|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.1.2010 20:33:32   
koala.cek
julija pozdravljena. imaš podobne plane kot jaz. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.1.2010 23:19:14   
nincika
Čer,

pa je za nami še en OH dan...spet ni bilo kaj pametnega doma, da bi se posladkala, v trgovino mi ni bilo za it...sem si naredila kar kapučino z mlekom in dva keksa...pa seveda eno rebro čokolade

Sem pa malo računala in ugotovila, da imamo v ponedeljek vodni danuser posted image  In mi nikakor ne ustrezauser posted image
Mislite, da bi bilo zelo narobe, če bi jaz imela vodni dan kar pojutrišnjem? V nedeljo moj dragi praznuje in sem skoraj sigurna, da ne bom zdržala samo na sadjuuser posted image  Če bi imela pa vodni dan v četrtek, bi se v nedeljo celo lahko posladkala z torticouser posted image user posted image  In v torek bi vas zoped ujela pri mesnem dnevuuser posted image

Lepe sanje želim

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 7:25:29   
tikatonka
jutro punce,
še en sadni dan je za mano in sem prav vesela da sploh ne pogrešam več hrane na ta dan. Sem pojedla zjutraj eno banano, za kosilo pa pomarančo in ananas. Samo premalo pijem, se bom morala bolj disciplinirat. Vsaj liter vode na dan ampak včeraj mi je ni uspelo user posted image .
Danes pa zopet mesek user posted image user posted image in solatka. Zdaj pa topla, dišeča user posted image (tudi za vas), otročka sta že čist naspidirana tako da rabim malo dodatne energije user posted image .
Ja pa še neki me zanima na kateri dan lahko ješ kus kus (če sploh lahko)?

Lep dan vsem !!!!!!

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 7:28:10   
jer.za.
Jutro! A kero kaj zebe? Na gorenjskem je zelo zelo mrzlo danes, brrrrrrrrrrrrrrr.

Julija, pozdravljenauser posted image user posted image user posted image . 

Starost...sem zasledila da se pogovarjamo o starosti...jaz bom letos 28user posted image .

Danes pa sadni dan-ne bo problema, ker sem popoldan v službi, dopoldan imam pa tudi kar nekaj dela doma. Jaz sem si ravno prejle računala, da imam vodni dan naslednji petek, čeprav me kar malo skrbi...nazadnje ko sem bila na vodnem dnevu sem se zelo zelo slabo počutila, tako da če bom slučajno čutila kakšno slabo počutje bom pojedla kakšen sadež.

V nedeljo pa če bo vse po planu se greva z možem mal v savno pogretuser posted image , pa še hitreje bo sadni dan minil.

Nincika...žal ti ne znam svetovati, kaj in kako je prav. Mislim pa da ni nobenega večjega kiksa, če to narediš 4 dni prej.

Sotrpinke, lep dan vam želim, grem malo migat...beri: pospravljat stanovanje.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 7:58:24   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Samo premalo pijem, se bom morala bolj disciplinirat. Vsaj liter vode na dan ampak včeraj mi je ni uspelo user posted image .  Vode bi morala spiti več kot liter. Minimalno 2 priporočljivo je 3. Sem se šteje tudi kava in nesladkan čaj. Vse to je tekočina. Potrudi se, saj se mora telo čistit.

Ja pa še neki me zanima na kateri dan lahko ješ kus kus (če sploh lahko)?

Lahko ga ješ na OH dan. Kus kus je škrobno živilo a je predelano zato, ga lahko je le na ta dan.

Lep dan vsem !!!!!!







_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 8:10:38   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Čer,

Mislite, da bi bilo zelo narobe, če bi jaz imela vodni dan kar pojutrišnjem? V nedeljo moj dragi praznuje in sem skoraj sigurna, da ne bom zdržala samo na sadjuuser posted image  Če bi imela pa vodni dan v četrtek, bi se v nedeljo celo lahko posladkala z torticouser posted image user posted image  In v torek bi vas zoped ujela pri mesnem dnevuuser posted image

Lepe sanje želim


Sicer bi se naj po knjigi striktno držali zaporedje dni a je moje menje, da si ta način prehranjevanja priredimo sebi v prid. Torej naredi tako, kot se ti zdi prav in se ne obremenjuj. 

Isto bom naredila sama. Jutrišnji dan B bom zamenjala s sadnim, kajti v nedeljo sva povabljena na slavnostno kosilo. Zato  bom imela tam dan B. Mislim, da se bo lažje zdržati ob polni mizi z mesekom in solato. Tudi komplicirat ne mislim in razlagat, da sem na ločevalni.

Se mi je pa danes ponoči zgodilo nekaj čudnega. Zeblo me je ko sam vrag, kljub temu, da sem imela 19 stopinj v stanovanju. Sem si po pižami oblekla še jutranjo halju, zavila v dormeo dekno in koutr povrhu. Potem je postalo malo bolj znosno. Ne vem kaj bi to bilo saj prehlajena nisem. Ali še katero zebe bolj kot običajo?
Danes  pa sadje user posted image user posted image . Jedla sem že liči. Za malico bom hruško, za kosilo si bom skuhala kompot, da se pogrejem. Popoldne in zvečer bom pa pospravila liči do konca user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 8:15:49   
jer.za.
Ali še katero zebe bolj kot običajo?


Tudi jaz se s tem spopadam že kar nekaj časa, in to je dober znak...hujšamo:)(sem to zadnjič nekje brala pa se ne spomnim kje). Mi je tašča že rekla naj že neham s tem hujšanjem, ker ves čas jamram da me zebe, kljub normalnim temperaturam v stanovanjuuser posted image . Da ne govorim da ponoči spim s kovtrom in z dvema dekama, pa še se k možu stiskam.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 8:49:20   
ajna12
Še ena, ki jo zebe. Včeraj zvečer sem se skoraj skregala, da termometer v stanovanju ne kaže prav skoraj 21 stopinj.user posted image  Ponoči, pa imam pod kovtrom še odejo- pa ravno jaz, ki mi je bilo zmerom ponoči vroče.
Jaz sem stara 33 let.
Danes imam pa OH danuser posted image . Za kosilo si bom spekla čapatije s peteršiljem iz polnozrnate moke- recept je iz knjige Rina. Meni so zelo všeč.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 8:49:23   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Ali še katero zebe bolj kot običajo?


Tudi jaz se s tem spopadam že kar nekaj časa, in to je dober znak...hujšamo:)(sem to zadnjič nekje brala pa se ne spomnim kje). Mi je tašča že rekla naj že neham s tem hujšanjem, ker ves čas jamram da me zebe, kljub normalnim temperaturam v stanovanjuuser posted image . Da ne govorim da ponoči spim s kovtrom in z dvema dekama, pa še se k možu stiskam.


Ja to sem pa tudi jaz opazila pri sebi da me bolj zebe. Že ene 10 dni skoz jamram da me zebe, pa nisem nič prehlajena in sem si mislila da je to povezano z shujševalno, ker ponavadi nisem zmrznjen človek.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 8:58:45   
4pikice

START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



3. TEHTANJE: 25.1. 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg         1kg           71,6kg          4,2kg
2.  user posted image Detece  70,5kg      58-60kg            si še z nami?     
3.  user posted image Blaža                     58kg                že na cilju?                     
4.  user posted image 2violina   80kg        65kg            0,2kg           76,1kg       3,9kg
5.  user posted image lunca144                65kg           +0,5kg                          3,5kg
6.  user posted image Pigy      82kg          60kg             1,5kg        77,5kg         4,5kg
7.  user posted image aleži     66kg           60kg             1kg          63,5kg         2,5kg                             
8.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg            1kg           83,5kg        5kg
9.  user posted image AND. 75   82kg        75kg            ?                 ?                  ?                        
10.user posted image bibyzan   96kg         75kg            0             92,5kg           3,5kg
11.user posted image majar.    76,6kg       65kg         1kg             73kg             3,6kg

12.user posted image mlinčka     user posted image            70kg         user posted image                user posted image                user posted image
13.user posted image nincika                    70kg           2kg                                 6kg
14.
user posted image  
Erin                        65kg           ?                ?                     ?                          
15.
user posted image tea         72,3kg       62kg         1,5kg          68,5kg           3,8kg
16.user posted image jer.za                      65kg         2,2kg           70kg              3kg
17.
user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg       ?                 ?                     ?
18.user posted image
Bojana82  78,1kg                    1,5kg            70,6kg          7,5kg
19.user posted image nemrak   71,5kg       65kg     +0,5kg            68,7kg          2,8kg          
20.user posted image tikatonka   78,9kg                   1,5kg            74,5kg          2,8kg
21.
user posted image srecna_z.  56kg                       ?                    ?                  ?                      

22.user posted image Sifi          59,6kg      51kg        ?                    ?                   ?            
23.user posted image koala.cak  82kg        70kg        ?                    ?                  ?        
24.user posted image ajna12      98kg       75kg        1,5kg            90,5kg          7,5kg
25.user posted image Lilita          76,7kg    60kg                             71kg            5,6kg
26.
user posted image Julija08     80kg       65-70kg
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

25.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 27.1.2010 9:10:36 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:04:12   
bibyzan
Ojla!!
Sem ful žalostna zato nisem še pisala kil. Sem se vagala v ponedeljek, pa včeraj, pa dans. Ne vem, zakaj mi nič ne gre dol. Pa al je vaga mal nora al pa jst. Včeri je blo 92,0, danes 92,5. Pa včeraj nisem grešila, mogoče zato, ker se jedla ob 18.30 hrenovke. Samo hrenovke. Pa hodim 40 minut, pa trebušnjake delam. Nikakor se ne morem znebit te preklemane devetke spredi. Sicer mi je stric včeri reku, da hlače so mi pa v riti že mal ohlapne. To me je mal razveselilo.
V glavnem kile 92,5. Joooooooooooj!!!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:06:43   
4pikice
Tako, seznamček je gor. Dejte vprašajčki javite se, upam, da niste obupale.

Mene pa ne zebe, se doma pridno grejem in mi je vroče.

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 27.1.2010 9:07:50 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:14:45   
blaža
Še jaz se javim, da ne mislite, da sem pozabla na vas. Nisem pa preveč pridna. Sem vsega skupaj šla dol 4 kg. No še čisto malo, pa sem na svoji teži. Morda kg ali dva. zato hujšam zmerno, ker ni več dosti panike. v bistvu sem si že ok, ma bi blo fajn, da dam še tole dol, za rezervo. Ker teža niha enkrat kg gor, enkrat kg dol, tako, da bo sigurno ok.

Vseeno se vam bom še vsaketolko oglasla.user posted image

Danes pa sadni dan. Sem si nakupla banane, bojo spet s cimetom, jabolka, si bom naredila naribana in topla tudi s cimetom, pol pa še kak kompot iz sliv in pomarančni sok, ki si ga bom stisnila sama.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:15:25   
blaža
Sem pa vidla, da ste ful pridne in da se lepo topijo kilogramčki. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:15:44   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ojla!!
Sem ful žalostna zato nisem še pisala kil. Sem se vagala v ponedeljek, pa včeraj, pa dans. Ne vem, zakaj mi nič ne gre dol. Pa al je vaga mal nora al pa jst. Včeri je blo 92,0, danes 92,5. Pa včeraj nisem grešila, mogoče zato, ker se jedla ob 18.30 hrenovke. Samo hrenovke. Pa hodim 40 minut, pa trebušnjake delam. Nikakor se ne morem znebit te preklemane devetke spredi. Sicer mi je stric včeri reku, da hlače so mi pa v riti že mal ohlapne. To me je mal razveselilo.
V glavnem kile 92,5. Joooooooooooj!!!!


Le pridno vztrajaj!user posted image user posted image user posted image Nič hudega, si šla pa prejšnja 2 tedna kar nekaj dol. Če te cifre toliko s tira spravijo, se pa ne tehtaj in počakaj do 1. vodnega dne, takrat bo šlo pa ziher dol.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:18:28   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Še jaz se javim, da ne mislite, da sem pozabla na vas. Nisem pa preveč pridna. Sem vsega skupaj šla dol 4 kg. No še čisto malo, pa sem na svoji teži. Morda kg ali dva. zato hujšam zmerno, ker ni več dosti panike. v bistvu sem si že ok, ma bi blo fajn, da dam še tole dol, za rezervo. Ker teža niha enkrat kg gor, enkrat kg dol, tako, da bo sigurno ok.

Vseeno se vam bom še vsaketolko oglasla.user posted image Lepo, lepo!

Danes pa sadni dan. Sem si nakupla banane, bojo spet s cimetom, jabolka, si bom naredila naribana in topla tudi s cimetom, pol pa še kak kompot iz sliv in pomarančni sok, ki si ga bom stisnila sama.user posted image





user posted image user posted image user posted image Bravo Blaža!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:23:34   
blaža
jah nisem še za čestitat, še malo mi vseeno manjka. Pol bom pa še montija preštudirala, ma bom vseeno tle ostala, ker bom vzdrževala, tudi po rinini knjigici, čeprav ne istega zaporedja prav po knjigici. Prehrana bo pa ista. Itak take rižotke zelenjavne obožujem, pa pico in pašto z šalšo tudi, meso je itak ok, krompirja ne pogrešam preveč, zelenjavo mam rada, edino sladkarij se moram izogibat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:26:54   
nemrak
user posted image user posted image ,
da se še jaz malo javim.
Včerajšnji dan brez greha. Za kosilo testenine z drobtinami in zelena solata. Za večerjo pa tortica user posted image . Prvič na OH dan. Prej se mi je ni nikoli  "luštalo". Sedaj pa je prav pasalo se malo posladkati.
Pijem tudi veliko.
Danes pa sadni dan. Ker me kar naprej zebe, sem si skuhala juhico (zelje, cvetača in korenček) in jo bom pojedla predno grem v službo. SE že sedaj veselim. Popoldne pa sadje, sadje ......

Saj gre dol. Hlače, ki sem jih nosila  pred prvim porodom (6.5 let nazaj) so mi sedaj prav user posted image . V 6 letih sem bila 4x noseča, tako, da sem res vesela napredka. No, rodila sem 2x, da ne bo pomote.

Sedaj pa še malo pospravljat, da ne bo možek hud  user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:34:44   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ojla!!
Sem ful žalostna zato nisem še pisala kil. Sem se vagala v ponedeljek, pa včeraj, pa dans. Ne vagaj se tako pogosto. Enkrat na teden je dovolj.Ne vem, zakaj mi nič ne gre dol. Tudi meni ni šlo skoraj nič dol. V celen tednu le 02 kg. Verjemi, da bo šlo dol le vztrajat je treba.  Pa al je vaga mal nora al pa jst.  Oprosti, mislim, da si, ker si preveč obremenjena s tem, da se vaga prevesi na 8 .Včeri je blo 92,0, danes 92,5. Pa včeraj nisem grešila, mogoče zato, ker se jedla ob 18.30 hrenovke. Samo hrenovke. Pa hodim 40 minut, pa trebušnjake delam. Spreminja se ti struktura telesa. Prdobivaš na mišični masi, kar ni slabo. Nikakor se ne morem znebit te preklemane devetke spredi. Sicer mi je stric včeri reku, da hlače so mi pa v riti že mal ohlapne. To me je mal razveselilo. No vidiš ljudje opazijo in to je velika vzpodbuda.
V glavnem kile 92,5. Joooooooooooj!!!! Saj si že kar nekaj kg dol dala. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Če ne prej bo po vodnem dnevu ( če si štartala 4.1.2010), 2.2.2010 spet manj. Verjemi.


< Sporočilo je popravil 2violina -- 27.1.2010 9:35:50 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:39:16   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jah nisem še za čestitat, še malo mi vseeno manjka. Pol bom pa še montija preštudirala, ma bom vseeno tle ostala, ker bom vzdrževala, tudi po rinini knjigici, čeprav ne istega zaporedja prav po knjigici. Prehrana bo pa ista. Itak take rižotke zelenjavne obožujem, pa pico in pašto z šalšo tudi, meso je itak ok, krompirja ne pogrešam preveč, zelenjavo mam rada, edino sladkarij se moram izogibat.user posted image


Tebi bi prav prišla rinina knjižica NASLEDNIH 90 DNI. Če jo slučajno nimaš in jo želiš imeti jo imam skenirano lahko pošljem na mail

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 9:55:24   
blaža
Hvala, ko si se spomnila name, jo pa imam že doma. res so sami fajn recepti, se splača met doma.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 10:17:16   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ojla!!
Sem ful žalostna zato nisem še pisala kil. Sem se vagala v ponedeljek, pa včeraj, pa dans. Ne vem, zakaj mi nič ne gre dol. Pa al je vaga mal nora al pa jst. Včeri je blo 92,0, danes 92,5. Pa včeraj nisem grešila, mogoče zato, ker se jedla ob 18.30 hrenovke. Samo hrenovke. Pa hodim 40 minut, pa trebušnjake delam. Nikakor se ne morem znebit te preklemane devetke spredi. Sicer mi je stric včeri reku, da hlače so mi pa v riti že mal ohlapne. To me je mal razveselilo.
V glavnem kile 92,5. Joooooooooooj!!!!



Ne sekiraj se, če se držiš diete bo šlo dol. Meni tudi prvič ni šlo 3 tedne skoraj nič dol, potem pa nahitro 5kg. Tako, da vstrajaj pa boš vidla, da bo šlo...user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 11:55:22   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ojla!!
Sem ful žalostna zato nisem še pisala kil. Sem se vagala v ponedeljek, pa včeraj, pa dans. Ne vem, zakaj mi nič ne gre dol. Pa al je vaga mal nora al pa jst. Včeri je blo 92,0, danes 92,5. Pa včeraj nisem grešila, mogoče zato, ker se jedla ob 18.30 hrenovke. Samo hrenovke. Pa hodim 40 minut, pa trebušnjake delam. Nikakor se ne morem znebit te preklemane devetke spredi. Sicer mi je stric včeri reku, da hlače so mi pa v riti že mal ohlapne. To me je mal razveselilo.
V glavnem kile 92,5. Joooooooooooj!!!!



Ne sekiraj se, če se držiš diete bo šlo dol. Meni tudi prvič ni šlo 3 tedne skoraj nič dol, potem pa nahitro 5kg. Tako, da vstrajaj pa boš vidla, da bo šlo...user posted image user posted image


samo lepo vztrajaj pa bo!!!!!!!!!!!!!!!!! srečno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 12:03:23   
aleži
Pri nas na Obali piha burjaaaa, mraz je tudi, snega pa niuser posted image ... je pa sonček, zato vam pošiljam en sončkast pozdrav, da vas malo ogreje
 
2violina-imaš zs.
hvala že vnaprej za tvoj trud in misli na nas po 90 dneh user posted image

sem pogledala na tabelo in nisem mogla ,d a te ne pohvalim bojano82 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  največ si šla dol od vseh!!!!! tudi ostale pridno hodite/hodimo dol z kg...bomo same manekenke user posted image

Leta: jaz jih imam še vedno 31,5, 2 poroda skoziuser posted image  in 3 otroke doma, user posted image  seveda

Sadni dan: danes sem pojedla grozje, ravno kar jem solato z paradajzom ter popoldne ananas.

kaj pa jutri??? kakšna ideja???



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.1.2010 13:30:29   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12
Danes imam pa OH danuser posted image . Za kosilo si bom spekla čapatije s peteršiljem iz polnozrnate moke- recept je iz knjige Rina. Meni so zelo všeč.

jaz sem jih pa včeraj imela. mmm kak so bli dobri... pa še česen sem dodala v testo, ko so bli pečeni sem pa še z zenfom namazala- supet dobro in hitro pripravljeno. pa še z večerjo sem se mal posilila, k sem bla od kosila tak sita;)

danes pa sadni... za zajtrk sem hruško, malico spusila, kosilo se je pa ravnokar spustilo do želodčka, na koščke narezana hruška+banana...

lp

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?