|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 19:58:20   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

tudi meni pride nekje tako porodna.
se pa ravno zdaj pogovarjama pa nama nekaj ni jasno: jaz kot mama dobim porodno in otroški dodatek, to pa je tudi vse, ne? in predvidevam da porodna bo okrog 430 in otroški dodatek verjetno 50 evrov za enega otroka ali ne?


Otroški je odvisen od prihodkov obeh staršev!
Jaz sem najprej dobivala 10 tisoč tolarjev takrat so bli še tolarji sedaj pa dobim borih 20 eur!

Ja kot mati dobiš porodniško otroški pa dobi tisti ki da vlogo s tem da morejo bit od obeh podatki plač in ostalih dohodkov!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 19:58:21   
Anonimen
Naša pupa pa bo Alja Medea. Mislim da je unikatno ime tako kot bo naša žabica user posted image

(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 19:58:37   
photo
Tudi za otroški dodatek imaš on-line kalkulator na CSD Šiška:
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOT.asp

Za kepico je potem res veliko manj črno-belo, če je že v 32 tednu. Ima velike šanse, da tudi, če bo prišlo do poroda, da bo z bebiko vse OK.



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 20:04:32   
nincy29
Najprej hvala vsem za čestitke!!

chi_pita ne nikamor ne greva...odkar sem v bolnici bila se kar bojim hodit kam bolj daleč..

Tolk načvekate da niti nevem kaj pokomentirat..oblubim da od zdaj naprej vas bolj redno berem pa tipkam!

joj kepica držim pesti da bo use okuser posted image user posted image

jaz sem danes začele cotike prat..imam veliko teh spodnjih srajčk,pa pleničk itd. še moje pa od sestre.
učiri pa smo tudi voziček kupili.peg perego pliko p3

user posted image



(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 21:17:32   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Naša pupa pa bo Alja Medea. Mislim da je unikatno ime tako kot bo naša žabica user posted image


Lepo imeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 21:19:01   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29


jaz sem danes začele cotike prat..imam veliko teh spodnjih srajčk,pa pleničk itd. še moje pa od sestre.
učiri pa smo tudi voziček kupili.peg perego pliko p3

user posted image





Lep vozicekuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 22:18:35   
dacy
Dober vecer

Jutri pa imam spet pregled ... pa upam da ne bo spet previsok pritisk , ker ne grem vec v bolnico lezat ... dost mam zdravnikov ... upam da me narocijo sele cez 2-3 tedne ker se mi res ne da vec nonstop na kontrole hodit ko pa sem cist vredu in mi cist nic ne manjka ... No se javim jutri po pregledu ... kilogrami bojo po mojem tak prevelki, ker se mi zdi da sem vedno sirsa user posted image ... upam da nem kregana user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

dacy - verjamem, da že močno pogrešaš svojega. Meni bi se tudi že mešal na tvojem mestu. Saj jutri pa šibaš na Bled, a ne?
Ti pa že kar v 32. teden. Jao, jao... kok gre to hitro. No, jaz sem še 4 tedne za tabo. Imam še čas se psihično pripravituser posted image . No, pa ne vem če mi bodo ti 4 tedni več zadostoval, da se psihično pripravimuser posted image


cojka zal se ne grem jutri nazaj ... v petek imam se UZ tak da sele v petek grem ... bo treba do petka se zdrzat user posted image
32. teden ze ja ... prav fajn se slisi ... se malo pa bo moja bebica ze tu user posted image

imena - jaz imam tud imena ze izbrana ... fantek bo Aleksej , ce bo puncka pa bo Vanesa user posted image

izracun porodniske - ker nimam tu v MB placilnih lisst si zelo tezko izracunam ... sem pa enkrat prej ze racunala in mi je prislo nekje okrog 650€ ... upam da bo res tak user posted image

nincy29 lep vozicek ... mi je prav vsec user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 22:29:55   
živa
Hoj!

Po mojem sem ostala tam nekje na 70. strani user posted image . Vem, da se je Nincy poročila, čestitke in srečen zakon vama želim user posted image , pa user posted image  vsem ubogicam, prevsem Kepici (in dacy, če je še v bolnici).

Jaz delam kot zmešana; ta teden sem dvakrat delala od zjutraj do pol sedmih zvečer user posted image  in skoraj vsak dan potem še doma do polnoči ali enih, ker končujem en projekt - potem mi sledi drugi, veliko večji, ki naj bi ga tudi do poroda končala user posted image user posted image . Vmes je imel še moj prvi 4 leta user posted image  in smo vsaj tisti dan uživali; smo se vozili po toboganu v bazenu in čofotali user posted image , ta vikend pa smo se tudi nasankali in naigrali, ker sta nečaka prespala pri nas.

Kompletek za pot iz porodnišnice naj bi imela tudi jaz že kupljen (če si ne premislim user posted image ); je turkizno-oranžno-zelen pajacek user posted image .

Punčka/fantek: v prvo in drugo sem si želela punčko, tudi v tretje, preden sem zanosila, zdaj mi pa - sploh ne morem verjeti user posted image  - dol visi. Zato tudi ne vprašam za spol (no, pa saj nikoli nisem; v prvo se je medicinska sestra zagovorila). Bolj me skrbi, če bo bejbi zdrav oz. ne bo imel kake genetske napake. Tega me je pa res strah. Nisem si pa želela punčke zaradi oblekic ali igrač, ampak bolj zato, ker so mame in hčere v odrasli dobi praviloma bolj povezane, več si zaupajo, pomagajo, praviloma jim hčere tudi bolj zaupajo vnuke v varstvo kot snahe user posted image .

Oblačilca za malčke/malčice: so res kjuti - na slikicah. Ker kolikor jaz gledam moja dva, sta najbolj sproščena in najbolj uživata v trenirkah. Tako da imam polno omaro nenošenih kavbojk, žametk in drugih lepih hlač - na srečo podedovanih od sestrične in bratranca, sicer bi še obžalovala brez veze zapravljen denar.

Grem delat naprej user posted image .

Lp,

živa




(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 23:06:34   
dacy
živa jaz sem hvala bogu ze doma ja ... kepica pa je spet v bolnici in vsi upamo da bo vsaj priblizno pocakala na nas ostale nosecke in da ne bo rodila prehitro in da bosta z bebico obe vredu ... 

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 1:18:24   
živa
dacy, samo da ostaneš doma do poroda user posted image  user posted image .

Evo, ura mi kaže 1:17 in do zdaj sem delala user posted image . Če jaz nisem prismojena!

Lahko noč,

živa

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 6:32:00   
Izabela_07
Mene pa tole nespanje ubija!!!!In še moj smrči kot še nikol po moje!!!user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 6:34:42   
Izabela_07
Jao, kompletek za domov - nič še nimam, ampak zdej bom pa očitno res mogla mal v šoping! Pa se mi tolk ne da po teh vročih trgovinah lazit.

Ime - ga sploh še nimava, niti ožjega izbora ne. Če bo fantek bo kar kriza, je bila že pri prvem, za punčko pa ne bo tako hudo. Za fantka je meni full všeč Anže, ampak moj niti slišat noče, tako da.... no, mal časa še je!

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:06:37   
nejanejc
dobro jutro :)
Bolj dober dan že :)

sem preletela na hitro slikce oblekic, ma prov lepo :) in super za vozicek Ninchy!

mi smo bli spet v Ikei, sam smo kupli bolj malo, eno dekco za tamalega oz. tamalo :) pa posteljo za pr mojih starsih, da bova malo bolj komot, ko prideva prespat na obisk... jogija pol nisva vzela tam, sva sla kar po dormeo v spar

se malo pa grem na pregled, upam, da bo obljubljeni uz padu :)

jst pa bi mela fantka in puncko, ne bi se znala odlocit kaj si bolj zelim :) Mam pa mogoce feeling, da bo fantek, ceprav jih vec govori, da bo puncka. Imena se se nisva odlocla, je pa mal ozji izbor... Cakava se na kako inspiracijo.. Ker zdej so sam bolj pogosta imena v igri, pa bi rada kaj bolj izvirnega.

srecno na izpitih na faksih za tiste, ki jih imate! user posted image

kepica srecno tudi tebi, levinjica... drzite se user posted image user posted image

papa

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:08:10   
NATAŠA35
kepica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je kar stisnilo, ko sem prebrala...upam, da bosta oba zdržala in počakala, kar lepo do aprila...

nincy lep vozekuser posted image user posted image user posted image

izabela mene tudi ubija tole nespanje...premetavam se celo noč in potem sem kot zombiuser posted image ...pa tudi mene moti smrčanje mojga moža, in vsak dan je huje...sem že 1x napisala, da bi ga najraje zrinila dol s postelje, pa mi je ena svetovala, naj uporabim kar ponevuser posted image user posted image

kompletki uuuu, kake lepe kompletke mate, jaz še nimam nič, oziroma se odločam ali naj še 4. oblečem isto kot prejšnjim ali raje kupim novouser posted image ...čeprav moj me nazaj drži, ker nikoli nisem kupovala vnaprej, prej vedno zadnji mesec in tako bo tudi sedajuser posted image

fantek/punčka jaz si želim res pupo,mam lučkov vrh glaveuser posted image user posted image ...kakor sem povedala, bom zelo razočarana, če bo spet user posted image , ampak mi je važno, da je poba zdrav...oba si zelo želiva punčko, samo če ne bo pač ne bo...bom pa težko prenesla očitke moje sosede, ki je že pri 3. user posted image imela svoje komentarje, ko je njena vnukinja dobila pupo...grrrrrrr

oblačila če pogledam, bi me ceneje prišlo, če bi imela spet fantkauser posted image user posted image , bi pa z veseljem kupovala za pupouser posted image user posted image ...pa ne bom pretiraval, res pa da so za user posted image lepše stvari, samo zdaj se tudi za user posted image najdejo lepe kombinacije in so pote prav fletni....jaz vidim, da je kar precejšna razlika, če pogledam prvega in tretjega otroka...

imena midva še nimava imen, čeprav jih imam prvič več za punce kot fantke... se nagibava bolj na svetopisemska imena, ker imava tri otroke z takimi imeni : David, Luka, Jakob
user posted image : prevladuje Eva, Ema, Lara, Lucija, Ella, Karmen, Viktorija, Klara, Nika...
user posted image : Simon, Rok, Benjamin, Filip, Domen
kaj se bomo odločili, pa še ne vemo... pa se nagibam na imena za user posted image , prej pa sem vedno izbrala ime za user posted image ...mogoče pa nosimo user posted image

v soboto so mi postavili omaro v spalnici, za posteljico je zmankalo časa in prostorauser posted image , ampak bomo že...sem pa včeraj pospravila skoraj vso kuhinjo, vse obrnila, tako da bom še sama potrebovala en teden, da se navadim na nov režim, kaj šele drugiuser posted image user posted image ...še malo pa bomo doma, pa se bomo spravili v akcijo pospravljanja in pripravljanja za user posted image user posted image ....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:16:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
izabela mene tudi ubija tole nespanje...premetavam se celo noč in potem sem kot zombiuser posted image ...pa tudi mene moti smrčanje mojga moža, in vsak dan je huje...sem že 1x napisala, da bi ga najraje zrinila dol s postelje, pa mi je ena svetovala, naj uporabim kar ponevuser posted image user posted image


Tud mene tole premetavanje ponoč ubija in ja Nataša jaz sem ti svetovala, da uporab ponev, ker mene vsako noč bolj mika da bi jo, sam kaj k je zdej začel smrčat še pes. Ma oba bi po glavi kresnlauser posted image

Nataša35 kdaj bosta pa vidva zvedla al mata  al ?

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:18:57   
gilda77
Dobro jutrouser posted image !


Kako ste kaj? A vas tudi hrbet kaj boliuser posted image ? Meni ga mora moj vsaki dan zmasirat.Jaz si ga dvakrat čez dan in zvečer mi ga še moj.

Kakšne lepe kompletke imate za iz P.,jaz nimam še nič,ker bi rada nekaj v rdeči pa nič ne dobimuser posted image .
Imena:jaz imam rada manj pogosta imena in naša punčka bo Kasia.Nekaterim je čudno,nekaterim grdo,nekaterim je všeč,pač vsak ima svoje mnenjeuser posted image ,a ne? Meni je všečuser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....za vse, ki imate težave!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:27:41   
nejanejc
lepo ime

(odgovor članu gilda77)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:39:34   
aprilski hrošček
Joj, joj Izabela_07 kok si me nasmejala. Moj tudi zadnje čase tako smrči, da se vsako noč selim v dnevno sobo na kavč user posted image user posted image user posted image .

Imam pa eno vprašanje za vse s štajerskega konca. A bo šla katera od vas roditi v Avstrijo? V petek ko sem bila na masaži mi je maserka, ki je tudi doula razlagala, kako je bila pred kratkim z enim parom na porodu v Avstriji in ni mogla prehvaliti porodnišnice in odprtosti njihovega osebja. Jaz bi šla takoj, če nebi bila tako daleč. Se bojim, da nebi rodila kar na poti user posted image user posted image user posted image .

Ime tudi midva še izbirava se še nisva odločila kaj točno bo naš fantič, zaenkrat ga kličemo kar Pepo, ker je moj mož Peter user posted image user posted image .

Kompletek za domov iz porodnišnice bo pri nas čisto v beli barvi. Bi ga slikala, pa nimam pojma kako se slikice naloži sem še iz bolj starih časov EMŠO pa to user posted image user posted image

Lep sončen dan še naprej pa se tipkamo!!

Za vse ki imate težave pa ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:42:15   
NATAŠA35
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
izabela mene tudi ubija tole nespanje...premetavam se celo noč in potem sem kot zombiuser posted image ...pa tudi mene moti smrčanje mojga moža, in vsak dan je huje...sem že 1x napisala, da bi ga najraje zrinila dol s postelje, pa mi je ena svetovala, naj uporabim kar ponevuser posted image user posted image


Tud mene tole premetavanje ponoč ubija in ja Nataša jaz sem ti svetovala, da uporab ponev, ker mene vsako noč bolj mika da bi jo, sam kaj k je zdej začel smrčat še pes. Ma oba bi po glavi kresnlauser posted image

Nataša35 kdaj bosta pa vidva zvedla al mata  al ?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj si me v dobro voljo spravilauser posted image user posted image user posted image user posted image me čudno gledajo v službi...

9.02. imam NP, pa upam, da bomo takrat kaj videli, če ne bo do konca user posted image user posted image ...jaz bi rada vedela, ker me ta nevednost že ubija...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:45:03   
nejanejc
srecno nataša, se en teden! :)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:48:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
izabela mene tudi ubija tole nespanje...premetavam se celo noč in potem sem kot zombiuser posted image ...pa tudi mene moti smrčanje mojga moža, in vsak dan je huje...sem že 1x napisala, da bi ga najraje zrinila dol s postelje, pa mi je ena svetovala, naj uporabim kar ponevuser posted image user posted image


Tud mene tole premetavanje ponoč ubija in ja Nataša jaz sem ti svetovala, da uporab ponev, ker mene vsako noč bolj mika da bi jo, sam kaj k je zdej začel smrčat še pes. Ma oba bi po glavi kresnlauser posted image

Nataša35 kdaj bosta pa vidva zvedla al mata  al ?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj si me v dobro voljo spravilauser posted image user posted image user posted image user posted image me čudno gledajo v službi...

9.02. imam NP, pa upam, da bomo takrat kaj videli, če ne bo do konca user posted image user posted image ...jaz bi rada vedela, ker me ta nevednost že ubija...



Ja a ni grozn no ko že tko slabo spiš pol pa nekdo zraven tebe smrči. Za ubit. In pol me moj zjutri ful debel gleda kaj sem tečna. Ja halo mogoče zato k pol noči nisem spala, ker sta se s pom šihtala v smrčanjuuser posted image

Nataša upam, da pa na tem pregledu res že zveš kaj nosiš, ker tole te more pa res ubijat. In ful ti privoščim, da je user posted image . Vsakič k pomislm kok si jaz želim punčko, se spomnim nate. Ker bi tud rada imela 3 al pa 4 otročke in me je kar strah, da pridejo ven sami komandosi.

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:54:24   
babyloverka
nespečnost? če bi me zdaj videle, bi videle zombija user posted image  zaspim, spim do pol enih pol pa grem na wc, nato se zbudi še moj, pol se pa zbudi še mali user posted image  in pol se vsako uro premetavam, če ležim na hrbet me boli križ, če ležim na stran morem ful pazit da imam križ pokrit ker drugače me boli da komaj hodim, in tako do jutra... in danes mali razgraja v trebuhu od sedmih naprej, tak da sploh ne morem verjet.

imena: lepa so tista, ki ste jih napisale.

kepica: upam da počakaš še nekaj časa, sicer pa tudi če se zdaj zgodi večjih komplikacij ne bi smelo biti.

avstrija: sem iz štajerske, nimam predaleč ampak se mi pa zdi, da če ostale zmorejo roditi pri nas potem tudi jaz zmorem. kaj tam v avstriji pa sestre travo kadijo da niso tečne sredi noči ali kaj? no saj verjamem, da lahko imajo drugačen odnos ampak se mi zdi da če sam preveč kompliciraš da je še slabše. bom kar na ptuju rešla zadevo, upajmo da čimboljše.

natasa35 upam da ti na pregledu povedo, da pimpija ne najdejo, da je deklinca

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:55:26   
nincy29
uf govorite o nočnem spanju...jaz se tut ponoči skos premetavam in fuuul malo spim..zato pa zjutro zmiri mal več potegnem da se vsaj malo naspim.

imena..naš bo pa Nik..user posted image user posted image
kompletki..mam tut jaz že par kompletkov..sam tistega ki bo za iz porodnišnice še nimamuser posted image user posted image .


nataša a nisi ti tut ta voziček gledala kot jaz??

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.2.2010 9:58:15   
nejanejc
ma jst tudi tko slabo spim.... kdaj je kriv mmoj, ko smrci, kdaj pa kr brez vzroka.. vcerej je burja pihala... sem se ze odvadla :)

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   [Brisano sporočilo]
1.2.2010 10:31:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.
пеперутка16

.

. (100%)

. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!