|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:02:13   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Jaz sem šla na 3D in mi nižal se jeuser posted image  tak lepo videl, da je res lepo pogledat poleg tega pa nisem plačala niti eura user posted image user posted image user posted image

Tintin - moje sožalje

Aja MŠ v Mb se tud ne plača pa mislim da niti potrdilo, se ne plača, no nevem nič niso rekli da bi se kaj plačalo.
Za vse ki imaste namen kupit ležalnike za user posted image  imajo v toysu ful ugodne, ta od fisher price ki pri nas stane cca130 eur pride gori 79 eur to pa je razlika, poleg tega je na določene artikle še 70% razprodaja.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:04:55   
neka_noč
Nejanejc tudi sama nisem vedela ali bi kupila ležalnik, pa sem se odločila, da ga. Že pri prvem sem ga imela - sposojenega in mi je prišel zelo prav. Tudi ko smo šli npr. k tašči na kosilo, sem malega dala iz lupinice v ležalnik. V lupinici jim je hudo vroče. (Prvega sem rodila konec junija.) Pa tudi, ko sem pričela dodajati gosto hrano, sem ga hranila v ležalniku.
Sedaj pa mislimo iti tudi na morje - v camp in mi bo še zelo prav prišel. Odločili smo se za Peg Peregov ležalnik s strehico, kar bo odlično, da bo otrok stalno v senci. Mislim, da si bom lahko na ta način privoščila biti vsaj malo tudi na plaži.. Cena je 107€, imajo pa ga v BC in Pikapolonici. Všeč mi je oranžen ali zelen.
Moje mnenje. user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:09:02   
Anonimen
tintin moje sožaljeuser posted image

ja 3d je res drag, meni je bilo žal da sem šla samo zarad izkušnje in ker nisem dobila slikic in ker je trajalo premalo časa. Ampak če bi moglo bit tako kot mora, bi bila ziher zadovoljna in mi ne bi bilo žal dinarčkov.

faks...no na našem faksu je groza da si noseč. Ko sem jaz prišla v referat nekaj spraševat in sem povedala, da sem noseča, je uni ženski skor čeljust dol padla. Moj jo je sam gledu (je bil zraven ker je blo to na začetku in mi je bilo skoz ful slabo). Je pa kolegica na pedagoški in se ful vse lahko zmen s profesorji, pri nas pa ni šans. Ko da je nosečnost neki groznega.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:13:39   
moci
ležalnik smo mi precej uporabljali. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:19:22   
tanika1
Nax kaj pa študiraš?
Pri nas tudi ni nobene panike, če si noseč. Še spodbujajo nas nej mamo čim prej otroke, ker je zdej še največ časa za to. Pa zavedajo se, da je že tko daljši faks, pa da maš pol še pripravništvo, specializacijo in res vse traja in če bi se šele potem odločal za otroke, bi blo pa že kr pozno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 10:25:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:32:44   
nejanejc
jst se se nisem odlcola kateri lezalnik bi vzela.... ce bomo sli kam na morje pa tud nevem... lani je mel moj celo poletje guzvo, sva uspela sam tri dni za Triglav si vzet, no prej pa se otrocicka nardit ;-)
Bom pa vzela kaj ja... Sam kakega posebej ugodnega se nisem nasla.

Cojka, drzim pesti, d ati hitro mine v soli, brez zapletov

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:34:37   
dps1
sem vas zdaj zasledila. 5 let nazaj sem tudi jaz imela rok v sredini aprila, pa se je vse končalo v začetku februarja. pazite na bebike, pa močno priporočam spremljanje visokega pritiska, ker ni ravno nedolžna stvar.

pa lepo nosečnost do konca vam želim :)


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 11:00:33   
Anonimen
Šola za bodoče starše:
http://www.zd-mb.si/fileadmin/Dokumenti/SPZI/SolaZaBodoceStarse.doc

Se javim kaj pogosteje ko končamo kopalnico. user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 11:11:43   
Kepica83
Živjo bejbe moje!
Kepica je nazaj. Po dolgih 8 dneh bolnice sem končno prišla  v nedeljo domov. Vse se je začelo za silvestrovo. Odšla sma na fešto z kolegi ampak sva že ob 23:00 odrinla proti domu ker je moj full zbolel. Naslednji dan sem ga vozla k dežurnemu kjer je dobil zdravila. No in v soboto 2.1. sem zbolela jaz. Poivšana temp. kašljanje... Ob 18:00 me je peljal v MS bolnico. Tam so me poslali domov in rekli da se naj vrnem v primeru povišanje vročine. No greva iz bolnice in sem komaj prilezla do avta. Tako me je bolelo zadaj v križu. Do doma se mi je že mešalo. Ko sva prišla domov mi je vročina narastla na 39 in tudi bruhat sem mogla it. Nato pa so se še začele grozne bolečine v trebuhu. Odpeljali so me v MBin tam so rekli da so se začeli popadki. Takoj so mi dali infuzijo da bi ji ustavili in injekcijo za pljučka. Naslednji dan sem še dobila eno injekcijo. Potem pa so me dali na antibijotike. Popadki se več niso ponovili. Sedaj pa morem pazit. dete je težko 1200g. Kašljam še vedno ampak bo. Hvala vse ker ste mislile name.


Kako ste kaj? Kaj novega??

Lupčkaa vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 11:15:10   
tanika1
O Kepica, samo da si zdaj ok. Zdaj pa le počivaj in pazi nase in user posted image .
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 11:21:18   
nejanejc
hejla :)

kepica lepo, da si nazaj  in da so te postimali.... sej se mi prov smisis, nimas mira ...
ma zdej bo boljse ane :)

sem vesela res :)

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 11:44:39   
NATAŠA35
heloo še od mene danes...malo zabušavam, malo delam, tako da mine čas....

cojka otipkaj oriflame kozmetika v google ali najdi, pa se ti odpre njihova stran, potem pa še spletna včlanitev - vsaj mislim...prenavljajo stran in imajo malo težav, čeprav sem včeraj naročila izdelke...če ne bo šlo, mi boš pa poslala podatke in te včlanim, pa še novi katalog pošljem...

vem, da se ti gre na user posted image , sploh kar se dogaja pri vas...

tintin moje sožalje, res...

kepica, nincy  samo da sta ok, pa tudi vajini user posted image , pazita naseuser posted image user posted image user posted image

se ne plača, pri nas je že razpis kdaj začenja, tako da midva greva vseeno 1.02., ker potem se mi ne bo dalo

merjenje trebuha in srček meni so šele v ponedeljek imerili trebuh in poslušali srček, prej nikoli, razen, da mi je maternični vrat vedno ogledala...

joj punce, vse ki držite pestke za in za mojga user posted image , da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zlate ste...

3d mene tudi mika, samo mojmu se zdi škoda denarja, ker je kar drag, pa je rekel, da raje kupiva vozekuser posted image user posted image user posted image zdaj pa vneto iščem trgovine v avstriji, ki prodajajo vozeke, ker bom kmalu šla v celovec, v ikeo, pa bi si malo ogledala...

ležalniki, gugalniki jaz jih ne bom imela, ker je škoda denarja, je lupinica čisto dobra za guganje




< Sporočilo je popravil NATAŠA35 -- 13.1.2010 11:45:49 >


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 12:57:25   
babyloverka
user posted image kepica welcome back, upajmo na najboljše

natasa35 v toysroysu imajo kar nekaj vozekov, če boš slučajno tam da pokukaj če imajo haucka apollo 4 oziroma če ga boš zasledila kje mi prosim prosim povej user posted image  

jaz sem pa glih iz kontrole za sladkorno, madoniš kak mi je slabo po tej brozgi sladki user posted image  upam samo da bodo izvidi ok, ker mamo v žlahti sladkorno, tudi nosečniško in upam da mene obide

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:02:33   
babyloverka
aja pa še to:
glede 3d, midva sva bla in sva bila zadovoljna. jaz sem šla predvsem zato, ker imam vredu ginekologa ampak opremo s katero dela je iz prešnjega stoletja in jaz tam skoraj ničesar ne vidim, razen srček ki utripa. in ko sem šla k drugemu g na nuhalno sem vidla kako tehniko ima on in kak se drugje vidi in sem si rekla da ni res da sebi in lubiju in malemu mišeku ne privoščim takega čudovitega prizora.
povsem razumem tiste ki govorite da je drago, jaz tudi verjetno ne bi šla, če ne bi imel moj g take slabe opreme (za kar seveda ni sam kriv ampak zdravstvo) in ravno včeraj sem imela uz in je trajal 2 minuti, se dlje slačim in oblačim user posted image  glavno da je moje dete zdravo in veselo.

še to:
danes jih je imelo kar nekaj kontrolo za sladkorno, sem malo pogledala trebuščke drugih in sem videla da imam jaz kar majhnega ampak meni je lušten in všečen tako da sem zadovoljna user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:10:21   
Di_Di
Al mam srečo da sem najprej kopirala user posted image user posted image user posted image

Dan

Nincy dobrodošla doma zdej pa le pazi na vaju!
aprilčica to bi pa tud mene razjezilo... no držimo pesti da ti bo šlo na ustnem! user posted image
kar se tiče merjenja bušija, ga je men moja g. zadnjič prvič zmerla. Srčka pa smo že 2x poslušal do sedaj no pa še 3x na UZ. Kam to hodiš v ZD Trbovlje, al na ginekološko v bolnico?
nejanejc jaz sem si kupla materinsko blazino, ko je bla na popustu zdej se pa ne spomnem katera od punc je povedala da je v akciji (ma to je blo zdej pa ne vem nov al celo dec) in ti povem da mi svetovna, tko da tud če novo kupiš ti pomoje ne bo žal.. vsaj po moje ne. a to misliš uni mali ležalnik, ko igrače dol visijo? to ma nečakinja od mojga in je full prina not gleda tiste igrače in se zamoti... Jaz sem gledala v italiji tipo varjanta guncnca ( tak stolček ki visi) okrog ma pa igrače, pa musko mu lahko naštimaš, itd.. in bi full mela to, sam je pa drago naj bl poceni se mi zdi da e blo okog 120Eur to pa ni malo dnarja, glede na to da hitro zrastejo...
levinjica user posted image za dobro opravljen pregled. gugalnik  to misliš na velikeha? ne mi ga ne bomo imeli, ker ga nimamo kam dat user posted image mava tko malo placa  user posted image
dacy držim pesti da ti podaljšajo bolniško do konca.. jaz tud zdej čakam če mi bojo kej poslal, če ne moram 1.2. v službo... si pa faca s tem testiranjem heheuser posted image jaz svojga še nisem stestirala hihi. Ne MŠ se ne plača...
tintin  iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image
3D mi2 ne bova šla.. je le malo predrago, sicer me pa itak čez 4 tedne čaka UZ kto da bova v kratkem videla našgauser posted image , pol bo pa itak kmalu že z nama v najinih naročjih..
tanika upam da se čim prej pozdraviš user posted image user posted image user posted image
wannabemommy kaj veš do kdaj imajo popuste? kaj to gresta v grac? mi2 greva začetek naslednjega meseca na koroško, pa sem mislila mojga nahecat da me zapelje do celovca v toysa
malena men je blo pa čudno kje se potikaš da te ni nč na RR... se pravi ste čist notri padli ( v prenovo mislim)? ja lepo to!
kepicauser posted image user posted image user posted image sam da si doma in da je bolje! zdej pa le pazi nase in svojga user posted image

no ja še 1x kar se tiče ležalnikov in lupinic... men so v BC rekli da otrok ne sme bit več kot 2 ure v lupinci, tko da če maš možnost po moje ni slabo met tale ležalnik. Men je sestra rekla naj si ga nabavim, če lahko da mam kam otroka dat in da se zamoti..

nč spet sem napisala celi roman... se grem raje lotiti odgovarjat na vprašanja od prava v nedeljo me spet čaka izpit...

Vam pa vsem pošiljam lep sončkan pozdravček iz Kopra

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:13:02   
babyloverka
meni še tudi ni meril trebuha pa srčka tudi nismo poslušali user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:17:22   
mamika25
Evo mene s pregleda. Najprej naj povem da sem strašansko razkurjena user posted image , ker mi ne da bolniške. Da težko stojim in me boli spodaj ni zadosten razlog za bolniško. Osebni zdravnik pa mi da bolniško do konc tedna oz. do pondelka, ker sem mal prehlajena oz. imam bakterijsko okužbo dihal, dobila sem spet antibiotike!!! Kako je to mogoče, ne razumem... Sploh mi ni hotela dat tistega potrdila, da sem ginekološko nesposobna delat!? A se to sam men dogaja, al....user posted image  kar zjokala bi se... torej jutr morem spet v šiht. user posted image

Pregled pa takole: hemoglobin 115, mal se mi je izboljšalo. Dete stoji na nogah in mi nabija v mehur. Že 3 tedne tako. Je rekla, da ima še mal cajta da se obrne. Da proti koncu pa je teh možnosti vse manj. Upam, da se bo obrnu... da mal lažje zadiham in da ne hodim tolikokrat lulat za "brezveze". Je pa fant user posted image , ja nič mu ni odpadlouser posted image . Noseča sem 28,2 dni in moj fantek je težek 1200g. Kar veliko se mi zdi!?user posted image  Sem se pa zredila za 2kg, vse skupaj 8,5kg. Pregled sam je bil okej, pač ker je vse v redu, sam ta bolniška... ajej, ajej.

Torej za seznam: user posted image  ostaja, +8,5kg, NP:10.2.2010
 
Grem eno čokolado al neki napast, da se mal umirim...
Lepo se mejte...

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:32:50   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Šola za bodoče starše:
http://www.zd-mb.si/fileadmin/Dokumenti/SPZI/SolaZaBodoceStarse.doc

Se javim kaj pogosteje ko končamo kopalnico. user posted image


Ojla pa kje si ti zgublena, nič se nisi javla, kako je bilo na pregledu, sta fajn zrihtala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:47:19   
moreta
Pozdravljene aprilčice,

po dolgem času se spet oglašam. Spremljam vas redno, le pisat se mi ne da kaj dosti. user posted image

V glavnem tako: Včeraj sem imela pregled pri G. Poslušala sva bitje srčka. user posted image   V prihodnjih dneh moram spet v laboratorij (merjenje glukoze), naslednji pregled pa imam čez tri tedne. Edino ni mi jasno zakaj je rekel, da glede na to da je to moja prva nosečnost, me bo naslednjič (to bo v 29. tednu) ginekološko pregledal. user posted image  Kaj je katera od vas to imela? Potem pa se bova zmenila za UZ. Drugače naj bi bilo z user posted image  vse ok.

Tropical, za seznam: NP 2.2.2010, + 11 kg, spol user posted image

 
Lp

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:49:40   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

wannabemommy kaj veš do kdaj imajo popuste? kaj to gresta v grac? mi2 greva začetek naslednjega meseca na koroško, pa sem mislila mojga nahecat da me zapelje do celovca v toysa


Ja mi smo bili v Grazu, pam mislim da je akcija do 31.1., je pa to tisti gugalnik ko ma igrače okol pa muziko lahk naštimaš , pa še na vibriranje je tako da se avtomatsko gunca, stane pa 59 eurov pa ni od fisher price oni od FP pa pride 79eur, pa njihovo kartico mej zraven če boš šla

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:52:41   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: moreta

Pozdravljene aprilčice,

po dolgem času se spet oglašam. Spremljam vas redno, le pisat se mi ne da kaj dosti. user posted image

V glavnem tako: Včeraj sem imela pregled pri G. Poslušala sva bitje srčka. user posted image   V prihodnjih dneh moram spet v laboratorij (merjenje glukoze), naslednji pregled pa imam čez tri tedne. Edino ni mi jasno zakaj je rekel, da glede na to da je to moja prva nosečnost, me bo naslednjič (to bo v 29. tednu) ginekološko pregledal. user posted image  Kaj je katera od vas to imela? Potem pa se bova zmenila za UZ. Drugače naj bi bilo z user posted image  vse ok.

Tropical, za seznam: NP 2.2.2010, + 11 kg, spol user posted image

 
Lp


verjetno ti bo pregledal maternični vrat, po mojeuser posted image , nevem kaj bi ga drugega zanimalo

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:55:27   
Getreal
nax05 kaj pa študiraš? Pri nas na arhitekturi je več al manj isto..user posted image Mislim pač delajo se, kot da je ok in sploh nič tazga, ampak ko pa enkrat pride do tega, da bi rabu pomoč, pa ti hitro pokažejo, da je to samo tvoj problem..

tanika1 moje sožalje user posted image a ti si na medicini? Jz sem bla tud eno leto, ampak me je premagala strast do estetike user posted image kter letnik pa si? Jz bi mogla bit 5. če bi ostala pri vas user posted image

Kepicaaaaaaa jeeeej pozdravljena nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj ktira grozna izkušnja!! Hvala bogu, da je vse ok in da si doma lepo na varnem...in popadki??? kako to zgleda? kakšna bolečina priblizno je to? user posted image sej veš firbec pač..

nataša ja to je res prou hecno..vedno, ko rečeš ti, da maš pregled, me kar stiska kdaj se boš javla in če bo user posted image user posted image user posted image user posted image nate se vedno spomnim in na to vašo bebiko, ki noče dat nogic narazen user posted image

babyloverka drzim pesti da ni sladkorne user posted image kdaj dobiš izvide?

3d ja jz se tudi strinjam, da je res predrago..ampak jz sem isto šla iz razlogov, pač ker meni ni ginekologinja že dvakrat nič povedala, niti mi ni dokončala morfologije user posted image tko da me je blo strah, da bo kaj narobe...ampak mi ni žal user posted image sm se dobila relativno poceni varianto in sva bila vesela. Pa še moja miška bo za vedno imela spomin kako je zgledala, ko je bla še v mamici user posted image Moj firbec je bil tudi zadoščen hihi, pa še spol so nama potrdili, kar sva si tudi zelo želela, tako da meni res ni žal user posted image

mamika25 ja skoda za bolniško..ktira smotana ginekologinja user posted image fak no.. aja  do kdaj naj bi se pa obrnili tej naši otročki? Meni so tudi na 3dju rekli, da se mora še obrnit in da to je edina stvar, ki manjka do popolnosti user posted image

aja pa meni tudi še niso merli trebuha, si ga pa sama že nekje od 13 tedna, tko da mam evidenco, če bi kdo hotel vedet za nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:55:51   
ela24
Ojla!

Tudi jaz sem imela danes pregled, en dan prehitro. Naš malček od včeraj popoldan ni nič migal in sm danes dopoldan kar malo panična poklicala, in so rekli da moram takoj prit na pregled.
In je k sreči vse vredu! Kak je začela ultrazvok je začel brcat. Prej pa nikak, sm pojedla celo tono čokolade da bi ga zmotivirala pa ničuser posted image
Moram pa še jutri v bolnico na ctg in  neki pregled. Tako, da upam, da bom hitro doma in da me ne zadržijo ker me je dala na sprejem.
Tudi mi smo v fazi opremljanja. Imamo keramičarja, vodovodarja, električarja,... že kar en po drugem hodijouser posted image Samo da čimprej naredijo! Ker ko pomislim, da bo treba vso to kramo pretovorit in vse pospravit.

POsteljica se je malo dvignila in je sedaj oddaljena 5cm od ustja. A kateri ta podatek kaj pove? Sem jo pozabila vprašat če pa bi zdaj že mogoče lahko malo user posted image user posted image
Kg sem imela +2kg čeprav sem se tehtala z škornji, kr se oni tečni sestri ni dalo čakat. Tako, da jaz mislim, da  je realno +1kg.
Naslednji pregled pa imam 3.2.



(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 13:58:01   
photo
Kok fajn, da ste take čvekice. Jaz sem ta teden in ŠE naslednji na bolniški in se blazno dolgočasim, tako da mi je super tole prebiranje. Sem si danes skopirala tisti seznam, ki ga je ena objavila - kao "start kit" za dojenčka in sem dodala zraven cene. Zame, ki bo tole prva bebika in ki sem v krogih, ki nimajo otrok (beri: nič si ne bom mogla sposojoat) je bil znesek kar ogromen. Okoli 2.400 €. Od tega sobica in voziček ~ 1400. Ostalo pa nanesejo drobnarije (škarjice, glavniki, oblekice, ...) Joooj, pa to sem ugotovila, da rabiš TRI različne termometre. Za vodo. Za zrak. Za temperaturo. A-jej-jej. Mogoče sem pa res preveč utopično načrtovala, da bi šele s 1. marcem začela ves šoping. No, eno stvar pa že imam: knjigico Moj prvi album. Sem v žepek že dala slikce od UZ. =) Oh, drugače pa komaj čakam da grem spet v službo . . .



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!