|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 15:46:08   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.


ne moreš brez komentarja, a??user posted image user posted image user posted image
pa sem še vedno domaa prosim lepo... ob 12h ga pa že ne bom na plažo peljala... madonca nouser posted image



Ja ne vem, si rekla da bolj pozno vstajate, zato boste na bolj vročem soncu. user posted image
Ma ne, vem da ne bosta šla ob 12h...
Jaz sem si tud premisla in bova z Niko šle. user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 16:07:01   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

hej!

končno mi dela RR.......vse najboljše Taj Gabriel in pa moja Zoja.......
mi smo kr kul.....Zoja trenutno aja.....Maša je itak v vrtcu......tko da je mal miru.....punca raste......morm rečt da je kr pridna....sicer čez dan bolj malo spi.....se pa ful sama zamoti.....tko da je kr fajn.....mam pa zdele na sumu zobke.....je ful bol tečna.....a vi jih že kej mate......ma upamd adamo čimprej to čez......
bomo pa mel v nedeljo krst tko da damo še to čez......potem pa konc avgusta še mal na morje.....in to je to......pol bomo pa že hmau šle v službo:).......grozno.....me že kr stiska.....
grem hitr kuhat.....drgač je pa ful vroče in se mi res ne da nč kuhat.....sm morm da bom kej pojedla.....pa še za Mašo k pride iz vrtca morm skuhat.....tko da pupe se še kej tikamo.....
aja Feliška neki sm ujela za miting....kaj zdej Grosuple al Lublana.....drgač pa načeloma prid ti v Grosuple pa greve same na kafe.....

Ja, čestitamo tudi mi Taju Gabrielu in Zoji user posted image user posted image user posted image
Jure je tudi nekam zahteven zadnje dni, ves čas bi bil po rokah. Tudi jaz sumim zobke, ampak ničesar ne čutim na dlesni user posted image
A krst mate to nedeljo? Mi pa naslednjo.
Ja, z Nino sva se menili za Grosuplje, btw, ona je tudi iz Grosuplja user posted image Dejmo počakat, da tale vročinski val mine, pa se potem zmenimo.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 17:24:47   
mediuhec
pozdravljene punce,

zadnje čase kar ne najdem prilike, da bi vas brala ali vam kaj napisala...

danes smo imeli P: novi podatki so : 6510 g in 62 cm, naslednji pregled še nimamo termina. dobili smo pikico, pa še za rota virus (moramo si dobro prati roke, ker se prenaša s kakci 1 teden! sploh nisem vedela). dodatno napotnico za razvojno, ker še ne dviguje glave (ko leži). slednji imajo pa tako gužvo, da pridemo na vrsto šele septembra.
mali je po cepivu dobil še mal vročine, se mu vidi tudi da ni tko razigran kot ponavadi.

ja, pa P je rekla, da našega že lahko damo v športni del, čeprav se vozička ne da povsem dat na leže.

lepo se imejte, MB: če se kaj dobite lepo prosim pošljite SMS!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 17:43:53   
MalaČebelica
ojla!

danes pa pripeeekaaaaaa!!!!

o Mediuhec - sem že mislila, da si pozabila na nas. bomo poslale kaki sms, ampak se nismo nič zdaj dobivale - vsaj ne da bi jaz vedela. mogoče ko bo kaka ohladitev...

kako je to mišljeno, da se rotavirus prenaša po cepljenju user posted image


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 18:24:12   
tasa_m
Pozdravljene  drage moje .. kako ste? Midve sma danes prispele iz morja tak da bom spet aktivna pr vam user posted image

Imeli smo se fajn, Lije v morje nismo dali (oz.nismo uporabili Fredovega obroča), imela je svoj čolniček in je bila zvezda v čolničku user posted image , pa z babi sta na kamnu sedeli in noge v morju namakali.
Voda je bila kr mrzla in je zato nismo dali v Freda,bomo ga pač sprobali na bazenih.user posted image

Samo tu pa pripeka user posted image z mene samo teče..Lija pa je tud taka tečka. Je spravla danes glih pol urce spanja skup, ko smo se domov peljali. Tak da zdaj spi..jo je babi uspavala. user posted image

Nič grem na kapučin, ga je mami skuhala..

Se tipkamo, ko pridem tud jaz malo k sebi. Bom pokazala kakšno slikico,sam jih moram prej dol potegnit iz fotiča.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 21:46:01   
KOKICA32
Tasa - Welcome back! Ko prideš "k sebi" pa spet piši, piši, piši, ker tukaj je zadnje dni takoooo zatišje, da joj! user posted image

Mediuhec
- Zate velja enako! user posted image In user posted image user posted image user posted image za nove g in cm!





(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 21:59:10   
MalaČebelica
o kokica. kak si kaj? se bomo spet kaj dobili?

_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:02:05   
Anonimen
jaz vas redno berem samo pisat se mi ne da...vroče je za znoret,imam vhodna vrata odprta drugo nič ker so zunaj komarji,jaz pa še nisem mreže na okna dalauser posted image ...mala noče spat se igra v temi.user posted image nimamo lući zarad komarjev..mis mo tud danes par hipp kašic kupili pa eno alette puran s rižo in zelenjava...tisto veliko,,ker ko naša začne jest jo ustavim pri polovici,ker bi ona celo popapala..samo zdaj ji že lahko dam celo,a ne??mi še ušorabljamo hipp 1-mleko ker imam še en 800g paket in mi ga je škoda stran metat..potem gremo na 2...pa kupila sem od hippa kašo ki se meša s vodo  marelica in banana se mi zdi...zdaj pa nisem rižolino kupila,a ji lahko dam kako merico tudi v flaško?user posted image user posted image ...kako spijo oblečeni vaši??moja je samo v bodijo inj čez nogice pokrita ko je tako vroče..pa kako dolgo bodi?ima majčke na tanke naramnice,pa ne vem a ji lahko oblečem??saj ji bi v hlače poipravila da ne bo hrbet zunaj..alii???svetujte.če vesteuser posted image jaz ne...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
  Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:08:16   
Najaa
tasa, končno! user posted image user posted image
Napiši kaj več, kako ste se imele. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:15:29   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

o kokica. kak si kaj? se bomo spet kaj dobili?


Jaaaa, bi se lahko a kaj ko je taaak peklensko vroče. Pa še brez avta bom verjetno naslednji teden. Se že s Spps dogovarjava kar en lep čas. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:20:10   
KOKICA32
Moj pikec danes spančka v kratkem bodiju pa brez zoknčkov. Sem ga ravno šla preveriti in ima tople nogice. Pa sedaj še  ni nič pokrit, ko pa bo šla jaz spati bom pa še njega po nogicah pokrila.

Mojemu je bilo danes tak vroče. Sploh ni imel apetita, soka pa je popil ohoho. Pa spal ni nič...le 2x po 20 minut. Kaj je te to? NIČ! user posted image Sem ga po nogicah in rokicah z vlažno krpico zmkala, pa mu je tak pasalo, da je kar mežal zraven. user posted image

Sem se pa danes vprašala, če je sploh smiselno iti z njim na morje, ko je taka vročina. user posted image

Ampak mislim, da se pripravlja nevihta, ker že fulll piha zunaj, pa bliska se. Noč bo definitivno sveža! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:21:51   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, končno! user posted image user posted image
Napiši kaj več, kako ste se imele. user posted image


Jaaaaa!
btw. Sem mislila, da se 20.-tega vrneš! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:22:29   
Najaa
KOKICA, pa se ne odkrije, ko ga pokriješ? Naša čist zbrca dekco z nogic. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:33:57   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, pa se ne odkrije, ko ga pokriješ? Naša čist zbrca dekco z nogic. user posted image


Ne, mu ga fajn zatlačim, pa tako ostane.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:35:49   
KOKICA32
Grem... LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 22:58:23   
felix7
Taši, dobrodošla spet nazaj user posted image

Vam moram povedat, da berem eno tooooooook dobro knjigo, čist me je posrkala vase. Pupa7 mi jo je priporočila (hvala 100x za to) in jaz jo priporočam vsem vam. Gre za knjigo Margot Sunderland - Znanost o vzgoji. Res, tiste, ki imate priložnost, si jo preberite, boste bolje razumele svoje otročičke user posted image . Skratka, sem na 40. strani, pa sem jo šele zvečer iz knjižnice prinesla.

Tako, zdaj se moram pa prav prisilit, da odložim knjigo in grem spat user posted image
Lahko noč!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 23:41:23   
Piruri
Da še kaj napišem tukaj, da me slučajno ne boste zradirale user posted image ...nekako ne utegnem...FB je vseeno lažje čekirat, ker vidim na pošti...tu je pa treba kar fajn sledit...

Allora...vidim, da se vsi ubadamo s podobnimi situacijami...naš bi tudi skozi sedel...še ko se doji, se kar na lepem dvigne gor...seveda ves rdeč kot kuhan rak...in ol spet paf na joško in spet pokonci...kot pri norcih...user posted image user posted image ...če mu paše...
Slini se pa tako, da je kar groza user posted image ...ga moram skozi preoblačit...ker vse premoči čez dvojni slinček do bodija...
Roke so kot na vzmet in jih tlači tako notri kot da jih bo požrl...že en čas si tudi z zanimanjem ogleduje noge, ma zgleda, da je njegov buši prevelik, da bi prišel z usti do njih user posted image ...
Ta teden smo doma postavili bazen, tako da čakamo, da se voda ogreje in ČOF...bomo tudi mi uživali user posted image

Rotavirusi...je treba bit samo malo pazljiv z drekci, da ni kakšnih prebavnih motenj...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 7:27:33   
tasa_m
Dobro jutro punce.
Zunaj že pripeka, zato vas samo na hitro pozdravim in že letim novim dogodivščinam naproti user posted image user posted image (beri-sprehod).
Moram it mal prečekirat če je kaj novega ali je še vedno vse po starem user posted image

Lija še panča in ne moram vam povedat kak mi je pasalo da je spala v SVOJI postelji in ni telovadila zraven mene, tako kot na morju.

Slikico in več bom povedala bolj pozno, ko pridema domov..zdaj četim hitro ven, ko je še znosno user posted image

Aja,sem glasovala na maminajdi.si za našega Timona, Jureta in Lijo. A je še kateri od naših gor, da glasujem?? user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 10:24:09   
Nina00
Tasa_m dobrodošla nazaj! Ko priletita s sprehoda pa le napiši kako ste se imeli na morju user posted image  Tvoja Lija je torej tudi nočna telovadka user posted image
Glasujemo pa še za Leo.

Trenutno čakam, da se Brin zbudi iz svojega dopoldanskega spanca.Dopoldne ima že kar nek ritem: uro in pol je buden, nato spi cca tričetrt ure pa to še enkrat ponovi, nato pa stvari postanejo nepredvidljive user posted image  No, ko se zbudi, letiva po opravkih. Se pozna, da smo bili tri dni samo doma, se je nabralo stvari za naredit.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 10:27:58   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Zvečer dobi Timon v aptamilu zmešane riževe kosmiče od Hippa, danes je pojedel na 90 ml mleka....vseeee.....to zgleda kot čokolino....
smo mu pa sestavili stolček za hranjenje, ki ga imam še od Naje....joj, skoraj vsako žličko je malo z rokico pomagal in tlačil prste v usta....potem si predstavljate, kako je to izgledalo...
Aja, nismo šli danes na Krk, ker je nekaj prišlo vmes, in je moj moral podaljšati službo, in je zdej prišel domov....verjetno gremo jutri...
bom prilepla kako fotko današnje večerje...
jutri zjutraj bom pa z banano zmešala borovničke...bomo videli kako bo to izgledalo....že vidim kako, ko bo sobne temperature... user posted image



Si zelo živo predstavljam, ker je moj starejši sin vedno pomagal pri hranjenju user posted image  Borovnice? Ko sem mu jih jaz dala, je zgledal, kot bi prišel iz hudega boksarskega dvoboja user posted image user posted image user posted image
Zato je poleti jedel samo v plenički in smo ga potem odnesli kar pod tuš. Jeseni sem mu pa kupila slinčke z rokavi, ker bi ga sicer lahko po vsakem obroku preoblačla user posted image


a tudi to obstaja? Očitno sem jest čist za luno user posted image


Sem jih slučajno odkrila user posted image  Pri nas se je še najboljše obneslo plastično ogrinjalo z rokavi, ki je najverjetneje namenjeno ustvarjanju. No, naš je v tem jedel user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 10:29:53   
Nina00
Sedaj pa šibam. Slišim, da Brin že telovadi user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 10:39:49   
helimaša
dan....

jst tud čakam da se Zoja zbudi......je že tok vroče da ne morš nikamor več......dobr da je zdele na terasi še senčka......čeprav je tud v senčki že vroče.....
ok feliška pa drug tedn k bojo mal ohladitve pa se lahko kej dobimo.....a nina je pa iz Grosuplja....a to je skrivnost al zakaj nč noče povedat.....k sm rodila ni blo dopoldan nikjer nobene za na šetnjo.....aja feliš je rekla moja mami da kr turce delaš......si ful pridna.....no sej prov da je Jure velik zuni......k bom kej na tvojmu koncu te pokličm pa greve na kafe......
grem zdej še mal popeglat pol pa dobim obiske.....

papa

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 11:14:04   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

o kokica. kak si kaj? se bomo spet kaj dobili?


Jaaaa, bi se lahko a kaj ko je taaak peklensko vroče. Pa še brez avta bom verjetno naslednji teden. Se že s Spps dogovarjava kar en lep čas. user posted image



aha. te pa ko se malo ohladi.... saj nam tudi ni veni za hodit po vročini.... saj baje bo v soboto boljše oz. od sobote naprej...


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 11:21:26   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Moj pikec danes spančka v kratkem bodiju pa brez zoknčkov. Sem ga ravno šla preveriti in ima tople nogice. Pa sedaj še  ni nič pokrit, ko pa bo šla jaz spati bom pa še njega po nogicah pokrila.

Mojemu je bilo danes tak vroče. Sploh ni imel apetita, soka pa je popil ohoho. Pa spal ni nič...le 2x po 20 minut. Kaj je te to? NIČ! user posted image Sem ga po nogicah in rokicah z vlažno krpico zmkala, pa mu je tak pasalo, da je kar mežal zraven. user posted image

Sem se pa danes vprašala, če je sploh smiselno iti z njim na morje, ko je taka vročina. user posted image

Ampak mislim, da se pripravlja nevihta, ker že fulll piha zunaj, pa bliska se. Noč bo definitivno sveža! user posted image



Včeraj je bilo grozno soparno. Naša je bla tudi tečka. Ponoči pa jo mam v kratki pižamici al onem bodiju z malo podaljšanimi nogicami - če vete kaj mislim....

Glede morja pa je nam ful prav prišla klima. Smo jo imeli prižgano ko smo šli na plažo al pa pol ko smo šli na večerjo, da se je fajn ohladilo in je bilo v sobi prav prijetno. Kar se pa zunaj na plaži bit tiče pa je ful fajn če maš naravno senco - one marele ne pomagajo kaj dosti. Takrat ko smo mi bili na morju, sicer ni tak grozno pripekalo, amapk je bilo blizu trideset, samo smo v naravni senci lahko sedeli na plaži tudi do enih. Malo sem morala celo včasih malo pokriti v vozičku ko je spala, ker je bila cela hladna. No pa fajn je bilo da smo imeli 20m od sobe do plaže, da nismo pol po onem največjem soncu hodili daleč iz plaže...


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 13:21:18   
Najaa
Pri nas je danes 32 stopinj. In seveda sva z Niko imeli nujne opravke (razvojno), ki so vključevali vožnjo z avtom v najhujši vročini... user posted image
Slinčki z rokavi - v Kiku se jih dobi prav poceni. user posted image Drugače so pa še fajn tisti, ki imajo žepek spodaj, ampak to za takrat, ko bodo že sedeli v stolčku in se jim bo cedilo iz ust. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ime za punčko:
Nezy85



Klara (43%)

Melani (16%)

Miša (8%)

Kaja (33%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!