samo danes sem pa jedla vse po vrsti pogačo ,suho salamo,pudimg s smetano,krofi miškeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,tako da sem jeznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 6:28:29   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: razočarana 123

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Mene pa nekaj zanima

Kako je mogoče da se ti teža v enem dnevu, oz. od jutra do večera poveča za 2,2 kg?Zakaj pride do tega?


tudi mene zanima, oz. mi je bolj neznano to, da se npr. stehtam pet do polnoči in nato ob 8.00 pa je lahko 2 kg razlike, vmes grem pa samo 1-2x na wc...



mislim, da se bo to treba kje bol strokovno pozanimat, ker je to nek zelo zelo pogost fenomen, ki ga nobena ne razume... mogoče je odvisno od hrane ki si jo tisti dan jedo..... kaj pa če bi kira na vizito pisala (tam postavljajo vsa možna vprašanja in tudi odgovarjajo na njih)



kera se bo ukorajžlauser posted image




no evo jaz sem pisala na vizita.si, ko dobim odgovor vam ga posredujem



Evo odgovor
Tehtamo se praviloma samo (SAMO) 1 krat tedensko, običajno zjutraj, vedno v enaki "embalaži" (najbolje samo v osebnem perilu) in to potem , ko opravimo jutranjo toaleto (tudi WC). Rezultat tehtanja si zabeležimo in se stehtamo šele čez 1 teden. Vedno so možne dnevne oscilacije teže - saj veste vnos hrane in izločanje nista vedno pokrita. Tedenski rezultati pa so pomembni - ti morajo kazati stalno nekaoliko navzdol. Srečno


Verjetno bo res to to

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 7:37:02   
Anonimen
jutro

no evo sej sem vedela da se je treba vagat samo enkrat tedensko user posted image user posted image user posted image

evo pokonci že od pol treh je tavelik tojk kašlav da nisem nič spala, vse mi je šlo na živceuser posted image   no k sem pa zaspala ob šestih se je pa naša princesa zbudila ob pol sedmihuser posted image no tak da smo pokonci, otroc vriskajo jz pa čakam da bo 9 zvečer da grem lahko spatuser posted image   jz sem si tud včeraj privošla roladouser posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 7:41:16   
Mala_Ajda
Moja teža je padla za 0,6 kg, imam okrogrlih 60.

Glede nihanja teže sem že napisala, ponoči pa se tudi znojimo in izgubljamo vodo, zato smo zjutraj žejni itd. Zdaj ne vem, če je jutranja teža več kakor pred spanjem, bi lahko rekla le to, da se ne tehtate na istem mestu (kar probajte kako kaže tehtnica, če ni ravno v vaser vagi ali pa če jo položite na kako preprogico). Tudi nihanje, zadnjico postavita malček nazaj, pa je takoj pol kile manj user posted image  itd.
Skratka, ni potrebe, da se skoz tehtate, jaz se še merim v pasu, vedno na istem mestu. Pa ne vsak dan.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 7:43:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Moja teža je padla za 0,6 kg, imam okrogrlih 60.

Glede nihanja teže sem že napisala, ponoči pa se tudi znojimo in izgubljamo vodo, zato smo zjutraj žejni itd. Zdaj ne vem, če je jutranja teža več kakor pred spanjem, bi lahko rekla le to, da se ne tehtate na istem mestu (kar probajte kako kaže tehtnica, če ni ravno v vaser vagi ali pa če jo položite na kako preprogico). Tudi nihanje, zadnjico postavita malček nazaj, pa je takoj pol kile manj user posted image  itd.
Skratka, ni potrebe, da se skoz tehtate, jaz se še merim v pasu, vedno na istem mestu. Pa ne vsak dan.


ja to sem pa že pogruntala da mora vaga stat vedno na istem mestu, če ne pa moram preverit koliko kažeuser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 8:04:50   
boob
dobro jutro

. . .sovražim vikende . . učeri sm pa pojedla vse kar sm vidla user posted image  . . mater sm smotana. .
pol pa k ni blo še dovol, sm zvečer še štraube-flancate pekla. . user posted image

glede tehtanja imam pa jst zjutri vedno več kg kot zvečer. . ma sploh se nebom več tehtala

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 8:34:40   
Drnula
TomTaylor - jaz sem že 2m na isti kilažiuser posted image in mi to že najeda user posted image Prve tri mesece-10kg in potem nula. Sem in tja malo gor/dol, kar je itak normalno .... sicer nespremenjeno. In res se ne držim v popolnosti. Prej bi ziher rekla NE buhtelčkom, na katere me povabi soseda. Včeri pa sem jih pojdela. Doma se držim, ko pridem kam pa mi dol pade.
Danes sem res jezna. Še posebej ker imam spet čez 55 pa mi je kazalo že 53.9kg. Amapk meni se vedno zgodi ob polnih lunah, da sem napihnjena kot ob M. Se ne čudim če se mi smejite, ampak pazljivo spremljanje me je pripeljalo do te ugotovitve.

Jaz mislim, da moram spremenit vsaj dve stvari: držati se 100%, tudi ''pri sosedi'' in uvesti rekreacijo. Potem pa lahko pripomorem še s tem, da ne jem pozno ponoči in imam res lahke večerje, pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 9:06:45   
Mala_Ajda
Pa bom spet mal pametna user posted image . Meni se je to zgodilo (ostala sem na teži okoli 61 kg, potem pa sem se še malo poredila, morda ravno zaradi tega, ker sem začela tečt) decembra + da je bil še mesec poln skušnjav.
Da se kilaža zacementira na eni številki je znak, da si prišel na plato hujšanja. Veliko zadetkov v angleškem jeziku, katera ga ni vešča še http://www.aktivna.si/strokovnjaki/1761/izguba_teze.aspx
Če pa se greš še rekreacijo, lahko, da počasi pridobivaš na mišični masi, kar je seveda +, ker mišična vlakna pokurijo več kalorij.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 9:13:03   
Drnula
MalaAjda - verjetno imaš prav. Sicer mi je jasno, da z rekreacijo lahko pridobim na teži, ampak ''pri hlačah'' se bo pa verjetno vseeno poznalo. Namen imam priti na težo pred 1. user posted image in hlač še ne potegnem nase.
Kakorkoli, rekreacija je dobra v vsakem primeru, pri meni pa še posebej, saj postajam prav zakrnela. Če bojo moj trebuh in noge malo manj ohlapni bom še posebej vesela. Ne vem pa še kako naj se tega lotim. 

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 9:15:16   
suzy85
jutro!
sem se kar bala zjutraj stopit na tehtnico, ker sem dala čez vikend montija čisto na stran. ampak zdaj sem zaključila z izpiti in s še večjo voljo štartam znova. kljub vsemu je tehtnica pokazala isto kot prejšnji teden. user posted image
sem ravno z orbitreka, zdaj pa šibam jest. moram danes pospraviti stanovanje, ker sem dala v času učenja vse na stran user posted image

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 1.2.2010 9:16:55 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 10:57:17   
Vidividi
Tudi jaz sem se bala na tehtnico. Sem imela sestro na obisku dva dni in sva jedle same skregane stvari z Montijem. Potem je pa še tu nedelja in ob 18.00 uri zvečer, ko se dobimo s kolegi še kalamari na žaru in krompir, aja pa še kosilo pri tašči, zrezki v omaki in krompir. Sicer so bile to bolj male porcije, samo vseeno. Tehtnica je pokazala isto kot prejšnji teden, tko da vseen nisem čisto nezadovoljna, sem pa malo jezna, ker bi se lahko marsičemu odrekla.

Ta teden sem pa odločena strogo po Montiju. Danes grem v nabavo in mam že seznam, kaj moram kupiti. Tko da z veliko volje naprej.

Pozdravček

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 12:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

MalaAjda - verjetno imaš prav. Sicer mi je jasno, da z rekreacijo lahko pridobim na teži, ampak ''pri hlačah'' se bo pa verjetno vseeno poznalo. Namen imam priti na težo pred 1. user posted image in hlač še ne potegnem nase.
Kakorkoli, rekreacija je dobra v vsakem primeru, pri meni pa še posebej, saj postajam prav zakrnela. Če bojo moj trebuh in noge malo manj ohlapni bom še posebej vesela. Ne vem pa še kako naj se tega lotim. 


o drnula ti si pa mene opisalauser posted image user posted image

sem istauser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 16:46:09   
katrin***
ufff, meni je včeraj tehtnica pokazala še -0,5kguser posted image user posted image user posted image  torej skupno -1,5kg v 1 mesecu. Hja, niti ni tako veliko a ne. Ja, sej ne more bit, če se pa nisem resnično 100% držala Montija, ampak tam nekje 80% verjetno user posted image user posted image user posted image user posted image  sm šla prejle še enkrat knjigo brat in ugotovila, da sm glavni koncept sicer držala, vendar so me nesle malenkosti - npr. suha salama, siri, jogurti, ipd. Sm že napisala spisek za v trgovino in jutri se resnično začnem držat tko kt treba pa mislim, da bodo šle kile še bolj dol, kot pa samo 0,5 kg na teden. Niti nism gledala ta GI user posted image user posted image user posted image

Vsem user posted image user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilce in še za dodatne boje v nadaljevanju.

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 16:48:33   
katrin***
Aja, pa še 100% se bo treba držat rekreacije, oziroma vsaj za začetek, da začnem delat tiste obljubljene trebušnjake. Sej ne da mamo fitnes napravo doma pa je še povoham ne user posted image user posted image user posted image  Jutri v nove boje zagotovo!user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.2.2010 17:13:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Aja, pa še 100% se bo treba držat rekreacije, oziroma vsaj za začetek, da začnem delat tiste obljubljene trebušnjake. Sej ne da mamo fitnes napravo doma pa je še povoham ne user posted image user posted image user posted image  Jutri v nove boje zagotovo!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to jaz vsak dan rečem da bom šla za eno uro telovadit pa je še vedno prestavljeno na jutriuser posted image

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?