|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 21:48:36   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Enim sem itak že tako ok.

Čer.

Kako ste kaj? Jutri mam pa sadnega. Bo treba v Ikeo nest sadno malico.user posted image


ta je dobra. mi se bomo tudi potepali, bom nosila pomaranče s seboj.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 23:30:51   
Pigy
Na hitro da se javim.
Današnji dan je za mano, bila je pica, sicer je nisem mogla pojest, pa tko majhno sem naredilauser posted image .
Moj me je peljal na večerjo, on je jedel tiramisu, jaz pa sladoled user posted image .
Jutri pa sadni dan, bom preživela samo ne vem kako bo zvečer, ko sem povabljena na obisk, pomoje se bom pregrešila pa spila kako pivouser posted image user posted image .

BY

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 7:58:55   
srecna_zvezda
dobro jutro vsem!

moram vam priznati; gresila sem...user posted image vceraj sem imela rojstni dan...in enostavno NI slo brez pregreh...to je bilo moje darile meni...(ceprav v skodo). zakaj? Ravno sem stopila s tehtnice in in pokazalo je................................................69,0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image lahko si predstavljate kako mi je zbilo moralo dol!user posted image
No, sedaj sem se pa odlocila...trdno...za razliko od prejsnjic....DOVOLJ PREGREH, z vampom se namrec ne morem gledati in pika! Danes zacnem kar s sadnim dnevom da to nesnago iz sebe spravim, potem pa s polno paro naprej. CILJ: v enem tednu DOL 2KG! Upam da mi bo uspelo....user posted image

Za vas sem vas pridno prebrala pa....SUPER za vse, ki vam uspeva obdrzati trdno voljo in se vam to pozna tudi na kilogramih...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, se se beremo, namrec slisim svojo pikico kako se ze prebuja in jo moram nahranit. pa lep dan vam zelim...brez pregreh seveda!user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 10:37:10   
tikatonka
srečna_zvezda vse najboljše! Mislim da za rd si lahko dovološ majhno pregreho.

No moj sadni dan je za mano into brez greha user posted image user posted image user posted image . Danes pa pleskavica in ogromno solate.
Lep vikend vsem!

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 11:00:18   
majar.
moje mnenje je, da med dieto ne smeš trpeti in se mučiti z neko hrano, ki ti ne odgovarja. če si imela rojstni dan pa ma da si privoščiš!!! se pa res ne bo poznalo, če se drugače lepo držiš diete. kak pa to zgleda, rojstni dan brez uživanja!?
brez slabe vesti si lahko privoščiš, ampak naslednje dni pa lepo naprej po načrtih:)
jaz sem mela tud včeraj OH in sem jedla pico, za večerjo sem pa spustila tortico in raje pojedla kos sadja. mi ni da bi se nekaj silila z njo, čemi ne paše;) danes pa sadni dan, že v naprej povem, da brez petriganja!!!

nič, lepo se držte, brez muke;)


(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 12:51:43   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

moje mnenje je, da med dieto ne smeš trpeti in se mučiti z neko hrano, ki ti ne odgovarja. če si imela rojstni dan pa ma da si privoščiš!!! se pa res ne bo poznalo, če se drugače lepo držiš diete. kak pa to zgleda, rojstni dan brez uživanja!?
brez slabe vesti si lahko privoščiš, ampak naslednje dni pa lepo naprej po načrtih:)
jaz sem mela tud včeraj OH in sem jedla pico, za večerjo sem pa spustila tortico in raje pojedla kos sadja. mi ni da bi se nekaj silila z njo, čemi ne paše;) danes pa sadni dan, že v naprej povem, da brez petriganja!!!

nič, lepo se držte, brez muke;)




Joj punce podpora pomeni zeeelooo veliko! Saj vem da za RD, ma ni ga vraga da bi pazila na to kaj jem, a sej veste tudi to, da po toci zvonit je prepozno in to je pokazala danasnja tehtnica..user posted image
Ma nic, sedaj se lepo drzim zacrtanega cilja, za zajtrk sem pojedla suhe slive namocene v vodi in vodo sem spila. Je bila pri meni kolegica in sem ji ponudila tofiffe in...sem se skor pregresila sem hitro pozabila svoj cilj a sem se hvala bogu zavedla nazaj spet hitro in je bilo brez pregrehe..user posted image user posted image user posted image
upam da zdrzim do konca...

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 16:47:31   
4pikice
Spet sadni dan oz. vitaminskiuser posted image Moja mami je naredila francosko, ki ne gre v noben dan, sucks...! In ne to kar ene francoske, ampak najboljšo na svetu in jutri jo bodo vsi jedli , razen mene seveda. Kaj čem, evo, to je ena izmed stvari, ki jih bom pogrešalauser posted image .


Za kosilo sem pojedla kuhano cvetačo in svežo papriko v solati, za zajtrk pa jabolko in suhe slive namočene v vodi.

Ma sem jest bogaaaaa, francoskaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 16:51:41   
4pikice
srecna z.- vse naj, naj, ti želimo pikice na 4, pa trdno voljo pri hujšanju ,  pa da ne boš skoz hujšauser posted image

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 16:56:39   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Na hitro da se javim.
Današnji dan je za mano, bila je pica, sicer je nisem mogla pojest, pa tko majhno sem naredilauser posted image .
Moj me je peljal na večerjo, on je jedel tiramisu, jaz pa sladoled user posted image .
Jutri pa sadni dan, bom preživela samo ne vem kako bo zvečer, ko sem povabljena na obisk, pomoje se bom pregrešila pa spila kako pivouser posted image user posted image .

BY



Jest sem tudi včeraj jedla tiramisu, bilo je fantastično!

Ne pij piva!!! Raje vino, če že moraš. Zakaj ne piva? Lačna boš!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 16:57:48   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka



No moj sadni dan je za mano into brez greha user posted image user posted image user posted image . Danes pa pleskavica in ogromno solate.
Lep vikend vsem!



Jest bi tud!!!!!!!!!!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 17:55:01   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Ne pij piva!!! Raje vino, če že moraš. Zakaj ne piva? Lačna boš!



Sej ne pijem piva, kr ga ne maram, to se samo tko reče. user posted image Mam pa rada jagono vino, ampak je full sladko in full dobro.
Uglavnem rekla sem da lahko pridem, ampak naj me ne silijo s hrano, kr hujšam, pa se kolegica smeji in pravi da danes pa ja lahko pozabim na dietouser posted image user posted image . Sej vem da je mal čudno, grem prvič k njim, ampak kaj čem, bom raje kak aperativček ruknla, pa kak čaj. user posted image Sicer bom pa vidla kako me prime. 

Jaz zjutri in pol za kosilo sem jedla namočene slive, malprej pa suhe marelice, preden grem bom pa še kako jabolko. user posted image   Komaj čakam jutri, ko me moj pelje na najboljše čevapčiče v Ljubljani user posted image

srečna_zvezda  tudi jaz ti želim vse najboljše ob rojstnem dnevu.

No lepo se mejte v preostanku dneva,

čao

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.1.2010 18:03:38   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Kako ste kaj? Jutri mam pa sadnega. Bo treba v Ikeo nest sadno malico.user posted image

Mi smo tudi mislili v Ikeo pa je vmes prišel pogreb. user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 8:16:33   
koala.cek
dobro jutro,

sadni dan preživeli. malo sicer grešili, ampak smo se velikooooo gibali. nimam slabe vesti. verjetno je bolje da sem se malo pregrešila, kakor da bi padla v cel krožnik skušnjave.

sebi skoz pravim, manj žri, tudi če se tu pa tam pregrešim, ampak kakšna kila bo šla pa kljub temu dol. bolje kakor gor kajne ?

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 8:19:13   
srecna_zvezda
jutro punce!

Najprej vsem hvala na cestitkah...user posted image in naj se pohvalim...vceraj sem sadni dan zvozila brez napak....user posted image user posted image user posted image

Danes tehtnica kaze eno kilo manj...VCERAJ: 69,0, DANES: 68,0!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej bo, le volje ne sme zmanjkati...
Lep dan vam vsem zelim in cim manj pregreh (najbolje NIC....user posted image )

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 11:02:58   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

vceraj sem sadni dan zvozila brez napak....


Jaz tudiuser posted image Za zajtrk je bila banana, ob 12 ena vitaminska bomba - kivi, pomaranča, jabolko, hruška in rdeča pesa (dam v power juicer in mam supe sok).Moram pa priznat, da sem bila zvečer kar lačna. Sem šla raje kar spat, da me ne bi kaj prijelouser posted image
Danes bo pa že bolje. Bom spekla svinjsko ribico, pa dušeno rdeče zelje, fantje dobijo zraven še cmoke. Juhca je pa tko že kuhana od včeraj.
Za zajtrk sem pa danes pojedla eno banano, prejle sem pa 2 dl pesinega soka spilauser posted image ampak je treba tudi za zdravje poskrbet.
Moji ta veliki fantje so se šli sankat, Miha ima pa oči vneteuser posted image in sva raje ostala doma. Pa še zlikat je treba celo gorouser posted image Likanje pa res sovražim, mi je najbolj zoprno gospodinjsko oravilo.
Bodite pridne, jutri imamo tehtanje!

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 11:06:16   
blaža
dan.

danes pa mesko, mam goveje zrezke z šampinjoni. Nimam kej dosti zelenjave, mogoče bom še eno rdečo papriko zraven dala, pa bo kar ok.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 15:13:49   
jer.za.
Pozdravček!

Tudi moj včerajšni dan je minil brez grehovuser posted image  in brez kakršnih koli problemov, tudi lačna nisem bila nič kaj preveč.

Danes pa je kosilo tudi že za mano: jaz sem jedla dušeno zelje, zraven pa polnjen zrezek z korenčkom+bučko. Ker mi je masa za filat še vstala, sem spekla zraven iz ostana še en zelenjavni zrezek. Pa solata zraven.Sem se pa tako zelooooooooo najedla, je bilo res odlično. Mož je pa jedel kar dunajca +solato.

Sicer pa opažam zanje par dni, da ne zmorem več ne vem koliko pojest.user posted image . Danes za zjtrk sem npr. pojedla četrt pomela, pa sem imela čez glavo.

Jutri pa tehtanje, komaj čakam.....aja, ne jaz sem bom tehtala v torek zjutraj, ker jutri sem popoldan v službi in potem pridem že s polnim želodcem v službo, pa se najbrž takoj na tehtnici to pozna. Tako da sporočim v torek dopoldan rezultat.

Zdej grem pa še mal ven...najprej z malima se sankat...jih vlečt po dvorišču, potem pa še na en hiter sprehod za eno urco.

Lepo bodite!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.1.2010 15:40:26   
tea
Pojedla kosilo, zlikala celo goro, zdaj mam pa mal časa zase. Ta velikih fantov še ni domov s sankanjauser posted image mali pa spi. Tudi jaz opažam, da mi ni treba več toliko pojest, da sem sita in sem zelo vesela, da je tako. Mislim, da zdaj jem normalno, prej sem se pa prenajdala.
Aha, zdaj so pa fantje prišli.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 8:06:02   
Lilita
Dobro jutro,

mislim, da se s tehnico čedalje bolj razumeva.user posted image
Pravi, da imam 71 kg, kar je že 5,6 kg manj.user posted image user posted image

Pa novim izgubljenim g naproti.

Uspešen in lep začetek tedna vam želim, Lilita

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 8:45:33   
koala.cek
ooooo Lilita - čestitam !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 9:17:32   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Dobro jutro,

mislim, da se s tehnico čedalje bolj razumeva



user posted image user posted image jaz tudi. Sem vesela, da je že 6 spredaj - torej moja današnja teža 68,5 kg kar pomeni 1,5 kg manj kot prejšnji tedenuser posted image kar pomeni 3,8 kg skupaj. Sem vesela, da bi šlo le tako naprej, pa bom spomladi oblekla moje cunjeuser posted image No, pa kaj novega si bom tudi privoščila.
Danes pa nimam ideje za kosilo, bo po moje kar mineštra iz skrinje - za fante imam od včeraj. So se dolgo sankali, potem so šli pa k mojim na kosilouser posted image meni pa nič povedali - jaz pa doma kuhala. Bodo pa za kazen danes ostanke jedliuser posted image
Grem pečt piškote za prijateljico. Imejte se!

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 9:18:11   
nincika
dobro jutro,

huh, kakšen vikend je za mano...najhuje je bil sadni danuser posted image  smo se dobili bratranci in sestrične, pa je najprej stric na žaru pekel perutničke in pleskavice, potem je pa še moja mami prinesla 3 pekače piceuser posted image
Ampak se nisem dalauser posted image user posted image user posted image  Sem imela usta polna sline, pa sem sama sebe prepričevala, da se mi ne luštauser posted image user posted image

In rezultat se je danes pokazal na tehtnici - 2kg, torej skupaj že točno 6 kg manjuser posted image


Uspešno tehtanje vsem. Začenja se nov teden borbe, gremo novim zmagam naprotiuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 9:35:29   
nemrak
user posted image user posted image ,
dober dan!!

Sem žalostna user posted image , tehtnica je pokazala +0,5 kg več kot prejšnji ponedeljek.
Grešila sem res v soboto, Na polno user posted image . Imeli smo inventuro in je pač tako bilo. Imam slabo vest.
Ampak gremo naprej. user posted image
Imam pa problem, ker cel teden nisem mogla iti na wc. Sem se počutila težja za 10 kg.
Poskusila sem vse, kar se da. Pa ni nič pomagalo. Sem si pa sedaj nabavila odvajalni sirup lactecon.
Malo je že boljše . Sem šla danes že na wc in se že počutim boljše.

Sem pa jaz tudi ugotovila, da sedaj manj pojem in sem hitreje sita.user posted image

Krompir je skuhan. Imela bom krompirjevo solato. Se  že veselim.

Pridne bodite!!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 10:22:21   
ajna12
Lep pozdrav!
Jaz sem pa včeraj na sadni dan proti večeru malo grešila, tako, da imam danes za kazen še 1x sadni dan. Grem pa tako počasi v službo, tako da niti ne bo časa danes kaj petrigati. user posted image
Teža je šla od prejšnjega ponedeljka dol še za 1.5 kguser posted image , skupaj pa za 7.5 kguser posted image user posted image .
Bravo vsem inše naprej držimo pesti za čim več izgubljenih kg in vztrajnost.user posted image user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.1.2010 10:32:13   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
dober dan!!

Sem žalostna user posted image , tehtnica je pokazala +0,5 kg več kot prejšnji ponedeljek.
Grešila sem res v soboto, Na polno user posted image . Imeli smo inventuro in je pač tako bilo. Imam slabo vest. Saj bo drugi teden bolje. Veliko je kriva tvoja ne- prebava.
Ampak gremo naprej. user posted image
Imam pa problem, ker cel teden nisem mogla iti na wc. Sem se počutila težja za 10 kg.
Poskusila sem vse, kar se da. Pa ni nič pomagalo. Sem si pa sedaj nabavila odvajalni sirup lactecon.
Malo je že boljše . Sem šla danes že na wc in se že počutim boljše.  Tudi moja prebava je na psu. Ne gre in ne gre. Že od četrtka. Sem napeta ko struna. Pijem donat in vsako jutro pojem namočene slive a ne pomaga.

Pridne bodite!!




Evo da javim še svoje  grame v -. Nisem grešila a sem zaprta zato mi ni šlo dol nič več kot -0,2 kg. Torej je moje novo stanje kg - 3,9 kg. teža 76,1.
Nekaj manj izgube pripisujem tudi vsakodnevni fizični aktivnosti (steper in vikandaški pohodi čez drn in strm).  Če med tednim striktno delam na steperju v območju kurjenja maščob, so vikendaški pohodi krepko nad tem območju.
gremo naprej puške še nisem vrgla v koruzo. gram po gram  važno, da je minus.

Ste pa nekatere tako dobre izganjalke odvečnih kg, da sem Vam kar fouš, a sem kljub temu zelo, zelo vesela za vas.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?