|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:11:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

A ve kaj pečete pecivo, torte ... ? Moj rad je picvo, hčerkica pa zelo rada peče, jaz pa oboje user posted image In potem je najhuje, ko bi rada vsaj probala kaj sem spekla in običajno potem tud probam. Danes delam sacher torto user posted image  
jaz pečem več ali manj jogurtovo pecivo z malinami ali borovnicami... user posted image

bom probala zdaj en dan s PZ moko in brez sladkorja. Druga kot jogurt in jajca pa tak ni noter.. Saj to si verjetno lahko privoščim ali ne?

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:11:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
TT komentirauser posted image : vse kul, samo maslo pa ne. Smiselno bi bilo nadomestiti navadno maslo s kokosovim nerafiniranim maslom, ki ga pa še nisem našla v nobeni trgovini. Ampak zaradi enega kosa takega (polnozrnatega) testa ni glih drama če ga poješ.

mislim, da je zadnjič kolegica rekla, da imajo kokosovo maslo v Hoferju, sam nisem ziher..user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:12:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Joj, danes grešila ko sto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jezna sama nase!!!

user posted image user posted image user posted image boš jutri in naslednje dni bolj pridna pa bo :-)

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:12:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdraviš.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:25:58   
tasa_m
A mi lahko katera prosim pove, če lahko za kosilo jem npr. omako iz svežih šampinjonov ter PZ testenine in solato??

In kako naj naredim omako iz svežih šampinjonev? Ponavadi sem nardila omakco kar z gobami iz konzerve, zdaj pa imam doma sveže šampinjone.

Hvala vsem že vnaprej!



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:53:41   
brbončica

PZ špagete s šampinjoni lahko ješ, ker gobe gredo k obojem.
Jaz sem si danes naredila za kosilo ajdovo kašo s šampinjoni in bučkami.
Šampinjone sem prepražila na poru in česnu, dodala začimbe, papriko v prahu in pa 1/4 zelenjavne kocke, dodala narezane bučke,še nekaj časa tenstala,vse skupaj zmešala in bilo je zelo dobro.
Tako da improviziraj, sam ne dodajat kakšnih smetan, ker so žal prepovedane.
LPuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 18:17:31   
katrin***
Punce hvala za spodbudo, res user posted image user posted image user posted image user posted image

Se bom še neki časa slabo počutla, k sm se res sama s sabo zmenila, da to je to in konec. Jah, sej bo menda no.

Ahm, tele PZ testenine, riž in podobno lahko samo 2x na teden a ne? Sej počasi bom vse dojelauser posted image

Grem solato jest user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 18:17:51   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image



Ne ga sračkat, naredi si eno juhico, pa takoj v posteljouser posted image



no pa sem vseeno stisnila zobe, se najdla lekadola in si skuhala juho, ter hektoliter čaja user posted image ki ga lahko zdaj lepo v postelji pijem user posted image



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 18:23:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


PZ špagete s šampinjoni lahko ješ, ker gobe gredo k obojem.
Jaz sem si danes naredila za kosilo ajdovo kašo s šampinjoni in bučkami.
Šampinjone sem prepražila na poru in česnu, dodala začimbe, papriko v prahu in pa 1/4 zelenjavne kocke, dodala narezane bučke,še nekaj časa tenstala,vse skupaj zmešala in bilo je zelo dobro.
Tako da improviziraj, sam ne dodajat kakšnih smetan, ker so žal prepovedane.
LPuser posted image

HVALA za odgovor, bom nardila tako samo brez bučk (jih ne prenesem najboljuser posted image ) bom dodala kakšno drugo zelenjavo. Smeano pa ne bom dodajala ne.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 18:57:42   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image



Ne ga sračkat, naredi si eno juhico, pa takoj v posteljouser posted image



no pa sem vseeno stisnila zobe, se najdla lekadola in si skuhala juho, ter hektoliter čaja user posted image ki ga lahko zdaj lepo v postelji pijem user posted image



Pridkana, lepo spi, pa da bo jutri boljši danuser posted image

Jaz sem danes čist vremenska, tako da napišem še jedilnik, potem pa kar ležečke.

Z: PZ toast, sojin namaz( ne vem, če to lahko?), bela kava
M: jabolko, 1 košček temne čokolade
K: ajdova kaša s šampinjoni, bučkami, solata
M: sadje
V: jogurt

Mirno noč!user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 19:30:47   
Anonimen
evo jz sem pa od RD in sem prov ponosna sama naseuser posted image   sem pojedla sam en majhen kos torte ki je bila sadna, ostalega narezek sokovi, pivo, vino pa nisem nič poskusila, sem pila samo vodo in sem ful zadovoljna da se nisem več pregrešila kot samo z torto, pa ker zdaj nisem lačna ne bom nič jedla razen pilauser posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 19:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: brbončica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image



Ne ga sračkat, naredi si eno juhico, pa takoj v posteljouser posted image



no pa sem vseeno stisnila zobe, se najdla lekadola in si skuhala juho, ter hektoliter čaja user posted image ki ga lahko zdaj lepo v postelji pijem user posted image





mojcaz: čimprej se pocajtajuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 20:10:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
TT komentirauser posted image : vse kul, samo maslo pa ne. Smiselno bi bilo nadomestiti navadno maslo s kokosovim nerafiniranim maslom, ki ga pa še nisem našla v nobeni trgovini. Ampak zaradi enega kosa takega (polnozrnatega) testa ni glih drama če ga poješ.

mislim, da je zadnjič kolegica rekla, da imajo kokosovo maslo v Hoferju, sam nisem ziher..user posted image



imajo, ampak žal rafiniranegauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 20:27:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 20:40:40   
rokipoki
ojla lep pozdravček!
no dolgo se vam nisemjavla, ampak sem pa vas kar redno skoraj brala. No jaz nisem zacela z 1.1.2010, ampak včeraj, in do danes zdržala user posted image user posted image user posted image
do zdaj mi kar gre in upam da bo tako ostalo- sedaj bom napisala kaj sem jedla danes, pa me popravite če kaj ni prav!!!
z:marmelado bs, ter ponozrnat kruh
m 3 kivije
k: meso in zelenjava (cvetača in fižol) ter jajčko
v: jogur z malo mašč.

kaj lahko sploh jem jacko zraven mesa ?
no to je to- lepo bodite in veliko motivacije!!! čestitam tistim ki so že izgubile kg!user posted image user posted image user posted image
Aja tehtamo se v ponedeljek 11.1? al 1x na mesec ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 23:23:25   
mojcaz.
rokipoki tehtanje bo 10.1 to je nedelja, če pa katera nebo mogla pa še ima kak dan ali dva da javi user posted image

TEHTANJE BO VSAKEGA 10 V MESCU ZA BOLJŠO EVIDENCO, PA LEPO BI BILO ČE BI SE REZULTATI OBARVALI V DRUGO BARVO, DA BI JAZ LAŽJE VIDLA KTERA KAJ JAVLJA !!!

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu rokipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 0:38:50   
ZvitaLisica
Evo mene še tukaj...

Danes je bil kr kul Monti dan vendar s pregrešno večerjo. Naredila sem pirin PZ šmorn z nekaj suhimi slivami. Sicer vse brez sladkorja, ampak vseen slive imajo mislim da GI 40, pira ima tud mal manj kot 50, koliko pa je PZ pa ne vem. ali katera ve???? Da bi jo vsaj malo bolj s čisto vestjo jedla :)

Še tole: tiste, ki telovadite, če lahko poskušajte telovaditi čim prej zjutraj, oz pred zajtrkom. Je učinek večjiuser posted image user posted image user posted image

Nočko!!!!





(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 6:33:34   
mamica2009
Meni telovadba paše zvečer pred spanje, lažje spim in zjutraj bolj spočita vstanem.

Moram še vam to povedat da sem zadovoljna z montijem, in mislim da se pri naši hiši ne bomo drugače prehranjevali kot s tem.Saj ni tak slabo kar kuhamZdaj edino moram nabaviti pše polnozrnato moko od mlina, je tam cenejša kot v trgovini, in če bom kaj delala bom iz PZ moke, saj se da vse naredit iz tega.

Kje se dobi ta riž, ko ga lahko jrmo? A to v navadni špeceriji?Mogoče ve katera kaka je firma? Pa pirina moka, tudi v špeceriji?
Nisem še poleg tamalega utegnila iti v nabavo in poleg tega slabega vremena, tak da sedaj seznamček delam kaj je še potrebno kupit in grem pol naslesdnji teden ko mam opravke še z diplomo, in upam da se vam za kak mesec že lahko pohvalila da sem diplomiralauser posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 8:01:01   
Anonimen
jutro

mamica: pirina moka vem da se kupi v sampopostrežni pa riž tudi, k delam le v tej in sem že vse pregledalauser posted image user posted image


jz sem se včeraj s torto pregrešila, ampak k pa sem pol gledala GI je bila sam banana ful visoka, k ji je naredila iz pirine moke in brez sladkorja in z lahkim mlekom ........ no ja za hujšat ni blo je blo pa za obdržat težouser posted image user posted image

no pa pol za večerjo nisem nič jedla in se danes zjutraj počutim enkratnouser posted image

zajter sem že spilauser posted image user posted image zdej pa bom počas šla h kolegici na kavicouser posted image







(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 8:39:14   
Mala_Ajda
Ojla, nerafinirano kokosovo maščobo dobiš v Kalčku (žal le v LJ).
Še link: http://www.kalcek.com/
Imajo pa ogromno živil, nekatera so mal draga za moje pojme vendar, če kaj potrebuješ za kako specialno zadevo, vedno dobiš.
Spraševale ste zaradi čajev: http://www.cha.si/poslovanje/ 
Dobiš vse kar si poželiš, mislim pa, da ima vsak večji kraj čajarnico in ponavadi nabaljajo v Cha (vsaj v Nm opažam, ko zaidem v prestolnico dolenjske).

Aja, glede stročnic katere visoke GI sem omenjala. Mislim, da ko zadevo uživaš v paketu z ostalimi živili npr. kaka čorbica, se GI celote itak spremeni. Po moje je bolj zaskrbljujoče količina obroka, ker sem nagnjena k velikim porcijam in posledice so tu user posted image .
Kile se ne premaknejo, se ne sekiram, ker migam s polno paro. Včeraj najprej na sneg, potem pa še fitnes in orbitrek (fuj in fej, ne maram ga), ki sem ga matrala 3/4 ure. Živ dolgčas, kje so gozdovi in travniki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 9:02:39   
Drnula
A mi lahko katera prosim pove, če lahko za kosilo jem npr. omako iz svežih šampinjonov ter PZ testenine in solato??


tasa - meni je to ena najljubših jedi.
Malce olja, čebula, por in čez čas čez še šampinjone. Za druge zalijem še malo s sladko smetano in vsi obožujejo. Meni pa je ful vščeč tudi brez smetane. To si naredim vedno malo več in pojem še za večerjo, magari brez makaronov.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 9:20:51   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Danes pa bom naredila narastek s porom in gobami (nekaj podobnega je v Motijevih receptih) za kosilo oz. testo je že narejeno:
- zgnetla sem testo iz 200 g polnozrnate moke in 50 g masla ter enega rumenjaka. Testo sem dala počivat na hladno.
-ko pridem domov bom zdušila por in gobe na malo olivnega olja.
- naredila bom preliv iz 2 jajc in sojine smetane ( v originalu je kisla smetana)
- naribala bom testo v pekač, ga poravnala in ga 15 minut pekla v pečici, potem pa bom na testo naložila por in gobe (v originalu so šampinjoni) in prelila z vtepenimi jajci in smetano ter zapekla do zlato rjave barve.
Jaz bom v svojem deležu pojedla le nadev, testo bom odstopila komu drugemu.

Se sliši mamljivo, samo ne vem zakaj pa testo ne bismela jesti?  TT komentira

pa grah, korenje, stročji fižol, fižol v zrnju itd.  pa sej to lahko ješ, samo korenje pač surovo


TT komentirauser posted image : vse kul, samo maslo pa ne. Smiselno bi bilo nadomestiti navadno maslo s kokosovim nerafiniranim maslom, ki ga pa še nisem našla v nobeni trgovini. Ampak zaradi enega kosa takega (polnozrnatega) testa ni glih drama če ga poješ.



Hotela sem reči nekaj glede korenja še. Surovega lahko ješ, ni problem, piše pa tudi, da če ješ kuhanega ampak V ZMERNIH KOLIČINAH, če ravno ima GI višji ni nič narobe. Torej. če kuhaš in dodaš kako žlico korenja po moje nebi smelo bit nič narobe.


Jaz bom danes ravno naredila zrezke v zelenjavni omaki in dam noter korenje in grah, sama pa pojem manj tega kot moji seveda.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 9:24:07   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

rokipoki tehtanje bo 10.1 to je nedelja, če pa katera nebo mogla pa še ima kak dan ali dva da javi user posted image

TEHTANJE BO VSAKEGA 10 V MESCU ZA BOLJŠO EVIDENCO, PA LEPO BI BILO ČE BI SE REZULTATI OBARVALI V DRUGO BARVO, DA BI JAZ LAŽJE VIDLA KTERA KAJ JAVLJA !!!



Ni problema, če bo sploh kaj razlikeuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 9:44:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

evo jz sem pa od RD in sem prov ponosna sama naseuser posted image   sem pojedla sam en majhen kos torte ki je bila sadna, ostalega narezek sokovi, pivo, vino pa nisem nič poskusila, sem pila samo vodo in sem ful zadovoljna da se nisem več pregrešila kot samo z torto, pa ker zdaj nisem lačna ne bom nič jedla razen pilauser posted image
user posted image user posted image user posted image
Jaz sem včeraj na RD pa pojedla samo vložene šampinjone in 2 koščka sira. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.1.2010 9:45:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

A mi lahko katera prosim pove, če lahko za kosilo jem npr. omako iz svežih šampinjonov ter PZ testenine in solato??


tasa - meni je to ena najljubših jedi.
Malce olja, čebula, por in čez čas čez še šampinjone. Za druge zalijem še malo s sladko smetano in vsi obožujejo. Meni pa je ful vščeč tudi brez smetane. To si naredim vedno malo več in pojem še za večerjo, magari brez makaronov.

Drnula, hvala še tebi user posted image
To je dananšnje moje kosilo. Komaj čakam, ker obožujem testenine in gobe!

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?