|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 8:37:54   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Jutro, vsem zaspankam.
Ko takole premišljujem sploh ne morem verjeti, smo tik pred prvim vodnim dnevom. Bo že držalo, da gre hitro.


Kdaj je vodni dan?????


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 9:06:35   
ajna12
Lep pozdrav!
Jaz imam vodni dan v torek, ve ste pa začele 1 dan prej ga imate pa potem v ponedeljek. Saj bo šlo.Jaz sem se odločla, da bom imela s seboj v službo klementine in če bo hudo bom pojedla 1 klementino. Sem pa cel dan v službi, tako da bomo videli.

Jaz imam pa danes beljakovinski dan, zvečer sem pa povabljena na večerjo, tako da se mi bo super izšlo.user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 9:23:59   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Jutro, vsem zaspankam.
Ko takole premišljujem sploh ne morem verjeti, smo tik pred prvim vodnim dnevom. Bo že držalo, da gre hitro.


Kdaj je vodni dan?????



29 dan je vodni dan. V kolikor si pričela 4.1.2010 je 1.2 prvi vodni dan. V 90 dneh pridejo tako trije vodni dnevi.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 9:24:31   
aleži
hojla,

jaz ga imam v četrtek...... ste mi dale takrat motivacijo in sem začela potem za vami s sadnim dnevom, nisem čakala na 11.1 user posted image user posted image

Drugača kako ste? Je kaj mraz?? Pri nas je bilo  najbolj hladno jutro, -7 C.

Včeraj sem šla iskat hči v vrtec in sta bili samo dve v celi skupini od 14 otrok. Jojmeee!!! Zaenkrat je zdrava, pa samo tamo naprej da bo!

A se boste kaj maškarale?

< Sporočilo je popravil aleži -- 29.1.2010 9:25:59 >

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 9:58:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Voden ni noben bavbav, še posevaj če se držite dijete, ker se želodec zmanjša. Jaz sem ga imela ene 4x do sedaj v življenju, no ne pri tej dijeti, pri prejšnji in nisi kej dosti lačen.user posted image

Meni je bil vodni dan še najlažji in sem vse tri speljala brez problema.


IZVIRNO SPOROČILO: aleži
Imam pa eno vprašanje: kaj se je kateri menstrualni ciklus kaj prestavil za kakšen dan ali teden, ker smo na "dieti"?

Pri meni je vse normalno.


nebo mogoče bi bilo bolje, če bi bila na Montiju, ker "ješ" in boš še vedno imela mleko. Po ločevalni se bojim, da bo drugače. Jaz poznam dve, ki sta bili na Montiju in brez težav dojili in hujšali.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 10:14:36   
nemrak
user posted image user posted image ,
pozdravljene!!

Sadni dan uspel, brez grehov user posted image .
Včeraj sem imela zdravniški pregled, pa sem morala biti tešča. Malo sem imela krize, ker so sodelavke okoli mene, potem jedla rogličke, kekse. Ampak sem vzdržala samo na banani. Za kosilo smo pa imeli potem kar hrenovke in paradižnikovo solato. Ker serm pozno kosila (15.30) in sem bila zvečer še sita sem za večerjo pojedla malo pomaranče. A sem naredila napako, da nisem jedla meso???

Danes si pa kuham zelje, zraven pa še fižolček. Njami....

Kile kopnijo, juhuhuuuuu

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 10:36:36   
tea
Včeraj je bil segedinček in kruh, za večerjo pa ka skodelica čaja - nisem bila lačna. Jaz večkrat spustim večerjo - a je to narobe?
Jutri bom pa zavestno grešila user posted image Pridejo prijateljce na "babji žur" in se ne bom pri vseh stvareh nazaj držala. Bom pa zato potem dobila kazenski sadni dan, no bo že kar danes, za naprejuser posted image Sej vem da tortico in sladko lahko, sam bo zraven še kaj slanegauser posted image
Danes smo torej kazensko na sadju - banana, potem kakšna pomaranča, pa solatka, popoldne pa kašen vitaminski sok - s power juicerjem zmiksam agrume, kivi, pa še kakšno rdeče peso za povrhuser posted image
Tako zdaj grem pa v šoping za jutri, moram malo že danes pripravit, da potem ne bo jutri preveč dela, ko bom sama z vsemi 3 otroci.
Imejte in bodite bolj pridne kot jazuser posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 11:37:27   
majar.
moram rečt da sem po včerajšnjih napakah še bolj trdne volje da zvozim to do konca. mogoče sem pa rabla to... maškare mi se bomo namaskirali, smo imeli že en kostumček za tamalo doma in je bil premali, tako da smo ga nazaj nesli. mi je blo tak hudo. zdaj pa samo še upam, da se bo dalo kaj dobiti za njo, za naju je a že priravljeno...

danes imam zelje na sporedu, segadin, za mene brez čuftov...

že par dni delam vsak dan trebušnjake, moram ovedat da se mi že pozna...
na tehtnico pa sploh ne stopim do onedeljka, me je strah kako se bojo včerajšnje napake oznale... upam da bo v ponedeljek kljub temu -

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 12:33:03   
2violina
Imam eno prošnjo. Je katera, ki je iz Ljubljane pripravljena it za mene iskat KARDAMOM v zrnju v hišo začimb v Kotnikovo 5. V kolikor se najde kakšna prostovoljka pošljem denar in oblazinjeno kuverto. Bi bila zelo vesela, kajti v primeru, da naročim po povzetju me še dodatno udari po žepu 6,60 EUR (kardamom stane dobre 3 EUR), v kolikor plačam po predračunu pa skoraj 4 EUR več.

Sma včeraj dala z mojim tri trgovine skoz in te začimbe nisva našla nikjer. Trgovke so kar debelo gledale. Nikoli slišale.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 13:02:56   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Imam eno prošnjo. Je katera, ki je iz Ljubljane pripravljena it za mene iskat KARDAMOM v zrnju v hišo začimb v Kotnikovo 5. V kolikor se najde kakšna prostovoljka pošljem denar in oblazinjeno kuverto. Bi bila zelo vesela, kajti v primeru, da naročim po povzetju me še dodatno udari po žepu 6,60 EUR (kardamom stane dobre 3 EUR), v kolikor plačam po predračunu pa skoraj 4 EUR več.

Sma včeraj dala z mojim tri trgovine skoz in te začimbe nisva našla nikjer. Trgovke so kar debelo gledale. Nikoli slišale.



Jaz grem v center neki, pa se bom ustavila na kotnikovi, če bojo mel ti uzamem, pa ti javim.


Danes imam škrobni dan pa ne morem kuhat, user posted image v bloku neki popravljajo pa smo že celo jutro brez vode user posted image user posted image .
Tko da sem jedla samo solato.

NO se javim ko se iz mesta vrnem

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 13:40:39   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Jaz grem v center neki, pa se bom ustavila na kotnikovi, če bojo mel ti uzamem, pa ti javim.



Bi bila zelo vesela. Se beremo v ponedeljek, ker sem med vikendom v hribih daleč od interneta (še zaenkrat). By

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 16:20:28   
nemrak
user posted image user posted image
, na hitro sem v službi.
Jaz sem si tudi danes kupila kardamom.
Pri nas je pa še cenejši. 2,19. Kupila sem si pa mletega. Imajo ga pa tudi v zrnju.
In sem ga že spila v kavi. Nič ni spremenila okusa. Upam, da bo pomagal.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 18:21:51   
Pigy
Evo mene nazaj iz centra. Sedaj ko sem prišla v Ledino center je bilo zaprto, očitno ne delajo cel dan. K sreči grem v ponedeljek spet, samo grem zjutri, tko da bom zjutri vzela. 2violina ti v ponedeljek popoldne odpošljem. Če bi vedla da ne delajo cel dan bi šla takoj tja.user posted image

Glede na to da sem šelče sedaj prišla domov in vidim da je voda prišla, kuhala ne bom nič, bom raje sadje pojedla. Nimam kaj, jedla sem pa 8 čevapčičev, čeprav sem mislila skuhat riž.user posted image Pač ne bom mešala, tko da bom jutri imela kar oh.
Sedaj pa šibam še v tuš mal hrane kupit, kr jutri bo katastrofa spet, sama gužva po trgovskih centrih.

Lep vikend vsem, in ušam da boste čim manj grešile.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 21:13:21   
jer.za.
Čer!

Se vam samo na hitro oglasim, da boste vedle da sem še z vamiuser posted image .

Diete se še vedno lepo držim, brez kakršnih koli problemov, edino kave spet več spijem-3/dan z malo mlekauser posted image  Upam, da to ne bo kaj preveč vplivalo na zgubljanje kg. Prebava še vedno odličnauser posted image .
Včerajšnje popoldne sva z možem preživela v savni, bilo je super, fino sem se pogrela in pregrela.

Danes je bil škrobni dan na vrsti, sem skuhala kar gorsko mineštro, zraven sem dodala še malo krompirja+korenja+papriko.
Za jutri pa še ne vem...ali bo zelenjavna pica, ali pa testenine z drobtinami. Popoldan gremo pa na en rd, tam bo pa še tortica za večerjouser posted image .

Lep vikend, grem počasi kar spat.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 21:42:34   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Včerajšnje popoldne sva z možem preživela v savni, bilo je super, fino sem se pogrela in pregrela.




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.1.2010 21:47:21   
4pikice
Pa še to. Jutri bom prešaltala na beljakovine, ne gre drugač. Praznujemo, mami ima rd in povabi v gostilno, kjer imajo supeeer pečenice! Jedla jih bom z zeljem. V pondelk pa na vodo, po moje ne bo panike, sej sem se do sedaj kar držala. Mejte se lepo čez vikend!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.1.2010 7:21:51   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Kdaj je vodni dan?????



Torej je dan D v ponedeljek, to se pravi po sadnem dnevu? Joj, jast sem pa mislila, da bo namesto sadnega dneuser posted image No, bo že. Včerajšnji kazenski dan preživela brez problemov, dan pa je dan za grehe. Tortne osnove so že spečene, ena tortica je že na hladnem... komaj čakam zvečer.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.1.2010 14:18:37   
koala.cek
preživeli sadni in vodni dan. nekako. naslednji dan pa šli na savnanje. tako da kilce so šle doli, telo pa se je tudi prepucalo.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.1.2010 23:07:04   
nincika
Čer,

tudi jaz sem malo javljam...sem bila danes spet na preizkušnji, ko sem morala speči 2 torti in tiramisu, hvala bogu pa je šlo brez problemov (beri grehov)user posted image user posted image  
Pa že komaj čakam na jutri, ko si bom lahko kos torte tudi sama privoščilauser posted image

Vodni dan: Punce, vse bo šlo...le prepričat se je treba, da zmorete še kaj hujšega, kot je ta vodni danuser posted image user posted image  Moj nasvet: čimbolj se zamotite, da vam dan hitreje mine.

Mirno noč želim

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.1.2010 7:20:29   
rožica2
za kaj uporabljate kardamon?ker jaz prvič slišim za touser posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.1.2010 8:48:29   
jer.za.
Jutro!

Punce, a mislite da bo kaj narobe če imam vodni dan 25. dan, namesto 29. dan? Jutri bi se mi vse tako lepo poklopilo, pa še popoldan sem v službi, v petek bo pa pomojem težka brez grehov.

Grem si pripravit zajtrk, potem jo pa šibnemo ven na sneguser posted image .

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.1.2010 10:53:26   
tikatonka
Sadni dan je spet uspešno za mano. Danes se pa spopadam z vodnim dnem user posted image . No zaenkrat mi še uspeva user posted image . Javim jutri kako mi bo uspelo.
Uživajte na snegu!

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.1.2010 18:27:02   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.


Punce, a mislite da bo kaj narobe če imam vodni dan 25. dan, namesto 29. dan



Jaz ga bom tudi imela, pa bo ravno tako 25 dan - sem kar malo pozabla, da sem štartala encikel kasneje. Ampak zdaj sem se že psihično pripravila in naj bo temu tako. Po mojem ne bo sile narobeuser posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.1.2010 19:34:09   
žabicamala
Pozdravljene punce, sem še vedno z vami, vendar nimam časa za internet.
Sem pa brala, da omenjate kardamom in ga imajo tukaj http://www.hisazacimb.si/index.php?main_page=product_info&products_id=207

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.2.2010 6:38:44   
2violina
Najprej en mrzel jutranji pozdrav

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

za kaj uporabljate kardamon?ker jaz prvič slišim za touser posted image


Brala sem, da pomaga pri prebavi, v kolikor ga dodaš kavici ali si z njegovih zrnc skuhaš čaj. Sicer je kardsamom eksotična začimba, ki jo lahko uporabljaš pri različnih jedeh
http://sl.wikipedia.org/wiki/Kardamom

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?