|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 14:04:53   
riba83
Pozdravljene souser posted image !

Vidim da smo že vse v polnem pričakovanju... Jaz grem danes ob štirih na CTG pa bomo videli kaj bo povedal doktor. Če se zvečer nič ne javim sem ostala tam, čeprav močno dvomim, ker še ne čutim nič popadkov. Tu pa tam me malo špikne al pa kaj zaboli...

Lepo se imejte, pa užijte se sončka....

Se slišimo

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 14:47:42   
tintara
Kvaj zdej? Zdaj so tu samo še neke interne fore od unih, k še niste rodile, pa nekak ne sodim zraven. No, vi si kar privoščite, saj se mi smilite (tiste ki ste čez rok ali pa da vsa zezajo popadki).
Ne, resen razlog za mojo odsotnost z dela (RR) je, da smo bruhali (ta velik sine) in ker seveda vsega skupaj nisme hotela prenesti na najmlajšega (no pomožnosti tudi na hčerko ne), sem čistila, čistila, umivala roke, vmes mal dojila in previjala, pa potem spet čistila, pa bruhce lovila.....
Ampak dobra novica: zanekrat (minilo že več kot 48 ur od začetka in konca) še noben ne bruha (no, Vane že, ampak tist je drugo). Najbrž je bilo vse skupaj od hrane, ker dvomim, da bi mi sicer ratalo neprenos virusa.

Danes sem imela prvič vse tri doma sama. Ma saj je kar šlo. Sam za ven je zoprno, ker se mi zdi premraz za VAneta, potem morasm pa fehtat, da mi ta velika dva odpeljejo ven. No, Vaneta sem pa dala na balkon, pa vse skupaj dol potegnila (rulete), pol je pa že dost toplo. Sam je vseen jokal, zdaj pa spi pri odprtih vratih ves zadekan in oblečen za ven. Pomoje mu kar paše, ker ponavadi ne spi preveč mirno notri.

Tincy: saj bi napisala, tist kar vedno, sam pol se boš spet javila. Tako da bom kar tiho, prav?
Čestitke novim mamicam in otročkom: Tomiju in Tiborju. Pa Žanetu, seveda. Žane je tudi fajn ime, najprej me je na neki spomnil, pa se nisem mogla spomnit na kaj (no, pa sem le dojela, da sam prvo črko zamenjaš, pa smo pri Vanetu)

Pikapoka: držim pesti, da čim prej prideš k njemu nazaj v P. Do takrat pa si pač črpaš mleko, ga obiskuješ in komaj čakaš, da ga dobiš v roke. saj bo šlo, boš videla. Potem si pa najsrečnejši na svetu, ko ga dobiš. Joj, najraje bi te malo povprašala po otrokih spodaj, ker me ful zanima, kdo je že kaj zunaj? Upam, da so se večinoma že zamnjali, kakšen je pa verjetno še isti. Ste še na intenzivnem oddelku ali ste že na negi? V glavnem, držita se, obadva.

Ninča: kako kaj z Matevžem? Mislim na vaju.

Aja, Kleopatra, spraševala si po hčerki: ravno tri leta je bila stara. Zadnjič me je ful presenetila, ko je Gašper bruhal, smo jo preslili v našo sobo, pa se tudi ni zbudila, ko je Vane jokal. Punca je kar odrasla, od kar imamo Vaneta. No, amlo je res, malo se ti pa tudi zdi, ko prideš iz P in vidiš tisto veliko, kaj veliko, ogromno glavo. Noro, takrat res vidiš, da so otroci fuuul zrasli.
Mislim, da se tudi naše ime ne bo ponovilo, čeprav Žane je že blizu. Zaenkrat še ni niti nobenega Gašperja niti Nadje.

Nivea: so ti že razložile ta izkušene mame za papirje. Ko dobiš davčno lahko takoj prijaviš tudi za olajšavo v službi, no ali pa konec leta uveljavljaš za nazaj.

Zamudnicam želim, da rodijo še jeseni. lp, t

(odgovor članu riba83)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 15:54:59   
3jeMi
spoštovane dame, se opravičujem, ker se vmešavam, vendar na prošnjo mirjam vam posredujem sledeče...

Ob 13.36 je na svet prijokal Jakob, težak 3630g, velik 52cm. Porod je bil hiter, in zdaj se že cartava. Oba ok. 

mirjam


 

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 16:01:30   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


Mojca: jaz bom kar v LJ. Sem bila nekako podobnega mnenja kot Taraji...sneg pa vreme pa bližina porodnišnice. A ti greš na EA?


Jah računam na to, če ne bo treba spet CR-ja user posted image Bomo videli kaj bo v ponedeljek...


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 16:01:55   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

spoštovane dame, se opravičujem, ker se vmešavam, vendar na prošnjo mirjam vam posredujem sledeče...

Ob 13.36 je na svet prijokal Jakob, težak 3630g, velik 52cm. Porod je bil hiter, in zdaj se že cartava. Oba ok. 

mirjam


 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 16:56:28   
araz
Mirjam čestitke za Jakoba - prelepo ime user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 17:21:24   
taraji
Mirjam - iskrene čestitke za Jakoba. Veliko vsega lepega v življenju in lepo se cartajte.

Tintara - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Gašperja in seveda vse vas, da res nebi bila kakšna gripa.

In kje ste danes vse - na poti v porodnišnico ali že tam?user posted image user posted image

Tako zatišje je danes tu, meni pa tako dolgčas. Ne vem kaj bi sama s seboj, pa še zunaj tak mraz, da me vse mine da bi se na kakšen sprehod spravilauser posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 17:50:54   
vagica
ojla

ja, res je mal več zatišja med decembrkami, verjetno ene že v P, druge pa živčne in v pričakovanju oz. v nizkem štartu

klinc, jst sem tud še vedno 2 in 1, ampak bo že
bila na doooolgem sprehodu in je prav pasalo, pol pa pod topel tuš - mogoče ga prepričam, hehe user posted image

čestitke vsem novopečenim mamicam, njihovim očkom in seveda user posted image
pa srečno vsem, ki imate težavice s svojimi user posted image , da bi jih čimprej odpravile

mene tud tile lažni popadki hecajo, pa trebuh mi skos otrdeva, pa sramne kosti me bolijo in vse me že neki špika tam dol.......pa v ponedeljek je čep šel papa, pa še vedno nič konkretnega user posted image

upam, da res prepoznaš prave vzroke za odhod v P, ker ene baje sploh nimajo bolečih popadkov user posted image , pa so lahko že ful odprete ipd......doma res ne bi glih rodila user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:24:01   
*nivea
Mirjam čestitke za Jakoba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vagica)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:42:56   
tulpika

Zvezdici ti kar komot pokukaj...nobena ni še nič javila za Tincy....močno upam, da že carta. Če boš pa ti kaj prej zvedla nam pa le sporoči.

Kleopatra: tolk sem se najdela, da sem si na koncu privoščila samo ocvrt sladoled....bom drugič še banano user posted image

Maya2: nč ne pomaga kitajsko kosilo...včer sem mela mehiško kosilo pa tud nč.....Bo treba nek drug recept najdt za pohitritev v porodnišnico. Mogoče pa kakšna kmečka pojedina s kislim zeljem, matevžom, klobaso ???....probat ni greh user posted image

Mel: lepa novička...vsaj nekaj se dogaja. Mogoče bo pa v nedeljo že vsega konc in boš cartala svojo user posted image

Riba83: ja, upam, da se ti kaj dogaja...sporoči. Itak pa držimo pesti!!!

Tintara: ah te interne fore...samo tolažimo se user posted image . Me bi tud že cartale naše user posted image . Pa kar čakamo pa čakamo...čeprov ene sploh še do roka nismo prišle...no moj je že čez 5 ur in pol hihihihiuser posted image
user posted image za Gašperja in čimprejšnje okrevanje.

Čestitke Mirjam in Jakobu user posted image user posted image user posted image ...pa jupi za hiter porod.

Vagica: a da obstajajo čist neboleči popadki??? madonca sej pol pa res lahko doma rodiš k čakaš na une 5 minutne boleče.

Grem piškote pečt...teli gospodinjski napadi so pa neki boljšega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:53:34   
Zvezdici
Poročam naprej od nanny.girl, ki ima sporočilo od tincy90:

Hejla. js sm ostala v bolnici zaradi visokega pritiska in naj bi mi med vikendom sprožili porod. ko bo kaj novega sporočim.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:55:50   
malaMravljica
no, pa sem spet v pricakovanju user posted image user posted image  ne ne.. lih cartamo se mi, je pri mami najlepse. punce, udiram na temo, sam moram en link vasi Kleopatrci peilimat sem. Drugace pa, cestitke decembrkam, ste docakale vas mesec. Uzivajte z dojencki, ti prvi dnevi in tedni so tako lepi, nekaj zares posebnega in minejo preden se jih zaves.

Kleopatra,
http://www.kiddies24.de/shop/index.php?cat=c30220_Kiddy----Buggyboards.html

oz ce ne odpre pojdi na www.kiddies24.de, tam na Kinderwagen in pol na Zubehör Kinderwagen. je to to kar isces?

LP

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:56:49   
riba83
Ojla!
Sem še kr med vami, bila 20 minut priklopljena na CTG pa nič popadkov, pregled imam zopet v ponedeljek....

Čestitke Mirjam za Jakobauser posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa grem počivat in čakat popadke user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte, se slišimo kaj jutri...

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 18:58:28   
riba83
Tincy90 user posted image user posted image user posted image , da bo vse ok in hitro mimo.

(odgovor članu riba83)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 19:51:58   
*nivea
punce hvala za odgovore glede papirjev. sem bla danes na davčni, tak da za davčno številko sem že uredila. potem pa ko to pride, gremo dalje papirje rihtat user posted image

tintara - če mi bi meli dečka , bi pa bil Gašper. in moja cimra v porodnišnici je rekla, da sta onadva mela izbrana imena za dečka Gašper pa za deklico Lijo. a ona je tud deklico rodila, tak da bi pri nas bla v sobi dva Gašperja, sam se ni tak izšlo, pa sta ble dve punčki...

moja Taja zaj aja.. smo danes še zadnjič meli patronažno sestro na obisku. no, pride še v sredo, da malo še enkrat stehta, da kolko bo dobila na teži. sve se pa zezale z njo, da mogoče pa prideve v rodbino, da njen sin pa moja hčerka.. pa je Taja jo tak resno pogledala, da sve obe v smeh prasnile user posted image

sem včeraj izprintala slikco od Taje, pa dala v okvir. pa prišla moja babica in sem ji jo dala, pa je bla tak srečna, čist v user posted image , da ma od male slikco, pa da jo lahko kaže svojim sosedam user posted image

sva se pa odločila z mojim, da letos ne bomo božičnih daril kupovali, ampak bomo dali napravit slikco od male in bo to naše darilo letos za vse..

smo pa dali za napraviti tudi ene puzzle. njena slika pa kak puzzle je napravljena. ful lepo zgleda.. samo moram še ta pravi okvir kupit za to user posted image

sem se pa že 10kil znebila, mam samo še 6 za dol dat user posted image . bo to verjetno najbolj težko

sicer se pa po carskem rezu jaz dobro počutim, presenetljivo hitro sem k sebi prišla. mi moja miška daje močiuser posted image

tincy90 upam da bo porod hitro za tabo, da bo vse okej in da boš kmalu cartala user posted image user posted image

prav tako tudi ostale user posted image user posted image

mejte se

(odgovor članu riba83)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 21:04:21   
metkara
Ja, ti papirji. Moj že tut dva tedna se mi zdi laufa okol in rihta papirje: najprej za očetovski dopust mogo nest roj. list in plačilno listo na csd, pol na občino za denar, pol na davčno, pol za otroški dodatek, morama si še zdr. kartico in zavarovanje zrihtat...Kr ni koncauser posted image

Midva sva tut rekla, da ne boma daril kupovala, boma kar slikce od pupe dala, pa koledarje sma dala delat, babice pa dedki bojo tega itak najbolj veseli. Je tašča zadnč rekla, da če kam grema za novo leto, da naj tamalo kar pri njej pustima. Ja pa jauser posted image   Itak bo letos najlepše novo leto, pa ja ne grem stran od malike!Pač tašči se ful lušta jo met. Bo mela še veliko prilik user posted image

Je dans bla še tut patronažna pri nas (1x še pride), jo je samo stehtala in sma se zredile v treh dneh 20 g. Se mi je malo zdelo, glede na to, da se je prejšnji tedn v 4 dneh zredila za 220 g. Pa je rekla, da glavno da se redi, da če mi fajn je, pa da kaka pa lula, da ni panike. Kaka pa res ful, pa tut tak intenzivno pije (prav požrešno), da je veselje (no, za moje bradavičke glih niuser posted image ). Je pa slaba stran tega, da se ful zraka zravn naje in pol morema par orng kupčkov podret, pa šravfa jo tut ful. Ja, pa kolca pa kiha! Že v trebuščku jo je tak kolcalo. Jo kr na dojko dam, da parkrat potegne, da jo neha kolcat al pa ji dam mal čajeka po žlički (janež in kumina). Araz, mislim da si ti pisala, da tvoja ful kiha. Moja tut, ampak to je pomoje normalno, ker se jim nos čisti. Če ma pa kake muce v nosku, pa js kanem kapljico fiziološke v vsako nosnico, pa se ji pol s kihanjem fajn ščisti.

S kilami sem pa js še na +4 (vsega skupaj sem se zredila za 11). Glede energije se mi zdi, da je še kar nimam, da mi ful primanjkuje spanja. Pa sm mislla, da sm si pred porodom nabrala zaloge spanja, ker sem ful spala, ampak so zgleda že pošleuser posted image Zdj razumem tiste, ki pravijo, da ko imaš otroka, da se ne naspiš več - res slišiš vsak šum, vsak vzdihljaj (če pa otrok mirno spi, pa po možnosti hodiš gledat, če dihauser posted image ).

Vsem mamicam čestitke, vsem ki še čakate pa čimhitrejši poroduser posted image

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 0:14:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

no, pa sem spet v pricakovanju user posted image user posted image  ne ne.. lih cartamo se mi, je pri mami najlepse. punce, udiram na temo, sam moram en link vasi Kleopatrci peilimat sem. Drugace pa, cestitke decembrkam, ste docakale vas mesec. Uzivajte z dojencki, ti prvi dnevi in tedni so tako lepi, nekaj zares posebnega in minejo preden se jih zaves.

Kleopatra,
http://www.kiddies24.de/shop/index.php?cat=c30220_Kiddy----Buggyboards.html

oz ce ne odpre pojdi na www.kiddies24.de, tam na Kinderwagen in pol na Zubehör Kinderwagen. je to to kar isces?

LP
[/quote

ne,to ni to,zato pa nisem naslauser posted image Prav dodatni vozicek,ki ga prikljucis zraven k svojemu obstaja.Hvala vseenouser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 5:29:50   
tulpika

Dobro jutro...bom čist potihem povedala, da katere ne zbudim user posted image .

Danes je moj PDP user posted image . Pa smo ga končno dočakali. Sem upala na kake znake ponoči....pa čist nič. Tamau se me drži kot klop user posted image . Niti enega popadka ne čutim, čepek še ni odletel, voda mi še ni ušla pa tud curlja ne...skratka NIČ od NIČ se ne dogaja user posted image . Upam, da bo kaj tekom dneva user posted image . Moje pobožne želje heheheh...

Tincy: držim pesti !!! user posted image user posted image user posted image

Nivea: eheheh ma tamala prov, da je resno pogledala....si bo menda že sama zbrala svojga fanta...kaj si je mogla mislit eheheh..."pa kaj te dve tastari neki naklepata...sej nista resni" user posted image .

Nivea in Metkara: Zelo lepa ideja za božična darila....jaz sem tud razmišljala v tej smeri pa bo zgleda zaenkrat okvir prazen...edin, če not narišem našega Minimija user posted image .
user posted image za kilce.

Kok je lepo brati vaše poste k že pišete kako vaše user posted image že pridno rastejo in se redijo user posted image .

user posted image user posted image user posted image čestitke za vse naše korenjake in princeske.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 7:53:16   
taraji
Dobro jutro, na tale lep pravljični dan

no, očitno sem se za danes naspala...

Tincyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da kmalu in neboleče prideš do svojega zaklaqdka

Tulpika - a ti maš pa danes pdp - ja, danes bi bilo pa res lepo roditi - bi tvoj minimi v pravo pravljico prišeluser posted image user posted image user posted image

Riba - ja, mi tud vsakič na tistem ctg-ju gledamo a je mogoče vsaj p od popadkov - no, zaenkrat še nismo imeli te sreče da bi ga ugledaliuser posted image user posted image


Nivea in metkara - joj, kolk vaju je lepo brati da se imate fajn. posebno nam - no, vsaj meni, ki še nestrpno čakamo na svoje pikice je tko lepo prebrat post od vas, ki to srečo že imate in da se imate lepo.

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image
za že izgubljene kilograme. Ja sej, ostali bodo pa tudi še skopneli - kot tale sneg. Danes gaq je malo več, čez kakšen mesec pa ne bo niti sledu več o njem.user posted image
user posted image user posted image

Lepo se imejte na ta pravljični dan, pa če je katera na poti v porodnišnico, se nikakor ne mudi, saj je cesta spolzkauser posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 8:57:51   
Februarka08
Mal vdiram k vamuser posted image Samo sporočam, da je vaša Nezy danes ob 7.02 rodila Anžeta, težkega 3370g in dolgega 53cm. Vsi so okuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 9:32:34   
pipika 13
Joj!

Pri nas pa panika. Moj in starši zaganjajo paniko, kaj če me bo treba peljat v takih razmerah?
Sneži kot noro, ne morejo sproti plužit. Do porodnišnice imammo v normalnih razmerah 45 minut, zdaj pa user posted image ?????

Upam, da ne bo nič. Prej sem si tako želela, da bi bilo, danes pa da naj počaka vsaj še do jutri, ker.......nočem, da bi bilo kakih problemov, da bi kje vrh gore ostali, zasneženi, ali da bi obstali na cesti zaradi enga tovornjaka, ki je zdrsnil ali zablokiral cesto. user posted image

No, upajmo, da danes ne bo nič pri nas. Imam pa do PDP še 10 dni, z današnjim vred. user posted image
Saj gre počasi, se bliža termin.

Nosečke bodite doma in pazite nase, da vas kje ne zamete. Mlade mamice pa cartajte svoje malčke v tej zimski idili.

Aja, še to - čestitke vsem, ki ste do sedaj v tem tednu že rodile.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 9:47:08   
taraji
Nezy - iskrene čestitke za Anžeta, veliko vsega lepega, pa ostanite dobro brez problemov še naprej.

No, pa se je rodil en korenjak i8n prišel v tole snežno oravljicouser posted image

pipika - no, potem naj pa tvoje detece res raje počaka do jutri, saj če imate že v normalnih razmerah toliko do porodnišnice res ne veš kaj se lahko zaplete v teh snežnih razmerah

A danes se pa vse kepate pa snežake delate??user posted image user posted image

Midva greva zdele mal na deželo, pa mal uživat tole zimsko idilo - no, če ne bo šlo z lepa bo šlo pa malo z grdauser posted image user posted image user posted image se bom šla mal sankat pol bomo pa vidl če se bo začel kj dogajatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 10:40:07   
blondy_81
Čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image Uživajte ob svojih sončkih in jih lepo cartajte user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 10:48:32   
Momtobe
Mene je tudi strah vremena. Nič ni spluženega tu, kjer sem trenutno. user posted image ... upam, da se ne bo dogajalo nič, dokler ne bomo malo ceste porihtali. Še tega se mi manjka, da kje ostanem.

(odgovor članu riba83)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
19.12.2009 10:59:15   
*nivea
Nezy cestitke za Anžeta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





sindarin

Koliko let je star vaš najstarejši otrok?

0-1 (29%)

1-2 (14%)

2-3 (10%)

3-4 (9%)

4-5 (7%)

5 in več let (31%)


Število vseh glasov: 533

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!