|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 11:50:10   
srecna_zvezda

[/quote]

Ni problema te dam zvečer v tabelo. 56kg, na katero višino pa, če smem izvedeti.

[/quote]

Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 11:51:29   
tikatonka
Pozdravljene,

Bi se vam še jaz pridružila da ne bom sama "trpela"user posted image . Začela sem prav tako 4.1. Enkrat mi je že uspelo 11 kg dol dat. Po porodu je pa spet malo ostalo in zdaj bi blo pa fajn da se jih mal znebim preden grem nazaj v službo. Štartala sem z 78,9 in včeraj po enem tednu je bilo 77,3. Ne vem kako se tehtate ampak jez se bom 1x tedensko ker če ne sam to tuhtam kaj bo pakazala tehtnica.
No zdaj pa na riž in solatouser posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:03:30   
bella02
Samo na hitro.
Tudi meni se je včeraj vleklo, samo je šlo mimo. Se strinjam z vsemi, ki pravijo, da ne smemo stradat. Strinjam se pa tudi s tem, da je nesmiselno 90 dni hujšat, potem pa it na stare navade. Sama sem s to dieto prvič hujšala že nekaj let nazaj in od takrat ne potrebujem več zajtrka, le med nosečnostjo sem ga. To ti pride v kri. Vse tisto, da je zajtrk najpomembnejši, mi je tko tko. Mislim, da je bolj pametno jesti tako, kot me zdaj, kot pa da se nabutaš za zajtrk, potem pa čez dan nič. Je pa res, da vedno po končani dieti še naprej skušam ločevat, čeprav drobne pregrehe so (navadna pica, filane paprike, musaka, testenine s faširanim mesom, ...) Samo to je malokrat. Pa navadila sem se, da imam vedno ob sebi pollitrsko flaško vode in jo skoz pijem, četudi nisem žejna. Meni je ta način prehranjevanja všeč, saj dobi telo vse. Kakšnih beljakovinskih diet se ne grem. Sicer pa vsak misli s svojo glavo, mar ne?

Sicer pa vsem čestitke za vsake pol kile Bo prišlo, ko ne bo šlo nič dol, samo to je proces hujšanja. Kam pridemo, če vsak teden izgubimo 2 ali 3kg? Na kliničnegauser posted image . Bom bolj vesela končnega rezultata recimo okoli -15kg, kot pa -25kg, ker se zavedam, da je to šok za organizem in se zna hitro maščevat.

Torej, gremo naprej, punce! Aja, za kosilo pečena piščančja bedrca in solatauser posted image . No, pa ni blo na hitrouser posted image

Pa pa

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:06:45   
blaža
Evo to je pa moje kosilo in večerja za danes. Spet mam cvetačo z korenčkom in mozarello. Seveda ne cel pleh, kosilo bova jedla oba z možem en del pa pustim za večerjo kot zadnjič.user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:07:49   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda




Ni problema te dam zvečer v tabelo. 56kg, na katero višino pa, če smem izvedeti.



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.



Uau, jaz pa dobro zgledam že pri 58 kg pa samo 166 višine. to boš pa res suhec.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:08:41   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

Je pa res fino,da se takole medsebojno spodbujamo in nič zato,če katera pojamra ,da ima krizo,ali kakšen prekršek,glavno,da se potem nadaljuje po pameti.
Lepo se mejteuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image  meni tudi to zelo pomaga, da se med seboj spodbujamouser posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej, če ima katera kakšno krizo naj kar napiše in naj se ji duša olajša. Ali pa kakšno lepo misel dneva!!!!


IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Pozdravljene,

Bi se vam še jaz pridružila da ne bom sama "trpela"user posted image . Začela sem prav tako 4.1. Enkrat mi je že uspelo 11 kg dol dat. Po porodu je pa spet malo ostalo in zdaj bi blo pa fajn da se jih mal znebim preden grem nazaj v službo. Štartala sem z 78,9 in včeraj po enem tednu je bilo 77,3. Ne vem kako se tehtate ampak jez se bom 1x tedensko ker če ne sam to tuhtam kaj bo pakazala tehtnica.
No zdaj pa na riž in solatouser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image tikatonka.
Vsak ponedeljek napišemo svoje izgubljene kilogramčke!!!

Zdaj sem ravno pojdela solato, ko pridem domov bodo pa čevapčiči, juhica (morem jo še skuhat), kruh, solata in malancani na žaru.
Tako vsaj vem, da bo tudi moj jedel, ker je bolj delikatne sorteuser posted image




(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:17:15   
tikatonka
No zdaj mi pa ni blo jasno kako ste vse danes na beljakovinah. Ja mal sem zabluzila. Jaz sem začela v nedeljo 3.1. No ni panike bom pa 1 dan pred vami končalauser posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:20:12   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

No zdaj mi pa ni blo jasno kako ste vse danes na beljakovinah. Ja mal sem zabluzila. Jaz sem začela v nedeljo 3.1. No ni panike bom pa 1 dan pred vami končalauser posted image


iiii srečnica, ti maš jutri že oh, m i pa šele škorb.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:21:38   
žabicamala
Evo pa se vam še jaz javljam z mojimi podatki.
Začetni kilogrami 73,8, zadnje tehtanje 71,9, torej -1,9 kg.
Moja višina 167 cm in željeni kilogrami 62/60 kg.

Želim vam, da ne obupate in dosežete željene kilograme.

lp

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:34:53   
Detece
http://www.ringaraja.net/forum/Hoodia_tablete/m_4810466/tm.htm


(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:56:23   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

http://www.ringaraja.net/forum/Hoodia_tablete/m_4810466/tm.htm




Rekla di samo tole: NE ga sračkat s takimi ali drugačnimi substancami. Imam prijateljico, ki je dobila pri zdravniku recept za ene tablete. Mislim, da se jim reče Reducil. Jedla jih je 6 mesecev in resnično shujšala a jih ima danes več kot predno jih je jedla. Imeli pa so tudi stranske učinke (ni ji bilo do user posted image ), tako, da je še njen dragi trpel. user posted image  user posted image .

Dečve, spremenimo prehrano, več se gibljimo in trdno vrejamem, da bomo v treh mesecih lažje za 5,10 ali 15 kg. poleg tega nam bo prišlo v kri in vsaj delno se bomo po tem principu prehranjevale naprej. Sicer obstaja tudi knjiga nadaljnih 90 dni. Torej v 1/2 leta se nam pa morajo navade spremenit in priti v kri.
Moj moto brez muje se še čevelj ne obuje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 12:58:11   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Aja pa se to; ali imate vse kaksno knjigo za to locevalno dieto, jaz namrec nimam NICESAR in bi bila zelo vesela. ce bi mi katera, ki ima knjigo ali link do internetne knjige dodala na forum...bi bila neskooooncnooo hvalezna...user posted image



Lahko mi pošlješ svoj mail na ZS pa ti pošljem skenirano verzijo knjižice. Če slučajno ne utegnem prej, jo dobiš zvečer user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 13:03:56   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Pozdravljene,

Bi se vam še jaz pridružila da ne bom sama "trpela"user posted image . Začela sem prav tako 4.1. Enkrat mi je že uspelo 11 kg dol dat. Po porodu je pa spet malo ostalo in zdaj bi blo pa fajn da se jih mal znebim preden grem nazaj v službo. Štartala sem z 78,9 in včeraj po enem tednu je bilo 77,3. Ne vem kako se tehtate ampak jez se bom 1x tedensko ker če ne sam to tuhtam kaj bo pakazala tehtnica.
No zdaj pa na riž in solatouser posted image .


Več ko se tehtaš in bolj ko se obremenjuješ z izgubljenimi kg, bolj vse to deljuje na psiho in prej lahko vržeš puško v koruzo. Naj tehnica postane naša prijateljica in tehtanje 1 x tedensko samoumevno in neobremenjeno. Tako bomo dosegle vidne in trajne rezultate.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 13:15:14   
Detece
Se pa fino sliši!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 13:27:39   
blaža
Jaz se pa tehtam po vsakem sadnem dnevu, ker mi da to nov zagon, ker po sadnem gre vedno malo dol, ponavadi vsaj par sto g.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 13:38:42   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz se pa tehtam po vsakem sadnem dnevu, ker mi da to nov zagon, ker po sadnem gre vedno malo dol, ponavadi vsaj par sto g.user posted image


Tudi to drži. Sadje ali zelenjava asorbira user posted image   kakšen naš grehec user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:09:59   
jer.za.
U, kako ste pridne s pisanjem, vas komaj dohajam.

Včerajšnji sadni dan minil brez greha, kljub temu da smo imele punce zvečer po službi sestanek in je bila na mizi dišeča picauser posted image .

Danes pa spet B dan-sem šele ob 13.00 pojedla eno jabolko, ker sem zjutraj ko sem šla v službo prav pametno doma pustila zajtrk, pa talo lepo sem si ga pripravila, v službi pa kot zanalašč nobena ni imela nič sadja.
Zdele mal čez tri bo kosilo, komaj čakam na skledo solate.

Aha, danes sem se prvič tehtala, mi je pokazalo 73 kg. Koliko točno je bila začetna teža ne vemuser posted image . Se bom pa tehtala spet naslednjo sredo, po sadnem dnevu(če se strinjate in s tem ne bom preveč motila seznama), mi bo dalo tako več motivacije.

Šibam po mali v vrtec.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:16:46   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.




Sem kar slutila kakšno tako cifro, intuicija pač! Zdej bom pa mal solila pamet. Po ločevalni  je to premalo kg, pa brez zamere. Si kakšna manekanka mogoče? Po svoje tudi jest zastopim tvojegauser posted image



Poglejte koliko kg na vašo višino lahko imate. Zanimiv link: v linku spodaj lahko vtipkate svoje mere!!!



http://users.volja.net/alen44/zdravje/telesna_teza/index.html


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 12.1.2010 14:19:12 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:25:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.




Sem kar slutila kakšno tako cifro, intuicija pač! Zdej bom pa mal solila pamet. Po ločevalni  je to premalo kg, pa brez zamere. Si kakšna manekanka mogoče? Po svoje tudi jest zastopim tvojegauser posted image



Poglejte koliko kg na vašo višino lahko imate. Zanimiv link: v linku spodaj lahko vtipkate svoje mere!!!



http://users.volja.net/alen44/zdravje/telesna_teza/index.html



Ma dej kak link pa je to, če mi pri 70 kilah piše da sem v meji, pa pri 62 kg enako in čisto enako pri 58kg???

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:30:51   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda




Ni problema te dam zvečer v tabelo. 56kg, na katero višino pa, če smem izvedeti.



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.



Uau, jaz pa dobro zgledam že pri 58 kg pa samo 166 višine. to boš pa res suhec.


user posted image joj blaza jaz sem iskreno povedano RES mahnjena na suhe zenske, seveda ne pretirano pretirane...user posted image ampak pred nosecnostjo sem imela 58kg in sem sama sebi izgledala fenomenalno( aja no mogoce ima kaj opraviti s tem da sem nekoc ukvarjala z manekenstvom). Seveda se zdaj s sedanjo kolazo nikakor ne morem in nocem sprijazniti...user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:33:17   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.




Sem kar slutila kakšno tako cifro, intuicija pač! Zdej bom pa mal solila pamet. Po ločevalni  je to premalo kg, pa brez zamere. Si kakšna manekanka mogoče? Po svoje tudi jest zastopim tvojegauser posted image



Poglejte koliko kg na vašo višino lahko imate. Zanimiv link: v linku spodaj lahko vtipkate svoje mere!!!



http://users.volja.net/alen44/zdravje/telesna_teza/index.html



sploh ne zamerim..user posted image zakaj le? nikoli nisem imela tezav s kilazo, vedno sem bila bolj ''suhe narave''user posted image in ja sem se ukvarjala z manekenstvom... NEKOC... ampak dejstvo;jaz se s temi kilami idealno pocutim,zato tak cilj.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:38:17   
tea
Joj, kaj ste pridne za pisat, sem vas komi prebralauser posted image Preživela sem prvi sadni dan in moram reči, da ni bilo najlažje. Ampak je uspelouser posted image Za kosilo je bila sicer solata z mace olja in balzamičnega kisa, zvečer pa sem se nacejela s čajčkom, tako da je šlo.
Danes sem za zajtrk pojedla ananas, za kosilo pa gratinirano cvetačo in skledo solatke. Zvečer si bom pa sir popekla na žaru in solatka, pa bo.
In pa seveda tehtanje - imam 1,7 kg manj kot na začetku in sem zelo veselauser posted image Torej, začetna teža 72,3 danes zjutraj 70,6. Upam, da bo drugi teden že 6 spredajuser posted image Se pa tudi jaz raje tehtam po sadnem dnevu, mi da motivacijo - upam, da s tem ne bom preveč mešala tabele.
Pa še komentar srecni_zvezdi - spoštujem, da človek želi shujšati, ampak a ni tole malce preveč in predvsem prehitro po porodu? Veš, ni ravno zdravo, da si pridobivala kile 9 mesecev, zdaj bi bila pa rada v 3 mesecih twiggy.
Kaj bomo pa juti jedle? Pri nas zna biti krompirjev golaž, fantje bodo dobil pa zraven še hrenovko. Imejte se lepo in hvala vsem za podporo - tako gre vsaj meni bistveno lažje.
Aja, skori bi pozabla - danes je moj user posted image končno opravil zagovor diplomeuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 14:46:41   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

nikoli nisem imela tezav s kilazo, vedno sem bila bolj ''suhe narave''[image]




Tudi jaz nisem nikoli imela problemov s težo - na mojih 170 cm sem imela med 55-58 kilogrami in sem se v svoji koži dobro počutila. Kolegica v službi mi je vedno govorila, da imam trakuljo, toliko sem lahko pojedlauser posted image Potem pa sem v 5 letih 3x rodila in vsaka nosečnost je nekaj dodala. No, pa trakulja mi je zgleda crknlauser posted image Takšna kot sem bila, ne bom nikoli več - to bi bilo utopično mislituser posted image Je pa res, da sem po drugem porodu končala na dobrih 60 kilcah in to zgleda, da je moja optimalna teža, ki jo lahko pričakujem. Nosečnost telo spremeni, otanejo vidne poslediceuser posted image , ampak tako je.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 15:17:52   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda




Ni problema te dam zvečer v tabelo. 56kg, na katero višino pa, če smem izvedeti.



Seveda lahko izves..user posted image na visino 175cm.



Uau, jaz pa dobro zgledam že pri 58 kg pa samo 166 višine. to boš pa res suhec.


user posted image joj blaza jaz sem iskreno povedano RES mahnjena na suhe zenske, seveda ne pretirano pretirane...user posted image ampak pred nosecnostjo sem imela 58kg in sem sama sebi izgledala fenomenalno( aja no mogoce ima kaj opraviti s tem da sem nekoc ukvarjala z manekenstvom). Seveda se zdaj s sedanjo kolazo nikakor ne morem in nocem sprijazniti...user posted image



ma to sem jaz vpisala težko, ko shujšam še 4-5 kg user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.1.2010 15:35:25   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: tea


Pa še komentar srecni_zvezdi - spoštujem, da človek želi shujšati, ampak a ni tole malce preveč in predvsem prehitro po porodu? Veš, ni ravno zdravo, da si pridobivala kile 9 mesecev, zdaj bi bila pa rada v 3 mesecih twiggy.



user posted image glej, menim da ima vsakdo svoje predstave o tem kaj in koliko je za koga prevec,premalo ali prehitro. spostujem tvoje mnenje a naj ti razlozim svoje stalisce glede tega. Prehitro po porodu;hja bi tudi lahko rekli a glede na to da je v dieti vse dovoljeno le locevati je treba,menim da to ni drasticna dieta,ki prepoveduje krzh,testenine,itd...
je pa tako, moj cilj je tak -12kg (da biimela isto tezo skoraj kot preduser posted image . ker vem kako sem izgledala ne menim da je to prevelika izguba teze. Kaj cem, ko pa se taka v svoji kozi odlicno pocutim.. user posted image

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?