|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 18:56:30   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

dacy... hehe fajn bi blo če bi midvi skupaj rodile. Kaj praviš? Samo mogoče boš pol ti mogla marca rodit. Nevem če bom jaz do aprila zdržalauser posted image . Boš vidla da boš zelo zadovoljna v MB.


No sej ti pac malo dalje zdrzi jaz bom pa nekak pospesla ... baje je sperma naravni stimulator za pospesitevv poroda v pozni nosecnosti ... bo pa moj pac pridno domaco nalogo delal da bom prej rodila ... pol bova pa skupaj kricale na najine predrage v porodnih sobah user posted image user posted image user posted image ... Kar se tice MB porodnisnice pa sem ze zdaj zadovoljna z njimi ... jaz res nimam slabih izkusenj do zdaj ...
Danes naprimer sem imela narocen UZ zarad slabseka cutenja gibov ... na koncu so mi dvakrat nardili UZ , dvakrat preverli maternicni vrat , bris vzeli, in to vse dve razlicni G, da je blo ziher kao da je vse ok ... aja pa se na CTG so me dali za vsak slucaj ... vglavnem vse samo zato ker sem pac omenla da sicer cutim gibe ampak da so dost leni in nic kaj divji kot ponavadi ...
Torej moj otrocek je zdaj tezek ze okrog 1200g user posted image user posted image user posted image , pa hvala bogu je vse vredu z njim ... dokler imam samo jaz probleme kateri ne vplivajo na njega, je vse ok user posted image ... je pa ta moj divjak postal cist hiperaktiven ko sem na UZ dobila tisti hladni gel na trebuh in pol se je v roku dveh UZ 3x obrnil ... prvo je bil obrnjen na glavo in se je sred pregleda obrnil na rit ... no in pol na drugem UZ jee pa bil ze spet obrnjen na glavo user posted image ... sploh ni bilo potrebno zganjat panike zarad slabsega cutenja gibov ... samo nekaj hladnega bi si morala na trebuh dat ... se otrok takoj zbudi user posted image

smokyhawk sej vem da vse skupaj ni nic dosti ... ampak sok je bil da sem v 14 dnevih dobila skoraj tolk kot prej v 6 mesecih user posted image user posted image user posted image drugace pa se tudi jaz ne mislim obremenjevat s kg user posted image

cojka ne bos verjela ... mene ne bo ... ostanem v MB ker imam v ponedeljek spet kontrolo user posted image Nimam srece da bi sle na ta kafe ze koncno user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 18:58:46   
photo
Jst sem čist ZA, da se tudi aprilčice dobimo. Pa tud če na Trojanah... Drugače sem imela lep namen jutri priti v Zvezdo, pa ne bo šlo... Tko bi rada malo aprilskih trebuščkov v živo videla, ker ko poguglam "27 week belly pictures" se mi zdijo vsi takoooo zeloooo veliki v primerjavi z mojim...

Drugače imam v sredo laboratorij, v četrtek 'navaden' ginekol. pregled (merjenje maternice, MV, pritisk, kile,...) v petek pa še kontrolni UZ pregled. Upam, da mi reče, da je vse OK in grem lahko še za ves februar v službo, ker baš nisem človek za bolniško....

dopust: Kot je že ena računala, je pri nas tudi tako, da moraš nujno 10 dni dopusta iz 2010 porabit pred porodniškim, ker drugače zgubiš pravico do porabe preostanka dopusta iz 2010 do 30.6.2011. Zadnjič mi je naša kadrovka še nekaj bluzila, da če ne  bom porabila 10 dni pred PD, da ne bom dobila regresa... Imam pa še 7 dni lanskega, tako da me od 1. marca ni več v sl. in taktrat se začne akcija --> šoping; zdaj pa pridno zbiram in zapisujem vaše informacije (Ikeja pleničke, previjalke, H&M oblačila, ...)

aprislki hrošček: si ti ziher, da imaš naslednji pregled 8.2.??? Ker je takrat praznik - vem, ker imam ravno 8. rojstni dan...


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 19:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:10:39   
Kepica83
dacy a te je imela kaj Pelkič Ogrizek Ksenija? To je moja zdravnica. Najboljša ginekologinja vseh časov. Me veseli da je vse ok. Pa super da so ti vse preglede nardili. Res kapa dol pred pordnišnico MB. user posted image user posted image user posted image  jaa bi blo prav luštno če bi skupaj rodile pa najine frajerje nadirale in teple v porodniuser posted image user posted image user posted image

Cojka ... jaz sem že +10kg tak da brez panike bejbe. občutek imam da mi kakšnih +18 ne uide. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 19:14:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:18:28   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ja, samo Kepica - ti si en mesec pred mano.user posted image user posted image user posted image user posted image  aj, naj jih jaz pol +20 pričakujem?user posted image user posted image user posted image

Šibam na trebušni ples. To bo smeha.


Hmm. nevem user posted image . samo kaj se ti sekiraš. Ti si velika. Jaz pa sem mali štoplček pol pa zgledam ko žakelj krompirja. Veš kaj moj pravi? Da če kje zunaj padem, da takoj Green Pece priletijo z vedri vode in mokrimi brisačami pa me začnejo polivat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:24:23   
neka_noč
Katy ti si pa link daj v podpis, da ga nebomo rable vsak dan iskat in bomo lahko kar kliknile. Ok?user posted image

Tudi jaz tako predlagam. user posted image

Cojka od mene dobiš tel.št. jutri na torticah. Upam, da ne pozabim... user posted image user posted image  
Pa še to; kar se tiče obveščanja - ko bom jaz rodila, bo SMS sigurno prišel z drugega telefona in ne mojega. Verjetno od mojega user posted image   . Sicer se še nisva dogovorila točno... 

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:38:38   
Di_Di
Pozdravljene aprilčice,

kako ste kej? Evo jaz ok, sem vam prišla še mal tukaj zatežit ... kepica pravi da sam na fb visim da vas na RR pa zanemarjam.. sam ni res vas berem, sam sem mela včeraj spet izpit iz prava in sem se mela full za učit.. je pa res da na fb vse hitreje prečekiram in pokomentiram kot pa tu na RR, ker ste tko priden s tipkanjem user posted image

Ste se menle o previjanju čez noč... men je logično, da se otroka previje ko je polulan al pa pokakan, tko da ja normalno ga bova previjala tudi čez noč. Si ne predstvaljam da bi ga pustila takega čez noč..

aprilčica ti pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image da se čim prej losaš te viroze

smokyhawk dobrodošla med nami in čestitke user posted image user posted image user posted image

torjane... dobra lokacija... če bi bla tudi katera od primork za bi se lahko tus skup zbasale v en avto pa se zapeljaljale na trojane. kaj pravite? sam kar se pa krofov tiče so se pa totalno pokvarili user posted image pred leti govorim 20 in tolko let nazaaj so bili dosti, dosti boljši... tud kremšnite so meli dobre, zdej mi niso več. Najboljše so Blejske mmmm njami njami.. men jih je v soboto dragi spet prinesu.

kepica ne se hecat punca! Dej pazi nase in user posted image drugače ti pa pošiljam user posted image in en kup user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čim prej vse ok.

cojka super za bolniško.. jaz pa za 1x še čist nič nisem dobila, kot kaže bom morala it z 1.2. v službo.. no ja škodlo mi verjetno ne bo. jaz ti zdej pošljem mojo št user posted image

neka_noč
vse, vse najboljše za tvoj roj dan!

getreal držim pesti za kolokvi danes! user posted image



(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:46:35   
babyloverka
nekaj mi ni jasno in rabim pomoč:
porodno nastopim nekje konec marca, celi marec imam dopust, rok konec aprila. v polah za porodno se navede zadnjih 12 plač. plačo imamo desetega v mesecu in gospa na csd mi je rekla naj prinesem v začetku februarja izpolnjene pole. torej mi na firmi vpišejo plačo od lanskega pa do letošnjega februarja? ker če se da vloga noter 60 dni pred nastopom porodne potem je to konec januarja, ne? malo sem zakomplicirala, upam da razumete

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 19:47:39   
Kepica83
uj Di_Di si plidna kak ubogaš omo Kepicouser posted image user posted image user posted image . Ja malo sem te že pogrešala na RR. Do kdaj imaš ti bolniško? A je tvoj zdravnik dal na komisijo? Jaz mislim da te nebodo dali delat. Vsaj od mojega so sodelavke šle vse na začetku nosečnosti na bolniško pa so bile do konca.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 20:51:59   
tanjaklemen
Pozdravljene aprilcice!!!!

sem bla danes na pregledu in od prejsnic sem se zredila za +2kg.tak da sem jih pridobila celih 10 kg do zdaj.nas mali se se ni obrnil. brca tak da se mi vcasih zazdi kod da bo kar ven padu.user posted image

za seznam NP 15,2
neka_noc vse najboljse za roj.danuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 20:59:16   
neka_noč
Di_Di , tanjaklemen  hvala za čestitke. user posted image user posted image

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 21:31:05   
memole
Čer!

Kako kej?
Kaj kej počnete?
Sem rabla eno uro in pol da sem vas prebrala!

Mi smo se cel dan potepali!
Zjutraj sem šla v laboratorij,potem smo šli na sprehod z sestrama od mojega popoldan sem šla pa še z Laro ven se je šla mal drsat pa guncat,pa še na pijačko s kolegico smo šle!Zdej pa gleda risanko potem gre pa spat!

Jaz sem ok mal me samo dol kosti bolijo,sramna kosti in ostalo,mogoče je blo preveč hoje danes!

smokyhawk dobrodošla in čestitke!Imaš pa rok na roj.dan od mojega možeka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Plenice ena je spraševala če se te tetra reže in robi,ni potrebno ker dobiš v trgovini manjše kose in so obrobljene ene so z plavo obrobljene ene z roza in ene menda rumeno!Tko da si tiste posebej kupiš,dobiš pa pakirane kot te navadne bele!Jaz sem jih v paketu ki sem ga prvič vzela od csd dobila in so super!

neka noč vse naj naj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jaz bi tudi krofe sam odvisno za kdaj se boste zmenile in za kero uro!

Nič zdej grem pa Laro spravit spat pa se kej potem oglasim!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 21:38:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 21:46:24   
Wannabemommy
Cojka - imaš zsuser posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 21:49:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 21:53:22   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka


Trojane - kaj pravite na naslednji četrtek? Popoldne? Se zbašemo po par v avto... Potem pa krofki. Samo za nazaj ne vem, če bo dost prostorauser posted image user posted image user posted image


Jaz sem zauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 21:56:39   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Cojka - imaš zsuser posted image

sem ti že poslala smsuser posted image . A nisi dobila?


ja sem dobila hvalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 22:22:37   
memole
Jaz ne bom mogla,pri meni med tednom definitivno odpade!
Če bi blo kakšno soboto al pa nedeljo ja ma med tednom bolj težko!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 23:05:21   
dacy
cojka pol bo vsekakor vec casa ja  Enkrat bomo pa ja uspele it na kavo ... menda 

Kepica mene imata ponavadi Vilma Kovac (ta je moja G) , ce nje ni pol pa sem ponavadi pri Lea Mlakar, Drugace pa je se ene par dobrih zdravnikov ... edina katera mi ni prevec vsec jee Toncka Zavrsnik ... ta mi se pritiska ne zna zmerit ... sem si ga po 4 neuspelih poskusih morala na koncu merit sama

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 23:09:08   
Di_Di
kepica omica ja hehe user posted image user posted image user posted image user posted image bolniško mam zdaj do 31.1. pol pa booo.... sem pa že 3 mesece skup na bolniški. mal mi je čudno, ker so mi prejšnji mesec poslali že 14 al 15 odločbo kar sami od sebe iz zzzs-ja... zdej smo pa že 18 pa ne duha ne sluha o določni.. ma ja bo že... sej mi nebi škodlo it mal delat, čeprav sem se kr razvadla bit doma user posted image

neka_noč upam da si oz še boš lepo praznovala user posted image

hvala cojka ... pa hvala za tel št user posted image

trojane naslednji četrtek... načeloma bi šlo, če nebi imela pregleda in če bi imela avto... tko pa zelo zelo težko user posted image ker bi moram najprej z vlakom do mojih, pol pa še gor na trojane ... vlak pa pride full pozno v trbovlje okog 7ih če se ne motim. kvečjemu v petek, če ne bom šla že kaj prej k mojim po moj avtek.. trojane so pa itak cca 15 20 min od mojih.









(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
18.1.2010 23:44:10   
nejanejc
dober vecer

sem nardila burek in strudel..telovadla...bluzila... pa cunej iz stroja v stroj in omaro premetavala...
sam sem eno cudno testo dobila... sama se ga pa ne lotim delat še...

no ja...

ja dopust... meni naceloma ga ni treba nic porabit od leta 2010 sedaj, sam se morem se pozanimat. Bi mi bolj prav prisel kasneje, se razume. Sam ga po drugi strani raje izkorisitm sedaj, kot pa da potem propade...

a za vrtce pol velja, da lahko samo eno prosnjo damo al se jih lahko da vec... sem se malo zgubila..

jst se kar cakam novice od spletne strani kejr sem narocila vozicek, pa jih ni
sem ze malo nestrpna... ma sej bo kajne

lepe sanje

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.1.2010 1:00:19   
Getreal
pozdravljene punce..jz sem direkt s faksa in je polnoč pa pol.. user posted image ahhh to je tko utrujajoče...cal dan dela, pa še ni konc..danes pade nočna user posted image
vsekakor vam moram še kej napisat preden se vrnem k delu, se mi zdi, da ste mi tolko napisale in odgovarjale na moja vprašanja, jz pa nimam časa se niti vsaki posebej zahvalit vsekakor vsem, ki vas ne bom posebej omenla, vedite da vas nisem pozabla in HVALA, ker mi pomagate in ker mi svetujete, res ste zlate punce


kolokvij - hvala kepica, nataša, cojka, aprilčica, marjanaj, Di_Di, nax05, katy83 in sploh vse, ki ste držale pesti--> je kar pomagalo hihi user posted image user posted image user posted image šlo je res dobro, tko da sklepam, da sem se tega izpita rešla kar preko kolokvijev user posted image user posted image


katy83 hvala za info o carskem, prav tako tudi neka_noč hvala tebi...

amelie hvala za link!! Si bom prebrala! Meni ta dreveneča bolečina iz palca noče izginit, tko da bom mogla k zdravniku..najbrž sem si vkleščla kkšen živček, ko sem rezala, ampak mislim da to ne bo povezano z nosečnostjo...user posted image upam da se tebi kmalu izboljša stanje ker to ščemenje je res neprijetno neglede na to kolko časa traja..

smokyhawk dobrodošla! user posted image

kepica
joj pojdi vseeno se pokazat zdravnikom, da ne bo kaj narobe... zdrži, zdrži še malo! user posted image user posted image user posted image No sej veš, nekdo bo mogel bit ta prvi, boš pa to pač ti konec marca user posted image pol boš pa ta glavna na vasi, ko nam boš pravla kako je blo user posted image

neka_noč vse najboljše!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

cojka moja vidiš mene spet ne bo na tortico user posted image jutri moram nazaj na primorsko, ker mam materinsko šolo, pa še kužija moram malo popazit da ni sam doma, ker so šli moji smučat, plus na faksu mam celo zmedo in še obletnico mava z mojem lubijem user posted image vsaj nekaj pozitivnega!!! user posted image aja pa telefonsko ti moram poslat!! Dobiš! user posted image

nejanejc, dacy, wannabemommy, ela, kako ste kej punce? user posted image Se držite? user posted image

zdaj pa nazaj k maketiranju in konstrukcijam user posted image lahko noč!!!

< Sporočilo je popravil Getreal -- 19.1.2010 1:02:09 >

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.1.2010 2:15:49   
dacy
Getreal jaz sem vredu ... edino zacelo se je hudo zatekanje gleznjev ... kot da ni blo zatekanje rok ze dovolj ... zdaj mam pa se gleznje napihnjene kot balone user posted image ... drugace pocutje samo pa je cist vredu ... Ta teden bom kar lepo ostala v MB , ker me je G narocila ponovno cez 1 teden na kontrolo ... cez 2 tedna me ni htela narocit ker ni ne nje in  ne moje G, cez 3 tedne tud ni nobene v ambulanti ... cez 4 tedne pa je ze malo pozno , tak da bo pac treba spet po enem tednu hodit tja ... Malo bom pogresala mojga dragega edino ... mogoce pa ga prepricam da pride v cetrtek in petek v MB, pa mislim da ga ne bo tezko prepricat glede na to da imam v petek RD ... mi mora prit cestitat user posted image

No trenutno pa sem ze kar fajn zaspana ... sem mela en malo daljsi obisk , je bla kolegica tu in sva se zazijale v televizor in malo klepetale vmes in je ura takoj pokazala 2:00 ... tak da zdaj bom pa lepo sla jaz spat na levi bok kot je bilo danes na pregledih doloceno ... tipkamo pa se ponovno jutri ...

Lahko noc vsem user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.1.2010 8:12:01   
NATAŠA35
getreal superca, da ti je šlo okuser posted image user posted image

cojka pošljem ti svojo telefonsko...

kepica kako si kaj danes, še vedno matra...mene kar zvija, je kar moteče, pa upam, da me mine...

trojane dajmo se dobiti kako sobto, da nas bo čim več prišlo, sploh te iz primorske, štajerske...tiste, ki ste na bolniškah, vam je lažje uskladit dan pa ure, kakor nam, ki še vedno delamo...

primorke rabim vašo pomoč in to hitro...moram najti prenočišče v kopru in okolici za naše delavce, ki bodo delali v luki koper...kak link bo zelo dobrodošel...

babyloverka jaz grem v soboto v celovec, pa bom tam poškilila, če se ga tam kje dobiti, pa ti povem...če ne ga bom preko ebaya naročila, ker me bo ceneje prišlo...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!