|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:30:40   
tatly
ja jaz vidim po najini stelli da ce je moznost sred noci smukne k atiju pod odejo se cartatuser posted image jaz bi tud mela 3 sam je moj rekel da ne.sem rekla zdaj 2 luliki za atija pol se pa en lulci za mamicouser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:38:43   
Anonimen
fantki- sej jaz ga imam tud že zdej ful rada, ga ne menjam (upam da bo priden da ne spremenim mnenjauser posted image ), sam je pa želja po punčki res ogromna. In najbolj me stisne k vidim oblekice za punčke, ker mi imajo res ful ful lepše, je pa res da sem tud nora na roza barvo. Jaz upam, da to res drži in da bo mamin sinček,ker trenutno mam filing, da so punčke bolj cartaste.

neka_noč no men osebno je pa velik lepše videt dojenčka, ki je mal bajsek, kot pa enga suhca. Se mi zdi, da user posted image more met mal lička, pa mal zalogic.

cojka ja jaz sem si vedno želela 3 in k sva dala zrisat hiško, sva dala narest 3 sobe, pol sem pa jaz prišla na idejo, da bi mogoče imela 4, sam me moj nekam postran gleda če to omenim. Ja bova mogle spet skupi naštimatuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:45:37   
tatly
mislite bo nasa sprejela sestrico
user posted image
user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:50:15   
katy83
ojla punce.

Da še vas jaz malo pozdravim v tem nedeljskem dopoldnevu. Kak je fajn, dragi mi je zdaj kapučino skuhal, nazajtrkovala sva se (malo prej), čakava samo, da bo ura 13. , pa greva k moji mami na kosilo. user posted image
Hm, snega imam jaz že tudi malo prek glave, ampak ok, saj sem noter, tak da...naj bo, za tiste, ki se ga veselite/veselijo.user posted image

Photo - ja, jaz sem kupila tak kompletek, ki ni moder. Meni full ni všeč, da se barve določajo, to je za punčko, to je za fantka. user posted image  ok, za roza se strinjam, da ravno ni za fantka, pa še to samo ko je mali. Mi full dobro izgleda, če vidim kakega črnolasca v roza srajčki. user posted image  Upam, da me ne bo svakinja natepla, ker bo ziher to prebrala. user posted image

sinčki - ja, mi2 sva si punčko želela, ampak odkar vem, da bo sin...ja, sem že čist not padla. kaj hočemo. Bo pač mamin sinček. Samo ne preveč. hope so. user posted image  Tudi mi2 bi rada imela še vsaj enega otročka, fajn bi bilo, če bi še kako atejevo mazo dobili. user posted image

križ/hrbet - kaj še katero tako križ boli. Joj, mene proti koncu dneva že tak, da ne morem ne sedet, ne ležat, ne stat. user posted image   malo je to verjetno še od prometne, malo pa vseeno teža pripomore.

Kepica - je zdaj, mislim, da v 32.tednu, tako, da jaz mislim, da če še malo zdrži, pa bo. Sicer pa, če še bo v sredo v bolnici, jo grem malo pogledat, če sem že tam. user posted image

Tako punce, ju3 ob 14. imam izpit. dajte držat pesti, ker znanje...user posted image No, saj nekaj znam, bomo videli. Se pišemo ju3.
Čao, Katy

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:58:07   
babyloverka
user posted image hej babike pozdrav še od mene

včeraj sem se očitno prenasankala ker me je celo noč bolel križ pa še sedaj me.
no sedaj imamo spet family popoldne, pridejo vsi na kosilo ker je mami imela včeraj r.d. potem pa gremo še na bowling in na pico. uh bom probala čimveč počivat medtem ko bodo ostali hiperaktivni.

kompletki: čudoviti so user posted image  tudi jaz še ga morem nabavit, ampak pri tem pa priznam da kompliciram, hočem popolnega, samo še ne vem kak zgleda user posted image

sine ali punčka? pri našem je tudi težko spregledat pimpolinija user posted image  no jaz sem si ful želela punčko, tudi zato ker so taka lepa oblačilca in zato ker rada urejam punčke, jim delam kitke... no pa sem kmalu po tistem ko so povedali da bo  sine ugotovila, da imajo tudi lepa oblačila za fantke, mu lepo oblečeš kavbojkice pa srajčko pa je že čisti frajer user posted image  se že veselim in komaj čakam da ga stisnem k sebi.

tu pa še ena velik problem: ime. kaj ve že vse veste, da nič ne debatirate o tem kakšna imena? midva imava v ožjem izboru par imen samo še ne vema kaj bi. ima katera kakšen predlog? user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:00:25   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

mu lepo oblečeš kavbojkice pa srajčko pa je že čisti frajer user posted image  se že veselim in komaj čakam da ga stisnem k sebi.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:01:39   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

mislite bo nasa sprejela sestrico
user posted image
user posted image



vau, miss simpaticususer posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:08:10   
babyloverka
evo tak bo mami rihtala svojega mišeka
http://www.mamasandpapas.com/product-three-piece-tank-set/s0006592/type-s/
http://www.mamasandpapas.com/product-two-piece-jean-set/s0006630/type-s/


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:19:50   
Anonimen
Heyuser posted image

Jaz sem se nakepala s svojo najstarejšo psičko, ki je pol haski in pol lovski pes, pa ne vem katera je sedaj bolj utrujena. Mene roke bolijo za znoret, ona je pa čisto bogauser posted image

Katy83: veliko sreče ti želim na izpitu. Jaz ga imam ob 10.00, ampak nam je ženska že na začetku leta povedala, da se ta izpit opravlja povprečno 2,8xuser posted image user posted image user posted image user posted image Bo že, vsaj še en rok imam v zimskem, pa če ne drugega bom videla kako izgleda...

Punčka/fantek: jaz imam itak user posted image , mislim pa, da si čisto vsaka mamica želi punčko, ateji pa fantke. Mi je pa moj ati še preden sva izvedela kaj imava rekel, naj si nikakor ne želim punčke. Seveda sem bila tako užaljena, da sem imela ˝surlo do podna˝, pa mi je potem razložil, da me ima itak najraje na svetu, ampak, da smo veliko težavnejše od fantov - predvsem vzgoja. Jaz ne vem koliko je na tem. Imam ˝bratca˝ starega 12 let, ampak sta mojedva že ˝stara˝ in njune vzgoje pri meni in bratu ne moreš primerjati.

Zdaj grem pa na kosilo k mami in ateju mmmmmm - nedeljsko kosilouser posted image user posted image Pa kako sem včasih sovražila govejo župco, meso iz nje in renstan krompiruser posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa ubijam za take južneuser posted image

Bodite pridneuser posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:25:58   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Katy83: veliko sreče ti želim na izpitu. Jaz ga imam ob 10.00, ampak nam je ženska že na začetku leta povedala, da se ta izpit opravlja povprečno 2,8xuser posted image user posted image user posted image user posted image Bo že, vsaj še en rok imam v zimskem, pa če ne drugega bom videla kako izgleda...




Hvala enako. user posted image
Geografijo imaš, če se ne motim? Karmen K. Kotnik?  Ah, ni čisto tak kot ona pravi. user posted image   ok, no, je malo težji izpit. To je moj prvi izpit, kjer sem fasala 6., ampak  naredila pa sem. Saj bo. Bodo punce pač ju3 cel dan pesti držale za naju. user posted image

Pa dober tek. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:37:16   
tatly
babyloverka-ti bos pa mela pravega manekenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bom svoje puncke k vasemu lepotcu pripeljalauser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 12:44:01   
dacy
Lep pozdravcek tud od mene.
Danes sem se koncno naspala tako kot treba ... samo enkrat sem sla ponoci lulat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
Jaz sem se naspala in pozabila včerajpnji dan. Me je moj res razkuru.

Jaz pa po dveh tednih ze prav pogresam da me moj kaj razjezi ... pa se cel teden ga ne bom vidla user posted image

tatly moja sestra ima puncko in fantka ja ... in Sara je bla atijeva pupa , Tilen pa je mamin , tak da ponavadi drzi to , da so fantke bolj mamini carteki kot puncke user posted image Ni pa lih nujno user posted image

photo  kepica ravno vstopa v 32. teden ... tak da ji v bistvu nic kaj ne manjka user posted image Vem pa zato ker ima rok en dan pred mano in jaz tud prav vstopam v 32. user posted image Se malo ... ze skoraj lahko zacnem odsetavt user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 12:52:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2138
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 12:55:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 14:08:45   
memole
Ejla!

Kako kej?
Kaj počnete?

Kosilo se kuha,tamala pa spi!

Sva šla z možem v obi za plesen stvari kupit upam da bo pomagalo!
Pa eno full lepo zeleno barvo za na steno sem vidla da bi pobarvala eno steno koder ima Lara posteljo!user posted image

Ime midva imava že izbrano,še iz prve nosečnosti imava izbrana imena tko da s tem nimava težav!user posted image

Punčka/fantek jaz sem si želela punčko sej tudi fantek ne bi bil odveč bi bil lih tko dobrodošel sam glede na to da je prva punčka in imam samo za punčko oblekice bom zdej veliko prišparala,kajti potem bi mogla vse jovo na novo kupovat kar pa ni mačji kašelj,ker so oblekice kar drage!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 14:18:15   
tropical
kepica drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kepica ima PDP 4.4.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 14:30:37   
lija34
 

kepica velikouser posted image user posted image user posted image čuvajta se!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 16:57:04   
babyloverka
tatly ni problema, ti kar vozi deklince na obisk user posted image

za ime se midva pogovarjava in odločava nekako med Domen in Bastian. s tem da je moj lubi Boštjan in je kar podobno kot Bastian ali ne? ne vem meni se zdi ker se to že tolkokrat primerjala. rabim eno interno mnenje user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 17:36:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 18:10:20   
photo
ime: men se zdi izbrati ime ena težjih nalog. Tko, kot se med sabo pogovarjava, skoz govoriva "pikica je pa dons ful živahan" al pa ko me moj med službo pokliče in vpraša "če pikica kej brca", al pa ko se 'pogovarjam' s trebuščkom, vedno rečem "no tko, pikica, zdej smo pa doma, smo bli..." in iz tega je zdej ven prišlo, da bi bla pa kar Pika. So pa reakcije ljudi bolj -, kot pa +. Sicer pa imava še kar nekaj časa za izbiro.... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 18:21:30   
Anonimen
No, da še jaz skledico glede imen pristavimuser posted image Pri nama je 99%: user posted image Eva user posted image Benjamin (Beni)user posted image

Zdaj se pa naprej zakopljem v skriptouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 18:37:12   
nizy
mi pa še nimamo izbranega imena user posted image

a si je katera že porodniško računalauser posted image men pride borih 430€ netouser posted image user posted image user posted image user posted image

prilgam link:


http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp



< Sporočilo je popravil nizy -- 31.1.2010 18:38:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 18:44:12   
nizy
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

no zdaj pa bouser posted image


< Sporočilo je popravil nizy -- 31.1.2010 18:45:15 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 19:24:44   
babyloverka
tudi meni pride nekje tako porodna.
se pa ravno zdaj pogovarjama pa nama nekaj ni jasno: jaz kot mama dobim porodno in otroški dodatek, to pa je tudi vse, ne? in predvidevam da porodna bo okrog 430 in otroški dodatek verjetno 50 evrov za enega otroka ali ne?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 19:55:09   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

mi pa še nimamo izbranega imena user posted image

a si je katera že porodniško računalauser posted image men pride borih 430€ netouser posted image user posted image user posted image user posted image

prilgam link:


http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp




Jaz dobim tudi neki takega!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ime
symba

katera oblika imena ti je ljubša?

ela (81%)

ella (13%)

elle (6%)


Število vseh glasov: 105

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!