|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 23:42:42   
Getreal
dober večeeeer user posted image

Mi smo fuuul ful ful dobre voljeuser posted image user posted image user posted image 3d je bil uspešnica!!! jaz sem ful vesela..prou vzhičena..

Aglaia mislim, da smo se pa pol celo še vidli, ker sva midva pol dobila termin ob 18:00, tako da sva bla očitno direkt za vami user posted image user posted image user posted image čestitam za punčko!!!!!!!
Zdravnica je bla zakon-primorka, se je takoj slišalo user posted image Mi imamo tudi zdej za 100% potrjeno, da je user posted image !!! jeeeeee!!!user posted image

v 27 tednu smo težki, pazi to----> 1008g!!! jeeeej! Cela baba! Baje ima še vedno za 2 tedna predolge noge, tko da je rekla zdravnica, da če pa to ne bo manekenka, pa res ne ve kdo bo hihihihihi user posted image Pa fuuul dolge trepalnice se je celo videlo baje user posted image ko pa je še lubi razrešil svoj največji strah - da bi imela pikica njegov nos - in je videl da ima kumarco po mamici, se mu je kar smejalo user posted image Drugače pa je zdravnica rekla, da joooj, da res ji danes noben otroček noče pokazat obrazčka, tko da zgleda je letelo na vas aglaia  user posted image Jaz mam isto posteljico odspredaj, tko da se je bolj težko vidlo, ampak na koncu me je tako obrnila, da smo dobili par zglednih fotkic user posted image user posted image user posted image Drugače pa smo mi tut vrgli debato od horoskopa- je rekla, da to bo pravi ovenček, taka nagajivka živahna hahaha user posted image
Joj zdaj sem prav neučakana!!! Jaz si tako želim to lubico prijet v roke in jo celo polupčkat!!!user posted image user posted image

V glavnem septum priporočam user posted image relativno poceni, profesionalno, trajalo je več kot 1 uro, pa res se potrudijo,vse pokazejo in tako..

tle pa še moja mala lepotičkica iiiiii:
user posted image




< Sporočilo je popravil Getreal -- 11.1.2010 23:50:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 0:35:33   
nima
VEM da ni tema za tukaj toda vseeno VAS lepo, lepo, lepo prosim za vaš glas....pobožajte bušije in prečudovit dan vam želim....user posted image

http://www.spar-natecaji.si/index.php?idC=3

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 6:46:27   
country
Dobro jutro, souser posted image !

Danes sem pa jaz bolj zgodnja, da se malo javim. Naša punca je nekaj zbolela in že celo noč kašlja, ob 5h je pa še vstala, samo je šla na srečo nazaj spat.

Čestitke vsem za preglede, za user posted image in user posted image in pa pozdravljene nove!

Bobek, ti tudi 2? Jaz tudi, pravijo, da fantka.

No, včeraj sem imela pregled, pa tudi sladkor sem morala pit. Sladkor je v redu, hemoglobin pa ne. Imam ga samo 86 in mi je g kar takoj predpisal Haematopan. No, saj se mi je zdelo, da bo treba dodajat, ker je blo treba tudi pri prvi.
Sicer pa sta user posted image user posted image živahna in težka okoli 700 g z 10 g razlike, kar je super! Posteljici sta pa zgleda skupaj zlezli, ker je zdaj samo ena in spredaj. To s posteljicami se mi zdi ful hecno, ker me vsakič sprašujejo koliko jajčna sta in koliko je posteljic, Pa je vsakič drugače.user posted image
Mi je pa gledal tudi maternični vrat, pa je lepo dolg in zaprtuser posted image .

Tropical, ko si tako vestna pri seznamihuser posted image : NP: 1. 2., in +5,5kg

Sicer pa stanovanje še preurejamo za prihod novih članov, ker bo sicer v najini spalnici premalo prostora. Upam, da zadevo v doglednem času urediva - moj pravzaprav, saj mora naredit eno garderobno omaro, pa podret taveliko v spalnici. Potem pa upam, da počasi dobim cunjice na posodo, da jih operem in pospravim, da mi ne bo treba kasneje bočno likat, ker bi imela sicer prekratke rokeuser posted image .

Imejte se lepo, se še kaj oglasim, ko bom utegnila. Sedaj mi razen danes ne znese niti prebrat sproti.a

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:26:09   
pupa*81
evo pupe še mene s pregleda! ste spet tolk napisale da sm šele danes pršla do konca user posted image

pregled je bil ok, sicer bol ''rutinski''(pritisk, voda, teža), mi je pa hotela uz delat ker je kao zatipala da je že glavica dol, pa ji jst rečem da kako pa je možno, če me je v čakalnici nabrcalo v mehur user posted image pol pa ni bla več zihr al je glavica al ritka user posted image pa je rekla da greva na uz, sam pa user posted image ni blo učeri zraven, pa sm prišparala uz za naslednjič, da ne bo prikrajšan user posted image

tropical za seznamček: NP 1.2., +8kg

cojka ne daj se jim!
Aglaia in Getreal čestitke za pupice user posted image
tortice sicer imava MŠ, ampak če boste tam do 18 se kaj oglasim user posted image

no se še kaj oglasim, zdej pa pičim delat k je gužvaaaa user posted image

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:26:30   
babyloverka
pozdravljene punce user posted image

jaz mam pa danes pregled user posted image
glede pregleda za sladkorno: sem že pojedla porcijo čokolina tako da user posted image .
laboratorij pri nas dela do treh ali do kdaj, ne vem točno, v glavnem skoraj cel dan tako da ni panike kdaj greš. mogoče me pa bodo kateri drugi dan naročli na kontrolo za sladkorno pa bom takrat zjutraj na tešče.

čestitke vsem pa punčke in fantke. kaj pa natasa35, se nič ni javla?

kdaj se pa začnejo pregledi na dva tedna? v zadnjem mesecu ali prej?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:27:22   
NATAŠA35
evo mene, se opravičujem, ker včeraj nisem mogla do compa pridet...

getreal in aglaia user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za user posted image ...me pa zdaj še bolj mika, da grem na 3D, samo ne vem, če bi še dobila termin...

cojka pošljem jutri vse skupaj, ker bom danes nekaj naročila, samo mi pošlji na ZS svoj naslov, ok...madonca sem jezna na vašo ravnateljico, mislim ko si dober, te drugi zaj....., pa je to tvoja dobra volja...kreteni, ne sekiraj se zaradi njih, pa raje glej nase...

photo občudujem tvoj pogum, bravo puncauser posted image user posted image user posted image user posted image , pa ne sekiraj se zarad sladkorne, mogoče imaš samo nosečniško, ki bo minila...

babyloverka voziček hauck sem videla v BC lj, imajo pa črno rdečega, ki pa mi je super...košara ni takšna kot pa pri peg peregu, samo material je fenomenalen in tudi zložen se mi ne zdi, da zasede toliko prostora, stane pa 429€, kar je tudi ugodna cena...samo v spletni trgovini, ga še nimajo...

aha, še o meni...toksa negativna, kri fenomenalna, urin super, sladkorne nimamuser posted image user posted image user posted image ...zredila pa sem se samo eno kilo, tako da je sedaj +2kguser posted image user posted image user posted image me je lepo pohvalila, ker se ne redim, čeprav je otrok med povprečnimi...sem pa gledala, da je vsak naslednji otrok bil težji od prejšnjega, bomo videli, kako bo ta...

glede spola, sem pa user posted image , kot zakleto je bil user posted image zelo aktiven - prej nikoli  in ni mogla ujeti kaj je med nogicamiuser posted image user posted image user posted image user posted image , se je pa res trudila, samo user posted image nam je zgleda sporočil, da ne bo pokazal...zdaj pa me spet mika 3d, pa sem po moje že prepozna

tropical za seznam: NP 09.02.2010, +2 kg, spol user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:34:56   
babyloverka
uu natasa35 to so pa dobre novice user posted image  spol pa očitno res ostaja presenečenje za vas, to ti že jaz lahko povem da imaš trmasto dete user posted image  MALO HECAuser posted image

glede vozička:
glede na to da imaš ti že otroke in da veš bolj ocenit praktičnost vozička ti zaupam in sem ful vesela da je vozek videt ok, tudi material sem jaz pri drugih hauckih gledala pa se mi je zdel dober. jaz grem v soboto v mb pa bom takrat prečekirala še tam, če ga kje vidim v živo, drugače pa ga naročim prek interneta. sem videla ful lepo barvno varianto : rjavo modrega user posted image  http://www.kiddiland.co.uk/hauck-apollo-4-all-in-one-travel-system-brown-i1282.html
glede na to da ti ciljaš na punčko pa tebi ta barva ne bo najbolj po godu, ne? user posted image  no meni je všeč, ne zato ker mam dedca v trebuhu ampak nasplošno mi je rjava barva ful lepa.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:37:40   
nejanejc
hejla

jst sem pa vcerej skorej zaspala na poti v Gorico... na stolu bi tud skor pr zobotu... pols me se nekako zbudila in prsla normalno v Kranj....
kot zakleto je pa mojmu telefon crknu, on pa v Zagorju ... nisem mogla zaspat, dokler ga nisem vidla.... pa je blo spet cez polnoc... zjutraj pa auf...

no ja, bo ze :)

cestitke za pupike user posted image  user posted image user posted image user posted image

uh ti testi za sladkorno pa tudi niso najbolj fajn, kokr pisete... drzim pesti za vas :)

cojka neumorna si, res kapo dol :)

nataša upam, da dobis termin.... je pa res nagajivo dete :)

lep dan vsem!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:37:44   
babyloverka
nekaj me še samo zanima glede vozička:
kolesa so ravno dovolj velika ali so premajhna? ker na sliki sprednja zgledajo kar majhna, samo jaz mislim da niso premajhna moj lubi pa paničari da souser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:49:33   
Anonimen
Jutro čvekice!

Včeraj je bil moj ful ful prej doma in je čist okupiral računalnik, da tud zraven nisem mogla. No sej ena dobra stran tega je, da sem vsaj kej se naučila ker imam naslednji teden izpit in ker imam 2 skupaj mi je že zdej kr slabo kako se bom na oba pripravilauser posted image

cojka- tema tale tvoja šola oz ravnateljica. Upam, da si že kaj boljše volje in definitivno se strinjam, da je to tvoja dobra volja, da prideš kak dan, ne pa da boš zdej vsak dan hodila. verjetno ji je itak ful u napoto, ker s na bolniški. joj babe zmešaneuser posted image Se mi zdi, da znajo deci včasih bolj zastopt babje stvari, kot pa ženske same.

Aglaia čestitke za  in 3d in Getreal tud!

Nataša ti pa res nimaš sreče, da bi zvedla spol.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:51:09   
NATAŠA35
babyloverka ja moje dete je pa trmasto, 100% bo oven po mamiuser posted image user posted image , po moje je user posted image , druge ni, ker prejšnji trije niso bili tako trmasti...

u tudi ta barva je tudi super...ko si ga pokazala na enem linku, se mi je zdel, če ti po pravici povem, prav grd, zaradi teh sprednjih koles, ko sem pa šla zadnjič v BC in sem ga videla - so ga lih dobili, pa so bila kolesa pravšnja in ne premajhna in super vodljiva...moram povedati, da sem že prej imela haucka in sem več kot zadovoljna...lupinica se namontira direktno na vozek, lahko imaš samo lupinico ali pa spodaj športni vozek...edino je pomankljivost pri košari, da nima ob strani za prijet, ampak kar na strehici ima luknjo, kjer primeš in neseš okoli...material je trpežen in ko se bo kaj polilo se samo dol da, ker ne upije, pa tudi oprati se da...tako da sem kar zadovoljna, pa še cena glede na vse skupaj ni pretirana...

jaz sem pa gledala v živo tegale http://web38.server25.publicompserver.de/shop/product_info.php?info=p2628_Hauck-Apollo-4-All-in-One---Black.html

uhhh tule je cena 299€ torej cenejši za 130€, moram malo pogledati, kako je z poštnino in če pošiljajo v slo

nejanejc ma moram s svojim moram pokramljat, pa se odločit, ker me zdaj res matra, kaj imamo


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 9:53:08   
Chi_Pita
Dobro jutro punce user posted image

Evo mene iz testa za sladkorno. Moram vam povedati, da je meni bilo tisto za spit prav fajn ... sladka voda ... jaz sem pa mislila, da dajo ne vem kak strup, ker ste se vse zgražale. user posted image No v glavnem sem tisto ruknila pol pa čakala eno uro v čakalnici ... nisem vedela kam naj se dam ... če bi lahko bi šla sigurno na kafe user posted image

Čestitke za preglede user posted image pa NATAŠA ... bo kasneje večje presenečenje, ko boš dobila v naročje pupico user posted image
Aglaia waw user posted image ... forte ... čestitke
getreal pri tvojem postu pa sem kar solzne učke dobila user posted image ... mi je zdaj žal, da se tudi jaz nisem odločila za 3D. Tako lepo si vse napisala in verjamem, da komaj čakaš, da stisneš svojo pupico - jaz sem tudi že čisto neučakana.

memole ... daj ne se pritoževat glede dežja ... kar naj se zdaj napada user posted image ... boš videla kako bo februar, marec in april lep, pol maja pa bo spet sra***. user posted image No vsaj upam da bo april lep user posted image

Di_Di ... aha, skupaj bomo hodle na MŠ ... user posted image

Aja včeraj sem pa šla v Hofer pogledat, ker imajo akcijo za bodije ... 2 kosa za 3.60€ ... sem kupila kar 5 različnih dimenzij ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa tako so luškani in tudi kvaliteta se mi zdi super ... sem jih potem zvečer gledala in zlagala in spet gledala user posted image

Pa hvala za pohvale mojega bušija ... user posted image user posted image

Uživajte






_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 10:05:17   
nejanejc
ojla, lusen vozicek ste nagledale. Pa ceprav so meni bolj vsec 3kolesniki.... Zarad vecjih koles. Me skrbi zarad akakega makadama... so mi tko priporocali.
Ja moj ej se bolj skepticen kot jst za narocanje po interentu, sam je res tud za Chiccota na tej strani 100€ razlike.... Uffa... Pa pol za reklamacije je se mene zacelo skrbet. Jst nemsko niti ne zastopim, moj pa sice rneki zna. Meni se zdi kar za probat, kaj pa vem.

Ja tej 3D zgledaste vse tko navdusene, da ma cloveka, da bi kar sol :) Ma po eni strani me je kar strah, ko se tko lepo vse vidi. Je se "prelepo". Am mi smo se akr v presenecenju in mi zaenkrat prav odgovarja. Ceprav mi noben ne verjame, ko recem, da nevem al je pupa al pob. :)

Ja bodyji... Jst morem nujno pogledat kaj sem dobila na posojo, vem,da so majhen cunjice.. Sam pojma nimam kaj je :) BO treba tud to pocasi skup spravt.

no, pa sem zvedla, da je se ena sosolka noseca in caka drugega otrocicka julija...

papa

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 10:20:00   
babyloverka
glede naročanja prek interneta: od mojega sodelavec je naročil vozek, vse ok, pol sta mela reklamacijo, poslala nazaj, dobila na izbiro da dobita novega ali denar pa sta se odločla za denar in ga vzela.
tako da jaz bom pobrskala po spletu in naročla kar tako, ker za 100 evrov še jaz nakupim kozmetiko in flaške in podobno kar pač mišek rabi user posted image

natasa35 res sem vesela, da je vozek ok, zdaj sem še bolj odločena za njega in komaj čakam da povem lubiju. upam da ga boma vidla kje v mb, drugače pa se bova zapeljala v ljubljano, samo da ga vidima. všeč mi je ker je vse v kompletu od lupinice, košare in športnega dela user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 10:35:18   
NATAŠA35
glede naročanja preko neta, jaz do sedaj nisem imela nobenih problemov, sploh iz nemčije ali avstrije, kaj šele iz honk konga, amerike...mogoče sem imela srečo, kaj pa vem...

babyloverka ta vozek mi je tudi všeč, ker je narejen za vse terene, jaz sem ga res pogledala na hitro, ker so trgovino že zapirali in sem bila med zadnjimi...sem hotela en drug vozek pogledat, pa sem še malo haucke poškilila in ko sem ga videla, sem rekla to je to...pa še mojemu  je všeč, tako da je to kar plus...sem pokazala tole stran, pa je rekel, če je mogoče kje v avstiji za kupit, pa da se tja zapeljeva, zdaj pa brskam po netu in iščem...ker na tvojem linku je malo dražji, ker je v funtih...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 10:40:42   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Jaz pa dans nisem kaj prida spala,ma ok bo dans bolje,...malo se tolažim.
Cojka - a ti maš tud fanta, kolk je pa tvoj težek? Meni se zdi 1300g kr precej za začetek 27 tedna? Nevem kak so kajk drugi pubeci težki,joj joj sam da je zdrav,.....user posted image
Getreal in Aglaia- user posted image user posted image user posted image  za user posted image , sem ful vesela za vaju,

Natasa35 - mogoče boš pa na koncu dobila prijetnouser posted image  in bo leuser posted image

čestitke vsem ostalim na pregledih

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 10:58:00   
marjanaj
Aglaja in Getreal user posted image  bravo za pupike user posted image  si kar lahko predstavljam, da skaceta do stropa od srece user posted image

Natasa35 vidim da si cel strokovnjak za iskanje vozickov na netu user posted image  a si mogoce na kasni spletni strani zasledila tudi kaksnega Implast Bolderja? user posted image  da bi bil cenejsi, kot ce ga narocis tukaj v slo?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 11:29:04   
Bobek75
Ojla punce,

country kdaj imas rok in kako se počutiš? Na zadnjem merjenju MV je bilo tudi pri meni vse OK. Upam, da ostane tako vsaj do 36 t. Naslednje merjenje user posted image user posted image in MV imam 1.2., takrat se tudi dogovorimo za injekcije za pljučka. Kako je s tem pri tebi? Ful bi se rada izognila tem injekcijam, ker vem za nekaj primerov, ki so dobili te injekcije, pa imajo sedaj probleme z dihali (dva astmatika in dva pogoste bronhitise).user posted image Naša pediatrinja mi sicer pravi, da to ni povezano, vendar so to edini pogosteje bolni otroci, ki jih poznamo, ostali so normalno zdravi.

Getreal v Šempetru je kakšna medicinka, ki zna biti zelo žaljiva do mamicuser posted image . Nekatere so super, tako, da ni tako hudo. Za prvič zna biti stresno, potem pa ko se navadiš preslišat pripombe, ti tiste 3 dni hitro mine. user posted image Meni je naprimer ena rekla, da me lastni otrok sovražiuser posted image user posted image user posted image . To je bilo prvo noč po porodu, ko je tamala jokala, ker je bila lačna. Drugi dan se je odprla mlekarna in do odhoda domov sem medicinkine podobne izpade ignorirala. user posted image   Itak porodnišnica ni hotel, da bi pričakoval ne vem kaj, ampak ravno žalit in psihizirat pa ni treba. No, zdaj nisem več tiha in (pre)mlada, tako, da bom kar povedala nazaj, če bo treba.user posted image

Nataša35 tudi ti boš imela 4user posted image . Imate že dovolj veliko avto? Mi se sedaj ukvarjamo z iskanjem nečesa primernega- no, mož ima to čez in glede na njegovo trenutno zmedo, upam, da bomo kupili kaj večjega še preden bosta dvojčici v prvem razredu!user posted image user posted image user posted image


Vsem en sončen pozdrav iz Vipavske doline!



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 11:52:52   
memole
Jutro!

Kako kaj?
Jaz sem ok sem misnla da bom potegnila z spanjem ker je bla spet noč zbujajoča pa ko sem lih zaspala me je telefon zbudil!user posted image user posted image

No danes če sonček mal posijat upam da mu uspe!
Chi_pita ja upam da bo april lep pa maj in naprej tudi da ne bo preveč dežja!

Vsem čestitke za preglede ki ste jih imele!
Nataša upam da vaše detece kmalu pokaže kaj ima resnično med nogami!

Zdej grem pa jaz jest je naša pikica že lačna!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 11:55:32   
Di_Di
Aglaia čestitke za dobro opravljen pregled in pa seveda user posted image  user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi vsem ostalim za dobro opravljenje preglede user posted image user posted image

cojka hvala... sej če tko pomislim sem itak več al man skoz sama doma, ker moj cele dneve dela.. je pa razlika da ponavadi spi doma. ahh bom že... sem ugotovila da mi je čist ok, da sem mal sama doma - paše (vsaj trenutno tako razmišljam user posted image čez pol ure bo verjetno mišljenje že drugačno user posted image ). no ja do trgovine bom že šla z avtom... se mi ne da vlačit stvari ne vem kolko km user posted image kam bl daleč pa ne bom šla.... se ni za hecat kao user posted image

bobek kaj tko grdo se je obnašala do tebe??? sej tud tle v izoli znajo bit menda kr nesrmne! Mah jaz bom napizdila vsako nazaj, ki se bo name spravila. One so tam zaradi nas in so zato plačane, zato naj bodo bolj spoštljive in prijazne če jim kaj ne paše, pa naj se poberejo kam drugam!!! To pa je res višek, viškov!!! Sem že en parkrat tu pisala da tudi jaz delam z ljudmi takšnimi in drugačnimi od prijaznih, nesramnih, žaljivih do naslinih... ma se ne spravljam na njih, svoje delo opravljam profesionalno.. se zgodi da me kdo vrže s tira, ma vseeno to skušam na miren način brez žaljivk rešit zadevo. Nekateri se očitno ne zavedajo tega, da jih če si malo pameten lahko tožiš skor za vsako malenkost... 



(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 11:58:16   
katy83
grrrrrrrrrrrrrrr....user posted image user posted image

Res niso moji dnevi. user posted image
Najprej za dobro jutro dobim še eno zavrnitev za mentorstvo pri diplomi (očitno se bom mogla it na faks jokat malo), no zdaj pa še napišem post za vas punce, pa me ven z neta vrže. user posted image user posted image

Na kratko:

Aglaia, Getreal - čestitke za user posted image
Nataša - tudi ti boš presenečena, ampak očitno komaj pri porodu. Se tvoja user posted image  dobro skriva. user posted image

Cojka - hvala za vzpodbudne besede user posted image

tropical - za seznam sem zadnjič pozabila: NP 04.02.2010, pa pridna si s temi seznami, veš? user posted image

aja, mi2 sva se prijavila v šolo za starše v MB bolnici. Začnemo 3.februarja. Zdaj komaj vidim kako se bliža april. user posted image

nič to bo to, želim vam lep dan, moj se je začel slabo, upam, da se dobro konča. user posted image
lp, Katy

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:15:24   
Anonimen
Chi_Pita pa je dobra kakovost bodijev iz Hoferja? Ker to je res poceni. A ve boste imela bodije z dolgimi al kratkimi rokavi? Jaz imam zdej 4 z dolgimi. A nej kupim še  s kratkimiuser posted image

marjanaj sej Implast niso tok zelo dragi. Mogoče dobiš kaj ceneje če kontaktiraš direktno proizvajalca.

Wannabemommy mi imamo tud fantka. Mislim, da sem bila s 26t (moram pogledat, sem že vsa zmedena) na pregledu in je bil težak 714g.

Katy83 zakaj ti pa zavračajo mentorstvo? A kako da jih imajo preveč al kaj?



(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:18:31   
NATAŠA35
hvala punce, da me tak bodrite res...user posted image user posted image user posted image zlate ste vse po vrsti...moj je sedaj rekel, da je 3d pol vozička, pa da je brez veze sedaj it in kar je naredil je pač narediluser posted image user posted image ...se je vdal, da mu je usojeno imet same deceuser posted image

marjanaj kateri te zanima 3 ali 4 in kake barve, ker nekje imajo, nekje pa ne...drugače je pa ceneje na proizvajalčevi strani, so ful prijazni in če znaš angleško se lahko z njimi brez problema zmeniš 1,2,3...pomagam pa rada, ker sem veliko na netu user posted image user posted image

bobek ja mi smo poskusili v 4 narest user posted image , pa še vedno ne vemo, ali nam je ratalo...drugače pa imamo mi hondo frv z 6-timi sedeži, tako da imamo to rešeno user posted image user posted image , samo se noben ne more z nami se vozit...drugače pa mi je všeč tudi H1 - Hyundai kombi, kar bi meni odgovarjalo zaradi prtljažnika, pa še 9 sedežev je...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:30:40   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05


Katy83 zakaj ti pa zavračajo mentorstvo? A kako da jih imajo preveč al kaj?



ja, ker ni naj imeli že preveč mentorstev čez. Saj mi je jasno, ampak ne vem kaj bodo zdaj delali, ko bodo 4.letniki navalili. user posted image

Pa jezna sem, ker nisem neka slaba študentka, vedno sem sodelovala, večinoma me vsi poznajo, zdaj pa to...eh

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.1.2010 12:33:24   
nejanejc
katy83, vse je za nekaj dobro... zgleda, da ni nobena mentorca prava zate

upam, da kmalu dobis in potem bo steklo vse po maslu, bos vidla...

vse je dobro, kar se dobro konca :)

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Strah ob uvajanju v vrtec.
Admin

Česa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?

Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (0%)

Da se bo otrok poškodoval. (0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (50%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!