|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 13:53:22   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži


2violina-imaš zs.
hvala že vnaprej za tvoj trud in misli na nas po 90 dneh user posted image  



Nisem dobila zs.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 14:48:29   
Sunny Morning
Samo toliko, da javim...sem na istem...vztrajam user posted image . Še vedno 68,5kg, minusa 1,5kg. GREMO NAPREJ!!!

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 19:02:52   
tea
Na hitro, preden spravim fante spat. Danes pa nisem najbolj pridna - imam 2 grehcauser posted image Zjutraj sem pekla piškote in ko esm jih valjala v sladkorju se mi je eden zlomil in sem ga kar avtomatsko pojedlauser posted image Za kosilo je sine pustil en košček mesa in hop v usta z njimuser posted image zopet brez razmišljanja - mami kanta seveda. Drugače pa kar gre. Zjutraj je bila jabolka, za kosilo zelena solata, paradižnik in paprika, zdajle bi pa tudi jaz neki toplega. Tudi mene zadnji čas zebe, čeprav sem ponavadi pri ta vročih. Mogoče si popečem ananas, kot si blaža banane.
Jutri bo pa že lažje - imam tudi jaz segedin, pa polnozrnati kruhek bom zjutraj spekla.Mmmm komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 20:14:49   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: tea

Na hitro, preden spravim fante spat. Danes pa nisem najbolj pridna - imam 2 grehcauser posted image Zjutraj sem pekla piškote in ko esm jih valjala v sladkorju se mi je eden zlomil in sem ga kar avtomatsko pojedlauser posted image Za kosilo je sine pustil en košček mesa in hop v usta z njimuser posted image zopet brez razmišljanja - mami kanta seveda. he he, meni se je tud to dogajalo. mi je blo zmeri škoda tisti košček v smeti vržt in hop v usta. pa sem si mislila, da se ne bo poznalo, saj je čisto malo... na koncu dneva me je pa tako vest pekla, ko sem študirala, če sem bila pridna... tega ne počnem več, ni vredno!  Drugače pa kar gre. Zjutraj je bila jabolka, za kosilo zelena solata, paradižnik in paprika, zdajle bi pa tudi jaz neki toplega. Tudi mene zadnji čas zebe, čeprav sem ponavadi pri ta vročih. Mogoče si popečem ananas, kot si blaža banane.
Jutri bo pa že lažje - imam tudi jaz segedin, pa polnozrnati kruhek bom zjutraj spekla.Mmmm komaj čakam jaz tud že kar študiram kaj bom jutri in si take lušte delam. pol pa hodim kr v kuhinjo gledat... vsakič ko se zalotim spijem kozarec vode. izkoristim trenutek...user posted image

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 21:35:32   
Pigy
Sadni dan je za mano, nič lačna, vse super, samo kaj ko mi že cel dan po glavi hodijo hrenovkeuser posted image .  Jutri mi pa itak ne bojo. Sem pa spila zihr ene 2 litri čaja.

2violina a si kupla kardamom? Me zanima če kej pomaga, da si ga grem iskat.

Kupla sem si žemljico, tko da grem mal premislit kaj naj si jutri skuham- mesouser posted image


(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 6:19:33   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

2violina a si kupla kardamom? Me zanima če kej pomaga, da si ga grem iskat.



Iskala v dveh trgovinah v našem kraju. Danes popoldne grem v mesto. Tam bom sigurno imela srečo. Ko nabavim in sprobam definitivno poročam

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 6:34:07   
2violina
Aleži - sem poslala.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 7:11:22   
nebo
Dobro jutro, vas kar berem in berem...ampak da bi sama naredila korak pa ne....sem grozna in se obnašam kot kakšna najstnicauser posted image user posted image

A pravite da so v knjigi Rina fajn recepti?

Ena vaša mi je poslala ta link o ločevalni, sem jaz to vse prebrala, samo recepti se pa tam nekako ponavljajo, tako da razmipljam (razmišljam), da si nabavim knjigo in se vam v ponedeljek pridružim, do takrat pa imam sarmo, da me malo sčisti....

Me veseli, da ste tako pridne...kar tako naprej!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 8:10:53   
aleži
Dobro jutro,

najprej eno lepo dišečo kavico vam pošiljam. Pri nas je bilo zjutraj -4 C in nebo tako rdeče!!!
 
2violina- hvala, sem prejela..si bom sprintala in malo pogledala...

Imam pa eno vprašanje: kaj se je kateri menstrualni ciklus kaj prestavil za kakšen dan ali teden, ker smo na "dieti"?

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 10:02:06   
nincika
Jutro dame,

jaz pa danes vodauser posted image ... Pa saj bo, smo včerajšnji dan preživeli, bomo še pa tega...
Za jutri sem si kupila pa sir za žar, se mi ga tako lušta...ga bom popekla na žaru in skledo solate zraven, pa bo.

Lep dan vsem

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 10:13:51   
aleži
nincika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  srečno in sporči kako je!!!!user posted image user posted image user posted image  mene je tudi malo strah kako bom samo z vodo cel dan user posted image  jojmeee

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 10:16:05   
blaža
Voden ni noben bavbav, še posevaj če se držite dijete, ker se želodec zmanjša. Jaz sem ga imela ene 4x do sedaj v življenju, no ne pri tej dijeti, pri prejšnji in nisi kej dosti lačen.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 10:36:31   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Voden ni noben bavbav, še posevaj če se držite dijete, ker se želodec zmanjša. Jaz sem ga imela ene 4x do sedaj v življenju, no ne pri tej dijeti, pri prejšnji in nisi kej dosti lačen.user posted image


Iz tvojih ust v božja ušesa in v ponedeljek v naše želodčke, predvsem in edino le možgančke, da  si ne bodo  preveč hrane želeli.

tebi nincika želim,da ti današnji dan ob vodi hitro mine. Če ti bo hudo lahko premišljuješ, da bo nam  v ponedeljek tudi, si nas prehetela.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 10:51:58   
bella02
aleži, meni je ciklus ostal nespremenjen

vodni dan: fajn je, da se s čim zamotiš in da greš stran od kuhinje, potem ni panike

zebe tudi mene non stop, pa sem drugače pri ta vročih. Je pa res, da je tudi zunaj malce mrzlouser posted image

Sadni dan je minil, k sreči brez greha. Le popoldne sem s Tejo pojedla malo jabolčnega kompota pri tašči, pa ni bil preveč sladakuser posted image . Pa kar težko čakam na B dan, tako da zna bit ta vodni dan malo zoprn. In danes bi jedla vse: salamo, ribe, jogurt, vseuser posted image . Bom za kosilo ribico, zvečer pa ribice ne bo več, pa verjetno kuhano zelenjavo z mocarellouser posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 11:05:40   
2violina
Ko vas poslušam, da je danes mesek, se mi kar sline cedijo. Sem si prestavila B dan in S. Tako, da imam danes drugi S dan v nedeljo bo pa B.
Ravno zaradi tega ker me zebe ko sam hudič, sem si zjutraj za današnje kosilo skuhala zelenjavno juho (korenje, brstični ohrovt, cverača, brokoli in zelje). Jutri bom tej mešanici, kajti nastal je cel lonec, dodala ponozrnate testenine in tako sem dobila kosilo za dva dni. user posted image  user posted image  user posted image .

Uživajte in pridno ločujte.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 12:10:24   
srecna_zvezda
Pozdravljene!

Kako pridno hujsate! Bravo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za tabelo: zacetna teza je bila 69,0
Danes teza 67,0


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 13:28:59   
Julija08
Živjo,

evo sem danes začela. Začetna teža 80kg, željena za začetek bo uredu 70, še raje pa 65.

Danes imam pa segedinček sabo v službi...njami...

Vam pa, ki imate vodni dan pa nisem čist nič fouš...mene še čaka...user posted image user posted image




(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 13:55:16   
nebo
Ojla, dajte mi povedat, če si je pametno nabavit tisto knjigo od Rine, zaradi receptov??

Sem študirala tudi Montija, ampak imam občutek, da je ta varianta lažja, manj komplicirana.

A je tukaj katera, ki doji?? Jaz imam doma 6 mesečnika, ki sedaj že kar lepo je GH samo še vedno se hoče po GH dojit...kako pa je kaj s tem??

Prosim za mnenje, glede na to, da je moj dečko že toliko star, bi mama lahko šla na kakšno dieto!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 14:32:48   
blaža
en predlog za kosilo. Za škrob. Lahko si nardite tudi ječmenovo kašo. tiste, ko ne poznate je to kaša in ne naavden ječmen in je kuhano v enakem času kot riž. nam je ful dobro in nardite pa enako kot zelenjaven riž, se pravi z papriko, če maste radi tudi z šampinjoni, pest graha,... Kot recept za zelenjavno rižoto v rinini knjižici.

pa ne zadaj brat, ko piše kolko ma oh, ker smo že doktorirali iz tega je ok za škrobni dan, ravno tako kot ječmen navaden. Smo klicali takrat na uredništvo rine in so rekli da je za škrob.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 14:33:53   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ojla, dajte mi povedat, če si je pametno nabavit tisto knjigo od Rine, zaradi receptov??

Sem študirala tudi Montija, ampak imam občutek, da je ta varianta lažja, manj komplicirana.

A je tukaj katera, ki doji?? Jaz imam doma 6 mesečnika, ki sedaj že kar lepo je GH samo še vedno se hoče po GH dojit...kako pa je kaj s tem??

Prosim za mnenje, glede na to, da je moj dečko že toliko star, bi mama lahko šla na kakšno dieto!!user posted image user posted image user posted image user posted image


če otrok že je ostalo hrano, po moje ni panike, kriza bi bla, če bi se izključno dojil.

knjigica od rine je meni zeloo koristila, ker je 90 receptov in to dobrih!

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 14:56:09   
nebo
Blaža a to so tvoje specialitete...mislim na tvoj album s pecivom???


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 15:03:43   
majar.
pozdravljene! jaz pa danes sploh nisem pridna!!! včeraj sem sadnega lepo zvozila danes pa joj, joj, joj... nažiram se ko tak pujs, bel kruh, suha salama, jafa keksi, princeska, grr...
nej mi pride ena focn zalimat! ;) sem tolk razočarana nad sabo, grem kar ven!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.1.2010 21:28:31   
nincika
majar, ti tiuser posted image  Mislim, da si sama nase že dovolj huda, te ne bomo še me kregale...sicer pa, danes si si privoščila, zdaj pa s polno paro naprej in brez grehov

Jaz pa končujem moj vodni danuser posted image user posted image user posted image  Punce, sploh ni bilo težko...le dobro sem se morala v glavi pripravit in skoz ves dan sem bila zaposlena, pa sploh ni bilo časa mislit na hrano. Hvala vsem za vzpodbudo, v ponedeljek bom jaz za vas držala pesti, da čimprej mine. Jutri me čaka pa pečen siruser posted image user posted image  Se mi že cedijo slineuser posted image user posted image

Grem pod tuš in v posteljo

Lepe sanje vsem

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 6:25:54   
2violina
Jutro, vsem zaspankam.
Ko takole premišljujem sploh ne morem verjeti, smo tik pred prvim vodnim dnevom. Bo že držalo, da gre hitro.
Veš Majar, če ti bo kaj v tolažbo je bil včeraj en tak butast dan. Tudi mene je držalo, da bi jedla in jedla. V misli mi je stopila pizza z jajci, kljub temu, da jo z jajci nikoli ne jem. Doma sem enih 10 x odprla hladilnik in gledela ter po rokah nosila, sir, pršut, šunko ...., štručko s sezamov sem celo ovohavala in si mislila samo malo...  NE in NE sem zaprla hladilnik, si skuhala metin čaj in počakala dragega, da je prišel s službe in sva jo pičila v mesto. Tako sem željo po hrani pometla pod preprogo. In verjeli USPELO MI JE. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Tako, da je želja po hrani čisto nekaj običajnega in vsake toliko plane na površje.

Prijeten petek in še lepši vikend.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 8:34:12   
4pikice



START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



3. TEHTANJE: 25.1. 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg         1kg           71,6kg          4,2kg
2.  user posted image Detece  70,5kg      58-60kg            si še z nami?     
3.  user posted image Blaža                     58kg         user posted image   še čisto malo    user posted image                 
4.  user posted image 2violina   80kg        65kg            0,2kg           76,1kg       3,9kg
5.  user posted image lunca144                65kg           +0,5kg                          3,5kg
6.  user posted image Pigy      82kg          60kg             1,5kg        77,5kg         4,5kg
7.  user posted image aleži     66kg           60kg             1kg          63,5kg         2,5kg                             
8.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg            1kg           83,5kg        5kg
9.  user posted image AND. 75   82kg        75kg            ?                 ?                  ?                        
10.user posted image bibyzan   96kg         75kg            0             92,5kg           3,5kg
11.user posted image majar.    76,6kg       65kg         1kg             73kg             3,6kg

12.user posted image mlinčka     user posted image            70kg         user posted image                user posted image           user posted image
13.user posted image nincika                    70kg           2kg                                 6kg
14.
user posted image  
Erin                        65kg           ?                ?                     ?                          
15.
user posted image tea         72,3kg       62kg         1,5kg          68,5kg           3,8kg
16.user posted image jer.za                      65kg         2,2kg           70kg              3kg
17.
user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg     1,5kg           68,5kg                    
18.user posted image
Bojana82  78,1kg                    1,5kg            70,6kg          7,5kg
19.user posted image nemrak   71,5kg       65kg     +0,5kg            68,7kg          2,8kg          
20.user posted image tikatonka   78,9kg                   1,5kg            74,5kg          2,8kg
21.
user posted image srecna_z.  56kg        69kg       2kg                67kg           2kg                              

22.user posted image Sifi          59,6kg      51kg        ?                    ?                   ?            
23.user posted image koala.cak  82kg        70kg        ?                    ?                  ?        
24.user posted image ajna12      98kg       75kg        1,5kg            90,5kg          7,5kg
25.user posted image Lilita          76,7kg    60kg                             71kg            5,6kg
26.
user posted image Julija08     80kg       65-70kg
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

25.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg



_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?