|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 17:08:54   
ammam
Moj ima danes rojstni dan, pa sem potiho mislila, da bo dobil najlepše darilo od mene, kar mu ga lahko dam, vendar nič ne kaže, da bi se kaj zgodilo. Jutri imam spet pregled v P, zdaj že tretjič. Stokrat sem že pregledala torbo za odhod domov, pa zamenjala cotke. Moje torbe za v P pa tudi ne morem več v avtu stalno vozit, ker bi mi čez noč vse zmrznilo, kar je notri. In tako jo dajem ven pa noter, vsakič, ko grem zdoma.user posted image
Ja, zdaj imamo pa že res veliko decemberskih mamic, ki pridno cartajo svoje novorojenčke.

Pa kaj je to, da nas je toliko čez rok??? Tudi na pregledu v P sem spoznala nosečnice, ki so že imele termin, pa še kar čakajo.

(odgovor članu kajkakr)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 17:10:42   
vagica
ojla, so user posted image  in vse, ki ste že mamice

evo, danes je pa moj PDP, pa tud še nič od nič, očitno bom šla čez rok, da vas mal potolažim user posted image

po moje tile naši decembrski otročki vejo, da je zuni minus in noooooooočejo ven na mraz user posted image

sicer sem še vedno optimist in upam, da bom do konca tega tedna že imela svojega sinčka v naročju

ne smemo bit tečne, nam pa valjda psiha dela svoje, ker se osredotočamo na naš PDP, ki sploh ni točen (1-2 tedna gor ali dol)...mene bolj nervirajo vsi maili, smsi in klici.......očitno so bolj nervozni od mene, ne morš bit pa nesramen, ker vsaj veš, da mislijo nate........klinc, k da že same nismo v velikem pričakovanju

glavo gor punce, čuvajte svoje bušije in mamice svoje zakladke

sej bomo kmalu v dveh kosih user posted image , mejte se

(odgovor članu kajkakr)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 17:41:40   
taraji
Joj, pa je spet kar nekaj novih mamic.

pa sedaj ne vem komu sem nazadnje čestitala, zato raje nebi poimensko naštevala, da katere ne izpustim.

Torej - vse novopečene mamice iskrene čestitke za vaše zakladke, naj jim bo v življenji čimlepše, ter pridno se cartajte.

Ja, tale forum je pa res nekako zamrl. Pa očitno razsaja res nek virus tečnobe. No, pri meni bolj cmeravosti,pa razdraženosti.
Že ene dva dni se za vsako najmanjšo stvar zjočem - pa je nekaj veselega, pa začnem cmerat, pa mi kdo prst pokaže pa začnem cmerat....user posted image user posted image user posted image

Pa neke napade nakupovanja imam - se spravim peči neko pecivo (no, to je najnovejša nosečniška pridobitev in sicer da se moj mož, pa seveda tudi jaz je moje sladice, saj sem prej naredila največ kakšne rumove kroglice), no in grem po zadeve za pecivo, pol pa eno uro po štacuni hodim, ker bi kar vse pokupila.
Pa to take zadeve za gospodinjstvo in tako naprej (spet nekaj novega). Sem se danes odločila, da bi kupila en večji pekač, pa se nisem mogla odločiti katerega, pa sem vzela dva.... pa kr neki, no pol pa pridem na blagajno mi pa znesek pove pa glih da ne začnem jokat -  se mi pa že mal nabira, ker sem spet tolk zapravilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ma vam rečem, res je tečno tole čakanje, pa pdp imam šele čez 10 dni - kaj bo šele po pdp-ju, če se moj podnajemnik do takrat ne misli nič odselitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa je s Shogirl - a je že doma??

Nič, pridne bit, pa lepo čakat - drugega nam tqko ali taqko ne preostane.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu kajkakr)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 17:57:57   
taraji
Aja, kje pa je naša tulpika - a se je njeno dete odločilo da ima dovolj tegale našega jamranja in jo bo lepo presenetilo?user posted image user posted image

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 18:38:07   
Puffy
Dobro "jutro" user posted image

Joj, sploh ni časa za nič več hehe, računalnik mi kar počiva in nabira prah, TV pogledam samo sredi noči, ko dojim, ker me tišina preveč uspava user posted image

Drugače je naša Kaja kar lena kar se tiče dojenja - dostikrat mi po 10. minutah kar zaspi, tako da morem gospodično čakat, da odspi tisto kitico in da lahko nadaljujemo. Mleka mam pa tolk, da mi bojo joške eksplodirale. Morem nabavit pumpico. 2 dni nazaj je bila prisesana na jošk celo uro in mi ga je spraznila - kako olajšanje user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 20:15:02   
araz
Danes pa niste nič kaj zgovorne.
Jest pa sedaj sploh nimam časa za računalnik. Še vedno imam problem kar se hranjenja tiče. IN danes sem prišla do tega, ko sem si začela črpati mleko, da ga imam premalo. Zoja se je pa matrala po celo uro in ni čudno, da je bila potem tako zmatrana, da je skoz spala. Pojedla pa je v bistvu čist malo. Tako smo se danes z patronažno odločili, da ji bom nekaj časa dajala nadomestek. Vsaj tolk časa, da se mi poveča količina mleka. Do sedaj mi je uspelo načrpati samo 30ml in to iz obeh dojk user posted image . Jest upam ,da bo ratalo tud kaj več, ker bi jo res rada dojila. Ampak najprej pa je važno, da pridemo na porodno težo. Sedaj se je padanje sicer ustavilo ampak je v dveh dneh pridobila samo 30 g.
Je pa tak cukerček sploh, ko se zasmeje in dela razne šobe (refleksne).

Punce, ki še čakate na svoje štručke želim vam, da se čimprej odločijo in pokukajo na svet. Moja Zoja je imela danes že tedensko obletnico user posted image .





(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 20:48:21   
tulpika

juhuuuuu Tulpika je tu....sam se mi zdi da sem začela z zimskim spanjem. Tale nizek pritisk me bo čist uničil. Kar neki se vlečem kot ena cunja....se bom jutri potrudila pa že zjutri kaj napisala, da ne bom pogrešana user posted image .

Zalbi čestitke za Žaneta user posted image user posted image user posted image , Kristy čestitke za Petra user posted image user posted image user posted image

Momtobe kje je biu dons sonce??? V LJ kotlini je bil tak turoben dan. Najbrž se moram kam na sončno stran Alp preselit, da bom mal k seb prišla. Jaz sem otrok sonca user posted image .

Vijolca: ja moj rok je tud kmal...v soboto. Pa si nekak res želim v soboto rodit user posted image . Ma tašča RD in bi to bilo eno specijalno darilo. Sam pomoje bom glih ene take sreče k ammam. Drugač pa jaz tud torbo pa un set za popkovino prekladam k mačka mlade. Kamor koli greva odneseva torbo v avto in pol nazaj v stanovanje. Sej bi pustila vse skup v avtu pa si nekak ne upam glede na to, da so nama pred parimi mesci ukradli avto iz garaže user posted image in ne bi ravno zdaj rada vidla da bi mi še torbo in pa set za popkovino odnesel če se že glih spomnejo najin avto spet ukrast user posted image . Dvomim, da bi se nepridipravi spomnil to dat iz avta pa vsaj pustit na parkirplacu user posted image .

Tincy: teb pa že prov privoščim da bi rodila user posted image . Držim pesti za jutr!!! user posted image user posted image user posted image

Mirjam: držim pesti za jutri user posted image user posted image user posted image . Naj bo hitro in neboleče.

Taraji: te čist zastopim glede nakupovanja in peke. Jaz se tolk izogibam trgovin, ker vem da bi tam zdej pustila celo premoženje. Tko raj napišem na listek kar rabiva pa mojga pošljem...itak prinese domov sam tist kar je napisan user posted image , jaz pa vedno še kaj dodatno privlečem...ponavadi kaj nepotrebnega user posted image .
Drugač pa če ne bo šlo prej bom kar na tvoj PDP počakala....mogoče bova pa midve skup, če mi Vijolca prej uide. A boš v LJ?

Araz: držim pesti za mlekca. A uni čaji za dojenje nič ne pomagajo?


(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 20:56:29   
taraji
Araz - upam, da se ti tole z mlekom porihta. Po moje je res bolje da nekaj časa dodajaš, da malika pridobi na teži, potem pa floto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate da boš imela dovolj mleka.

Ja tulpika - sem se po temeljitem premisleku potem le odločila za Lj. No, bova pa medve skupaj dihale, če ti Vijolica uide. Mene pa zanima kdo bo pol z mano dihal, če se mi bo zavleko, pa me boste itak vse prehiteleuser posted image   user posted image user posted image user posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
17.12.2009 22:20:51   
tulpika

Taraji: jaz glih ne bi vlekla v NL user posted image . Dej ti se potrud pa dej kak dan prej...jaz bom mal zamudila pa mava lahko glih božično večerjo skup v P. Pa če bo Vijolca še zdržala takrat bomo pa že 3 user posted image .

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 8:59:22   
tulpika

jutrooooo evo da se "pofočkam" da sem še tu user posted image .

sem mislila, da bom že zjutri videla kak post, da je še katera rodila pa čist nč....a vse čakamo božični čudežni čas user posted image .

Taraji: a si mela v igri tud porodnišnico Postojna?

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 9:11:17   
araz
Dobor jutro. No meni se bo pa počasi mleko začelo proizvajat. Včeraj sem jo samo dvakrat nahranila z Aptamilom potem pa samo še z svojim mlekom. Uspelo mi je načrpati 60ml user posted image . Pa čaj sem začela piti (Bebival).
Tako, dasmo Zojo včeraj kar dobor nafutral. Samo zdej pa skor nič ne spi, ker se nič ne zmatra. Zdej, ko poje gleda kot sova. Pa skoz se ji kovca. PA ful kiha.
Upam, da se ni kaj od mojga nalezla.
Pri nas doma so vsi prehlajeni, edino jest sem še ok (edina, ki se nisem cepila proti gripi). Pa še mene je ponoči začelo nekaj po grlu praskati. Tako, da imam v hiši same zdravnike - vsi nosijo maske in so prav hecni user posted image . To je sedaj pri nas modni dodatek user posted image .

Tulpika a pri nas v M. tud kradejo avte? Pa so ga potem našli?
Vidim, da si se ti tud odločila za darovajne popkovnične krvi. Sem pa tud jest non stop prekladala tisti paketek pa m.knjižico sem tud skoz z sabo nosila, kot mačka mlade user posted image , čeprav se mi takrat še ni nič dogajal. Ampak za vsak slučaj.

Jest bi šla pa tko rada že na kakšen sprehod. Upam, da se tale mraz kaj poleže in, ad bomo šli lahko naslednji tedne že mal na zrak. Bom pa mogoče že jutri šla na kakšen manjši sprehod. Samo tolk, da se mal preluftam.

A katera ve kako je kaj z Shopgirl in njeno Kajo. A sta že prišle domov?

user posted image user posted image user posted image za vse tiste, ki boste šle danes rodit.







(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 9:22:08   
Momtobe
Tulpika, jaz sem čisto blizu Ljubljane doma (3 km) in je bil sonček skoraj cel dan  ... In res, kako spremeni počutje, jaz čisto oživim in dobim tono energije. Sem bila pa potem popoldne, ko se je že delala tema tako tečna, da še sama sebe nisem mogla prenašat.

Upam, da bo danes boljše.

Naj gre že katera rodit, da se bo spet kaj dogajalo ... user posted image

(odgovor članu ammam)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 9:47:48   
Anonimen
jutrouser posted image user posted image

Samo da vas pozdravim iz soncne Nemacke.Sibava s tamalo ven,pa pol kasneje vec.Drzte se punceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Momtobe)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 10:01:14   
tulpika

Araz: user posted image za mlekca. pa velik čaja moraš baje popit. Sem pa brala v enem članku da so otroci rojeni s pomočjo EA na začetku mal bolj zaspani. Mogoče je pa tud zarad tega več spala. No, samo da vama zalaufa in da se začne redit tako kot je treba. user posted image
ja ja....kradejo in to kot srake user posted image . Ne, avta niso našli...glede na info od kriminalistov je nekje v kaki garaži razžagan in ven pobrana vsa dodatna oprema. Jah nimaš kaj. Glavn, da smo mi zdravi user posted image . Je pa full zanimivo, ko hočeš v ponedeljek zjutraj v službo pa ni avta v garaži in pol začneš tuhtat kje za vraga si ga parkiral user posted image . Čeprov veš, da ga že celo večnost parkiraš samo na svojem parkirišču.

ja, če bo kaka stopinja topleje si pa le privošči kak krajši sprehod...vsaj okoli hiše.

ShopGirl se nam nič ne oglaša. Je treba počakat še kak dan, da se privadijo. Pa še selitev ima. V glavnem verjamem, da ima polne roke dela.

strinjam se z Momtobe...naj gre že kera rodit, da bo tuki gor mal akcije. Dejmo decembrke GO, GO.....

Kleopatra: jaz bi tud sončka !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 10:46:09   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


Taraji: jaz glih ne bi vlekla v NL user posted image . Dej ti se potrud pa dej kak dan prej...jaz bom mal zamudila pa mava lahko glih božično večerjo skup v P. Pa če bo Vijolca še zdržala takrat bomo pa že 3 user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image ma, saj jaz tudi nebi čakal do novega leta. Bom napovedala drastično povišanje najemnine za čez praznike, pa upam da se podnajemnik potem odloči odselitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa, ja sem za božično večerjo v porodnišnici - pa če se nama še katera pridruži - več k nas bo, bl bo luštnuser posted image user posted image user posted image

Ja, drugače pa je bila pri meni tudi opcija p postojna, samo sem se potem le nekako odločila za Lj. - mi je bližje, ker ne vem kakšne bodo vremenske razmere, pa še bolj strokovno osebje.

Araz - no, lepo da pridobivaš mleko. Pa res upam da še vaju z Zojo domači ne okužijo - ma to mora biti pa res zoprno, če so vsi okrog tebe prehlajeni.

Ja, za Shopgirl sem se pa že tudi jaz spraševala kako je z njo in njeno Kajo.

Momtobe - tečnobo na stran - saj se nam bo prav kmalu tudi nam začelo na polno dogajatiuser posted image

Kleopatra - pa če bi ti nam kakšen sončni žarek poslala??


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 11:13:17   
maya2
Pozdravljene...

Mene so spet domov poslali user posted image , nič popadkov, pa tako lepo so se že risali user posted image , zdravnik je opravil pregled, zdaj kar naenkrat izjavi nič odprta pa skoz so mi govoril 2cm (zdej sploh več ne vem....), naročil me je spet v nedeljo na pregled v porodnišnico.... user posted image

Moja princeska ima danes prvi plesni nastop user posted image dobra stran tega da še nisem šla v Rim je, da jo bom vsaj lahko šla gledat user posted image

Lp


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 11:40:13   
*Mojca*
tulpika s ti si kandidatka za Postojno? Jaz grem v ponedeljek na CTG in kontrolo. Se vidiva? user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 11:40:54   
tulpika
Taraji: pol velja za večerjo. Ja ja ti kar povišaj najemnino bo takoj ven prišel user posted image

Maya2: pa sej ne morem verjet...sej nisi trgovina, da boš zdej odprta pa zaprta pa odprta...svašta. A obstaja možnost, da se je ta dr. dons zmotil oz. un dr. prej....al pa obstaja možnost, da se ženska res odpira pa zapira..čeprov moram priznat, da to prvič slišim.
Evo, pa je nekaj lepega v tem dnevu...nastop tvoje princeske. Držim pesti za popoln nastop user posted image

< Sporočilo je popravil tulpika -- 18.12.2009 11:43:06 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 11:42:17   
tulpika

Mojca: jaz bom kar v LJ. Sem bila nekako podobnega mnenja kot Taraji...sneg pa vreme pa bližina porodnišnice. A ti greš na EA?

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 12:06:44   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


Maya2: pa sej ne morem verjet...sej nisi trgovina, da boš zdej odprta pa zaprta pa odprta...svašta.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj si me nasmejala ....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 13:03:22   
tulpika

Danes imam pa jaz monologe....kaj pa če ste vse šle v porodnišnico???....jaz sem pa sama tukaj ostala??? o nočna mora user posted image .

eheheh Maya sej res smešn zgleda...to je praznični delovni čas user posted image .

No, jaz grem pa zdej na službeno kosilo v kitajsko restavracijo. Mogoče me pa kaj kitajskega pol požene še v porodnišnico. Yeah I wish user posted image .

Tincy in Mirjam pa najbrž že zibata user posted image .

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 13:18:50   
Zvezdici
Malo kukam pri vas, hehe.
Ali katera že ve kako je s tincy?
Sem videla tulpika, da si jo ravno omenila. Že kaj veste? Je v P?

Upam, da niste hude ker sem se malo prištulila user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 13:23:53   
Anonimen
pridna Tulpika,da tkole skrbis za nezamrtje decemberkuser posted image user posted image user posted image Fajn se najej,pa obvezno za posladek pecene banane..njamiuser posted image

Araz,takale mlekarica kot is ti trenutno,sem bila jaz obakrat.Bomo vidli kako bo zdaj.Pa drzim pesti zate,da ti bo steklo.

taraji,ti bos dezurala za Bozic v porodnisnici,jaz bom pa tam kar Novo leto praznovalauser posted image

CESTITKE novin mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mal sonca vam posiljam,ga imamo zadost,sem lahko radodarnauser posted image

(odgovor članu tulpika)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 13:35:52   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


No, jaz grem pa zdej na službeno kosilo v kitajsko restavracijo. Mogoče me pa kaj kitajskega pol požene še v porodnišnico. Yeah I wish user posted image .



sporoči....  grem dons na večerjo tja če pomaga user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
18.12.2009 13:57:23   
mel*
Živjo

Jaz sem imela danes CTG še ravna črta nobenega popadka, je pa G naredila ultrazvok in je user posted image že precej nizko plodovnca vredu. Pol se je pa odločila da me pogleda še spodaj in je rekla da ga bo mal požgečkalauser posted image in s tem sprožila poroduser posted image in sem odprta za en prst tako da imam naslednjo kontrolo v nedeljo.

Dojenček je malo manjši kar ji je blo zelo všeč tam okoli 3 kg. Je rekla boste pa lažje rodilauser posted image je pa zelo zelo živahen in se ga kar ni mogla nagledat tako da tako dolgega UZ še nisem imela pa kar smejala se je kot bi ga imela v naročju prava faca je tale G.

Danes sem zelo dobre volje veliko boljš kot včeraj, zdele bom pa hčerko peljala na drsanje ker mogoče jo letos ne bom več.

Lepo se imejte



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!