|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 22:32:54   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Majale mi je javla, da sta z Leonom ostala v bolnici. user posted image

user posted image user posted image user posted image za Leona.


Ojoj...Če se še kaj javi ji sporoči, da marčevke mislimo nanju! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image se potpišem

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 23:47:44   
helimaša
čer!

tko....jst sm tud zdele pršla mal do kompa.....vsi spijo.....jst tud počas.......ve tudi.....
sm bla pr zobarju.....nč fajn......vsaka pupa mi je en zob vzela.....noro.......
MaJaLe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Leona.....upam da bo vse dobro......držimo pestke in smo v mislih s teboj.......
drgač pa nč novga......zobeka rasteta......mi tudi.....ponoči spimo.....čez dan smo bol tečni.....jah takle mamo......
zdej pa gre.....ker moj že pošteno smrči in ga grem mal zrukatuser posted image user posted image [sm=jezicek.gif

nočko

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 23:49:44   
yania
Ojoj, bogi Leonček....mami, vse bo uredu, boš videla...držim pestke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naš je pa zdej 3 dni bil bolj siten, kot ponavadi, ubistvu je ponavadi zelo priden, zdej pa kar mal tečkaril, danes pa čisto druga pesem, pa sem opazila da je to po AD3 (italijanskih)...ko sem mu zdej po dolgem času dajala par dni, pa mi je ko je čičal fuuuuuuullllll kupčke skos podiral in ven metal mleko, pa sitnaril...
včeraj in danes pa ni bilo nič..priden kot angelček.......
A vse dajete AD3?....sej vem da D vitamina da sonček, samo A pa ne vem...baje da ima korenček tega dovolj....

ej, lepe sanje...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 23:53:05   
helimaša
še glasove sm odaala k jih prej nism uspela.....tko da je naloga uspešno opravljena......
Yania a se vidva že pogovarjata......jah sej najbrž se-----pač nism tok na tekočemuser posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
29.7.2009 23:55:47   
yania
oj heli....kaj mate že zobeka?
A ti maš pa z zobki probleme?....meni je tudi po Naji šla šestica, živc ven.....upam da bo zdej uredu....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 0:02:10   
helimaša
ja Yania mamo dva......ful hitr.....prejšn tedn.....en za drugim.....pr men pa petki na obeh straneh......pr men je stanje malo bolj resno......tko da dobim štifte.....ma kr neki.....spet bom ob dnaruser posted image .......prej nkol nbenih problemov.....med nosečnostjo pa tema.....ma sej bo.....sm da me zrihtajo.....bo en tri mesce trajal.....tko da bom sm okol zobarjel laufala.....dobr da je vsaj mal za pogledat tale naš zobaruser posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 0:07:47   
helimaša
felix bejž spat.....lej kok je urauser posted image ......dec bo spet jeznuser posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 6:17:16   
Najaa
Dobro jutro.

Ponoči lepo spali, danes pa gremo po prvo pikico. user posted image Upam, da ne bo kakih reakcij.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 7:14:23   
tasa_m
dobro jutro.

Dajte mi povedat, a ima katera kak predlog, kako bi Liji spremenila uro v glavi, da se ne bi več zbujala ob 5,30 ampak okoli 7h?? user posted image user posted image
user posted image
Ma vsak dan bo gor med 5 in 6 uro zjutraj in tak naglas poje, cvili, se smeji (čeprav ne vem komuuser posted image ) da ne morem več zaspat nazaj.user posted image

Nič, jo grem previt mogoče pa še bo mal zalegnila..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 7:53:45   
Najaa
tasa, a imate ful svetlo v spalnici Eni otročki ne morejo spat, ko se začne dan delat. Mogoče je to to. Mi imamo kar temno. No, pa naši so tud zaspanci (beri moj in Nika še posebej user posted image )... Ti pa verjamem, da je težka takole zgodnje vstajanje. Pa pol še kaj spiš čez dan?

Jaz sem pridna in sem že perilo dala prat, zdaj čakam da konča in nesem sušit, potem kuhinjo mal zglancam... ma je blesavo, ko se mi zvečer ne da in me čaka do jutra. user posted image Ja ni kej, packa sem! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 8:16:05   
mama_milchy
jutro

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 8:23:45   
NoBady
Jutro...kaj novega z MaJaLe in Leonom?

tasa tut pri nas imamo pestro točno ob 6.00 poje flašo in potem 1 uro poje cvili stoka, se utrudi in zaspi nazaj.... tisto uro k poje je pri meni v pojstelji zagrajen tak da jst lahko dremam daljeuser posted image sicer ne morm ker vse slišim, se obrne na trebuh obrne nazaj... podre kupček, mogč še kej ven bruhne... neki časa vztarajm da mu dudo popravljam, no potem ga pa le zmanka...user posted image

zobeki... ma Taju pa kr nč ven ne pogleda... tak ga matra skos, tiste črtice ima že od 3.meseca, belo se pa še kr ne vidi... srbi ga pa tok... upam da bo kmal, ker se mi zdi da je zadnje dni še dodatno siten... user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 9:19:39   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Jutro...kaj novega z MaJaLe in Leonom?




Snoči je poslala sporočilo, da ne vejo kaj bi to blo, tej izpuščaji; jaz sem ji re pisala, da če že kaj ve, pa ni še nič odgovorila;
sej v izolski pediatriji so ok zdravniki-vsaj iz lastnih izkušenj kolko sem bla gor z Žigcem in Leo tako da upam, da čimprej ugotovijo za kaj se gre; do takrat pa bomo me držale pestke in jim poslali
user posted image user posted image user posted image user posted image

Najaa, sva že dve packi, mene tudi čaka kuhinja za spuacat, ma kaj kuhinja, cela bajta - noro; to pa zato, ker sem snoči raje na dvorišču sedela in pivo pila user posted image zdaj pa imam;

nič grem v čistilno akcijo, da ostane čistno ko gremo na dopustek....

aja, pa kosilo še spotoma skuham

če mi MaJaLe kaj sporoči, vam javim

lep dan

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 10:10:55   
Lolita23
Živjo!!!

najprej za Leonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa mislim, da je marcel tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 10:16:40   
KOKICA32
Dan

Jaz sem končno peljala avto k ličarju..sem pa dobila nadomestnega...Cliota--joj, komaj sem voziček noter dobla..sem ga morala čisto razstaviti..sem navajena karavana, ko voziček kar nerazstavljen noter dobim...pa še sedaj bom morala malega na zadnjem zicu v jajčki voziti, ker je spredaj air bag. Tak, da nikomur daleč ne bova šla sama. user posted image

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image

Sva hotela sedaj na en sprehod v park, kjer je taka fina senčka, pa ga je babi tak zmatrala, da mi še še doma zaspal...pa sem ga pustila...bomo zvečer šli...po kopanju na terasi...user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 10:37:12   
spps
Oj!

Kako ste kaj?
Midva ssva bila pri zdravniku, pa ima vneto grlo,drugače pa nič posebnega. Zgleda,da bo tud vročina ijala,ker jo je imel nazadnje ob dveh zjutraj.

In kaj počnete?
Kaj novih novic o Leonu?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 10:46:52   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Oj!

Kako ste kaj?
Midva ssva bila pri zdravniku, pa ima vneto grlo,drugače pa nič posebnega. Zgleda,da bo tud vročina ijala,ker jo je imel nazadnje ob dveh zjutraj.

In kaj počnete?
Kaj novih novic o Leonu?


user posted image user posted image user posted image user posted image za Marcela!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 11:27:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

najprej za Leonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa mislim, da je marcel tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Hvala,zgleda.da marcelu že pomagajo ;D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 11:34:45   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Ej punce... js sm bla pa zdej z Leonom pri zdravnici.. je dobil ene čudne VIJOLA(user posted image user posted image ) izpuščaje po celem telesu...smo bli pri zdravnici pa je rekla, da naj gremo dat kri.. smo šli dat kri, pa pridemo nazaj pa je rekla, da je kri ok, da pa takšnih izpuščajev še ni vidla in da se ji sanja ne kaj naj bi blouser posted image če se danes še kaj širijo, gremo v bolnicouser posted image user posted image

rabim pikapoke...

user posted image user posted image user posted image upam, da je že v redu

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 11:44:58   
mama_milchy
MaJaLe sporoča, da so še vedno v bolnici in da nihče nič ne ve, kaj bi mu lahko blo....

evo za bubane otročke user posted image user posted image user posted image

Kokica, jaz imam tud cliota pa brez težav spravim vozek noter in Leo vozim spredaj, ker se airbag itak izklopi;

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 11:47:03   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, eno super slikco sem naredila zate danes. Jo bom kasneje dala na fb, ko se mi baterija od fotiča nafila. user posted image
mmm, že vem kaj je..sploh če ste se primorke dobile user posted image
se mi že sline cedijo, če pravo stvar mislim.user posted image




user posted image user posted image user posted image o čem ti to?
ja mama, ti si ziher nekaj spekla in pol to prnesla na srečanje. Najaa pa je to slikala. Ali ne? user posted image user posted image user posted image



... in jaz to zamudila... user posted image Taj zelo dobro pazi na mamicino linijo... ponoči ne dovoli spanja... podnevi spi samo v vozičku, ko mamica nabira kondicijo... in se potrudi, da mamica ostane doma, namesto da bi se posladkala sigurno s kakšno pregrešno dobro sladico... ti lumpi moj mali, saj mamica ti bo verjetno hvaležna, ko bo imela manekensko postavouser posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 11:52:16   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, eno super slikco sem naredila zate danes. Jo bom kasneje dala na fb, ko se mi baterija od fotiča nafila. user posted image
mmm, že vem kaj je..sploh če ste se primorke dobile user posted image
se mi že sline cedijo, če pravo stvar mislim.user posted image




user posted image user posted image user posted image o čem ti to?
ja mama, ti si ziher nekaj spekla in pol to prnesla na srečanje. Najaa pa je to slikala. Ali ne? user posted image user posted image user posted image



... in jaz to zamudila... user posted image Taj zelo dobro pazi na mamicino linijo... ponoči ne dovoli spanja... podnevi spi samo v vozičku, ko mamica nabira kondicijo... in se potrudi, da mamica ostane doma, namesto da bi se posladkala sigurno s kakšno pregrešno dobro sladico... ti lumpi moj mali, saj mamica ti bo verjetno hvaležna, ko bo imela manekensko postavouser posted image user posted image


zamudila ja; pa kdaj drugič, ko bo kaj nizko kaloričnega user posted image ; sicer pa ti si lahko samo tiho, ko imaš itak dobro postavco user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:00:22   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

JOGURTOVO PECIVO:

1 jogurt
2 jogurtova lončka moke
1 jogurtov lonček sladkorja
1 jogurtov lonček olja
2 jajci
1 pecilni prašek
1 žlica ruma
sadje

Vse sestavine zmešaš (razen sadja) v gosto zmes, posipaš s sadjem, daš v visok pekač in pečeš pri 180˙40-45 minut.To je to, enostavno kot pasulj...user posted image
Dober tek! user posted image

bere se dobro..
no, mogoče pa bom to jutri nardila, če bo mami prišla zjutraj v Mb.
Olja mora bit en lonček user posted image



ja, tisti lonček v katerem je jogurt ti je merilo za vse ostale sestavine...se dosti sliši ja, samo se potem sploh ne okusi...user posted image

OK hvala! Bom jutri nardila ker imam gozdne sadeže doma ki jih bilo treba porabit!!

Nič grem, alarm se je zbudil user posted image po 3,5 urah



user posted image user posted image user posted image to so pri meni lahko samo sanje čez dan... ALARM še pri meni!!! user posted image


... pri nas so to postale sanje tudi ponoči... pa saj vse se enkrat konča user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:13:32   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Majale mi je javla, da sta z Leonom ostala v bolnici. user posted image

user posted image user posted image user posted image za Leona.


AH JOJ

LEON user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MAMICA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:21:09   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Oj!

Kako ste kaj?
Midva ssva bila pri zdravniku, pa ima vneto grlo,drugače pa nič posebnega. Zgleda,da bo tud vročina ijala,ker jo je imel nazadnje ob dveh zjutraj.

In kaj počnete?
Kaj novih novic o Leonu?


user posted image user posted image user posted image user posted image za Marcela!



SE PODPIŠEM, pada še grlo čimprej porihtate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Menjava rabljenih otroških izdelkov
misolinka

Bi bili pripravljeni preko spleta zamenjati rabljene izdelke svojih otrok za rabljene otroške izdelke nekoga drugega?

Da (63%)

Ne (37%)


Število vseh glasov: 102

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!