|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:02:13   
yania
A katera rabi Hipp stekleničko?...jaz jo podarim, je ne rabim....je pa taka luškana, po mojem ima to enak cucelj kot od Nuka....kavčuk in anatomsko oblikovan, piše medium....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:07:11   
yania
user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:08:23   
yania
Slišim da se je bavček zbudil, ko ima na rokici ropotuljico in nekaj zvončklja....
gremo na sadje......


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:28:42   
mediuhec
pozdravljene punce!

pri nas je slabo vreme, mali tečen ker je skoz doma. pa tudi ponoči se je večkrat prebudil in bil nemiren- isto kot pri tebi kokica!

cucelj za GH: aja, to tudi obstaja? mam avent, pa se ne spomnim, da bi ga videla?

hrana: jaz sem mislila začet z mlečno kašico (kosmiči), vse kar je na temo sadja in zelenjave pa bom tudi sama delala doma. kupljene kašice bodo za ven. pri nas se tudi ne držimo količine AM kot je v navodilih. star je 4 m in še vedno poje max. 120-130ml, tako že 1 mesec. na dan poje cca. 600 ml.

jokanje na dojki: pri nas je bil to konec dojenja (že tako klavrnega). še zdaj  ne vem, kaj mu ni pasalo, sumim da ni znal dobro povlečt, ker s črpanjem je pa fajn teklo. 10-20 ml v pol ure je res majhna količina. meni je priteklo 120 ml v eni uri (iz obeh).


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:32:13   
KOKICA32
Hvala za nasvete glede cuclja, grem sedaj po netu brskati, če res od Aventa obstaja kaj za GH! user posted image Če pa katera ve pa se priporočam! user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:44:56   
KOKICA32
Sem malo poiskala..pa sem našla le cucelj Avent s 4 luknjicami... To pa spet ne bo pravo...bom sama z iglo malo povečala luknje pa bo! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 11:54:41   
pikatara
Andreja naš tamali ima 6kg, mala pa 5, stara sta 3 mesece in 10 dni. Čez dan jesta na 3 ure, Patrik spije okoli 140 včasih več, Karolina pa 100. Ti u naredi neko srednjo varianto in boš videla koliko bo pojedel. Če bo spil vse in bo hotel še, mu pa zarven naredi. Škoda mu je preveč dajat pol pa stran zlivat. Ponoči pa spita od 22 pa do 5. Smo pa včeraj prvič poskusili skorenčkom. Najprej sta se oba drla, pol pa pojedla.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 12:23:00   
mama_milchy
Ste že danes glasovali za naše zvončke in trobentice? Hvala za klikeuser posted image
 
Nobady, Italija ali Avstrija, je za 50% cenejše mleko kot v SLO; ja, nič boš prišla na obalo na obisk in kafe pa čvek user posted image  ter šla še do Trsta po mleko in šoping, zdaj imajo razprodaje

vsem mali slavljencem pa iskrene čestitke za njihove mesece;
vsem, ki ste imeli posvetovalnico pa user posted image

Trezika, pridno si  pupo naučila, da tako lepo noč prespi user posted image

Lejca, ma te tašče, kaj bi pa rada ona še več zvedla, da bo imela kaj za čvekat pol al kaj; pusti stat, nič jo potrdit

Kuhanje zase: jaz, ko sem sama si nardim kaj malega; ponavadi ko kuham kak golaž, ga nardim malo več in v škrinjo za take primere; pa pol dam ven, skuham pašto, polento al kus kus in je kosilo gotovo;

podlaga v vozičku; jaz imam eno fajn brisačo in se ne spoti, ko leži na njej; ji pa občasno samo pod glavico dam pleničko; laski delajo svoje

senčnik za vozičke; menda imajo v Milerju univerzalnega za vse modele vozičkov; mi bomo tudi mogli it v akcijo in ga kupit; bom prvo pogledala tega univerzalega in pol še od Peg Perego pa bomo vidli, kateri bo lepši;

Grahec; debata en dan teče o glasovanu drug dan o GH in tako;

Najaa, sem pa tam se bo tudi podojila; sicer si pa ti čudovita in si lepo vztrajala, dolgih 5mesecev dojenja pa spet ni malo; user posted image user posted image

Marčevke 2010; meni pa je lani test v teh dneh pokazal debel + user posted image  in kako čas leti, beži;

pocka, user posted image  za Blaža; kaj pa če je pri Taji mogoče to jecljanje samo prehodno? mogoče da le kako pozornost privleče zdaj ko ima bratca;

Kokica, a si že na FB? ja, dej pridi no;

jooj, ta dež in lunca; Lea je pravi jokec danes in včeraj; pa tudi ob 2eh se je za jest zbudila, o joj joj...se gremo previt, je kakcala tak da prav smrdi;

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 12:32:46   
KOKICA32
Punce jaz sem rešila zadevo....sem vzela cucelj 2 in eno luknjico tako povečala, da je sedaj nastala ena iz prejšnjih dveh..dala noter riževo kašico in je mali popil kot bi rekel keks...še prej pa je cca 10ml pojedel po žlički pa ene 3 žličke sladkega krompirja in korenčka...ti dve živili sedaj uvajava... 

MamaM - ne nisem še na FB! user posted image Kaj me te tak vabite tja? Bi mi tam rade kaj naravnost v "prste" povedale..tu pa ne upate? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 13:14:03   
KOKICA32
Midva sva ravno iz sprehoda...user posted image Sem dala Valentina v kengorujčkain marelo v roke vzela pa sva šla...enih 15 minut..dokler ni lepo zaspančkal...sedaj pa že spi naprej v svoji posteljici...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 13:27:45   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Ste že danes glasovali za naše zvončke in trobentice? Hvala za klikeuser posted image
 
Nobady, Italija ali Avstrija, je za 50% cenejše mleko kot v SLO; ja, nič boš prišla na obalo na obisk in kafe pa čvek user posted image  ter šla še do Trsta po mleko in šoping, zdaj imajo razprodaje




Ja, jaz sem že navsezgodaj glasovala! user posted image

Hrana-
jaz dajem Valentinu Bebo 1 in jo v svojem kraju dobim le v lekarni, kjer stane malo manj kot 15,00 EUR..sem pa bila zadnjič v Mullerju in jo dobila za 10,00 EUR! 5,00 EUR ceneje!!!! To pa je razlika, ne? user posted image user posted image Pa popolnoma enaka teža! Kak nas ti lekarnarji napuser posted image jo! user posted image user posted image user posted image Ko bova pri 6 mesecih štartala na Bebo 2 pa jo bom tak lahko tudi v Mercatorju ali Sparu kupovala. user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 8.7.2009 13:28:48 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:08:08   
*MaJaLe*
uuhhhh... 2 dni vas že berem, ker sm bla v zaostanku... včeraj sem si vse lepo naštimala kaj mam za pokomentirat pa me je moj dragi zelo prijazno odjavu iz računalnika (je šow na svoj user) in mi lepo uspešno vse zbrisaluser posted image user posted image user posted image tako da bom pokomentirala samo to kar sm danes prebralauser posted image

druaće ša vsem en lep pozdrav po doolgem časuuser posted image user posted image user posted image

glasujem pa pridno brez skrbiuser posted image


< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 8.7.2009 14:10:07 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:11:16   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:15:25   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.


A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?


Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




Jaz mojemu kuham sama..do sedaj korenček, sladki krompir, sedaj pride na vrsto hruška, jabolka, banana, pa koleraba, krompir...imam pa riževe kosmiče za v mleko.
Sem pa kupila nekaj kašic od Nestle (ker že pač uporabljam njihovo mleko in sem nasprotnik Hippa), če bi bila kdaj v kakšni gužvi ali pa bi kam šli za cel dan.

Knjiga- Annabel Karmel: Velika paparica za male papavčke (več kot 200 receptov za hitro pripravo preprostih in zdravih jedi + jedilniki)

Upam, da sem kaj pomagala. user posted image





evo... tu jo imate v pdf formatu (malo golfamouser posted image )
Velika paparica za male papavčke

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:18:35   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?


Ne, mu včeraj nisem dala...sem že prej napisala, da je nekaj štrajkal, ker sem je zbudil že ob 01h, pa potem ob 05.30 in ob 07h!



Sori, še prebiram za nazaj pa tega še nisem prebrala. Me pa zanimajo izkušnje mamic, ki to probajo, ker nekateri trdijo, da naj bi to podaljšalo spanec, spet drugi pa, da to na spanec nima vpliva.


meni full pomaga... prej se mi je kar zbujal ponoči, zdej pa mu dam zvečer ob 8h Hippovo nočno kašico in zdrži NAJMANJ do 6.30 zjutraj.. včeraj je naredu rekord in zdržal do 7.45 ..oz. povedano drugače: skoraj 12 uruser posted image user posted image
Bravooo Leonuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:20:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem malo poiskala..pa sem našla le cucelj Avent s 4 luknjicami... To pa spet ne bo pravo...bom sama z iglo malo povečala luknje pa bo! user posted image
dobijo se cuclji,ki nimajo luknje ,ampak tako prečno zarezo.
Jaz sem malemu tud tisti cucelj z eno luknjico mal prerezala,da lahk vleče mal bolj goste zadeveuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:21:04   
_andreja_
mah bomo verjetn mogl se kr dojit kr mali nima pojma kaj nej s cuclom v ustih počne, ... pa tko al tko bomo šez 2 tedna 4 mesece stari in sem se odločila da bom verjetn kr dodajat že začela čeprav sem prvemu začela dodajat šele po dopolnjenem 6 mesecu ... ta dva tedna dretja bom pa še prenesla user posted image user posted image  čeprav vsako uro upam na čudeš ...

glede hrane pa sem pri prvem sama kašice delala skuhaš korenček in ga s paličnim pretlačiš ter mu daš tri dni zapored da vidiš če je slučajno kaj alergije če ni čez tri dni novo živilo, ... koleraba, krompir, bučke, kumare, paprika,fižol, jabolka, ... itd, sploh pa je sedaj pri nas doma tega poun in bo fajn ker ne bo treba kupovati in je vse bio pridelano je pa prvi ogromno od fruteka pojedel ker je fajn k se lahk cel dan potepaš user posted image  sploh ko začnejo sedet... juhuhu komaj čakam te čase

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:21:51   
dana
Kokica ja lekarnarji so res packi. To sem že pri prvem ugotovila, ko sem enkrat kupila Aptamil AR. Potem sem šla pa v Milerja in vem, da sem za ceno ene škatle v lekarni v Milerju dobila skoraj dve. Jaz kupujem zdaj za Nejca v DM-u mleko, kjer dam za škatlo 5€. Mali ga dobro prenaša, zato bom nadaljevala.

AD3 kapljice - kako ste jih dajale? Na večih mestih sem prebrala, da so po več dni dajale samo eno kapljico, potem več dni po 2, tako da so šele v roku enega meseca prišle na 7 kapljic. Jaz sem mu jih začela dajati 14 dni nazaj in sva začela prvi dan 1 kapjica, drugi dan 2 kapljice. In je bilo vse lepo in prav. Zdaj mu jih že par dni dajem po 7 in ga ful zvija. A sem bila prehitra?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:24:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce jaz sem rešila zadevo....sem vzela cucelj 2 in eno luknjico tako povečala, da je sedaj nastala ena iz prejšnjih dveh..dala noter riževo kašico in je mali popil kot bi rekel keks...še prej pa je cca 10ml pojedel po žlički pa ene 3 žličke sladkega krompirja in korenčka...ti dve živili sedaj uvajava... 

MamaM - ne nisem še na FB! user posted image Kaj me te tak vabite tja? Bi mi tam rade kaj naravnost v "prste" povedale..tu pa ne upate? user posted image user posted image user posted image

Kokice,se še kar ne daš?

Upam,da bo kmal vreme kot se spodobi,da se zmeniva za kofiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:32:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Kaj Feliška, se ti ne spi?.....
ja eni smo vztrajni.....ma se prav včasih zamislim, kako je Pupa pisala skos, imela časa na pretek....evo , zdej jo je pa mali čisto okupiral....user posted image ...pa še marsikatero....(SPPS, Lejca....)tudi sama nisem tolk gor več....čestitke vama z Najo....pa še katere..ne bom naštvala, da katere ne pozabim..
user posted image user posted image user posted image user posted image  sej ,ko bom spet noseča, bom mela več časauser posted image user posted image user posted image user posted image

No,sam zaenkrat nimam v planuuser posted image user posted image user posted image user posted image

psihično se spravljam,da se bom začela mal učit,pa se mi še ne dauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:33:45   
spps
Kolk vas ma bebije na Mami najdi? Glasovala sem za Jureta,Lijo,Leo iin Timona user posted image user posted image  Sem koga izpustila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:35:26   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce jaz sem rešila zadevo....sem vzela cucelj 2 in eno luknjico tako povečala, da je sedaj nastala ena iz prejšnjih dveh..dala noter riževo kašico in je mali popil kot bi rekel keks...še prej pa je cca 10ml pojedel po žlički pa ene 3 žličke sladkega krompirja in korenčka...ti dve živili sedaj uvajava... 

MamaM - ne nisem še na FB! user posted image Kaj me te tak vabite tja? Bi mi tam rade kaj naravnost v "prste" povedale..tu pa ne upate? user posted image user posted image user posted image

Kokice,se še kar ne daš?

Upam,da bo kmal vreme kot se spodobi,da se zmeniva za kofiuser posted image


jaz tudi...user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:40:12   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*


evo... tu jo imate v pdf formatu (malo golfamouser posted image )
Velika paparica za male papavčke



user posted image user posted image user posted image Superca. Jaz imam sicer novejšo, leto 2008, a bistvenih sprememb ni, le da je moja bolj pisanauser posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:40:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce jaz sem rešila zadevo....sem vzela cucelj 2 in eno luknjico tako povečala, da je sedaj nastala ena iz prejšnjih dveh..dala noter riževo kašico in je mali popil kot bi rekel keks...še prej pa je cca 10ml pojedel po žlički pa ene 3 žličke sladkega krompirja in korenčka...ti dve živili sedaj uvajava... 

MamaM - ne nisem še na FB! user posted image Kaj me te tak vabite tja? Bi mi tam rade kaj naravnost v "prste" povedale..tu pa ne upate? user posted image user posted image user posted image

Kokice,se še kar ne daš?

Upam,da bo kmal vreme kot se spodobi,da se zmeniva za kofiuser posted image


jaz tudi...user posted image

Nekaj pravijo,da bo naslednji teden izboljšanje (BIL BI ŽE ČAASSS!!!!) pa se bova slišaliuser posted image
In kaj počnete v tem super vremenu?
mali drema,jaz pa bom z bratom kakšno komedijo,pol pa bi morala še mal Marcelova oblačila prebrat - ker tist,kar mam zdaj v omari,mu nekak premalo hodiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:50:04   
MalaČebelica
dober dan.

kaj počnete? naša končno spi. je celo jutro nekaj gnjavila. no, saj ji ne zamerim - v tem vremenu skoraj kaj drugega ni mogoče....

glasovanje sem za danes opravila. zdaj bi pa morala skuhat kosilo pa tudi likanja bi se lahko lotila. če bi se mi le dalo user posted image user posted image user posted image

pri nas je pa drugače vse po starem. vidim da debata teče predvsem o GH. mi še nismo začeli. pa še niti ne vem kdaj bomo. ko nam bo user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa vestno prebiramo vse na to temo in se psihično pripravljamo na uvajanje user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Katera barva Mutsy vozička
endrina

Če bi kupovali Mutsy 3Rider ali Urban Rider, katero barvo bi izbrali?

Cargo Kaki (14%)

Team Dark Kaki (6%)

Team Ocean (30%)

College Green (17%)

College Red (19%)

Team New White (13%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!