|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 9:59:43   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

user posted image



vidim, da je bla tvoja frajla v bodiju.. a to zato, ker je blo tako močno sonce, da je ne opeče al s kakšnim drugim razlogom? mi gremo naslednji vikend tudi na morje (tudi v Medulinuser posted image user posted image ) pa me zanima kako gre touser posted image



Zaradi tega. da je ne opeče, sej kreme so super, jaz sem jo mazala kot nora,sam smo se z mamicami doli menile, da je morda bolje če je vsaj bodi, pa tudi zaradi obroča, ker zna žulit.user posted image Ma  mi smo se vozili v medulin, ker imamo parcelo v kavranu, s tem namenom da se je Tjaša lahko kopala, sicer dop, ni voda še dosti topla, je pa pop. včasih kot mlaka, nizka voda pa mivka user posted image Sence je tudi, je pa morda tudi pametno da imaš šotor za na plažo, vsaj jaz ga bi ga imela, ker če ne prideš zjutri, je kar gužva v senciuser posted image

ja, smo že nabavli ker js nism lih jutranji tip človeka in po moje bomo na plaži doooolgo za vsemi ostalimi user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:31:44   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: cita

No da še sporočim da se moja mala piška miška obrnila iz trebuščka na hrbet 12.07.


Hvala vsem za pike poke za našega srčka...user posted image user posted image user posted image user posted image


Majale seveda vas pridem prebrat komentiram pa nč več žal user posted image imam srce in ne kamen nekateri bodo vedli zakaj...sej pa se kaj javim na FB...Hvala vseeno sej če se pa premalo pa me lahko tudi zbrišete kakor želite redno sporočam mere druga pa žal več ne bom...user posted image user posted image


bravo Liauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še enkrat user posted image user posted image user posted image da bo s srčkom vse OK

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:33:37   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE ZOJA OD HELIMAŠE IN TAJ GABRIEL OD STEFFI! user posted image user posted image user posted image


vse naj, najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:34:36   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSEM VAM ŽELIM PREČUDOVIT DAN... user posted image


HVALA ENAKO ...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:36:45   
trinity22
hvala vsem za odgovore ... jaz bom poskusla zdaj te iz BC-ja imam tud dvojne za preoblečt ... pa bo kar bo. Problem je v tem, ker ga naša skoz "serje"user posted image  zmeraj ko se naje, ena porcija, pa potem še kdaj vmes ... ma neki bo že, če nas bodo pa z bazen avrgli pa tud prav .... Kje ste nabavle šotor za na plažo in kolk kaj to stane?

lep dan vsem ...

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:38:33   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

user posted image



vidim, da je bla tvoja frajla v bodiju.. a to zato, ker je blo tako močno sonce, da je ne opeče al s kakšnim drugim razlogom? mi gremo naslednji vikend tudi na morje (tudi v Medulinuser posted image user posted image ) pa me zanima kako gre touser posted image



Zaradi tega. da je ne opeče, sej kreme so super, jaz sem jo mazala kot nora,sam smo se z mamicami doli menile, da je morda bolje če je vsaj bodi, pa tudi zaradi obroča, ker zna žulit.user posted image Ma  mi smo se vozili v medulin, ker imamo parcelo v kavranu, s tem namenom da se je Tjaša lahko kopala, sicer dop, ni voda še dosti topla, je pa pop. včasih kot mlaka, nizka voda pa mivka user posted image Sence je tudi, je pa morda tudi pametno da imaš šotor za na plažo, vsaj jaz ga bi ga imela, ker če ne prideš zjutri, je kar gužva v senciuser posted image



Kavran -mi oziroma teta ima tudi parcelo, sm dveleti nismo bli dol, ni vode elektrike sanitarjev, pa ni  z dojenčki dol za it, drugo leto mogoče, kje pa ste vi-mislim parcela?

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:39:58   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE ZOJA OD HELIMAŠE IN TAJ GABRIEL OD STEFFI! user posted image user posted image user posted image


vse naj, najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:42:33   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: cita

No da še sporočim da se moja mala piška miška obrnila iz trebuščka na hrbet 12.07.


Hvala vsem za pike poke za našega srčka...user posted image user posted image user posted image user posted image


Majale seveda vas pridem prebrat komentiram pa nč več žal user posted image imam srce in ne kamen nekateri bodo vedli zakaj...sej pa se kaj javim na FB...Hvala vseeno sej če se pa premalo pa me lahko tudi zbrišete kakor želite redno sporočam mere druga pa žal več ne bom...user posted image user posted image


bravo Liauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še enkrat  user posted image user posted image da bo s srčkom vse OK


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 10:55:55   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

hvala vsem za odgovore ... jaz bom poskusla zdaj te iz BC-ja imam tud dvojne za preoblečt ... pa bo kar bo. Problem je v tem, ker ga naša skoz "serje"user posted image  zmeraj ko se naje, ena porcija, pa potem še kdaj vmes ... ma neki bo že, če nas bodo pa z bazen avrgli pa tud prav .... Kje ste nabavle šotor za na plažo in kolk kaj to stane?

lep dan vsem ...


js sm ga kupla v BC... je bil pa slabih 18evrčkov...

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 11:23:32   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

user posted image



vidim, da je bla tvoja frajla v bodiju.. a to zato, ker je blo tako močno sonce, da je ne opeče al s kakšnim drugim razlogom? mi gremo naslednji vikend tudi na morje (tudi v Medulinuser posted image user posted image ) pa me zanima kako gre touser posted image



Zaradi tega. da je ne opeče, sej kreme so super, jaz sem jo mazala kot nora,sam smo se z mamicami doli menile, da je morda bolje če je vsaj bodi, pa tudi zaradi obroča, ker zna žulit.user posted image Ma  mi smo se vozili v medulin, ker imamo parcelo v kavranu, s tem namenom da se je Tjaša lahko kopala, sicer dop, ni voda še dosti topla, je pa pop. včasih kot mlaka, nizka voda pa mivka user posted image Sence je tudi, je pa morda tudi pametno da imaš šotor za na plažo, vsaj jaz ga bi ga imela, ker če ne prideš zjutri, je kar gužva v senciuser posted image



Kavran -mi oziroma teta ima tudi parcelo, sm dveleti nismo bli dol, ni vode elektrike sanitarjev, pa ni  z dojenčki dol za it, drugo leto mogoče, kje pa ste vi-mislim parcela?


Tu pri Anteni, v hosti, mi raje ti povej kje ste pa verjem,i z dojenčkom ni bilo panikeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,je pa trenuten bilo 5 dojenčkov tam.jaz npr. sam dojim pa ni bilo panike so pa tudi mamice, ki so vodo pač prekuhavaleuser posted image ma smo užival, če ni elektrike vsaj tv in rač ne hodi po glavui, sanitarije smo pa priredili okoliščinamuser posted image Grem pa avgusta še morda za 2 tedna doluser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 15.7.2009 11:25:44 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 11:24:32   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

hvala vsem za odgovore ... jaz bom poskusla zdaj te iz BC-ja imam tud dvojne za preoblečt ... pa bo kar bo. Problem je v tem, ker ga naša skoz "serje"user posted image  zmeraj ko se naje, ena porcija, pa potem še kdaj vmes ... ma neki bo že, če nas bodo pa z bazen avrgli pa tud prav .... Kje ste nabavle šotor za na plažo in kolk kaj to stane?

lep dan vsem ...


js sm ga kupla v BC... je bil pa slabih 18evrčkov...



Jaz pa giga športu, pa je bil 20€, je pa kar velik, da se lahk še mami stisne noteruser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 12:36:41   
spps
Ojla!
a ste vse skriti v senčki?
ma,je že bilo vroče ob 8.30, sedaj pa tak ni vzunaj za bituser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 12:37:04   
helimaša
hej!

končno mi dela RR.......vse najboljše Taj Gabriel in pa moja Zoja.......
mi smo kr kul.....Zoja trenutno aja.....Maša je itak v vrtcu......tko da je mal miru.....punca raste......morm rečt da je kr pridna....sicer čez dan bolj malo spi.....se pa ful sama zamoti.....tko da je kr fajn.....mam pa zdele na sumu zobke.....je ful bol tečna.....a vi jih že kej mate......ma upamd adamo čimprej to čez......
bomo pa mel v nedeljo krst tko da damo še to čez......potem pa konc avgusta še mal na morje.....in to je to......pol bomo pa že hmau šle v službo:).......grozno.....me že kr stiska.....
grem hitr kuhat.....drgač je pa ful vroče in se mi res ne da nč kuhat.....sm morm da bom kej pojedla.....pa še za Mašo k pride iz vrtca morm skuhat.....tko da pupe se še kej tikamo.....
aja Feliška neki sm ujela za miting....kaj zdej Grosuple al Lublana.....drgač pa načeloma prid ti v Grosuple pa greve same na kafe.....

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 13:30:20   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSEM VAM ŽELIM PREČUDOVIT DAN... user posted image


hvala enako...user posted image
mi se gremo danes kopaaaaaaaat ... upam, da bo morje dovolj toplo, da tudi miškolina namočim not.. čene bo pa samo z nogicami pobrcal pa bouser posted image



Lepo se mejte. Je za izkoristit, ker vikend bo baje spet slab. user posted image
Mi smo tud misli, da bomo danes šli, ampak jaz sem še malo slaba od včeraj, tak da bo moj sam Tijo peljal.

Kar se tiče šotora za plažo - mi ga tudi imamo, ampak je takoooo vroooooče v njem, da se lahko skuhaš na tahudem soncu. Tako da bomo raje prakticirali parazol, marelo, senčnik ali dežnik. user posted image
Šotor smo nabavli v hoferju, imajo vsako tolko akcije. Je pa zelo velik - cela družina se lahko notri uleže, komot.

Pleničke za v vodo - tiste iz dm-ja so čisto ok. Tudi za "tamehke" kakce. user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 13:34:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE ZOJA OD HELIMAŠE IN TAJ GABRIEL OD STEFFI! user posted image user posted image user posted image


vse naj, najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ŠE od mene...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 13:39:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSEM VAM ŽELIM PREČUDOVIT DAN... user posted image


hvala enako...user posted image
mi se gremo danes kopaaaaaaaat ... upam, da bo morje dovolj toplo, da tudi miškolina namočim not.. čene bo pa samo z nogicami pobrcal pa bouser posted image



Lepo se mejte. Je za izkoristit, ker vikend bo baje spet slab. user posted image
Mi smo tud misli, da bomo danes šli, ampak jaz sem še malo slaba od včeraj, tak da bo moj sam Tijo peljal.

Kar se tiče šotora za plažo - mi ga tudi imamo, ampak je takoooo vroooooče v njem, da se lahko skuhaš na tahudem soncu. Tako da bomo raje prakticirali parazol, marelo, senčnik ali dežnik. user posted image
Šotor smo nabavli v hoferju, imajo vsako tolko akcije. Je pa zelo velik - cela družina se lahko notri uleže, komot.

Pleničke za v vodo - tiste iz dm-ja so čisto ok. Tudi za "tamehke" kakce. user posted image


šotor- ja, jaz sem ga tudi v Lidlu kupila, pa je tudi zelooo velik...pa se mi je kar zdelo, da je vroče pod njim...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 13:45:45   
Najaa
KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.

In? Kaj se dogaja pri vama z Valentinom?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 13:51:12   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.

In? Kaj se dogaja pri vama z Valentinom?


ja, samo moj pikec je takoooo vroč, da mu niti potem verjetno tista "senca" ne bo pasala.
Nič, danes sva bila v MB v Europarku..kao sva šla malo na razprodaje, pa pikec ni bil za akcijo le eno uro je zdržal. Sedaj pa je v igralnem centru in noče in noče zaspati...Danes je od 08h zjutraj spal le 20 minut in še to po poti, ko sva se peljala domov iz MB. user posted image

Nakupila sem ne razne kašice (Nestle in Milupa)...Pa na veh piše, da jih je treba z žličko dajati...??? Sta pa dve taki ZA LAHKO NOČ in pri mojem ni šans, da ga zvečer po ritualu "bana" prepričam, da bo še moral z žličko jesti. Jaz bom kar več vode dala, pa mu lepo po flaški dala? Kaj praviš?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 14:16:29   
čebeica maja
Kavran -mi oziroma teta ima tudi parcelo, sm dveleti nismo bli dol, ni vode elektrike sanitarjev, pa ni  z dojenčki dol za it, drugo leto mogoče, kje pa ste vi-mislim parcela?
[/quote]

Tu pri Anteni, v hosti, mi raje ti povej kje ste pa verjem,i z dojenčkom ni bilo panikeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,je pa trenuten bilo 5 dojenčkov tam.jaz npr. sam dojim pa ni bilo panike so pa tudi mamice, ki so vodo pač prekuhavaleuser posted image ma smo užival, če ni elektrike vsaj tv in rač ne hodi po glavui, sanitarije smo pa priredili okoliščinamuser posted image Grem pa avgusta še morda za 2 tedna doluser posted image user posted image
[/quote]

mi smo nad svetilnikom gor, zavijemo dol pri cerkvi je slaba cesta, ni sence na parceli, pa še so dejavniki da negremo dol, čez kamot ga ni. Tam nad anteno ko je sončna pot ima moj bratranc Kobe novomeščan

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 14:22:41   
Steffi
Hi,

moj sonček je danes dopolnil 4 mesece user posted image user posted image user posted image in želi vse najboljše tudi svoji kolegici ZOJI od Helimaše. Hvala za vse čestitke. Zadnje čase sem bolj malo na netu oz. vas na hitrco preletim in ni časa za komentiranje. Trenutno sva s Tajem Gabrielom sama: Njegov tatko je na službeni poti tak, da uživava na polno sama. Moj mišek zadnje dni kar nenehno moli rokice v usta dokaj "agresivno", se slini še več kot prej in ko se zbudi občasno tudi joka prav histerično in glej ga zlomka včeraj srečamo eno mamico na sprehodu in ona meni poglej vi boste kmalu dobili zobek user posted image . Kakšn mami sinu bi zob pokukal na plano pa še vedla ne bi. Res da sem gledala v usta, predvsem zaradi spremenjenega obnašanja, če že kaj kuka ven pa nisem nič opazila. Upam da bo zobek čimprej zunaj in da našega malčija ne bo nič bolelo.

PA ŠE ENA SLIKCA (formalna z nasmeškomuser posted image

user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 14:27:38   
Steffi
ČESTITKE vsem, ki ste predkratkim praznovali user posted image user posted image

UŽIVAJTE VSI SKUPAJ MAKSIMALNO!!!!!

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 14:41:27   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.


ne moreš brez komentarja, a??user posted image user posted image user posted image
pa sem še vedno domaa prosim lepo... ob 12h ga pa že ne bom na plažo peljala... madonca nouser posted image


< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 15.7.2009 14:42:14 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 14:51:41   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Kavran -mi oziroma teta ima tudi parcelo, sm dveleti nismo bli dol, ni vode elektrike sanitarjev, pa ni  z dojenčki dol za it, drugo leto mogoče, kje pa ste vi-mislim parcela?


Tu pri Anteni, v hosti, mi raje ti povej kje ste pa verjem,i z dojenčkom ni bilo panikeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,je pa trenuten bilo 5 dojenčkov tam.jaz npr. sam dojim pa ni bilo panike so pa tudi mamice, ki so vodo pač prekuhavaleuser posted image ma smo užival, če ni elektrike vsaj tv in rač ne hodi po glavui, sanitarije smo pa priredili okoliščinamuser posted image Grem pa avgusta še morda za 2 tedna doluser posted image user posted image


mi smo nad svetilnikom gor, zavijemo dol pri cerkvi je slaba cesta, ni sence na parceli, pa še so dejavniki da negremo dol, čez kamot ga ni. Tam nad anteno ko je sončna pot ima moj bratranc Kobe novomeščan


No pri nas sence koliko hočešuser posted image user posted image Pa sej jaz sem kar stran od te parcele, sem pa jaz nora na tisto divjinouser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 15:04:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.


ne moreš brez komentarja, a??user posted image user posted image user posted image
pa sem še vedno domaa prosim lepo... ob 12h ga pa že ne bom na plažo peljala... madonca nouser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
15.7.2009 15:45:31   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, če se ne greš pražit v najhujšem soncu kot se menda MaJaLe namerava it user posted image in greš kasneje, se še da preživet. Pa še takrat je vroče.

In? Kaj se dogaja pri vama z Valentinom?


ja, samo moj pikec je takoooo vroč, da mu niti potem verjetno tista "senca" ne bo pasala.
Nič, danes sva bila v MB v Europarku..kao sva šla malo na razprodaje, pa pikec ni bil za akcijo le eno uro je zdržal. Sedaj pa je v igralnem centru in noče in noče zaspati...Danes je od 08h zjutraj spal le 20 minut in še to po poti, ko sva se peljala domov iz MB. user posted image

Nakupila sem ne razne kašice (Nestle in Milupa)...Pa na veh piše, da jih je treba z žličko dajati...??? Sta pa dve taki ZA LAHKO NOČ in pri mojem ni šans, da ga zvečer po ritualu "bana" prepričam, da bo še moral z žličko jesti. Jaz bom kar več vode dala, pa mu lepo po flaški dala? Kaj praviš?



Ja, seveda mu lahko daš po flaški. Narediš pač bolj redko. Ali povečaš luknjico.
Jaz sem pri Tiji začela z uvajanjem pri 5,5m in je te kašice kar z žlico jedla. Nikoli nisem v flašo dajala.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Koliko časa dnevno vaši 2-5 letniki gledajo TV?
darja72



15 minut (25%)

1 uro (39%)

več kot 2 uri (13%)

več kot 3 ure (4%)

nič (18%)


Število vseh glasov: 430

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!