|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 16:42:16   
marjanaj
natasa35 glede Implasta - mi je naceloma kar vseeno, ce kosara nima rocajev, ker bo vozicek tako ali tako vedno v avtu, ker se mi ga v 4. nadstropje res ne bo dalo nositi user posted image , ali pa v klet, ki ima tudi stopnice... user posted image , tako da bom user posted image  kar v lupinici prenasala naokoli, pa je user posted image , na jo vsaj predvidevam tako, kaj pa jaz vem, ce nisem se nikoli tega pocela user posted image     user posted image

joj aprilčica10 pa sej ne morem verjet, da je kaj takega sploh mozno!!! user posted image  ti verjamem, da ti doma sploh ne bi verjeli user posted image  slisi se popolnoma neverjetno! meni bi se tudi kadilo iz uses user posted image  drzim pa pesti za cetrtek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 16:42:22   
BELA BUČA
Aprilčica, mi je poznano. Tut meni ni še nikol merila trebuha niti utripa nismo poslušale. Slišala sem ga sam na nuhalni pri dr. Pušenjaku. Vedno buli v monitor in je bol al manj tih, jaz pa spremljam njeno neverbalno komunikacijo in tuhtam, če je vse o. k.

Kako je z lego? Moj ma še vedno medenično in mi je to že 3x napisala, baje se ma pa še čas obrnt. Zakaj to potem poudarja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 18:20:45   
Getreal
en lep večer želim..user posted image

Ravnokar sem se vrnila s faksa, tam pa ŠOK..user posted image   ok, ni bil tok šok, ker smo s sošolci res zabušavali pol leta, ampak profesor je dobil manjši popiz.ditis...user posted image zej mamo pa v enmu tednu dela za pol leta, ki smo ga izgubili...koncepti, lokacije, konstrukcije, analize, programske sheme...vse!! AAA!!  zmešalo se mi bo...zraven pa še trije kolokviji, 6 izpitov, 3 oddaje projektov in materinska šola... Ah ja, sej vem, da jamram brez veze, da sem itak sama kriva, ampak vseeno...tko da aprilčica čisto te štekam in sočustvujem s tabouser posted image to je res cel safer s temi faksi...a tebi se dogaja, da ti kdo kaj prizanaša, ker si noseča? Meni niti slučajno..Sej ne da bi to rada, ampak kdaj se mi zdi prav kruto, kako se delajo profesorji neumni, kot da ne vidijo mojga trebuha..Je pa res, da mi bi blo bedno to izkoriščat za izgovore, ker mi res nič ne fali..ampak..tko kdaj se mi prav milo stori, ko vidim kolko jih boli k...user posted image

dacy hvala za čestitkeuser posted image držim pesti, da ti res podaljšajo boljniško--to je zadnji čas, ki ga lahko še malo pokoristimo za "lenarjenje", tko da privoščim vsaki take fajn sproščene dni brez skrbi v službi user posted image

wannabemommy ja ane user posted image ktira frajerja, prav morajo bit neki posebnega,a? hihihi user posted image



(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 18:43:20   
Anonimen
Oj ojuser posted image

Jaz sem se načajčkala (pila sem after eight čaj mmmmmmuser posted image ), zdaj pa spet tukaj visimuser posted image

Getreal: moram priznat, da so na našem faxu drugače zelo človeški, prijazni in nasploh razumevajoči do nosečnic. Ampak nas je 7 v oddelku, ki okrog caplamo s trebuhom in nam je seveda lažje. Jaz bom npr. en izpit naredila kar s seminarsko nalogo, drugi so rekli, da sploh ni panike ker 2 meseca ne bom hodila na vaje in, da: citiram:˝Njihov izpit bom pa že naredila.˝ Se pa najdejo tudi ˝podgane˝. Ena mi je na začetku rekla, da se pa s primerom nosečnice še ni srečala in ne ve kako naj sedaj v takem primeru ukrepa. Mislim halooouser posted image In jaz ne morem opravlati sprotnega dela, ki, če je pozitiven, ti sploh ni treba na izpit, saj ženska zahteva 80% udeležbo na predavanjih, ki je jaz seveda ne bom imela.
Ampak jih moram res pohvalit. Se le vidi, da smo pedagoška fakultetauser posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 18:53:20   
amelie
wannabemommy, tud moj mulček je bil prvi dan 26. tedna težek 866 gramov, torej je do 27. tedna sigurno pridobil še kako stotko ali več user posted image  pa pomoje te meritve niso tolk natančne, se pa vseeno ločijo tisti bolj krepki od tistih malo manj, hehe. midva z otrokom sva skratka med krepkimi user posted image  brca me pa, kot da bi imel še kako kilo zraven. zdaj sem v 29. tednu in so brce že tako močne, da je danes posteljo streslo, ko sem na boku ležala in me je dvakrat brcnil v bok user posted image   

kepica in nincy, držim pesti, da je fertik z bolnicami za vaju - in tud za vse ostale!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 21:47:13   
nejanejc
ojla

jst bi mela en lezalnik za otrocicka, eni hvalijo, drugi pravijo, da je brezveze.... Nevem za kak dnar bi to blo, tle so tud nasprotujoca si mnenja...

sem gledala za storkljo pa za blazino za dojenje, sem ze pozabla, kos te od tega govorile, takrat se mi je zdelo se prezgodaj.... zdej pa tud tle nevem kaj zbrat....

mam malo casa, ko moj ze od prejsnejega ponedlejka skoz dela cele dneve, sploh ga ne vidim, razen zjutraj, preden grem, pa ce mams reco, ko pride... slabo spim, se vozi iz Kranja v Zagorje vsak dan, tud ob 2eh je ze prsol domov revez... se mi tko smili, pa jokam ko dez... sej se zamotim, sam se mi zdi ze prevec... izkorscajo ga.... smo spet tma, ko je clovek predober...

nic, srecno na faksu vsem, ki mate izpite zelim

ce sem kej pozabla, pa drugic :)

papa

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 21:55:45   
memole
Čer!

Kako kej?

Tamala spi,ati gleda Housa in mami ima čas za net!user posted image user posted image

Popoldan sem omaro pospravljala da sem naredila prostor za Larina oblačila,ker v previjalni bojo zdej za pikico oblačila!

Jaz ne bom imela nobenih gugalnikov in podobno to je zame samo metanje dnarja,se mi zdi prav brez veze!
Moje mnenje,vsak zase pa ve kaj bo kupu a ne!user posted image user posted image

Aprilčica in bela buča tudi meni ni merila trebuha pa srčka tudi nisem slišala tko da nista edini!

In kaj kej počnete?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 22:33:29   
dacy
Zanimivo to z merjenjem trebuha ... pa saj bi blo treba pri vsaki kontroli merit trebuh da se vidi kolk se maternica veca ... meni obvezno vsak pregled zmeri trebuh in srcka poslusa , tako potem tocno ve za koliko se je maternica povecala in ce je primerna velikost za te tedne ... No ampak te nase G so si itak med sabo cist razlicne ... meni pa pac pol stvari sploh v materinsko ne napise ker jih ima ona v kartoteki na nekem listu zabelezene vse user posted image

No zdaj pa testiram moja otroka na katero muziko najbolj skace ... in izkazalo se je da mu je vsec vse razen slovenska glasba user posted image user posted image user posted image Celo na metalico je divjal pa na seko aleksic ... se pravi rock in yugo bosta zmagala user posted image rock bo po atiju juzne pa po mami user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 23:12:20   
tropical
nincy zelo lepo da si že doma. Sedaj pa počivaj.
dacy moj baby brca full močno na harmoniko, tako je blo tud pri ta prvem, ko je bila goveja muzka je brcal za ponoret ,enako je zdaj.
Jaz cele dneve počivam ker se bojim teh krčev.
A ste vse šle na 3D. Moj možek me noče peljat, ker pravi da je brezveze. Pa drago.user posted image
Nč lahko noč se pišemo jutri.

Nočko


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 23:16:19   
dacy
dekleta ... a MŠ se placa ? al kak je s tem ...? To pa mi je res zaj cist ko nekaj tujega ... nic ne vem v zvezi z MŠ user posted image

tropical jaz tud ne bom sla na 3D ... se meni tud zdi predrago, zdaj pa sploh ko malo skripa z € , bom ta denar raje za kaj druga dala kar se za otroka bolj nujno rabi user posted image


< Sporočilo je popravil dacy -- 12.1.2010 23:18:27 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 23:55:23   
Getreal
še zadnjič se javljam..lih malo umes med pavzico user posted image

tropical veš moj se je tudi protivil in ni hotu na 3d..je reku, da je predrago in brezveze..sam pol, ko je moja ginekologinja nardila že dva izredno površna pregleda in sem jz mela hormonske depresivne izpade joka med kosilom ker sem se sekirala, se je premislu in zavoljo dušnega miru sva pol vseeno šla user posted image ampak če ne, pa tud jz ne bi vidla 3d-ja, tko da ne se sekirat, sej ima tvoj možek kar prav user posted image

dacy ne ne plača se, zastonj je. user posted image vsaj nekaj,a? Samo uno potrdilo za moža se plača, če bosta šla v tako porodnišnico kjer ga bodo zahtevali za njegovo prisotnost.

nočko user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 0:00:47   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
dacy ne ne plača se, zastonj je. user posted image vsaj nekaj,a? Samo uno potrdilo za moža se plača, če bosta šla v tako porodnišnico kjer ga bodo zahtevali za njegovo prisotnost.


heheeh ... ma ja sej vsaj nekaj zastonj ja user posted image ... Jah pac ni mi blo lih jasno kak je s tem, ker vas kar nekaj govori o MŠ ampak o cenah pa ni nobena nic govorila in tak potem jaz nisem bla cist sigurna user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 0:24:47   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

nincy zelo lepo da si že doma. Sedaj pa počivaj.
dacy moj baby brca full močno na harmoniko, tako je blo tud pri ta prvem, ko je bila goveja muzka je brcal za ponoret ,enako je zdaj.
Jaz cele dneve počivam ker se bojim teh krčev.
A ste vse šle na 3D. Moj možek me noče peljat, ker pravi da je brezveze. Pa drago.user posted image
Nč lahko noč se pišemo jutri.

Nočko




Jaz tudi nisem šla!
Pa se ne sekiram!
Meni je tudi draga ta zadeva!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 7:48:14   
tintin
Hoj punce,

me zdaj par dni ni bilo....
Kepica in Nincy - držita se, samo da je vse ok z vama!

Mi smo imeli zdaj bolj žalostne dneve...v petek mi je umrl dedek, včeraj smo imeli pogrebuser posted image . Načeloma sem kar dobro prenašala vse skupaj, me je pa čisto vrglo, ko je ženska, ki je brala govor na koncu prebrala, da ni imel veliko časa uživati s svojim pravnučkom in da enega, ki se bo rodil čez par mesecev ni dočakal...res so se mi ulile solze....


Druga stvar je, da mi 4 urne bolniške kljub novemu mnenju G (išias) niso podaljšali, tako da sem se odločila, da delam še do začetka meseca, potem pa grem za en mesec na polno bolniško in nato na dopust do porodniške.Imam dovolj bolečin v hrbtu in konec dneva sem čisto preč...pa še mali otrok doma in gospodinjstvo, nobene pomoči (razen moža kolikor jo je...)...ma, ni vredno.


Nejanejc.
..ležalnik priporočam, da imaš kam dojenčka odložit.


Mi smo kupil lupinico (rabljeno), včeraj sem privlekla 4 vreče cunjic 62/68 od Vasje nazaj domov (sem jih imela pri mojih), da malo presortiram in odvečno prodam (letni časi se ne ujemajo)....moram pa še prinest ležalnik, voziček, igralne podloge.....


Pridne ste vse, ki ste se dosedaj zredile samo kilo ali dve, jaz sme pomoje že na +8. Sicer sem startala z normalno težo in nosečnost je pri meni eno tako stanje, kjer bi lahko NIČ jedla, pa bi kile vseeno rastle. Tudi prvič je bilo tako, sploh drugo trimesečje, tretje se je pa po 33t čisto umirilo.

LP vsem!




(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 7:49:34   
tintin
Jaz tudi na 3d ne grem, itak imam 3.3 še en UZ (kontrola rasti in lege), pa tudi na morfologiji sem detece videla v 3D/4D, ker imajo v Kranju tak UZ in je moja G pač preklopila na 3D/4D, da smo videli obrazek:)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 8:24:20   
memole
Jutro!

A še spite?
Jaz sem danes zgodnja a ne?user posted image user posted image
Mam kr neki dela pa da mi časa ne zmanjka je treba zgodaj začet!user posted image

Zdej se bom z čajčkom mal ogrela ker je mrzlo potem pa na delo!

tintin moje sožaljeuser posted image ,jaz sem pa smrt mojega nonota slabo prenašala še zdej mi je hudo ko pomislim da ga ni več!

Nič zdej grem pa dat še kej v usta ker prazna vreča ne stoji pokonci!user posted image user posted image

Se beremo kej kasneje!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 8:35:36   
moci
jutro, jaz vas berem, kadar utegnem, pišem pa ne, ker nas je toliko, da sploh ne dohajam.
drugače mi travme povzroča izbira vozička - trenutno je v igri quinny freestyle, ki ima največ lastnosti, ki jih iščeva, ni mi pa lep. ah ja ...
drugače imam posteljico od prej, košek tudi, lupinico bomo kupili rabljeno, ležalnik smo dobili, oblek večino imam, kaj bom še dokupila, kozmetiko in malenkosti bom kupila kasneje, v dm in mullerju, kar nimajo pa v lekarni. izbiram pa naravno kozmetiko in to čim manj, ker je imela zoja atopijski dermatitis in sva se takrat precej naučila o čistilih in kozmetiki.user posted image
tosamine izdelke bom šla najbrž iskat kar tja, čeprav ni nujno, da so cenejši ...

v šolo za starše še nisem šla, bom šla februarja, ko bo več časa. mož pa menda rabi samo potrdilo in plačilo prisotnosti, ker je v prvi nosečnosti hodil z mano.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 8:39:55   
tintin
Aja, glede Tosame: ko sem jaz nakupovala l.2007 so bile kake stvari dražje kot v mercatorju (npr. vir vložki, ki jih rabiš res veliko). Tako da zdaj pa itak vem kaj kupit...Vir bom šla malo prečekirat po različnih trgovinah (Mercator, Spar...), vatne blazinice so mi ful boljše od Mullerja, tetra plenice nekaj imam, nekaj jih bom kupila v Ikei.




(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 8:55:54   
BELA BUČA
Nad 3 D sem čist navdušena. Dobila 13 slikc in 13 posnetkov. Vse se je lepo videlo, mali oz. mala mahal, odpiral oči, zehal, križal noge ... Res lušno. Zdravnik prijazen, celega je premeril, vse nama je razložil. Spol pa je user posted image . Nama je pokril monitor, ko se je videlo, drugač smo se pa izogibal tistemu predelu. 70 evrov je res velik, ampak se je za 45 minut res splačal.
Sem že parkrat gledala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 9:11:39   
Anonimen
Jutrouser posted image

tintin: moje sožaljeuser posted image user posted image

3D: sploh se ne morem odločit. Po eni strani bi tako šla, po drugi se mi zdi predrago. Pa glede na to, da se čez 2 meseca še ženiva mi bo vsak prišparan € prav prišel. Ne vemuser posted image user posted image

(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 9:27:23   
Izabela_07
tintin: moje sožalje!

3D - jaz se tudi nisem odločla za to, se mi zdi full drago. Sej še malo pa jih bomo v živo vidleuser posted image .
Drugače pa vidim da ste že vse počasi v nakupih; mi bomo verjetno voziček imeli kar od prvič, sicer je že kar zmahan, ampak za prvih 7 - 8 mesecev bo ok, potem si bomo omislili pa kako marelo (npr. Mclaren se mi dopadejo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 9:29:35   
tintin
Punce, hvala!user posted image

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 9:33:08   
moci
na 3d tudi jaz ne grem. raje za ta denar še kaj lepega kupim ...
saj ga bomo kmalu videle v živouser posted image


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 9:49:57   
nejanejc
tintin, tudi moje sožaljeuser posted image


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
13.1.2010 10:00:00   
tanika1
Tintin moje sožalje!
jaz sem pa danes nekaj zbolela, se tok slabo počutim, si bom šla zdaj skuhat kakšen čaj.
Na 3D pa tudi midva nisva šla, se mi zdi predrago, pa res ne toliko pomembno, sej še malo, pa jih bomo videlel v živo, že res komaj čakam.
Lepo se mejte.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!