|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:21:41   
pupa*81
oj punce, srečnega pa zdravega!

sem komaj do računalnika prišla, k ja taka gužva v službi, pa še v šolo za starše sva začela hodit in mi res nič od dneva ne ostane user posted image

prazniki so bili lepi, škoda da ni bilo takrat snega... no bo pa zdej nadoknadil zgleda user posted image

modrčki tudi jst opažam da sem v drugi rundi povečanja dojk, tako da bo treba spet po nakupih, jst mislim it zaenkrat po tistega za 8€ v muellerja, pol bom pa vidla kako se nosi. puščam zaenkrat še ne, če pa bom se pač blazinice nabavi, sej jih bomo tako pol še rabile.
nincy29 super zgledaš user posted image lep buši user posted image
ema tiara bravo za pregled user posted image

vrtec no comment... mislim da bi bilo dobro poklicat pa vprašat če se lahko predčasno odda vloge, čene res ne vem kako bomo to scoprali, pr nama ni nobene babice v bližini, pa tudi v penziji še niso user posted image

cojka kovtrček lahko prepogneš ali zviješ, da gre v zibelko, čez poletje ga boš pa najbrž že tako v postelci mela, pokritega sam z rjuhco. lahko si pa z navadnimi dekcami pomagamo, sej jo prepogneš da je dvojna... v glavnem jst ne bi posebej za zibko kupovala, ker jo hitro preraste.

voziček je še vedno mision impossible... sem mislila da greva zdej januarja kej v MB implasta gledat, pa je urnik MŠ tako natrpan, da ne vem kdaj bova sfolgala user posted image

se bom kar ustavila pisat, k je že cel roman user posted image v glavnem, upam da se uživale med prazniki, dejmo zdej še uživat v snegecu in bušijih!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:24:05   
pupa*81
aja še za živo: kar pokliči, sej maš cifro ane?

pa ostale: popoldanske tortice v zvezdi (btc) drugi teden?

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:29:40   
NATAŠA35
nincy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iiiii kak si lepa, pa buši tudiuser posted image user posted image user posted image

getreal za vrtec oddaj raje po rojstvu, ko boš dobila davčno in emšo na dom...ker za letos tako ali tako ne boš dobila vrtca, ampak upaj, da naslednje leto septembra...okoli marca - maja je izbor za september in če boš imela srečo prideš not

panika eh punce, to je čisto normalno, počakajte na zadnji mesecuser posted image user posted image ...jaz sem že 3x rodila, pa sem že čisto panična, da mi ne bo vse uspelo ureditiuser posted image , prištimati, pa me je tud malo strah porodauser posted image - zdaj bi pa že mogla znat neuser posted image user posted image ...

moderček jaz priporočam tudi od lisce, najdejo se pa povsod, celo v muellerju sem jih videla, samo so res brez kosti, kar pa meni ne odgovarja imam malo večje prsi...

prsa so se meni tudi povečala, ne vem kaj bo ko bom rodila, ker takrat bodo ogromna...se pa moj user posted image nič ne buni preveč user posted image user posted image , njemu celo paše, da imam že zdaj prave mlekarneuser posted image ...

izcedki iz prsi ja pri nekaterih teče ven, tako da boste že zdaj mogle kupiti blazinice in jih sproti menjati, drugače boš imela mokre oblačila


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:43:11   
nincy29
ja buši nenormalno raste..mi je dragi reku da je na 2 dni taka sprememba(me na 2 dni on celo namaže s kremico in itak zraven sem še masaže deležnauser posted image )


nataša jaz sem imela tudi prej med mal večjimi prsi in nisem mogla imeti moderca brez kosti.zdaj ko sem noseča pa prvič nosim za dojenje od lisce ki nima kosti in ti povem da je tako fanj,namreč moram tudi ponoči imeti moderc na sebi ker mi mleko ven teče.

hehe mojemu tut ful ugaja da so zdaj še večje..ampak itak dosti se z njim nemore ubadat ker potem cel od mleka prideuser posted image user posted image user posted image

pa še eno vprašanje..lahko se vam bo zdelo mal tko sam pri meni je to že velik problem..kako se vi brijete intimne dele?namreč meni trebuh to že ful otežuje in rabim velik časa,nevem kaj bo čez 1 mesec ker že zdaj se brijem bolj na slepo ker ne vidim dobro.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:43:38   
živa
Hoj!

Nataša35
, rezultate testa za sladkorno sem jaz izvedela na naslednjem pregledu, ne vem, koliko časa sicer to traja ... kako uro?

Cojka, a je tvoj kovterček velik dovolj tudi za posteljico 120 x 60 oz. 140 x 70? Ker potem jaz ne bi kupovala še enega, raje kupim spalno vrečo ali pa kako plišasto odejico oz. kakršnokoli mehko, malce toplejšo odejico in dam pod njo rjuho za prve mesece. Poleti je bilo pri nas itak tako vroče, da sta bila v pajacku in pokrita samo s plenico.

Nax05, moja prijateljica (ki zdaj čaka na rezultate amniocinteze) je imela tudi obupno izkušnjo pri Strahovi na nuhalni - ko je izmerila veliko NS, ji sploh ni hotela več pregledati otročka (organe, mere) niti ji ni hotela posnet slikic na CD. Mislim, kot da je pri vseh otrocih z večjo NS kaj narobe!

A je bila lani/letos katera v Postojni na 3D? Me zanima, če še vedno traja dovolj časa user posted image .

Nincy29, oooo, kako si lepa! Za odpravo tvoje težavice pa morda lahko prosiš dragega user posted image .

lija34, user posted image za službo in delodajalce!

Modrci - meni sta sicer dva, ki ju kar naprej nosim, prav, ampak itak rabim izgovor za razprodaje user posted image . Lisca, pravite - a to je moderček za dojenje?

Pupa81, nekaj končam in pokličem, danes najbrž ne ...

Lp,

živa


< Sporočilo je popravil živa -- 5.1.2010 10:47:34 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:00:29   
NATAŠA35
nincy glede britja intimnih delov, mene pa moj vedno brije tam spodaj user posted image user posted image , samo so potem posledice user posted image user posted image , tako naj te vseeno tvoj lepo tam uštima...

živa aha, dobiš rezultate na drugem pregledu, no mogoče pa mam zato pregled v ponedeljek...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 11:07:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:11:54   
amelie
Nataša, kakšne so le kaj te posledice user posted image  Moj se tudi javlja, samo sem prevečkrat videla njegovo porezano brado, da bi zbrala pogum, tako da ne vem, če ne bom kar pustila, da raste user posted image
Danes sem prvič čutila kolcanje otroka - sem skoraj ziher, da je to to, ker je bilo enakomerno in je trajalo kaki dve minuti. Ful sem bla vesela in kar nisem želela, da bi nehal, he he.
Glede modrčkov imam pa tudi sama težave, pri Neckermannu sem naročila dva, dobila samo enega ... pa še tega sem premalo cifo vzela, košarice so okej, ampak okoli hrbta. Ta bo za po rojstvu, ko bo šla vsa ta 'voda' iz mene, he he :)
Pa še jaz imam eno vprašanje - glede izcedkov, ki me spravljajo ob živce. Prej nisem imela nikoli belega toka, zdaj pa non stop s temi dnevnimi vložki naokoli skačem. Za znoret ... Včasih je izcedek rumenkast, včasih prozoren, ampak nikoli ga ne zmanjka. Ginekolog me je pregledal in je rekel, da je vse okej, pač še ena od nosečniških tegob ... samo jaz se kar ne morem navadit. Ima še katera toliko izcedka?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:19:19   
nincy29
ja sej sem tudi že na to da bi me dragi bril pomislna..pa tudi on se je javu da me bo..sam hm..nikoli me še ni kdo drugi bril zato sem malo v dvomih,ampak bo treba zaupat in se mu pustit..glede posledic..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:28:07   
Chi_Pita
Lep pozdravček iz zasnežene Primorske (Kozina) user posted image

getreal ... ja ja sem nazaj user posted image ... res sem kar pohajala za praznike ... ta teden dopusta mi je tako pasal ... sam še vedno je prehitro minilo vse skupaj. Sam nekaj mi pa ni jasno ... kako se pa ti potem oblačiš, če ne nosečniško? res me zanima, ker jaz nase ne sprevim nič svojega (hlače od prej) že od 4. meseca. user posted image Da potolažim tebe in Aprilčico - jaz bi tudi mogla bit še študentka - imam za naredit še 6 izpitov in diploma, sam sem se raje zaposlila, ker bom vsaj porodniško dobivala. Zdaj pa izpiti čakajo na boljše čase user posted image

aprilasemtu joške ti puščajo user posted image ... jooj kako sem se nasmejala pri tvojem postu. Moram pa povedati, da se je meni to prvič začelo na silvestrovo. Ko sem se šla tuširat sem na spodnji majčki tudi opazila flekce ... sam pri meni ni prozorno ampak tako rumeno user posted image .. no ja, pa prozorno tudi. In ja, ker so bile vse trgovine zaprte potem še naslednji dan in pol vikend sem si v modrc natrpala robčke - in končno včeraj sem si kupila blazinice. user posted image

nincy user posted image lepi buši ... pa lepo, da sta zaključila s polaganjem laminata. Ti povem, da sva bila mi2 z user posted image včeraj tudi v Obiju in ti moram priznat, da sva se na koncu odločila, da vzameva parket (laminat je bolj slab glede kvalitete, pa ko hodiš se ti vse premika pod nogami - če je plavajoči seveda) in ploščice kar v Mercatorju na pike. Včeraj bi za parket za 2 sobice dala 1000€, raje greva za isti denar v Mercator in dobiva trojne pike. user posted image Sam zdaj je treba na to akcijo čakat ... A je katera zasledila kdaj so trojne pike v Mercator tehniki in gradnji?

modrčki ... jaz zaenkrat stare še nase spravim ... je pa res, da so se mi joške full povečale ko sem pila kontracepcijske tabletke in sem jih takrat nabavila ... ko pa sem nehala z jemanjem so kar izpuhtele ... zdaj pa spet vzhajajo user posted image

test za sladkorno  ... jaz ga grem delat naslednji teden ... mi ga je pa g. predlagala, ker imam v družini babico s sladkorno in zdaj je še na mojega očeta prišla ... ne tako hudo, vendar morata oba vseeno pazit pri prehrani.

cojka brazilska praviš ... dobra si - jaz se opogumljam za to že 3 leta user posted image Britje zaenkrat se še sama (prisotni so problemčki vendar gre) user posted image

amelie glede tega izcedka sem jaz pisala že več kot mesec nazaj ... verjemi nisi edina, tudi mene počasi že spravlja ob živce. user posted image

pa še nekaj sem spet pozabila napisat ... bolj ko odlašam, prej pozabim ... hmmm kaj sem že mislila? user posted image

- primorke oz. iz obale (Di_Di ti boš vedela)... kdaj se začne v KP? In kako traja predavanje in a je potem še telovadba? V Izoli namreč telovadbe ni, ampak samo predavanje?



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu aprilasemtu)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:32:58   
Wannabemommy
ojla lep pozdrav, evo pa so prazniki mimo, zato vsem še enkrat srečneg zdravega pa polnega smeha

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:44:23   
katy83
daaaaaaaaan!

no, pa sem se skobacala s postelje in prišla pogledat kaj pravijo moje sonosečke. Saj že bedim kako urco pa pol, da ne bo pomote, ampak zadnje noči se mi dogaja, da full slabo spim, zjutraj, ko pa moj dragi gre v službo, pa zaspim kot dojenček.

prsa/modrčki - prsa so se mi minimalno povečala (vsaj meni se zdi tako, moj pa pravi, da je razlika očitna user posted image ), no tako, da še komot nosim svoje modrčke. One za dojenje pa bom na koncu kupovala, mogoče si bom zdaj kakšnega poceni kupila, če me kaj preseneti, ostalo pa potem.

britje - ja, to pa je vedno težje. Zaenkrat to delam tako, da v bani stojim, pa dvignem eno nogo na sedalo kotne bane, ampak...user posted image  Pa še nevarno je da padem. Sem že mojemu rekla, da bi bilo dobro, da mi malo pomaga pri tem. Je bil navdušen. Samo glede na to, da je moj tako nežen, se bojim, da bo to trajalo 1 uro. user posted image
Poleg britja pa se pojavijo težave z rezanjem nohtov. Joj, to je šele znanstvena fantastika. user posted image

nax05 - glede Ikee in posteljnine je pa tako: če pogledaš to posteljnino, res ni videt neka kvaliteta, ampak moraš potem to s ceno primerjat. Ti bom kar cene napisala:
         *2-delna posteljnina = 4,99€
         *4-delna posteljnina = 12,99
         * 2 rjuhi v kompletu = 4,99€

No, če pogledaš te cene. Halo? Za ta denar še ene večerje konkretne ne dobiš. Tak da, jaz sem mnenja, da raje 3X to posteljnino kupim, pa je to to, kot da bi kupovala neko drago, pa itak še tega rabiš več...user posted image   No, saj si napisala, da boš šla pogledat, jaz ti priporočam. Moja sestrična že leta vse kupuje v Ikei, pa je zelo zadovoljna.   Aja, obrobe za posteljico pa so v ikei tak tak. Ni neke velike izbire, imeli so neke barvne, ampak so gor ribe, pa raki, pa ptiči, vse na kupu, tak da mi ni bilo všeč, zato sva vzela navadno belo(malo oblazinjeno), cena 19,90€.

Flora1983 - u, si se javila po dolgem času. No, sicer vidim, da si pridna in pišeš diplomo, tako da ti je oproščeno. user posted image

Chi Pita - sem včeraj spet na tebe mislila user posted image . saj si ti tista, ki imaš trgovino z barvami, ne? Sem namreč šla kupovat barve za na steno risat, pa ko sva se z dragim vozila tja, sem sama pri sebi rekla, da bi mogla tebe vprašat kaj naj kupim. No, ampak sva potem vse dobila in en motiv je že končan, danes še končam drugega, pa je sobica fertik.

Nincy- u, lep buši, pa user posted image  za stanovanje

no, grem zdaj, vas še berem kaj, upam, da boste pridne s pisanjem user posted image

lp, Katy

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:44:58   
jana84
Živjo!
Sem rekla, da vas moram prit mal pozdravt...Sem bla nekaj časa z vami, pa se ni ravno najboljše izšlo...Sedaj čakamo in delamo na novih črticah. Upam, da nama tokrat uspe in bomo ponovno v oktobru veselo zibali...
Zadnjič ko sem pospravljala poletnoc torbico, sem v njej dobila sliko UZ našega user posted image in me je prav malo potrlo...Vendar se nekako držim in upšam na najboljše naprej...Ker naš nagajivček (zdaj je star že 15mesecev) kar pogreša kakšno družbo...Midva z možem pa tudi pogrešava neprespane noči in te finte user posted image ...

Lepo se držte naprej in upam, da vam tejle meseci do poroda minejo čimprej...
pozdravček

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:46:37   
pupa*81
cojka ja mš ima kar pester urnik, pa še dobro da lahko klizneva prej iz službe in hodiva ob 16h, ker je baje skupina ob 18 tako natrpana da nimajo kje sedet user posted image urnik po datumih je pa nekako tako (bom samo datume pisala):

4.1. uvod - to je blo učeraj, smo končali kar hitro, drugače traja vsako predavanje nekje 1,5 do 1,75 ure

naprej pa datumi: 5., 7., 11., 12. (malo daljše predavanje), 14., 18., 20., 21., 25. (dodatno Varna vožnja), 26. in 27.1.2010

tečaj SAMO za očke... šnelkursuser posted image pa je 11.1. ali 25.1. ob 18.15, traja 3 ure, prepovedano za nosečnice user posted image je samo za moške

kar pestro a? user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:47:38   
tatly
    pozdravljene po dolgem casu
najprej zelim vsem v novem letu 2010 vse lepo,predvse zdravja in kaj si same najbol zelite
mi smo imeli vceraj morfologijo-vse je ok,nasa babike veselo brca-cele dneve.ima ze 630g(stella je imela pri istih tednih 399guser posted image )bomo ocitno imeli zdaj velikanko.aja velika je pa skoraj 30cmuser posted image user posted image user posted image user posted image aja mislim da bomo mi zibali nekje maja je rekel g.upam da sem se vseeno lahko tukaj z vami
naslednji pregled 2.2.2010


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:48:35   
pupa*81
jana_k user posted image user posted image user posted image in veliko user posted image user posted image user posted image za naslednji +!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 11:55:54   
katy83
jana_k - user posted image  in naj ti leto 2010 prinese družbo za tvojga sinčka user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 12:07:47   
Wannabemommy
Malenaa89 - kak je bilo na pregledu, si pogledala za materinsko šolo?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 12:23:16   
NATAŠA35
jana user posted image user posted image user posted image pošiljam ti user posted image user posted image user posted image in za novi +!!!!user posted image user posted image user posted image

amelie ah o posledicah pa raje ne biuser posted image user posted image ....

izcedki joj kak meni gredo na jetra in to pošteno...vsak dan je malo drugačen, pa še ta vonj uhhhhne bom rekla, da mi tam doli ful smrdi, mogoče celo diši, samo meni tale vonj gre pošteno na jetra....pa še psi me hitro zavohajo in 1,2,3 so pri men in me ovohavajouser posted image user posted image

danes grem gledat avatarja, in to cela družina...ne vem kako bom zdržala brez wc, ampak nekako bom že...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 12:27:57   
Wannabemommy
Modrčki - hmmm sploh nevem ali naj omenim ali,.... ok meni so se povečale iz 80 b na 110 d trenutno ful so vlke in težke, sam HB mi še nič ven ne teče, tako da starih modrcev niti približno več ne dobim gor sem si nabavla kr tiste za dojenje, pa so mi tak fajn nikjer nič ne tšči in nikjer ne žuliuser posted image
Britje - odkrito povedano ne zmorem več sama kr sem tak nerodna da se nonstop neki potegnem zato, to sedaj moj prakticira, je pa res da traja enkrat dlje kot če to sama izvajam, nohte na nogah sem si še zaenkrat uspela zrihtat a naslednjič mislim da nebo več šlo, kr sem se že zdaj namatrala.
Getreal - a ti še kr nosiš nenosečniške hlače? Pol pa ja nisi skor nič gor dobila, jaz jih že pridno od 3 meseca nosim,hmmmm kaka frajerkauser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 12:49:13   
nejanejc
hejla :)

jana_K drzimo pesti zate :)

cojka, za koutrček jst tud mislim, da ni neke posebne potrebe vec veliksoti kupovat, se da drugace znajdet, kot ste ze pisale :) Super pa, da ga maš :)

na srečo meni "mleko" ne uhaja, mam samo kdaj kaksno sled na bradavickah... britje pa tud mam probleme se narocit in opogumit jit na brazilsko. Tko, da sem se sama svoj mojster. Ce bi mojmu rekla nevem... Kako bi pol to blo.. No mogoce bo treba ane :)

danes upam, da bom mal pogledala kaj smo dobili za dojencka oblekc... pa bomo vidli kaj je se treba dokupit.... pa vse steklenicke pa podobne reci.... razmisljam, da bi kaj od paketa vzela in ne denarja za novorojencka... pravijo, da se splaca, ce nimas se nic... pa da so komoda in posteljca fajn zadeve... jst se nevem kako se bova z mojim zmenla za "ureditev" otroške sobe.... jst bi kupla komodo, sam se moreva midva prej z najino veliko posteljo preselit vn... mamo namrec smotan razpored res... Al mas postlo al mas omaro... No za otrosko postlo bo slo seveda, sam za tri pa ni placa.... Za kako zibko se bo, ce jo res dobiva na posojo....

super za nove preglede user posted image user posted image user posted image


ninchy, super zgledas :)


lep snezen dan se naprej vsem skupaj

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 12:58:13   
nizy
pozdravljene,


uuufff kolk ste napisale, cele romane user posted image , sem zdaj smao preletela , bom pozneje vse prebrala,...

jaz sem danes dobila odločbo s komisije za BS in imam do začetka porodniške bolniškouser posted image user posted image user posted image , mi ni treba več oddajat za komisijo ......

panika- mene je tut kar malo strah , pa sem že 3 rodila ,.... kar se tiče  opreme za user posted image , je pa važn to , da so glavne stvari pripravljene , potem pa sproti dokupiš, pa mal user posted image okol pošiljaš za kakšno stvar user posted image user posted image user posted image

prsi- jaz nosim košarico 95D, se pravi skor večja neb mogla bit user posted image , pa že zj mal vn štrlijo user posted image , mlekca pa še ni , ker sem komaj pred 2m prenehala dojiti našo zadnjo user posted image user posted image ,... tako da drage moje ,moje mlekarne delajo že 4 leta user posted image user posted image ,...

britje- jaz kar sama spod mal potegnem z britvico, tko po občutku , saj kje kaj ostane pa user posted image mal popravi ,.....


< Sporočilo je popravil nizy -- 5.1.2010 12:59:57 >

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:05:28   
nejanejc
Avatar :) Je fajn, ce se nisem povedala, sej nevem. Sva sla za novo leto gledat z mojim. Preden sem sla nisem pila in sem nekako zdrzala cel film brez wcja :) Ma pol sem pa res komaj cakala wc :)

Lepo glejte Nataša :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:15:23   
NATAŠA35
nejanejc brez pijače pa ne moremuser posted image ...tako da me malo skrbi, čeprav kar dolgo zdržim...drugače pa hvala....

nizy user posted image user posted image user posted image user posted image superca, da ti ni treba več v službo, ko bi jaz bila doma...sem zadnje čase ful neprespanauser posted image , tako da komaj čakam, da je konec šihtauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:45:54   
ela24
Ojla!

Vidim, da ste zdaj po praznikih dale kar v turbo pogonuser posted image
Jaz sm nekam malo sprehlajena. Sm bila včeraj malo v mestu in se me je zgleda nekaj lotilouser posted image

Sm pa zdaj kar začela nabavljat za našega user posted image . Nekaj oblačil sm dobila, čeprav sm bla kar malo razočarana, ker so mi ble všeč samo ene hlačke. Ne vem če jaz res tako kompliciram.. Saj moj mi pravi, da pri drugem mi bo že vseeno če so kje kaki fleki pa spranouser posted image  
Tako, da kar nekaj oblačilc sem kupila, nekaj pa jih še bomuser posted image  Te tetra majčke pa to bo res prav prišlo, pajackov tak ni blo zravn, bodi bom pa še tudi kak kuppila, ker imam občutek da mi bodo bolj všeč ti na preklopuser posted image
Sm pa kupovala večinoma št. 62. Mislite da bo preveliko? Bom pač malo zavihalauser posted image Saj nekaj imam 56, ampak bolj malo. Koliko bodijev in koliko pajackov ve planirate?

Britje tudi meni dela težave.. Tak da delam to bolj na slepo. Sm že razmišljala če bi se se kakim baterijskim lotila, pa ne vem če bi šlouser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Trajanje prvega poroda
Kajchyy

Koliko časa je trajal vaš prvi porod?

manj kot 4 ure (29%)

od 4 do 6 ur (32%)

7 do 10 ur (21%)

10 do 12 ur (5%)

vče kot 12 ur (13%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!