|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 8:21:12   
mamica2009
Jutro

Jat pa komaj čakam jutrišnje rezultate tukaj gor. Jaz sem nad sabo zeloooo razočarana. Vsake tolko časa me premami in pol grešim in se na tehtnici fejst pozna.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 8:34:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jutro

Jat pa komaj čakam jutrišnje rezultate tukaj gor. Jaz sem nad sabo zeloooo razočarana. Vsake tolko časa me premami in pol grešim in se na tehtnici fejst pozna.user posted image user posted image


ojej, sej jz sem jih imela 1.1. tud 5kg več kot sem mela 10.12. kaj čmo sem si pač prvošla sam zdej sem pa pridna in mora it vse dol

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 977
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 8:42:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 9:10:21   
tašon

nč hudga če še kakšen jogurt poješ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 9:18:42   
Anonimen
mam eno vprašanje: moj možek si je zaželu musako, kaj naj si naredim da ne bom posebi še zase kuhala

(odgovor članu tašon)
  Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 9:23:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tašon


nč hudga če še kakšen jogurt poješ....



zakaj pa ga ne bi, sam da ima čim manj maščobe...

(odgovor članu tašon)
  Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 10:22:13   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jutro

Jat pa komaj čakam jutrišnje rezultate tukaj gor. Jaz sem nad sabo zeloooo razočarana. Vsake tolko časa me premami in pol grešim in se na tehtnici fejst pozna.user posted image user posted image


Tudi meni jutri tehtnica ne bo pokazala minusa, ampak se ne bom sekirala.
VAŽNO JE, DA SMO ZDAJ PRIDNE OZIR. DA SE TRUDIMO SPREMENITI NAČIN PREHRANJEVANJA.

ELLA, sem vesela, da si boljšeuser posted image

CVEKA, kaj pa če bi si polpetke iz faširanga naredila, če jih imaš rada?

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 10:48:42   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

mam eno vprašanje: moj možek si je zaželu musako, kaj naj si naredim da ne bom posebi še zase kuhala


jst sm zadnič naredila 'musako' namest krompirja sm dala malancan pa bučko . . .pa naredi polovico tako polovico pa za možeka. . .

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 11:22:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

mam eno vprašanje: moj možek si je zaželu musako, kaj naj si naredim da ne bom posebi še zase kuhala


jst sm zadnič naredila 'musako' namest krompirja sm dala malancan pa bučko . . .pa naredi polovico tako polovico pa za možeka. . .



hmm, ne vem, k nimam malancanov, bom neki že pogruntalauser posted image   verjetno si bom res polppete naredila pa bouser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 11:44:43   
katrin***
Pri nas pa bo danes kislo zelje in krvavice, za mojega pa bo zelje še z ocvirki in mokouser posted image

Zajtrk je bil samo PZ kruh in voda, prej pa še stisnjen sok mandarin. Malica bo kavica BS z mlekom, za večerjo pa solata s tunouser posted image

Jutri pa bomo vidl kaj bo -al +. No, važno, da se počutim veliko bolje. Je pa res, da so tudi pri meni sprehodi zelo omejeni, ker imamo 4 mesečnico doma in mi ravno ne uspe ne vem kolikokrat it na sprehod. Če je slabo vreme pa sploh ne, kakšnega orbitreka pa nimam žaluser posted image  Tko da bodo šle verjetno kilce zlo počasi dol.

Uživajte v lepem dnevu, dokler spet kej ne začne padatuser posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:16:26   
Teya D.
No, da se še jaz malo sem gor 'prilepim'.user posted image

Smo malo prehlajeni, kar za ta čas sploh ni nenormalno...bo bolje. Čaja pijemo v litrih tako da upam da bo res kmalu bolje.
user posted image bravo za vse ki ste se lepo pozdravle in vse nove.

Punce ne prehitro obupat. Pa četudi pokaže tehtanje, da ni šlo dosti dol, pa ne puške v koruzo vrečt. Treba vztrajat. Šteje že to, da vemo vse, da smo na dobri poti, ena drugi v oporo. Naslednji mesec pa bo bolje. Saj ne bomo celo življenje gledale na to kaj damo v usta...zato je Monti tako vredu, ker se lahko greši.
Sem tudi ena tistih ki ji motivacija pade, ko tehnica ne kaže toliko koliko bi jaz radauser posted image . Bomo videli jutri in potem vnaprej.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:18:55   
Anonimen
ja mene tud zanima koliko KG bo jutri pokazalo, sem se odločila kako si bom tud jaz musako prvošla namesto krompirja bom dala zelenjavouser posted image


drugače pa zvečer čutim v trebuhu kot da bi me nekdo maseral, vsakič ko grem spat je tak prijetno zgačkliv občutek, kot da se maščoba topiuser posted image user posted image user posted image   pa sem danes zjutraj opazila da je trebuh mal bolj raven ni tojk zaoblen, je balon mal spušaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:21:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

No, da se še jaz malo sem gor 'prilepim'.user posted image

Smo malo prehlajeni, kar za ta čas sploh ni nenormalno...bo bolje. Čaja pijemo v litrih tako da upam da bo res kmalu bolje.
user posted image bravo za vse ki ste se lepo pozdravle in vse nove.

Punce ne prehitro obupat. Pa četudi pokaže tehtanje, da ni šlo dosti dol, pa ne puške v koruzo vrečt. Treba vztrajat. Šteje že to, da vemo vse, da smo na dobri poti, ena drugi v oporo. Naslednji mesec pa bo bolje. Saj ne bomo celo življenje gledale na to kaj damo v usta...zato je Monti tako vredu, ker se lahko greši.
Sem tudi ena tistih ki ji motivacija pade, ko tehnica ne kaže toliko koliko bi jaz radauser posted image . Bomo videli jutri in potem vnaprej.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


imaš prav, veliko je že to da se dobro počutiš, če pa gre še kakšna kg dol je pa še boljeuser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:33:20   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

No, da se še jaz malo sem gor 'prilepim'.user posted image

Smo malo prehlajeni, kar za ta čas sploh ni nenormalno...bo bolje. Čaja pijemo v litrih tako da upam da bo res kmalu bolje.
user posted image bravo za vse ki ste se lepo pozdravle in vse nove.

Punce ne prehitro obupat. Pa četudi pokaže tehtanje, da ni šlo dosti dol, pa ne puške v koruzo vrečt. Treba vztrajat. Šteje že to, da vemo vse, da smo na dobri poti, ena drugi v oporo. Naslednji mesec pa bo bolje. Saj ne bomo celo življenje gledale na to kaj damo v usta...zato je Monti tako vredu, ker se lahko greši.
Sem tudi ena tistih ki ji motivacija pade, ko tehnica ne kaže toliko koliko bi jaz radauser posted image . Bomo videli jutri in potem vnaprej.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


imaš prav, veliko je že to da se dobro počutiš, če pa gre še kakšna kg dol je pa še boljeuser posted image



Točno tako je!

Tudi jaz sem opazila, da redno jem pa nisem več tak napeta. Mi prav paše ta sprememba in končno da sem se spravla nekaj delat zase, je bil že čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:36:37   
_ella_
Mislim da eni delate napako, ker se ne najeste do sitegateh stvari, k so dovoljene! Vsak kakor jaz vaše jedilnike berem, mi je čudno, da stem lahko živite. Montignak je napisal, da so debeli tisti, ki najmanj kalorij pojedo( ajd to je malo sneto iz 100 strani uvoda, naj ga kera prebere pa bo razumela). Zavedajte se, da že sam proces prebavljanja potrebuje kalorije, torej več ko ješ več pokuriš, samo moraš paziti, da ješ tisto ko smeš!! Pa ne se zdej nabasati, da potem obležite.  Če niste siti od dobrot , ki so dovoljene, boste tudi lažje in hireje predali mamljivi prepovedani dobroti.
  Pa še nekaj, najslabše je če vas vedno vest peče, če kaj pojeste. Mene če zagrabi po sladkem vzamem 1 košček 85% čokolade in sem stem zadovoljila potrebo po sladkorju pa če je to treba 3x na dan potem pač 3x na dan. Važno je da nam gre tale koncep nizkega GI v kri in da ga uporabljamo. Mogoče kaj pregrešimo, pa kile ne bodo šle tako hitro dol, ampak bodo pa šle, pa še bolj zdravo bomo jedli in predv sem siti bomo.

Tko en mali monolog od mene.

Čveka ali TT (sem pozabila kera je vprašala) recet za kruh:

350 ml vode
300 g polnozrnate pšenične moke
200 g druge polnozrnate moke (ržena, pirina,...)
1/2 jog. lončka lanenih semen (predhodno namočenih v vodi cca. 1 h)
1/2 jog. lončka bučnih semen
1/2 jog. lončka sončničnih semen
1 zvrhana čajna žlička soli
1/2 čajne žličke sladkorja (rjavega ali fruktoze ali nekaj kapljic javorjevega sirupa)
1 zavitek suhega kvasa (7 g)


Jutri zvečer bom spet jedilnike in vse ostalo gor obesila, zjutraj pa še kilažouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 12:58:54   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Mislim da eni delate napako, ker se ne najeste do sitegateh stvari, k so dovoljene!  Vsak kakor jaz vaše jedilnike berem, mi je čudno, da stem lahko živite. Montignak je napisal, da so debeli tisti, ki najmanj kalorij pojedo( ajd to je malo sneto iz 100 strani uvoda, naj ga kera prebere pa bo razumela). Zavedajte se, da že sam proces prebavljanja potrebuje kalorije, torej več ko ješ več pokuriš, samo moraš paziti, da ješ tisto ko smeš!! Pa ne se zdej nabasati, da potem obležite.  Če niste siti od dobrot , ki so dovoljene, boste tudi lažje in hireje predali mamljivi prepovedani dobroti.
Pa še nekaj, najslabše je če vas vedno vest peče, če kaj pojeste. Mene če zagrabi po sladkem vzamem 1 košček 85% čokolade in sem stem zadovoljila potrebo po sladkorju pa če je to treba 3x na dan potem pač 3x na dan. Važno je da nam gre tale koncep nizkega GI v kri in da ga uporabljamo. Mogoče kaj pregrešimo, pa kile ne bodo šle tako hitro dol, ampak bodo pa šle, pa še bolj zdravo bomo jedli in predv sem siti bomo.

Tko en mali monolog od mene.

Čveka ali TT (sem pozabila kera je vprašala) recet za kruh:

350 ml vode
300 g polnozrnate pšenične moke
200 g druge polnozrnate moke (ržena, pirina,...)
1/2 jog. lončka lanenih semen (predhodno namočenih v vodi cca. 1 h)
1/2 jog. lončka bučnih semen
1/2 jog. lončka sončničnih semen
1 zvrhana čajna žlička soli
1/2 čajne žličke sladkorja (rjavega ali fruktoze ali nekaj kapljic javorjevega sirupa)
1 zavitek suhega kvasa (7 g)


Jutri zvečer bom spet jedilnike in vse ostalo gor obesila, zjutraj pa še kilažouser posted image




Točno to! Ker misliš, da se boš najdel preveč oz. da se bo vse povrnilo gor, poješ premalo in potem avtomatsko da si lačen. Jaz ko me zgrabi lakota, pograbim sadje ( ki ga je zdaj polna hiša, prej tudi ampak malo manj kot zdaj ). Ko sem sita vode, čajev, kapučinov in vsega, si naredim 2dcl mrzle cedevite. Ta me odžeja pa zapolni želodec. Včasih bi lahko rekla, da se nacejam s tekočino, ker drugače 2l težko spravim vase.
Glede kalorij...torej sem le brala v tej knjigi, da ljudje, ki so debeli so ponavadi ravno tisti, ki štejejo cal.
To je tudi res, ker ko sem se nekaj let obremenjevala s cal in vsem tem, sem pojedla manj in ni šlo nič dol, bila sem sitna, lačna, tečna itd. . Zdaj je ok, jem kar mi paše, s tem da hujšam, trudim se pit, to je pri meni največji problem.
Kar se pa čokolade tiče, tudi mene je včeraj zgrablo in nisem ljubitelj milkinih čokolad in ne vem katerih vseh sladkarij, sem bolj zbirčna, vendar v sili pograbim tudi tole. PA NISEM!!! Kupila sem temno čokolado in ne morem verjet, da je tako dobra. Da ti nadomesti sladkobo! Pojela sem eno režo in na mojo presenečenje nisem mogla več! Lušte odpravila, tudi vest me ni pekla in imam spet nekaj dni mir!

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:12:21   
Anonimen
jz se od teh jedilnikov k jih dam gor ful najem tako da sem lačna čez kakše 4 ure, sam k ne sem začutit lakoto jem po treh urah, zvečer grem pa tako in tako najkasneje ob 10h spat tako da nisem lačna nič od 6h naprejuser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:33:43   
Teya D.
Jaz se trudim, da vsak dan pri kosilu pojem juho oz. spijem. 2-3dcl, kak mi je.
Zadnjič nisem pripisala, da sem jedla gobovo juho pa hrenovke.
Jem res mogoče malo manj, kak dan mi zapaše, da se mi napokala ko pujs, tri dni pa komaj kaj pojem.

Mene zanima, če se lahko je meso skupaj z jajci? Npr. hrenovke in jajca?
Pa mogoče kombinacija sir, jajca, poli posebna? To štima?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:33:59   
Anonimen
elle jz sem rekla za recept hvala


evo kosilo je v ritiuser posted image   sem jedla musako z zelenjavo namesto krompirja in je blo ful dobruser posted image   sam sem pozabila da korenja kuhanega ne smem, no ja sej ga ni blo velikouser posted image user posted image zdej pa počitek pol grem pa mal vn če bo možek za sam ne vem če bom res šla k dol leti sneg in nimam nobenga veselja it vnuser posted image


nč grem študirat montijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:35:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Jaz se trudim, da vsak dan pri kosilu pojem juho oz. spijem. 2-3dcl, kak mi je.
Zadnjič nisem pripisala, da sem jedla gobovo juho pa hrenovke.
Jem res mogoče malo manj, kak dan mi zapaše, da se mi napokala ko pujs, tri dni pa komaj kaj pojem.

Mene zanima, če se lahko je meso skupaj z jajci? Npr. hrenovke in jajca?
Pa mogoče kombinacija sir, jajca, poli posebna? To štima?


ja to sem jaz zadnjič uprašala, hrenovke z jajci lahko ješ in jajca s lahkim sirom lahko ješ samo BREZ KRUHA...

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:53:27   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Jaz se trudim, da vsak dan pri kosilu pojem juho oz. spijem. 2-3dcl, kak mi je.
Zadnjič nisem pripisala, da sem jedla gobovo juho pa hrenovke.
Jem res mogoče malo manj, kak dan mi zapaše, da se mi napokala ko pujs, tri dni pa komaj kaj pojem.

Mene zanima, če se lahko je meso skupaj z jajci? Npr. hrenovke in jajca?
Pa mogoče kombinacija sir, jajca, poli posebna? To štima?


ja to sem jaz zadnjič uprašala, hrenovke z jajci lahko ješ in jajca s lahkim sirom lahko ješ samo BREZ KRUHA...



Hvala! ma kruha niti ne jem tolko, včasih zjutraj polnozrnatega pa 2kom sira pa je to to...
Korenček kuhan lahko ješ koliko vem, samo v omejenih količinah ne. Piše v knjigi tam pri korenčku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:54:54   
mamica2009
Moje mnenje glede krvavic:
po moji se jih nebi smelo jesti, pa čeprav imajo dosti železa, imajo tudi dosti prepovedanih stvari, ki se jih po montiju nebi smelo jesti:
npr: riž, masna voda v kateri se je kuhalo meso za krvavice - to so vsa prepovedana živila, edino kar se lahko je, je ajdova kaša. Krvavice delamo doma, zato vem kak to zgleda. Če sem se zmotila, mi povejte, jaz jih več ne bom jedla, rajši hrenovko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 13:56:04   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Moje mnenje glede krvavic:
po moji se jih nebi smelo jesti, pa čeprav imajo dosti železa, imajo tudi dosti prepovedanih stvari, ki se jih po montiju nebi smelo jesti:
npr: riž, masna voda v kateri se je kuhalo meso za krvavice - to so vsa prepovedana živila, edino kar se lahko je, je ajdova kaša. Krvavice delamo doma, zato vem kak to zgleda. Če sem se zmotila, mi povejte, jaz jih več ne bom jedla, rajši hrenovko.


Se strinjam! Jaz sem se ognila tudi pečenicam. Raje hrenovko!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 14:05:56   
_ella_
Za krvavice  vem tako točno, ker je izrecno omenjena in dovoljena v tej Montignac knjigi, ki jo imam jaz. Korenček je pa prepovedan.
Pa ne delite si takih preglav, saj krvavico ne ješ vsak dan, če potem in prej gledaš, da ješ čimmanjši GI potem ne more bistveno škodovati. Sicer je odvisno tudi od kombinacije živil kaj je potem dovoljno in kaj ne. Včeraj sem dobila moje 3 knjige s recepti od Montignaku , kjer so vsi recepti označni s 1 ali 2 stopnjo in veste kaj v ne malo jedeh za 1 stopnjo je tudi manjmastna smetana notri. Tko da je očitno odvisno od kombinacije živil v jedi in ne samo GI. Kakor sem brala določenaživila drugim znižije GI ali nekaj tako podobno.

No se bom začela hudo sekirati stem, če mi kg ne bodo šli dol. Zaenkrat gredo fajn doluser posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.1.2010 14:07:39   
mamica2009
Kako si mešate solato? Z olivnim, sončničnim oljem?

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?