|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:27:51   
Drnula
Kak se tehtate na 1 mesec, teden, jaz sem od ponedeljka zgubila že 2,5kg!



sam to je pa mal preveč, k po montiju se počas hujša in ta počasna dijeta je tudi zdrava dijetauser posted image


Možno je, da se je mal ''spucala čreva' in v štartu odvedla zadržano vodo. Sicer dobro za motivacijo. Zagotovo (še posebej pomembno za začetek) ni dobro, da ješ premalo in telo pripraviš na ''varčevanje''.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:32:00   
Anonimen
jz sem si naredila kar hrenovke in solato, k mi ni do hrane, sploh nisem bla lačna, sam k pa je pač 4ure po zajterku sem jedlauser posted image user posted image


zdej pa počakamo da bo ura 14h gre možek po sinka v vrtec pol pa gremo na RDuser posted image   in zdej bom videla kako sem trmastauser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:40:29   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Zato, ker imajo stročnice, ko jih skuhaš višji GI. Meja za začetno fazo je 35.
Primer bob sem že omenila, grah pa iz 40, ko je surov, naraste na 48. Fižol ravno tako.
Mal sem pregledala npr. temo: http://montignac.mojforum.si/montignac-about29.html 
In ker v začetni fazi zmanjševanja telesne teže, ki je odvisna od količine prekomerne teže. Poleg preudarne izbire maščob in proteinov, je v prvi fazi bistvenega pomena uživanje primernih ogljikovih hidratov, in sicer tistih z glikemičnim indeksom, manjšim ali enakim 35. Cilj je uživanje obrokov, ki ne spodbujajo visoke ravni sladkorja v krvi. Preudarna izbira hrane bo ne samo preprečila kopičenje maščobe (lipogeneza), temveč tudi spodbudila procese zmanjševanje že nakopičenih maščob (lipoliza), s tem, ko se bo potrošila odvečna energija (termogeneza).
Ta odstavek zgoraj sem prilepila iz M. foruma.


a viš tega pa nisem vedelauser posted image



No sej nekaj takega sem tudi jaz enkrat trdila. Pa ste mi rekle, da se narobe. e se spomnite. Sem rekla 1 stopnja do 35, druga d 50 GIuser posted image

Mala _Ajda ti kar ostani tu, ker na ločevalni ti tale znanje ne bo prav prišel.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula


Jaz sem danes za zajtrk pospravila še en kos čebulne pite in sem še zmeri sitauser posted image Zdaj moram počasi naštudirat kaj za kosilo. Hladinik imamo čist opustošen.



A ta recept že imamo? 


Sicer pa punce, recepte modro obarvite, jedinike pa rdeče. Ne delam vsak dan nov seznam , vas pa berem vsak dan. Ko bom pa spet seznam delala, bom pa samo preletela, in bo sigurno večina skozi raster padlo in ne na seznamu pristalo!
 
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Kak se tehtate na 1 mesec, teden, jaz sem od ponedeljka zgubila že 2,5kg!



sam to je pa mal preveč, k po montiju se počas hujša in ta počasna dijeta je tudi zdrava dijetauser posted image


Možno je, da se je mal ''spucala čreva' in v štartu odvedla zadržano vodo. Sicer dobro za motivacijo. Zagotovo (še posebej pomembno za začetek) ni dobro, da ješ premalo in telo pripraviš na ''varčevanje''.



Ja se strinjam s Drnulo sam je pa res fajn motivacijauser posted image .  Mene bo pa Angina pobrala sem tudi že na -1,5kguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:40:32   
brkn83
čao.

Midva z nikom sva bla pa zej po trgovinah, sem mu šla mal za oblečt kupit. Zdej pa hitro kosilo pripravim, bom naredila kr polnozrnate testenine s tuno in solato.

Potem pa hitro mal na sneg nato pa grem js delat (imam naročeni dve masaži).



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:42:37   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

čao.

Midva z nikom sva bla pa zej po trgovinah, sem mu šla mal za oblečt kupit. Zdej pa hitro kosilo pripravim, bom naredila kr polnozrnate testenine s tuno in solato.

Potem pa hitro mal na sneg nato pa grem js delat (imam naročeni dve masaži).




Ja tole pa ne bo šlo!!! Riba in testenine v enmu obroku. Proti regelcam, ne ne neuser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:44:06   
brkn83
ella - a res ne smem tega skup narediti. Namreč na kulinariki, ko sem gledala mal jedilnike sem to našla, zato pa sem mislila, d alahko

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:46:06   
_ella_
Mislim da 2 stopnja lahko, 1 pa ne. To je treba malo paziti. Zaenkrat se drži tega meso in ribe vedno samo s zelenjavo in testenine ter riž tudi vedno samo s zelenjavo.  Kasneje se lahko začene kombinirati in izjeme delati

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:56:02   
Anonimen
ja sej pr men je tud ta problem k mešam prvo in drugo stopnjo, k nekatere stvari ne smeš v prvi stopnjiuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:58:29   
brkn83
ella - hvala za tvoj komentar. sem ful vesela, da si me popravila.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 12:59:14   
_ella_
Ni za kej zato smo pa na tem forumu.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 13:11:35   
Anonimen
ne boste verjele kaj jaz zdajle delamuser posted image user posted image user posted image   krajšam si hlače od trenirkeuser posted image k sem si mogla nove kupit, k vse strgam tm med nogamiuser posted image  

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 13:25:39   
Anonimen
zdej sem se spolnila kaj sem hotela zjutraj vprašat:user posted image user posted image

ZELENI ČAJ, KERGA PIJETEuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:04:07   
Drnula
moji najljubši čaji: zelena vanilija, japonska češnja, jasmin, pinacolada

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:15:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

moji najljubši čaji: zelena vanilija, japonska češnja, jasmin, pinacolada


a to se jih dobi v vsaki samopostrežni trgoviniuser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:17:08   
Drnula
A ve kaj pečete pecivo, torte ... ? Moj rad je picvo, hčerkica pa zelo rada peče, jaz pa oboje user posted image In potem je najhuje, ko bi rada vsaj probala kaj sem spekla in običajno potem tud probam. Danes delam sacher torto user posted image  

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:19:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

A ve kaj pečete pecivo, torte ... ? Moj rad je picvo, hčerkica pa zelo rada peče, jaz pa oboje user posted image In potem je najhuje, ko bi rada vsaj probala kaj sem spekla in običajno potem tud probam. Danes delam sacher torto user posted image  


njami

jz skoraj nič ne pečem ker pol vse sama snemuser posted image     če pa že spečem pa da jz ne jem pa je to samo krompiruser posted image user posted image user posted image

nazadnje sem spekla eno pecivo pa sem pol mogla vse sama snest k čene bi šlo v smetiuser posted image user posted image

tak da nič ne pečemo pol pa nimam skušnjaveuser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:20:02   
Drnula
Cveka - jaz jih kupujem samo raztresene, če se le da v Cha čajni hiši. Probala sem tudi drugje pa so bili vedno iz čajne boljši. Če pa jih primerjam s čaji iz filter vrečke .... hmm to je zame pravzaprav čist druga kategorija čajev in jih ne bi niti primerjala. Očitno imam prefinjen okus glede tega, saj so mi iz filter vreč zeleni čaji čist zanič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:24:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Cveka - jaz jih kupujem samo raztresene, če se le da v Cha čajni hiši. Probala sem tudi drugje pa so bili vedno iz čajne boljši. Če pa jih primerjam s čaji iz filter vrečke .... hmm to je zame pravzaprav čist druga kategorija čajev in jih ne bi niti primerjala. Očitno imam prefinjen okus glede tega, saj so mi iz filter vreč zeleni čaji čist zanič.


sej zato pa sem enkrat enga kupila v tušu, mislim da je bil od 1001 cvet in je bil tojk zanič da ga tud z mlekom nisem mogla pituser posted image   sam Cha je pa samo v LJuser posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 14:50:34   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Danes pa bom naredila narastek s porom in gobami (nekaj podobnega je v Motijevih receptih) za kosilo oz. testo je že narejeno:
- zgnetla sem testo iz 200 g polnozrnate moke in 50 g masla ter enega rumenjaka. Testo sem dala počivat na hladno.
-ko pridem domov bom zdušila por in gobe na malo olivnega olja.
- naredila bom preliv iz 2 jajc in sojine smetane ( v originalu je kisla smetana)
- naribala bom testo v pekač, ga poravnala in ga 15 minut pekla v pečici, potem pa bom na testo naložila por in gobe (v originalu so šampinjoni) in prelila z vtepenimi jajci in smetano ter zapekla do zlato rjave barve.
Jaz bom v svojem deležu pojedla le nadev, testo bom odstopila komu drugemu.

Se sliši mamljivo, samo ne vem zakaj pa testo ne bismela jesti?  TT komentira

pa grah, korenje, stročji fižol, fižol v zrnju itd.  pa sej to lahko ješ, samo korenje pač surovo


TT komentirauser posted image : vse kul, samo maslo pa ne. Smiselno bi bilo nadomestiti navadno maslo s kokosovim nerafiniranim maslom, ki ga pa še nisem našla v nobeni trgovini. Ampak zaradi enega kosa takega (polnozrnatega) testa ni glih drama če ga poješ.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 15:55:26   
Drnula
sam Cha je pa samo v LJuser posted image

ja - žal
no, vsaj jaz ne vem za kerga druzga

Midva si nabaviva vsakega nekaj in se kar nabere ene par zelenih, pa ene par črnih, pa roibos pa turški jabolčni ... in ga mava za par mesecev. Pijeva ga pa vsak dan. Moj ne pije kofeta pa tako čaj ponavadi po kosilu, pa še morda popoldne in morda še zvečer ... ga pa moj bistveno več popije kot jaz. Jaz sicer kavo obožujem. Vonj in okus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 16:29:38   
katrin***
Joj, danes grešila ko sto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jezna sama nase!!!

Ufffff, sej ne da me je po makaronih z mesom potem vse tiščalo - ja, le zakaj ne.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej bom za večerjo snedla solato s tuno, al kaj ko je bilo kosilo katastrofa - slaba tolažba ne, ko niti makaroni niso bli PZuser posted image   Spomnla pa sm se ko sm že pojedla in me je takoj začelo tiščat pa še slabo sm se počutla.

Ja sej bo bolš user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 16:32:37   
mojcaz.
evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 16:37:33   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

evo dame moje pa sem jaz tudi tu user posted image

moram vam rečt, da sem kljub vročini in hudemu prehladu cel dan na terenu, ker imam ful bolnega dedeka sem bla cel dan pri njemu in špilala čistilko in kuharco, pa še doma sem mogla vse poštimat, tak da še nisem mela nič časa jest razen zajtrka. zdaj pa me spet tako vročina kuha,da se ne morm postavit za štedilnik in it kuhat user posted image



Ne ga sračkat, naredi si eno juhico, pa takoj v posteljouser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 16:40:24   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Joj, danes grešila ko sto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jezna sama nase!!!

Ufffff, sej ne da me je po makaronih z mesom potem vse tiščalo - ja, le zakaj ne.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej bom za večerjo snedla solato s tuno, al kaj ko je bilo kosilo katastrofa - slaba tolažba ne, ko niti makaroni niso bli PZuser posted image   Spomnla pa sm se ko sm že pojedla in me je takoj začelo tiščat pa še slabo sm se počutla.

Ja sej bo bolš user posted image


NE SEKIRAJ SE! Taki dnevi bodo še prišli in bistvo je, da si naslednji dan spet pridnauser posted image in da NE OBUPAŠ!
user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.1.2010 17:05:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

zdej sem se spolnila kaj sem hotela zjutraj vprašat:user posted image user posted image

ZELENI ČAJ, KERGA PIJETEuser posted image user posted image

Jaz pijem od Droge z okusom vanilije, navadnega predvsem pa pijem beli čaj. Vse brez cukra in mleka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?