|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 9:17:35   
S*
Dobro jutro!

Jaz sem prišla s smučanja in sem prav zadovoljna s svojo težo. Kljub vsem pregreham mi je uspelo priti domov z isto težo.
Ker ste toliko pridne s pisanjem sem vse skupaj bolj preletela in zasledeila, da se tehtate tudi v nedeljah, zdaj pa ne vem, a so to umesni rezultati, ali ste spremenile iz 1x mesečno v 1x tedensko. No kakorkoli jaz sem začela s 85,5kg ( 1,5 kg sem pridelala med prazniki). Danes je moja teža 83,3 tako da je vsega skupaj -2,2 kg.
Kar se tiče teme koliko kg je katera izgubila na teden, pa se mi zdi, da je bolj pametno razmišljat koliko % smo glede na svoje kg izgubile, saj je 1kg pri moji teži normalno, pri nekomu ki tehta 50 kg pa je to zelo veliko. Isto je po mojem z obsegom user posted image , ma ne vem jaz pač tako razmišljam.
Lepo zasneženo nedeljo vam želim s čim manj prehranskimi grehiuser posted image .

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 9:20:56   
Anonimen
S: vsak teden se bomo tehtale, v seznam pa bomo vpisale samo enkrat mesečnouser posted image

bravo vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 10:25:13   
boob
dan punce

jst sm tud ta tedn še enega zgubila user posted image user posted image user posted image

danes si bom pa pico privoščla . .za nagrado user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 10:36:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dan punce

jst sm tud ta tedn še enega zgubila user posted image user posted image user posted image

danes si bom pa pico privoščla . .za nagrado user posted image


o pridnauser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 11:33:49   
TomTaylor
danes pa malo manj zagnano poročamo o rezultatih..user posted image Jz moram napisat, da sem kljub tistemu +0,5 ki je kazal sredi tedna, vendarle izgubila dodatnih 0,5 (očitno je res voda zastajala v telesu). Torej skupno 2,5 kg in sem zdaj na 70,5.

Sem zadovoljna.user posted image

Danes smo povabljeni na kasilo zato se danes ne bom obremenjevala s kombinacijo jedi.






_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 12:12:53   
ZvitaLisica
Jutro!
Evo še ene s podatki. Ta teden je šlo dol samo 0,5 kg, pa še to že sredi tedna. Me pa ne motijo toliko pregrehe, pač pa dejstvo da sem zelooo malo telovadila.

Začetna teža 80 kg
Danešnje merjenje 77,5
Skupaj izgubila 2,5 kg


Lepo nedeljovam želim!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 13:31:30   
n74
Ojla punce,

sem zasledila, da se pogovarjate o zdravih maščobah. Zanima me, če poznate tole:

http://www.eden.de/eden/produkte/Fette/oel_fett/cocosfett.php

Glede na to, da stane samo 2 eur kar dvomim, da je nerafinirana. Kaj pravite?

Potem sem pa še nekje brala, da če so rafinirane maščobe, to pomeni, da jim odstranijo snovi, ki bi pri segrevanju tvorile škodljive tvorbe ( tudi kancerogene ).

Kaj je potem bolje uporabljatiuser posted image

Lp,N.

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 14:13:04   
mamica2009
Jaz sem pa sedaj pojedla košček čokolade s 75% kakava, pa sploh ni tak slaba. Moram jih še več nabavit. V Hoferju niso tak drage, glede na ceno v TUŠ-u

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   [Brisano sporočilo]
17.1.2010 18:39:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 19:03:15   
Anonimen
no pol pa ni sile kot smo se vse baleuser posted image user posted image user posted image user posted image   bravo vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 19:31:38   
Anonimen
nočko punceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 19:36:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: n74

Ojla punce,

sem zasledila, da se pogovarjate o zdravih maščobah. Zanima me, če poznate tole:

http://www.eden.de/eden/produkte/Fette/oel_fett/cocosfett.php

Glede na to, da stane samo 2 eur kar dvomim, da je nerafinirana. Kaj pravite?

Potem sem pa še nekje brala, da če so rafinirane maščobe, to pomeni, da jim odstranijo snovi, ki bi pri segrevanju tvorile škodljive tvorbe ( tudi kancerogene ).

Kaj je potem bolje uporabljatiuser posted image

Lp,N.


Ja, za to ceno je zagotovo rafinirano. O pojmu rafinirano in nerafinirano olje je na internetu ogromno informacij - samo nažalost se vtaknemo v neko "glupost", ki jo potegnemo dol iz kakšnega foruma (to kar si napisala piše na kulinariki). Jz se na mnenje neke forumašice ne bi ravno naslanjala, sploh, ker je veliko dejstev o rafiniranih/nerafiniranih maščobah ugotovljenih s pomočjo ustreznih raziskav. Dejstvo je, da je postopek rafiniranja cenejši, hitrejši in produktivnejši, nažalost pa se v olju potem ne ohranijo "hranilne snovi", saj s pomočjo toplote in centrifugiranja vse to uniči. V bistvu če posplošim - rafinirana olja so v bistvu že enkrat uporabljena olja. Nerafinirana (deviška) olja pa so hladno stiskana (in po možnosti brez centrifugiranja in filtriranja)..
Kokosovo olje/mast pa itak prenaša blazno visoke temperature - preko 200 in več ni mi pa znano, če pri tej temperaturi obdrži tudi svoje hranljive snovi, dokazano pa je, da se vsekakor strupene snovi pri visoki temperaturi ne razvijajo. Tako da je pomojem za peko in za kuho res mogoče vseeno ali kupiš rafinirano maslo, za obogatitev okusa pa daš nerafinirano maščobo, katera vsebuje še te zdrave sestavine in vitamine...Se opravičujem, če je slučajno zmedeno napisano, hitim s tipkanjem ker se mi tamala joka...



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 20:47:54   
n74
TomTaylor, hvala ti za odgovor. Saj v bistvu tole kokosovo maščobo uporabljam samo za peko in kuho, za razne solate pa olivno ekstra deviško olje. No, jaz pa sedaj zdravo jem zato, ker hočem slišati enkrat jok v svoji otroški sobici.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 21:11:51   
Teya D.
Vidim, da ste vse zelo pridne in da kg kar kopnijo!user posted image

Sama se bom tehtala samo vsakega 10. v mesecu, da ne zgubim volje.
Kar tako naprej in zagotovo bodo še boljši rezultati, kljub pregreham.user posted image

Današnji dan je bil bolj namenjen počitku in tudi nekateri so mi hoteli priklicat na dan slabo vest, sicer so priklicali žalost in dvomeuser posted image , ki so me popeljali pred ogledalo, saj sem se sama počutila, da izgledam malček bolje. Odločila sem se že na začetku, da se ne bom obremenjevala z besedami in žaljivkami na moj račun in bo bolje.user posted image  Zato tudi nisem nikomur posebaj poudarjala, da sem se česa lotila, saj te potem samo gledajo vsak dan, kritizirajo in primerjajo.

Naj vam pa vseeno zaupam zgodbo, če se vam da brat...

Ko sem se včeraj odločila, da na 'hitro' skočim v trgovino, nakupim najnujnejše priboljške za naša sončka in nato smo lahko mirno pri babici, me je pot ponesla tudi v tekstilno trgovino. Odločila sem se namreč, da bi pri 'počasni' menjavi garderobe ( ko bodo kopneli kg bo potrebno kupit tudi kakšne nove hlače, maje... ) malce spremenila svoj stil in dodala nekaj novega, npr. zadnji hit - oprijete, ozke jeans hlače.
Ko sem po skoraj 2-urah brskanja, premetavanja in prelaganja na policah med nizkimi cenami ugotovila, da ni in ni št. konfekcije, da bi zlezla na mojo veliko rit, sem bila kar pobita. Modeli hlač so bili enkratno oblikovani, vsekakršnih barv in linij. Takrat sem se še bolj zavedala, da moram in moram zbit te nadležne kg, ne samo zaradi oblačil, zarad sebe, svojega zdravja in samozavesti. Da bi lahko spet oblekla, kar želim in ne nekaj kar je pač v moji številki, čeprav je veliko in vrečasto, da se počutim kot šotor. Tako ogromna sem, da če bi stopila v rumeni majici pred šolo bi šolarji mislili, da je prišel avtobus.user posted image  ( to sem prebrala v enem od dnevnikov, da imam sotrpinko, ki ima enake misli )
Ok, rekla sem si dosti s temi mislimi, enkrat mi bo uspelo in takrat bo super!
Današnji dan sem začela polna optimizma, zagnana, z novimi idejami kako misli odvrniti od hrane in vmes kaj pametnega postoriti. In pride tisti trenutek...moment, ki mi je delno pokvaril današnji dan in v meni povzročil kratki stik. Bila sem urejena, saj smo nameravali na kosilo, ko stopim pred babico ( sorodstvo od mojega ) in reče kako so kaj hlače. Nič mi ni blo jasno, zato sem rekla, kaj mislite...ne razumem. In reče, če sem lepo hlače gor dobila ali sem se mogla na posteljo uležt, da sem jih lahko zaprla. Ker sem zelooo močna v bokih (in v predelih, ki jih imamo ženske najraje). Za trenutek mi je kar zmanjkalo besed. Nisem vedla kaj naj odgovorim, sem na hitro premišljevala. Hlače so mi v pasu malo prevelike, zato sem rekla, da so čisto ok, da so še malo večje in da nisem tako ogromna, kot me mogoče vidi ona ( po mislih mi je tudi letelo, kaj pa če ona tako zapira svoje hlačeuser posted image user posted image ). Bi ji povedala par ostrih na račun njene postave, vendar se zavedam, da moram bit spoštljiva ,da tudi ne more opazit razlike, ki jo opazim jaz, pa četudi imam samo 2kg manj.

Dobila sem motivacijo, še večjo kot sem jo imela.
Čeprav je bil najprej šok pa sem vseeno preživela.user posted image

Hvala da ste brale, mi je lažje. Naše druženje mi ogromno pomaga!


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 21:33:22   
ZvitaLisica
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Dobila sem motivacijo, še večjo kot sem jo imela.
Čeprav je bil najprej šok pa sem vseeno preživela.user posted image

Hvala da ste brale, mi je lažje. Naše druženje mi ogromno pomaga!




Bravo Teyauser posted image user posted image user posted image user posted image
Naj te res ne vržejo s tira take mim izjave, pa čeprav od babicuser posted image user posted image !! Tole bo pa še men v motivacijo.

No pa dajmo ta teden bit pridne, da bomo naslednjo nedeljo vesele pri tehtanju!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 21:49:46   
Teya D.
Babice, mame, tete, strici, prijatelji ali partnerji...ni važno kdo od teh je, vedno kar reče, seže najbolj globoko, samo zaradi tega, ker jih imaš rad.


Voljo moramo met jekleno, hujšati ni maćji kašelj....

Upam, da se bom res držala vstran, ker zadnje dni mi nekako prija ta temna čokoladauser posted image .

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 21:59:47   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: S*


Kar se tiče teme koliko kg je katera izgubila na teden, pa se mi zdi, da je bolj pametno razmišljat koliko % smo glede na svoje kg izgubile, saj je 1kg pri moji teži normalno, pri nekomu ki tehta 50 kg pa je to zelo veliko. Isto je po mojem z obsegom user posted image , ma ne vem jaz pač tako razmišljam.



to v % bi bile pa tako male številke, da bi nam še bolj motivacijo zbijaleuser posted image Je pa zanimivo razmišljanje - do konca svoje diete moram izgubiti cca 20% svoje teže in sem zdaj nekje pri...hmmm....2,5% nekje


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.1.2010 22:19:40   
katrin***
Pri nas je bilo zadnje dni tako pestro, da res nisem vas uspela pridt pozdravit sem gor. Bilo je lepo in zabavno, pa vendar veliko letanja, druženja, obiskov, delanja kravic ipd. - zvečer smo vsi kar popadali v posteljo.

Pa vendar, sem se zjutraj tehtala in pokazala je še -0,5kg, torej skupno -1kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kakor pravite je to kar primerno, da se izgubi na teden. Js pa že vsa živčna zakaj mi ne gre več dol, vam nekaterim pa kar po cel kilogramuser posted image  Ja, sto ljudi sto čudi, važno da gre sploh kaj dol. Ene prejšnje hlače že zapnem user posted image user posted image , ko so bolj streč narave, za ostale bo pa treba še mal počakat. Tam pri 63kg bo pa že kej več provuser posted image

Sm rekla, da ne bom kupovala nove garderobe, ker bom shujšala in mi bo še vse prav, kot pa da novo kupujem in mi bo kmalu preveliko. user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 8:03:53   
Drnula
teya - najpomembnejše je vzdrževat voljo in bolj kot smo uspešni bolj trdna postaja in tudi to pripomore k samozavesti. Že to je nekaj, da smo uspele biti disciplinirane vsaj nekaj časa in zdaj vemo, da zmoremo.

Jaz trmasto stagniram s kilami in mi je volja tudi malo popustila. Posledično si privoščim kak 'prepovedan' priboljšek. Verjetno, ker sem do začetka decembra dosegala kar sem imela cilj do konca decembra in potem so bili izgovor prazniki, ko tudi nisem ravno grešila ... vseeno, ni več trdne discipline oziroma mi je to težava. Rada bi kot prej, brez večjih težav in občutka odrekanja rekla NE pecivu, ki ga spečem, piškotom, ki jih prinese na mizo babica ....
Pa sem se motivirala (ne se smejat) tako, da sem si včeri rekla, da se odpeljem v LJ in kupim nekaj novih cunj, ko zgubim še 2kg. Pa itak rabim tudi za punčki kako cunjo in sem se ž odpravljala ... ampak še -2kg prej. Saj si ne bi mislia, da mene, ki me komaj spraviš sicer v trgovine, lahko kaj takega zmotivira. Presenečena nad samo s sabo. Morda ker bom pač imela nekaj kg manj in bom morda oblekla kaj kar prej nisem hotela user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 9:13:28   
Mala_Ajda
Ojla, me ni na spregled čez vikend, ker se toliko dogaja, da mi je škoda časa.

Preživela zadnjo žurko (sobota), razen torte v petek(sem morala probat mojo mojstrovino) in preveč popitega vina v soboto user posted image  (pivska kondicija mi je na psu), nobenega greha. Včeraj pa sem načrtno jedla žitarice za zajtrk in polnozrnate testenine pozno popoldan, da nisem bila švoh, pa še pasalo mi je, ker sem bila del dneva na smučeh.
Tehtanje: zelo zanimivo user posted image  V soboto sem bila že pod 61kg, imela sem jih 60,6 kg, še malo pa bom pod 60 (za načrtom zaostajam en mesec, ker sem planirala, da bom v novo leto vstopila s petko na prvem mestu.
Ampak včeraj, sem jih imela 62! Tako, da kilce res nihajo po moje na račun vnosa tekočine, saj sem bila po dveurnem teku na smučeh tako žejna, da sem se dobesedno nalivala z izotoniki, čajem, vodo itd. Skratka zanimivo je, če se tehtaš prevečkrat in vidiš kako teža niha, Za psiho sicer ravno ne. Tolažim se s tem, da sem si nafilalal glikogenske rezerve, glikogen pa veže vodo in je bil padec sobotne teže na račun vode. Torej sem do 60-ke še mal daleč
Je pa ogledalo tisto, ki dejansko pokaže rezultat.

Danes me čaka spokorjeni dan, malo musklfibra in joga zvečer.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 9:16:33   
Mala_Ajda
Se opravičujem, napisala sem včeraj, 62 kg je bilo danes zjutraj, včeraj niti pomislila nisem na tehtanje user posted image .

Aja, za kosilo bo za ostale golaž (brez podmeta-moke, čebula je zgostila omako) in svaljki, jaz pa bom imela dušeni por, ki bo prelit z nekaj žlicami golaža in veliko skledo solate.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 9:45:26   
suzy85
pozdravljene!
že nekaj časa spremljam vašo debato in moram priznati, da sem našla veliko koristnih nasvetov in jedilnikov.

sama sem hujšala po montiju že lani spomladi in shujšala 8 kg brez težav, ampak so se kg nabrali nazaj zaradi mojih velikih pregreh. lani sem bila zaposlena za določen čas, zraven sem opravljala še študij (uspešno opravila par izpitov user posted image ), čez dan sem bila s hčerko (20 mesecev), zato sem se lahko učila le ponoči, kar pa je s praznim želodcem kar težko. user posted image

no, ker se s fantom maja poročiva, bi rada izgubila nekaj kg do takrat. moja trenutna teža je 78,1 kg, željena pa 68 kg.

no, z montijem sem resno začela danes. zajtrk je uspešno za mano, za kosilo pa še nisem prepričana kaj bom jedla.

ker sem si že lani skupaj spravla kar nekaj stvari o montiju, vam v pomoč prilagam jedilnike, ki sem jih našla na raznih forumih. nekaj je tudi že vaših user posted image . upam, da vam bodo kaj pomagali.
user posted image

imam tudi razne recepte iz montignacovega foruma zbrane po različnih kategorijah (zelenjava, ribe, kruh,...). če hočete, vam lahko še to pripnem ali pa če vam pošljem na maile.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 12:21:29   
Anonimen
živjo punce


evo zajterk je mim, dve uri sprehoda tud, zdejle pa kuham koslilo, bom mela tud golaž pa kruhove cmoke za možeka in sinka, zame pa kuhan stročji fižol, in skleda solateuser posted image


suzy: ti sam prpopaj, bomo našle še kakšen pameten receptuser posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 13:48:27   
ZvitaLisica
Ja, suzy ti kar daj recepte :)

Men se pa kr trga od NEsladkega...user posted image user posted image user posted image Bi eno celo čokolado pojedla al pa veliko skodelico čokolinota.....Nč, grem pogledat kaj imam v hladilniku primernega za potešit lakoto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.1.2010 14:10:21   
mojcaz.
evo mene... in sem že skoraj zdrava user posted image

malo še brez energije, vendar je današnji dan čisto normalen user posted image ....

jaz že kuzham kosilo, govejo juho, govedino moj bo mel riž zraven jaz pa zelenjavo user posted image

včeraj sem se pregrešla, sem jedla nedeljsko kosilo je prišla mama in skuhala pa mi je tak zadišal pohan piščanec da sem mogla en košček pojest user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?