|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 15:58:54   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pozdravljeni primorki! Danes mora bit pa prav fino na morju. Mi smo se potepali zunaj do pred eno uro in je takoooo pasalo user posted image

ma kaj js vem.. tle pri nas ni blo lih neko vreme... samo soparno...
zdej se je počasi tudi sonček pokazal...
js pa peljem Leona v Aquapark, ker sm mu obljubla, da se bo ta vikend kopaluser posted image za morje je pa še premrzlouser posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:06:59   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pozdravček ,

nove mere sporočam za našo Lio težka 6950g in velika 64cm...novo cepljenje imamo 12.08.

Lp


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:07:49   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pozdravljeni primorki! Danes mora bit pa prav fino na morju. Mi smo se potepali zunaj do pred eno uro in je takoooo pasalo user posted image

ma kaj js vem.. tle pri nas ni blo lih neko vreme... samo soparno...
zdej se je počasi tudi sonček pokazal...
js pa peljem Leona v Aquapark, ker sm mu obljubla, da se bo ta vikend kopaluser posted image za morje je pa še premrzlouser posted image



Potem pa uživajta v čofotanju user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:09:09   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Glasovanje- Lija je spet na tretjem mestu.. do drugega ji manjkata 2 glasova... dejmo punceuser posted image


Sem že spravila na 2. mesto user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:33:15   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

se že tressssem...user posted image
ps: kaj jutri na kufe prinesem zaščitno čelado??user posted image



ne sam čelado, najboljše oklep. user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:33:22   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pozdravljeni primorki! Danes mora bit pa prav fino na morju. Mi smo se potepali zunaj do pred eno uro in je takoooo pasalo user posted image


je fino ja. mi gremo pa na sladoled, ko se bo malo ohladilo.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:51:37   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Super!
Hej! Ful dobra fotka! user posted image KJE smo že to??
(danes jo je pa Neo danes malo pecal... user posted image )


v supernovi... ko sm js ''zamudila'' 1 urouser posted image user posted image
In ti si ga kar pustila al kako?? res si prijatlca....user posted image



Pustila, pustila! Pridi drugič zraven, da bo sam branil svojo ljubav! user posted image


Ti prasička!user posted image user posted image user posted image



ha ha ha. ne se tak kregat, mogoče bosta še kdaj v sorodu user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 16:52:16   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Meni se pa tako spi v tem vremenu. Bi se zdajle najraje Brinu pridružila user posted image
Trenutno se počutim nekako virotično. Upam, da se mi ne bo mastitis razvil. Sem ponoči zafrknila od utrujenosti in Brina 2x na isti strani podojila. Druga stran je bila potem že tako trda, da joj. Je Brin sploh ni do konca spraznil in sem si šla še črpat. Na srečo je potem kmalu spet jedel, a trenutno nimam najboljšega občutka.


poskusi Brina čim več na tisto bolečo stran pristavljat. ono drugo si pa črpaj. tak so mi svetovale mamice, ki so se uspešno rešile iz krempljev mastitisa. jaz sem jo res pristavljala na bolečo stran večkrat, ampak se mi ni dalo ono drugo redno ven črpat pa sem ga potem fasala na tej drugi user posted image



Hvala za nasvet! Na srečo sem že veteranka kar se tega tiče, tako da sem se uspešno izognla in sva se popoldne že potepala. Jaz sicer še z bolečo dojko, a brez zatrdlin user posted image  Že včeraj pa sem bila čisto ok.


super. glavno, da si se rešila user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 20:42:50   
spps
Ojla!

Končno dan brez dežjauser posted image user posted image user posted image user posted image  se je prav prileglo bit čez dan vzunajuser posted image user posted image user posted image

Mi smo drugače ok, Larisa je že skoraj zdravva (imela je angino ),drugače pa nič novega.

Yania,uživajte na morju in vse tiste, ki greste v kratkem na dopust - mi bomo letošnji dopust po vsej verjetnosti kar izpustiliuser posted image user posted image   Se bom poskušala mal več javljat, sam ne vem še kdajuser posted image user posted image user posted image   Imam še itak bonus za nazajuser posted image user posted image

Glasujem pa vsak dan za marčevske bebije,tak da eno dolžnost vestno opravljam.

Najaa, pa se bom potrudila,da tud kakššno novo slikco prilepimuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 20:49:00   
Najaa
spps, lepo te je brat. user posted image
Mi tud ne gremo na morje letos. user posted image user posted image Gremo "v hribe" user posted image user posted image

Danes je res bil lep dan. Dopoldan sem bila z bejbami na plaži. Sam je težko s takima malima it sam. Če ne bi imela poznanega folka okoli sebe, ne vem kako bi šlo. Tako pa je Tija lahko bila v bazenu in je prijateljica pazila na njo, jaz sem bila pa z Niko na brisači. Nika je danes spet večino dneva prespala. Zbudila se je ob 9h, ob 11h zaspala in se zbudila mal pred drugo in potem okol treh spet zaspala in se zbudila okol petih in ko smo šli ven je spet ob šestih zaspala. Še kater user posted image toliko spi? Očitno je res bolj po tatiju, ki je živi zaspanec! user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 21:55:20   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, lepo te je brat. user posted image
Mi tud ne gremo na morje letos. user posted image user posted image Gremo "v hribe" user posted image user posted image

Danes je res bil lep dan. Dopoldan sem bila z bejbami na plaži. Sam je težko s takima malima it sam. Če ne bi imela poznanega folka okoli sebe, ne vem kako bi šlo. Tako pa je Tija lahko bila v bazenu in je prijateljica pazila na njo, jaz sem bila pa z Niko na brisači. Nika je danes spet večino dneva prespala. Zbudila se je ob 9h, ob 11h zaspala in se zbudila mal pred drugo in potem okol treh spet zaspala in se zbudila okol petih in ko smo šli ven je spet ob šestih zaspala. Še kater user posted image toliko spi? Očitno je res bolj po tatiju, ki je živi zaspanec! user posted image user posted image


naša pa ponavadi še kar precej spi. kaki sve uri je ponavadi med posameznim spancem budna. veliko spi predvsem, ko je vroče.
danes pa ni spala skoraj nič. ne vem kaj ji je blo. zbudila se je okoli pol osmih pa jo je moj šel previt in mi jo prinesel v posteljo. sma se nahranili pa sma še obe zaspali do pol enajstih. potem pa je še samo čez dan dvakrat zadremala za pol urce in to je vse. pa nit ni bla nekaj ful tečna. cel dan se je samo režala pa vriskala. en čas je zgledala sicer kot da je malo zadeta user posted image ampak pol je zakinkala pa je bilo dalje spet ok.
razen zdaj zvečer smo pa imeli krizo. nikakor se ni mogla umirit. bogica. čez dan ji je blo res premalo. samo ne vem kaj ji naj naredim. sem jo odnesla celo v spalnico čez, kjer je mir in tišina (to je skoraj nikoli ne, razen ko se zraven nje vležem) pa ni spravila več skupaj ko pol urice...


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:02:29   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Dobro jutro v deževno jutro!

Meni je pa v sredo zvečer RR zablokiral in tudi včeraj nisem sploh mogla na nobeno temo.

Felix in Yania oprostita, ker nisem prišla. Sem mislila, da bom do 11h opravila obe pomembni stvari, a se je že pri prvi zataknilo. Sem morala čakat in to dalj časa kot so mi rekli, tako da sem šele ob 11.30 končala in to na drugi strani mesta. Upam, da bo prihodnjič boljše, saj sedaj počasi zaključujemo to fazo user posted image  


ja, škoda, Nina, pa drugič. Sej lahko se pa enkrat v Grosuplju zmenimo user posted image


Sem za user posted image  Ti kar povej. Jutri sicer ne morem, druge dni pa bi se najverjetneje dalo.


no, fino, pa še helimašo nahecamo user posted image sicer se začenja vročinski val, tako da najbolje, da se prilagajamo glede na vremensko napoved user posted image pa očitno se bo res treba bolj zgodaj zmenit... ah ja... user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:02:43   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Zvečer dobi Timon v aptamilu zmešane riževe kosmiče od Hippa, danes je pojedel na 90 ml mleka....vseeee.....to zgleda kot čokolino....
smo mu pa sestavili stolček za hranjenje, ki ga imam še od Naje....joj, skoraj vsako žličko je malo z rokico pomagal in tlačil prste v usta....potem si predstavljate, kako je to izgledalo...
Aja, nismo šli danes na Krk, ker je nekaj prišlo vmes, in je moj moral podaljšati službo, in je zdej prišel domov....verjetno gremo jutri...
bom prilepla kako fotko današnje večerje...
jutri zjutraj bom pa z banano zmešala borovničke...bomo videli kako bo to izgledalo....že vidim kako, ko bo sobne temperature... user posted image



Si zelo živo predstavljam, ker je moj starejši sin vedno pomagal pri hranjenju user posted image  Borovnice? Ko sem mu jih jaz dala, je zgledal, kot bi prišel iz hudega boksarskega dvoboja user posted image user posted image user posted image
Zato je poleti jedel samo v plenički in smo ga potem odnesli kar pod tuš. Jeseni sem mu pa kupila slinčke z rokavi, ker bi ga sicer lahko po vsakem obroku preoblačla user posted image


a tudi to obstaja? Očitno sem jest čist za luno user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:02:48   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Ojla!

Končno dan brez dežjauser posted image user posted image user posted image user posted image  se je prav prileglo bit čez dan vzunajuser posted image user posted image user posted image

Mi smo drugače ok, Larisa je že skoraj zdravva (imela je angino ),drugače pa nič novega.

Yania,uživajte na morju in vse tiste, ki greste v kratkem na dopust - mi bomo letošnji dopust po vsej verjetnosti kar izpustiliuser posted image user posted image   Se bom poskušala mal več javljat, sam ne vem še kdajuser posted image user posted image user posted image   Imam še itak bonus za nazajuser posted image user posted image

Glasujem pa vsak dan za marčevske bebije,tak da eno dolžnost vestno opravljam.
Najaa, pa se bom potrudila,da tud kakššno novo slikco prilepimuser posted image user posted image


pridna, pridna user posted image
da te potolažim, mi tudi ne gremo na morje user posted image . Pa za tolažbo kar naprej piknike organiziramo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:05:19   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, lepo te je brat. user posted image
Mi tud ne gremo na morje letos. user posted image user posted image Gremo "v hribe" user posted image user posted image

Danes je res bil lep dan. Dopoldan sem bila z bejbami na plaži. Sam je težko s takima malima it sam. Če ne bi imela poznanega folka okoli sebe, ne vem kako bi šlo. Tako pa je Tija lahko bila v bazenu in je prijateljica pazila na njo, jaz sem bila pa z Niko na brisači. Nika je danes spet večino dneva prespala. Zbudila se je ob 9h, ob 11h zaspala in se zbudila mal pred drugo in potem okol treh spet zaspala in se zbudila okol petih in ko smo šli ven je spet ob šestih zaspala. Še kater user posted image toliko spi? Očitno je res bolj po tatiju, ki je živi zaspanec! user posted image user posted image


tudi mi imamo enega zaspančka doma user posted image če je buden več kot uro in pol skupaj, je že čudno user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:05:58   
KOKICA32
Spanje, kot opisuješ Najaa je bilo pri nas le prva dva meseca. user posted image
Sedaj pa je zaspi med 10 in 11h za pol ure..pa potem ob cca 13h za pol ure, pa ob 17h za pol ure. In to je to! Potem pa ob 20h in spi do cca 04h in nato še do 08.30h. Razen sedaj zadnje dni mi ponoči nekaj štrajka in se zbuja že ob 02h, pa ob 04h pa ob 06 ali 07h...pa hoče jesti...user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:07:24   
felix7
Punce, ki glasujete, res ful hvala user posted image Še nikoli nisem zadela kakšne nagrade ali pa zmagala v kakšnem glasovanju, pa sem tako vesela za Jureta, da vodi user posted image No, sicer je pa konec meseca še daleč, ampak upam, da nam uspe user posted image HVALA!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:11:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Punce, ki glasujete, res ful hvala user posted image Še nikoli nisem zadela kakšne nagrade ali pa zmagala v kakšnem glasovanju, pa sem tako vesela za Jureta, da vodi user posted image No, sicer je pa konec meseca še daleč, ampak upam, da nam uspe user posted image HVALA!


Veš, da bomo glasovale še naprej...daj povej..kaj je pa nagrada?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:18:49   
KOKICA32
Punce  LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:19:10   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Punce, ki glasujete, res ful hvala user posted image Še nikoli nisem zadela kakšne nagrade ali pa zmagala v kakšnem glasovanju, pa sem tako vesela za Jureta, da vodi user posted image No, sicer je pa konec meseca še daleč, ampak upam, da nam uspe user posted image HVALA!


Veš, da bomo glasovale še naprej...daj povej..kaj je pa nagrada?



hvala, Koki user posted image nagrada je pa portret na podlagi fotografije.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:19:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Punce, ki glasujete, res ful hvala user posted image Še nikoli nisem zadela kakšne nagrade ali pa zmagala v kakšnem glasovanju, pa sem tako vesela za Jureta, da vodi user posted image No, sicer je pa konec meseca še daleč, ampak upam, da nam uspe user posted image HVALA!


smo pridne ne? user posted image kaj pa dobita pol če bosta prva?


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
12.7.2009 22:20:34   
MalaČebelica
aja, felix si že napisala....

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 6:58:42   
KOKICA32
Dobro jutro! user posted image

Jaz sem že pokonci...danes začuda nisem več zaspana. Pa me je moj pikec ponovno 2x ponoči zbudil. user posted image Laaačen!user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 10:35:44   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, lepo te je brat. user posted image
Mi tud ne gremo na morje letos. user posted image user posted image Gremo "v hribe" user posted image user posted image

Danes je res bil lep dan. Dopoldan sem bila z bejbami na plaži. Sam je težko s takima malima it sam. Če ne bi imela poznanega folka okoli sebe, ne vem kako bi šlo. Tako pa je Tija lahko bila v bazenu in je prijateljica pazila na njo, jaz sem bila pa z Niko na brisači. Nika je danes spet večino dneva prespala. Zbudila se je ob 9h, ob 11h zaspala in se zbudila mal pred drugo in potem okol treh spet zaspala in se zbudila okol petih in ko smo šli ven je spet ob šestih zaspala. Še kater user posted image toliko spi? Očitno je res bolj po tatiju, ki je živi zaspanec! user posted image user posted image


naša pa ponavadi še kar precej spi. kaki sve uri je ponavadi med posameznim spancem budna. veliko spi predvsem, ko je vroče.
danes pa ni spala skoraj nič. ne vem kaj ji je blo. zbudila se je okoli pol osmih pa jo je moj šel previt in mi jo prinesel v posteljo. sma se nahranili pa sma še obe zaspali do pol enajstih. potem pa je še samo čez dan dvakrat zadremala za pol urce in to je vse. pa nit ni bla nekaj ful tečna. cel dan se je samo režala pa vriskala. en čas je zgledala sicer kot da je malo zadeta user posted image ampak pol je zakinkala pa je bilo dalje spet ok.
razen zdaj zvečer smo pa imeli krizo. nikakor se ni mogla umirit. bogica. čez dan ji je blo res premalo. samo ne vem kaj ji naj naredim. sem jo odnesla celo v spalnico čez, kjer je mir in tišina (to je skoraj nikoli ne, razen ko se zraven nje vležem) pa ni spravila več skupaj ko pol urice...



Verjetno se ni mogla umirit zvečer, ker je čez dan premalo spala. Taka je naša Tija... Čez dan nič spat, zvečer se pa komaj umiri.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
13.7.2009 10:35:58   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spanje, kot opisuješ Najaa je bilo pri nas le prva dva meseca. user posted image
Sedaj pa je zaspi med 10 in 11h za pol ure..pa potem ob cca 13h za pol ure, pa ob 17h za pol ure. In to je to! Potem pa ob 20h in spi do cca 04h in nato še do 08.30h. Razen sedaj zadnje dni mi ponoči nekaj štrajka in se zbuja že ob 02h, pa ob 04h pa ob 06 ali 07h...pa hoče jesti...user posted image


Čas je za GH! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Špela ali?
tweety83

Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:

Špela (24%)

Nika (40%)

Zoja (37%)


Število vseh glasov: 432

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!