|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 10:44:36   
nejanejc
cojka, jst sem pa slisala, da je vredu epirduralna... in zato sem hotla slisat se kontra stran... meni se zdi najbolj ucinkovita... se morem jit malopomenit na 4 oci s kakim anestezistom :) hvala ti za info! Posteljnino sem pa tuki gledala:http://www.aljaz.si/catalog/2008-09/pdf/katalog-2008-09.pdf


aprilčica, super za tolko cunjic, boste meli pestro :) jst se par manjsih skatel nisem pregledala, sem se odzadaj... cakam dopust in porodnisko za te reci zgleda res...




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 10:57:40   
pupa*81
hoj hoj!

evo nas s pregleda, buba je ok, pridno raste in brcka. se je že obrnu na glavo, pa bo zdej do konca stojo delal user posted image . sem pa bla zgleda preveč aktivna, pa se mi je vse skupej spustilo precej nizko, tako da me je dala na bolniško user posted image jst sm pa mislila še tooolk porihtat, no zgleda ne bo šlo, itak je baby na prvem mestu. pa ne sme se še rodit, k nimam še nč zrihtano user posted image user posted image user posted image

za seznamček pa: +10kg (ja bajsa sem), NP 2.3.

ena je spraševala za csd: sem šla danes kar z materinsko pa se da vse zrihtat, tako da kr user posted image

no grem zdej v horizontalo, da ne bo presenečenj user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 10:59:37   
ela24
Ojla!

Danes je pa sončekuser posted image

Glede spanja v skupni postelji, tudi jaz nisem najbolj za. Tako, da planiram svojo posteljico ob najini. Imel bo pa svojo sobo od začetka, pač za previjanje, cunjice, kasneje igranje ipd.

Tudi jaz imam cuckauser posted image In ravno zato sem skeptična, če se bom jaz to tako striktno držalauser posted image Ker za njega sm tudi rekla, da marsikaj ne bo smel, zdaj pa gospod dela kar hoče. Če je na sedežni se mu ne zdi logično, zakaj bi se on meni umakniluser posted image

Imam pa upanje, da ga bomo hkrati s selitvijo, malo omejili. Ker ko bo mali v spalnici, si ne predstavljam da bi bila oba... Kaj pa vem. Čimprej naj bo toplo, da bo lahko on svojo energijo zunaj na veliki parceli sproščal.user posted image
Kako planirate tiste, ki imate kužke v stanovanju da boste to skombinirale?

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:01:27   
nejanejc
super pupa :), da je pregled za tabo  in je dete okoli obrnjeno. Mene bo pa naslednji mesec kap, ko me bojo tehtali, ker me zdej niso... Sem jst tud bliz, ce ne cez 10+.. Se poznam, da manj gibam.

in hvala za info! ;) Jst sme sprasevala :)

zdej pa lepo pocivaj...

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:18:12   
Anonimen
Saj ne vem kako bom vse posortirala, bom pa nalepila na škatle za koliko let je. Zaenkrat si bom pripravila do enega leta, vse skupaj pa imam do otrokovega četrtega letauser posted image

Pupa: čestitke za pregleduser posted image

Se grem zdaj zakopat nazaj med škatleuser posted image

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:19:34   
legenda_m
Tropical hvala za dobrodošlico, kako fletkana slikca. aja pričakujem prvega user posted image , po en stran komi čakam, ker se mi zdi da se sam sekiram če je vse ok notr, pa če je dost velk pa če dost tehta. učer sva šla v šolo za starše in tm so ble punce z veeeeeelikimi trebuhi in sm se nehote primerjala, je pa res da so mogoče že kkšne v devetem al pa osmem in da bova tud mi2 še zrasla. danes grem na pregled, in po en stran se veselim po drug pa me spet skrbi če je use ok. no sam mirno kri pa bo. v glavnem tanika1 v šolo hodva v zd kamnik, sestra ki predava je tko luštna, da me je čist potolažla, glede popadkov, bolečine in vsega.... še moj user posted image je pol reku: no a je tok hudo rodit. še jst bi šel. user posted image sm si mislila ja kr, izvoli. ni se blo treba nč prjavt, gužva je tko znosna, za en razred. ni natrpan. pa nbenih nalepk n rabmo. skratka pridš tja se usedeš pol pa že šefica pove kaj in kako. skratka. všečno. zdj grem pod tuš pol pa do G, zgleda da se user posted image veseli, me suva tja pod rebra, kr nej. velik naj brca. lep dan.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:22:36   
nejanejc
tropical,  tudi nas v Kranju niso nic strasili. Je blo fajn. Mi smo pa glih vceraj zakljucli :) in sem bla jst tudi z najmanjsim trebuhom tam :) So ble v glavnem tiste, ki bojo marca rodila... No, sej mogoce bom jst tudi, kdo ve?! pa ene celo februarja :) MA po eni strani sem kar vesela, da sem sla zdej in ne ko bom tik pred koncem :)

lepo opravi na pregledu :)

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:28:45   
amelie
Ela24, jaz imam dva cucka, oba ekstremno hiperaktivna, trmasta, glasna, čuvaja, nezaupljiva, .... vse, česar si ne želiš pri psu, ko pričakuješ otroka user posted image  In si ne delam nobenih planov, ker itak vem, da se ne bodo izšli. Sva jima sicer testno prepovedala kavč in posteljo, česar se ne drživa dosledno, he he, ampak smo vseeno prišli do faze, ko 'vprašata', preden prideta gor, torej sama ne skočita več brez najine potrditve. To sva naredila zato, da sta navajena bit dol še preden dojenček pride, da ne bi potem tega s prihodom otroka povezovala. Če bosta otroka lepo sprejela, bosta dobila svoje privilegije nazaj, sicer pa imava tud že nagledano ograjico v Ikei, tako da bi v skrajnem primeru določen čas dneva preživela za ograjico v kuhinji.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:32:20   
marjanaj
jaz se bom namesto EA poslužila vseh protibolečinskih zadev Maš srečo, da boš pred mano rodila, ker bodo zame vse porabil


cojka, kja pa ce bom jaz vse porabila? user posted image  Sem totalni zajc in ne znam prenasati bolecine user posted image . No ja, ce bos pridna, ti kaj prisparam user posted image

orgazmicni porod (Orgasmic Birth) sem si ravno te dni ta filmcek dol potegnila in pa se ta drugega (The BUsiness of Beeing Born), ki jih ful hvalijo. Enega ~ pa ne vem vec katerega ~ so celo v kinu Dvor (se mi zdi)user posted image  vrteli? No jaz cakam, d abom doma lepo na porodniski, un mesec prej, ko mi bo tako ali tako dolgcas, pa si ju bom pogledala... 

aprilčica10 user posted image  kako lepo imata pospravljeno! Si pa prava gospodinja user posted image . Sej ne, hecam se, imam jaz tudi velikokrat tako, ampak, zdaj si tega ne morem vec privoscit, ker sem tolk storasta, da bi se sigurno na enem od kupov spotaklnila in se po tleh razlepila user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:46:42   
neka_noč
Živjo - ste naklofale user posted image

Spanje v svoji posteljici/sobici moj sin je od začetka spal v svoji posteljici, nato smo se preselili, ko je imel leto in pol in je spal v svoji sobici. Ni bilo nobenih problemov. Sedaj, ima 5,5let, pa vsakodnevno spi pri nama v postelji user posted image Če ga že uspeva "diplomatsko" prepričat, da gre v svojo sobico spat, se pa ponoči prišverca k nama. Še veva ne, kdaj pride. Le zjutraj je pri nama v postelji. user posted image  
Prijateljica je svojo hčero od rojstva imela pri sebi v postelji, mož je šel spat v drugo sobo, vsi smo bili pametni, da to pa ne bo ok - še posebno, ko je zanosila in je bila tik pred tem da rodi.... pa se je nato hčera sama "odstranila" iz spalnice in je šla spat v svojo sobico. Torej - nekega pravila ni. Očitno. Lahko je biti pameten in lahko je planirati, a user posted image oz. otroci potem vse splanirajo. Midva tudi upava, da se najin sin sam "odstrani" iz splanice... Po eni strani nama je čisto všeč, da je pri nama, ker veva, da ne bo dolgo. Otroci prehitro odrastejo. Vem, ker mi je določene stvari povedala soseda, ki ima sina starega 15 let. Pa tudi druge mamice.
Mislim, da vsak otrok potrebuje čutiti neko varnost, zaledje - in velikokrat to začuti ob mirnem spancu v zakonski postelji staršev, ko ju vonja. Najin sin velikokrat vzame mojo pižamo v roke in jo ovohava - morda je kateri čudno - a pravi, da mu diši po mamici....  Jaz sem tudi to delala z mamino pižamo. Pa nisem nikoli marala spati pri njej. No, ko sem bila čisto dojenček, vem, da me je imela pri sebi. Očitno mi je bilo to dovolj. Moja sestra pa se je npr. hodila k njima crkljati do šestega razreda. Mini to (niti takrat, niti danes) ni bilo nikoli jasno in mi je bilo čudno. Imam pa očitno sina, ki sedaj to potrebuje. To crkljanje. Kot dojenček me je celo odrival, zdaj večji, pa išče to bližino, toplino.
Pri tem sinu bo isto. Spal bo v svoji posteljici - od začetka. Bo pa posteljica pri nama v spalnici. Kot tudi previjalna in garderobna omara. Kako bo z njim, bomo videli. Se prepuščava feelingu. Mislim, da naredimo  kot starši največ narobe, če otroka nekaj silimo. Meni je npr. v šoli za starše rekla ena pediatrinja, ko sem vprašala kaj narediti glede sina, ker sedaj spi pri nama,.... pa je rekla, da moram it v drastično vzgojo - naj zaklenem vrata spalnice. user posted image user posted image user posted image user posted image   Vsi starši, ki smo tam prisostvovali smo se zgrozili. Postala je mrtva tišina. Ko sem to povedala mojemu doma, se je kar zdrznil in povedal, da je to on doživel, ko je bil majhen in da tega svojemu sinu ne bo dovolil, da se mu naredi. Ima prav. Sama nisem za teke drastične ukrepe.
Skratka, mislim da nekega splošnega pravila ni kako oz. kje naj spijo naši user posted image . Sem ravno včeraj brala v rr vodniku kako so včasih spali cela družina skupaj, zakaj je danes drugače oz. za kaj vse je dobro, da se spi skupaj,.... zmanjšana verjetnost smrti v zibki itd. Sama bom poslušala svoj notranji glas in verjamem, da bo kdaj naš user posted image spal tudi pri nama v postelji. Zakaj pa, konec koncev, ne?! 

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 11:59:28   
Anonimen
Babyloverka Orgasmic Birth se rece filmu. Je dokumentarec in imas tudi nekaj izsekov na youtube. Guglaj malo user posted image

V glavnem, gre za to, da naj bi bilo rojstvo otroka orgazmicno dozivetje (kot je slo noter naj bi slo tudi ven) in s tem manj stresno za mati in otroka. Ampak zato se ne rodi v bolniski postelji s 3 cimrami v sobi ampak doma, v bani, v bazenu,  z doulami itd.
Zanimiva teorija, ampak v Sloveniji vse to propade. Jaz si bom edino porodni nacrt napisala pa upala, da ga bodo babice upostevale. Drugace pa se jim prepustim pa naj delajo z mano kar hocejo, saj imajo izkusnje.
No, jaz ne bi njihovega dela nikoli v zivljenju opravljala zato jim popolnoma zaupam in jih cenim.

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:06:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Zanimivo za primerjat:

http://www.ringaraja.net/tabela-rasti-ploda-po-tednih_138.html



Po tem seznamu sodeč je naša user posted image v čistem povprečju. Pa sploh več ne vem katero povprečje naj bi blo pravo, user posted image na internetu jih je tolk, pa dost so si različna. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Malena89 jaz ne verjamem da je kaj narobe ker imam jaz izmerjen AC 268mm in mi je zdravnik rekel da je cist super za 31. teden ... ti si pa v 30. tednu pa ni neke razlike vecje med trebuscki Verjetno je G le malo pretiravala zarad praktikantke



Ja ni neke razlike. Hvala za informacijo, sem kar malo pomirjena.
Še za seznam, sem včeraj pozabila:

  Malenaa89(20)Marjeta na Dr. polju (1. ,0. ) user posted image   +8,5  23.02.

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:07:20   
Wannabemommy
lepo pozdravljene souser posted image

jaz sem tud že bila na csd in sploh niso komplicirali, a ve že veste kaj boste vzele od paketov al bote denar?

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:08:32   
BELA BUČA
EA
Prijatelj je anastezist in mi priporoča, nikakor pa ni vsiljiv ... Poslal mi je nekaj podatkov in članek o tem. 9 od 10 je uspešnih, posledice so lahko glavobol, CR, vakuum ... Nisem se še odločila. Bom pa vprašala svojo ginekologinjo in mislim, da te prej napotijo še k anastezistu na posvet.

Zaradi imen se pa ne vznemirjajte preveč. Ker delam v šoli, vem, kako zelo zelo ime zaznamuje otroka. Nekateri starši res ne pomislijo, kako so lahko otroci nesrečni zaradi tega. Mladina je grdo rečeno žleht in ne mislite si, kaj vse jim pade na pamet. Veliko se jih potem podpisuje drugače in jih nato tudi drugače kličejo, kot jim je ime.
Vsem pa ime v nobenem primeru ne bo všeč, pa če še tako zbiramo. Jaz sem jih nekaj povedla naglas, pa je vedno nekdo vihal nos ali našel kakšno izpeljanko ali pa "čudaka" s takim imenom ... Ali prijatelji ali kdo od družinskih članov, tako da se zanašajte na svoj dober okus in občutek, malo pa le pomislite, kako se bo s tem imenom počutil otrok oz. kaj vse lahko izpeljejo iz njega.


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:15:39   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Zanimivo za primerjat:

http://www.ringaraja.net/tabela-rasti-ploda-po-tednih_138.html



Po tem seznamu sodeč je naša user posted image v čistem povprečju. Pa sploh več ne vem katero povprečje naj bi blo pravo, user posted image na internetu jih je tolk, pa dost so si različna. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Malena89 jaz ne verjamem da je kaj narobe ker imam jaz izmerjen AC 268mm in mi je zdravnik rekel da je cist super za 31. teden ... ti si pa v 30. tednu pa ni neke razlike vecje med trebuscki Verjetno je G le malo pretiravala zarad praktikantke



Ja ni neke razlike. Hvala za informacijo, sem kar malo pomirjena.
Še za seznam, sem včeraj pozabila:

  Malenaa89(20)Marjeta na Dr. polju (1. ,0. ) user posted image   +8,5  23.02.



No vidiš, sam da si se malo pomirla,npr. meni so tud rekli pri enem G. da ma našuser posted image  preveliko glavico za svojo velikost, nakar mi je pa moj G potrdil da je večji in da se vse ujema in da se bo 99% prej rodil,....tak da ni vedno tak hudo kot se slišiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:16:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

lepo pozdravljene souser posted image

jaz sem tud že bila na csd in sploh niso komplicirali, a ve že veste kaj boste vzele od paketov al bote denar?


Jaz sem obkljukala okence "enkratni denarni znesek". Saj mam že skoraj vse doma, kar potrebujem. Ti si se odločila za denar ali zavitek? Če se je katera odločila za denar, kaj so vam rekli, kdaj bo nakazan? Meni bodo nakazali 15. marca.


Ja, po vsem raziskovanju po spletu sem ugotovila da se vsi user posted image ne razvijajo enako hitro. Tako da se ne bom obremenjevala in sekirala, to tud ne more dobro vplivat na user posted image . Počakala bom na NP takrat bomo pa videli kaj bo. user posted image


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 2.2.2010 12:20:17 >

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:36:26   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

lepo pozdravljene souser posted image

jaz sem tud že bila na csd in sploh niso komplicirali, a ve že veste kaj boste vzele od paketov al bote denar?


Jaz sem obkljukala okence "enkratni denarni znesek". Saj mam že skoraj vse doma, kar potrebujem. Ti si se odločila za denar ali zavitek? Če se je katera odločila za denar, kaj so vam rekli, kdaj bo nakazan? Meni bodo nakazali 15. marca.


Ja, po vsem raziskovanju po spletu sem ugotovila da se vsi user posted image ne razvijajo enako hitro. Tako da se ne bom obremenjevala in sekirala, to tud ne more dobro vplivat na user posted image . Počakala bom na NP takrat bomo pa videli kaj bo. user posted image



Jaz se bolj nagibam k e- zavitku in bi si ga kr sama sestavla, kr majo te ograjice za stopnice in midva imava 3 nadstropja v hiši in bi prav prišlo, pa še kaka prenosna postelja pa je to to, kr dnarja mi itak ne morjo nakazat kr v Slo nimam tekočega računa, da pa ga pošljejo pa ne verjamem, nevem  še

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:48:19   
ela24
Saj glede tega planiranja vem, da je tako, da se potem največ zarečenega kruha naješ.
Saj vem, da je fajn, malemu da spi pri starših, še bolj pa je sčasoma staršem.. po mojem mnenju.
Gledam dva nečaka, 3 in 6 let, in vsi skupaj spijo. Pol se pa naspi. Ne vem, jaz nisem za take finte. Saj ne rečem tu pa tam, pa jutranje cartanje in to. Ampak naspijo se pa za en drek, in to povejo, spremenijo pa ne.
In po moje je tudi neka starost ko je otrok zmožen spat v svoji sobici, mora bit privajanje nežno in ne preveč stresno, da to poveže z pozitivnim.

Zdi se mi tudi, da če tako veliki otroci ves čas spijo z starši, da zakonsko življenje ne more bit ne vem kako vročeuser posted image Drugo je, ko je ena omenila, da se mali prikrade ponočiuser posted image

Glede psa pa, jaz bi rada da bi kakšno novo omejitev povezal bolj z selitvijo kot z dojenčkom, upam samo da se nam bo uspelo pravočasno preselit. Moj mi že tako zdaj govori, da brezveze, da zdaj razmišljam, kaj ga bom odvadila, ker itak stalno doseže svoje.
Saj to je glih problem, da je nam mogoče še težje, kot živali ali pa tudi otroku postavit omejitve. Ker pol nas pa malo krivda gloda...

Glede paketa, mislim, da se bom jaz odločila za paket, in sicer za to, ker itak rabim jajčko od maxi cosi za na voziček in pa ta easy fix podstavek za jajčko, ki sta pa cenejša kot drugod. Pol pa še vzamem par tetra pleničk, pa je tak to touser posted image
Kaj veste v kolikšnem času, pa lahko naročiš ta paket, od takrat ko si si papirje zrihtal na csd?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 12:55:57   
NATAŠA35
drage moje koliko ste se načvekale user posted image user posted image , se vidi, da je mrzlo, pa da ste raje notri na toplem...

naj vam povem eno super novico, spet bom postala teta in to šele v drugo, ampak sem veselauser posted image user posted image user posted image user posted image ...mi je starejša sestra sporočila, ki se je novembra poročila v budističnem templju z indijcem in sedaj je že dva meseca nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image ....tako, da bova obe letos rodili,user posted image user posted image polno leto bo...

legenda dobrodošla...vidim, da si iz kamnika ali pa okolice, glede na to da si bila na MŠ v Kamniku...kolikokrat pa imate predavanje ali je samo en dan...jaz sem iz Stahovice, tako da sva kar blizu, končno ena iz mojega konca user posted image user posted image
a potem hodiš k jemčevi na preglede?

cojka ja tudi dojenčki smrčijo, sploh če jim je nosek zamašen

getreal super posteljica...imam enak baldahinček, pa podobno obrobo, jaz sem kupila ono z levom gor, jo je moj izbraluser posted image user posted image ; bom dala slikico gor, ko jo postavivauser posted image

živa imaš težave...najbolje bo, če kupiš čaj oz bolje bo da je nabrano in posušeno in delaš potem čaj...priporočam ti pljučnik, ni samo za pljuča in dihalne organe, ampak tudi za čiščenje sluzi iz telesa...pa še en dan ji pelji kam na hrib, naslednji dan pa na morje, pa bo bolje...

imena ja se strinjam z vami...jaz sem mnenja, da dam otroku ime, ki je nama všeč, ne pa da mi nekdo vsiljuje ime...pred leti je babica od mojga, rekla, da morava otroku dati ime ANA, če bo pupa, ker je pač tako bilo ime  njegovi mami, ki se je ponesrečila...pa me je čisto minilo....potem, pa teta pride na idejo, da dava punci ime anamarija, po obeh babicah, pa me je še bolj razpizdilo...briga me, kaj pomeni ime, če je meni všeč mu ga bom dala...res pa da gledam tudi nato, ko bo zrastel, da se ne bo sramoval imena...ko sem rosila tretjega, sem slišala v sosednji sobi, da so otroku user posted image dali ime Jakec...babica je jo 10x vprašal, pa mislila, da ga bodo pač tako klicali, onadva pa kot pribito, da bo jakec,  haloooouser posted image user posted image si predstavljate sedaj ko je star 5 let, kaj šele ko bo v šoliuser posted image user posted image

spanje otroka jaz bom imela tudi posteljico in upam, da ne bo samo za okrasuser posted image user posted image , ker so vsi moji otroci spali pri meni in mi ni žal...potem pa ni bilo problema jih dat spt v svojo veliko posteljo, samo še pri zadnjem mi to ni uspelouser posted image user posted image , mogoče pa bo šel, ko pride novi član...

ea sem čisto proti in je tudi ne bom imela, če je že 3. nisem...pri zadnjem so mi dali masko, pa sem zaspala in sem se samo obrnila, pa je mali ven padel user posted image user posted image

uhhh sem se razpisala, a ne da...zato pa mi trpi delo v službiuser posted image user posted image , ker visim tu gor





_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 13:04:45   
nejanejc
nam o tej maski niso nic povedali... kaj je to?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 13:09:01   
NATAŠA35
kaj pa vem, samo nekako me je uspaval...meni so jo dali, ker ko so predrli mehur, se je mali zagozdil in ni spustil vodo do konca, pa še živahen je bil....pa so dali, da ga malo umirijo, samo niso vedeli, da bodo zato še mene umiriliuser posted image user posted image ...pa popadki niso bili tako hudi več in je bilo znosno vsaj malo časa....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 13:36:51   
katy83
hello babike.

kako ste? Vidim, da kar pridno čvekateuser posted image , sem rabila kar nekaj časa, da sem vas prebrala. No, moj dragi je šel v službo, pa sem se odločila, da vas kaj pokomentiram, da bom tudi jaz na tekočem.user posted image   Pa da me ne pozabite. user posted image

Nataša35 - jaz sem za to masko že tudi slišala, če je fejst hudo, je po moje kar fajn, da se malo "zadeneš" tam.

EA - me veseli, da nisem edina, ki sem skeptična glede te možnosti. Ponavadi, ko komu rečem, da mi EA ni ravno všeč, me vsi gledajo čudno. Res pa je, da v tujini večinoma ženske rojevajo tako. Ni pa res, da ni šivov, hemeroidov in ne vem kaj še. Včasih zna bit še hujše vse raztrgano, ker ženska ne čuti popadkov in včasih brezeveze pristiska. Je znanka anestezistka, pa mi je tak povedla. Rekla mi je še, da je ona vsekakor za ea in da ni neke panike. ah, mi bomo kar tako probali. user posted image

wannabemommy- saj mogoče si že kdaj povedla? user posted image  Kaj ti nisi iz Slovenije? al zakaj nimaš računa pri nas? Joj, kak sem radovedna. Aja, pa še glede e-zavitka, jaz sem dobila informacijo, da si ga full težko sam sestaviš, ker mora bit do centa točno. user posted image  ne vem. V bistvu se ne spuščam v to, ker mi2 bova denar vzela, ker itak že vse imava. Pa komaj čakam, da gremo na pijačko. user posted image  

pupa81 - če se ti je posteljica spustila nizko, potem pa se malo pazi. user posted image   Aja, pa kaj to na slikci si ti? user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 13:46:55   
katy83
spet sem samo gumb potrdi pogledala, pa mi je že objavilo.

ne, ne, nisem še končala. user posted image

Aprilčica10 - no, držim pesti, da bo izpit vsaj 6-ka, da se rešiš. user posted image    Pa vidim, da imaš full cotik. fajn. jaz imam nekaj že pripravljeno, eno pošiljko pa še dobim. Imela pa bom cotik tam nekje do 2.leta. Potem pa bodo spet nove pošiljke. Pa user posted image  za vabila.

malenaa89 - ah, ne se sekirat. (lahko je to rečt, ne?) . Po moje je ginekologinja malo pretiravala, res zaradi praktikantke. user posted image

Getreal - lepa posteljicauser posted image . Pa mogoče pa bo izpit šel skozi. user posted image


Ziher sem kaj pozabila. Danes začnemo s šolo za staršeuser posted image . malo me je samo strah kako bom zdržala, ker me križ vsak dan bolj boli.

ojoj, zdaj ravno slišim pesem Nikoli več od Babilon. user posted image  Ko slišim to pesem, me vedno stisne, ker je pred letom in pol umrla od mojega očima hčerka, stara je bila 18 let. Vzrok:droge. jao. user posted image

nič, punce, lep dan vam želim. user posted image
Katy

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 13:49:38   
Chi_Pita
Hei, spet se javljam po nekaj dnevnem premoru. Prebrala sem vas bolj površno ... a vseeno se nekaj spomnem user posted image
Vikend smo preživeli na snegecu pri sorodnikih user posted image user posted image user posted image user posted image edini problemček je bila sobotna vožnja, ker je tako močno naletavalo, da je dragi komaj vozil. Smo se pa kepali, juhuhu, se vidi kako je ko pride primorka na snegeca. Pa še ogromno oblekic smo dobili za našo user posted imageuser posted image Kompletek za domov, pa moramo še kupiti ... sej imamo še čas. user posted image

Drugače pa ja, včeraj sem pa bila na ogledu Izolske porodnišnice in ne vem no ... pri meni vseeno prevladuje Postojna, dragemu pa bolj diši Izola, ker ga je nekako strah vozit tako daleč. user posted image No ju3 pa MŠ ... sej ne morem verjet. user posted image


kepica ... ah ti smola ... pošiljam ti res ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image - celo životinsko carstvo za srečo.

nizy ... ti si pisala o višini porodniške user posted image , jaz sem na podobnem kot ti, le da sem se zaposlila niti pol leta nazaj. user posted image In zdaj se seveda šteje za pol leta moja bruto za pol leta pa 55%min plače ... in ja, skupaj pride nek drobižek user posted image


waw nincy ... lepi vozek, tudi jaz sem vzela takega, le da iz druge roke, brez trde košare in ja v rdeče sivi barvi je. Sem si pa sposodila mehko univerzalno košaro, ki lepo paše zraven. Sam zdaj ga moram malo umit. user posted image Pa glede medenih tednov, ti verjamem ja ... bosta že nadoknadila. user posted image

Imena... aglaia - jaz gledam pomen imena - ne vem zakaj, sam ne morem dati otroku ime Dolores (čeprav mi je full fulll lepo ime) sam pomen pa je bolečina (itak smo zraven It meje) in me kar odvrne od tega. Nekako se nagibam k imenom z bolj svetlim pomenom user posted image ... Drugače pa me noben ne bo prepričal kako naj dam otroku ime, če je nama všeč, ga bo user posted image dobil, je pa res, da ne izbiramo med takimi imeni, ki bi kako grdo zaznamovalo otroka.

Epiduralna ... lih včeraj je babica al sestra na ogledu porodnišnice omenila, da z epiduralno traja malenkost dlje, je pa dala primer: kaj raje, rodiš v 5ih urah z groznimi bolečinami ali v 6ih brez bolečin? user posted image pa si vi mislite? Jaz ne vem, na predavanje o EA grem, če se bom pa za njo odločila ne vem še.

Getreal ... rokomet - seveda smo spremljali, kolikor nam je čas dopuščal in moram rečt, da sem bila zelo zelo razočarana. Sem res več pričakovala od naših, ne pa da vedno popustijo.




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.2.2010 14:01:52   
tatly
oj
GETREAL-o lepo v oviese-ga mamo pri nas na ptujuuser posted image user posted image
jaz sem imela danes pregled vse je ok z pikico v trebusckuuser posted image je pa moja princeska bruhala vceraj zvecer in nimam pojma zakajuser posted image user posted image
NP-3.3

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!