|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:14:36   
koala.cek
lahko me dodate:

začetna teža: 82kg
željeni kg: 70 kg
kg na teden: 1kg
teža sedaj: 80kg
shujšala: 2kg

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:17:46   
jer.za.
Hej!

Evo, jaz sem pa zbolela...gnojna angina. Zdej bom na AB deset dni, ampak sem bom lepo naprej držala diete. Sem pa včeraj spustila večerjo, ker sem domov prišla z visoko vročino in mi ni pasalo jesti.

Danes bom za kosilo kuhala rižoto z jurčki, jutri bodo pa polnozrnati tortelini polnjeni z zelenjavo-če mi bo pasalo kaj jesti, če pa ne pa še toliko bolje, bo šlo več dol.

Detece vse najboljše za rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image !
 
Toliko zelo na hitro, grem malo počivat.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:20:47   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

Mene ste izgubili v seznamuuser posted image
Še enkrat:
- začetna teža 59,6kg
- željeni kg 51,0kg
- minus kg na teden
- teža sedaj 57,3kg
- shujšale 2,3kg


Moram priznati, da sem imela čudne dneve in sem grešila, zato pa ni nobenega napredka od prejšnjega tednauser posted image . Tako, da res ne bom več grešila. Se mi zdi, da ti cikli gredo tako različno, enkrat se vsega strogo držim brez problema, drugič pa kar dva dneva zapored nekaj copram.

Moram se potrudit, da me naslednji teden ne bo zopet sramuser posted image


Sorči, moja napaka, jo takoj popravim!

Adijo "čudni dnevi", za njimi ti ne bo žal, a bojo oni tebe, al boš ti njih user posted image Pa kaj kar neprej pišete o enih grehih!? Se počutm kot pri kakšni spovediuser posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:24:37   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Hej!

Evo, jaz sem pa zbolela...gnojna angina. Zdej bom na AB deset dni, ampak sem bom lepo naprej držala diete. Sem pa včeraj spustila večerjo, ker sem domov prišla z visoko vročino in mi ni pasalo jesti.





Čimprej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:32:29   
2violina
Vsem, ki bolehate želim, da se čimprej pozdravite. Torej vitaminči in vitaminčki ....user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem skupaj pošiljam nekaj snežink. Pri nas je namreč pričel naletavat sneg.

Sicer komaj čakam, da pridem domov in si pripravim krompirjevo juho z lisičkami in brokoljem. zraven spada solata. Pri meni bo kitajsko zelje s krompirjem.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:35:52   
rožica2
lepo pozdravljene.naj povem da važ že nekaj časa spremljam na forumih.sem mamica 3 mesece starega sinka in tudi jaz imam kar precej preveč kg.user posted image z ločevalno sem že enkrat izgubila 12 kg,zdaj pa spet poskušam izgubiti odvečne nosečniške kg.
moram povedat da  ko vas prebiram tu dobim kar malo motivacije in volje d<a se ne pregrešimuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:46:34   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

lepo pozdravljene.naj povem da važ že nekaj časa spremljam na forumih.sem mamica 3 mesece starega sinka in tudi jaz imam kar precej preveč kg.user posted image z ločevalno sem že enkrat izgubila 12 kg,zdaj pa spet poskušam izgubiti odvečne nosečniške kg.
moram povedat da  ko vas prebiram tu dobim kar malo motivacije in volje d<a se ne pregrešimuser posted image



Pridruži se nam in začni na polno. Več nas bo Več kg se bomo znebile.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 14:11:07   
blaža
Dan!

Včeraj nisem utegnila nič napisat, ker sem mela popoldne zobarja v Kp. jedla sem pa meso in kislo zelje. Zvečer pa samo nananasov sok, ker nisem mogla jest za radi zobarja.

danes bom pa tenstan krompir z zeljem, ker ga je še od včeraj ostalo.user posted image

Vas še malo preberem.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 14:28:30   
majar.
tako, zelenjavna rižotka kuhana, njam...

...sam tolk da se mal javim...
dieta napreduje, počutim se super!user posted image

detece! vse najboljše in najlepše ti želim!!!user posted image

...zdej pa grem jest!!!user posted image



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 14:46:18   
tea
Evo, mi smo tudi danes na zelenjavni rižotki. Do sedaj mi kar lepo uspeva, da sem pridna. Sem za mulčke spekla bebi piškotke, pa nisem nič probala. Jih bom jutri, z vanilijevim sladoledom in čokoladouser posted image
Pri nas je začelo neki letet z neba, konec sončka, zdaj ko smo se pri nas pozdravliuser posted image
Zdaj gremo pa pojest, potem pa na govorilne v vrtec.

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 14:51:29   
4pikice
Tuda jest bom zdajle jedla. Naročila sem kitajsko, riž in zelenjavo, njami!

rožica2- če dojiš, se zna zgodit, da boš ob mleko, sicer pa sama najbolj veš. te dam na seznam?

blaža- jest mam pa dugi teden zobarja in imam tako fejst zobarco, da komaj čakam

Detece
- lepo, ena dan za mano. Vse najboljše in da bi uživala pri hujšanju, ti želimuser posted image !


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 15:42:02   
rožica2
ne dojim več.sem že 14 dni na ločevalni,(z malimi pregrehi)user posted image tehtala se pa še sploh nisem me je strah da me bo kap kolko kg bi pokazala.drugač pa vidim po oblačilih da je šlo mal dol

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 17:09:30   
ajna12
Pozdravljene!
Če dovolite, se vam še jaz pridružim. Vas že nekaj časa spremljam in zdaj sem se opogumila in se vam tudi javila.
Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg. Jaz sem tudi na ločevalni. Startala en dan za vami, tako, da zdaj lahko dobivam ideje za naslednji danuser posted image .
Sem pa med rekorderji s kg. Ker rada dobro papcam in neurejena prehrana, ter 2 nosečnosti z ležanjem so prinesle kar 98 kg- tako da s koprivico startamo iz najvišje kategorije.
Do zdaj mi je šlo user posted image , sem lažja za 6 kg.
Še podatki: začetna teža 98 kg
                  željena 75 kg
                  teža sedaj 92
                  lažja za 6 kg

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 17:49:57   
Bojana82
Punce, a vloženo rdečo peso se lahko je na B in Š dan??!!user posted image .....mislim, zaradi vseh sestavin, ki so notri?

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 19:27:31   
4pikice
Sunny M.- sem brala, da si že oktobra ločevala. kaj te je ustavilo?

Bojana82- Vložena pesa? Jest bi jo jedla, je pa gotovo boljše, da jo sama skuhaš.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 19:44:57   
4pikice

START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



2. TEHTANJE: 18.1. 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg       1,4kg          72,6kg          3,2kg
2.  user posted image Detece  70,5kg    58-60kg                        68,2kg   !
3.  user posted image Blaža                     58kg          1,8kg                               3,5kg
4.  user posted image 2violina   80kg        65kg          1,9kg         76,3kg            3,7kg
5.  user posted image lunca144                65kg           2kg                                  4kg
6.  user posted image Pigy      82kg          60kg         1,4kg            79kg              3kg
7.  user posted image aleži     66kg           60kg          ??                  ??                ??
8.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg         2kg              84,5kg            4kg
9.  user posted image AND. 75   82kg        75kg         2kg              76kg               6kg
10.user posted image bibyzan   96kg         75kg         1,2kg          92,5kg           3,5kg
11.user posted image majar.    76,6kg       65kg         2kg             74kg              2,6kg

12.user posted image mlinčka     user posted image            70kg         user posted image                user posted image                user posted image
13.user posted image nincika                    70kg         2,1kg                                  4kg
14.
user posted image  
Erin                        65kg         1,5kg                                  2kg
15.
user posted image tea         72,3kg       62kg         0,6kg            70kg              2,3kg                                 
16.
user posted image jer.za                      65kg         0,8kg            72,2kg
17.
user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg                         78,5kg           1,5kg
18.user posted image
Bojana82  78,1kg                      1,7kg            72kg              6kg
19.user posted image nemrak   71,5kg        65kg        1,3kg            68,2kg            3,3kg          
20.user posted image tikatonka   78,9kg                                         76kg            1,3kg
21.
user posted image srecna_z.  56kg                         1,9kg          66,7kg             1,9kg

22.user posted image Sifi          59,6kg        51kg                           57,3kg            2,3kg
23.user posted image koala.cak    82kg         70kg        1kg             80kg                2kg
24.user posted image ajna12         98kg        75kg                          92kg                 6kg
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

25.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 21.1.2010 19:52:01 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 6:30:48   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Punce, a vloženo rdečo peso se lahko je na B in Š dan??!!user posted image .....mislim, zaradi vseh sestavin, ki so notri?


Rdeča pesa je zelenjava in jo lahko kot solato ješ vsak dan. Če jo skuhaš (pripraviš doma), ji dodaš sestavine kot za solato (olje, kis, sol, kumino), v primeru vložene sestavin ne dodajaš, ker je že konzervirana, torej pripravljena za uživanje.

pri meni je na jedilniku sigurno 3-4 x na teden.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 6:35:49   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Pozdravljene!
Če dovolite, se vam še jaz pridružim. Vas že nekaj časa spremljam in zdaj sem se opogumila in se vam tudi javila.
Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg. Jaz sem tudi na ločevalni. Startala en dan za vami, tako, da zdaj lahko dobivam ideje za naslednji danuser posted image .
Sem pa med rekorderji s kg. Ker rada dobro papcam in neurejena prehrana, ter 2 nosečnosti z ležanjem so prinesle kar 98 kg- tako da s koprivico startamo iz najvišje kategorije.
Do zdaj mi je šlo user posted image , sem lažja za 6 kg.
Še podatki: začetna teža 98 kg
                 željena 75 kg
                 teža sedaj 92
                 lažja za 6 kg


Dobrodošla. Ne sekiraj se če si, kot praviš "teškokategornik". Tudi marsikatera od nas se bo še dolgo borila z gg, da bo prišla do tistih idelanih. Med njimi sem tudi sama. Imam cilj "laufat dva kroga ločevalnega prehranjevanja. Seveda z vmesno prekinitvijo).
Torej dobrodošla. user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 6:42:07   
2violina
Včeraj sem tudi sama grešila. user posted image user posted image Za kosilo sem si pripravila krompirjevo juho z lisičkami. Za ostale sem pripravila krvavice in kitajsko zelje s krompirjem. Zvečej je ostal še kos krvavice in ker jo imam zelo rada sem jo knzumirala namesto juhice, tako, da je juhica romala v zmrzovalnik za drugič.
Svoj greh sem kaznovala na tak način, da sem namesto eno uro "gonila" steper uro in petnajst minut.user posted image user posted image Za več nisem imela časa.

Danes bodo na jedilniku polnozrnate testenine s čebulno omako in paradižnikova solata z rdečo papriko.

Punce se zavedate, da se nam prvi vodni dan pribljižuje s svetlobno hitrostjo user posted image  user posted image  user posted image  in s tem prehojena 1/3 poti.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 22.1.2010 6:43:17 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 6:46:07   
blaža
jutro!

Pa kaj je bla včeraj kaka luna?user posted image

Jaz sem tudi grešila. 1. v tej dijeti.user posted image user posted image Večerja, ni bla taka kot bi morala bit.

No sedaj pa kar dalje imam še vedno dovolj volje. sej še teh 3 kg, bom pa ja dala dol, ni user posted image , da ne.user posted image

Se javim kej pol, ko spokam otroka, ker sem danes fraj. Mam pa ta starejšemu za pakirat, ki gre smučat za cel teden.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 7:09:00   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jutro!

Pa kaj je bla včeraj kaka luna?user posted image Ne ni bila luna. Bo šele v soboto malo pred 12. Tako, da pazimo se šele taktar. user posted image user posted image

Jaz sem tudi grešila. 1. v tej dijeti.user posted image user posted image Večerja, ni bla taka kot bi morala bit. Sma že dve. Imam malo manj slabe vesti.

No sedaj pa kar dalje imam še vedno dovolj volje. sej še teh 3 kg, bom pa ja dala dol, ni user posted image , da ne.user posted image   Fouš sem ti. Mislm za samo tri kilce. Sama jih moram dati dol  user posted image  user posted image  ou kar boli - vsega skupaj 25. JA 15 v tem ciklusu in potem še v drugem ciklusu 10. Zame bo še dolgo leto. user posted image user posted image  

Se javim kej pol, ko spokam otroka, ker sem danes fraj. Mam pa ta starejšemu za pakirat, ki gre smučat za cel teden.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 7:49:07   
Koprivicaa
Hej ajna12, sem vesela da si se nam pridružila. Pa tudi misel na to, da nisem sama osamljena v najvišji kategoriji, da mam družbo, dobro dene... user posted image  Navijam tudi zate, tako kot za vse druge, da boš prišla do zastavljenega cilja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram pa tudi sama sebe malo pohvalit... do zdaj se še nisem niti enkrat pregrešile in niti ne čutim potrebe, da se bi... jeeeeej. Aktivna sem res vssak dan, saj imam ob sebi ljudi, ki mi pomagajo, me vzpodbujajo in če je treba tudi telovadijo z mano. Ko pogledam na naš forum, pa dobim še dodatno motivacijo... včeraj sem potegnila z neta (partis) aerobiko tae bo. Ženske, res je super, tako da če imate možnost, le sprobajte. Pol ure sem intenzivno ˝švicala¨ user posted image , vmes me je že vse bolelo, a popustila nisem... Danes me nič ne boli, kar je presenetljivo, sicer pa še en razlog več, da sem lahko ponosna nase... user posted image user posted image user posted image

Tako, ženske ne grešit, ker je super občutek, ko vidiš da zmoreš reči ne skušnjavam,  pa čimveč migajte - paše...user posted image

Lp, Koprivicaa

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 8:09:02   
jer.za.
Jutrouser posted image .

Ajna 12 dobrodošlauser posted image . Čestitke za že toliko izgubljenih kg, naj ti ta rezultat da dodatno motivacijo za naprej!

Grešnice...zdele vam dam pa vsaki "eno brco v rit", nič več grešit. Pomislite raje na marec, na manjšo konf. številko, na dobro počutje, pa raje eno jabolko vzemite v roke, če imate že prepovedane skušnjave.
 
Gibanje...jaz pa ta teden skorajda nič ne telovadim...najprej zaradi user posted image  in bolečin v trebuhu, sedaj pa še zaradi bolezni...ampak upam da bom do nedelje fit in spet pripravljena na aktivno gibanje. No malo gibanja vseeno imam v službi vsak dan, pa potem doma z malima.
 
Kavica je danes že za mano, počasi si bom šla naredit še čaj in zajtrk...danes bo kar hruška.
 
En lep zasnežen pozdravček iz Gorenjske, se tipkamo še kaj tekom dneva.

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 8:17:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice
Sunny M.- sem brala, da si že oktobra ločevala. kaj te je ustavilo?

Kaj me je ustavilo? 90 dni se je izteklo. user posted image Sem jo končala v celoti in izgubila 9kg. Vem, da pravijo, da se potem vsaj 90 dni ne sme bit na ločevalni ampak jaz sem se vam bolj pridružila za spodbudo. Ločujem itak samo po obrokih in zaradi tega ne pišem točno kaj sem jedla. Med prazniki se je nekaj malega nabralo nazaj in je treba to dol spravit. Če sem sama mi ne gre tako dobro.


Vsi bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 8:28:08   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

jest mam pa dugi teden zobarja in imam tako fejst zobarco, da komaj čakam




Hahaha, jaz mam tut tako fajno, kapo dol, sem šla za njo drugam. Sicer ne daleč, pa bi šla na kon c Slovenije,če bi blo treba. Če bi bili le vsi "bogovi v belem" vsaj za malček podobni njej, potem ne bi imel nihče travm pred njimi sm=smiley20.gif]


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

sej še teh 3 kg, bom pa ja dala dol, ni user posted image , da ne.user posted image




Ejjj, nehaj se važit s 3 kiligramiuser posted image ko mamo pa druge 10+ za dol spravtuser posted image Ni poštenouser posted image


Anja12 - od kje pa si? Jaz sem tudi iz Zasavjauser posted image

Pri nas vse po starem, včeraj nisem nič grešila, danes pa komaj čakam, da bo večerja. Še ne vem a bi kar sladoled a bi si eno rulado spekla - tako fino čokoldo s smetano in višnjami mmmm. Ja bom šla po mojem kar pečt, pa bo sladoled za prilogouser posted image Joj, mam spet velike oči za sladko. Tole dojenje mene vedno ful na sladko potegne. Prve 3 mesece je bilo vsak dan obvezno neki sladkega. Če ne drugega, pa vsaj 3 žlice marmeladeuser posted image In to se mi je dogajal pri vseh 3 otrocih. Ko pa manj dojim, je pa bolje in ne rabim več toliko sladkorja, ampak rabim ga pa še vedno. Zato komaj čakam na OH dan.
Zdajle sem pa eno banano pojedla, pijem svoj jutranji čaj in uživam svoje pol urec - ta velik je že v vrtcu, mali se igra v posteljici, sredji ma pa pol ure za risanke. Mal miru kar paše, pa sej vm da ne bo dolgo. Komaj čakam drugi petek, ko gremo s prijateljicami na "babji žur" v savnouser posted image Imam strašno rada moje otroke, ampak včasih pa paše mal pobegent od njihuser posted image No, sej pol pa tko ves čas o otrocih hovorimouser posted image
Nič, imejte se in ne grešit!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?