|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 15:38:31   
srecna_zvezda
blaza koliko pa je tvoj cilj? celahko sedaj jaz vprasam...user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 15:45:51   
nincika
Huh, o kakšnih kilogramih se pogovarjate...mi je kr hudo brat, ko se spomnim, da imam 20kg več...user posted image user posted image  Je že res, le vsaka zase  ve, kdaj se najboljše počuti v svojem telesu... si pa sebe sploh ne znam predstavljat s 56kguser posted image

za kosilo je bil danes pečen ribji file in zelena solata, za večerjo bo pol manj.

Včerajšnji dan je minil brez posebnosti, sem imela skoz ves dan neko gužvo in ni bilo časa misliti na hrano. Za zajtrk sem imela dve pomaranči, za kosilo sadno solato, za malico pest arašidov in za večerjo ena pomaranča.

Zbiram ideje za jutrišnje kosilouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 15:49:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
danes bo za kosilo spet cvetača z mocarello. user posted image

Jaz sem tudi danes jedla cvetačo z mocarello...hudo dobro.


IZVIRNO SPOROČILO: nemrak
Pa je drugi sadni dan za mano. Bilo je malo krize, vendar sem dan le prživela. Pojedla sem 2 banani in 2 jabolki čez dan. Zvečer pa nisem zdržala in sem si naredila skledo zelene solate.

Na sadni dan komot ješ solato. Jaz sem jo vedno jedla za kosilo.


IZVIRNO SPOROČILO: nemrak
Solato sem pa pojedla šele ob 20.30, ko so šle moje princeske v mižule. Nisem zdržala brez.
Vem, da nissem grešila s solato, bilo je edino malo prepozno.

Jaz tudi jem okrog 21.00, ko grem na telovadbo, ker se mi zdi pa malo prehudi, da od kosila ne bi nič jedla, tako da se meni ne zdi nič narobe.


srecna_zvezda tole je pa za moje pojme kar malo prehudo na velikost 175cm.user posted image


Jaz sem velika 170cm, začetna teža pa je 70kg. Upam, da po včerajšnjem B dnevu brez grehov in telovadbi že kaj manj. user posted image Cilj je izgubiti 5-8kg in predvsem spremeniti prehranjevalne navade in potem sem na konju.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 16:23:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: tea


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

nikoli nisem imela tezav s kilazo, vedno sem bila bolj ''suhe narave''[image]




Tudi jaz nisem nikoli imela problemov s težo - na mojih 170 cm sem imela med 55-58 kilogrami in sem se v svoji koži dobro počutila. Kolegica v službi mi je vedno govorila, da imam trakuljo, toliko sem lahko pojedlauser posted image Potem pa sem v 5 letih 3x rodila in vsaka nosečnost je nekaj dodala. No, pa trakulja mi je zgleda crknla[sm=jezicek.gif]Takšna kot sem bila, ne bom nikoli več - to bi bilo utopično mislituser posted image Je pa res, da sem po drugem porodu končala na dobrih 60 kilcah in to zgleda, da je moja optimalna teža, ki jo lahko pričakujem. Nosečnost telo spremeni, otanejo vidne poslediceuser posted image , ampak tako je.

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 17:43:45   
majar.
večerja na sporedu, hruški...
sadni dan je zaenkrat 100% uspel, kar ne morem vrjeti, da je šlo brez težav...
za vse tiste ki imate male otroke ali pa uporabljate vlažilne robčke, v tuš dm imajo jonsonsove za samo 1,15. tolk za inf.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 19:08:10   
4pikice
Tist linka sem dala gor zgolj za zabavo, sama ga še probala nisem, ker se mi je mudilo, je blo use bolj na hitr. In je res kar praviš blaža, mal je res čudn, sem mislila,da so bolj resni.

srecna_zvezda
- samo, da se ti dobro počutiš in da zdravje ne trpi pa kolikor kg že imaš. Nekatere imajo pa kako kilco več, pa jo znajo pač nosit, jest tudi nisem zadovoljna s svojo težo. Pred zadnjo nosečnostjo sem imela 62kg, po prvih dveh hčerkah sem imela tudi takoj svojo idealno težo, mi je šlo takoj dol (po 2-3m). Bi pa marsikera bila zadovoljna že s precej več. Tko, da itak štekam, sam se mi je zdel, da maš veze z manekenstvom, kar pomeni, da so kg pri tem poslu razred zase.


Pa še to. Tabelo bom juti dopolnila, zato prosim vse tiste,ki še niste javile podatkov, to storite do jutri!


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 12.1.2010 19:10:59 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 19:21:54   
nincika
majar...v tuš ali v dm??user posted image

Bi šla v nabavo, Jonsonovi nam zelo odgovarjajo...

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 19:32:28   
tikatonka
No solatka z fižolom je bla super. Jutri pa makarončki.

4pikice sem videla da rabiš tudi višino 167cm.

Lep večer vsem!!

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 20:34:43   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

majar...v tuš ali v dm??user posted image

Bi šla v nabavo, Jonsonovi nam zelo odgovarjajo...


v tuševi drogerijiuser posted image .  jaz sem jih danes za celo leto nabavila, se res splača.  morš pa imet njihovo kartico s seboj, jaz sem jo kar nafehtala, ker sem svojo založila. pa še tri različne vrste imajo...

komi čakam ju3 južno... zrezek... mmm...user posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 21:33:51   
majar.
...že študiram kaj bo čez 3dni za večerjo, OH...
palačinke vs čokolino
user posted image

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 22:26:54   
Pigy
Danes nisem nič grešila, se vidi da sem jedla meso user posted image user posted image .
Jutri bom naredila pa joto, je nisem še nikoli kuhala user posted image , upam da mi bo uspela, saj je v knjigi prav fajn opisan postopek.user posted image user posted image .

Od kar sem na dieti, vsak dan prehodim okoli 5km, škoda ker tega nisem prej počela. Danes sem se dogovarjala za službo in upam da konc meseca končno začnem. user posted image

Danes ste se prav lepo razpisale, tko da vas grem brat.




(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 7:08:59   
2violina
Jutro, beljakovinski dan je za nami, danes bomo konzumirale škrob. Pripravila bom krompirjevo juho z lisičkami. Jih imam še v skrinji. Zraven skledo solate prav tako s krompirjem. Komaj čakam kosilo.


IZVIRNO SPOROČILO: majar.

...že študiram kaj bo čez 3dni za večerjo, OH...
palačinke vs čokolino
user posted image



Meni je za večerjo malo mar user posted image  saj bo sladko. Bom pa za koslilo pripravila pizzo. Sebi z zelenjavo, za ostale pa klasik. Me zanima ali je katera pripravljala testo za pizzo pri katerem je uporabila polnozrnato moko in to ali v 1/2 ali v celoti. Bi poizkusila 1/2 navadne bele in 1/2 polnozrnate. Kaj pravite?

Drugače vztrajam naprej. Sedaj brez grehov. Včeraj sem bila ponovno na steperju. Zdržala 40 min. Cilj vsak dan 1 uro. Steper sem uporabljala s pomočjo ure za merjenje srčnega utripa. Povem, da moraš biti prav poazljiv, da ne prekoračiš mejo 70%. Mi je kar nekajkrat piskala. Ura namreč. 


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 7:53:06   
Detece
2 violina jaz vedno uporabljam črno moko...za vse...razem morda za kakšno pecivo, kjer je pomembna tudi barva biskvita recimo...drugača pa za pizzo, palačinke, vse no...in je super, smo se vsi navadili.

Mi je pa čudno da mi je tehnica danes zjutraj pokazala enako kg kot včeraj zjutraj, čeprav sem imela včeraj sadni dan....user posted image user posted image  A mislite da se je že ustavilo???user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 8:02:50   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

2 violina jaz vedno uporabljam črno moko...za vse...razem morda za kakšno pecivo, kjer je pomembna tudi barva biskvita recimo...drugača pa za pizzo, palačinke, vse no...in je super, smo se vsi navadili.

Mi je pa čudno da mi je tehnica danes zjutraj pokazala enako kg kot včeraj zjutraj, čeprav sem imela včeraj sadni dan....user posted image user posted image  A mislite da se je že ustavilo???user posted image user posted image


Hvala, Bom probala če bodo jedli bodo drugače naj bodo lačni. Ko sem zamelnjala testenine z polnozrnatimi in riž z neoluščenim je bilo sprva nekaj godrnanja, sedaj nič več. Morda bo s pizzo tudi tako a se jim ne dam.


Glede tehnice je tako. Morda se ti je spremenila prebava ali pa se je telo pričelo malo upirat in varčevati s hrano. Prav zaradi tega sem mnenja, da se nebi smeli tehtat vsak dan. 1x tedensko je več kot dovolj. Če si pričela s telovadbo se ti spreminja mišična masa, ki je težja od sala in je lahko tudi to vzrok. Spreminja se struktura našega telesa.  Neglede na izgubljene kg se nam  bo dolgoročno izplačalo. V to sem 1000% prepričana.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 8:11:04   
Detece
Ma ne morem mimo tehnice, ne da bi stopila gor, pa še tako lepo jo imam nastavljeno v kopalniciuser posted image user posted image
Ne, nič ne športam, grdoba jaz...grem pa febraurja na telovadbo...ta mesec sem začela s službo po porodniški in si nisem upala še na telovadbo, da ne bi imela preveč slabe vesti zaradi malega...naslednji mesec pa sigurno, me punce že čakajo...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 9:04:26   
Muca Miša
Jutro,

evo mene; otroček je bolan pa ne utegnem do računalnika prit; pokukam že samo pisat ni časa;

no, jaz imam -1,7kg, o začetni teži pa raje ne bi; je previsokauser posted image

danes imam OH - njami; rezanci in paradižnikova omaka, večerja: skutin zavitek

šibam, je že jok

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 9:08:29   
tikatonka
Tut pr nas bodo danes testenine z paradižnikovo omako Zvečer pa sladko user posted image joj komi čakam.



_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 9:41:51   
nemrak
user posted image user posted image ,

dobro jutro!!!

Sem bila že pridna in sta današnje kosilo in večerja že kuhana. Danes bo ričet, zame brez klobase. user posted image
Sem skuhala cel lonec, tako, da bom verjetno dala še v zmrzovalnik za drugič.

Včerajšnji dan dobro prestala. Malo sem grešila, ker sem za večerjo ob 18h pojedla obložen kruh. (kos kruha, klobase, sir, jajčka,kumarice, paprika). Vem, da ne bi smela kruha, ampak sodelavka je imela rd in je častila.
Drugače sem pa pridna in ne grešim na veliko. Se mi zdi , da se mi že malo pozna na hlačah.user posted image
Pa tudi na tehtnici. juhuhuuu



(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 9:44:11   
jer.za.
Hej!

evo, danes pa škorbni dan. Jaz bom naredila za kosilo kar pečen krompir+korenje, ter solato. Zvečer enako, le pol manj.

Zenkrat mi gre res super, brez grehov, kljub vsakodnevnim dobrotam, ki jih gledam v službi, ampak se ne damuser posted image .

Toliko na hitro, šibam naprej delat.


(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 9:57:32   
aleži
Dobro jutro,

najprej eno dišečo user posted image vam pošiljam.

Meni gre tudi zelo v redu.
Danes bomo imeli krompirjev golaž, ker zdanjič je bil ričet namesto tega. Morem poskusit, kako se bo odneslo.



(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 10:23:48   
Detece
Punce po katerem receptu delate ričet. Jaz sem imela en tako fini recept za zelenjavni ričet, in sem ga nekje založila. Kaj vse daste zraven?

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 11:25:29   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz pri ričetu nič ne kompiciram.
Ješprenj posebej skuham. Prepražim čebulo, dodam korenček in krompir narezan na koščke in skuham. Ko je kuhano, dodam ješprenj in fižol. Solim, popram, lovorjev list in to je to.
Sem se sedaj fajn najdla, ker letim v službo.


Dober tek!!!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 11:37:16   
majar.
jaz pa ričet naredim takole...
prepražim čebulo, dodam sol, mleti česen,  nsriban korenček na koncu mleto papriko. zalijem z jušno osnovo in dodam še kromirček, grah... malo kuham in dodam še ričet. potem pa samo čakaš da se vpije vode, vmes pa malo zaliješ in pogledaš,  to je to. ni mi dobro dodajati ričet posebej kuhan, ker pol ni pravi okus. sej rižota je pa isto samo da je riž, mam še raje kot ričetuser posted image
jaz bom pa danes zrezek, kos kruha in solatko, veliko solatke.user posted image aja, pa z juhico se bom mal pomatrala, da bo poln želodček. za zajtrk sem pa 2 hruške pohrustala in moram povedat, da se od vseega sadja s hruško dobro nasitim...

lep pozdrav vsem in dober tek

... včerajšni sadni dan super uspel, sem zelo ponosna naseuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil majar. -- 13.1.2010 11:38:38 >

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 11:58:29   
Sofi
Tudi jaz sem na ločevalni od 4.1., ampak šele zdaj vidim, da ste tukaj sotrpinke. Če smem se vam bom pridružila, tudi mene prosim vpišite v tabelo. Je lažje se držat diete, če je več moralne podpore in obveza beleženja primanjkljaja kg.

Danes bo za kosilo krompirjeva solata in oslič, zame brez osliča sevedauser posted image .

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:07:03   
srecna_zvezda
En lep pozdrav vsem!

Prvi dan je za menoj....user posted image vse lepo in prav,le pregresila sem se malo...riomare tuno(ta majhno in BREZ kruha)sem pojedla ob 21:30... danes moram imeti OH dan.Ravnokar sem pojedla malo sadja, potem pa bomo videli kaj bo za kosilo...cez dan je vse ok, edino zvecer me matra zeeeloooo, saj je zelodec vajen vnosa hrane PO osmi uri.

Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?