|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:18:51   
nizy
oj,

tudi jaz nisem zagovornikEA, zaenkrat imam hitre porode, glede nato , da sm vsakič čez rok in me zmeraj priklopijo na umetne user posted image ,...so pa res fejst močni, zadnji porod je vse skupaj trajal 2,5huser posted image user posted image user posted image user posted image ,...nisem pa vedla , da ženskam ,ki imajo težave s križem ,ne priporoča EA,.... definitivno spadam v to kategorijouser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:19:52   
mamika25
Dan! Kolk ste se načvekala, sem kr neki časa rabila, da sem vse prebrala. Sem lih iz šihta, pa mal zabušavam... Torej ne vem kje bi začela.
Kepica drži se! user posted image

Imena - vse kar ste napisale mi je všeč, pač eno bolj drugo manj. Kakor komu paše in tako naprej. Naš user posted image  bo Maj, če pa mu lulek do aprila odpade bomo imeli Zalo. Ime sva nekako izbrala skupaj, čeprav mi gre na živce, ko me kdo vpraša zakaj pa potem ne raje april? user posted image  Folk je smešen, ma se ne obremenjujem. Pač tako je, različni smo si in nikoli ne bo vsem vse prav. Ja.

EA - prvič sem rodila brez, pa bom tudi zdaj, čeprav sem bila po 1. porodu trdno odločena da teh bolečin ne bom nikoli več hotla doživet, pa zdaj mislim, da je vseeno lažje, bolje... brez ea. Sicer na predavanje bom šla, da imam tisti papir, v primeru, da si premislimuser posted image .
Ko se pogovarjate o maski... ja sej je smešno, meni so jo tudi dali, sem dihala tja v njo kot ne vem kaj - res sem mislila, da mi pomaga... med vsakim popadkom sem zaspala (pa še ponoči sem rojevala), dali so mi tudi svečko v rit, proti bolečinam, sam tist je larifari... Sem pa imela umetne popadke, rojevala 6 ur. Ah... Drugače pa je tista maska "smejalni plin", mal si tak "zadet" od njega... sam do smeha ti pa tut lih ni user posted image . (Nataša, ti boš vedla...user posted image user posted image user posted image )
Drugače pa so v Postojni nadstandardne dobe, sam to ne pomeni, da ti otroka odpeljejo ponoči (ker to vsem tistim ki želijo, neglede na to ali si v nadstandardni sobi ali ne), sam pač si sam v sobi, imaš svoj lasten wc in tuš... neki se plača na dan, sam jst sm raj v družbi, pa prej mine ko se mal pogovarjaš... Pupa kdaj torej maš namen it (da bom mela družbouser posted image ), ?

Na CSD še nisem šla, a ne rabimo nobenga potrdila? Ker včasih se je rablo... Kako je s tem? Pol bom pa jst tut šla. Jutr vstopim namreč v 33. teden user posted image . Bravo mi.
Aja. Mali mi še stoji na nogicah. In imam strašansko slab občutek, da bo tako tudi ostal. Vem, da se lahko še obrne, ma zdaj je že nekaj časa tako in me brca v mehur... Prosim prosim mali, obrni se. Drug teden imam pregled, bomo videli kaj bo rekla. Bojim se cr, raje bi naravno rodila, v čim krajšem možnem času. To je pa želja vseh nas, a ne?

No, danes čez 2 meseca imam rok. Ojoj, nestrpno se bliža. Čas mineva res prehitro. Sploh ker še delam, in skoraj nimam časa za priprave. Bo marca bolje.

Vsem ki imete težave želim, da jih čimprej rešite.

Lep dan še naprej!!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:22:13   
teja***
Živjo bodoče mamice.....user posted image

danes se vam pridružujem še jaz....moj pdp je 28.4.2010, čakamo pa tretjega otročka.user posted image .doma imamo že enga fantka, ki jih ima 5 pa pol in punčko, ki jih bo imela 4 čez dober mesec....komaj čakamo še tretjega članauser posted image , da bo v hiši še bl pestro...
danes imam bl počivalčni dan, saj sem precej utrujena pa še en prehlad sem ujela v glavo, tko da upam da bo kmalu mimouser posted image ...


pozdravček vsem.....

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:23:27   
nejanejc
no, bom se kaj prebrala pa se pozanimala o teh maskah in epiduralni, se morem se odlocit v katero porodnisnico jit rodit... Mene bolj vlecče na Jesenice. Moj pa navija za Kranj.

chi_pita, super za oblekce, vozicek :) pa super za kepanje, jst to zastopim :) ceprav je bolj malo prilke. Je bil celo sneg doma, ko smo sli za vikend an obisk :) Narobe svet :)

vsem,ki zacenete solo za starse lepo se mejte! Jst sem bla tudi vesela, da smo sli. Sej velik novga ni blo, je blo pa fajn slisat, pa malo delat na komunikaciji.

Ze komaj cakam, da gremo omare gledat. Za zavese sva se hotla v ikei odlocit, pa mava glih tako smotano mero, da se ne d anic skombinirat s temi drsnimi zavesami...

Vse ob svojem casu pravijo.

tatly, mi je hudo za pikico, upam, da se pozdravi hitro.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:26:43   
NATAŠA35
mamika meni je maska prov pomagala pri tretjem, sem spala, samo predno sem zaspala, mi je šlo vse na smehuser posted image user posted image

teja dobrodošla med nami, zdaj nas je pa 105 kom user posted image user posted image user posted image user posted image ...madonca se bo spet aprila povečala rodnostuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu teja***)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:27:27   
nejanejc
 mamika, menije rekal ginekologinja, da en rabis potrdila, da vse uredis z amterinsko knjizico. To je pupa potem tudi potrdila :)

dobrodošla teja*

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:42:16   
babyloverka
hej čveke user posted image  
vidim da na veliko teče debata o epiduralni in jaz se je ne bom posluževala.

glede paketa pa bom vzela denar, bo mi prav prišel za vozek, ostalo pa itak imam večino že doma.

wannabemommy tudi če ti nimaš tr v slo, lahko tvoj dragi koristi to možnost, v vlogi za očetovski dopust lahko on označi in njemu nakažejo denar če ima tr pri nas.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:43:36   
memole
Ejla!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Jaz lenarim!user posted image user posted image
Sem bla zjutraj na pregledu in mi ni delal UZuser posted image sem dobila potrdilo o predvidenem datumu poroda in ostaja 1.5. ko pa je gledal tisti krogec je napisal tam na en list v karton 27.4. v materinski mi pa piše da sem zdej v 27t in ne v 28!
Bomo še vidli kaj bo iz tega!
Za tokso je pa izvid negativen!
Aja pa kregali so me zaradi kg in ne smem nič sladkega,groza bom umrla ker se čokoladi ne morem upret!user posted image user posted image
Nalsednji pregled z UZ-jem imam pa 2.3.!

Pri nas je sonček in je mrzlo!

Jutri ko grem spet v Kp ker imam zobarja bom šla pa še na csd urejat papirje,vzela bom pa denar ker ostalo imam že vse!

Chi_Pita super da ste se kepali jaz se tudi grem konec tedna!user posted image user posted image user posted image user posted image

Kosilo se peče bo krompir in mesek v pečici!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:44:16   
nejanejc
jst sem en cas gledala te pakete, ma sem se odlocla, da vzamemo denar

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:45:42   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: teja***

Živjo bodoče mamice.....user posted image

danes se vam pridružujem še jaz....moj pdp je 28.4.2010, čakamo pa tretjega otročka.user posted image .doma imamo že enga fantka, ki jih ima 5 pa pol in punčko, ki jih bo imela 4 čez dober mesec....komaj čakamo še tretjega članauser posted image , da bo v hiši še bl pestro...
danes imam bl počivalčni dan, saj sem precej utrujena pa še en prehlad sem ujela v glavo, tko da upam da bo kmalu mimouser posted image ...


pozdravček vsem.....



Dobrodošla in čestitke!user posted image
Kaj pa sedaj pričakujete?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu teja***)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:45:43   
nejanejc
memole, vse je dobro, kar se konca dobro :)

pa dober tek!

mi pa danes sarme... ;-)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:01:05   
Bobek75
Živjo,

tudi jaz sem iz pregleda. user posted image user posted image lepo rasteta. V 29t imata ocenjeno težo 1,26 kg in 1,29 kg. Baje rasteta kot če bi bila enojčka, ampak da se sedaj pričakuje, da bosta manj napredovali. Jaz imam še naprej mirovanje in jutri grem na tridnevne počitnice v bolnico, da dam skozi tiste injekcije za pljučkauser posted image .

Za seznam: Bobek75 (35) (3user posted image , 2user posted image ) user posted image user posted image + 8,5, NP 22.2.


EA jaz se nisem odločila, ker sem imela nazadnje tako hiter porod, da ne bi prišla do Postojne, ki mi je najbližja, kjer delajo EA. Drugače sem slišala same pozitvne od tistih, ki so jo imele.

spanje prvih 6 mesecev pričakujem, da bosta lahko skupaj v eni posteljci (140x70) v najini spalnici, potem pa bomo videli kako naprej. Bo treba uredit še eno sobo.

smrčanje user posted image si misli, da on pa že ne smrčiuser posted image .  Pri nas pomaga to, da jaz zaspim pred njim. Če pa ponoči ne spim, pa si pomagam s cmokanjem ali s komolci.

imena tokrat smo štirje, ki se moramo uskladiti za dve imeni. Težka bo, še posebej, ker si hčerki hitro premislita. Iščemo pa taka vsakdanja imena, nič pomanjševalnic.
papirji in CSD sem klicala na CSD in bila prijetno presenečena. Papirje za porodniško lahko že oddamuser posted image , pa očetovstvo lahko prideva uredit kar takoj. Drugi teden user posted image peljem, da prizna očetovstvo, po rojstvu si lahko še premisli. user posted image
Potrdila o PDP pri g. pa nisem dobila, ker nima več tistih obrazcev.

kepica in ostale s težavami user posted image user posted image user posted image veliko sreče in mirne dneve želim.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:01:17   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

hello babike.


wannabemommy- saj mogoče si že kdaj povedla? user posted image  Kaj ti nisi iz Slovenije? al zakaj nimaš računa pri nas? Joj, kak sem radovedna. Aja, pa še glede e-zavitka, jaz sem dobila informacijo, da si ga full težko sam sestaviš, ker mora bit do centa točno. user posted image  ne vem. V bistvu se ne spuščam v to, ker mi2 bova denar vzela, ker itak že vse imava. Pa komaj čakam, da gremo na pijačko. user posted image   



Sem sem iz Slovenije, čistokrvna štajerka, sam zaposlena sem v Avstriji in imam vse račune tam odprte, tega pa ne delajo da bi v tujino nakazovali,.... mi je brezveze met tu račun, kr mi tak nič ne koristiuser posted image
Se da sestavit mam že sestavljenega do centa natančnouser posted image , ja pijačko pa upam da bo kmalu padlauser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:15:12   
Anonimen
Midva bova vzela kar denar, ker se mi zdijo une stvari brezveze oz jih raj sama kupim.

memole kok si se pa zredila če lahko vprašam, da si bila kregana?

Midva sva pa danes voziček dobilauser posted image Mi je ful všeč.

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:20:48   
nejanejc
super za vozicek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:34:38   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Smrčanje: moj ne smrči, imam res srečo. Na žalost pa sem BAJE začela v nosečnosti, pred kakim mesecom, smrčati jazuser posted image user posted image Ne vem kaj je to. Nisem nikoli smrčala. Pa kok je to meni grozno, da ženska smrči, aučččuser posted image


... naj te potolazim da nisi edina ... tud jaz sem zdaj v nosecnosti zacela smrcat ... upam da ne bo po porodu ostalo tako user posted image

Glede tvoje bombe v stanovanju pa ... vsaj dolgcas ti ni ... jaz bi tud ze cunjice zlagala pa jih se nimam user posted image

paketi - moj dragi vstraja pri denarju in pol bova pac vzela denar user posted image

katy83 sploh ni tak tezko ta E paket sestavit ... na internetni strani klikas na izdelke in ko se zacne znesek manjsat ti izbira samo se tiste mozne izdelke da vsekakor prides na stevilko ki je do centa natancna ... jaz sem ravno vceraj probavala ker sem bila pac radovedna user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:45:49   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


katy83 sploh ni tak tezko ta E paket sestavit ... na internetni strani klikas na izdelke in ko se zacne znesek manjsat ti izbira samo se tiste mozne izdelke da vsekakor prides na stevilko ki je do centa natancna ... jaz sem ravno vceraj probavala ker sem bila pac radovedna user posted image



A ti si si ga tud sestavla, veš kaj pa mene zanima kje pa dobim tisto 16 mestno kodo za k blagajni? A mogoče veš?

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 15:51:24   
Izabela_07
Jaz bom tudi vzela denar. Po moje jo bom jutri po pregledu mahnila na csd, da vidim kako in kaj.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 16:44:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

A ti si si ga tud sestavla, veš kaj pa mene zanima kje pa dobim tisto 16 mestno kodo za k blagajni? A mogoče veš?


V odločbi iz CSD jo dobiš. user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 18:11:31   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

A ti si si ga tud sestavla, veš kaj pa mene zanima kje pa dobim tisto 16 mestno kodo za k blagajni? A mogoče veš?


V odločbi iz CSD jo dobiš. user posted image



Tnx, se pravi prvo morm vlogo not dat in pol dobim odločbo, na kateri je ta koda ,ali kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 18:15:53   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Midva bova vzela kar denar, ker se mi zdijo une stvari brezveze oz jih raj sama kupim.

memole kok si se pa zredila če lahko vprašam, da si bila kregana?

Midva sva pa danes voziček dobilauser posted image Mi je ful všeč.



Imam 88kg ko sem šla avgusta na dopust sem jih imela 70 in takrat sem že bila noseča!user posted image user posted image user posted image

Čestitke za voziček!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 18:19:53   
memole
Ejla!

Kako kej?

Z Laro sve ble zunaj na sprehodu in dokler je bil sonček je še šlo potem ko se je pa skril je pa kar zahladilo!
Potem smo še v potujočo knjižnico šle sem jo vpisala in si bomo tako sposojale knjigice ki te ki imamo doma smo že milionkrat prebrali!

Zdej je pa nono zakuril ker je mrzlo!user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 18:22:40   
pupa*81
katy83 ne ni se postelca spustila - ta je hb še na mestu, če sm prav zastopla se je vse skupej spustilo mal nižje user posted image v glavnem moram počivat, kar je mal mission impossible... se morem prav trudit da ne delam nič user posted image aja, ne na slikci nism jst, mi je pa gospodična baje presenetljivo podobna user posted image

mamika25 randi v po na 1.4. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 2.2.2010 18:24:03 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 19:01:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

A ti si si ga tud sestavla, veš kaj pa mene zanima kje pa dobim tisto 16 mestno kodo za k blagajni? A mogoče veš?


V odločbi iz CSD jo dobiš. user posted image




Tnx, se pravi prvo morm vlogo not dat in pol dobim odločbo, na kateri je ta koda ,ali kako?


Ja točno tako.

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 20:03:53   
babyloverka
ohjej mi pa imamo zdaj neke obiske pa mi sploh ni po godu, si ne predstavljam kako bo, ko bo mišek in bodo vsi hodli na obisk ga gledat, jaz pa porajtam družinske obiske 15 minut, tolko da ne rečejo, da me niso vidli, pol pa zginem user posted image  no mogoče bo to prišlo v paketu z materinstvom, ker moja mama je pa čisto fascinirana nad obiski pa lahko kdo že pet ur sedi pri nas pa pravi ne hodite še user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!