|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 16:51:39   
Anonimen
Na 3d sem bila pri dr. Strah. Mi je res ful žal, ker cena ni nizka in za 110 eur pričakujem več, ne pa 15 minut. Na cd-ju mam par video-ov, ampak so vsi nekam hitri, nobene slikce od tamalga da bi jo lahko printala. V glavem sem res razočaranauser posted image

Kaj nej bi se pol dal vlogo za vrtec takoj ko rodiš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 18:10:47   
babyloverka
pozdrav še od mene user posted image

danes sem začela delat po 14 dnevni bolniški in sem utrujena in tečna in mi je žal da sem šla sploh delat, najbolj pametno bi menda blo podaljšat bolniško. no sedaj bom pač hodla delat ampak bom probala delat počasi in toliko kot lahko. no bomo videli kako bo.

glede vozičkov: ali je katera gledala haucka? http://www.pricerunner.co.uk/pl/674-1232280/Pushchairs/Hauck-Apollo-4-All-in-One-Travel-System-Compare-Prices jaz sem našla tega pa se sprašujem zakaj tako nizka cena za celi komplet. sem danes šla pogledat v baby center pa tam imajo haucke, sicer ne tega modela, ampak izgledajo kvalitetni.
sem pa lubiju rekla da je možno tudi da bodo zdaj kaki lanski modeli vozičkov znižani, če pride novi model ven.

drugače sem pa danes slabo spala, pa utrujena sem ful tak da še malo posurfam potem pa tuš in postelja.

upam da ste vse ok in da bejbiji veselo brcajo, moj mišek je kar živahen, hvalabogu, me veseli.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 19:33:06   
gilda77
 No kot prvo naj vam tudi jaz zaželim srečno 2010!!!!

No mi smo dočakali novo leto pri nas doma,so prišli knam še eni kolegi in je bilo prav lušno.Naš mali in njihova punčka sta zdržala do 1:30 in sta se prav lepo zabavala pa nazdravla s tistim otroškim šampanjcemuser posted image ,sta bila prav lušna.

Drugače pa nič posebnega.
Jutri imam pregled ampak šele ob 13:50.Joooj kdo ve kaj bo tehtnica pokazala,sedaj po praznikihuser posted image ?

Aja,pa še nekaj me zanima,v katerem tednu pa naredijo tisti test za nosečnost? V prvi nosečnosti ga nisem delala.Edino,ce me jutri kam ne bo poslal.

Se javim kaj jutri po pregledu.
Ciaouser posted image .

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 19:58:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gilda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 20:11:22   
tanjaklemen
najprej srecno in zdravi v letu 2010!

jaz sm bla danes na 3D pri dr.levakovi v velenju in sem bila zelo zadovolna cena je 62,60e.pri njej sm bla vec kot 45.minut vse mi je lepo razlozla,vse se zelo lepo vidi tak da si ga ze lahko kar predstavljam kako bo zgledal nas malcek.user posted image mam 20 minut dolg film in ful slikc mi je dala zraven pa se na cd so.tak da ze komaj cakam da ga res v zivo vidim.user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 20:20:43   
memole
Čer!

Čestitke vsem za preglede!

Cojka glede kovtrčka mislim da ni potrebno da je debel ker tko mrzlo pa mislim da spet ne bo da bi mogel bit kovtrček debel!
Nekaj tankega,še prej ga itak najprej z rjuhco pokriješ in kakšno dekico tko da po moje ni potrebno da je debel!

In kaj kej počnete?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 21:20:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 21:45:07   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Hvala memole. Potem bo zgleda treba it vseeno v nakup dveh kovtrčkov. Sama dekica pa ne bo dovolj, a ne?


Sej boš vidla če se ti bo otroček potil pomeni da kovterčka ne potrebuješ ga boš lahko uporabila potem kasneje ko bo tisti prehodni čas tam enkrat po septembru!
Glede na to da je bil maj lani zelo topel zna bit tudi letos kej podobnega!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 21:46:54   
Anonimen
Hej hoj.

Jaz se dolgočasim za znoret. Učit se mi ne da več (me je strah, da ne bom prehitro fertik z učenjem - pred izpitom jasno...user posted image ).

Imam pa jaz tudi vprašanje. Meni so šele zdaj začele ˝poganjat˝ prsi. A naj se ne bi ta glavna rast že ustavila?? Ker jaz nikakor nisembila  obdarjena ženska, zdaj pa se počutim, kot da s sabo prenašan cisterno, pa čeprav nimam tako velikih, le težke so za znoret. Modrci mi grejo pošteno na živce! Kje ve kupujete modrce? Meni je žal zdaj dat nekih 25€ za Liscin modrc, ki ga ne bom potem rabila nikoli več! Kje boste kupovale pa modrce za dojenje?





(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 659
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 21:57:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 22:10:26   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Hej hoj.

Jaz se dolgočasim za znoret. Učit se mi ne da več (me je strah, da ne bom prehitro fertik z učenjem - pred izpitom jasno...user posted image ).

Imam pa jaz tudi vprašanje. Meni so šele zdaj začele ˝poganjat˝ prsi. A naj se ne bi ta glavna rast že ustavila?? Ker jaz nikakor nisembila  obdarjena ženska, zdaj pa se počutim, kot da s sabo prenašan cisterno, pa čeprav nimam tako velikih, le težke so za znoret. Modrci mi grejo pošteno na živce! Kje ve kupujete modrce? Meni je žal zdaj dat nekih 25€ za Liscin modrc, ki ga ne bom potem rabila nikoli več! Kje boste kupovale pa modrce za dojenje?







Jaz si ne kupujem nobenih navadnih modrcov zdej!
Sem si šele prvi modrc za dojenje kupila in sicer v pikapolonici si bom pa dva naročila pri neckermanu kot sem si prvič ker so poceni tega sem si kupila ker sem nujno rabila in ni blo druge!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.1.2010 22:15:20   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

memole - hvala. Bova še malo razmislila, kaj bova. Samo ta bo potem premajhen za posteljico. Mah...

aprilčica - jaz sem si ravno danes kupila nov modrc. Kupila sem si ga v La Senzi - so imel 50% znižane. ker je tudi emni škoda dat celo premoženje za nekaj, kar žaluser posted image ne bom mogla več nosit. Razen,če si papir not nabašemuser posted image user posted image user posted image user posted image


Koliko majhnega pa mislita kupit?
Jaz imam enega ki sem ga dobila v paketu od csd in je lih prav za prenosno posteljico in ga je lih čez vikend tamala uporabila!
Tako da ne kupovat majhnih zadev ker je brezveze dnar stran metat raje da je večje da imaš lahko za več let ne pa sam za par mesecev!
Moje mnenje!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 22:31:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 7:03:35   
lija34
Dobro jutro so-user posted image !

levinjica: nisem nova, res se bolj poredko javim, vas pa zelo zelo pridno berem.

vrtca pred septembrom pri ta-prvih dveh nisem dobila, ker je bil polno zaseden, bi morala dati vlogo aprila za naslednje šolsko leto še preden sta se rodila, zato nama ni preostalo drugega kot da sva z  možem mal štukala (dopusta nam še za morje ni več ostalo) in ponucala še babice, da smo prišli do septembra.
Tudi zdaj planiram september, bomo ponucali babico, je pa res problem, da nimaš nikogar. Pa še na vlogo za zmanjšanje plačila ne pozabite!

2 modrčka sem si kupila že v začetku v hm, cene pa ne vem več. Tudi za naša bebico sem že kar precej nakupla, oblačila oprala, ostalo pa še sproti do aprila.

Hvala vsem za čestitke za pogodbo, tudi sama sem bila pozitivno presenečena, da se je vodstvo tako odločilo,da nam nosečkam (nisem edina) podaljša pogodbe.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 8:09:41   
NATAŠA35
cojka glede kovtrčka - ne vem koliko je debel...naj ti povem, da nekateri otroci imajo radi bolj toplo...če ga ne boš preveč oblekla - mogoče samo kak pajacek, brez copatk ali nogavičk, lahko uporabiš ta kovterček vsaj kak mesec, potem, pa dekico...boš potipala otročičku zadaj takoj pod vratom in če bo malo mokro, potem mu je pretoplo...če ne pa ga uporabi za oporo zadaj za njim, da se ne bo prekucnil...drugače pa te standardni kovtrčki, ki se prodajajo, so preveliki za tako štručko, ampak ga lahko malo zavihaš ali zatlačiš v košek, pa bo ok...drugače pa ga imaš lahko v spalni vreči in pokritega z dekico...

zgaga uhh po mleku in mlečnih izdelkih je hudo, pa bo kakih kislih jedehuser posted image ...vsak dan je huje, včasih kaj šumečega popijem, da vsaj rignem, pa malo omilim zadevo....

lija res super za vaše vodstvouser posted image user posted image user posted image , da so vam podaljšali pogodbe...

voziček hauck jaz sem imela haucka in sem bila zelo zadovoljna z njim...sem pogledala link in ugotovila, da je res poceni varianta, ker vse skupaj s poštnino pride okoli 309€, kar je res malo...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 8:25:04   
nejanejc
dobro jutro

pa mamo spet sneg :) prov lepo je pogledat vn.... skoda, ko sem v sluzbi in ne morem na "rajanje" po njemu :)

modrci... mene tudi ze posteno tiscijo, pa nevem kaj naj nardim... jst bi mela kak črn al pa vsaj boolj temen, ti za dojenje so pa vsi tako svetli... sem zadnjic kupla bele, ma sem rekla, da bom sla narocit vsaj se plavga al pa dva... Od Lisce sem gledala pa v C&A so meli dva za isto ceno... Ma niso neki wow... Jst mam pa od vedno vecje prsi in morem nosit take s kostjo... To mi je pa kar cudno, ker je ni... Sem pa vzela eno kosarco vecje, kot jih mam ponavadi...

a to olajsavo za vrtec das tudi takoj po rojstvu kot za vrtec al kasneje?

a je bla ze katera na socialni za papirje? Ma kolkor sem brala piše 60 dni prej... zdej pa se ni to to...

mene je pa vcerej kar fajn krc v nogo zgrabu... v stopalo... kar cudno

sem se odlocla za Chicco vozicek zaenkrat, si pa ne upam narocit prek ebaya... Sem ga ze skoraj, pa sva potem z mojim gledala skup, pa sva se odlocla, da ga pr nas vzameva zarad garancije in vsega skup...

lep dan!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 8:43:53   
Getreal
Eno lepo dobro jutro vam želim user posted image !!

Oh danes se počutim taaaakoooo neprespano.. utrujena sem kot nevem kaj, ampak moram začet delat za faks ker imam popoldan eno oddajo in nimam še nič narejeno..user posted image

Chi_Pita is back!!user posted image user posted image user posted image user posted image Si kar pohajkovala med prazniki,a? user posted image drugače pa ja..mi imamo tudi še samo 98 dni aaa!!! Sem zadnič omenla lubiju da smo pršli na dvomestno številko pri odštevanju, samo kaj njega ni panika in komaj čaka,  ker ve, da mu ne bo treba iztisnit iz sebe 4kg šunkice hihihi user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataša35 glede tega vrtca, ane...ampak jz sem mal gledala te formularje in je treba že vpisat emšo pa ime otroka in take scene, kar pa mi ne bomo vedli do aprila ane...vloge so pa za dat noter do marca al kako? user posted image joj kr nič mi ni jasno... user posted image

Aprilčica10 a je tudi tebe zagrabla panika,a? user posted image kar se pa tiče faksa...ja bomo kr mamice študentke midve user posted image

marjanaj a tako to gre! user posted image no sej v moji družini ima samo ena oseba diabetes, ampak še to drugega tipa, ki ni deden in ga je fasala na starost zarad načina življenja..pa še ni tok neposredno v sorodu, je teta od moje mame.. Ampak mene kdaj prav zasekira ko se tako bašem s temi sladkarijami da bom še jz kaj podobnega staknila...user posted image V glavnem še dobro da ne bodo gledali mojih kil heheheuser posted image

nax05 ja Strahova je ena zelo zelo prijazna gospa, sam jz sem pri njej kljub tej prijaznosti dobila občutek ene groooozne brzine in hitrosti, ko sem bla na nuhalni, tko da se za 3d potem nismo odločli za njo (pa tudi zarad njene cene ne) Škoda za tak pregled res.. user posted image

modrčki pa tko..zaenkrat mam še kar vse svoje, čeprav mi prsi zrastejo za 1-2 cm vsak mesec, samo očitno imajo tej moji moderčki neke blazne skrite kapacitete hihihiuser posted image no ali pa se samo meni zdi, da je vse kul in zgledam obupno user posted image mama mi je že kar eneparkrat težila če si ne mislim kupit nobenga novga modrčka ampak meni se res nikamor ne mudi dokler so vsi stari še ok.. user posted image se oklepam teh nenosečniških oblek kot pijanec plota..nosečniških hlač še nisem oblekla... user posted image ah ne vem zakaj mam tak odpor do njih ampak vedno najdem en izgovor da mi jih ni treba dat gor...

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 8:48:51   
ema tiara
dobro jutro...za začetek srečno in veselo 2010
smo imeli pregled.user posted image ima 932g, velikost je na slikici okrog 25cm a ne vem kaj točno je to meril.vse ok,pridno brca,plodovnica v redu,v glavnem bp zaenkrat.uživajte še dalje...aja,naslednji pregled 3.2.


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 9:30:09   
marjanaj
Lepo zasnezeno jutro vsem! user posted image
Jaz sem cisto navdusena nad tem snegom..... user posted image

Pa saj bom še noseča.

cojka tole si pa dobro povedala user posted image  Imas prav user posted image

modrcki joj jaz imam iste probleme... kje vse pa prodajajo nosecniske modrce? A jih imajo tudi v La Senza in taksnih trgovinah, ali moram v kaksne posebne trgovine?

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 9:50:15   
aprilasemtu
dobro jutro oz. že kar dober dan

tokrat imam dve vprašanji glede težav, ki me mučita.

1. pričele so se mi pojavljati huude bolečine v križu/hrbtu; ponoči nikakor nisem našla ustreznega položaja in sem danes utrujena kot da ne bi nič spala. Kako ste si pomagale, če ste imele podobne težave?

2. "joške mi puščajo" ... včeraj zaspim, se zbudim, grem na wc in zagledam dva ogromna madeža na pižami (+spodnja majica). tekočina je brezbarvna in se v zadnjem tednu pojavlja zelo pogosto, je pa kar nadležno (se bojim, da mi na šihtu začnejo puščat). Mož se mi smeji, ker res zgledam smešno s tistimi "kolobarji" na pižami... očitno bo treba začet nosit blazinice, čeprav je še 3 mesece do poroda...

V glavnem moja nosečnost se počasi preveša v zadnje trimesečje, ki ni nič kaj prijetno. Pa tudi vsa dodatna kilaža se mi pozna, ker mi enostavno telesna kostna konstitucija ne dopušča toliko dodatka (rezultat bolečine).

Uživajte v snegu!

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:00:55   
nincy29
aprilčica10 meni prsi že od začetka non stop rastejo.zadnje tedne pa mi na veliko mleko iz njih teče.je res da 25€ za moderc ni malo ampak ti povem da tisti nosečniški moderc od lisce je takoo fanj.za nič na svetu ga nedam več doluser posted image user posted image .sem si še enega v drugi trgovini kupila za 8€ ampak je taka razlika v nošnji.

mi pa danes že laminat postavljamouser posted image user posted image  oziroma postavljajouser posted image .zdaj moramo samo še ene dobit da nama stanovanje prepleskajo in potem se začne selitev mojih cunj in moje sobeuser posted image user posted image .sva včeraj v obiju bila in sva vse za laminat kupila+laminat,pa luči,nove vtičnice,stikala..in sva 720€ zapravilauser posted image user posted image ..ampak bo pa vse novouser posted image .vam še mojega bušeka točno 24 tednov starega pokažemuser posted image

user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:15:47   
Anonimen
Jutro!

Joj sploh ne neha snežit. pa nj gre ta vreme nekam. A za božič pa ni mogl padatuser posted image

nincy super za stanovanje in nabavo. Ja velik se to zaprav ko kej delaš, samo itak ko veš da delaš zase je to neki najlepšiga in ti ni škoda dat tega denarja. Pa super lep buši mašuser posted image

Glede Strahove....ja sploh nimam besed. V glavnem nikol več ne grem tja. Sem zdej razmišljala, da bi šla še 1x nekam, ker tole je bla res tema.

modrčki- men se prsi niso niti še mal povečale, mislm mami prav da so se, sam men se ne zdi, pa tud vsi moji modrčki so mi še prav, tako da si nisem še nobenga kupla.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:16:38   
tanika1
Hej!
Marjanaj tole posteljico sva kupila  http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/ikea_catalogue/IT/
Sem vas zdaj na hitro prebrala, zdej grem pa naprej pediatrijo študirat, mam v ponedeljek izpit.
lp

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:18:39   
tanika1
Aha vidim, da ne odpre na pravi strani, je na strani 247. Upam, da boš uspela najt.lp

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 10:19:26   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Midva sva spet čisto zasnežena in z avto ne prideva nikamor, zato vas sedaj malo počekiram.potem šibam k sosedi na kavico in naprej učit, moj pa nadaljuje s sobicouser posted image user posted image

Nincy29: sem že na FB komentirala kok maš lep buši. Kok nam rastejo, a ne? Ko gobe po dežju. Jaz se že počutim ko tank, kaj šele bo. Pa fajn postavite laminat danesuser posted image

Aprilasemtu: meni so na materinski šoli rekli, da če se nam začne to dogajat, naj si kupimo prsne blazinice. Jaz še nimam teh problemov, ampak bom šla pomoje kar v nabavo. Ne bi bilo ravno prijetno, da se mi to zgodi na faxu. Križ pa mene boli že od drugega meseca nosečnosti in me moj dragi sedaj večkrat zmasira in je res boljše.

Ematiara: Čestitke za pregled, še ena težka user posted image user posted image Samo, da je vse ok!!user posted image

Getreal: bodi srečna, da ti ni treba obleč nosečniških hlač!! To se poravi, da imaš še vedno isto konstrukcijo postave, brez ˝odvečnih blazinic˝. Ker jaz svojih že pri treh mesecih nisem več dobila na rit, pa tako optimistično sem jih začela vleči na sebe, to, da sem potem cmarala kaka šunka sem ratala - zanemarimouser posted image

Nejanejc: tudi mene že grabijo počasi ti krčiuser posted image user posted image

NATAŠA35: meni pa proti zgagi edino mleko pomaga. Pa naj bi jo povzročal??user posted image

Šibam zdajuser posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Koliko otrok si želite imeti?
binyy

Koliko otrok si želite imeti?

1 (9%)

2 (40%)

3 (39%)

4 (9%)

5 ali več (3%)


Število vseh glasov: 323

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!