|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 6:57:09   
2violina
Jutranji pozdrav. Vse teče kot po maslu pri ločevanju mislim. Včeraj pekla pizzo  kot sem že povedala in to samo s polnozrnate moke. Sebi sem dodala rdečo papikro, čebulo in pelate, za ostale naredila klasik. Hči je vihala nos, ker je bilo testo rjavo, moj pa na pizzo ni imel pripomb.

Ste se lepo razpisale  o testu. Sama tudi veliko ne kompliciram, kot je napisala Blaža. Le kvasec pripravim kot je napisala Blaža. Pustim, da se lonček z njem lepo napolni potem pa vse stresem v moko, dodam malo olja, še nekaj vroče vode in testo se samo pripravlja v strojčku. V kruhomatu ga še nisem delala.
Gotovo testo pustim stati cca. 15 minut. V tem času pripravim nadev. Tako, da je tudi pri meni pizza priptavljena v nekaj več kot 30 min (cca 45min). Sestavin za pizzo nikoli ne tehtam. Vse delam po občutku. Važno je, da dobim rahlo testo in, da imajo mojo pizzo vsi radi.

Blagor vsemi, ki s prebavo nimate težav. Sama imam s prebavo že tako in tako težave, sedaj, da ne govorim. Groza. Ne gre in ne gre. Pigy, imaš iste težave. Priporočam, se da se ne tehtaš vsak dan in, da nekako poizkušaš prebavo spravit na tirnice. Sama se trudim in s trudom gre nekaj tudi ven.

Danes bo sadje na 1000 in en način. user posted image user posted image



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 7:22:48   
tikatonka
Jutro vsem,
pa je minil še en sadni dan in sem prav ponosna nase da sem zdržala. Imam oba otročka doma in sama cel dan, tako da na hrano sploh nisem dost mislila. Je blo pa mal krize zvečer ko je prišel dragi lačen iz službe in sem jim kuhala večerjo. Tolk bi še jaz malo probala, ampak sem zdržala. Sem si olupila en kup mandarin in jih jedla zraven nijh. No danes pa burek in ogromno skledo solate. Vsem, ki imate danes sadni dan pa želim da bi čimprej minil user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 7:35:02   
jer.za.
burek[/quote

Mmm, tole se sliši odlično, ideja za jutrišnje kosilo. A burek kupiš a ga sama narediš?

No, danes pa sadni dan. Začela sem ga s čajem, zdele si grem en kivi olupit, potem pa generalko naredit po stanovanju. Popoldan imam pa službo, bom komot preživela tale sadni dan.


(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 7:53:38   
blaža
Jutro!

Evo danes pa sadni. Za zajtrk bojo suhe marelice.Pol bomo pa še vidli sproti. Najbrž kakšno jabolko, pa mandarine.

tinkatonka, kakšen burek pa maš? kolkor jaz vem, to ni primerno za ločevalno iz več razlogov. Ker ni samo sir, se pa ne sme mešat ostalih beljakovin med sabo, pa še testo je iz bele moke, in to ni isto kot kos polnozrnatega kruha. Ne vem no, vsak po svoje. Upam, da niste jezne če iskreno napišem.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 8:26:05   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Blagor vsemi, ki s prebavo nimate težav. Sama imam s prebavo že tako in tako težave, sedaj, da ne govorim. Groza. Ne gre in ne gre. Pigy, imaš iste težave. Priporočam, se da se ne tehtaš vsak dan in, da nekako poizkušaš prebavo spravit na tirnice. Sama se trudim in s trudom gre nekaj tudi ven.




Tudi sama sem bolj te sorte. Zadnje dni ugotavljam, da mi pomaga naslednje. Zvečer namočim suhe slive v vodo. Zjutraj, ko vstanem vse to popijem in pojem (to je hkrati še moj  zajtrk), čez pa še eno močno (4 s kupom polne kavne žličke) kavo spijem in v eni uri ali prej...user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 8:33:27   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Blagor vsemi, ki s prebavo nimate težav. Sama imam s prebavo že tako in tako težave, sedaj, da ne govorim. Groza. Ne gre in ne gre. Pigy, imaš iste težave. Priporočam, se da se ne tehtaš vsak dan in, da nekako poizkušaš prebavo spravit na tirnice. Sama se trudim in s trudom gre nekaj tudi ven.




Tudi sama sem bolj te sorte. Zadnje dni ugotavljam, da mi pomaga naslednje. Zvečer namočim suhe slive v vodo. Zjutraj, ko vstanem vse to popijem in pojem (to je hkrati še moj  zajtrk), čez pa še eno močno (4 s kupom polne kavne žličke) kavo spijem in v eni uri ali prej...user posted image




4pikice saj tudi jaz evo sedaj že drugič kar za zajtrk pojem  suho sadje namočeno v vodi (jaz marelice) in potem spijem kavo, pa nič, včeri sem si še donat pogrela pa ni učinka user posted image .  Sej tudi prej nisem imela prebave glih najbolj urejene, ampak me vsaj trebuh ni tok bolel kot me sedaj. Če še danes ne bo nič, bom pač spila odvajalni čajuser posted image , pa upam da bo kaj pomagal. 

Brala vas ne bom kr bo prišla debata na pico, tko da vas preberem zvečer.

pozdrav in tiste, ki ste z mano na sadnem dnevu- zdržite. user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 8:54:56   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Blagor vsemi, ki s prebavo nimate težav. Sama imam s prebavo že tako in tako težave, sedaj, da ne govorim. Groza. Ne gre in ne gre. Pigy, imaš iste težave. Priporočam, se da se ne tehtaš vsak dan in, da nekako poizkušaš prebavo spravit na tirnice. Sama se trudim in s trudom gre nekaj tudi ven.




Tudi sama sem bolj te sorte. Zadnje dni ugotavljam, da mi pomaga naslednje. Zvečer namočim suhe slive v vodo. Zjutraj, ko vstanem vse to popijem in pojem (to je hkrati še moj  zajtrk), čez pa še eno močno (4 s kupom polne kavne žličke) kavo spijem in v eni uri ali prej...user posted image




4pikice saj tudi jaz evo sedaj že drugič kar za zajtrk pojem  suho sadje namočeno v vodi (jaz marelice) in potem spijem kavo, pa nič, včeri sem si še donat pogrela pa ni učinka user posted image .  Sej tudi prej nisem imela prebave glih najbolj urejene, ampak me vsaj trebuh ni tok bolel kot me sedaj. Če še danes ne bo nič, bom pač spila odvajalni čajuser posted image , pa upam da bo kaj pomagal. 

Brala vas ne bom kr bo prišla debata na pico, tko da vas preberem zvečer.

pozdrav in tiste, ki ste z mano na sadnem dnevu- zdržite. user posted image



To je z neta:

Pektinske snovi, ki jih vsebujejo slive, mehčajo blato in lajšajo iztrebljanje. Če imate težave s prebavo, strokovnjaki za prehrano svetujejo, da zvečer namočite v vodo pet do deset suhih sliv in jih skupaj z vodo zjutraj na tešče zaužijete. Če vas muči trdo blato, ali greste na blato zelo redko, si lahko vsako jutro pomagate tudi z eno do dvema žlicama goste slivove kaše.

Izrecno piše suhe slive in ne suho sadje namočeno v vodi. Torej poskusi s slivami in vztrajaj nekaj časa. Jest bi v tvojem primeru, ko je sadni dan, pila (jedla) vse obroke samo namočene slive. Upam, da ti ne bo potrebno posegati po odvajalih in čaju za odvajanje. Te zadeve so za kratkoročno uporabo, ker s tem poleniš črevesje in ti bo brez tega še težje.  Tudi to, da popiješ veliko tekočine na dan in da se gibaš, pripomore k boljši prebavi.

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 15.1.2010 8:56:24 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 8:59:09   
tea
Sam na hitrco, nimam časa brat. Danes grem v Lj po nakupih in menim, da ne bo pretežko zdržati, ker bom leteča. Miha ostane pri očiju, jaz bom pa najprej sama, potem pa še z mami mal po šopingiralauser posted image
Imejte se lepo in upm, da ne bo danes pretežka, tea

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 9:06:42   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jutro!

Evo danes pa sadni. Za zajtrk bojo suhe marelice.Pol bomo pa še vidli sproti. Najbrž kakšno jabolko, pa mandarine.

tinkatonka, kakšen burek pa maš? kolkor jaz vem, to ni primerno za ločevalno iz več razlogov. Ker ni samo sir, se pa ne sme mešat ostalih beljakovin med sabo, pa še testo je iz bele moke, in to ni isto kot kos polnozrnatega kruha. Ne vem no, vsak po svoje. Upam, da niste jezne če iskreno napišem.


Neč nisem jezna vsako mnenje je dobodošlo user posted image . Jaz sem že prvič prakticirala da sem velikokrat na beljakovinski dan jedla skutni oz. sirov burek pa je vseeno šlo 11kg dol. Meso mi ne paše prav vsakiča tako da to vzamem kot drugo varianto.


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 9:53:30   
Sofi
Mene pa zanima kdaj zajtrkujete!?!

Ker jaz delam napako in zajtrkujem zelo, zelo pozno, tam nekje okoli 11. ure, čeprav sem pokonci od 6.30 naprej. Okrog 8.30 pijem kavo, sadje je na vrsti šele ob 11. Kosilo ob 16.00 in večerja ob 20.00.
Sicer mi ta režim zelo ustreza, vem pa da ni to to. Ker če jem zgodaj zjutraj sadje, se mi potem res predolgo vleče do kosila in ne zdržim. Tako pa tega problema ni.



_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 10:29:00   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

Mene pa zanima kdaj zajtrkujete!?!

Ker jaz delam napako in zajtrkujem zelo, zelo pozno, tam nekje okoli 11. ure, čeprav sem pokonci od 6.30 naprej. Okrog 8.30 pijem kavo, sadje je na vrsti šele ob 11. Kosilo ob 16.00 in večerja ob 20.00.
Sicer mi ta režim zelo ustreza, vem pa da ni to to. Ker če jem zgodaj zjutraj sadje, se mi potem res predolgo vleče do kosila in ne zdržim. Tako pa tega problema ni.




Pri meni se je na začetku dogajal, da sem pozabila na sadje, ker zjutraj nisem bila vajena jest. Včasih sem ga pojedla potem okoli 11h, 12h al pa tudi ne. Sedaj, ko zjutraj jem namočene slive, je to moj zajtrk. Tudi jest jem kosilo in večerjo podobno kot ti. Pomembno je, da je med obroki 4 ure razmaka. Torej ni panike, pa še zvečer je ob 8h tista skrajna meja. Je pa tudi odvisno od tega, kdaj greš spat. Na spolšno ni priporočljivo jesti vsaj 2 uri pred spanjem. Jest nikoli ne grem spat pred polnočjo, torej je moja ura ob 8h za večerjo čist kul. Po moje je tvoja razporeditev obrokov čez dan čist fajn.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 10:39:42   
2violina
Da bi ob 11 pojedla prvi sadež no way. Moj delovnik se prične ob 4,30. Ob 5 spijem kavico. V službi (6,00)  pojem sadež ( banana, jabolko ali hruško), nato naslednjega ob 9 in še enega med 12-13. Kosilam med 15 in 15,30 ter večerjam med 18,30in 19 uro. Po 19 uri ne jem ničesar več. Spat grem med 21 in 22,30 uro. Torej pri meni ne mine 4 ure (to je samo za beljakovinski dan) ampak tru ure do tri in pol.
V prvem tednu sem jedla še več sadja in tudi med kosilom in večerjo kakšen dan, ko je bila lakota neizmerna kakšnega. Sem se navadila na tak način in sedaj lakote ne čutim več. Dnevno spijem veliko tekočine okoli 4 litre če ne še več.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 10:48:15   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jutro!

Evo danes pa sadni. Za zajtrk bojo suhe marelice.Pol bomo pa še vidli sproti. Najbrž kakšno jabolko, pa mandarine.

tinkatonka, kakšen burek pa maš? kolkor jaz vem, to ni primerno za ločevalno iz več razlogov. Ker ni samo sir, se pa ne sme mešat ostalih beljakovin med sabo, pa še testo je iz bele moke, in to ni isto kot kos polnozrnatega kruha. Ne vem no, vsak po svoje. Upam, da niste jezne če iskreno napišem.


Neč nisem jezna vsako mnenje je dobodošlo user posted image . Jaz sem že prvič prakticirala da sem velikokrat na beljakovinski dan jedla skutni oz. sirov burek pa je vseeno šlo 11kg dol. Meso mi ne paše prav vsakiča tako da to vzamem kot drugo varianto.



Ma ja sej ni problema, marsikaj se lahko je, ma se pač ne gre dol kolkor bi se lahko. Ni isto če maš štartno težo npr. 68 kg in greš dol 11kg al pa če maš npr 90 kg in greš dol 11kg. Pri višji kilaži greš lahko dol dosti več oz gre dol, če se držiš dijete kot je treba. Če se greši se gre pač manj dol. No kako je komu cilj. Enim je dovolj pač manj.

ma ne me vzet za slabo. ne bom več težila.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 12:48:32   
majar.
jaz sem istega mnenja kot blaža, več kil kot imaš, lažje gre dol. to je ziher in najbolj praw. kak bi pa zgledalo da bi šlo eni suhici isto dol kot kakšni bočnejši, saj bi izginilauser posted image
glede prebave sem pa jaz tudi opazila spremembe. grem ziher 1krat na dan, prej sem šla 2-3krat na teden. blato je pa tekočeuser posted image user posted image . mam občutek da so to prvi znaki, da smo na pravi smeri...

danes pa oh
zajtrk-hruška
kosilo-pica
večerja-pijanja nevestauser posted image

jupi! jutri bo pa ojojuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 13:02:12   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

jaz sem istega mnenja kot blaža, več kil kot imaš, lažje gre dol. to je ziher in najbolj praw. kak bi pa zgledalo da bi šlo eni suhici isto dol kot kakšni bočnejši, saj bi izginilauser posted image
glede prebave sem pa jaz tudi opazila spremembe. grem ziher 1krat na dan, prej sem šla 2-3krat na teden. blato je pa tekočeuser posted image user posted image . mam občutek da so to prvi znaki, da smo na pravi smeri...

danes pa oh
zajtrk-hruška
kosilo-pica
večerja-pijanja nevestauser posted image

jupi! jutri bo pa ojojuser posted image



Mmmmm jaz bi jo tuuuudi. Ma ne bo nič.user posted image

Za zajtrk sem mela suhe marelice, ki sem jih namočla ( 5 kom) in za kosilo sem si nardila radič z nekaj jedrc orehov. pol bom pa po moje napadla malo dateljne.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 13:18:56   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

jaz sem istega mnenja kot blaža, več kil kot imaš, lažje gre dol. to je ziher in najbolj praw. kak bi pa zgledalo da bi šlo eni suhici isto dol kot kakšni bočnejši, saj bi izginilauser posted image
glede prebave sem pa jaz tudi opazila spremembe. grem ziher 1krat na dan, prej sem šla 2-3krat na teden. blato je pa tekočeuser posted image user posted image . mam občutek da so to prvi znaki, da smo na pravi smeri...

danes pa oh
zajtrk-hruška
kosilo-pica
večerja-pijanja nevestauser posted image

jupi! jutri bo pa ojojuser posted image



Potem sem jaz tam nekjeuser posted image  user posted image . kajti prebava je, da sploh ne govorim o njej.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 14:04:58   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Potem sem jaz tam nekjeuser posted image  user posted image . kajti prebava je, da sploh ne govorim o njej.

je pa tudi res da se od človeka do človeka razlikuje. in verjetno bo prej kot slej prišlo tud do tebeuser posted image !
nič skrbet, če grejo kilce oz grami dol je to več kot dovolj!

pica se že peče! moram pa priznat, da malo petrigam, ker sem na njo položila 3 rezine dietne salame... pa saj je ju3 sadni, se ne bo poznal;)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 15:24:14   
Pigy
Kupila sem si slive kot si mi 4pikice svetovala, potem sem jih namočila v vodo in pustila v kuhinji na pultu (ene nenamočene sem takoj pojedla). POtem sem pospravila, odšla v kopalnico itd.. pridem v kuhinjo da bi pojedla še namočene pa jih ni nikjer, gruntam kje sem jih pustila.user posted image Kar naenkrat moj kriči iz sobe, ta kompot je full dobr, ampak drugič daj vsaj smetano gor, pa še kako sadje lahko daš zdraven. user posted image user posted image user posted image   No, se zgodi.

končno mi je uspelo- celo na wc sem šla, jupi.

Jutri končno proteinski dan in moj si je zamislil da bi jedel golaž, kaj ga lahko tud jaz, kr itak je samo goveje meso. Sej bom manj solila in vse.

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 15:27:10   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Potem sem jaz tam nekjeuser posted image  user posted image . kajti prebava je, da sploh ne govorim o njej.

je pa tudi res da se od človeka do človeka razlikuje. in verjetno bo prej kot slej prišlo tud do tebeuser posted image !
nič skrbet, če grejo kilce oz grami dol je to več kot dovolj!

pica se že peče! moram pa priznat, da malo petrigam, ker sem na njo položila 3 rezine dietne salame... pa saj je ju3 sadni, se ne bo poznal;)



Jaz tud pravim dokler grejo kg dol je fajn.
Dobr tek majar. , upam da ti full tekne pica. 

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 16:11:24   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Kupila sem si slive kot si mi 4pikice svetovala, potem sem jih namočila v vodo in pustila v kuhinji na pultu (ene nenamočene sem takoj pojedla). POtem sem pospravila, odšla v kopalnico itd.. pridem v kuhinjo da bi pojedla še namočene pa jih ni nikjer, gruntam kje sem jih pustila.user posted image Kar naenkrat moj kriči iz sobe, ta kompot je full dobr, ampak drugič daj vsaj smetano gor, pa še kako sadje lahko daš zdraven. user posted image user posted image user posted image   No, se zgodi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 16:40:44   
majar.
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

vse informacije o dieti

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 19:50:27   
srecna_zvezda
Lp!

samo na hitro da se javim, saj veste kako je ce imas 2.mesecnika doma..user posted image dieta.....uspeva ob malih pregrehah... za seznamcek se bom tehtala sele v torek tako da mi ne zamerite, ce mojih kil se ni. TElovadim pridno, tako da bomo videli...user posted image

Ve pa vidim da ste zelo pridne in mocne...ko bi tudi jaz lahko 100% bila....user posted image

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 20:28:09   
Detece
Jaz sem imela pa danes OH dan in nisem bila najbolj pridna, čeprav sem jedla samo OH. Zjutraj je prišla tetauser posted image in mi je bilo full slabo (kot vedno ta čas) zato sem morala že dopoldne po tableti nekaj pojesti (štručka) in potem še en krof (je bil ravno pri roki)...za kosilo sem jedla pecivo, ker sem bila v gužvi. Do sedaj pa nič, smo imeli obisk. tako da imam vse pomešano...Imam pa ju3 sadni dan in upam, da se s5 spravim v red...

lep vikend in čim manj pregreh!

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 20:43:36   
Pigy
Se vidi da je petek in se začenja vikend, tko da pomoje nobena spet ne bo mela nič časa, da bi kej napisala tuki user posted image user posted image user posted image . Jaz sem skuhala golaž za jutri, danes pa sem lepo preživela na sadnem dnevu.user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.1.2010 20:45:02   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

vse informacije o dieti



Tole sem jaz že prebrala vse, ko sem se odločila hujšatuser posted image .

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?